Tandarts KNOOP JIINIORES-AFDEELING ZIERIKZEE-ROTTERDAM ADVERTENTIE H. houdt a.s. Donderdag GEEN SPREEKUUR. Crisis Varkenswet 1932. Kalfvaars te koop, Beste Biggen te koop. BIGGEN te koop, BIGGEN te koop. Ein ,,«tropj«", maar giao STROP. Wij hebben uren lang gestaan, Verwachtend dat hij op zou gaan. We zwommen door het nafte gras Of 't leven er gemoeid mee was. Helaas, het werd een strop, De vlieger ging niet op. We hielden vol met taai geduld Totdat 't gevaarte was gevuld; En eind'lijk stond het, kogelrond, Te tollen op den matten grond. Maar ach, wéér werd 't een strop, Want Pottum steeg niet op. We dachten reeds: nu klinkt het sein En gaat hij op van het terrein, Maar Pottum trok toen aan 't ventiel, Zoadat het ding in 't water viel. We staarden 't schouwspel aan En zijn naar huis gegaan. Ik vind het sneu voor V.V.V. Maar héb er vollen vrede mee, Dat Pottum op den grond bleef staan. (Ook ik was vast niet mee gegaan), 't Gevaar leek mij te groot, 'k Ga liever nog niet |dood. Het WEER alleen' treft alle schuld, Het heeft ons Weer eens fijn gekuld, Doch één troost hflijft ens in 't verdriet; De winkelweek bederft hij niet'. Ik wed om duizend pop: DAT VLIEGERTJE GAAT OP! man, willen opgedragen zien. Dhr. Ren tier wil de uitvoering opdragen a,an een commissie, waarin 1 lid van B. en W., 2 leden van den raad en 2 vertegen woordigers der organisatie's zitting heb ben, en waar van hij een voorstel mxjaa Kt. Dit voorstel wordt niet ondersteund, zoo dat het niet in stemming Komt. Het voor stel van B. en Wï. wordt vervolgens aan- genohnen. In de plaats van de doode boompjes op het dorp zullen nie,uwe worden aangeplant, terwijl er ook ge snoeid zal worden. Sluiting. KAMER VAN KOOPHANDEL. In de Vrijdagavond te Middelburg ge houden vergadering van de Kaimier van Koophandel en Fabrieken voor de Zeeuw- sche eilanden werd z.h.st. besloten tot aansluiting als lid bij de Nederlandsehe Kamer van Koophandel voor Italië te Mi laan. Subsidies voor ie houden winkelwe ken kende de Kamer toe aan de Vereen. Handelsbelangen te Kapelle en de com missie voor een winkelweek te Kloetinge, ieder f 25 en Vreemdelingenverkeer te Zierikzee f 80, waarbij de heer Jeronimus steeds wenschte geacht te worden te heb ben tegengestemd. Bij de behandeling van de begrooting der Kamer voor 1933 stelde de heer Je ronimus voor er bij den minister en de Staten-Generaal nog weer eens op aan te dringen de bijdragen voor het handelsre gister te verlagen. De voorz. verzocht den voorsteller zijn voorstel tegen de vol gende vergadering nogmaals in te dienen, wat deze toezegde. De heer Menheere stelde voor, de jaar wedde van den secretaris van f 4500 op f4000 terug te brengen, doch ondervond zooveel bestrijding, dat hij het voorstel weer introk. ZJh.s. vereenigde de Kaimier zich met het voorstel van het bureau om er bij den ministerraad op aan te dringen niet te voldoen aan het verzoek van de Ka mer voor Wlest. N.-Brabant te Breda om de gelden voor 1933 m 1934 bestemd voor werken aan het kanaal door Zuid-Beve land niet daar, maar aan het 'kanaal door West-Brabant te besteden. Eveneens vereenigde de Kanjer zich mlet het voorstel omi den minister van waterstaat te verzoeken een commissie in te stellen, van vertegenwoordigers van alle soorten van verkeer, welke commis sie het geheeïe verkeersvraagstuk gron dig zal onderzoeken. Met op twee na ,al- gemeene stemmen, die van de heerem Klok en Enzlin, vereenigde dö vergade ring zich met een voorstel, om aan de neutrale jmiddenstandsvereeaiiiging te Zie rikzee te melden, dat de Kamfer geen termen vindt om te bevorderen, dat het vrije vervoer van goederen, die per vracht auto met het veer Zijpe—A.J.Polder wor den overgebracht, wordt opgeheven en ook voor de goederen vracht wordt be rekend. Van een ballon, die niet opging. Waterballet Gaat hij of gaat hij niet? Teleur gesteld. Zaterdagmiddag! Wolken als zeilen bij W.-N.-Westelijken wind. Als waterbergen trekken de leiblauwe gevaarten over de stad. Toch gaan zeer velen per verschil lende gelegenheid naar het „Olympia"- tenrein. Pottum zal imimJers opstijgen met zijn ballon, die als een groot geheimzinnig pak, verzegeld met touwen, in de schuur van dhr. ten Haaf ligt. Midden op 't groote sportterrein, waar in men zoo nu en (dan Wegzinkt zoo drassig is 't liggen binnen een omhei ning, groote ijzeren pijpen, Waarin jde adem voor den ballon en waaraan een monteur met 'n sleutel bezig is da (m'oeren aan te draaien. De omstanders kijken toe, totdat een groote grijze regenwolk, zich oplost in een gietbui. Striemend slaat die regen neer. De meeste toeschouwers verlaten het terrein en zoeken beschutting in het club-kleedlokaal van „Olympia", In en langs die schuur van dhr. ten Haaf. D-e automobilisten blijven met hun gezelschap in den wagen. Als musschen onder de goot schuilen vele'n onder druipende para- pluies. „Van" Pottum zit rustig 'in z'n auto in kalme afwachting. Eindelijk is Pluvius' gieter leeg. Vol verwachting trekt het jmbliek het terrein op; soppend en zui gend gaat het voorwaarts tot midden in 't veld. Fel striemt de Wind. Stoer en forsch staan de politiemannen in hun beschuttende mantels. Het wachten is op den luchtschipper. Eindelijk verschijnt hij met zijn staf. Zijn gelaat is als? een grijze wolk. Bezorgd kijkt hij naar de lucht. Daar komen de mannen miet een geheim zinnig zeil. De ingepakte ballon! Zakken zand, door 'de padvinders aangedragen, worden in de nabijheid van den inmiddels uit zijn omhulsel gewikkelden ballon' neer gezet. Het spel kan 'beginnen! Een paar proefballons worden met waterstofgas gevuld. Floep! Diaar gaan ze. In een minimum zijn ze in Oostelijke richting ver dwenen, voortgexukt door den straffen Westenwind. Pottums' gezicht staat op veranderlijk. D>ie rukkige wind bevalt hem niet. Het publiek Wacht berustend af en telt op de knoopen van natte jas of mantel: hij gaat, hij gaat niet! Vullen of niet, dat is het dilemma waarvoor V.V.V. wordt geplaatst. De verantwoordelijkheid is groot. Is het gas in den ballon en 't weer blijft ongunstig, zoodat de schipper niet wolkenw'aarts gaat, dan is 't gas verloren en gaat de film ook Zondag niet door. Afwachten tot Zondag is zeer riskant, 't Kan da'n nog slechter zijn. 't Was het ook. Na een korte bespreking luidt de beslissing: vullen! Met suizend geluid stroomt het gas dn Ide slurf en de ballon, die als een groot vel op den: drassigen bodem ligt, krijgt last van opge blazenheid'. Langzaam aain wordt de zak gevuld 'en krijgt z'n ballorivojrm. De wind blaast er groote deuken in. Plots gaat de leidingsslang van ide slurf. Suizend!' ontsnapt het gas. Die hopman' der pad vinders snelt toe m 'knijpt de blindedarm dicht, totdat ze afdoende afgebonden is. Bezorgder nog staat het gezicht van Pottum. Hij is bang dat men Ide ballon niet zal kunnen houden. „Met geen veertig man", zegt de luchtschipper. „Dian 140", zegt een bestuurslid van V.V.V. Eén stoot op ide fluit door den hopman en.... vrij willigers snellen toe. Meer dan voldoende. Het publiek begint ongeduldig te wor den, waarschijnlijk Idoor de idjoorstane ellende van regen, koude en modder. De ballon zwiept heen en fwleer. De woorden „Glim" zijn duidelijk te lezen. De reclame is doeltreffend! Pottum en V.V.V. confe ree,^ telkens. De debatten schijnen stroef te verloopen. Gaat hij mag of gaat hij niet, vraagt het publiek. Eindelijk wordt de mand bevestigd1 aan Idlen protestee- renden ballon, die met alle geweld om hoog wil, wlelke meening niet gedeeld wordt door (d'en luchtschipper. Die blijft op iden slijkerigen bodem, 't Gaat niet! Het tij is te ongunstig. De met zooveel hoop en enthousiasme aangekondigde tocht gaat niet door. Tot veler teleur stelling, maar toch blij, idat de marteling is afgeloopen. Be 'ballon rimpelt het voor hoofd. Met een zucht zakt hij na eenïge o,ogenblikken ineen. Die bussen met prog- nostickaarten wonden medegevoerd. Wat op de bons gestaan heeft? Critiseerend gaat het publiek in optocht „der Weg zurück". De beste stuurlui staan aan wal! Ook in dit geval. RECHTZAKEN Ter openbare terechtzitting der Arr.- Rechtbank te Middelburg, Kamer v. Straf zaken, van 28 October werd o.m'. uit spraak gedaan in de zaak tegen M. J. P., 24 jaar, timmerman, wonende te Z o n- neimaire. Verdachte werd wegens op lichting, drie maal gepleegd, veroordeeld tot drie maanden gev.str., voorwaarde lijk met drie jaar proeftijd. Ter openbare terechtzitting van den politierechter van 25 October werden o.m,. veroordeeldM. C. van der V., 29 jaar, koopman, wonende te Zierikzee, we gens overtreding der Rijwielbelastingwet, tot f25 boete subis. 10 d. h. J. H., 24 jaar, 'arbeider, wonende te K e r k w ie r v e, wegens overtreding der Rijwielbelasting wet, tot f8 b. s. 2 d. h. ONDERWIJS, Vrijdag heeft het curatorium voor 'den bijzonlderen leerstoel voor het recht van den inldustrieelen eigemjdom aan idle Rijks universiteit te Utrecht, tot bijzonder hoog leeraar voor het bezetten van dien stoel benoemd idr. J. van Loota. Mr. Johannes vain Loom is 5 September 1888 te Veere geboren. Van 1907 tot 1916 Was (die nieuwei hoog- leeraar werkzaam bij het L.O. te Drei- schor, Overschie en Rotterdam. Hij stu deerde /daarna rechtswetenschappen te Leiden. Na promotie in ide rechtsweten schappen (1919) was hij (korten tijd als advocaat te 's-Gravenhage gevestigd. Daarna was hij werkzaam te Deventer als juridisch adviseur der N.V. Indiustri- eele Mij. v/h. Noury Van der Lande. Sedert 1927 is mr. Van Loon tevens pri vaat-docent in het recht van de Industri- eelen Eigendom aan 'de Technische Hooge- school te Delft. ST.-PHILIPSLAND'. Dhr. J. Jurjaanz, onderwijzer te Leiden, (die enkele weken geleden benoemd werd tot hoofd der O.L. School no. I alhier, heef, na haar eerst te hébben aangenomen, nu weder voor Ideze 'benoeming bedankt. LANDBOUW EN VEETEELT. PREMIE VOOR SUIKERBIETEN. Spoedige betaling gevraagd. Het Tweede Kamerlid Rraat heeft den minister van fimancieën gevraagd: Is het den minister bekend dat de suikerfabrikanten zóó weinig voor de eerste betaling van geleverde suikerbie ten aan de boeren geven (ten hoogste 5 gulden per 1000 K.G. netto) dat daar van ide afbeiidsloonen en transportkosten niet 'betaald kunnen worden, terwijl de boeren wegens financieele verarming die 'kosten moeilijk kunnen blijven voor schieten? Is Zijn Excellentie bereid om zeer spoe dig de premie voor de suikerbietenteelt, die hooger is dan het bedrag der boven bedoelde betaling, ter beschikking te stellen, opdat de boeren (die spoedig in handen kunnen krijgen, of, zoo die reeds ter beschikking gesteld is, t|e onderzoeken1, waar dat geld bew'aarid1 blijft? AANBESTEDINGEN. Vrijdagmiddag had in het hotel „Ju- liana" de openbare aanbesteding plaats van het bouwen van een landbouw- huishoudschool te Zierikzee, in 2 perceelen. Inschrijvers voor het eerste perc., om vattend 'den bouw met aanverwante wer ken, waren: D. Ornee en A. J. Beije te Scharendijke voor f40.000; J. Slager te Dreischor f34000; J. J. A. v. Velthovm te Zierikzee f38400; W. J. Kloet en W. J. van der Werf te Noordgouwe f34500; P. B. van Velthoven te Zierikzee f37650; A. J. Verjaal en M. J. Padmos te Drei schor f35200; J. van Almlkerk te Zie rikzee f 31750; S. Bax te Zierikzee f36985; Gebr. J. en A. Stouten te Oosterland f36979; M. van der Werf te Zierikzee f33385:. Fa. J. M. Schrijver Zoon te Goes f 41000; A. de Bruijne en J. van Riet te Goes f40940; Fa. Venhoven Weijers te Heeze f34985; P. van der Schoot te Tilburg f37400; J. Rogge band te Zierikzee f32551; J. Jansen te Middelburg f39900; Gebr. Jansen te Nisse f39650; Fa. Gebr. Hubers te Dordrecht f33740; J. H. Tieleman te Nieuw er- kerk f 30684; Gebr. de Later te Nieu wei kerk f30750; W. Boogert te Ooster land f 38000; F. Kamerling te Dordreo-it f 34860. Inschrijvers voor het 2e perc. (verf- werk) waren: L. P. van Altena te Lage Zwaluwe f1860; J. de Graaf te Goes f2395; J. J. v. d. Zande te Oosterland f1795; Gebr. Verjaal te Dreischor 12300; Fa. Gebr. Gudde te Zierikzee f1947; H. Deurloo Oosterland f1210; J. v. Splunder te Séharendijke f2350; M. Deurloo te Zierikzee f1560; P. J. Beuzen- berg te Zierikzee voor f1500. KERKNIEUWS. RENESSE. Wnensdag 2 Nov. 's avonds half aCht zal in de 'kerk alhier een „Ge- meenteavond" worden gehouden. Ds. Klaar zal spréken over „De kerk en bet vredesvraagstuk". Het Zierikz'eeseh Vrijzinnig Mannen- en Vrouwenkoor zal dezen avond met haar zang komen op luisteren. Wie het verslag van de uit voering in „Juliana" gelezen heeft, weet wat dit zeggen wil. Ned. Herv. Kerk. Beroepen te IJsselmuiden: ds. P. de Looze te W;addinxv-een. VERSCHILLENDE BERICHTEN. VREESELIJK ONGELUK. Vrijdagavond heeft te Hansiweert een ernstig on geval -plaats gehad. Omstreeks half zes was ide caféhouder P. SchouWenaar bezig Iwiat benzine at te tappen1, Waarin hij werd bijgestaan door zijn 15-jarig (doch tertje,schrijft de M.C. Waarschijnlijk heeft het meisje haar vader bijgelicht Imlet een kaars of lampje, althans de benzine in 't vat, vatte vlam len een ontploffing vjolgde. Het vat was geplaatst in een klein ge bouwtje achter het café. De vlammen deelden zich direct aan idle omgeving mede en in een oogwenk stond; het ge bouwtje in lichte laaie. Het (wias onmoge lijk voor beide personen om Idoor Jde deur een heenkomen te zoeken. D;oot het wegslaan van een paar pannen Wist S. zich uit het brandende gebouwtje te redden. De dochter kwam in ide vlam!mfen om. Haar vadeir werd met hevige brand wonden .overdekt op genomen. Zijn over brenging naar het ziekenhuis te Goes was noodzakelijk. Daar is 'de man m- middels overleden. Dé matOjflspuil van Hansweert slaagde e^r na een half uur in ide branld te bedwingen. Alles brandde totaal af. AUTO-ONGEVAL EISCHT 4 SLACHT OFFERS. Op den weg tussohen Purme rend ein Ilpendam heeft Zondagnamiddag een ernstig auto-ongeluk plaats gehad, waarbij 4 personen om! het leven zijn ge komen. De heer J. Smit uit Hilligersberg was 'met zijn auto op weg naar zijn woonplaats. In zijn wagen zaten verder nog zijn1 echtgenoote, zijn 14-jarigen zoon en de heer P. Hellingmfan uit Rotter dam. In de beruchte bocht nabij de „Vu rige staart", onder de gemeente Ilpen dam', is de auto geslipt. De wagen reed tusschen de langs -den weg staande boo- men door het Noord-Hollandsch 'kanaal in en sloeg daarbij over den kop. Toen het ongeval geschiedde begon het reeds donker te worden en de met asfalt be dekte weg was glad. De plaats waar de auto het water inreed is bij de auto rijders die den weg kennen, berucht. In betrekkelijk korten tijd is dit reeds het 15e ongeval dat hier gebeurt. Hier zijn op de bochten geen witte banden ge schilderd, zooals in vele bochten het ge val is. Dicht bij de plek waar de auto het kanaal inreed staat de boerderij van den landbouwer J. de Ruijter. Deze zat in huis en hoorde plotseling een gewel dige slag. Hij snelde naar buiten, liep over den weg en zag de auto, die 'miet zooveel lawaai in het water Was terecht gekomen, langzaam) wegzinken. De heer de Ruijter hoorde vanuit den wagen een vreeselijk gegil en geschreeuw van de in doodsgevaar verkeerende inzittenden. Al leen kon hij echter niets doen en daar om ging hij onmiddellijk hulp halen. Met touwen probeerde men toen de auto op le trekken, hetgeen echter niet gelukte. Na korten tijd kwam' uit Purmerend een kraanwagen. Het duurde nog geruimen tijd voordat men er in slaagde ide auto te lichten. Toen dit eindelijk gelukt was werd eerst de ongeveer 14-jarige jongen uit het voertuig gehaald. Daarna konden (de 2 mannen worden bevrijd, terwijl ten slotte de vrouw werd bevrijd. De 4 in zittenden bleken alle te zijn overleden. De lijken werden in een gereed staande ziekenauto gelegd en naar het gemeente ziekenhuis te Purmerend overgebracht. BURGERLIJKE STANDEN. Over de maand September. POORTVLIET. Geboren: Maatje Clasi- na, d. van Pieter Geene en Christina Ca- tharina Bevelander; Leni Machelina, d. van Johan IzaaK Hollebrands en Maria Hendrika Bijl; Jacoba, d. van Marinus Christiaan Bevelander en Cornelia Aaltje Bijl. Levenloos aangegeven: Een z. van Jan Marinus van Bemden en Paulina Maria den Braber. Gehuwd: Pieter van 'tHof, 29 j., (van Eintelocrd) en Jacoba van Burgh, 24 j.; Jan Quist, 44 j., (van Tholen) en Hermina Dfingema Uijl, 45 David Marihus Gil- jam, 26 j., (van Utrecht) en Adriana Poot, 18 j. Overleden: Abraham Dekker, wedn., 86 j.; Willem Marinus Linid'hout, wedn., 86 j. SPORT» VOETBAL. 3e Klasse B, K.N.V.BI. 30 October. Wegens onbespeelbaarheid dor terrei nen alle wedstrijden afgelast. Z.V.B. le klasse C, 2e klasse D, 3e klasse C alle terreinen afgekeurd. ZEETIJDINGEN. ZIERIKZEE, 31 Oct. Vertrokken: Mo torboot „Prowess", kapt. G. Douglas, le- digscheeps, naar Londen. MARKTBERICHT® ROTTERDAM, 31 Oct. GRANEN. Bui- tenl. flauw. Meel f 10.30. La Plata Mais f 71. Canada Haver f5. ZADEN. Lijnzaad, voer- f 6—7; Blauw Maanzaad f 40—42; Karwijzaad f 18—19. BOEKWEIT. Dan- ziger stoomend f5.90; Mam'dsjoerijsche disp. f 7NiOord-Am'eriKaansche Canada stoomend f6.25. AARDAPPELEN. Zeeuw- sche -eigenheimers f 0.75—1; Brielsche id. f 0.90—1.50; bi. id. f 0.90—1.20; Zeeuwsche bonten en blauwen f 1.50—1.90; poters f 0.60—1.10; Westlan/dsche zand, ronjde 3 —4 et; per kilo; bravo's f 1.60—2. Aan voer redelijk, handel kalm. VLAS. Aan voer 1300 kilo blauw f 0.45—0.55; 2000 kilo Groninger f 0.40—0.50; .4350 kilo geel f 0.40—0.50; 2000 kilo dauwrood f0.35— 0.40. Handel imatig, alles grootendeels ver kocht. VEE. Aanvoer 569 runderen, le kw. f 0.60—0.64; 2e f 0.48—0.52; 3e f0.25— 0.30. Handel redelijk. 267 kalveren, le kw. f 1.10—1.20; 2e f 0.80—0.90; 3e f0.60 —0.70; handel willig. 686 schapen of lam meren, le f 9—11; per stuk. Handel vlot. 1916 varkens, le kw. f0.30; 2e f0.29; 3e f 0.28; zouters geen aanvoer en geen noteermg. Handel traag. GRANEN, Binnen!. Gerst f 4.50-5.50; haver f4.50—5.25; erwten f 812; schok kers f 12—14; f 811bruine boonen f 8.50-9.25. CoCpersfciero Veiling Zlerikiee. Veiling van 25 October. Appels: Lanes prins Albert 11—12; Jacq Lebel 8—13; bellefleur 10—12; sterappels 13—17; camp. zoet 12—15; goudreinet 10 —14; Groninger kroon 13—15; peren: nor veau poiteau 12—15; Zwijndrechtsche wijnpeer 13; louwtjes ,peer 10—14; Eva Baltet 14—16; pondsperen 4—13; -druiven 26—31; toim:aten 4—15; spruiten 17; prin- cesseboonen 1—21; per k.g.; sla f2; sa- voije kool f4.10—6; roode kool f 5.90; bloemkool f 1215andijvie f 1.50—1.60; per 100 stuks. Veiling van 28 October. Appels: zoete bellefleur 10—14; idem campagne 10—16; Jac. Lebel 913; goudreinet 11—16; gmningerkroon 16_ 18; valappels 2—10; peren: beurré clair- geau 10—19; vijgeperen 12; noveau poi teau 13—19; gieser Willdeman 10—14; prinoesséboonen 4—23; snijboonen 30; druiven 21—30; spruiten 16 ct. per k.g.; Wortelen f3 per 100 blos; sla f2,20; An dijvie f 0.90—1,50; savoyekool f3,10—6,30; witte kool f 3bloemkool f 10—18 per 100 stuks; prei f6—6,30 per 100 bos. WEERBERICHT: Hoogste barometers!. 768.2 te La Coruna. Laagste 745.6 te Verwacht tot den avond van 1 Nov.: Meest matige, later afnemende wind uit westelijke richtingen, aanvankelijk gedieel- telijK bewolkt, later weer toen/emlende be wolking, weinig of geen regen, aanvan kelijk iets kouder. Fietsers licht op.: Van 31 Oct.—1 Nov. van 5.01—6.27. 1—2 November van 5. —6.29. ST00MB00TDIEHST u tisaoh(i|«l«gai plaataaa. NOVEMBER 1132. V» ZitrikiM V» Kottfidm Dimd. 1 m, 12,-- Dond. 3 Vr#d. 4 12,- Maand. 7 Dimd. 1 Dond. 3 'bi. 8,30 Vifld. 4 Maand. 7 8,80 In plaats van kaarten. JOHANNES KAASHOEK en CORNELIA KUNST, geven biermede kennis van hun voorge nomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op 17 Nov, a.a, Noordgouwe, St.-Fhilipsland, S9 October 1932. BETROUWD: N. W. FLIKWEERT en W. VAN HEKKE. Zeggen, ook namens wederzgdsohe familie, hartelijk dank voor de zeer vele blijken van belangstelling, voor en bij hun huwelijk ondervonden. Sohuddebeurs. 31 Oct. 1932. Heden overleed, na een lang durig doch geduldig lijden, onze geliefde Man en Vader, LIZA KLAASSE, in den ouderdom van ruim 54 jaar. Zierikzee, 28 Oot. 1932. Uit aller naam, Wed, N. KLAASSE—Kosten. J. J. KLAASSE. Heden overleed, na een lang durig dooh geduldig lijden, onze geliefde Broeder en Oom, LIZA KLAASSE, in den ouderdom van rnim 54 jaar Dreisohor, 28 Oot. 1932. Namens de Familie, M. C. KLAASSE. C. KLAASSE Jz. Heden overleed, na een kort stondig lijden, onze geliefde Vrouw, Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder, PIETERNELLA THEUNISSE, geb. DORST, in den gezegenden ouderdom van ruim 84 jaar. St.-Annaland, 30 Ootober 1932. Uit aller naam, ABR. THEUNISSE Lz. Voor de vele blijken van belang stelling, op mgn 80sten geboortedag, betnig ik mgn hirUllJken dflk. Mej. de Wed. JOB VAN DER MAAS. Clement. Teneinde onaangenaamheden te voorkomen raden wij aan geen ongemerkte Biggen te koopen. Verder diene dat de aanvragen voor het verkrijgen van eene akte van vrijstelling geldende tot 31 December a.s. Voor het jaar 1933 zullen U tjjdig nieuwe biljetten bereiken. Het Kringbestunr der Z. V. C. TENNISBAAN HSIel „JULIANA" TENNISVEREENIGINB „T.O.G.I.D.O." ZIERIKZEE, HEEFT VOOR HAAR OP TE RICHTEN PLAATS VOOR 8 LEDEN AANBIFTE VOOR 15 NOVEMBER BIJ OEN SECRETARIS: DRIEKONINGENLAAN A 119 B DEGELIJKE TRAINING rekening 8 November. Adres: KR. STEUR, b/d tramhalte, Renesse. „Pitshoeve", Zonnemaire. bij "W. JONKER, Ellemeet. AdresWed. C. L, BEIJE, Taaiersweg, Duivendijke.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1932 | | pagina 2