Kloosterbalsem abonnement: Woensdag 2 Nov. 1932. *e*.kzeesche courant, ADVERTENT IEN Inzending Advertentiën BINNENLAND. FEUILLETON. Spierpijnen miWM EEN DAPPER MEISJE. Uit Stad en Provincie. Prijs p. 8 maanden [ƒ,1.60, franco P* po«t [ƒ1.80. Voor het buitenL per Jaar 10.—». Afzonderlijke nummers 6 cent Verschijnt des Maandags, Woensdags en Vrij dags. TeL Na II Postgiro 117677. Zierikzeesche Él Nieuwsbode wan 13 regels 60 ets. van 4 regels en daarboven 20 ets. per regeL Reclames 80 ets. per regel. Bij contract belangrijke korting. Inzending op dan dag van nil* gave vóór 10 ure. UitarlIJk 10 aar op Oca dag uitgaaf BUITENLAND. Een Fransch Ontwapeningsplan. Met vereende ikirachten is men te Genève en in de»Europeesche hoofdste den bezig de vastgeloopen Ontwapenings conferentie weer op gang te brengen. Donderdag a.s. komt het Bureau dier con ferentie weer bijeen, en het is dus zaak dat men over eenig houvast beschikt;. Deze wordt, thans geboden door het „constructieve plan", hetwelk Frankrijk de conferentie zal voorleggen en dat, be driegen de voprteekenen niet een basis tot overleg zal bieden. Maar reeds meermalen waren de voorteekenen voor een dergerlijk overleg gunstig, doch tel kenmale weer liep de discussie (dood. Zoodat ook ditmaal wel (niemand al te hooge verwachtingen zal stellen in de levensvatbaarheid van het plan, waaraan de naam van Paul-Botncour, den uit zijn partij gestooten Franschen socialistischen minister van oorlog is verbonden. Het na moeizame onderhandelingen en veel wrijving door den Franschen gene- ralen staf gesanctioneerde plan omvat een ontwerp voor een algemeen plan tot onderling loverleg, met inbegrip van de Vereenigde Staten; een ontwerp voor een verdrag van bijstand, veiligheid en controle, hetwelk Engeland slechts ziou binden voor zoover dit land reeds ge bonden is door (de overeenkomsten van Locarno, maar dat speciaal zal worden toegepast ten aanzien van de staten van het Europeesche vasteland; een ontwerp voor een verdrag tot progressieve vor ming eener internationale strijdmacht, be ginnende met een bombaideiralentslucht- vloot; een protocol inzake de toepassing van het beginsel van rechtsgelijkheid, dat aan den Duitschen eisch voldoening zou kunnen geven; ten hlotte een ontwerp voor een algemeene conventie tot ver mindering der bewapening. Een omvangrijk plan dus, dat inder daad „constructief' mag wjoflden genoemd en dat door geen enkele mogendheid) tot dusver met een beleefd maar beslist gebaar van de hand is gewezen'. Een niet te miskennen lichtpunt in het netwerk van meeningen en stand; punten is de tegemoetkomende hou ding van Amerika. De regeering te Washington zou inderdaad bereid zijn om Frankrijk in ruil voor een vérstrek kende ontwapening belangrijke veilig heidswaarborgen te geven. Zij zou het Kellogg-Pact als volstrekt bindend erken nen en de Fransche glrenzen, in 't bijzonder die tegen Duitschland, waarborgen, mits Frankrijk tot een vérgaande vermindering zijner bewapening overgaat. (Gesproken wordt van een vermindering van het staande leger, de zware artillerie en het aantal tanks). Is dit juist dan zou dit feen stellig succes zijn voor het stand punt van Frankrijk, Idjat zich dit is nu wel zeker niet van het probleem der „veiligheid" als eerste voorwaarde voor ontwapening 'wenscht lexs te maken. Voor Frankrijk is ide veiligheid een noodzake lijke waarborg, zonder welke het tot geen enkele concessie bereid is. DE V.A.R.A. OP 8 NOVEMBER. Aan de „N.R.Ct." ontleenden wij een berichtje over een imededeeling van den heer A. de Vries, voorzitter van de V.A. R.A., inzake de plannen van die radio- vereeniging ten aanzien van de 'demon- Kloosterbalsem Is steeds onscha delijk en is het onovertroffen wrljf- middel bij rheumatiek, rheumati- sche zenuwpijnen, jicht, spit, stram heid. spierverrekkingen, enz. Ook echter ongeëvenaard bij brandwon den, uitslag, oude- en nieuwe won den, zweren, pulsten, muggebeten. Neemt dua ook bij wonden en zweren, huidaandoeningen, brandblaren, enz. 'n Pijn om razend te worden bij 't bewegen van den arm. „En toch had ik niet den tijd om in een arm stoel te gaan zitten en af te wachten, of de pijn b(j toeval eens zou gaan bedaren. Dus sleepte ik mij voort, dikw'ijls bijna boven mijn krachten. De pijn, die in mijn bovenarm begon, zette zich voort tot in mijn nek, soms zoo hevig dat het huilen mij nader stond dan het lachen. Gewone spierpijn, zeide men mijmaar ik kon niets vinden om die gewone pijn te genezen. Ten einde raad ben ik met Kloosterbalsem be gonnen. De uitwerking is enorm geweest. Na de eerste behandeling verminderde de pgn al en na voortgezet gebruik zijn al mijn pijnen geheel verdwenen. Ik ben gelukkig de groote pijndooder, die men Kloosterbalsem noemt, te hebben aangewend. Bovendien ben ik nu ook af van het slikken van allerlei geneesmiddelen, waarvan mijn maag van streek raakte"' E. v. C. te A. Origineel ter inzage). AKKER'S ?er pot vanaf 60 centl ,,Geen goud zoo goed" Alom verkrijgbaar! Naar het Engelsch van CH. GARVICE. 8 Nadruk verboden.) „Jawel, ze is mog eens bij ons ge weest ze kwam in een prachtige auto en ze was rijk gekleed, maar ik vond niet, 'dat ze er gelukkig uitzag. Ik zou wel eens willen weten Plotseling zweeg ze. „Wat zou u willen weten?" vroeg hij „Of u haar wel eens ontmoet hebt". „Ik denk het niet", antwoordde hij. „Ik herinner mij niet, 'dat ik ooit zop'n knap meisje gezien heb. Ik zou haar toch niet knap gevonden hebben, ik houd niet van die soort schoonheid". „Nee, waar houd u dan van?" vroeg ze onschuldig, zonder te beseffen, hoe bekoorlijk ze zelf was. „Ik houd van een meisje met bruin haar en zachte bruine oogen. Ik houd niet van zoo'n gezicht, ik vind, dat een mieisjo wat kleur moet hebben, zooals de binnenkant van de schelpen, die langs de beek liggen". Ze knikte peinzend. Hij had haar ta< melijk nauwkeurig beschreven, maar ze had het in haar onschuld niet opgemerkt „U beschrijft juist het tegenovergestel de van Edith Drayton!" riep het meisje uit. „Wie is dat?" vroeg hij. „Dat meisje van mijn school. Weet U infet ineer?" stratie der S.D.A.P. op 8 November te 's-Gravenhage. De veronderstelling van het blad, dat de heer De Vries gezin speeld zou hebben een mogelijke uitzen ding via ld!en S.A.R.O.V.-zender te Leu ven, blijkt niet juist te zijn. Althans „Het Volk" deelt mede: „De V.A.R.A. zal een ooggetuige-verslag van de betooging op gramofo.onplaten la ten opnemen. Ook de redevoeringen zul len op grammofoonplaten worden opgeno men. Deze grammofoonplaten worden iden volgenden avond in den zendtijd van de V.A.R.A. gedraaid en uitgezonden". BEPERKING TARWEBOUW. Op de vragen van den heer Van den Heuvel heeft minister Verschuur thans geantwoord, dat hij voornemens is om den steun aan de tarweverbo.uwers in zijn tegenwoordigen omvang slechts te handhaven, indien waarborg bestaat, dat geen tarweverbouwer meer tarwe voor de bereiding van tarwemeel of tarwe bloem' zal leveren da,n afkomstig is van ten hoogste 1/3 van zijn bouwland. Het niet van toepassing verklaren van deze voorwaarde op landbouwers, die kunnen aantooinen normaal een grooter getal H.A. tarwe te hebben verbouwd, zou zijn het scheppen van een onbillijkheid tegenover andere landbouwers. Ook zou de nood zakelijkheid iontstaan van een controle, welke practisc'h zeer 'moeilijk is uit te voeren. KLEINHANDEL IN BOTER. Dezer dagen heeft er ten kantore van de Crisis-Zuivel-Centrale te 's-Graven hage een conferentie plaats gehad tus- schen den Regeeringscommissaris voor de hulpverleening aan (de melkveehouderijen, vertegenwoordigers van het Comité van Samenwerking uit de drie Nederlandsche Kruideniersbonden. Besproken werid het persgesprek, dat 'de Regeeringscommissaris onlangs had met de „N.-R.-C.", volgens het verslag waarvan zou zijn verklaard, (dat Ide hooge b'oterprijs het gevolg is van ide te groote winstmarge van den kleinhandel. Te dien aanzien Iwerd thans vastgesteld^ dat het verschil tusschen de z.g. Leeuw arder noteering eh iden prijs, Welken Ide verbruiker betaalt, niet is (do winstmarge van iden kleinhandel, doch b'estaat in die heffing krachtens de Crisis-zuivel-wet, (de marge voor den tusschenhanidel en |do marge vooir iden kleinhandel. De Regeeringscommissaris verklaarde, dat men uit de „N.-R.-C." ten onrechte heeft meenen te Imioet'ein opmaken, dat de winstmarge van den kleinhandel uit sluitend het verschil tusschen den prijs, welke de producent verkrijgt en Iden prijs, welken den verbruiker betaalt uitmaakt. Dit is niet het geval; immers behalve Üe prijsheffing zit daarin ook Ide marge voor den grossier. Daarbij moet nog worden opgemerkt, dat deze in (den regel niet tegen idle z.g. Leeuwarder noteering kan koopen. De Regeeringscommissaris verklaarde verder met ide vertegenwoordigers der organisaties het ontstane misverstand te betreuren en er gaarne toe te willen meewerken om het Weg te nemen. Van ide zijde |der organisaties werd deze mededeeling met erkantdlijkheiid ontvan gen en ide verzekeirng gegeven, dat men gaarne zijn volle medewerking zal ver leenen om eventueele misstanden, welke bij uitzondering ten aanzien van ide prijs stelling kunnen voorkomen, te bestrijden, „Jawel," antwoordde hij. „Heet ze Edith Drayton?" „Ja. Hebt u haar nooit ontmoet „Nee, maar ik herinner me haar naam wel. Ik geloof, dat ik mijn neef Clifford Revel wel eens over haar heb hooren spreken". Plotseling keek Lela op. „Hebben we hier niet erg lang gezeten?" vroeg ze, terwijl een blos haar wangen kleurde. „Ik weet het niet", zei hij, terwijl 'hij met tegenzin opstond, „maar ik vond het heel prettig". Toen wandelden ze langzaam naar de molen terug om den molenaar en zijn vrouw goedendag te zeggen. HOOFDSTUK VI. „Laten we langs de bbek gaan, als (dat 'de langste weg is", zei Lord; Fane, en sloeg zichtbaar vergenoegd het pad langs het water in. Zij liepen enkele minuten zwijgend naast elkaar. Toen trachtte Lord Fane haar belangstelling te wekken door haar over zijn leven ini Londen te vertellen. „Woont u alleen"? vroeg ze, toen hij een oogenblik zweeg. „Ja, heelemaal alleen. Ik heb natuurlijk een bediende. Mijn kamers zijn in het Westelijk deel van de stad, dichtbij die clubs. Daar ben ik het meeste. Ik dineer er altijd. Mijn kamers zijn vreeselijk saai. Ik ben altijd blij, als ik er uit ben. Veibeeld u, ik ontbijt altijd heelemaal alleen, ik heb niemand om' (me© te| praten. Soms kolmlt mijn neef Clifford Revel op weg naar zijn kantoor binnenvallen, en anders moet ik me met de krant verma ken. Na het ontbijt rijd ik altijd een poosje. Daarna kom ik iweer op mijn ZIERIKZEE. Donderdag 8 Nov. zal in het zaaltje van het Leger des Heils in de Krepelstraat een bijzondere samen komst geleid worden door Brigadier A. C. Beekhuis. Deze is belast met de op leiding der kadetten tot .officier en is de directeur der Nationale Kweekscholen te Amsterdam. Zijn bijna 30-jarige er varing als Heilsofficier heeft hem1 bijna met alle rangen en standen en groepen van ons volk bekend gemaakt. Ook Zee land bezocht hij verschillende malen o.a. Bruinisse, Goes en Axel. Thans geldt zijn kamers terug en ga in de club lunchen; en idan ga ik weer rijden; soms ontmoet ik menschen, die me te eten vragen1; anders ga ik naar een of andere; schouw burg en. dan naar bed. Het is verschrik kelijk saai. Ik haat |dat leven. Ik houd van buiten". „Maar hier is toch buiten? Waarolm komt u Idan niet hier wonen"? „Hier wonen? Omdat niemand tmlij vraagt. Mijn vader is ietwat zonderling. Ik ben hier in drie jaar niet geweest en hij is er niet op gesteld, dat ik blijf". „Waarom blijft u dan"? vroeg ze on schuldig. „Och, eh, eh, omdat het Zulk mooi weer is. Maar ik blijf niet lang. Niemand) kan ergens blijven, waar hij niet welkom is. Ik ga morgen weer weg". „Morgen al", fluisterde ze. „Ja. Ik vermoed, dat, als ik nog langer blijf, ik een zachte Wenk van Palmer krijg, dat mijn aanwezigheid hier niet gewenscht is". „Wat akelig voor u", riep ze mede lijdend uit. „Ik dacht altijd, dat rijke menschen zoo gelukkig waren". „Dan dacht u verkeerd", was alles wat hij zeide. Plotseling riep zij uit; „Ik hoor hier da rivier, we moeten oversteken. Lieve hemel"! „Wat is er"? vroeg hij*. „De rivier is ontzettend gezwollen door de regens van de vorige week. De over- stapsteenen zullen wel niet meer te zien zijn". „Die helft van de steenen is onder water. We moeten terug". Ze keek op haar horloge. „Terug? Dat zou veel te veel tijd nemen. Grootvader bezoek Zierikzee, dat dan ook wel niet achter zal blijven in het toonen van haar belangstelling. Maandagmiddag kwam het Comité tot behoud van de tram ten stad- huize in zijn eerste vergadering bijeen. I 5 van ide 7 leden waren aanwezig. De voorzitter, Ide heer I. de Broekert, gaf, na woorden van welkom te hebben ge sproken, een uiteenzetting van het doel van het comité tn.L iom actie te voeren voor het behoud van de tram en stelde daarna de vraag aan Ide orde: Hoe aan geld te komen om deze actie te finan- cieëren? Gezien idien ongunst der tijden werd, Waar het hier toch een bij uit stek algemeen belang geldt, jna uitvoerige bespreking besloten ©en ver zoek te richten tot alle gemeenten tus schen Burgh en Steenbergen, om een bijdrage 2 cents per inwoner te willen verleenen. Verder werd be sloten iden directeur der R.T.M., Ir. Kui per, voor een bespreking te Zierikzee uit te noodigen. Na deze bespreking kan 'dan gezien worden welke stappen verder genomen dienen te worden, als het even tueel contact zoeken met Kamerleden, het verspreiden van circulaires e.d. Na dat nog enkele interne kwesties waren besproken, sloot de voorzitter, met woor- 'dien van dank en opwekking de verga- idering. Het Bestuur van V.V.V. deelt mede aan ide, aan de Winkelweek 1932, deel nemende winkeliers, dat Donderdag a,s. in plaats van 2—3 uur, des morgens van 9—10 uur, nog bons verkrijgbaar zijn in „Concordia". Het wijst er nadrukkelijk op, dat voor bons die n a 1 0 uur worden aangevraagd in geen geval meer eadeaux kunnen worden aan gek o cht. De trekking zal plaats vinden in „Julian a" Donderdag a-s. vanaf des ;avonds 7 uur. Alle leden van V.V.V. vrije toegang met huisgenooten. Alle deelnemers [worden verzocht 'de bij hen aangekochte eadeaux Vrijdag a.s. te bezorgen in „Concordia", groote be neden zaal (ingang door de tuin); en wel in volgorde van het nummer van de foto uit hun etalage, welke foto dan tegelijk Wordt ingeleverd. Wij verwachten dus de nummers: 1—26 van 9 tot 9.30; 26—51 van 9.30 tot 10; 51—76 van 10 tot 10.30; 76—101 van 10.30 tot 11; 101—126 van 11 tot 11.30; 120—146 van 11.30 tot 12 Vrijdag a.s. Op de vorige zitting van het Bu reau voor Beroepskeuze, waarbij de heer dr. Schults het .onderwerp be sprak: „Verkoopsters, verkoopers en hun beroep", meenden de toen aanwezigen, dat 'het gesprokene waard was, in rui meren kring bekendheid verkreeg. Mo gen wij 'hen, die hiermede instemmen, verzoeken, op de zitting van morgen (7 uur Stadhuis) tegenwoordig te zijn, oml dit belangrijke punt nader te bespreken? De wettelijk vastgestelde dagen voor het openhouden der winkelzaken, langer dan 8 uur, gedurende Ide Winkelweken, zijn sinds Maandag j.l. verstreken. De winkels moeten thans weer om 8 uur gesloten 'zijn. Vrijdagavond spreekt in „Juliana" de heer Wi. Pottum. Hij zal 'de vraag beantwoorden: Waarom Pottum1 niet op steeg? verduidelijkt met teekeningen en aan de h a,nd van materiaal van de ,Glim". BURGH. Vergadering van den gemeen teraad, gehouden op Dinsdag 25 October. Aanwezig allen. Voorzitter dhr. W. G. Boot Wz. Deze leest de gevoerde corres pondentie met Ged. Staten omtrent de zou deodelijk .ongerust worden. We moe ten er over"! „Maar u zult nat worden", protesteerde hij. Ze lachte. „Daar is niets aati te doen. We moeten er hier over". „Geef me uw hand"! zei hij. Ze ideinsde terug. „Het gaat niet, het is te Idiep". „Ik zal w, dragen", riep hij over moedig. „Nee", (v erweerde zij zich angstig. „Ik zal wel terug gaan". „Dan zou het veel te laat worden en u kunt er ook niet doorheen". Hij greep haar oml het middel en waadde met haar door 'de beek. Hij voelide haar zachte hand om zijn hals en hij wenschte bij zichzelf, dat 'de beek tot de Abbey stroomde; maar ten slotte bereikte hij Iden oever. Hij zette zijn kostbare last echter niet Idadelijk op (den grond; hij bleet een oogenblik staan ,om het waan zinnig verlangen, om haar tegen zich aan te drukken en de zachte, roede lippen te kussen, te beheerschen. Hij boog zich voorover om haar neer te zetten, maar op idat oogenblik sloeg een lok van haar haren tegen zijn gezicht en raakte ver ward in zijn dasspeld. Met een zachte kreet trachtte ze zich te bevrijden, haar handen raakten zijn gezicht aan en de waanzinnige begeerte overmeesterde hemf. Hij drukte haar tegen zich pan en kuste haar, wild van verlangen. Toen besefte hij plotseling, wat hij gedaan had en smeekte: „Vergeef me, vergeef (mie". HOOFDSTUK VII. „Vergeef mie! Vergeef mei" Bleek en bewegingloos staarde Lela wijziging van het ambtenarenregelemjent een nadere beslissing wordt alsnog af gewacht. Op voorstel van B. en W. wordt besloten de onderhandsche verhuring der gemeentewoning aan M. Bom wederom met één jaar te verlengen. In verband met het schrijven van Ged. Staten in zake tijdelijke korting op de jaarwedde der wethouders en van de ambtenaar v. d. Burg. Stand zegt de voorzitter, dat een korting op de jaarwedde der wet houders, die voor hun talrijke vergaderin gen en verantwoordelijkheid slechts een bedrag van f50 genieten weinig toepas selijk is; de ambtenaar van den Burg. Stand betaalt bovendien pensioenverze kering. Dhr. Krijger zegt, dat in dezen tijd van bezuiniging korting voor de hand ligt; hij stelt voor 3 0/0 te korten; zijn voorstel wordt smet 4 tegen 3 stemmen verworpen en daarop het voorstel van den voorzitter om geen korting toe te passen mi.a.st. aangenomen. Met ingang ivan 1 Januari 1933 wordt m.a.st. als agent der arbeidsbemiddeling benoemd dhr. L. v. d. Klooster op een belooning van f 20 per jaar. Een su,ppl. kohier hondenbelas ting 1932 wordt vastgesteld. In verband met een schrijven van het gemeentebe stuur van Haamstede om samenwerking tot het geven van een cursus vervolg onderwijs wordt z.h.si, daartoe besloten. B. en Wi. stellen in verband met een desbetreffend verzoek voor aan den A.N. Wi.B. tot wederopzegging een jaarlijksch© bijdrage van f2.50 te verleenen. Aldus wordt besloten. Eveneens wordt aflet 6—1 st. (tegen dhr. Krijger, die van (meaning is, dat men toch niet aan alle dergelijae verzoeken kan voldoen), het verzoek der vereeniging tot bevordering van 'tVreeml- delingenverkeer in de gemeenten Haam stede en Burgh om verhoogde subsidie ingewilligd; 'deze subsidie wordt gebracht van f 15 op f20. Herbenoemd wordt als lid van het Burg. Armbestuur, idhr. L. v. d. Zande Sr. en als lid der Plaatse lijke schoolcommissie dhr. J. Kloet. Met een voorgestelde begrotingswijziging '32 gaat de Raad accoord. Ingekomen is een schrijven der Prov. Commissie van N.VV. en S.D.A.P. betreffende werkloozenzorg. B. en Wi. brengen ter sprake verschillen de werkobjecten als: verbetering van den Kloosterweg, werk in de kom van het dorp eu mogelijk op Westenschouwen en het steunen van polderwerk, delven enz. Dhr. Hartog is wel niet tegen het polder- werk, maar vindt het wel wat bezwaar lijk dat dar. de gemeente ook voor iden polder betalen moet. Hij zag liever zoo doenlijk een onderlinge steunregeling. De heer v. Zuijen beweert, dat men de ge legenheid tot werkverruiming als het pol derwerk met beide handen moet aangrij pen. De door B. en W(. voorgestelde werkobjecten verwerven tenslotte de goedkeuring van den geheelen Raad. Daarna komt aan de orde behandeling van een ingekomen besluit van het Burg. Armbestuur om1 zijn pachters over heft jaar 1932 een pachtreductie toe te staan van resp. 30, 25, 20 en 15 0/0 naar ge lang van kwaliteit der gronden enz. Ge noemd bestuur vraagt den Raad bevor dering der goedkeuring van dit besluit door Ged. Staten; m.a.st. wordt aldus be sloten. Ter tafel kom't thans het adres van Ingelanden van den Burgh- en Wïest- landpolder oml afschaffing der gemeen telijke opcenten grondbelasting onge bouwd en bijdrage voor onderhoud van wegen. Dit adres is (vergezeld van 'een uit voerige memorie van het bestuurslid dhr. C. Blom'; schrijven betoogt o.m. hierin, dat de landbouw momenteel vrijwel in solvent is. Het dijkgeschot is niet vol doende verlaagd, de z.i. onbillijke op- centenheffing op ongebouwd, drukt den landbouwer boven al zijn andere lasten Lord Fane aan met een blik, waarin vrees, verbazing en het ontwaken van een nieuw gevoel omi den voorrang stre den. „Vergeef me", hijgde hij. „Ik wist niet, wat ik deed. Ik heb u vrees aan gejaagd. Maar u hoeft niet bang te zijn. Juffrouw Temple Lela, zeg iets tegen me!" Langzaam kwam de kleur op haar ge zicht terug; haar oogen verloren hun angstigen blik en vulden zich met tra nen; toen rukte ze haar hhand los. In dat oogenblik was het meisje verdwe nen. ,en de vrouw had haar plaats inge nomen. „O, mijn hemel", fluisterde hij, „wat heb ik gedaan wat_heb ik gedaan? Ik kan u niet zien schreien. Maar ik ver dien het!' De tranen stroomden haar langs het go- laat; toen zei ze snikkend: „O, waarom hebt u dat gedaan"? Zijn hart sprong op; bij het geluid van haar stem. „Omdat o, ik was waanzinnig. Ik wist niet meer, wat ik deed. U was zoo dicht bij mie uw haar raakte mijn gezicht aan. Ik heb u lief!" Eindelijk was het gezegd. Voor de eerste maal hoorde ze de woorden, die van zooveel belang zijn in een meisjes leven. Toen de beteekenis ervan tot haar doordrong, verspreidde een vurige blos zich over haar gelaat en haar 'hals. „Het is waar, Lela", stamelde zij'. „Zeg dat je nrte vergeeft en ik zal weggaan. Ik zal alles doen, wat je zegt, als je me (maar vergeven wilt". (Wordt vervolgd),

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1932 | | pagina 1