Zierikzeeseho Nieuwsbode TWEEDE BLAD Nationaal Crisiscomité te^ZierikiBB. Oorsuizen e„ Doofheid Pinksterviering. Uit Stad en Provinoie. VICTORIA-WATER bahoorsnds bl] da Ni Vrijdag 13 Mai 1932, ia. 12310 Met hartelijke dankzegging aan de geef sters en gevers deelt het Crisiscomité mede, dat de buscollecte heeft opgebracht de som van f92,75. Het ligt in de bedoeling tweemaal per maand te collecteeren en indien alsnu telkenmale een ongeveer gelijk bedrag als 'het bovenvermelde werd ingezameld, zou het Comité in staat zijn voor de crisisslachtoffers te blijven zorgen. Men bedenke hierbij, dat verscheidene behoef tige gezinnen geheel op den steun van het Comité zijn aangewezen en zonder diens periodieken onderstand onmoge- 1 ij k zouden rondkomen. Met vrijmoedigheid beveelt het Comité de collecte dan ook bij U aan, ,in het vertrouwen, dat alle ingezetenen, die hiertoe bij machte zijn, bereid gevonden zullen worden om het werk der barm hartigheid naar vermogen te steunen. Nogmaals zij er op gewezen, dat iedere gift, hoe gering ook, welkom is. Vele kleintjes maken één groote; de zoo juist gehouden collecte heeft de waarheid van dit spreekwoord wederom duidelijk aan getoond. INGEZETENEN, HET COMITÉ RE KENT OP UW ALLER SYMPATHIE EN MEDEWERKING! Zierikzee, 12 Mei 1932. Het Plaatselijk Crisiscomité, J. C. A. BANNINK, Voorzitter. A. VAN DER WEIJDE, Secretaris. Ook ouderdomjdoolheid, oorverkalking, loopende ooren, brom men, suizen. Huilen, geraas in het hoold, enz. Vraagt kosteloos brochure omtrent genezing S. Wijnberg Oosterpark 45. A'dam Oprecht geloof stelt ons in staat dat gene tot ons te trekken, waarin we een onwrikbaar vertrouwen stellen. Zoo we dat bezitten, dan kan de viering van het Pinksterfeest ons alles brengen, wat we ervan verwachten kunnen. Dan tilt die viering ons op boven de eigenlijke tragiek van het leven, waartoe het tijde lijke ons veroordeelt. Niets schijnt er in deze bange tijden meer werkelijkheid te zijn, meer zeker heid te hebben dan dit, dat alles ver keerd gaat en op algeheele vernietiging (moet uitloopen. Die zekerheid, zoo zij zich in het mensChelijk gemoed/ zou vast zetten, zou een ledig doen zien, dat het einde! beteekent van een hopeloozenj toe stand. Men zou de grenzen hiervan ont dekt hebben, waarna bij dieper» schouwen aan onzen blik een vaste oever zou op rijzen midden in deze onze vergankelijk heid; we zouden dan Idenl zin van 't leven gevonden hebben. Want altijd doet het dieper -blikken een nog andere werkelijkheid ontdekken, welke de eerst vermeende geheel en al teniet doet, wijl teruggebracht dan tot niet meer dan schijn. Opi dat kritieke mo ment des levens kan geestelijke kracht worden ingestort, waardoor elk deel van den innerlijken mensch veranderd wor den kan, niet langer beinvloed door de wisselingen dezer wereld. De mensch is dan vrij^ Niet vrij, omdat de moeilijkheden, welke hem omgaven, verwijderd zouden zijn, want deze om geven hem wellicht nog; maar wel vrij, omdat hij niet langer van het uiterlijke afhankelijk is, wijl levende, handelende en sprekende nu alleen vanuit den geest. De mensch, die zich met hooger hulp aldus overwonnen heeft is voortaan slechts aan den wil van1 dit nieuwe leven onderworpen. Evenals elke Christelijke feestdag is ook de Pinksterdag wellicht nog veel meer dan een gewijde herinneringsstond. Alleen reeds daarom, wijl er dan veel méér belangstelling wordt opgewekt voor dingen des geestes. En vooral, zoo jdie belangstelling wordt opgevoerd tot de macht en de kracht van wat een reddend geloof genoemd wordt. Het beleven van zulk een verheffing beteekent een zich losmaken van de materie, een opgaan in den geest. Alleen vanuit de geest is waarachtig leven mogelijk, alleen vanuit de geest kunnen die levensverschijnselen plaats vinden, welke als wonderen wor den aangezien. Voor ons een wonder misschien, doch in wezen de natuurlijke toestand! van een. die zijn ware thuis gevonden heeft. En hierbij is het van geweldige beteekenis, dat zulks reeds mogelijk is, terwijl we ons nog in het vleesch' bevinden. Bereik baar alzoo die staat voor1 een ieder, waar men zich ook bevinden moge „omdat de Geest eeuwig en alomtegenwoordig is". Wie dat, al is het ook nog zoo kort stondig, ervaren mag, die zalj daarvan een blijde herinnering meedragen, welke kracht geeft in m'oeilijke dagen en ten allen tijde een licht is op zijn verdefl levenspad. Maar ook, alhoewel voor zeer enkelen misschien, kan de Pinksterviering een al tijd durende toestand blijven. Wie kan de diepte peilen van de be teekenis van het Pinksterfeest? Van de daarin bevatte waarheid is misschien nog slechts een deel geopenbaard. Zoo men alles daarvan kennen mocht, dan zou men onzet staan over de verhevenheid en grootschheid van die beteekenis^ welke wie weet, misschien ook betrekking heeft op eeuwig plaats vindende processen in 't innerlijke leven van de menschheid en t Heelal. De vereeniging met den éénen Geest is het einddoel van alle menschelijk zijn. Door die kracht verwerft de mensch de kroon des eeuwigen levens. MIJNHARDT's Zenuw-Tabletten. 75ct Laxeer-Tabletten60ct Hoofdpijn-Tabletten 60d Bij Apoth en Drogisten. VERGADERING VAN DEN GEMEENTERAAD VAN ZIERIKZEE, gehouden op Dinsdag 10 Mei. Voorzitter, de burgemeester, de heer J. C. A. Bannink. Afwezig de heeren Doeleman en Cats- hoek. Na opening stelt de voorzitter vast stelling der notulen aan de orde. De heer Versteeg herinnert er aan dat in de vorige vergadering gesproken is over de benoeming van een concierge door B. en W. Daarmede kan spr. niet accoord gaan, tenzij er een voorschrift is waarbij de macht tot benoeming daarvan is over gedragen aan Bu en W. Bestaat dat, dan zou spr. dat besluit wenschen in te trekken en de bevoegdheid terug willen geven aan den Raad. De voorzitter- antwoordt, dat geen be voegdheid is overgedragen door den Raad. De 'benoeming van een bode-concierge, het eerste, 't meest overheerschende van de betrekking, is overgelaten aan B.enW. De" heer Gerritsen acht de betrekking van concierge, vooral met het oog op het gemeente-museum, van niet minder be lang. De voorzitter zegt toe, het recht van benoeming door den Raad of B. en W. nog eens te zullen nazien. De notulen worden daarna vastgesteld. Ingekomen zijn o.a. het verslag van den gemeente-archivaris over den toe stand van het oud-archief over 1931; het verslag van de monumenten-commis sie; het verslag over het gemeente-mu seum1. Met genoegen werd toenemend bezoek door vreemdelingen geconstateerd, maar betreurd, dat zoo weinig stadge- nooten aan het interessant museum een bezoek bracht. Naar aanleiding van het ingekomen verslag der commissie belast met het toe zicht op het L.O. vraagt de heer Ger- riiisen verbetering van het plein van school B. De Commissie van Fabricage zal deze kwestie nader bezien. De subsidie voor het Zie kenhuis. Ingekomen is een brief van het bestuur van het Ziekenhuis te Noordgouwe, met de bekende voorstellen: 20 cent per in woner subsidie voor het ziekenhuis, plus 6 cent per inwoner voor een bij die inrichting te stichten barak voor lijders aan besmettelijke ziekten. De voorzitter heeft deze kwlestie in die vergadering van burgemeesters en secretarissen van Schouwen-Duiveland ter sprake gebracht, doch hij stond als een ling in die vergadering. Alle gemeenten hebben de 6 cent per inwoner reeds gevoteerd. Het adres van Zierikzee aan deze vereeniging om den minister te verzoeken den bouw van die barak nog 3 jaar uit te stellen, Werd voor kennis geving aangenomen. Spr. gaat de voor geschiedenis van het voorstel uitvoerig na. Het bestuur van het ziekenhuis heeft de vergrooting van de inrichting en de barak aan elkaar gekoppeld. D|at was voor Zierikzee onaannemelijk. Deze ge meente wenscht de twee zaken gesplitst aan de orde te stellen. In 1927 is over de te verleenen subsidie van het zieken huis een hartig woord gesproken. Met een royaal gebaar is toen besloten voor 10 jaar, dus tot 1937, de 20 cent subsidie te geven en nu vraagt het bestuur van het ziekenhuis stabilisatie van de 20 cent. Spr. stelt voor die 20 ct. voor 10 jaar te handhaven en in 1937 te beslissen over de al dan niet voortzetting daarvan. De heer v. cl. Doe is anders tegenover het voorstel komen te staan. In de toe komst zal men toch voor een barak hebben zorg te dragen en daarom lijkt het hem voordeeliger daaraan mede te werken. Het is praktisch gezien van het be stuur van het ziekenhuis, aldus de voor zitter, om eigen belang, den verbouw, vast te koppelen aan het bouwen van een barak. Deze laatste inrichting komt even op losse schroeven, omdat den mi nister gevraagd is den bouw1 daarvan 3 jaar op te schorten. Schrijft de minister ik geef geen uitstel, dan is 't het beste dat Zierikzee zich aansluit bij de sub sidie van 6 cent, want een barak voor Zierikzee alléén gaat niet, als gevolg van het verzet daartegen van technisch- officinale zijde. Laten we thans even afwachten. Weth. Timnierman betoogt, dat ver bouw van het ziekenhuis urgent is. Hoog- tezon en röntgenapparaat hebben ook plaats ingekomen. De heer Panny betreurt het dat de andere gemeenten in deze niet met Zie rikzee willen samenwerken. Het gebouw voor besmettelijke ziekten hier is voor een inrichting als geëischt, bést in orde te maken, maar de technici, wellicht ge ïnspireerd door anderen, keuren het af. Breekt er een epidemie uit, dan is ook de barak te Noordgouiwe te klein, Spr. is thans voor afwachten. De heer Wden Boer onderschrijft dit betoog. Dr. v. d. Kwast vraagt hoe de barak zal ingericht worden? Is daarbij reke- AmUri tljdan, indiri prljzaa I 20 ZAMB0S Sigarsttan 25 cti. Geen cadeaux eto. 100% waarde voor Uw geld. ning gehouden met de veranderde inzich ten omtrent den ziekenhuisbouw Spr. zou het plan graag zien. Weth. Timmerman antwoordt, dat het plan is opgemaakt in overleg met den inspecteur van den geneeskundigen dienst. De voorzitter stelt voor de barak enz. te laten r usten. Na 's ministers antwoord zullen we kleur moeten bekennen. De heer GerritsenWanneer wij uit stel krijgen, gaat dan de bouw toch door? De voorzitter antwoordt, dat dan het ziekenhuis met een ander voorstel zal dienen te komen. Na deze discussies wordt besloten het voorstel aan te houden en de beslissing tot later uit te stellen. In den brief wordt den minister gevraagd om in de moei lijke financieele omstandigheden niet mede te willen werken aan een niet dadelijk noodzakelijke uitgaaf van f25.000, voor een barak te Noordgouwe, hetgeen in strijd is met een goed financieel beleid en daarom opschorting der verplichting wordt gevraagd voor 3 jaar. De Drankwetverordening. De voorzitter stelt voor de nieuwe be palingen in de verordeningen noodig door de nieuwe drankwet voor kennis geving aan te nemen. Het maximum aantal verloven A, betreffende den ver koop van zwak alcoholische dranken be draagt 27. Het vergunningsrecht daarvoor f 25. De Nat. Commissie tegen het alco holisme, aan welke de hier gevestigdje Geref. vereeniging van drankbestrijding adhaesie betuigt, vraagt aan die Kroon het verzoek te willen richten het aantal te willen verlagen tot 21. De heer W<. clen Boer steunt dit verzoek. De voorzitter merkt op, dat volgens de circulaire van den minister verlaging van het maximum aantal verloven eerst in 1935 kan gevraagd worden. Na deze mededeeling wordt die ver ordening vastgesteld. P acht kwesties en V i ss c he rij we t. De pacht van Joh. Muste wordt over gedaan aan de wed. v. d. Sluis en de pacht van Saman voor een perceel visch- 'water tot f 50 verlaagd gedurende den loopenden paehttermijn. De voorzitter vestigt de aandacht op de m(et 1 Juli inwerking tredende nieuwe Visscherijwet, waardoor de meeste pacht- contracten duurder worden. Een 30-tal contracten van f 1.— zullen verhoogd moeten worden tot f7.50 per contract. Namens B. en W. en den Raad zal bij den betrokken minister geadresseerd wor den het daarheen te willen leiden, dat deze contracten vérlaagd kunnen wor den, vooral ook omdat ze meestal aan gevraagd worden door personen, die het moeilijk kunnen betalen. Verder zal aan de vereeniging van burgemeesters en sec retarissen gevraagd worden hieraan ad hesie te willen betuigen. Request V. V.V. e. a. Ter tafel komt thans een adres van V. V. V., waarin gevraagd wordt den mi nister te verzoeken, gedurende den Zo mertijd, evenals op de andere gemeen ten op dit eiland, de winkel eerst 9 uur des avonds te mogen sluiten; voorts om de 2de Paaschdag en 2de Pinksterdag te schrappen uit de lijst der 21 dagen door 'den Raad in de vorige vergadering vastgesteld, waarop de bepalingen der Winkelsluitingswet niet zullen gelden en daarvoor te lezen, de Vrijdag vóór Pa- schen ien de Vrijdag vóór Pinksteren; verder om de Oude Haven te bestem men voor parkeerterrein en een par keerverbod in te voeren. Gelijk met dit adres komt ter tafel een adres, onderteekend door een 12-tal win keliers, om' de wiet op de Winkelsluiting naar haar volle kracht toie te passen. De voorzitter stelt voor deze adressen te verwijzen naar B. en W. ter fine van prae-advies. Wat de winkelsluiting be treft, spr.'s persoonlijke meening is, dat hij nog liever eerst 10 uur de winkels gesloten zag, maar men dient rekening te houden met de betrokkenen, onder wie echter te dien aanzien geen eenstem migheid heerscht. In Goes heeft men ook getracht ge durende den Zomertijd 9 uur Winkel sluiting te krijgen, maar zulks is door de Kroon geweigerd. Ook voor Zierikzee acht de voorzitter de kans niet groot, De heer Panny merkt op, dat waar V. V. V. adresseert namens een groot aan tal winkeliers, er wel een bizondere re den is om af te wijken van de alge- meene regel. De minister geeft aan de buitengemeenten verlof tot 9 uur open te blijven gedurende den Zomertijd. Krijgt Zierikzee daarvoor geen toestem ming, dan beteekent zulks voor de win keliers hier schade in hun bedrijf. De heer Gerritsen Wijst er op, dat zijn functie als voorzitter van V. V. V. los staat van de betrekking als raadslid. Wanneer dus blijkt dat een groot deel van de inwoners de nadeelen van 8iuur sluiten gevoelen, dan moet hij, om het te verhinderen, daaraan medewerken. Te rugzending naar B. en W. om advies zou niet zoo'n bezwaar zijn, wanneer zulk advies zeer spoedig in den Raad zou komen. Waar die kans niet bestaat, is spr. voor directe behandeling om te voor komen, dat de winkeliers hier niet ach ter komen te staan bij die op 't platte land. Wanneer sommige winkeliers be zwaar hebben tegen 9 uur sluiten, laten zij dan met hun vakgenooten overeen komen hun zaken 8 uur te sluiten. De raad is verplicht, wanneer een groot (deel 9 uur sluiting verlangt, daaraan te gemoet te komen, en bij de Kroon daar- PINKSTERDRUKTE EN.... GEVAARl Pinkstervreugde in de harten, Pinksterdrukte overal Wand'laars, fietsers op de wegen Trams en auto's, zonder tal. Alles haast zich weer naar buiten Naar de lokkende natuur, Maar.... reeds menigeen betaalde Deze vreugde veel te duur! Grooter drukte, grooter snelheid En ook.... grooter het gevaar! Wien 't niet duidelijk is die leze 's And'rendaags de kranten maar. Roekeloos of onervaren Zwalken velen langs de baan, Tot ze plots, tot hun; ontzetting, Voor een catastrophe staan. Autorijders: weest behoedzaam, Rijdt toch liever niet tel snel; Als ge eens wat mindert gas geeft, Komt ge er toch óók nog wel. Fietsers: houdt de rijwielpaden, Daar zal 't veilig voor U zijn. Wand'laars: mijdt de groote wegen; 't Wandelpad is uw domein. Allen die de Pinksterdagen Wilt benutten voor een toer; Denkt om' uw en ènders leven, Magere Hein ligt op dei loer. De gevolgen zijn ontzettend Ook al is de oorzaak klein, Moog' de ongelukken-oogst dus Deze keer erg schraaltjes zijn! J. S. voor machtiging te vragen. Wordt zulks niet toegestaan, dan rust het odium niet bij den Raad, maar bij de regeering en kan men den raad nooit verwijten, dat hij niet alles heeft gedaan, wat hij had behooren te doen. De heer A. den Boer constateert, dat er 2 adressen zijn: één voor 8 uur sluiting en één voor 9 uur-sluiting. Spr. wil wel zeggen dat hij blij is met de 8 uur-sluiting en hij adviseert: probeer het eens voor 1 jaar. Reeds jaren is voor de 8 uur-sluiting gewerkt en nu ze er eenmaal is, gaat men weer pro beeren ze gedeeltelijk ongedaan te ma ken. De heer v. ,d. Doe sluit zich hierbij aan. Spr. acht de voordeelen van 9 uur sluiten denkbeeldig. De heer W. den Boer is aanhanger van het voorstel-Gerritsen. De heer Versteeg onderschrijft het ge sprokene door dhr. A. den Boer. Spr. gelooft niet, dat de winkels door vroe ger te sluiten dan in de buitengemeen ten, schade zullen ondervinden. De heer A. den Boer merkt op dat het ad'res van V. V. V. zoo maar in den raad komt. Spr. heeft er geen kennis van kunnen nemen en wordt voor een fait accompli gesteld. Komt het in stem ming dan zal hij tegen stemmmen. De heer Gerritsen vindt het nu niet zoo'n ingewikkeld geval om er direct over te oordeelen. Gaat het adres terug om advies dan duurt het minstens een maand eer er een beslissing over valt. Dr. v. d. Kwast zegt dat het publiek de dupe wordt van de vroege sluiting. De heer de Broekert ziet in deze wet weer een nieuwe vrijheidsbelemmering in het zakenleven. In stemming gebracht, wordt met 8—3 stemmen besloten den minister te vragen gedurende den Zomertijd de (winkels 9 uur te mogen sluiten. Tegen stemd'en de heeren v. d. Doe, Versteeg en A. den Boer. Het tweede verzoek, betreffende het parkeerterrein en parkeerverbod, wordt naar B. en W. verwezen, evenals het ver zoek om' uit de 21 dagen, die de Raad vaststelde, waarop de bepalingen van de wet niet zullen gelden, de 2e Paasch- en 2e Pinksterdag te lichten en daar voor in de plaats te stellen de Vrijdag voor Paschen ien Pinksteren. (Wordt vervolgd). ZIERIKZEE. De Kon. Ned. Ver. voor ljuchtvaart schonk aan den heer J. J. Cock een fraaie plaquette, alsj herinnering aan de deelneming aan (den onlangs ge houden rondvlucht over ons land. In }de etalage van den heer J. E. v. d. Broek ligt de ^plaquette ter bezichtiging. Ze wordt later aan het gemeentemuseum! ge schonken. Met bekwame spoed is reeds een begin van uitvoering gemaakt met de voorgenomen opheffing van een zestal belastingkantoren in onze provincie. Met ingang van 1 Juni a.s. zullen de vacante kantoren 's-Gravenpolder en Nieuwerkerk worden opgeheven. De gemeenten, onder het eerste kantoor ressorteerende, zullen worden gevoegd bij de kantoren Goes en Heikenszand, terwijl wat het kantoor Nieuwerkerk betreft, de gemeenten Bruinisse, Nieuwerkerk, Oosterland en Ouwerkerk vanaf dien datum zullen res sorteeren onder het kantoor Zierikzee en de gemeente St.-Philipsland onder) het kantoor Tholen. THOLEN. Naar ons wordt medegedeeld), is door Notaris D. v. d. Velde alhier, ontslag aangevraagd als Ontvanger-Grif fier van het Waterschap „De Vrije Pol ders" onder Tholen. Wij vernemen, dat in de vergadering van ingelanden op OBERLAHNSTEIN NATUURLIJK BRONWATER. Nederl. Maatschappij, opgerioht 1887. 9 Juni a.s., de benoeming van een nieuwen Griffier zal plaats hebben. Benoemd tegen 1 September a.s. tot leeraar aan de U.L.O'. school te Bus- sum1, de heer A. Aj v. d. Velde, thans in gelijke betrekking alhier. OUD-VOSSEMEER. Woensdag werd de jaarvergadering gehouden van ingelanden van het waterschap Oud-Vossemeer. Uit de rekeningen blijkt, dat de inkomsten en uitgaven over 1931/32 bedroegen voor: 't Gemeeneland f 16425,89 en f 15017,96; 't Gemeeneland (verbetering zeewering) f 17492,045 en f17202; Vier kleine polders (Slabbecoorn, Oud-Kijkuit, Leguit en Vo gelsang) f150,875 en f 142,93; Drie groote polders (Hikke, Kerke en Oud-Vossemeer) f 2439,75 en f 1499,44; Slabbecoorn f 1689,695 en f 167,70; Oud-Kijkuit f 1764,12 len f 1713,11; Leguit f2370,12 en f 2251,74»; Vogelsang f1418,45» en f 1334,79»; Hikke f6392,62» en f6242,71; Kerke f4676,98 en f4567,58; Oud-Vossemeer f 15799,64 en f 15503,70; Drie groote polders (Stoomge maal) f7893,30 en f7753,74. Voor 1932/33 is het dijkgeschof geraamd als volgt, terwijl het tweede bedrag is dat van 1931/32: Slabbecoorn f45. (f44,50); Oud-Kijkuit f 29,50 (f 28,50)Leguit f 36,50 (f36); Vogelsang f40,50 (f40); Hikke f27,50 (f28); Kerke f26,50 (f27); Oud- Vossemeer f26,50 (f27); Drie groote pol ders (Stoomgemaal) f 5 (f 6). De vroonen moeten bijdragen f 13,50, het vorige jaar f 13, alles per H.A. Het totaal der ont vangsten en uitgaven is begroot op f77455,85». Aan de beurt van aftreding als ge zworene was de heer K'. J. Hanse, no. 1 werd K. J. Hanse rneti 41 van de 44 stem men; C. D. Ampt, no(f 2 met 34 stemmen en A. C. Heijboer bij herstemming jmet 31 stemmen. De rekening kon nog niet definitief worden vastgesteld, wegens nog in te vorderen dijkgeschot. LANDBOUW SN VEETEELT» ALGEMEENE VERGADERING VAN DEN NED. BOND VAN BOERINNEN EN ANDERE PLATTELANDSVROUWEN, Prov. Aid. Zeeland op Dinsdag 10 Mei, in het hotel „Hoek" te Tholen. De voorzitster mevr. L. Groenewege— Nelemans opent de vergadering, roept al len een welkom toe en spreekt den wensch uit, dat deze eerste algem. ver gadering zich mag doen kenmericen door goede harmonie en samenwerking on derling en ieder lid, zonder schroom, zijn eigen gedachten naar voren zal bren gen. Het spijt spr. dat de opkomst zoo gering is. Als factor geldt wel, het zoo plotseling en droevig verscheiden van het lid, mevr. Geluk—Stoutjesdijk. Spr. verzoekt allen eenige oogenbliKken op te staan ter herdenking. Ingenomen 's een schrijven, dat 31 Mei a.s. door Mr. P. Dieleman een lez'n? zal worden ge houden voor den Bond te Goes. In ver band met een bespreking der Geweste lijke vereeniging „Ceres" in Z.-V. is een schrijven, dat deze vereeniging waar schijnlijk bij den Bond zal aansluiten. In de vacature Mevrouw van Dijk—van Prooije wordt als bestuurslid gekozen mevr. Huizen—Dieleman uit Z.-Vl.,* in de vacature Mevr. Polderman—Boogaart, zal in een volgende vergadering worden voorzien. De voorz. spreekt den wensch uit, dat het bestuur alle vergaderingen trouw zal bezoeken. Een geanimeerde bespreking volgt, of het niet wenschelijk zou zijn, nu reeds een bestuurslid aan te wijzen uit do

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1932 | | pagina 5