KLANKEN LANGS DE LIJN Derde programma Z. R. C. Zaterdag 30 Maart. 11.05—1*2.35 London Regional; 12.35—2.20 Brussel (VI.) 2.20—3.20 London Regional; 3.20—5.20 Keu len; 5.20—6.20 Brussel (Frans); 6.20—7.20 id. (Vlaams); 7-7.209.20 London Regio nal; 9.20—10.20 Brussel (Vlaams); 10.20 —12 Droitwich. (Wijzigingen voorbehouden). (De regeering neemt maatregelen tegen onnoodige executies van landelijk eigendom. Persbericht) Denken en Oplossen Er is ons door eenige puzzelaars 'ge vraagd of 'wiij in „Denken en Oplossen" Weer eens een paar naamkaartjes zouden willen geven. Men vindt dit een prettige bezigheid, dit combineeren van letters. Aan 't verzoek Iwiordt gaarne voldaan en hier volgen er dus vier. Pro beert U ze eens te ontcijferen? S. KAUWELIJK, Haarlem. U. SEELWIJKH, Alkmaar. Mr. C. N. A. COUSINE, U trecht. OT. RINTSER, Epe. De oplossing dezer puz'zle zien iw|a gaarne tegemoet vóór 5 April a.s., aan ons adres: Red. „Zierikzeesche Nieuws bode", Zierikzee. Vermeldt U a.u.b. op enveloppe of briefkaart het Wioprd „Puzzle" Wij hebben voor goede oplossingen, weer een fraaien prijs beschikbaar, wel ke bij loting onder de gioede oplossin gen zal worden toegekend. deel van het programma voor 't forum kwamen en aan rek en brug toonden wat stage oefening vermag. Knap, maar zwaar, was het nummer vrije oefenin gen voor de leden en niet minder pittig de staafoefening door de dames-leden. Kleur en fleur gaven „De Stokpaardjes" „Ochtendgymnastiek" en „Vlindertjes". Aankleeding en belichting maakten deze nummers zeer aantrèkkelijk, welke maat staf ook bij de rhythmische oefeningen door de dames kan worden aangelegd. „Olympia" heeft een pradht-tooneelfond verkregen door zijn draperie, waartejgfen alles goed uitkomt. De „Floretfantasie" was knap van aankleeding. De Juniores hebben zich goed 'geweerd in leuke oefe ningen, maar de adspiranten stelden te leur, hoewel daaronder uitstekend mate riaal schuilt. Wanneer ze trouw' blijven oefenen, worden ze goede turners. Het publiek genoot en beloonde de oefenin gen somis met langdurigen bijval, voor al wanneer een oefening eindigde met een fraaien stand. De presidente, mej. Swenne, sprak een kort slotwoord met "een propagandisti sche strekking en een aanbeveling] voor de clubavond, waarop Lou Bandy ver schijnt. Na den gymnastenggoet aan 't vaan del zakte het scherm en boekte „Olym pia" de zooveelste geslaagde uitvoering. KERKWERVE. Gedurende de werkcam- pagne 1934-'35 zijn in deze gtemeente door spitten en scheuren pLm. 42 H.A. wei land in bouwland omgelegd. SEROOSKERKE. Een groep kiezers heeft Woensdag 27 dezer in een openbare ver gadering de volgende candidatenlijst voor den gemeenteraad samengesteld: 1. P. Geleijnse Az.; 2- P. Barrevoets Sz'.; 3. S. Geluk; 4. J. C. Barrevoets Jz.; 5. M. de Blonde; 6. C. Hart Cz.; 7. J. C. de Meij; 8. M. Geluk en 9. P. Verboomi Dz. HAAMSTEDE. Woensdagavond jl. hield de bijenhoudersver. Schouwen-Duiveland voor haar leden uit Westelijk Schouwen een praat-avond in de Tuinbouwschool. Voor dezen avond bestond voldoende be langstelling. Na opening verkreeg het be stuurslid dhr. C. v. d. Linde 't Woord, die op zeer eenvoudige en duidelijke Wijze het maken van z'.g, kunstzwermen behandelde. Achtereenvolgens besprak hij „de vlieger" en „de ve'g|er", zoo genoemd maar dc methode waarop een kunst zwerm ontstaat. Eenige vragen naar aan leiding van het gesprokene werden op voldoende wijze beantwoord, terwijl ook nog andere 'bijenhouders-werkzaamheden onderling werden besproken. Tenslotte werd besloten een honig-slinger aan te koopen, die dan door de leden tegen een kleine vergoeding gebruikt zal kun nen worden. De leden zullen later hier over nader worden ingelicht. Aan het einde dankte de voorzitter 'dhr. v. d. Linde voor diens leerzame inleiding en de leden voor hun aanwezigheid, vast stellende, dat dergelijke avonden zeer nuttig zijn voor de bijenhouderij, die in onze omgeving met haar vele boomgaar den, van groot belang geacht moet Worden. ELLEMEET. Door B. Kramer werden Donderdag t^;ee kievietseieren geraapt. Waren het de eerste op ons eiland? NOORDGOUWE. B. en W. hebben tot den Minister van Sociale Zaken een schrijven gericht, houdende verzoek het daarheen te leiden, dat die periode van Voor den zw&arbep roef den zwbeger Die in crisisnood verkeert, Die de stormen dezer tijden Slechts ternauwernood trotseert, Die bij 't naderen van het onheil Nog eens al z'n kracht vergaart Wordt hier van regeeringswege 't Allerergste thans bespaard. De regeering zorgt dat hij niet Van zijn hofstee wordt verjaagd Als hij door credietverschaffers! Soms pinnoodig iwiordt belaagd. Mönig arme boer wordt hierdoor "~Vam den ondergang gered: Tege'n speculatieplanneni Wordt een slagboom opgezet. Deze daad van de regeeiring Dient te worden toegejuicht, Omdat ze op twee manieren Van rechtvaardigheid getuigt: Heli in noocl verkeerend boertje Helpt ze hiermee uit; de brand Terwijl tevens Wiordt voorkomen) Dat de steun verkeerd belandt! J.S. vijf jaren, gedurende welkie een werk- looze landarbeider telken jare over het maximum aantal dagen uit zijn werkloo- zenkas uitkeering kan verkrij;g]en, blijft bestendigd. De vereeni'ging van burgem1., secretarissen en ontvangers op dit leiland en de afdeeling Zeeland van de vereen, van Nederl. gemeenten zijn tevens ver zocht om adhaesie-betuiging. De stemming voor de verkiezinjg» van leden van den Raad zal in deze gemeente -zoo nop dig gehouden rwlor- den op Dinsdag 18 Juni a.s. DREISCHOR. Naar W-ij bij geruchte ver nemen, zouden 5 a 6 van de thans zit tende raadsleden, 'bij een volgende ver kiezing voor lid van den gemeenteraad, geen nieuwe candidatuur meer willen aanvaarden. In de gehouden jaarvergadering van de Coöp. Landbouw ver. Dreisc'hor G.A. alhier, werd door den voorzitter, ld!hr. J. C. van Langeraad in zijn openingsrede het feit herdacht, dat de vereeniging 60 jaar bestond. Waren bij de herdenking van het 50-jarig 'bestaan no;g enkele opj- richters in leven, thans, bij het 60-jarig bestaan, is niet een van de pioni-ems1 meer in 't land der levenden. Dat men tij de oprichting ook al met crisis te maken had, bleek duidelijk uit Iden drang tot het vormen van een vereeniging, ge boren uit de noodzaak tot samengaan van de boeren, teneinde hun stoffelijke belangen te verbeteren. Ook op dit (ge bied is er dus niets nieuws onder ide zon. Hierna werden de huishoudelijke zaken behandeld, te weten de rekening, ide be grooting en verkiezing bestuur. Uit de rekening bleek, dat in 1934 voor ruim f 26000 aan landbouwbenoo- digdheden Was aangekocht, waarvoor iwias verkregen 270670 k.g. kunstmeststoffen, 80477 k.g. veevoeder, 2872 k.g]. zaaizaden, 88706 leg. steensla,g, 400 ton brandstof fen en voor nog ruim f 2000 aan di verse artikelen. De aftredende bestuursleden, de hee- ren C. J. M. Klompe en L. J. Mol, wer den hij acclamatie herkozen. M.a.st. werd besloten toe te treden als lid van de Goöp. Aankoopvereenighyg „Schouwen en Duiveland" te Zierikzee. Hierna sprak Ir. J. Dorst, secretarie der Z.L.M., welke mede ter vergade ring aanwezig Was, een Woord van fe licitatie met het 60-jarig jubileum, daar aan tevens eenige beschouwingen vast- knocpend over de hedendiaagiscbe toe standen. Ook de voorzitter van de Kring Schouwen en Duiveland der Z.L.M., dhr. H. C. van der Zande, sprak woorden van Igelukwensch, terwijl de heer Ir. Koopman de noodige toelichting gaf over de Coöp. Aankoopvereen. Schouwen en Duiveland. Hierna werd de op andere plaatsen ook reeds vertoonde vlasbewer- kersfilm gedraaid, wat voor een 'gjem'eente als Dreisc'hor een genoegen was om te zien. De aanwezige uittgenoodi'gde vlas sers genoten hoorbaar van deze film. Hierna werd de vergadering; door den voorzitter gesloten mot dank vooir de felicitaties en de aangename bespre kingen. BRU1NISSE. Donderdagavond was in de oude bewaarschool een vergadering] belegd van oud-Jgemobiliseerdon, waarbij als spreker optrad de heer v. d. Maais van Haamstede, bestuurslid van de afdi. Haamstede van den Nationalen Bond „Het mo'bilisatiekruis". De spreker, die inge leid werd door burgemeester Hagje, zette uitvoerig het doel en streven van dien Bond uiteen, terw'ijl hij na het beëindi gen van zijn lezing de aanwezigen de gelegenheid bood zich als lid of begun stiger op te igeven. Van de pl.m. 25, aanwezigen jgjaf evenwel niemand zich als lid op. Voor het bekomen van een Mobllisatiekruis was de liefhebberij ook niet groot, daar slechts een tweetal hier voor in aanmerking wenschten te komen. THOLEN. Woensdagavond kwam de A.-R. kiesvereehiging in de Consistorie der kerk in vergadering; bijeen. Als c'an- didaat voor de a.s. gemeenteraadsverkie zing werden gekozen: 1. J. Wagenaar (aftr.)2. Th. Dijkslalg; 3. H. Jansen; 4. A. Roggeband; 5. M. van Oostende; 6. P. de Keer. SCHERPENISSE, De burgemeester beeft eenige dames alhier aangezocht om gel den in deze gemeente in te zamelen voor het Zeeuwsch gedenkteeken voor H.M. Koningin-Moeder. De werkman P. C. B'. had het ongeluk bij het stellen van de dorsc'hmaehine dat door de vettig heid van de grond ide dommekracht, waarm'ede hij werkte, uitgleed, zoodat de slinger met kracht Zijn hand raakte en hij zich daardoor onder geneeskun dige hulp 'moest stellen. ST.-MAARTENSDIJK. Te dezer plaatse is m comité gevormd, met het doel 'gel den bijeen te brengen voor stichting van een gedenkteeken voor wijlen H.M. de Koningin-Moeder: Voorzitter is de heer J.\ Polderman, burgemeester; seoretaris- penningm. de heer Meloen. OUD-VOSMEER. Woensdagavond werd de jaarvergadering gehouden van Idle Oud- Vossemeersche ijsclub; de opkomst w'as niet groot. De aflgeloopen winter gaf nu eenmaal geen gelegenheid om te p-ro- fiteeren van de ijsbaan. Uit de rekening bleek, dat, na afdoening van alle kos ten, het batig slot niet groot zal 'Zijn. Er wera ook -nog een regeling iglemaakt betreffende betaling van Contributie en besproken eventueele (maatregelen te ne- Imen om de kas te versterken. LANDBOUW EN VEETEELT Beperking der melkproductie Karnverbod noodzakelijk Zooals reeds e enigen tijd geleden w'erd bekend gemaakt, heeft de minister van oeoonpmische zaken besloten, dat met het oog op de zorgelijke zuivelpositie d-e( steunregeling ten behoeve van de melk veehouderij- tevens' dienstbaar zal worden gemaakt' aan een beperking van de melk productie. Thans kunnen omtrent de ko mende regeling en hetgeeni daarmede ver band houdt, de volgende med'ed-eelingen worden gedaan: D'ebeperking van de melkproductie zal voo-r d-e veehouders wórden geba seerd op de productie in de beide voorafgaande kalender jaren. Hierbij blïjVen de hoeveelheden melk, weike niet afgeleiverd of niet door den veehouder z'elf to-t zuivelproducten verwerkt zijn, buiten beschouwing. Dit betreft dus voornamelijk de -melk, be stemd vpp-r veeyo edercloele indenV endje r zal de beperking in al die gevallen, waar in dit mogelijk blijkt, berekend wórden over de geleverde hoeveelheid melkvet in K.G. Het ligt tiiiet in de bedoeling om de beperking van den m'elksteun over kor tere perioden, te berekenen dan een vól jaar. Het z elf karnen op de boerderij is na het in werking treden van de Crisis- Zuivelwet sterk toegenomen. Met het pog op een klandestiene verwerking van de straks komende ongesteunde overmelM, is dit verschijnsel allerbedenk-elijkst en de minister is dan ook van oordeel, dat een karnverbod absoluut noodza kelijk zal Zijn en dat in het algemeen slechts diegenen van de veehouders een vergunning tot karnen zullen dienen te bekomen-, die kunnen aantoonen, dat zij deze wijze van zuivelbereiding reeds vóór de inwerkingtreding! van de Crisis-Zuivel- wet uitoefenden. Ter bestrijding van het euvel van het zeifkamen, acht dei minis ter het verder w'ensch-Clijk, dat in de toekomst aam de veehouders voor eigen gebruik een gelimiteerde hoeveelheid,' b o, - ter eventueel onder een speciaal merk tegen gered ucee rden p r ij s wordt beschikbaar gesteld. D-e beperking van den melksteun zal gedifferemitiëerd worden toegepast. Zoo zullen b.v. de akkerbouw' en gemengde bedrijven sterker worden beperkt dan die in de specifieke weidestreken. Vpor Zeeland is het percentage' 17.5. Uitgegaan is hierbij van de indeeling der groepen van landbouwgebieden. D-eze groepen z'ijm 'weer onderverdeeld in ru brieken, bij 'welke splitsing twie-e factoren ini rekening 'werden -gebracht., 1. Het aanl- tal melk- en 'k-alfkloeien per 100 H.A. grasland en 2- de verhouding tusschen het" aantal melk- en kalfkp sien in Mei- Juni 1930 ten opzichte van het aantal in Juni 1934. Bes'oteini is de kleine bedrijven slechts da helft te beperk-el-A van de aan overeen komstige bedrijlven op te leggen percen- Eeim klein bedrijlf is in dit verband ©e|.i bedrijf met mlaximaal 3 melk- cm kalf- koeien! en maximaal 3 H.A. grond, terwijf d-e exploitant zijn hoofdberoep in den landbouw moet hebben, (landbouwer, land- of tuinboüwarbeider). Ir. v. d. Plassche vertrekt Binnenkort kan de benp-eming worden verwacht vah ir. A. W. v. d. Plassche, rijkstuimbpüwepnsiil'eint voor Zeeland, tipt inspecteur van den tuinfco-uwvpoTliehtiings- dianst in Nederland met standpjlaafs 's Gravanhage. Het heengaan van den heer Van der Plassche beteekent vpor den Zeeuwse-hen tuinbouw' een groot verlies. Onvermoeid was hihij nu al zoovele jaren aan het werk pm dien- tuinbouw vooruit te bren gen. Zijn groote toewijding vond al'ge- meene wiaardeering -en gaarne w'erd-ejm zijn waardevolle adviezen opgevolgd. Die Zeeuwsche tuinbouwers hebben -aan hem zeer veel te danken. VERKOOPINGEN NIEUWERKERK, 27 Maart. Ten over staan van notaris Biermasz werd heden alhier publiek verkocht: Een woonhuis en erf aan den Stoofweg, groot 2 Aren 70 centiaren, voor f 1145. Kooper werd dhr. Jb. Bou-man q.q. OUD-VOSSEMEER. Door notaris D. v. d. Velde te Tholen is alhier openbaar verkocht een woonhuis met erf, staande aan de Kalisbuurt, groot 1 A. 84 c.A., b'ehoo-rende aan A. G. Havermnns. Koo per werd de heer M. Timmermans, voor f 1850.—. H .1! I.Li Li AANBESTEDINGEN STAVENISSE. Het 'bestuur van het Wa- terschap „Stavenisse" heeft Woensdag jl. publiek aanbesteed de levering van 370 M3. basaltslag in de .afmetingen 2 bij 3 c.'m. De levering werd igiegund aan den laa-gsten inschrijver fa. W. v. d. Berg te B-ruinisse voor f 5.48 per M3. franco op den wal. De levering der grint werd niet gegund, omdat de inschrijvingsbil jetten niet voldeden aan -d-e igestel'de voor waarden. KERKNIEUWS Ned. Herv. Kerk. B-RUINISSE. Bij de herstemming voor een lid in het kiescollege op Donder dagavond j.l. werden 122 geldige stem men uitgebracht. Hiervan verkreejg dhr. A. v. d. Berge Mz. 87 stemmen en de heer M. A. Jumelet Wolfz. 35 stemmen. Kunsten en Wetenschappen Kunstavond Naar wij vernemen zal op Dinsdag 7 Mei a.s. de bekende opera-zangeres me vrouw Henriëtte van Bremen te Rotter dam', in samenwerking met Prof. Durlet (piano) en Prof. Theo van Hamberg, beide leeraren op het Kon. Vlaa-msch Conser vatorium) te Antwerpen in het Concert gebouw' te Zierikzee -een buitengewone kunstavond geven. Aan onze stadgenoot, de heer Rogier Spalter, violist, Lauréat van bovenge noemd conservatorium, is de eer te beurt gevallen rn-et dit beroemde trio te moglen medewerken. Wij verheugen ons er ovir dat Wij op ons eiland zooiets zullen kunnen beluisteren. PREDIKBEURTEN Zondag 31 Maart. Korkwerve. 2 ure, ds. Kentie. Scrooskorke. 9.30 urq, cand. Steur van Burgh. Burgli. 9.30 ure, ds. Saraber. Rcnesse. 9.30, ds. Klaar en 11.30 ure, Zondagschool. Evangelisatie. 6.30 ure, ds. Ruijsoh v, Dugtereu. ure, ds. Klaar.f Haamstede.- ®'30 ure-, ds- Kentie. Geref. kerk. 9 30 ei, 2 ure> ds- Mulder. Geref. gem. 9.30 en 2^re- Leeedienst. Elkorzee. 9.:fNlre- d8, Boschl00- Geref kerk. 9.30, ds. V4'Se]aar en 2 ure, ds. Heuzeveldt. 1 Brouwershavei1* d®* Nie en 12 ure, Jeugdkerk' "ere'* kerk. 9.30 en 2^ ure, ds. Meeste" Zonnemaircj^ioOure, ds. Ruijsch v. Dugteren. Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, Leeskerk. Noordgouwe. 9.30 ure, ds. v. Griet- huijsen. Dreischor. 9.30 ure, ds. v. d. Griend. Ouwerkerk. 9.30 ure, ds. Heijboer. Nieuwerkerk. 9.30, ds. Westerhof en 6 ure, idem (Orgelcoll) Geref. kerk. 9.30, ds. Heuzeveldt, 2 Leesdienst en 6 ure, ds. Heuzeveldt. Geref. gem. 9, 2 en 5.30 ure, Leesdienst. Oosterland. 9.30, geen dienst en 2 ure, dr. Weeda. Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, Leesdienst Geref. gem. 9.30, 2 en 5.30 ure, dhr. Remijn. Sirjansland. 2 ure, ds. Heijboer. Bruinisse. 9.30 en 2 ure, dhr. de Jonge van Terwolde. Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, ds. Unger. Geref. gem. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. Oud-Geref. berk. 9, 2 en 5 ure, Leeskerk. A.-J.-Polder. Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, Leeskerk. St.-Filipsland. 9.30, Leeskerk en 2 ure, ds. Verschoor. Oud-Geref. kerk. 9. 2 en 5 30 ure, ds. Blaak (Bev. nieuwe lidm. en Doopsbed.) Geref. gem. 9, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. Tholen. 9.30, ds. Verschoor en 2 ure, ds. Wolfensberger. Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, dr. Veltenaar. Geref. gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Vrije Geref. gem. 9.30, 2 en 6 ure, ds. Baaij. Prot. bond. 5 ure, ds. de Jonge van Bergen-op-Zoom, in de zaal van mej. de wed. Hoek. St.-Maartensdyk. 9.30 en 2 ure, ds. de Bres. Ned. Geref. gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Oud-Vosseraeer. 9.30, Leesdienst en 2 ure, ds. v. Eist (Doopsbed.) Geref. kerk. 9.30 en 2 ure, ds. Vreugdenhil. Oud-Geref. gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leesdienst. Poortvliet. 9.20 en 1.50 ure, ds. Bus. Geref. kerk. 9.30, 2 en 6 ure, ds. Sap. Geref. gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leeskerk. Scherpenisse. 9.30 en 2 ure, ds. de Haan. Geref. gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leeskerk. Stavenisse. 9.30, ds. v. Eist en 6.30 ure, dhr. de Pater, evang. zendeling (Coll. evangelisatie). Oud-Geref. kerk. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. St.-Annaland. 9.30 en 2 ure, dhr. de Pater. Geref. gem. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. Brieven uut Schouwen M'ini penne ei vikansje apt, langer dan 'k wouw'. Nie da'k nie graejg] meer in 't Schouws schrieve, of da'k op aorie most wachte, dae nie van, ma Jaone is in de lappemande ewist. Ze oor ok 'n dagje o uwer in stiever, dus betere !g]ae ok a nie zo vlot meer. Ma noe is z'e an 't Reuveren. Da kan 'k aoltie goed mer- reke. Zo gauw' as ze 'meer opspeelt as aores, dan gae ze veruut. Wa'k motte doen affijn, m'n aomae wè 's wat miotte doe in 't uusouwen, in die 't nie weete wil is flauw, ma tog bin'k ma b'lie das ze m'n nie uut-e'-pottere-' teerd -mee te koolschuuv-e in m'n eenen and, in wat anders in d'n -aoren. Op 't leste m*n tog den dokter eroopei, 't gieng! nie mee aol de middeltjes idie m'n an-ej-preekt bin. Hek is tat, aolle mensen doktere graejg; meje, in da-e wil der nog a vee a-nlaop ao 'm'n dae nie over te klaegen. Ze wiste 't aomae vee beter as t'n dokter. D'n eenejn zei Jaone ao. vreed vee 1 ast van rim'me;tiek vrieve mee pielestaertolie; 'n aore zei: oftreksel van broenekels slikke; nog 'n aore: waermie doeken mee azien in welle- waeter (dae geneze z'aoles mee). De aordegste ra-ed kreege m'n van neef: ie schreef: neem t'n ond .nee nae bédde, dan kriegt 't beesje de rimm-etiek, in jie bin t'r van of. M'in d'r om motte lache, ma- tog d'ó dokter eroope. Aaj' wist Joös, z'eit t'/n. pevee dat 'r" ieir vieir- kw'akzalvert oo-rt, daft- zou je rao-r op:- kieke. De zotste diengen oor je soms, in dan nog va-n mensen, dae je van dien- ke zouw da ze meer in d'r kasje ao. Beschien leit 't an 't vak, zei t'n, wamt da's zo- ouwd as te waereld. Toe t'r nog -gin dokters waere, perbeerde ze d'r eige op te kallefaoteren, in da doe d'r nog vee. Dan prosse ze net ao lank da ze d'r gin b'aes mi over kunne, in bimi wilder d'r vet mee. Laopt 't dan verkeerd, dan zegjg,e ze, die vint weet t'r ok niks van. Affijn mVn zü ma dienke 't verstand kom; mee te jaeren, ok bie de waereld, ma't za lange duure -eer de luvakzallevers 'n draogen b'oteram -eete. Motte ze vete an ons betaele dam oor je 't; die vint scbrief mee dubbel kriet; ma betaele zei d'a* pige bie zo'm seek'wa bl-aulw', dab ooh je niks in schoik-ke ze d'r leste Cent. Zo ist, Salu. JOöS VAN JAONE. HUISHOUDELIJKE WENKEN l Emaille. Vooral hier geldt hef parool: „een

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1935 | | pagina 2