Fliats# Gfisiscamilé ta Zisiikzai "binnenland. Hoofdpijn al en Kiespijn BIJVOEGSEL behoorsnda bi] da via Vrijdag 20 Mai 1932, na. 12312 Aanstaanden Maandag hoopt het Co mité de tweede buscolleete te houden. Hoewel aanmoediging tot offervaardig heid misschien overbodig is, luidt het Comité vóóraf nog even de noodklok, ten einde de ingezetenen tot samenwerking op te roepen. Wie een cent kan geven, geve een cent; wie een dubbeltje of kwartje kan missen, drage één dezer geldstukken bij en wie tot krachtiger steun in staat is verblijde het Comité met een gulden of rijksdaal der. Het spreekt vanzelf, dat ook groo- tere giften welkom zijn. Ingezetenen, het parool is: LIEFDADIGHEID NAAR VERMOGEN. Zierikzee, 20 Mei 1932. Het Plaatselijk Crisis-Comité, J. C. A. BANNINK, Voorzitter. A. VAN DER WEIJDE, Secretaris. BOND v. STAATSPENSIONNEERING. De Nederl. Bond voor Staatspension- neering heeft te Amsterdam zijn jaar- lijksche vergadering gehouden onder lei ding van jhr. de Muralt. In een korte openingsrede vestigde deze er de aan dacht op, dat zeer velen die er behoefte hebben thans als zij 65 jaar zijn een pensioen ontvangen waarvoor geen pre mie betaald is. Aan den door den Bond uitgeoefenden invloed is dit zeker voor een belangrijk gedeelte te danKen. Dat er zeker nog 60.000 personen zijn die niet onder de nieuwe gunstige regeling vallen en daar onder toch wel behoor den te vallen, is naar spr.'s overtuiging een gevolg van de crisis, die tdie regee ring belet om op dit gebied te doen wat zij kan en zeker wil. De Bond zal blijven ijveren voor verwezenlijking van het beginsel, dat het geheels volk de kosten der pensionneering ieder naar draagkracht, opbrengt; het zegelplakken voldoet aan dien eisch geenszins. Spr. deelde verder mede, dat het leden tal van den Bond sinds September 1931 gestegen is van ongeveer 52.800 tot on geveer 56.000; en dat ook in rechtscha kringen de Bond meer en meer aanhang krijgt. STEUN AAN DE VEEHOUDERIJ. Indien wij goed zijn ingelicht, schrijft het Hdbl., zal de Memorie van Antwoord op het Voorloopig Verslag der Tweede Kamer nopens hel wetsontwerp tot steun aan de veehouderij (het margarine- menggebod) Vrijdag verschijnen en kan de openbare behandeling in de Ka mer tegen Dinsdag a.s. tegemoet worden gezien. WERKLOOZENZORG. Het departement van Binnenl. Zaken heeft aan alle gemeenten verzocht, in de eerste week van Mei op te geven, hoe veel geheel en gedeeltelijk werkloozen op 30 April 1932 als werkzoekenden bij de plaatselijke organen der arbeidsbem'iid,- deling (inclusief het aantal tei werkgestel- •den bij de werkverschaffing) waren; inge schreven. Bij het samenstellen van dit overzicht zijn gegevens ontvangen van 901 meenten. In die gemeenten stonden op 30 April 1932 ingeschreven 243.187 geheel werkloozen en 13.308 gedeeltelijk werk loozen. Van 176 gem'eenten met rond 723.323 inwoners waren nog geen ge gevens binnengekomen. Uft Stad en Provlnoie. WESTELIJK SCHOUWEN. De uitgebrei de najaars-, winter- en voorjaarswerk zaamheden in de Dominiale duinen zijn thans weer geëindigd; alleen de vaste pkoeg arbeiders is nu aan^ 't werk. Thans is ruim 100 H.A. voor, aanplant in cultuur; in het tijdvak van 9 jaar zijn ruim ll/^ millioen dennen gepoot. De stand der plantage geeft vrijwel trapsgewijze het p.ootjaar aan. De oudste boom'en: bereiken reeds een hoogte van 31/2' tot 4 Meter. Behalve de Oostenrijksehe-, Corsikaan- sche en kruipden (Montana) wordt nu ook een proef genomen met een harde dennensoort Leucodernis, uit den Bal kan. Met den proeftuin werden dit voor jaar ruim 320.000 jonge dennen in de duinen overgeplant; thans staat .in dien tuin weer een zaaisel van pl.m. 450.000 stuks. Schadelijke insecten worden zoo veel mogelijk bestreden en vernietigd. 35000 bossen helm werden October-No vember gestoken en ingekuild voor uit- poting in Februari, en honderden meters schutting geplaatst, waarvoor 15000 bos sen rijs werden verbruikt. Het wegennet wordt stelselmatig uitgebreid met rand- beplanting van lijsterbes, acasia, berk en abeel. Een en ander geeft de beste uit komsten voor vastlegging der duinen en werk aan vele handen. In dezen moet men echter niet tè veel hechten aan het idee werkverschaffing; 't werk gaat steeds door en is aan bepaalde tijden en materiaal (veel of weinig helm) gebonden. Toch is het een baat| voor de omliggende gemeenten. De plantage en de proeftuin (deze laatste te beschermen tegen vogels, uitdrogenenz.) eischen begrijpelijker wijze veel zorg. De zaak is echter aan den kundigen en energieken opzichter, dhr. J. J. Steur, die zich geheel aan het bedrijf geeft, ten volle toevertrouwd. ZONNEMAIRE. Spoedeischende verga- dering van den Raad dezer gemeente j op 13 Mei. Alle leden tegenwoordig. Voorzitter de burgemeester. Medegedeeld j wordt een schrijven van den Inspecteur t der P. T. T., waarbij wordt te kennen gegeven, dat o.a. eerlang wegens bezui- j nigingsmaatregelen overgegaan zal wor den tot inkrimping van de bestaande tweede buiten'bestelling In de gemeente. Op voorstel van den voorzitter wordt besloten den Ministti van Waterstaat dringend te verzoeken de tweede buiten bestelling te blijven handhaven. Daarna komt aan de orde het punt, waarvoor de Raad is samengeroepen, n.l. werk loosheid in de gemeente. Hierover ont spint zich een algemeene discussie, waar van het resultaat is, dat het besluit ge nomen wordt de volgende werkgelegen heid te creëeren voor zoover zich daar toe werkloozen zullen aanmelden: af nemen gedeelte in de havengeul onder leiding van den havenmeester, met be paling, idat tenslotte het noodige aan het w'erk met de boot door den havenmees ter kan worden afgedaan. Aan het Burg. Armbestuur zal worden gevraagd de be- noodigde kruiwagens te mogen gebruiken. De bedoeling is alleen kostwinners te werk te stellen en door het uurloon op 30 a 35 cent te nemen, te komen tot een dagloon, dat het normale loon niet overschrijdt. De volgende week kan dan het w'erk beginnen. B. en W. worden met ,de uitvoering belast. Verwacht wordt echter, 'dat in den landbouw spoedig werkgelegenheid zal zijn. Nog eenige me- dedeeiingen hebben plaats betreffende de gehouden vergadering van aandeelhou ders der N.V. Waterleiding-Mpij. S. en D., waarna sluiting der vergadering volgt, ST.-PHILIPSLAND. Ouder voorzitter schap van dhr. Kleppe, burgem'eesteir^ werd alhier een vergadering gehouden van de ,afdeelingein St.-Philipslanid en Anna-Jacoba-Polder van dien Bijz. Vrijw. Landstorm!. Het doel dezer vergadering was in de eerste plaats) de uitreiking van een vaandel en ten tweede bespreking van den op Zaterdag 21 Mei te Biergen- pp-Zoom te houden Landdag. De voorz. biedt namtens zijn vrouw het nieuwe vaandel aan. Spr. imterkt daarbij op, jdat hij zelf, toen hij indertijd de Landdag te 's-Gravenhage bijwoonde, het gemis {daarvan heeft gevoeld. Hij spreekt Ide hoop uit, dat het vaanldel zal mogen dienen als syimbool van eenheidi/en kracht, gedachtig aan de afgelegde enf met hand tekening bekrachtigde belofte, om, waar en wanneer het ook no0dig zij, het wettig gezag te zullen steunen. Dat wij ons jrteeds in groot-en getale, aldus spr., om delze banier zullen Imogen scharen, om', wanneer zulks noodig (mocht zijn, ons Koninklijk Huis te steunen tof, het laatste. Onder applaus wordt het vaandel doqr de vereenigingen aanvaard. Bij Monde van den plaatselijken leider, dhr. v. d. Klooster van Ouid'-Vosm'eeil, wordt den voorzitter hartelijk dank ge bracht voor de gesproken woorden. Na- friens de aanwezigen verzoekt hij den voorzitter, Mevr. Kleppe, hartelijk dank te brengen voor het keurige geschenk, dat 'door -de afdeelingen op zeer hoogen prijs wordt gesteld. Aan den Landld-ag te Bergen-op-Zoörn. is een schietwedstrijd' verbonden. 27; deel nemers gaven zich op. Tot| vaandrig wor den voor die gelegenheid 'benoemd de heeren M. Verwijs en W. Lindhout. De voorzitter sluit daarna met dank voor de opkomst de vergadering. ST.-ANNALAND. Algemieene jaarverga dering van de uitenveilingsver. „Groep St.-Annaland". Voorz. dhr. J,. F. Brooij- mans. Deze deelt mede, dat 23 nieuwe leden zijn toegetreden, zoodat de vereen, nu 114 leden telt. De gemaakte prijzen zijn bevredigend geweest en de voorz. Wijst erop, dat de gezamenlijke verkoop, dus het veilen, aan te bevelen is. Dit verkoopsysteem wordt dan ook al meer en meer gevolgd. Uit de rekening van den penningmeester blijkt dat de ontv, hebben bedragen f 2.635.45 en de uitg. f2.433.72; goed slot alzoo f201.73. Met het saldo ad f 179.12 van het vorig jaar dus in totaal f 370.85. Verder wordt ver slag uitgebracht door den controleur. De prijzen zijn in het afgeloopen seizoen ge loopen van f2.50 tot fll per 100 k.g. Hiermee heeft de groep niet voor andere veilingen onder behoeven te doen. Er wordt nog steeds de nadruk op gelegd, dat toch altijd goede waar m'oet worden afgeleverd. De sorteermachine heeft dit. jaar uitstekend gewerkt. Deze was voor al goed in orde door het aanbrengen van nieuwe zeven met vierkante gaten. Over het zaaizaad wordt alweer aange haald, dat er steeds nog m'eer te veel verschillend zaad w'ordt gezaaid. Men krijgt daardoor te veel ongelijkmatigheid van het product. Er kom gelukkig ge constateerd- worden, dat het afleveren van de uien al heel wat beter was dan het vorige jaar. En er zal nog meer zorg aan worden besteed, daar de kwee kers inzien, dat dit invloed heeft op de prijzen. Engeland, Frankrijk en België waren dit jaar onze afnemers. Dhr. Adr. Buijs wordt herkozen als be stuurslid. Bij de rondvraag worden be sprekingen gehouden over aankoop van zaaizaad. Voortaan zal worden getracht de aankoop van het zaad te doen aan besteden door de vereeniging Landbouw belang. Door den voorzitter wordt me degedeeld, dat er een opgave zal wor den gevraagd van de door ieder lid uit gezaaide oppervlakte uien. De aanwezige leden gaven tezamen reeds 40 gemeten op. Door den controleur zal bij de niet aanwezigen naar de oppervlakte worden gevraagd. Daarna sluit de voorzitter de i vergadering. Door de melkveehouders alhier is i HET DRAMA-LINDBERGH. Varkaaralaasaa van dan A.N.W.B. 10e Les. Verkeer van r e c h ts g a a t v 0 or! Na een langen bangen tijd van Moordende onzekerheid Werd de vrees'lijke ontknooping Van dal drama dus een feit. Een onschuldig kind gestolen En.... vermoord slechts om wat geld! Zoo eert men in 't Verre Westen Dus een nationalen held Door de wereld ging een rilling Bij 't vernemen van die daad. Zou zoo iets nog moog'Iijk wezen In een ordelijken Staat? Zou het kunnen dat een bende Gansch een volk tiranniseert En (de wetten en de rechten Van den mensch gewoon negeert? 't Antwoord is niet twijfelachtig, Want ide feiten toonen aan Dat het rooverswezen woekert Op het gansche volksbestaan. Misschien heeft het drama-Lindbergh Voor het land dat groote nut Dat een talmende regeering Daardoor wakker wordt geschud. Dat kan als zij al 't geboefte Achter slot en grendel sluit, En niet slechts belasting vordert Als haar aandeel in den buit! In ide harten aller ouders Leeft een redelijken wensch: Veiligheid voor hunne kleinen, Veiligheid voor ieder Wensch! J. S. de (melkprijs met 2 cent per Liter ver laagd', en nu dus gebracht van 10 cent op 8 cent. Dinsdagmiddag ontstond door on bekende oorzaak -een begin van brand in de timmermanswerkplaats van W. v. d. Male, gelegen in het pakhuis van H. Gaakeer. Door het uitslaan van rook werd bet ontdekt. Toen 'men binnen drong was reeds een vrij groot gat in den zolder gebrand. Met eenige emmers water werd het zaakje gebluscht. Een onderaan liggende partij kunstmest van schipper A. Theunisse bekwam eenige waterschade. Op het jaarlijksche Concours Hip- pique te Bergen op Zoom, gehouden Idoor de West-Brabantsche Harddraverij- en Concours Hippique vereeniging, behaalde de heer J. F. Brooijmans alhier, in de rubriek „Eenspannen Koudbloed" den 2en pr. en zilveren medaille van jhr. J. van Vredenburch te Capellen met „Frida" en den derden pr. miet „Ruda", In de ru briek „Concours tweespan mierriën", inge schreven in het Ned. Stamboek Vrp. toe haalde dezelfde den 2en pr. en de zilv. medaille van de Ass. Mpij. van 1895 met „Ruda en Olga". 15 jaar gev.str. wegens doodslag ge pleegd op notaris Courech Staal te Gor- cum. Overeenkomstig den eisch van den adv.-gen. heeft het Hof het vonnis van de rechtbank te Dordrecht bevestigd. ONDERWIJS. KAMER VAN KOOPHANDEL WËSTEL. NOORD-BRABANT. Verschenen is het verslag van de Ka mer van Koophandel van Westelijk N. Brabant over 1931. Tol het gebied dezer Kamer behooren ook Tholen en St.-Phi- lipsland. Lid van de afd. Kleinbedrijf is de heer G. Amsing Jr. te Tholen. Het lijvig dossier, dat met zorg en zeer overzichtelijk is samengesteld, bevat veel interessante statistieken over het jaar 1931 of over 1930-'31. De rekening der Kamer wijst in ontv. en uitg. f,28972.93 aan, met -een voordeelig saldo van f 1442.39. In 1930 bedroeg dit voordeelig verschil echter f3831.60. De begrooting voor 1932 Wordt geraamd op f 24271.50. Het aantal inwoners in 'het gebied der Kamer bedroeg 1 Jan. 1932, 254472. Het aantal vertrekkenden overtrof im'et 1016 het aantal vestigingen. Oorzaak: ongun stige toestanden in den landbouw'. Het totaal inkomen der aangesla genen in de Gemeente-Fondsbelasting toedroeg f85.651.807 over 44362 aanslagen. Gemid deld inkomen f 1930 (vorig jaar f 2001, zoodat het gemiddeld inkomen met f 71 is gedaald. In St.-Annaland werd in 1931 voor werkverschaffing uitgegeven f96.13; in Oud-Vosmeer voor werkeloozensteun f4000; in St.-Philipsland 13074,36; in Tho len f 200 voor werkloozensteun en i 300 voor werkverschaffing; Stavenisse voor werkverschaffing f 1500. Het aantal fail lissementen bedroeg in 1931, 65; (in 1930, 46). zullen spoedig bedaren door Ml]nhardt'« Poeders Yraag daarom Mijnhardfc's Hoofdpijn poeders en Mijnbardt's Kiespijnpoeders Alleen echt als op doos en poeders do naam Mijnhardt staat. Let bij hetkoopen hierop. Per poeder 8 ct en per doos 45 ct. Verkrijgbaar bij Uw Drogist. MCHTZAK^ DE MOORD OP COURRECH STAAL. De vierde kamer van het Haagsche gerechtshof wees arrest in de zaak te gen den 28-jarigen landbouwer C. uit Woerden, die door de rechtbank te Dor drecht op 29 Jan. j.l. is veroordeeld tot ST.-PHILIPSLAND. Dhr. J. P. Wage, hoofd der O.L. School alhier, staat no. 1 op de voordracht voor hoofd eener O.L. School te Tiel. In h-et „Kern"-nuim'mer van Mei vindt men onder de 30 tijdschrift-artikelen van blijvend belang uit binnen- en buitenland o.a. „Sweepstake-woede", „Vóór- en te gen de gouden standaard", „Gandhi ge- kapittèld", „Walstreet", enz. enz. KERKNIEUWS. Oud-Geref. Gem. De vergadering der Oud-Gereformeerde Gemeenten in Nederland, onder leiding van haren voorzitter ids. L. Boone bijeen te Rotterdam den 18 Mei, gehoord de besprekingen over het al - of niet aan sluiten bij den Groep Gereformeerde Ge meenten, besloot tot niet-aansluiting, en dat bij mogelijke fwlenschen dienaangaan de, in een der gebeenten, geen bespre kingen van welken aard ook gevoerd mogen worden met de Geref. Gem., al vorens deze zaak in eene clasis of groote vergadering van alle gemeenten is goed gekeurd. MARKTBERICHTEN. CENTRAAL BUREAU. Noteering van 17 Mei. MAIS. La Plata |disp. brd./sp. R'dam f76,50. GERST. Groninger, dir. lev. f6,80. TARWE 825 K.G. La Plata b./gest. f5,70. LIJNKOEKEN. Am. gew. merk, lev. brd.- sp. R'dam f6,05. INL. VOORSLAGLJIN- KOEK, dir. lev. brdv. Zaan f5,90. INL- LIJNZAADSCHILFERS, dir. lev. brdiv Zaan/R'dam f 6,35f 6,50. GRONDNOTEN KOEK, inl. lev. brdv. Zwijndrecht t6,75 GRONDNOTENSCHILFERS H.V.O. Bom bay extra light, disp. brd./sp. R'dam' f 6,90. DIERMEEL CARNARINA N.S. disp. brd./ sp. R'dam f10. N.P.F. STANDAARDrOCH- TE.NDVOER, disp. brd./sp. R'dam', bruto voor netto incl. zak f 8,25. WIT VISCH- MEEL. Inl. „Hollandia", disp. bnd./sp(. R.'dam1 f 12,30. AARDAPPELPRIJZEN AMSTERDAM. Marktoverzicht der vorige week inge zonden door Jac. Knoop, Makelaars in aardappelen, Nassaukade 158, tel. 81431 Amsterdam. De aanvoer van nieuwe Malta-aardappe len is afgeloopen week grooter geweest. Er werden 6000 H.L. verkocht a f 14,50 f 15 per 100 K.G., eenf daling van 7 ets, per K.G. sinds vorige week. Van deze prijs gaat 10 pCt. invoerrechten af. De handel in bonten en blauwen, blijft. West- landsche nieuwe aardappelen komen in kistjes van 5 en 15 K.G. aan de markt en worden verkocht vjoor 21 tot 22 cf. per K.G. 17 Mei werden de volgende prijzen gemaakt per H.L.: Z. blauwe en bonte poters f 1,50—1,75 per H.L. Zeeuwsche bonten f 3—4,80, id. blauwen f 2,50—4,50, id. Roodstar f2,50—3; Winter-Malta f7 —9, Nieuwe Malta f 15,50—16, WestI nieuwe f 21—22 per 100 K.G. Coöperatieve Veiling Zierikiee. Veiling van 13 Mei. Spinazie 17; postelein 36; per k.g. sla f4; bloemkool f4.50—25; violen f0.r~ i boucquetten f5.50—5.80; per 100 stuzs radijs fl; rabarber f5—5.70; prei f7 per 100 bos; aardappelen f 4—4.90; sja lot f 5.10-5.90; poters fl; p. 100 k. In de achtste les hebben we al ge leerd, dat het verkeer van riechts den voorrang heeft. Die regel is gemaakt, omdat op een kruispunt voertuigen of fietsen, die van verschillende kanten komen, niet tege lijk Kunnen passeeren. De wielrijder op het linkerplaatje doet het dus goed; hij laat de groentekar, die van rechts komt, passeeren en hij is daarvoor van zijn fiets gestapt. Dat kan niemand anders zijn dan slimme Jantje en het meisje, dat op het trottoir staat te wdchten tot ze veilig kan oversteken, is natuurlijk weer zijn verstandige zusje Eulalia. Op het rechterplaatje doet Piet op zijn fiets hel verkeerd en hij komt Jeelijk in gevaar. Zijn voorwiel heeft al een trap van het paard beet en het is zijn eigen schuld als hij een ongeluk krijgt, want hij had den ander moeten laten voorgaan. Soms zijn de straten of wegen bij een kruispunt of hoek zoo smal, dat het moeilijk is bijtijds te zien, of er van den anderen kant ook iets aan komt. Daar om zal een voorzichtige en verstandige fietser, chauffeur of voerman in zoo'n geval zijn vaart minderen en het kruis punt langzaam' naderen, zoodat hij da delijk stoppen kan als dat noodig is. Sommige menschen laten het verkeer van rechts wel voorgaan, maar blijven op hun fiets zitten, hoewel ze 'bijna stil staan. Dat kan gevaar opleveren, want met het voorwiel moeten dan allerlei bewegingen worden gemaakt om het evenwicht te bewaren en daardoor wor den dan weer anderen gehindierd. Acro batiek op de fiets is altijd gevaarlijk. Menschen imet lange beenen kunnen met één voet op den grond stil staan en toch op het zadel blijven zitten en kun nen dan dadelijk weer doorrijden als de verkeersagent het teeken geeft, maar wie niet zulke lange toeenen heeft, doet beter af te stappen. Je zit er gauw- ge noeg weer op! INGEZONDEN STUKKEN. Buiten verantwoordelijkheid der redactie) Copie wordt niet teruggezonden. M. 1 de R.t In verband met het nader bericht van uw' correspondent dhr. Buijze, kan het nuttig zijn daaromtrent nog een verkla ring mijnerzijds te geven. Niet om den inzender te willen overtuigen, want hij verzekerde bereids bij zijn oorspronkelijk verslagje te blijven, dat naar de bedoe ling 'moest gijn„een zoo getrouw mo gelijk relaas". Of hij in het geven daar van geslaagd is, laat ik verder buiten 'be spreking. Maar in zijn bewijsvoering zegt hij dingen, welke zoo niet Kunnen pas seeren. Ten eerste laat hij het nu voor komen, alsof Dr. Bernhardi gesproiten heeft over het uitvoeren van het Rönt- gen-apparaatrbesluit, wanneer wijkverple ging vooralsnog niet m'ogelijk zou blij ken. Dit is onjuist. Hoe zou Dr. B. dat ook hebben kunnen doen, waar hij, be stuurslid onzer plaatselijke vereen, zijnde, met zijn medeleden, overeenkomstig de uitspraak van het H.-B. *te Utrecht, mede heeft helpen besluiten alles te doen, om tot wijkverpleging te komen. Tegelijk ac tie voeren voor den aankoop van een Röntgen-apparaat is daardoor toch uit gesloten. En dan gaat uw correspondent zeg gen, dat 'mij niet ontgaan moeten' zijn de verschillende teekenen van instem ming, toen een der aanwezigen sprak over het n i e t-uitvoeren van dat vroeger besluit. M. de R., wanneer uw verslaggever daarvan iets meent bemerkt te hebben, dan was hij in dwaling. Noch vóór-, noch tegenstanders van het Röntgenapparaat gaven blijk van eenige stemming. Hier heeft hij dus zijn eigen meening gegeven, waarvan een goed verslaggever zich n. mlm. behoort te onthouden. Tenslotte wenscht hij nadere toelich ting van mijn vraag in mijn vorig in gezonden stukje. Hoe is dit mogelijK? Hem zijn toch, hoop ik, nog Wel bekend, „zekere moeilijkheden", welke, waren ze niet intijds geregeld, oorzaak hadden kunnen worden, dat wij in den eersten tijd noch aan wijkverpleging, noch zelfs aan den aankoop van een Röntgenappa raat zouden hebben kunnen denken. Ik ga daarop echter op deze plaats niet nader in en zal verder niet meer over het gewraakte verslag schrijven. Eén ding hoop ik evenwel, dat allen, die het welmeenen met onze Gr. Kr.- vereeniging, daadwerkelijk zullen willen medewerken om binnen niet al te langen tijd ook op Stavenisse, overeenkomstig het doel onzer vereeniging, te komen tot de aanstelling van een verpleegster- t.b.c.-bezoekster. U, M. d. R., mijn dank voor uw wel willendheid. Hoogachtend, A. F. HANSSENS, Voorz. der pl. Gr. Kr.-Vereeniging. Stavenisse, 17 Mei 1932.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1932 | | pagina 5