ÏVrouw Modegrillen. ONS UITERLIJK IN DEN ZOMER NATUURLIJKE TRAINING „Kunstmatige Hoogtezon". VERZORGDE HANDEN EN NAGELS Neem 'n "AKKERTJE" Uit Stad en Provincie. 1s Zomers komt het er nop: meer op aan, een aantrekkelijke verschijning te bezit ten, dan 's winters. En iedereen kan een prettigen indruk maken met een gave huid, een lenig figuur, glanzend haar, wit te tanden, heldere oogen en goed verzorg de handen. Dit zijn stuk voor stuk dingen, die binnen ieders bereik liggen. Een gave, zuivere huid kan nooit verkre gen worden zonder reinheid. En dan be doelen wij. niet alleen uitwendige, maar vooral ook inwendige reinheid. Niemand kan een frissche kleur hebben en tegelij kertijd indigestie of constipatie. De helde re, warme zomerzon iaat niet alleen de gebreken der huid in het oog vallen, maar doet ze ook ontstaan. Door de hitte wordt do overmaat van zuren in het lichaam naar buiten gebracht, wat roodheid der huid ten gevolge heeft. Deze kan welis waar door poeder gedeeltelijk onzichtbaar worden gemaakt, doch zij blijft leelijk en onaangenaam. Om deze aandoening te voorkomen of te genezen, is het aan te be velen, veel water te drinken tusschen do maaltijdcnf Verder moet vet en veel calo- rieën bevattend voedsel zooveel mogelijk worden vervangen door bladgroenten, sla eu vruchten. Vooral sinaasappels zijn aan tc bevelen; bananen en aardbeien moeten daarentegen vermeden worden. Voor ieder een is het overigens goed om in de warme zomermaanden dagelijks een rauwlcost- schotel te eten, waarvoor ook kool, bloem kool, wortelen en boonen worden aanbevo len. Wil men ze niet rauw eten, dan kan inen ze stoomen; de bestanddeelen, waar het op aankomt, blijven dan beter bewaard dan bij koken. Dient men ze rauw op, dan moeten ze goed fijngesneden worden. Zulke fijngesneden groenten kunnen ook in klei ne hoeveelheden onder een gewone sla schotel worden gemengd. Wil men de sla i flink zuur hebben, dan is het beter, om L voor dit doel citroensap te gebruiken, in- plaats van de minder gezonde azijn. Uit het bovenstaande zal men wel reeds begrepen hebben, hoe belangrijk de juiste i.;voeding is voor de gezondheid en daardoor Voor het uiterlijk. Zij is echter niet vol doende. De huid moet ook uitwending dchoongehouden worden. Een der ernstig ste fouten, welke in dit opzicht worden ge maakt, is het naar bed gaan, zonder alle 1 poederresten zorgvuldig ie hebben verwij derd. Dit mag nooit achterwege blijven, hoe vermoeid men ook is. Ook de- huid heeft rust noodig. door door TINE BREEBAART. Groote gebeurtenissen werpen hun scha duwen vooruit en dit is ook het geval met de komende Olympische Spelen, en reeds nu begint bet jarenlang harde en doelbe wuste trainen, dat in één beslissend oogen- blik de geconcentreerde wilskracht en in spanning van een lange voorbereidingstijd moet samenvatten. De methoden om het li chaam tot dergelijke topprestaties op te voeden, worden steeds wel doordachter en wetenschappelijker. Vooral de Amerika nen presteeren in dit opzicht iets werke lijk buitengewoons. Geen middel mag ver zuimd worden, om de sportslui in steeds betere conditie te brengen. Een der voor naamste hulpmiddelen hierbij is de bestra ling met ultra-violette stralen geworden. De beroemde Amerikaansche trainers, zooals de overleden Walter Camp, de voet baller Charles Bachmann of Dr. Leslie Clough, zijn van meening, dat de kunstma tige hoogtezon als middel tot verhooging en stabiliseering van de stofwisseling en als hulpmiddel tot zuurstof-vernieuwing van het bloed en tot uitscheiding der ver- brandingsstoffen uit de weefsels door niets te vervangen is. Met deze werking houdt ook het feit verband, dat deze hoogtezon in steeds sterker mate door de vrouwen artsen bij het versterken der toekomstige moeder tegen de moeilijke uren der ge boorte wordt aangewend. Ook op het ge bied van vrouwen- en kinderziekten speelt dc kwartslamp 'n groote rol. Ze helpt niet alleen rachitische en scrofuleuze ziekten tegengaan, maar bevordert ook de groei van den zuigeling en oefent grooten in vloed op den vorming van gezonde tanden Door deze bestralingen wordt de jonge moeder in staat gesteld haar zuigeling be ter te stillen, terwijl de oudere vrouw bij den overgang in de wisseljaren en het daarmee verbonden verval der verschij ning de hoogtezon te hulp roept ter verbe tering van de huid. Door het enge verband dat er bestaat tusschen de zorg voor het lichaam en de BAKVISCHJES IN DEN ZOMER. Onze opgroeiende meis jes stellen er evenveel prijs op, om goed ge kleed den zomer tege moet te gaan, als haar moeders. Wij dienen bij haar slechts op één ding te letten, n.l. op grooten eenvoud, aangezien slechts deze bij de fris sche jeugd der meisjes past. De afbeeldingen doen ons eenige ideeën aan de hand. Geheel links zien wij een aardig wandeljaponnetje, ele gant genoeg, om zon der mantel to worden gedragen. Het is ge maakt van lichtgrijze mousseline met 'n fijn donkerrood streepje. Er worden een roode cein tuur en groote roode knoopen op gedragen, terwijl kraag en mouw- opslagen van effen lichtgrijze of witte stof zijn gemaakt, met plooitjes, die zich aan de binnenzijde be vinden en tot niets toe uitloopen. Verder zien wij een japonnetje van wit linnen met blauwe stiksels, een blauw ge borduurd anker en een blauwe ceintuur. De kraag is met blauwe biesjes gegarneerd en de driekwart lange mantel is gemaakt van wollen stof met groote blauwe ruiten. Ten slotte is er ook een japonnetje voor meer feestelijke gelegenheden afgebeeld, dat gemaakt is van aardige gebloemde voile in lichte tinten of desgewenscht van organdi. De ingerimpelde stof bij hals en schouders maakt een bijzonder j'eugdig effect. sport, Is Seï gebruik van de kwartslamp met gelijk succes op beide terreinen be grijpelijk. Het voordeel der training door hoogtezon, zooals die de sportsman be oefent, en die niet te vergelijken is met een kunstmatige doping, bestaat in de vol komen onafhankelijkheid van weersge steldheid en natuurlijk zonlicht, in de juiste doseering van tijd en intensiviteit en in de'uitschakeling der vaak slechts al leen als schadelijk en lastig ondervonden hittewerking der natuurlijke zon. In de kunstmatige hoogtezon zijn slechts de ultra-violette stralen vertegenwoordigd, terwijl de ultraroode, warmtegevende stra len van het zonnespectrum bij de kunstma tige hoogtezon uitgeschakeld worden. Wie dus overgevoelig voor warmtestra len is, wat heel wat meer schijnt voor te komen als men tot nog toe aannam, be hoeft dus nog niet van de voordeelen van intensieve bestraling met ultra-violetlicht af te zien. Daarnaast speelt de kunstmati ge hoogtezon een zeer voorname rol als voorbereidingsmiddel voor sport in de open lucht en het verblijf in de volle zon. Juist in tijden van weerswisseling kan zich het lichaam slechts langzamerhand aan den invloed van het directe zonlicht blootstellen, wil het niet door verbranden of schok-achtige zonnewerking beschadigd worden. De hoogtezon vormt de brug van de sporthal naar de open lucht. De langzaam voorbereide en tot natuurlijken weerstand aangespoorde en aan straling gewende huid zal met dubbel nuttigheidseffect de tijd benutten die bestemd is voor beweging in de open lucht en in de zon. Kunstmati ge hoogtezon en natuurlijke zon, met el kaar verbonden, zullen de prestatiemoge lijkheden van het lichaam in verdubbelde mate verhoogen. Het zijn in geenen deele identieke lichtbronnen: wat de een out- breekt, bezit de andere. De hedendaagsche sportman, die geen waarde mag hechten aan versplinterde krachtsinspanning, maar voor wien de ge lijkmatige en onderbroken verhooging der prestatie alles beteekent, zal in de toekomst steeds meer naar het hulpmiddel der kunstmatige hoogtezon grijpen. Bnsowen van Oe moit, - m Er fe nog nooK oen tijd geweest, waarin mooie handen niet in de mode waren en wat meer is, zonder verzorgde handen kan een vrouw zich onmogelijk elegant voelen en dit hoeft weer een ongunstigen Invloed op den indruk, dien zij onbewust op ande ren maakt. Mooie handen worden echter niet verkregen, als men slechts af en toe toegeeft aan een bevlieging om ze eens te gaan verzorgen. Zij vereischen betrekkelijk niet zooveel zorg, maar deze moet er dan ook dagelijks aanbesteed worden. Vlekken kunnen verwijderd worden met een beetje citroensap. Een mengstel van glycerine en rozenwater is een goed en verzachtend bleekmiddel. De nagelriemen blijven slechts zacht, wanneer zij telkens van een weinig vet worden voorzien. Eens per week moeten de nagels grondig bijge vijld en glimmend gewreven worden; het met een stukje zeemleer overtrokken kus sentje, dat wij hiervoor gebruiken, moest eigenlijk^ steeds voor het grijpen liggen,' zoodat de nagels eiken dag even opgewre ven kunnen worden. fe Juist waar het de nagels betreft, ver toont de mode van het oogenblik de groot ste excessen. Rood geverniste nagels zijn niets nieuws meer; alle tinten van het lichtste rose tot het donkerste bloedrood zijn reeds uitgeput en daarom waagt men zich nu aan allerlei kleuren, die geheel en al onnatuurlijk zijn. Wat zoudt u zeggen van zeer bleeke, witgepoederde nagels? En toch zijn er menschen, die zooiefs bij zonder mooi en interessant vinden bij een zwarte japon. In enkele buitenlandsche modecentra gaat men zelfs zoo ver, om miniatuur schilderijtjes op de nagels te laten aan brengen, dan wel, om op de vingers val- sehe nagels te zetten. Er zijn gouden en zilveren nagels, met edelsteenen bezette nagels en geëmailleerde nagels in de meest verschillende kleuren. Deze „schit terende" valsche nagels zijn zoodanig ge vormd, dat zij niet gemakkelijk afvallen. -3H— GOEDE KNIPPATRONEN. Ten gerieve van onze lezeressen stelt on ze Moderedactrice uitstekende patronen met fraaien pasvorm beschikbaar, die te gen den kostenden prijs van f 0.58 worden toegezonden, na overschrijving van dit bedrag op Giro-rekening 191919. t.n.v. den Rnippatronendienst te 's-Gravenhage. Pa tronen kunnen ook per brief aangevraagd worden met bijsluiting van f 0.58 in post zegels aan de Moderedactrice van dit blad, Muzenstraat 5 B, te 's-Gravenhage. De natronen worden U tegelijk met een num mer van ons nieuvft Modeblad, waar on geveer 50 modellen zijn afgebeeld, toege zonden. Denkt U er vóóral aan de juisti maat en het nummer op te geven? uil zoon nieuw handig zakdoosje bij Hoofdpijn, Kiespijn, Zenuwpijn. Denken en Oplossen. AlkmaaR M e n n O S X T T E R DXD A 1 i d A M a a s d a M De prijs vioior bovenstaande puzzle uit geloofd viel ten deel aan: M. J. Steendijk Czn., Val, Zaamslag. den dood van het slachtoffer constatee- ren. Het stoffelijk overschot van het slachtoffer, de 23-jarige ongehuwde mej. W. van der Leest uit Geffen werd dopr de Kotn. Marechaussee in beslag geno men en naar het Liefdegesticht te Gef fen vervoerd. De politie stelde ter plaatse een uitgebreid onderzoek in naar de toedracht van het ongeval. De auto van dhr. van W. werd in beslag genomen. Het is een raadsel, hoe de aanrijding kan zijn geschied. Naar alle Waarschijn lijkheid heeft het slachtoffer op den rij weg gereden, daar het ter plaatse zeer moeilijk is het fietspad te berijden, van wege het slechte wegdek. Op weg van Groningen naar Nijmegen is Zater dagmiddag de 50-jari|g!e heer W. Flik, wonende te Groningen, ter hoogte van Assen met zijn motorrijwiel tegen een personenauto gereden. Hij werd van zijn motor geslingerd. Ernstig gewiond is hij naar het ziekenhuis te Assen vervoerd, alwiaar hij korten tijd later aan de be komen verwondingen overleden is. Zijn 26-jarige zoon die op de duo was ge zeten bekwam eveneens ernstige verwon dingen en een fractuur aan Zijn onder arm. Hij werd per autoi naar het R.-K. ziekenhuis te Groningen vervoerd. Zijn toestand is ernstig. Het motorrijwiel wlerd Zwaar beschadigd. Aangeschoten. Toen Vrijdag avond de 31-jarige W. Dohman uit Her kenbosch zich per fiets van Eiffelt naar Vlodrop (L.) Wilde begeven, zaïg hij in de Slek 2 Duitsche commiezen, wiaarop hij terugreed en langs den Broekwieigl terugkwam. Toen hij. bij een draadafras tering wilde Oversteken, klonk opeons een schot en voelde hij dat hij getrof fen werd. Hij wlas toen reeds circa 50 M. op Nederlandsch grondgebied. Het pchot wias gelost door een der Duitsche commiezen, die achter een hooimijt ston den, die eveneens circa 15 M. op Hol- landseh grondgebied ligt. D. probeerde later weg te komen doch bleef bij dei afrastering ligjgen, terwijl hij veel bloed verloor. De marechaussee van Vlodrop stelt een Onderzoek in. Flinke briand. Vrijdagnacht heeft in het dorpje Heeraa Waarden (N. Br.) een ernstige brand gewoed wiaarbij 3 Woonhuizen een prooi der vlammen zijn geworden. Omstreeks half 2 w'erd het echtpaar Rooyers, wonende in de Dorps straat, uit haar slaap gewekt door het geknetter van vlammen in de woning. Met moeite konden de bewoners zich in veiligheid stellen, daar inmiddels de ge- heele bovenverdieping in lichtelaaie stond. Aangewakkerd door den feilen iwind sloe gen de vlammen Over naar het naast gelegen woonhuis van dhr. Brinkman en naar het verderop gelegen perceel, be woond door de familie v. d. Helden. Deze beide perceelen stonden ook wieldpa in volle vlam. Men alarmeerde de dorps- brandweer, die spoedig ter plaatse was en uit de Maas water kon betrekken. Ook de Rossumsche brandweer werd ge- requireerd en men vroeg eveneens .assis tentie laan de brandweer in Den Bosch, die eveneens met een motorspuit ver scheen. Met alle macht werd de vuurzee van alle kanten aangegrepen en met heel veel moeite slaagden de manschappen er na eenige uren hard werken in het vuur meester te worden. Van de 3 piër- ceelen bleven slechts brofkkeft muur over. De inventaris en de inboedels van alle hiuzen gingen verloren. Omtrent de oor zaak tast men volkomen in het duister. De schade wordt ten deele door verze kering gedekt. Drama. Zondagavond ongeveer 10 uur werd de gemeenteveldwachter van Voerendaal (Limburg) gewaarschuwd dat er in een schuur wiaar de zg. „spiritus drinkers" den nacht plegen door te bren gen een man te sterven lag. De' veld wachter toog er heen en hem blelgk, dat de man reeds was overleden. De aan wezige spiritusdrinkers zeiden hem, dat deze door vreemden met spiritus ver giftigd wias. Later bleek de onjuistheid van deze verklaring en is de gemeente politie in samenwerking met de Rijks- poftitie opnieuw naar de schuur getrok ken, wlaar zij 2 der aanwlezigen, de be kende spiritusdrinker van D. en de 17- jarige v. d. W. als de daders arresteer den. Het slachtoffer is bij de politie ombekend en heeft klaarblijkelijk in het hooi in de schuur ook nachtverblijf ge zocht, stuitte daarbij op de spiritusdrin kers, die in beschonkenheid dermate ver toornd w'aren, dat zij bovengenoemde gruwelijke daad ondernamen. ZIERIKZEE. Zondagmorgen bevond het jacht „Arne" uit Vlissingen zich io|p de Ooisterschelde. Door de lichte Zuidwtes- terstorm scheurde het zeil. Op het nood sein van den jachtschipper werd door den beurtschipper va(n D. van hier as sistentie verleend, wien het mocht ge lukken het jacht behouden te Veere bin nen te brengen. Met de extradienst van de Priov. Bloot ditmaal uitgevoerd do>or 2 boo ten kwamen heden 169 passagiers mede, een aantal dat gezien de ongun stige Weersomstandigheden nolg' vrij 'gro,ot genoemd mag Wiorden. Onze stadsbeiaar- dier gaf der gewloionte g,etrou,W! vanaf den Stadhuisloren (weer een carillon- concert. SCHERPENISSE. Donderdagnamiddag kwam de gemeenteraad in voltallige zit ting bijeen. Mededeeling Wlerd jgiedaian van diverse ingekomen stukken, lw|.o.: a. een missive van Ged. Staten, wiaarbij in Overweging wordt gegeven in de begroe ting van 1934 enkele .wijzigingen aan te brengen doordat het rijkssubsidie tot steunverleening te h,oog is 'geraamd, even als de opbrengst der opcenten van de vermogens- en personeele, belastingen, terwijl de korting op de joiarWiedden van burgem. enz. niet tot uitdrukKing komt in de begrooting. Bij de vaststelling) wias de vermindering dezer salarissen nog niet bekend, overigens Werd, overeenkomstig den Wenk van Ged. Staten en op voor stel van B. en W. besloten de steunver- leeningsbijdrage en de opbrengfst dier Opcenten elk met f 300 te verminderen en het salaris van den burgemeester met f 175, van de Wethouders met f 6, van den secretaris met f 208, van den ont vanger met f 104 en van den Ambtenaar van den Burg. Stand met f 35; b. ken nisgeving van het depart, van financiën, dat deze gemeente- voor wat betreft de rijksvergoeding in het onderhoud van met rijks-voorschot gebouwde gemeente- Wloningen is geplaatst in de 5e klasse, waardoor de bijdrage per Woning f 23 bedraagt; c. aan het ingezjonden verslag! der Waterl.-mpij. „ThiOlen" is ontleend, dat er lover '83 een winstsaldo is be haald van f 8457.115. Dit vindt zijn Oor zaak in de verhoogde waterpenningen en de rente-verlaging; d. schrijven van voornoemd departement dat de uitkee- ring uit het gemeentefonds voor 1934-'35 bedraagt f4483.46; e. id. van het dep. vian sociale 'Zaken, dat bij den vastge stelde» vorm voor steunuitkeering is be paald een steun van f 7 per week voor werkloozen in de bouwvakken en 50 cent per gezinslid boven 2 personen, f 6 voor alleenstaande kostgangers, f 6.50 enz. vóór Werklooze landarbeiders, en f 5 voor alleenstaanden, terwijl ongeor ganiseerden in elke categorie 50 et. p. week minder trekken. Zonder beraadsla ging ging men met deze regeling ac- coord; II. Het verzoek van het gem.- bestuur van Philippine om adh/aesie te betuigen aan hun adres van Ged. Staten om in de salarjsregeling der hoogde gem.-ambtenaren een andere classifica tie aan te nemen voor de secretarissen en ontvangers, over w'elk verzoek in de vorige zitting de stemmen staakten, wlerd thans aangenomen met 4 telgen 3 st., die der heeren Vos, van der Werf ien Klep- pe. III. Aangeboden werd de gemeente- rekenincr over 1933, welke, voor wat den gewonen dienst betreft sloot met een nadeelig saldo van f 2538.45 en wat de kapitaaldienst aangaat met een batig slot van f 670.90. Zij werd ter Onderzoek gesteld in handen der heeren Bolier, v. d. Werf en Rijstenbil. IV. Naar aanlei ding' eener in de vorige zitting gedane vraag door den heer Vos, gaf de voor zitter lezing van de voorwaarden waarop in 1924 door den raad aan de muziekver. „Eendracht" vergunning, wias verleend om de kiosk op het terrein der ihooge markt te plaatsen, t.W. eenige dagen na Pink steren tot en met September. De heer Vos had er naar gevraagd omdat er uit de Politieverordening niets van bleek. Intusschen is de kiosk met Pinksteren geplaatst aan den ingang van de West straat, welke bevoegdheid men niet kon ontleenen aan de voorwaarden, terWiijl Ook de raad er geen toestemming vojor gegeven had. Men Wlas dus in overtra ding, want de vergunning is niet opge zegd en de voorwaarden zijn niet (ge wijzigd. Maar het is nu gebeurd en iWilde dajar nu verder niet meer over spreken. Evenwel is de kiosk eenige dagen weg geweest en nu toch weer geplaatst. Hij dacht dat ze Was weggenomen omdat de muziekvereen. zoo goed als uit el kaar Was. Wel kan de zangvereniging er eens een uitvoering op geven, maar die heeft geen vergunning gevraagd. De voorz. zeide, dat de wiaterstaat toestem ming had gegeven om de muziektent met Pinksteren dólór te plaatsen. Dhr. Vos merkte op dat die straat thans bij de gemeente in onderhoud is en zij er dus geen zeggingschap ioiver heeft. De voorz1. weersprak dit. Als aannemer w|ist hij, dat Wlaterstaat wiel meer vrije be schikking heeft dan men denkt. Voorts is de muziekvereen. niet ontbonden, doch men Wil haar ,w/at laten rusten lom hare financiën wat te laten bijkomen. Na rondvraag sluiting. SCHERPENISSE. In de op 10 Aug, gehouden vergadering, van den dijkraad van het Cal. Waterschap Scherpenisse werd de rekening over het dienstjaar 1933-,34 VQorloopig vastgesteld ;op een On tv. van f 22053.97 en een uitg. van f 19242.13, alzoo een goed slot van f 2811.84. Op de aanbeveling van lid van het bestuur, wegens periodieke aftreding van den heer C. van Dalen werd ge plaatst als no. 1, C. van Dalen; 2. Joh. Keijzer; 3. P. v. d. Slikke. In de plaiats van den heer M. Rijstenbil, die wegens het bereiken van den 70-jarigen leef tijd op 1 Nov. a.s. moet altreden, werd op de aanbeveling geplaatst als no-. 1. J. Rijstenbil Hz.; nlo. 2. J. Keur Dz. en no. 3. J. Rijstenbil Johz. KUNSTEN EN WETENSCHAPPEN. H. P. BERLAGE. f Zondagmorgen is te zijnen huize 's-Gravenhage in den ouderdom van 78 jaar na een langdurige ziekte overle-den Dr. H. P. Berlage, een van Nederlandss grootste bouwmeester's, dolor w'ie tal rijke werken zoowel in binnen- als bui tenland tot stand zijn gebracht en die verscheidene boeken over bouwkunst en architectuur heeft geschreven. Berlagie's voornaamste werk, wlaardoor hij 't meest in de herinnering zal blijven voortleven is de Beurs te Amsterdam, een gebouw-, dat hij in 1899 ontwierp en |w|aarmede hij den grondslag legde van een groote bouwkunstige Renaisance in Nederland. mmmvw m vmüm Landbouwconflict op Tholen. Uitspraak van den arbiter. Zooals onlangs is medegedeeld heeft de minister van Ec'on. Zaken krachtens art. 8 van het gewijzigde crisis-orglani- satiebesluit prof. mr. P. S. Gerbrandy ('aangewezen als scheidsrechter in de' ar beidsconflicten op het eiland Tholen en in Oost-Zeeuwiseh-Vlaanderen (landbouw1- bedrijven). Thans heeft prof. Gerbrandy in deze beide zaken uitspraak gedaan. Ten aanzien van het conflict op Tholen komt de uitspraak van prof. Gerbrandy Op het volgende neer: Het minimum-uurloon voor volwaardige arbeiders zal 23 cent bedragen. In aan genomen Werk en bij toepassing van stukloon moeten de tarieven zoodanig 'zijn gesteld, dat minstens het standaard- uurloon 'wordt bereikt. De vrouwenliolonen bedragen minstens 2/3 der nmnnenloto- nen. Deze regeling zal geldigheid heb ben van Maandag, 5 Augustus af en [gel digheid behouden tot 30 April 1935. De arbeidersorganisaties zullen gehouden zijn het Overleg omtrent de regeling, die zal gelden na 30 April 1935 te openen uiter lijk 1 Maart 1935. KMEKNIEUm Ned. Herv. Kerk. Bedankt voor Bruinisse (toez.), ds. A. Karaolus te Maasland. 1UCHTYAABT. Snelle overtocht. Het vliegtuig der K.L.M. PH—AGA, be stuurder Both, heeft den afstand Lon den—Rotterdam Vrijdagavond afgelegd in den tijd van 70 minuten. Het vliegtuig PH—AID, bestuurder Bax, heeft den af stand Parijs—Rotterdam in 85 minuten Crisispublicatie Rectificatie- Onder Crisispublicatiën in Oins blad van Woensdag 8 Augustus komen de vol gende twee onjuistheden voor: Steun. De (onder deze alinea genoem-

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1934 | | pagina 2