Vraagt gratis proefwasch met de VELO. DERDE BLAD Zierikzeeschs Hisuwsboda feuilleton. EfN WONDERLIJKE GELIJKENIS. bahoortnds DIJ dt «l* Vrijdag 14 April 1933, ia. 12453. BINNENLAND. DE TWEEDE KAMERVERKIEZING. Het aantal stemgerechtigden Bij de opgave van het aantal stemge rechtigder. voor ide aanstaande Tweede Kamer-verkiezingen zijn voor de verge lijking abusievelijk idie aantallen kiezers in 1925 inplaats van in 1929 opgegeven;. In 1929 bedroeg het aantal kiezers: Kieskring 1 's-Hertogenbosch 203.328 II Tilburg 186.719 III Arnhem 210.434 IV Nijmegen 188.799 V Rotterdam 293.187 VI 's-Gravenhage 229.587 VII Leiden 185.313 VIII Dordrecht 249.511 IX Amsterdam 401.656 X Den Helder 177.545 XI Haarlem 195.295 XII Middelburg 129.761 XIII Utrecht 199.529 XIV Leeuwarden 210.251 XV Zwolle 248.566 XVI Groningen 198.371 XVII Assen 101.008 XVIII Maastricht 216.643 Het totaal aantal bedraagt 3.825.503 of 272.135 minder dan bij de verkiezin gen op 26 April a.s. Uit Stad en Provincie. ZIERIKZEE. Donderdagmiddag had de eindles plaats van de „eetschool" in het gymn.lokaai van School B., in tegenwoor digheid van den 'burgemeester en het crisiscomité. Eindles van ide „eetschool" Zoa noemen de kinderen de door het crisiscomité geschapen gelegenheid om 4 maal per week in den winter warm eten te verschaffen aan schoolkinderen uit 'behoeftige gezinnen. Donderdagmid dag vond de laatste maaltijd in dit win terseizoen plaats. Nadat de kinderen blij ken van voortreffielijken eetlust hadden gegeven, sprak de heer M. F. de Vos» namens het crisiscomité, woorden van hulde aan mevr. Bannink, 'die ook ge durende het afgeloopen winterseizoen hare goede, zeer gewaardeerde zorgen had gegeven voor de voeding van de kleinen. Het crisiscomité was hiervoor zeer erkentelijk en gaf uiting aan die waardeering 'door mievr. Bannink een bloemstuk te overhandigen. De burgemeester dankte namens zijn echtgenoote voor 'dit bloemstuk. De me dewerksters en werkers werden doo)r den burgemeester dank gezegd en moch ten een klein stoffelijk blijk van sym pathie voor hun mooi werk in ontvangst nemen. Ook de heer "de Bree werd dank gezegd voor zijn krachtige hulp. Na mens ide medewerkers werd mevrouw Bannink eveneens een bloemstuk over handigd, en ook een namens de kleinen, die hun „cent" 'bijeenlegiden en een mooie plant kochten. Déze bloem zal zeker met teere zorg worden behandeld. Tenslotte kreeg ieder kind een leuke Paaschver- rassing mee naar huis en werd de open bare les opgeheven. DREISCHOR. Dinsdagavond sprak in de zaal van dhr. Slager alhier het lid der Tweede Kamer, de heer Th. M. Ketelaar, vertegenwoordiger van den V.D. Bond. Na ingeleid te zijn door den heer W. Kik uit' Zierikzee, begon spreker op zakelijke wijze uit te leggen, wat eigenlijk wel de o,orzaak was van de Kamerontbinding en de vervroegde verkiezingen daardoor. De houding van de tegenwoordige Reg sering prees hij niet, en op verschillende fouten werd! door hem de aandacht gevestigd'. Uit het Engelsch van JOSEPH HOCKING. 8 (Nadruk verboden). Terwijl hij zoo peinsde, ging hij Dul- verton's bezittingen nog eens na en zijn aandacht viel op een klein notitieboek, diat hij in de eerste drukte en emotie na het sterven, ternauwernood had op gemerkt. Het bleek een overzicht van een ideel van Duiverton's leven te be vatten. Dat was een vondst... De overledene scheen iemiand van spontane opwellingen te zijn geweest en in een inpulsieve stejn- ming was hij blijkbaar een dagboek be gonnen, dat hij had geopend met een schets van zijn vroeger leven. Het dag boek was maar enkele dagen bijgehou den, toen had de onstandvastige jonge man er alweer genoeg van gehad, maar dat overzicht vormde voor Endellion een waar arsenaal van belangwekkende ge gevens. Het had er veel van of het noodlot hem in de kaart speel de- Natuurlijk zou hij iets dergelijks niet d|oen hij zou het eenvoudig niet kun nen. En toch, waarom1 eigenlijk niet? Was het niet Duiverton's uitdrukkelijke bedoe ling geweest hem tot zijn erfgenaam te ntaken? Zijn vader was IdiOod, hij was eenig kind en alles kwam dus, zooals vanzelf sprak, aan hem. Niemand kom jajn moreel recht betwisten om alles na ZELF HELP? (De nat. soc. bedrijfscellen in Aken hebben het besluit genomen, dat geen buitenlanders meer to'o- gen werken in de Akener fabrie ken). De grenzen dicht! De grenzen dicht! Daarop is Duitschland's hoop gericht. Nu ook voor vreemde arbeidskracht, Waarbij, naar 't schijnt, niet wordt bedacht, Dat Duitschland' daarbij mettertijd Zich zelf ook in de vingers snijdt. De Hollandsche lankmoedigheid Die ;ons tot nog toe heeft geleid, Wordt ons noodlottig, meer en meer. En noodzaakt ons tot tegenweer. Elk voor zich zelf! flat is de leus, Dus blijft voor Nederland geen keus. Die kwestie raakt ons volksbestaan, We moeten mee- of pndergaan. Tóch koestert elk verstandig mensch Diep in zijn hart den stillen wensch: Dat iedere regeeringsman Beseft, idat 't zoo niet langer kan, Dat men elkander nood'loos kwelt En vrije handel dient hersteld. J.S. Daarnevens besprak hij de afwijkingen van andere paartijen, om tot een, volgens zijn inzicht, een goede Regeering te ko men, terwijl hij sterk afraadde te stem men op vertegenwoordigers van de kleine partijtjes, daar 'die toch niets zouden behalen, als juist floor de versnippering, 'dat de partij waarvoor ze niet bedoeld waren, de stemmen toe te spelen volgens het huidige kiesstelsel. Ten slotte kwam hij voor zijn eigen partij, welke hij aan de hand van het vastgestelde program, de kiezers warm aanbeval. Van de ge legenheid1 tot het stellen van vragen, werd 'door twee aanwezigen gebruik gemaaid, welke (door spreker op nette en zakelijke wijze werden beantwoord. Jammer, dat de belangstelling niet wat grooter was. Woensdagavond sprak in dezelfde zaal voor de afdeielinig der S.D.A.F. alhier, de heer Drop. Waar de opkoimist Ook maar zeer gering Was, werd/ vol staan met rood de tafel het streven en het dioel zijner politieke partij kenbaar te maken, waarvan ook de slotsom was, dat ook deze heer rijn partij bij de kie zers aanbeval. De verkoop van vlaggetjes ten bate fler T.B.C.-bestrijding, heeft in (onze ge- ,meente opjgebracht eene som van i 8,001/2' De algemeene vergadering van het Groene Kruis alhier op Donderdag avond bij Slager, stond in het teeken van eensgezindheid. Uit het jaaarverslag van den secretaris mochten wij aanteeke- nen, dat door Zuster Kuiper in 24 'gezin nen 1953 bezoeken wenden gebracht, ter wijl ze aan huis bij haar nog 85 patiënten behandelde, Waardoor ze van die nog 157 bezoeken had. Van de Verplegingsartike- len werden in 21 gezinnen 42 stuks ge bruikt. Het materiaaal werd, voor zoover nopdig, weer aangevuld met die arlikelen welke noodjig waren, zoodat dat steeds op peil wordt gehouden. De financiëele toestand was echter niet vooruitgaande, zoodat 't bestuur met wat bezwaard hart de toekomst tegemoet ziet. Gelukkig is er nog altijd een mooi overschotje van de indertijd gehouden bazar, waar/door nog wel eenige jaren zoo kan worden dfoorgegaan, doch aller medewerking werd ingeroepen, om zooveel mogelijk ide zaak op een gezonde basis te helpen. Waar er nog gezinnen Zijn, idie nog geen lid zijn, zal worden aangespoord 'deze als lid! ingeschreven te krijgen. De volgens rooster van aftreden zijnde bestuursleden, verden bij acclamatie herkpzen. Na nog eenige dingen vpn algemeenen aard be sproken te hebben, werd de vergadering 1 door den voorzitter gesloten, toet de beste wenschen voor de vereeniging. 'S NACHTS GEEN SLAAP. OVERDAG GEEN RUST. Nu zenuwrhematiek verdwenen Tioit goed' voorbeeld van anderen, die misschien aan dezelfde kwaal zouden kunnen lijden, waaraan zij Zelf leed; schrijft een icLankbare vro,uw ons als vn'lgjt: „Het vorige jaar kreeg ik een ernstigen aanval van zenuwpijnen in het been; over dag vond ik geen rust, 's nachts kon ik niet slapen, pml m'aar niet verder te spre ken van de intense pijnen Idie ik leed. Ver schillend© middelen brachten mij weinig of geen verlichting, tot een vriendin mij aanraadde Kruschen te probeeren, omdat zijzelf er succes mee had gehad, toen zij op dezelfde manier leed als ik. Ik ben nu zop dankbaar, dat ik haar raad op volgde! Vanaf den aller eersten flacon Kruschen voelde ik al een verbetering en tegenwoordig ben ik absoluut vrij van pijn en slaap 's nachts uitstekend. Van ideze verklaring mag U naar goeddunken gebruik maken, want ik ben nu uiterst dankbaar voor het succes dat ik ver kregen heb". Mevr. H. C. Zoovele pijnen waaraan de knenschen lijden, hebben alle een en dezelfde oor zaak hardlijvigheid. Niet alleen gere geld, maar ook volledig moeten dagelijks alle afvalproducten der spijsvertering ver wijderd worden Ischias, evenals spit en rfieumatiek worden meestal veroorzaakt 'floor een teveel aan urinezuur, hetwelk zich heeft opgehoopt. Kruschen Salts zal dit overtollige urinezuur en andere afval stoffen, (die de gezondheid benafleelen, langs Ide natuurlijke wiegen, zacht en vol komen verwijderen. En omdat de „kleine, flagelijksche dosis" Kruschen Salts Uw inwendige organen regelmatig en volko men vrijhoudt van alle afvalproducten, kunnen kwaadaardige stoffen als urine zuur zich nooit meer ophoop,en. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijg baar bij alle apothekers en drogisten a ƒ0.90 en ƒ1.60 per flacon. Stralende gezondheid voor één cent per dag. (Adv.) I THOLEN. Woensdag 12 dezer kwam de gemeenteraad in openbare vergadering bijeen. Aanwezig alle leden. Na opening 1 miet 'gebed; kopd» na een reeks hamer- stukken, aan de orde een verzoek van Volksonderwijs, tot oprichting van een bewaarschool. Verzoekers wijzen in hun rekwest iop de urgentie der oprich ting en stellen den raad een bedrag van f3000, zijnde het gestichte fonds, ter be schikking. Op voorstel van B. en W. Wordt dit schrijven ter prae advies naar hen verwezen. Goedgekeurd wordt het verzoek der Waterleiding-Mpij. inzake de Voorwaarden betreffende de rentedragen de voorschotten. Van Ged. Staten is een schrijven, met verzoek, indien de andere gemeenten in het eiland dit pok doen, een bedrag van f0,25 per inwoner be schikbaar te stellen in verband met de plannen tot verlaging der br ugtarie- ven. Indien de beide provineie's ieder f 5000 per jaar geven, zal dit dan een be drag vormen van totaal f14800, zoo dat Gefl. Staten meenen, dat dan de tarieven kunnen woiden igerbracht voor rijwielen gratis. Auto's tot 2000 K.G. 20 ct. van 2 tot 3000 K.G. 30 et., van 5 tot 10.000= K-G. 50 ct. en hooger pp fl, terwijl de luxe- auto's Idan kunnen komen op 25 ct. Voor de tram kan dan f400 per jmaand in rekening worden gebracht, zoodat ook dieze 'de tarieven kan verlagen, terwijl aan leerlingen uit andere gemeenten, die te Bergen-op-Zoom school gaan, ook een verlaagd abonnement kan worden gege ven. Mochten 'de gemeenten hierop niet ipgaan, Ö'an zullen geen andere Wijzigin gen komen, dan door Tholen zijn voor gesteld, daar ook Ged. Staten meenen, flat Tholen niet verder kan gaan. B. en W. meenen,. dat deze verplichting voor Tho len niet billijk is, idaar Tholen reeds een verlaging heeft voorgesteld, die de ge meente f6000 kost. Mocht evenwel door niet toekenning van Tholen, het plan van Ged. Staten vallen, zoo meenen B. en W. alsdan niet afwijzend te mogen beschik ken. Men moet echter ook niet vergeten, dat Tholen reeds meer dan t0,25 per inwoner kort, doordat van af de opening der brug, -m-aandkaarten zijn gegeven, die aanmerkelijk lager zijn dan de geldende tarieven. De heer Mpelker meent, dat itoen niet verder imag gaan dan fret kan. Evenwel is hij voor toekenning, indien anders het voorste 1 van Ged. St. mocht komen te vallen. De heer Overbeekje be toogt, dat mfen niet imoet vergeten, dat Tholen duizenden heeft geriskeerd, om het eiland uit zijn isolement te verlossen en diat -men veel beter was met het veer, daar dit voor de gemeente f3000 voor- deeliger uitkwam dan de brug. De heer Dekker merkt lop, gehoord' te hebben, dat Stavenisse een afwachtende houding heett aangenomen. De voorz. zegt, dat indien te laten aan wlen hij verkoos en nu had hij het aan hem, Ralph Endlelliom ver maakt. Ja, moreel was hij Robert Dui verton's erfgenaam', daartegen was niets in te brengen. En wanneer hij zijn aan spraken niet liet gelden? Wat dan? Dan kwam! alles aan dien (man, of aan den zoon van den man, dien de rechtmatige eigenaars uit den grond van hun hart verafschuwd hadden. Zoowel Robert Dul verton senior als de pas-gestorven jonge man hadlden de gedachte verfoeid; dat Arthur Dulverton of diens zoon hun in het bezit van het landgoed zouden op volgen. Wat moiest hij doen? vroeg hij zich telkens en telkens af. En zijn conclusie luidde, dat hem drie wegen openstonden. In idle eerste plaats Zou hij in Auslralië kunnen blijven als assistent op een scha penfokkerij, of in het gunstigste geval het nog eens tot eigenaar brengen. Maar na de mogelijkheden, die zich thans aan hem hadden opgedaan, was dat vo^ruit- zicht hem) ondragelijk. De behoefte aan omgang toiet Imlenschen van zijn eigen I stand, het heimwee naar zijn geboorte land, waren hem te machtig geworden. Verder kon hij naar Engeland terug gaan en Dulvertoin's nalatenschap op- eischen. Misschien zou flat blaadje pa pier toch blijken waarde te hebben, mis schien. Maar als hij dit deed, Was hij bij voorbaat al gehandicapt. Hij zou tzijn aan spraken moeten laten gelden als Ralph Endellion en Arthur Dulverton zou zich natuurlijk tegen zijn eisch verzetten. Dit beteekende, dat zijn naam' in de kranten zou komen, het heele ellendige verleiden zou 'worden opgerakeld men zou fluis teren dat hij, de zoon van zijn vader, dat geïmproviseerde testament wel zou heb ben vervalscht en dat de dood van Ro- i bert Dulverton misschien niet geheel aan natuurlijke oorzaken was toe te schrijven! De hemel mocht weten wat de m©nschen allemaal zouden beweren... En in het gunstigste geval, als de rechtbank hem! in het gelijk stelde, zou hij toch met achterflocbt bejegend worden, opnieuw uitgestooten, met den vinger nagewezen als iden zoon van Endellion, den beruch- ten zwendelaar en oplichter, die zich op een hoogst verdachte manier een schitte rende erfenis had weten te verzekeren. Dan was er een derde mogelijkheid. En Weer klopte de hevige verzoeking aan de poort van zijn geweten. Het leek zoo d)ood-eenvioudiggeen onschuldige zou floor hem' lijden, niemand deed hij iets te kort, hij vervulde alleen maar den wensch van den man, dien hij in zijn laatste uren had bijgestaan... Direct nadat Robert Dulverton begraven was, vertrok Ralph Endellion naar Mel bourne. Nog had hij geen definitief be sluit genomen; tenminste idat hield hij zichzelf voor, maar zijn reis naar Mel bourne beteekende toch de perstje stap in ide richting, wellce Zijn geweten ver oordeelde, maar waarin zijn hart getrok ken werd. Topn hij het schip in de haven had zien liggen, had hij een heelen nacht buiten doorgebracht, worstelend met zijn probleem en zelfs toen hij meende, dat zijn besluit vaststond, had hij geaarzeld yoor hij op het passagebureau zijn naam had gezet. Toch had! hij geteekend! Robert Gran ville Dulverton... Hij verliet het kantoor en deed inkoo- pen voor de reis. 's Avonds om elt uur stond hij op het dek van den toailstoo- rner; hij had een kijkje genomen in zijn hut, toegezien dat zijn bagage aan boord was gebracht en verdiepte zich nu in wat zou gaan gebeuren, als hij thuis kwam, thuis. Maar nog steeds was zijn besluit niei genomen, 'flat trachtte hij zich althans in te praten. Hij ging eenvoudig terug naar Engeland. Het sprak vanzelf, dat hij een bezoek aan Dulverton Manor Zou brengen en waarschijnlijk zou hij ver tellen van zijn wioderlijke ontmoeting toet 'den overleden erfgenaam in de herberg aan idien viersprong. Misschien zou hij ook het papier laten zien, geteekend door Robert Dulverton en Aaron Beel en diens vrouw, maar de rest zou hij aan het toeval overlaten. Of wellicht zou hij een advocaat raadplegen over de geldigheid van het „testament". Hij wist het niet hij ging alleen maar naar Engeland; de Jo,op der ge beurtenissen moest over die toekomst be slissen. Zijn medereizigers bejegenden hem vriendelijk en hij was blij pp te merken, dat zij geen bijzondere aandacht schon ken aan zijn naam. Waarom' zouden zij .ook? Voor de dag om was, had hij met verschillende passagiers een praatje ge maald. en hij voelde zich gevleid to'et •die notitie, die van hem genomen werd. „Pardon, bent u niet Mr. Dulverton?" De heer, die hem aansprak, pp 't oogen- blik, dat zij van het diner opstonden, was enkele jaren ouder dan hij. De vraag 'deed hem pntstellen. „Ik vraag u dat", ging de spreker vport, „omdat ik geloof, dat ik u al eerder mofit hebben ontmeet. Vermloedle'- lijk zult u het zich niet herinneren, maar u was toch in Eton, nietwaar? Mijn broer was daar pok; bij speelde in de ploeg, die tegen Harrow uitkwam- Ik maakte na afloop van de match kennis met u mijn broer, Dick Trevor, stelde ons aan Tholen zelf, die extra f0,25 per Inwoner wil geven, men duidelijk zal zien, dat het niet aan Tholen ligt, dat de tarieven niet worden verlaagd. De heer Moelker m'oet tot zijn spijt erkennen, dat het uit komt, zooals hij heeft gedacht, n.l. dat de grootste schreeuwers het minste doen en liever alles dioor Tholen laten be talen. De voorz. mierkt pp, dat het hem genoegen doet, dat Ged. St. dit ook in zien, daarom merken zij op, dat Tholen niet verder kan gaan, als door hen is voorgesteld. (Intusschen vernemen wij, dat floor Scherpenisse en St.-Annaland deze toelage is geweigerd, terwijl Oud-Vosse- meer, evenals Stavenisse, een afwachten de houding hebben aangenomen. Een en ander is wel te betreuren. Imtoers indien het voorstel van Ged. St. was aangeno men, zou dit ten zeerste ten bate komen der inwoners van het eiland, daar som- toige tarieven, i.z. die der vrachtauto's van een derde tot de helft zouden wor den verlaagd en de rijwielen zouden vrij komen. Of deze besluiten door de in woners ider verschillende dorpen op prijs zullen worden gesteld, zal de toekomst leeren. Hulde aan het gemeentebestuur van Tholen, dat uit eigen beweging van zijn winst een bedrag van f6000 met in gang van 1 Jan. '34 laat vallen en nu weer f0,25 per inwoner, wat niet alleen ide Thoolsehe passanten ten goede komlt, floch ook de toenschen uit de andere gemeenten op het eiland. (Corr.). Met algem. st. wordt hierna het verzoek van Gedep. Staten ingewilligd. Door B. en W. wordt verder medegedeeld; flat aan den secretaris een ziekteverlof is verleend van een maand en daar er kans is, dat dit langer tijd zal duren, vragen B. en W. een blanco crediet voor aanstellen tijdelijke hulp. Aldus wordt be sloten. Aan de school met den Bijbel wordt een voorschot toegestaan van f190 en aan die der Geref. Gemeente f425. De rekening der Gezondheidscommissie Wordt met alg. st. goedgekeurd. Aan B. en W. wordt een crediet toegestaan voor. het verstrekken van eenige versnaperin gen aan de schoolkinderen pp 1 Mei as. Tot leden van het stembureau worden benoemd: voor het le. de burgemeester en idle heeren Deurloo en Dekker, pl.v.v. de heeren Wagenaar en Goossen. Voor het 2e. de heeren van den Berge, Moiel- ker en Overbeeke, pl.v.v. de heer,ejn Bo gend en W. de Korte. Na eenige discussie wordt teen bedrag van 1 joOnt per inwoner toegekend voor aansluiting zieken barak Bergen-pp-Zoom. Besloten wordt een subsidie van f375 gedurende 20 jaar te verleenen voor verbetering weg Th.olenOud - Vossemeer, evenwel mfet Idie restrictie, dat dit maximum is en nooit toeer mag bedragen dan Oud- Vqssemeer toekent en dat, indien de aan neming lager is dan de begrooting, men naar evenredigheid subsidie zal toeken nen. De heer Overbeeke vraagt, pf ge sproken 'is, dat ook Thoolsehe Werkloozen voor dit werk zullen worden aangeno men? De voorzitter merkt op, dat een en ander reeds is besproken. Op voorstel van B. en W. wordt besloten, de Verbran- dlestraat opnieuw te doen bestraten en dit .op te dragen aan Knuist, die dit wil aannemen voor f281.10. De heer Dekker, informeert, of de post op de begrooting dit toelaat? De voorz. toeent, dat, daar 'de pjost bestrating Molenvlietscheweg mee valt, het misschien wiel zal gaan. Mocht evenwel dit niet kunnen, zullen B. en W. machtiging vragen, dezen post te ver- hoioigen. Op voorstel van dJen heer Bogerd; wjordt besloten, een klein gedeelte langs •de huizen aan de Voorstad, dat buiten den nieuwen weg valt, dioor de gemeente te floen bestraten. Bij de rondvraag informeert ide heer Overbeeke of fle af gevaardigde der gemeente bij de water leiding hiervoor voer vast is benoem'fl en of het nïiet mogelijk is, dat dit als in andere gemeenten telken jare gebeurd? Ook zag hij' gaarne, (flat deze na elke vergadering bij dien raad verslag uit bracht. En waar laatst een gewichtig be- elkaar voor. Ik ben Horace Trevor". „Ik geloot wel, diat ak het me her inner natuurlijk, nu weet ik het weer. Hoe gaat het je, Trevor Voor het tot zijn bewustzijn doordrong, was hij begonnen zijn rol to spelen. Hij kende Dick Trevpr int Cambridge en Horace had hij indertijd ontmoet bij de noeiwedstrijden tusschen Cambridge en Oxford'. „Ik vond al, dat je gericht me be kend voor kwam", vervolgde Trevor, „en dlaarpmi vroeg ik den kapitein wie je was. Toen ik hoorde, dat je Dulverton heette, dlacht ik, dat ik je maar eens moest aanspreken. Zullen we naar den rooksalon gaan of voel je meer voor het dek?" „Ja liever aan dek". „Ik ben uit Somerset, zooals je mis schien nog weet", praatte Trevor ver der, „dus we zullen elkaar in de toe komst wel vaker ontmoeten. Je hebt zeker .noigal ©en zwervend leyejn geleid! de laatste paar jaar?" Ralph Endellion haalde met een ruk de schouders op en staarde voor zich uit zonder te antwoorden. De ander dacht aan ide reputatie, die de erfgenaam' van Dulverton altijd bezeten had. „O, neem me niet kwalijk", lachte hij. „Ik geef toe, dat het niet te pas komt» iemand aan zijn pekelzonden te herinne ren. Ik was zelf trouwens ook zoo'n lieve jongen niet het had niet veel ge scheeld) iof ik was ook de laan uitge stuurd. Maar iedereen is dat nu gelukkig vergeten". (Wordt vervolgd).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1933 | | pagina 9