RHEUMAÏISCHE PI1NEN KWELDEN KLOOSTERE&LSGW OUDEN HEER VAN 60 JAAR Uit Stad en Provincie Dank zij den KLOOSTERBALSEM is hij nu weer kras en manker mTot mijn 50ste jaar mankeerde ik nooit iels, maar toen begonnen hevige rheu- matiek-aanvallen mijn leven te ver gallen. Reeds begon ik te wanhopen, toen een vriend van mijn leeftijd mij vertelde welke wonderbaarlijke onder vindingen hij had opgedaan met Kloos terbalsem. Nu ik zelf dit wonderlijke middel heb toegepast, kan ik verklaren, dat ik mij weer jeugdig en monter gevoel als een knaap van 30 jaaral hoop ik eerstdaags 60 jaar te worden J. Vr. te H. AKKER'S ORIGINEEL TER INZAGE „Geen goud zoo goed" Onovertroffen bij brand- en snij wonden Ook ongeëvenaard als wrijfmiddel bij Rheumutiek, spit en pijnlijke spier er Schroef doos 85 ct Potten: 62 ct. en 1.04 KLANKEN LANGS DE LIJN Derde programma Z. R. C. Woensdag 13 Nov. 11.05—12.05 London Regional, 12.051.20 Droitwicb, 1.20-2.20 Brussel (Vlaams), 2.20-3.35 London Regional, 3.356.20 Droitwioh, 6.206.50 Diversen, 6.508.20 Brussel (Vlaams), S.20—10.20 Droitwioh, 10.20-11 Brussel (Vlaams), 1112 Droitwioh. (Wijzigingen voorbehouden). Het record van den Russischen stratos- feervaarder (22000 M.) was gebroken. De prestatie van de beide Amerikanen roept herinneringen op aan vroegere tochten door andere lucbtvaarders uitge voerd o.a. van Prof. Piccard. Men weet nog zeer weinig af van den toestand in de stratosfeer maar de luchtvaardeskun digen voorspellen een nieuw tijdperk voor de aviatiek, indien de stratosfeer kan worden bereikt zonder al te groote moei lijkheden en wetenschappelijke voorbe reiding voor verkeersvliegtuigen. Men neemt aan dat in die „sfeer" snelheden kunnen worden bereikt, welke op het oogenblik onmogelijk te bereiken zijn als gevolg van den luchtweerstand op de hoogten waarop normale vliegtuigen vliegen. Sinds de vermaarde opstijgingen van prof. Piccard zijn verscheidene hoogte- vluchten met luchtballons met meer of minder succes ten uitvoer gebracht, voor al in Rusland en Amerika. Onbemande luchtballons hebben uiter aard veel grootere hoogten bereikt. Een dergelijke ballon, die door den Duitschen professor Regener werd losgelaten, heeft volgens de instrumenten een hoogte be reikt van 27,750 meter. Schipbreuk bij de Philippijnen De „Silver Hazel in tweeën gebroken Het Engelsdie stoomschip „Silver Ha- zell", met 50 man equipage en 5 pas sagiers, w'jO. 4 vrouwen, is Maandag gie- strand op de rotsen van Luzon, het grootste eiland van de Philippijnen, 'die Noordelijke eilandengroep van idien M,a- leisohen Archipel, behoorende aan de Ver. Staten, die het in i898 van de' Span jaarden kochten). Het schip brak in 2 stukken. Het achterschip verdween in de diepte. De opvarenden bevin'dien zich op het voorstuk, dat klem tusschen de rot sen zit, waardoor geen gevaar voor zin ken bestaat. Een Amerikaansche torpedo- boot, alsmede een Spaansch schip, zijn in de nabijheid, tenein>d|2 de schipbreu kelingen te bergen, indien het voo.'rst ik naar de diepte dreigt te gaan. De schepen moeten evenwel door het onstuimige weer op tamelijken afstand blijven, om zelf niet op de ro-tsen te worden geslagen. De kapitein heeft draadloos laten we ten, dat er voldoende levensmiddelen aan boord z'ijh. KORTE BERICHTEN Woensdag 4 December zal de aan besteding plaats hebben van de Verbree ding van het kanaal door Zuid-BeVeland Over, een lengte Van loijlna; 4 jKj.M., tusschen 7.7 te Wem'eldinge en K.M. 3.74 te Schoire mlet bijkomende Iwlerlklen. De (gebeele lengte tusschen de sluizen te Hansweert en We- hileldinge is ongev. 7.5 K.M., zoodat deze aanbesteding niet de geheels verbreeding van het kanaal omVat. De. ikiosten Zijn geraamd op f293.500. Op de tentoonstelling te Brussel heeft een radiotelegram' in 1 minuut en 40 sec. tweemaaleen reis om de wereld gemaakt. Het telegram op de tentoonstel ling opgenomen heeft bij die snelheids record den volgenden tpcht gemaakt: Brussel, New-York, Montreal, Sydney, Londen, Buenos-Ayires, Beyrouth, Brussel. Koning George van Griekenland ver trekt Donderdag uit Londen, via Parijs en Rome naar Brindini, Waar hij met den kruiser „Elli" scheep gaat maar Athene, Daan hoopt hij tusschen 22 en 24 Nov. e.k. je arriveeren. VERSCHILLENDE BERICHTEN Ras-inbreker bekent 25 inbraken op z'n kerfstok. In het paleis van justitie te 's-Her- togenbosch. heeft de gedetineerde oiucl- Ossenaar v. H., bijgenaamd De Mulder, verschillende belangrijke onthullingen |gi&- daan. Van H. bekende, /dat hij zich aan c/irca 25 inbraken heeft schuldig gemaakt, alle in Eindhoven en omstreken gepleegd Hij opereerde daarbij in nauwe samen werking met Peer de Bie, Hendriks, bij genaamd De Saay, en een beruchten Am- sterdamschen inbreker P. de Kok. Voorts kwam nog aan het licht, dat ook de vrouw van Peer de Bie, bijge naamd Schoone Ciska, een belangrijk aan deel in deze inbrakenserie heeft gehad. Te haren huize werden de plannen ont worpen en veelal' zou het initiatief van vrouw De Bie zijn uitgegaan. Bij de inbraken zijn yele duizenden gulldieins door het cbmplot buitgemaakt. Met grqoite ge raffineerdheid wend de prooi uitgezocht. Wees gewaarschuwd 1 In de buurt van Blerik heeft een on bekend linnenkoopman met een bekende truci verscheidene ingezetenen opgelicht. Hij' hing een heel verhaal op, dat zijn knecht met paard en wagen, waarop een lading linnen, in een sloot was ge raakt. Het linnen was beschadigd en hij was nu in staat een goedkoiope aanbie ding te doen. Door een loupe liet hij de menschen de stof zien en verscheidene van hen zijn erin gevlogen. Ac|hteiraf bleek dat de stof van inferieujre kwa liteit was en doordat 'die koopman bij het afmeten een bekende truc toepaste, kregen z'ij' bovendien minder dan zij be steld hadden. De politie stelde ©en on derzoek in. De koopman, die idlaa'rvan klaarblijkelijk de lucht heeft gekregen, is spoorloos verdwenen. Zijn 'Opsporing wordt verzocht. Al te gedienstig Te Amsterdam reed een auto, hestemfd voor het vervoer van vleesch een markt kraam aan, hetgeen tot een hevige ru zie tusschen den chauffeur en den eige naar van de kraam leidde. Het publiek bemoeide zich er mee, zoadat ,al gauw een flinke oploop ontstond. Een agent van politie leidde leien chauffeur naar het bureau. Daar de achtergebleven vleesthauto het verkeer in gevaar bracht bood een particulier aan, den auto naar het politiebureau te rijden. Een agent van politie nam dit aanbod uian, d'e wa gen reed weg.^... doch niet naar het bureau. Eerst 's avonds laat is de auto onbeheerd terug gevonden, hot vleesch bleek medegenomen te zijn. Het zoeken is thans naar den „hulpvaardigen" chauf feur. Z1ER1KZEE. De R.K. Propagandadub alhier heeft een der grootste en meest gevierde kanselredenaars van idezen tijd, den ZeerEerwl. Heer H. die Greeve, idii© ook hier geen lOnbekende meer is, bereid gevonden als eerste spreker van haar winterprogram wederom een spreekbeurt te Zierikzee te vervullen. Vrijdag a.s. 15 November zal de be roemde redenaar in de zaal Van Juliana spreken over het onderwerp: „Gfrfoeien- de behoefte aan geestelijke verdieping". BURGH. Vrijdagavond trad1 voor het Departement Haamstede-Burgh van de Maatschappij Tot Nut van 't Algemeen, in de zaal van de heer I. D. Bakker alhier, de heer Pilger pp. De voorzitten, de heer W. G. Boot Wz1., japende die eerste avond in dat seizoen met ©en ■woord van wielkom aan de talrijke be zoekers en gaf daarna het Woord aam de heer Pilger. Evenals in Zierikzlee, waar hij' den vorrigem avond was op getreden, gaf hij' voor de pauze Japan- sche schetsen ien daarna Chineescbe. Het 'was een mooie avond. Er zullen dezen winter nog twee „Nutsav-onden" gege ven worden, n.I. op 9 Januari, waar een film zal worden vertoond, en op 7 Februari, waarop de heer Hatrjtman, declamator, zal optreden. Het aantal leden van het „Nut" neemt de laatste tijd regelmatig toe. Wij zou den allen, die met doel en streven van „Het Nut" instemmen, willen opwekken, zich zoo spoedig mogelijk als lid op te geven, waardoor men nog kan pTofi- teeren van de twee mooie avoinden, die deze winter nog gegeven zullen worden. RENESSE. Tegen aller verwachting was het maar een klein getal belangstellen den, dat zich j.l. Vrijdagavond naar de kerkekamer had begeven, om daar 'die lezing aan te hoeren, die ds. He ij boer van Ouwerkerk voor dë vereeniging van Vrijz. Hervormden alhier uit zou spirle- ken over het onderwerp „De Profetische stem in het Vrijzinnige Christendom'^ Na gemeenschappelijk gezan|g| en een openingswoord door ds. Klaar, gin|gj spr< in den breede na, hoe de profetische geesteshouding in alle tijden tot de be langrijkste verschijnselen in het gods dienstig leven der menschen had' behoord. Daar, waa'r door eenigerlei instelling gewoonte, of gebruik de onmiddellijke band tusschen God eh ide inensch in gevaar wordt gebracht, is het de pro fetische stem die de mensch aan zijn eigenlijke, oorspronkelijke roeping komt herinneren. Het Vrijzinnige Christendom als geestelijke, kerkelijke beweging wil in onzen tijd de profetische stem zijn die, terwijl alierwege de geestelijke vrij heid in gevaar gaat loopen, blijft op wekken tot de strijd voor een zelf- doorleefd, een vrij beleden geloof. De Vrijz. Christen waardeert de Kerk en de Bijbel in hooge mate, maar ook al leen in zooverre als zij inderdaad werk tuigen zijn in Gods hand, om idle men schen van nu in aanraking te brengen met Christus. Waar echter Kerk en Bij bel tot doel in zich zelf verworden, en een volstrekt gezag over de zielen en het praCtische leven opeischen, daar zegt do Vrijz. Christen hem zijn ver trouwen op. Het moet hem bij alles gaan om de levenden Christus alléén. In de nabespreking bleek een uitdruk king van de spreker, dat men „los van de Kerk" moest kunnen zijn, het mis verstand te hebben gewekt, als zou hij een trouwe kerkgang niet belangrijk' vin den. Deze gedachte wees spreker krach tig af. Verder werd Ide vraag g|esteld, of er in deze tijd niet ook vele maat schappelijke en economische belemmerin gen waren, die de geestelijke vrijheid1 bedreigden. Spreker gaf Idit (giereede toe doch hij had zich niet op dit voor hem gedeeltelijk onbekende terrein willen be geven. Met gemeenschappelijk gezanlg van het Lutherlied, voorafgegaan djoior een dank woord van ds. Klaar, werd deze avond, die meer belangstelling had verdiend, gesloten. f i NIEUWERKERK. Maandagmiddag plimi. 1 uur liep het 6-jarig zoontje van dhr. A. Rentier op den Provincialen straat, op weg naar school lachter een wagen. Op een gegeven oogenblik liep het Ventje van achter den wagen en werd aangere den door een juist passeerende auto van den heer Merle uit Zierikzea. Wonder boven Wonder liep het ongeluk nog be- trekfkelijik! goed af. Dr. Vleugels Schutter, diq de eerste hulp verleende, Constateerde een sleutel beenbreuk. SCHERPEN1SSE. De landbouwersknecht A. de Wilde, die eenigen tijd geleden een wondje a,ah Zijn hand opliep ein daar voor ter verpleging in het ziekenhuis te Breda wias opgenomen, is aldaar .over leden. THOLEN. Waar voor ©enig© weken de omziet van imiosselen ©enigszins verm'in- derdi Iwias, is de oïnlzet vorige week weer op normaal peil gekoimien. Ruim 4800 tjon geknipte en opgeknipte 'zijn voiqr het bui tenland verzonden. RECHTZAKEN Roekeloos automobilist gevonnist Een van de talrijke strafprocessen tegen roekelooze automobilisten is voor de Amsterdamsehe rechtbank behandeld. Op een Augustusmorgen rijdt een vracht auto over de De Laireesestraat. De weg is glad door een fijnen motregen. Voor den auto uit rijdt een verpleegster, die op het punt staat met haar rijwiel een geparkëerden auto te passeeren. Plotseling klinkt een autosignaal, wielen slippen, het meisje wordt gegrepen en tegen den grond geworpen en meegesleurd. De vrachtauto is bij het uitwijken voor de verpleegster en den parkeerenden wagen, naar rechts weggegleden, met noodlottig gevolg. Zwaar gewond werd het slachtoffer opgenomen De personenauto, die behoorlijk naast den trottoirband stond, is vernield, een licht mast is omvergeworpen. Het O. M. betoogde, dat de methode van rijden van den automobilist op den gladden weg onvoorzichtig en nalatig was. De officier eischte 4 weken onvoorwaar delijke hechtenis. 3 Ti BOEKEN EN BROCHURES DE MOOISTE OVERWINNING, door A. van Welsenes. Geïllustr. do,or Hans Bo.rrebach, Uitg- Gebr. Kluitman, Alk maar. „Een werk1, dat ihij! uit het hart ge grepen is", zegt Han Hollander in zijn voorbericht. „Ik- zou het in het bezit wenschen van onze NederlancLsche j'Cugld, maar ook van tallooze ouders en op voeders. De sport heeft een zeer be langrijke plaats veroverd in het 'hart onzer moderne jeugd en idaarover is dit boek geschreven, do,o:r iemand (die 'het sportieve van de jongensziel heeft be studeerd en begrepen". POST EN TELEGRAPHIE Brievenbestellers Op 10 November j.l. vond te Utredit een landelijke bijeenkomst plaats van bestellers bij den P.T/T.-dienst, georga niseerd in den Gentralen Bom(d van Ne- derlandsch Post-, Telegraaf- en Telefoon personeel. De bijeenkomst droeg het Bondsbestuur op de ernstige ontstemming, die in Ide •rijen van het lager persoeréel leeft, aan den Ministerraad melde te deelen en er tevens op te wijzen, dat de voorstellen van de Bedrijfsleiding de tegenstelling tusschen platteland en stad zuilen ver scherpen. Het valt, maatschappelijk niet te verdedigen om alle postinrichtingen, op de allergrootste in de steden na, volledig met arbeidscfontraetanten te 'doen bezetten. Het platteland Wjord't jdle laat ste jaren toch reeds heel sterk van zijn ambtenaren beroofd. Om nu het géheele bestellersdorps aldaar uit arbeidiscontnae- tanten te doen bestaan, beteekent een grievende achteruitstelling van dat ge deelte van het personeel. Uit ambtelijk oogpunt achtte men het yopystel eveneens een geyaej. De positie van den brieven- en telegrambesteller is een vertrouwenspositie. Uit den aard van zijn func'tie weet hij veel en vertrouwt men hem ook veel dingen toe. Het pu bliek weet men den ambtenaar te doen te hebben. Neemt men den ambtenaar weg en zet men er een arbeidscbntrao- tant voor in de plaats dan schaadt men ook het vertrouwen, dat men in de Post stelt. Het unifiormdragendi personeel mag dus niet verdwijnen. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk. ZONNEMAIRE. Bij de Maandag gehou den stemming voor 2 notabelen werden 21 geldige stemmen uitgebracht. Hier van kreeg de heer A. J. Boot 17 stem men en de hee|r N. Kik 21 stemmen, zoodat beide aftredende notabelen her kozen Zijh. ST.-PHILIPSLAND. De oogstcolleet© beeft opgebracht vopr de diac|oinie f97,55, voor de kerk f 56,05, totaal f 153,60. STAVENISSE. Woensdag 13 November Dankdag, 'siavonds 6.30 uur, ds. Oester- brug van Gouderak. ST.-ANNALAND. Woensdag 13 Nov. Dankdag, voorml. 9.30 uur, (ds. Kraay; nam. 2 uur, ds. Oostenbrug. THOLEN. Woensdag 20 Nov. Dankdag voor het gewas. Herv; Kerk: 9.30 en 2 (uur, ds. Wolfens- berger. Geref./Kerk: 9.30 eq 6 ufur, dr. Veltenaar. Geref. Gemieente: 9.30, 2 :eh 6 qur, ids. Lichtenberg! van. Lisse. Vrije Geref. Gemieente: 9.30, 2 en 6 ,U|Ur, ds. Baay. Jubileum ds. DE BRES In de godsdienstoefening van 1.1. Zondag middag herdacht ds. Joh. de Bres, predikant der Ned. Herv. Gemeente te St.-Maartens- dijk, met zijn gemeente het feit, dat hij op 6 Nov. mocht gedenken zijn 25-jarige ambtsbediening als predikant. Na den voorzang der gemeente (Morgen zang vers 3 en 6) en schriftlezing (1 Cor. 11731), ging ds. de Bres voor in gebed. In zijn voorrede werd gewezen op het voorrecht te mogen gedenken de daden des Heeren, ook in het ambtelijk leven enkele herinneringen werden naar voren gebracht uit eigen leven en uit de ge meenten, voorheen gediend in het ambt. Voorts werd een persoonlijk woord ge sproken tot zijne tegenwoordige gemeente, waarbij werd te kennen gegeven, dat alleen op aandrang van Kerkeraad en gemeente, het ambtsjubileum openlijk in dezen dienst des "Woords werd herdacht. Daarna werden afgelezen de voor deze gedaohtenisure gekozen tekstwoorden1 Corinthe 1 22-24, om te wijzen op de prediking van Christus den Gekruisigde als de machtige inhoud van de Bediening des Woords en hoe het Evangelie des Kruises alleen is een kracht tot zaligheid voor een iegelijk, die gelooft. Na het zingen van Psalm 65, vers 1 en 2, werd de tekst ontvouwd en werden ontwikkeld deze drie hoofdzaken1. de prediking van Christus den Gekruisigde; 2. de Gekruisigde den Joden een ergenis, nochtans de Kracht Gods; 3. de Gekrui sigde den Grieken een dwaasheid, noch tans de Wijsheid Gods. Na de predieatie werden woorden van dank gesproken tot de kerkelijke Colleges (Kerkeraad, Kerkvoogden en Notabelen) voor de stoffelijke blijken van belang stelling, ontvangen bij gelegenheid van het dubbele jubileum van 25-jarig huwelijk en 25-jarige ambtsvervulling, welk mede leven zeer op prijs is gesteld. Ook werd der gemeente in haar geheel dank gezegd voor de liefde en toegenegenheid, die gedurende de laatste weken ondubbelzinnig aan het licht waren getreden en tot uit drukking waren gekomen in geschrifte en veelvoudige geschenken. Nadat de predikant was voorgegaan in dankzegging en gezongen was Psalm 118 vers 10, werd hij toegesproken, namens Kerkeraad en gemeente, door ouderling Jac. Polderman, die, met dank God, gelukwenschte met het verleende voorrecht 25 jaar lang te hebben mogen dienen het Woord des Heeren en den zegen des Heeren voor de verdere ambtsvervulling toebad. Hij verzocht de gemeente te zingen psalm 135 vers 1 en 8. Na dit psalmgezang werd nog een kort woord van hartelijken dank gesproken door Ds. de Bres en de zegen des Heeren gelegd op de gemeente die in grooten getale was opgekomen om te betoon en bare belangstelling in en medeleven met haren Dienaar des woords. Ook enkele vrienden van elders (o.a. St.-Annaland) waren mede aanwezig. Geref. Kerk. THOLEN. Gekozen tot ouderling alhier, vaCature C. Jansen, Th. Dijkslag; va cature diaken M. Roggeband, H. Jansen. LUCHTVAART Kaapstad Londen. Record verbeterd Ondanks het slechte weer, dat hen Maandagochtend dwong naar Marseille terug te keeren, zijn Llewellyn en mevrouw Wyndham er toch in geslaagd het record KaapstadHeston met 18% uur te ver beteren. Zij arriveerden 3 u. 35 te Heston en daar zij Dinsdagmorgen uit Kaapstad ver trokken, hebben zij, met omrekening van het tijdsverschil, den tocht volbracht in 6 dagen 12 uur en 17 minuten. (Dit is 18 uur 43 minuten minder dan mevrouw Mollison iu 1932, op wier naam het record nog stond.) Door 't oog van een naald I Met gebroken schroef veilig op den grond Dat een vlieger op ongeveer 5000 meter hoogte de schroef van zijn toestel ziet af breken en desondanks met betrekkelijk geringe schade het toestel op den grond weet te krijgen, behoort wel tot de zeld zaamheden. Het overkwam kapitein-vlieger B, van Lent, toen deze op groote hoogte boven het Noordzeekanaal, vloog. Zijn toestel was een spiksplinternieuwe Fokker C X met een Rolls Royce-motor, het nieuwe type jager- verkenner. Juist nadat Kapt. van Lent in een duik vlucht was gegaan, knapte de schroef met een harden slag af. Het kostte heel wat moeite en overleg, voordat de vlieger de machine eindelijk in bedwang had en haar in glijvlucht naar de aarde kon doen cirkelen. De bedoeling was het toestel op Schiphol te doen landen, maar helaas was daarvoor de afstand te groot en het eenige dat er op zat, was de C X neer te zetten in een weiland in den Sloterdijk polder. Kapitein van Lent zette het toestel prachtig neer tegen den wind, maar kon helaas niet verhoeden, dat het, bij het zetten over een sloot, hard op den wal kant stootte en daarbij het landingsgestel werd vernield, terwijl één van de onder vleugels werd gekneusd. De benzinetank barstte open en de benzine stroomde in de sloot. De motor bleef ongedeerd. Kapt. van Lent kwam er zonder kleerscheuren af. TOONEEL EN FILM 500 x BOEFJE. Onze tooneelliefhebbers hebben in de Concertzaal één of meerdere malen Annie van Ees gezien in de titelrol van het door Brusse geschreven boek wBoefje", dat later voor het tooneel is bewerkt. Overal in den lande is die rasechte bengel voor het voetlicht gebracht door mevr. van Ees met onnavolgbaar tatent. Mede door haar toedoen is de aandacht van heel Nederland gevestigd op een vereeniging, die te weinig bekend was, n.I. a Pro Juventute" (Vereeniging voor verwaarloosde kinderen). In bijna alle plaatsen van beteekenisin ons land heeft men //Boefje" kunnen be wonderen heeft men genoten van het spel van Annie van Ees, die zeker op Schouwen geen onbekende is. Zaterdagavond heeft men in Den Haag deze actrice van groot talent spontaan ge huldigd bij de 500e opvoering van haar successtuk //Boefje". De heer D. Hans betrok in die huldiging ook den talentvollen schrijver-journalist, den heer Brusse, welke reeds door zijn boek over het straatboefje lauweren had geoogst. A KLEEDING VOOR W OUDERE DAMES. I Het spreekt vanzelfdat de l|L oudere dame niet de echreeuw- ende mode-nieuwtjes kan dra- fl gen en dat ook felle e?i schelle r 1 tinten, niet de kleuren zijn, m I die zij met voorkeur zal dragen, wjb Integendeel, nu is de beurt f 1 aan de gedekte tinten, ate grijs in alle variatieslila, H donkerblauw, zwart en de com- W binatie zwart-wit, enz. m. Op onze illustratie ziet u een drietal voorbeelden van goede japonnen voor oudere dames. Linksjapon van gewerkte 1' tweed, met een aardige knoo- Ipengarneering Een wit piquê- B vestje vormt de halsafsluiting. jn Daarnaast een japon van I mooie lila crêpe. De eenige I garneering bestaat uit stiksels langs hals en mouwen. l Rechtsjapon voor feeste- i) lijke gelegenheden van gryze li zijde met kantgarneering. Aardig is het Chineezen- kraagje van witte zijde.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1935 | | pagina 2