Ziarikzaaschi Kiauwaboda EEN WONIEILilKE GELIJKENIS. BIJVOEGSEL bthoortnd* bij dt vin Vrijdag 12 Mii 1933, Na. 12464 BINMBI1LANP, DE ZOMERTIJD. Voor zooveel nog noodig wordt eraan herinnerd, dat 'die zomertijd aanvangt 15 Mei a.s. De ov'ergang geschiedt in dier voege, dat, wanneer de middelbare zonnie- tijd van Amsterdam- op den dag, waarop de zomertijd aanvangt, tw'ee uur aan wijst in den voormiddag, bet wordt ge acht te Zijn drie uur in dien voormiddag. De overgang dit jaar naar den zomertijd geschiedt met andere woorden dus in den nacht van Zondag 14 Mei op Maan dag 15 Mei, om 2 uur. Uit Stad en Provincie. ZIERIKZEE. Tot leden van het Zeeuwsch Genootschap der Wetenschap pen zijn o.a. benoemd de heieren Ir. A. J. Ilcken, ingenieur van het waterschap Schouwen te Z i e r i k z e e, Dr. W. H. Weeda, predikant te Oosterland'. Met het oog op de te verwachten groote belangstelling voor de bijzondere samenkomst op Dinsdag a.s. in de Con certzaal, te leiden door Majoor F. J. Buiterman uit Den Haag, met als spreker mr. P. DieJem/an uit Middelburg, heeft het Leger des Heils die gelieglelnheid open gesteld zich vooruit van plaatsbewijzen te voorzien, waarvan reeds djoor veljen is gebruik gemaakt. Men verzoekt ons nu mede te deel en, dat aan belangstellenden buiten de stad, teneinde teleurstelling te vooikoïnien, kaar ten per post kunnen worden toegezonden, na ontvangst van het bedrag (15 ct. p. p.) aan postzegels plus portoi, aan het adres Leger des Heils, alhier. BURGH. Dinsdagnamiddag j.l. werd op het terrein achter de hofstede van dhr. M. A. Beije, door de Ppqv. Commissie tot bevordering van Rijkswege van die vee fokkerij in Zeeland, beslaande uit de h.h. Sijtema, Koopimian en Kleinepier; bene vens dhr. Kloet (voor stamboekkeuring) de gewone jaarlijkschie veSkeuring glehou- den. Aangebracht waren 20 koeien en 7 kalveren, waarvan de algemeene indruk goed was. Toegekend werden voor koeien 1 keer gekalfd, 1ste pr. „Rina" van J. Dalebout Az., 771/2' punten; 2de pr. „Keizerin" van M. Boot" BZ., 77 p.; 3de pr. „Dora" van A. v. d. Zande, 761/2' p. en 4d;e pr. „Bertha" van M. A. Beije, 74.6 p. Koeien 2 keer gekalfd: 1ste pr. „Flora'' van M. W. Dalebout, 78 p.; 2de pr. „Mina" van M. W. Dalebout, 77.9 p. en 3de pr. „Jans" van A. v. Zuijen, 771/2 p. Koeien 4 keer gekalfd en oudere: lst.e 2de en Be pr. „Rika", ^Mariie II" )en „Tannetje", alle van J. Dalebout Az., resp. met 84, 811/2" en 81.4 p. Kalveren: 1ste pr. A. v. d. Zande, 2e en 3de pr. J. Dalebout AZ. en 4de pr. M. v. d. Pannei. Van J. Dalebout Az. werd een koe in het stamboek ingeschreven. OÜWERKERK. Bij zijn bezoek aan onze gemeente op 9 Mei j.l. heeft de Comlmlis- saris der Koningin den gemeenteveld wachter, den heer J. P. Boot, de medaille voor 30-jangen dienst pp de borst gespeld. Z.E. hield daarbij een korte redte, waarin hij den veldwachter prees als een kalm, degelijk en plichtsgetrouw ambtenaar. Het muziekgezelschap bracht des avonds den heer B. een serenade. Zondagmiddag strandde een Engelsch jacht op de gronden nabij de Npordbout. De „Dorus Rijkers" van Wemeldinge, tke het ongeval al spoedig had zien aan komen, was al uitgevaren, vóór het jacht vastzat. Het heeft het vaartuig des nachts bij hoogwater van de bank gesleept. STAVENI8SE. In het vorige geheele jaar had men alhier elech's 11 sterf gevallen. Maar dit jaar heeft men alhier in ruim 4 maandm reeda helaas 13 0 verlij den? ge vallen Woensdag had alhier plaats de provinoiale keuring van stieren en rundvee. Door het ongunstige weder werd deze gehouden in de sohuur van dhr C Steendijk Cz Alleen waren van dezen eigenaar dieren tir keuriDg aan geboden, n l. 1 stier, 10 koeien en wat jöDg vee De stier (Doras Wodan) 3jr verkeert in uitstekende conditie en ver kreeg 80 punten. Drie runderen werden in het N. Stamboek ingeaoh even en drie verkregen meer dan 81 punten, waarvoor een dekpremie van f 2, gegeven werd. POORTVLIET Onder voorzitterschap van dijkgraaf E C W A. Geuze had Dinsdag 9 Mei de jaar vergadering van ingelanden van den polder Poortvliet c.a plaats. Aanwezig of ver tegenwoordigd waren 55 ingelanden, uitbrengende 90 stemmen. Besloten werd het onderhoud van het z g. Kadijkje van het rijk over te nemen tegen een vergoeding ineens van f 375. Op het verzoekschrift van de schmtvereemgiug „Nederland en Oranje" om een nieuwe schietbaan ter vervanging van de oude, die door de stichting van het electriach gemaal onbruikbaar is geworden, te mogen aanleggen onder het z g. Kort Dijkje, werd gunstig beschikt. Aan eonige pachtars van karrevelden enz werd ontslag van pacht verleend. De rekeningen over het afgeloopen dienstjaar werden goedgekeurd. Die van de zes groote polders t w. Poortvliet, Malland, Pries- termeet, Nieuw Strijen, Bartelmeet en Klaas van Steenland, wijst als ont vangst aan f 44246,515 en als uitgaaf f 24917,625 alzoo een goed slot van f 19328,89 Voor het waterschap zijn de eind ogfers f3918 665 en f 2673,27, goed slot f 1245,395 en voor de waterbe maling f 39015,505 en f 30643 325, goed slot f 8372,18 De begrootingen voor het nieuwe dienstjaar werden in de genoemde volgorde in ontvang en uitgaaf vastgesteld op f 45354,02, f4245,845 en f 18703 26 Het dijkge. scbot werd voor Poortvliet en Malland teruggebracht van f 17 tot f 14 per HA., voor Priesteimcet, Bartelmr at en Nieuw-Strijen eveneens van f 17 tot f 14, voor Klaas van Steenland van f 19 55 tot f 16,55, voor Baarsdijk van f2,50 tot f2 en voor Piuimpot ver hoogd van f 1 tot f 2 De bijdrage voor de bemaling werd van gemiddeld f 5 60 per H A. ver laagd tot f 4,20. Aan professor Visscher te Wageningen zal voor zijn belaDgelooze bemoeiingen bij de stichting van het electriach gemaal een geschenk worden aangeboden, terwijl aan den waterbouwkundig amtenaar wegens verdienstelijken arbeid een gra tificatie van f 100 werd verleend. Uitgeloot werden Van de leening 19^6 obligatie No 14 ad f 5f0 van de lerning 1924 obligatie No. 4 ad f 1000 An van de leening 1932 obligatie No 18 ad f 1C00. Bij de rondvraag wilde du beer Boogaart een poging wagen om het meervoudig stemrecht te vervangen door enkelvoudig. Zijn voorstel werd niet in behandeling genomen, omdat het niet op de agenda geplaatst waB. ST.-MAARTENSDIJK. In de Woens dag gehouden openbare vergadering van den gemeenteraad waren alle leden tegenwoordig. De Directeur-generaal van de Volks gezondheid deelt mede zieh te kunnen vereenigen znet de door den gemeente raad vastgestelde huren met aanteekening dat eventneele verschillen tusschen de minimum-huren en de vastgestelde huren door de gemeente moeten worden bij- FEUILLETON. Een verzoek van A. Jaspers© als timmerman voor de gemeente te mogen werken, wordt aangenomen met aan teekening, dat zijn naam zal worden geplaatst boven die van C. Rijnberg. De rekening 1932 van de Gezond heidscommissie wordt goedgekeurd met een batig slot van jf 141,81De bogrooting 1934 voor genoemde com missie geeft aan ontvangsten en uit gaven f 1167,50.' Het aandeel in de kosten voor deze gemeente zal f 106,41 bedragen. In verband met het 50-jarig bestaan van den A N.W.B zal aan het huldigingecomilé een bijdrage worden schonken van f 5, Als bijdrage in de kosten van instand houden van het Gymnasium te Doetin- chem zal door de gemeente betaald moeten worden f 243,65 In verband met een verzoek A. M. Polderman om restitutie van betaald havengeld uit de gemeentekas wordt besloten dit verzoek in te willigen Een verzoek van A J Bos om restitutie van betaalde reparatiekosten aan zijn woning wordt afgewezen. In verband met het feit dat 2 gemeentewoningen vrij komen wordt met algemeene stemmen besloten de woning in de Boschstraat te verhuren aan Abr. van Zetten, zijnde no 1 van de lijst en de 2e woning aan P van Bevereu. Mocht ©en der aan gewezen perso&en de woaing weigeren te huren, dan zal de woning mogen worden toegewezen aan de opvolgende der lijst Uitvoerig wordt gesproken over werk- verschaffng en steun verleening De Voorzitter deelt mede dat de werk verschaffing de raming met ongeveer f 2300 heefc overschredenda gemeente mist verdere middelen om werk te verschaffen of steun te verleenen Wie dus verder werkverschaffing wil, moet tevens belastiagverhooging aanvaarden of andero middelen tot dekking der kosten aanwijzen Wethouder Hage vraagt of het niet mogelijk zou zijn overleg te plegen met het polderbestuur zand te schuieren Na uitvoerige besprekingen wordt be sloten met 4 tegen 3 stemmen (de heeren KoopmaD, Nelisee en Quakelaar) voor de werkverschaffing aan de Piuim pot alsnog een geldleening aan te gaan groot f 2000 en uit de vrij bomende gelden de kosten van steunregeling te betalen. De seoretaris gaf desgevraagd als zijn meening te kennen dat hij twijfelde of een dergelijke geldleening wel de vereisohte goedkeuring zou kunnen verkrijgen. Belastiogverhooging is niet meer goed mogelijk daar de verschillende opgaven betreffende op centen enz reeds zijn verzonden Uit het Engelsch van JOSEPH HOCKING. 45 (Nadruk verboden). IV. Het Welkom der Bedienden. Endellion vertrok geen spier, zijn sta len Zenuwen, al wias er ook al heiel wat van ze geëiseht, lieten hem oip het be slissende moment niet in den s'.ieek. „Mijn familie bereidt imlij wel tien eigen aardig welkom", Zei hij tmiet een lach, „maar ik wil Imiet alle genoegen naar het venster komen. Je had altijd een scherp waarnemingsvermogen, Argusoog. Wat» herinner je je niet meer dat ik je vroeger altijd zoo noemde a!s je mij bespionn eerde?" Een zacht gekreun kwam over Arthur Dulverton's lippen bij deze woorden. Als hij ook nqg een zweem van twijfel ge koesterd had', idan was d'eze nu totaal verdwenen. Zijn neef was de ©lenigstte geweest, die hem plagend als „argusoog" had aangeduid. „Je ziet. dat ik den bijnaam niet vergie ten ben, hè?" ging Endellion voort. „Ik 'heb nog een heetelboel meter ont houden; vraag maar wat je wilt". Het was een stout stuk, maar het was waard gewaagd te wordien. De lectuur van Dulverton's dagboek had hem op die hoogte gebracht van zekere wietenswaar digheden omtrent Arthur Dulverton, waar van hij kon vermoeden dat dit heerschap liever niet had dat ze aan 't licht kwamen. „Nu", vervolgde Endellion naar het venster toeloiopend, „herken je mij, of moet ik een paar anecdolen van vroeger vertellen Arthur Dulverton liet zijn oogen even 'critiseh op ham lusten en -ging toen norsch naar zijn stoel terug. Hij scheen bij zich- zeli te overleggen, wat hij neggen en doen zou. Eensklaps keerde hij zich naar zijn vader. „Het wordt tijd voor ons om naar huis te gaan", verklaarde hij. „Dus je bent. voldaan over het resultaat van je onderzoek?" vr.ceg de advocaat. „Er is geen twijfel aan of hij is hef", antwoordde die jongeman dof. Het bleef eenigle seconden stil in d|a kamer. „Ik ben er mij bewust van", hernaml Endellion toen, „dat mijn plotselinge thuiskomst een groote verrassing voor u moet zijn geweest. Ik heb natuurlijk geen momlent gedacht dat mijn identiteit in twijfel zou werden gelrokken. Maar, a's u dat verlangt, ben ik volkomen bereid meneer Dolgeth enkie'e brieven, die mijn- vader mij stuurde, te la'.en zien. Zie zijn weliswaar niet. erg vercierend voor mi), maar...." „Dat is absoluut niet noocfig, meneer Robert", mengde Mr. Dolgeth zich in het gesprek, „absoluut niet. Ik heb u direct herkend. Uw komst was, zooals u zeit al hebt. opgemerkt, natuurlijk een groove verrassing.... enen heeft, het heets as pect hier veranderd. Het is begrijpelijk dat meneer Arthur Dulverton en zijn zoon wel... hevfg.... ontdaan waren. Maar twijfel aan uw inden tl teit is ien eerenmale builen 1 kwestie. Vind je ook niet, Binns?" „Volkomen buiten kwestie", stemde de rentmeester toe, „ien wat (mij betreft, het verheugt mij buitengewoon u terug tie zien, meneer Robert; als mijn begroeting misschien wat koel is geweest, kotó/t dat alleen doordat ik totaal van mijn stuk gebracht was. Ik heet u van harte wel kom, imeneer Robert, en ik wleet zektetr, dat iedereen in den omtrek dat doen zak' „De lunch is gereed, meneer Robert' Het was Poters, die sprak en wieer was er oen klank van triomf in de steM van den ouden man. Hij keek de kamler rond en zijn ooigen rustten vol liefde op zijn nieuwen meester. Endellion slaakte een zucht van ver lichting. Hij voelde dat Idle eers'ie Zware vuurproef voorbij was en dat hij idie met schhitterend succes had Idloors'taan Niettegenstaande de houding van vader en zoon Dulverton, wist hij dat er geen schaduw van twijfel omtrent zijn persoon was blijven hangen. Zijn wonderbaarlijke gelijkenis mei den gestorven erfgenaam cn zijn nauwkeurige kennis van dieins verleden en levensomstandigheden, had den alle moeilijkheden als sneeuw voor de zon doen verdwijnen. „De lunch is klaar?" riep hij. „Pradntig Natuurlijk blijft u mij gezelschap houden, heeren. En u, oom en Arthur, u blijft toch ook". „Neen,- dank je", gromde de ouide lieer. Hij was te diep geschokt om zijn neder laag gemakkelijk te kunnen dragen. „Wij Zullen niet blijven". „Peters", wendde Endellion zich tot (dien butler, „mijn oomi en neef blijven niet lunchen, laat ze even uit, wil je? Dag Oom, dag Arthur. Laat je nog eens gauw zien, kerel". Maar geen van beiden voelde zich ge roepen om te antwoorden. Een verzoek van enkele personen betreffende verbetering van den dreef in den Geldshoek wordt toegewezen met bepaling, dat de gemeente het materiaal zal verschaffen maar de pachters zelf het vervoer betalen. Een verzoek van M. Hartog vrijstel ling van een halve maand woninghuur daar hij die woning wegens het ver vuilen niet tijdig kon betrekken, wordt ingewilligd. Een verzoek van J. van Hemert om ontheffing van de huishuur voor den tijd dat zijn vader in die woning woonde, wordt met algemeene stemmen afgewezen, omdat de huurder vooraf wist dat hij aansprakelijk was voor de volle huur. Het verzoek van C. van den Hoek om grond in erfpacht welke gelegen is bij zijn woning wordt ingewilligd. Tegen dit verzoek was een adres ingekomen van omwonenden en belangheb,uden. In verband met een schrijven van den geneeskundigen Inspeoteur van de Volksgezondheid wordt besloten zich voor de uit erirg der besmettelijke ziektenwet qan te sluiten bij de ge meente Bergen-op Zoom Met aJgemeene stemmen wordt af wijzend beschikt op het schrijven van Gedep. Staten van Zeeland betreffende het toekennen van 25 cent subsidie per inwoner om verlaging te verkrijgen van de brugtarieven te Tholen Met algemeene stemmen wordt be sloten te aanvaarden dé nieuwe voor waarden voor het toekennen van rente dragende voorschotten aan de gemeenten aandeelhoudsters der N V. Waterleiding- Maat ij „Tholen". De gemeente stelt zieh thans garant voor een bedrag van f227700,—. De voorwaarden zijn aanmerkelijk voordeeliger dan de oude. O ra. zal 1 procent rente minder moeten worden betaald. Mede door de verhoogde tarie ven stelt men zich voor een gun tige exploitatie te krijgen. Aan de in de gemeente bestaande vereenigingen zal een gemeentelokaal baBohikbaar gestald worden voor het houden van vergaderingen, repetities, enz. onder voorwaarde, dat goen socialis tische liederen zullen worden gezongeü, of geen socialistische of communistische propaganda zal worden gemaakt. Leden van het gemeentebestuur moeten ten allen tijde toegang tot het lokaal hebben. De sooiaal-demoereat de beer Bout, was over deze voorwaarden dermate ont stemd, dat hij opstond en verklaarde de raadsvergadering onder protest te verlaten. Binnenkort zal de professor te Berlin een sanatorium openen. Wetenschappelijke Berichten. VI «SCHILLENDE BERICHTEN. EEiT~v0SSENH0l! «rmTTö heeft de gemeenteopziohter en zijn helpers een vossennest uitgegraven, waarin zioh 5 jonge vossen bevonden. De verdwijning van vele eenden en kippen was oorzaak, dat men naar de daders een onderzoek ging instellen en bij het vossenuest, dat 4^ M. diep in den grond zat, terechtkwam. De oude vossen loopen nog vrij rond. Zij hadden voor een flinken voorraad voedsel gezorgd, want in het nest vond men 12 eenden, 1 korhoen, 3 kippen, 1 konijn en 4 eekhoorns. KNIEËN ALS VERSTEEND.- Vrouw die 10 jaar rheumatielt had taypt nu gemakkelijk 6 KM. „Sinds ik hier kwam uit Engeland, nu 10 jaar geleden", schrijft ions een vrouw, „heb ik vreeselijke rheumatiek gehad. Ik heb veel moeten liggen en eindjeloiojs gek! eraan besteed. Ik kocht medicijnen, Wascü- middieltjes, smeersels en allerlei prepa raten, tot ik er genoeg van bad. Ik hoorde Zoo vaak van Krusdhert Salts, dat ik- dacht laat ik dal eens pmbeeren. In. dim tijd waren mijn knieën zoo. stijf (geworden, alsof ze versteend waren. Ik was werke lijk wanhopig, want ik vooirzag dat het niet lang meer zou duren, /Of ik Zop tóe heelemaal niet meer kunnen btewfejgen en dat maakte imie zoo treurig. Welnu, ik kocht een flacon Kruschen Salts en nam eiken ochtend een thjeelepfel vol. Tloen de f/acon op was, zei ik: Och, het ïa hetzelfde als al het andere; ik ben niets beter. Maar mijn man zei: Doorzetten. Probeer nog eens een flaconGeef het den tijd op je bloed in te werken. Wel, toen kocht ik nog een flacon en voordat die op was waren mijn knieën niet tóeier zoo stijf. Ik kop het zelf nauwelijks jge- looven, toen ik weer kon bukken en op komen zonder hulp. Ik was er zóó blij over. Ik ging door met 'Kruschen en wer kelijk, ik ben dezelfde vrouw niet meer. Onlangs 1 iep ik 6 K-M. en voelde tóe best, terwijl ik vroeger nauwelijks dpor (de kamers kon loopen. Mijn man is den. 'nee- Zen Winter zonder werk geweest, maar ik moet Mijn Kruschen hebben, vóór dat ik geld aan mijn eten besteed. Het is té belangrijk dat men gezond is en goed kan loopen. Ik voelde me verplicht U dit alles te vertellen, opdat het ook an deren goed kan doen". Mevr. E. A. Wat hoeft er nog meer gezegd te Wor den om andere lijders te overtuigen? Het beste is, probeer Kruschen 'zelf eens. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijg baar bij alle apothekers en drogisten a ƒ0.90 en ƒ1.60 per flacon. Stralende gezondheid voor één cent per dag. (Adv.) EEN SERUM TEGEN TUBERCULOSE Prof. John Hartman uit (Californië) heeft verklaard een middel te hebben uitgevonden tot bestrijding der tuber culose, aldus de NRC. De professor zegt er na langdurige onderzoekingen in geslaagd te zijn een serum samen te stellen, dat de tuberonlose-bacil doodt en volkomen onschadelijk is vcor den patiëüt. Professor Hartman verklaart, dat hij een vrouw, die door tuberculose een long verloren hsd, een injectie met zijn serum gegeven beeft en dat „thans een nieuwe long begint te groeien". Na hun vertrek ging Endellion de tweie andere heeren voor naar die eetzaal, Waar voor vijf aanzittenden gedekt was. „Ik zie dat je op vijf personen gerekend hebt Peters; je dacht natuurlijk dat mijn com en neef z'ouden blijven. Maar hoe zit het met Mevrouw Dixon? Als ik mlij goed herinner...." „Ja, meneer Robert, Mevrouw Dixoin at dikwijls met uw vader; hij beschouwde haar als een goede vriendin, maar, zoo als ik u al meegedeeld heb, beeft uw oom haar opgezegd". „Is ze niet meer hier in huis?" „Jawel, meneer. Ik heb haar hiel nieuws natuurlijk verteld en ze verlangd er erg naar u te zien, maar imiet het oog op...." „Wil je vragen of ze binnenkomt, Pe ters? En tusschen haakjes, weten alle bedienden dat. ik terugben?" „Ja meneer". „Nu, ik veronderstel dat enkelien van hen al hier waren toch.... nu, voor ik wegging?" „Twee, meneer. Betsy de keuken meid en Effie het. oudste kamiermleisje". „Laat ze ook hier komen, Peters!" Even daarna trad het drietal binnen, en het was duidelijk te zien dat ze op gewonden waren van blijdschap. Endel lion monsterde hen Met cien snellen blik. Het kostte hem geer.erlei moeite .otm; vast te stellen wie Mevrouw Dixon was. Klein, grijs, op end' op een dame.... Id'at. kon niemand anders zijn dan de vrouw, die in behoeftige omstandigheden achferge- j bleven weduwe van» een verren bloed verwant van den overleden Jand'liecr, die jarenlang aan het hoofd van die huishou ding op Dulverlon Manor had gestaan. 1 „Mevrouw Dixon 1" Met uitgestoken handen liep Endellion op haar toe. BURGERLIJKE STANDEN. Over de maanld April. ELLEMEET. Gehuwd: 19, Leendert Simmers, j.ni. 23 j. en Janna Wliliemtjp Flohil, j.d. 19 j.; 28, Maarten Pieter Hogerheide, j.ml. 27 j. ;en Pieternella van Splunter, j.d. 23 j. DREÏSCHOR. Gieboren: 26, Cornelia Din- genis, z. van C. J. de Waai) en A. E. van Fielius. Gëhuwd: 14r A. J. Hanse, 24 j. en A. J. de Waaij, 21 j.; 28, J. A. Matthifsse, 29 j. en L. J. van Strien, 21 j.; 29, J. M. van d'er Linde, 22 j. en J. F. vam den Houten, 21 j. De oogen van het. oude dametje stonden vol tranen. „Wat heerlijk dat u er weer bfent, me neer Robert", stamelde zie. „U bent niet zoo veranderd als ik dacht dat het geval zou zijn. En.... enj...." haar stem begaf haar en zij barstte in snikken uit. „Kom kom, Mevrouw Dixon", troostte Endellion; „schreit u nu niet, anders zou ik nog denken dat u niet blij was me terug te zden". „Het is.... het is van vreugde, meneer Robert!" klonk het tusschen de snikken door. „Toch kon Dulverton niet zoo'n var- schrikkelijke slechte vent zijn geweest, als het personeel hem Zoo'n goed hart toedroeg", peinsde hij'. „Maar het is duidelijk, Idat fit de rechte snaar aangeroerd heb". „Kom, Mevrouw Dixoai, zet u nu eens een vroolijk gezicht. Ik Zo,u graag willen dat u ter eere van mijn thuiskoimist, aan tafel de honneurs waarneemt. En wat de anderen betreft, ik ben heel blij jullie weer te zien. Ik zie wel dat mijn oude vriendin Betsy zich mij ook herinnert, niet Betsy?" „Dat zou ik denken, meneer. U bent flinker en forscher geworden, maar ver der bent u niets verandePd". „Zoo, Betsy". Hij wist nu wie van de twee Betsy was. „En Effie, het doet me genoegen dat jij die Manor 100k nog altijd bént trouw gebleven. Ik ben erg Wij dat ik weer thuis ben en ik hoop dat jullie mij een goed [meester zult vinctajn. Belsy moet vanavond hilaar een extra lekker maal voor het personeel klaas maken; naderhand zullen we mtijn terug komst inteer officieel vieren". (Wordt vrvolgü).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1933 | | pagina 5