Tandarts KNOOP ZIERIKZEE--R0TTERDAM ADVERTENT l£ N. houdt a.s. Dondeidag Zitdag ten huize van den heer 25 Golden Mooning IK. GELUK, Zaadteler. Een Vaarskalf te koop, zullen uitblijven, hadden ze hiertegen niet in beroep moeten gaan. maar met den heer Ebels in de Tweede Kamer moeten zeggen: wij aanvaarden in deze crisis omstandigheden de stelling dat de con sumenten op redelijke wijze een deel van de consumentenwinst mogen ter beschikking stellen voor de producent, teneinde zijn voortbestaan te verzeke ren. Spr. hoopt dat het D.B. na beëindi ging van de salarisovereenkomst zijn houding te dien opzichte zal wijzigen en meer rekenschap zal houden niet de zor gen waarin zij-verkeeren, die de Schouw- sche lasten moeten opbrengen. De voorzitter antwoordt dat. de spre ker het D.B. aanwrijft, als zou het niet doordrongen zijn van den toestand. In de algemeene vergadering van 14 Dec. 1.1. heeft spr. dat duidelijk te kennen gege ven, het voorstel uit de alg. verg. ont raden en gezegd eens mei de ambte naren te willen praten over een vrij willige verlaging. Daarom treft spr. het bizonder dat dhr. H. zegt: is het D.B, er niet van doordrongen van den eisch tot bezuiniging? Wanneer men nagaat tyoe de begrooting voor dit jaar is op gemaakt, waarom moet men dan die vraag nog stellen? Bij de in 1930 voor 5 jaar vast te stellen salarissen is over de ambtenaren (de griffier uitgezonderd) geen woord gerept. Dat de op te bren gen lasten zwaar zijn, weet spr. even goed, maar, zoo zegt hij, de alg. verga dering had het voorstel in de zitting van 14 Dec. 1.1. niet moeten aannemen, maar spr.'s idéé om eens met de amb tenaren te praten, moeten aanvaarden. Dat is een fout geweest. De heer Krepel vraagt zich af hoe G. S. zich voorstellen om het financieel evenwicht in Schouwen op peil te hou den. HetD.B. heeft goed ingezien de las ten eenigszins te verlagen om de beta lingsvoorwaarden eenigszins 'dragelijk te maken. In verband met den noodtoestand in de landbouw heeft de Alg. Verg. een kleine verlaging van de ambtenaarssala rissen voorgesteld, overtuigd zijnde, dat daardoor niet ingegrepen wordt in hun levensonderhoud. Nu de heele bevolking zich heeft aan te passen aan een lager levensniveau, kan men het niet onbillijk vinden, wan neer men salarisverlaging aanbrengt, zonder de oorspronkelijke koopkracht waarop dat salaris was gebaiseerd, aan te tasten. Zoo dient men de zaak te zien. En laat men nu eens ophouden met kankeren. Laat men niet toelaten, dat een vergiftigde geest op onze har ten inwerkt; laat men liever een iets te laag salaris aanvaarden, dan zich een goede geest door een kankerstemming la ten berooven. Bij G. S. zijn ze het hoofd ook kwijtgeraakt, want indien er geen verlaging kan worden toegepast, dan geeft spr. de verzekering dat ingrijpende maatregelen dienaangaande zullen vol gen. Spr. weet ook wel dat een tijde lijke verlaging van de salarissen de toe stand niet gezond kan maken, maar wel kan ze bijdragen om de zware polder- lasten eenigszins te verzachten. Spreker meent dat het de plicht der Alg. Verg. is deze kwestie aanhanging te maken bij den Raad van State. Tegen de be wering, dat de landbouwers zich wat meer moeten versoberen, protesteert spr. Die buiten het landbouwbedrijf staat weet niet wat er in vele landbouwersgezin nen afspeelt. Spr. is geen vijand van de ambtenaren; het is onze plicht voor en naast elkaar te leven. Nogmaals doet spr. een beroep op het D.B. en de ambte naren van het waterschap, de landbou wende bevolking te toonen, dat er door gemeenschappelijk overleg het leed 'kan worden verzocht. Bestuur en ambtenaren moeten eens afstappen van de kwestie, dat de salarissen voor 5 jaar zijn vast gesteld en dat daaraan niet mag worden getornd. Wij vragen van de ambtenaren een offer voor de gemeenschap, die in geen enkel opzicht hun levenspeil aan tast. Zijn de salarissen onaantastbaar, dan geeft spr. het woord aan de amb tenaren. Laten zij dan zeggen hoe het dan wel moet en hoe te bezuinigen is. De voorzitter antwoordt, dat het D.B. niet blind voor de toekomst is. Wanneer de heer Krepel de begrooting voor 1932 nog eens nakijkt, dan kan hij zien dat het D.B. niet- blind is geweest, doordat zij de lasten per H.A. met f 5 hebben verlaagd. De heer Krepel heeft ook ge vraagd, waarom wij niet afstappen va|n den termijn van 5 jaar? In Dce. 1981 heeft spr. gezegd, wacht eens af tot ik met de ambtenaren heb gesproken. Had u mij laten begaan aldus spr., dan was de zaak in een ander licht gekomen. De heer Blom kan de mentaliteit der ambtenaren niet begrijpen. Er wordt van hen maar een klein offer gevraagd. Het beteekent feitelijk geen vermindering, om dat de levensstandaard zóó gedaald is, dat zij er nog voordeel van hebben. Ver mindert men niet en gaat men zoo voort in ons land, dan is inflatie te wachten. De voorzitter merkt op dat de sala rissen in Schouwen lager zijn dan in andere polders. Soortgelijke betrekkingen bij' Rijk en Provincie zijn hooger dan hier. Spr. zou eerst het Rijk voor laten gaan; hij betreurt het nog, dat zijn voor stel niet is aangenomen. Den heer van Gastel verwondert het dat men in hooger beroep is gegaan, wanneer men 2iet, dat in de mobilisatie een toeslag is gegeven, waarop men geen recht had. Spr. vraagt den voorzitter wat nog betaald moet worden over 1931? Een klein offer van de ambtenaren zou het zijn iets ten goede te laten komen aan den polder. Is de overeenkomst voor 5 jaar onaantastbaar, dan vindt hij het hebzuchtig dat de ambtenaren niets wil len missen. De voorzitter merkt op, dat de toe slag in de oorlogsjaren gegeven, wel zeer noodig was. Toen is zelfs te lang gewacht. Nu is het tegenovergestelde het geval en loopt de verlaging iets langer dan noodig is. Eerst in 1935 heeft de Alg. Verg. het r echt een beslissing te 'nemen. Spr. leest een brief voor van G. S. ingekomen na de indiening van de begrooting. Daarin wordt o.a. medege deeld, dat het niet raadzaam is in de toekomst voort te gaan met geschotver- laging, dat zij voorts er in berusten! dat sommige dijkvakken voorloopig niet worden aangepakt. G. S. vragen voorts waarom het dijkvak 19—20 van Flaau- wers nog niet is hersteld. Het D. B. zal hierop antwoorden; men acht zich hier verantwoord met de ingediende begroo ting. De heer Klompe is van oordeel, dat de ambtenaren hoog spel spelen, door nog 4 jaar te durven wachten voordat hun salarissen herzien worden. In de Vier Bannen zullen naar verluidt de ambtenaren zelf hun goedkeuring hechten aan een verlaging van 5 pCt. De heer Gerritsen is het met de vorige sprekers eens over de malaise, die diep zijn invloed doet gelden. Maar het aan tal dat door de malaise lijdt wordt nog grooter, wanneer men de ambtenaren ook gaat korter. Bij de behandeling van de begrooting voor 1932 is dan ook gezegd, al gaan wij die tractementen verminderen, dan zullen de lasten niet lager worden. De ingelanden zullen het niet in hun pprtemormaie voelen. Opgemerkt is: de inde.vcijfers zijn lager, dus ide tracte menten gaan mede. Maar heeft men na 1914, toen het indexcijfer telkens steeg, ook gezegd, de tractementen moeten daarmede in overeenstemming gebracht worden? Dat heeft men niet gedaan.. Tot 1 Jan. 1936 duurt de gemaakte overeen komst. Al zou men zich wenden tot den Raad van State, het zou niet baten. (Slot volgt.) ONDERWIJS. ST.-PHILIPSLAND. Aan de Universiteit te Amsterdam slaagde voor het doeto- raal-examen sociale geographie, de heer A. A. A. Verbraeck. vroeger onderwijzer alhier, thans leeraar in Den Haag. SCHERPENISSE. Op de voordracht voor onderwijzer aan de O.L. school al hier zijn geplaatst: 1. P. Peute, Zierik zee; 2. B. van den Berg, Ouderkerk a/d. IJssel; 3. G. W. Smeenk, Axel. OUD-VOSSEMEER. Met het einldigen van ide cursus vervolgonderwijs O. L. S., die aanvankelijk 21 leerlingen telde en met 19 eindigide, werd een eindles ge houden in tegenwoordigheid van B>. en W. Door de onderwijzers, de heeren Fluijt en Boot werden verschillende vragen ge steld over Staatsinrichting. Aan 7 der leerlingen werd een diploma uitgereikt VQor 3-jarig volgen van den cursus. De onderwijzers prezen ide steeds trouwe ppkOjmSt bij (de lessen en den ijver en het ge|drag der leerlingen. De burge meester sprak <de leerlingen toe en uit deze eindles en tevredenheid der onder wijzers is (duidelijk gebleken, dat de gel den door den geim'eenteraad voor deze avondschool gevoteerd, uitstekend zijn be steed. Ook aan de onderwijzers werd een woordi van dank gewijd, terwijl een der leerlingen op vaardige wijze aan ide onderwijzers, Bi. en W. en gemeente bestuur hartelijk (dank bracht. Donderdagavond 1.1. werd alhier in fde openbare lagere school een druk be zochte ouderavond gehouden, zoowel door vaders als moeders. Na opening der ver gadering en voorlezing der notulen, werd door den heer Fluijt een lezinglgehou- den over: „Hoe kan het huisgezin het onderwijs steunen; (daarna m'ej. Sakko „Kinjdieren uit mijn klas", van mevrouw Die Vries. Daarna werd melk geschonken en gelegenheid gegeven het werk der kinderen uit Ide verschillende klassen te bekijken, terwijl (daarna eenige meisjes uit de hoogste klasse eenige schoolliedjes zongen. Hierna 'werd idoor den heer Fluijt nog een bespreking gehouden over het nut van schoolreisjes, terwijl de heer Boot daarna voorlas van den Zuid-Beve- landschen onderwijzer Polderm'ans in Z.- Bevelandsch dialect -de humoristische schets „De Verrekes blaese", iwaarna de heer Fluijt een slotwoord tot de ouders sprak. Door jden heer Heijboer, voorzitter, werd ide vergadering gesloten met een passenldl woord' over alles wat hier heden jav,onld is ten beste gegeven en de'ze dvonld een mooi succes heeft gehad. LANDBOUW EN VEETEELT, VEILINGEN IN ZEELAND. Onder voorzitterschap van dhr. H. A. Hank'en hield de Provinciale Commissie van \d& Veilingen in Zeeland op Donder dag 3 Maart haar jaarvergadering in het vleilingsgebouw te Goes. Behalve de aan gesloten veilingen was ook aanwezig na- mlens 1de Z.L.M., dhr. Ir. J. Siebenga. Na het openingswoord werd door den secre taris het jaar-verslag over 1931 uitge bracht en rekening en verantwoording ge daan over de beheerde gelden. Uit het jaarverslag blijkt, dat de vei- lingsomzet in 1931 niet is teruggeloopen, maar (dat zelfs een kleine stijging is waar te nemen en wel 1,7 op 1,8 milli- oen gulden. De veilingsomzetten voor de Zierikzeesche veiling waren in 1928, if 35,979,53, in 1929, f25.047,69* in 1930 f28.087.49 en in 1931 f21,707,05. De totale omzet over de Zeeuwsche veilingen was echter belangrijk lager dan in 1929. BOND VAN LANDPACHTERS. In de vorige week te Zwolle gehouden vergadering van bovengenoemden Bond werd met algemeene stemmen de volgen de motie aangenomen, welke ter kennis zal worden gebracht van de leden der Tweecle Kamer: De Bond van Landpachters, kennende den ontzaglijken nood in landbouw, vee teelt en tuinbouw, die vele duizenden pachters met ondergang bedreigt, kennis genomen hebbende van het initiatief-voor- stel-Ebels c.s., spreekt als zijn overtuiging uit, dat langs dezen weg de ondergang van zeer vele pachters voorkomen kan worden en dat deze poging de laatste en eenige red dingsplank is. die bij spoedige behande ling en aanneming den bedreigden pach tersstand kan redden en verzoekt uw col lege met aandrang, dit initiatief-voorstel spoedig in openbare behandeling te ne men en er uwe goedkeuring aan te hech ten, opdat zeer vele pachters, wien de nood en dreigende ondergang thans de levensvreugde rooven, weer met meer vertrouwen de toekomst tegemoet kun nen gaan en hun bedrijf met vernieuwde ambitie kunnen aanvatten. VERKOOPINGEN, ENZ. ZIERIKZEE, 4 Maart. Heden werden alhier, ten overstaan van notaris Bier- masz, ten verzoeke van verschillende prin cipalen, publiek verkocht: Gemeente Zierikzee: Een woon- en winkelhuis, schuur en erf, aan ide Nieuwe Boogerdstraat C 196, groot 2 'Aren 08 'C.A., voor f2500, aan den heer J. van Almkerk. Een woonhuis en erf, aan de Venkel straat B. 169, groot 38 Centiaren, voor f770, aan iden heer S. van den Houten. Een woonhuis met schuurtje, kippen hok, erf en boomgaard, aan den Miere- weg, groot 9 Aren 80 Centiaren, voor f2000, aan iden heer W. Roskam. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. HAAMSTEDE. Woensdag 9 Maart, 's av. 7 uur, bidstond. SINT-MAARTENSDIJK. Woensdag 9 Maart (biddag) 9.30 en 2 ,ure, ds. de Bres. Geref. Kerk. ZONNEMAIRE. Woensdag 9 Maart Bid dag, 9.30 en 2 uur, ds. Hoek. NIEUWERKERK. Woensdag 9 Maart, 9.30 u., ds. Heuzeveldt, 2 u., ds. Unger van Bruinisse en 6 ,u.. leesdienst. BRUINISSE. Woensdag 9 Maart, 9.30 u., ds. Unger, 2 u., ds. Heuzeveldt van Nieuwerkerk. Geref. Gem. N-EUWERKERK. Woensdag 9 Maart, 9, 2 en 5.30 u., leesdienst. BRUINISSE. Woensdag 9 Maart, 930 2 en 6 u.,ds. Vreugdenhil. Oud-Geref. Kerk. BRUINISSE. Woensdag 9 Maart, 9, 2, en 5.30 u., dhr. Blaak van St.-Filipsland,. TELEGRAMMEN. ONTPLOFFING. Gouda (V.-D.) Tenge volge van een explosie is Maairrdagm'or- gen, in de fabriek van Ide N.V. voorheen Gebr, Dereksen, beschuit- en koekfabriek, gelegen aan ide Karnemelksloot alhier, een deksel van een gaskist gesprongen. Op dat 'moment was alleen een. stoker in de fabriek 'aanwezig, die door het uitstroomende gas bedwelmd geraakte. Door dat personeel op het geluid van de ontploffing kwam toeloopen en direct hulp verleende, kon de mag spoedig weer worden bijgebracht. De materieele schade is evenwel van dien aard dat het bedraig tijdelijk gestagneerdis, waardoor 40 man zonder werk zijn. De explosie had plaats iom 4 uur des mórgens in Idle suikerwerkfabriek. De d'aa;r aanwezige stoker vluchtte na de hevige (Pintploffjing, doch tóen hij bij" Ide iop het voorterrein staande koek- en be schuitfabriek aan kwam' om dien nacht waker te waarschuwen, kon hij van schrik geen woord uitbrengen. Uit een inge steld onderzoek bleek, dat het deksel van het zuiggasreservoir was afgevlogen en met .geweld' tegen de dakspanten was terecht gekomen. De zware balken zijn gekraakt, doch hebben toch verhinderd, dat het deksel door het dak was heen- gevlogen. Door den luchtdruk zijn de dakpannen geheel door elkander gevlo gen. Omtrent de oorzaak van de ontplof fing vermoedt men, dat bij het schoon maken der, machines een vlammetje zich heeft voortgeplant -naar het reservoir,, waar het verzamelde gas tot ontploffing is gekomen. VERKEERSONGEVAL. Venlo (V.-D.). Op den Castenrayschen weg te Venray had Zondagavond een auto-ongeluk plaajts, dat vermoedelijk door de gladheid van den weg werdl veroorzaakt. Dr. Verbeeck uit Sint-Anthonis (bij B.oxméer) reedi met zijn echtgenoote en de 60-jarige Mej. van Bezouw uit Boxmeer in de richting Venlo. Plotseling kwam de wagen in de sloot terecht. Mej. van Bezouw werd zwaar gewond en overleed onmiddellijk. Ook Dr. Verbeeck en zijn echtgenoote werden gewond, echter niet levensgevaarlijk. DE LAPPOBEWEGING TEN EINDE. Helsingfors (V.-D.) Zondagavond zijn de voornaamste leiders der Lappo"s, gene raal Wallenius en 4 anderen gevangen genomen en per auto naar Helsingfors overgebracht, waar zij ter beschikking van. 'de politie zijn gesteld. Zij zullen voor een civiele rechtbank terecht staan, wegens opsland en hoogverraad. Men ver wacht (de arrestatie van nog meer leiders. De president heeft het militaire opperbe vel weer neergelegd. De censuur en de beperking van het telefoonverkeer zijn opgeheven, terwijl in den loop van Maan dag ook de opheffing wordt verwacht van den staat van beleg. LINDBERGH'S ZOONTJE. New York (V.D.) Nadat kolonel Lindbergh zich Zon dag in verbinding had gesteld met S bekende leiders der Amerikaansche on derwereld, teneinde voor hem op te tre den bij de pogingen om zijn ontvoerd kind terug te vinden, was er Maandag' morgen nog geen verder nieuws bekend. Het gerucht dat de jonge Lindbergh te ruggevonden zou zijn is nog niet be vestigd- i NOODWEER AAN DE AMERIKAAN SCHE KUST. New York (V.D.) Een he vige storm heeft gisteren de Atlantische kust van Florida geteisterd en op tal van plaatsen schade aangericht. Ook in het Noorden van Wisconsin en in de staten Michigan en Minesota heeft nood weer geheerscht en hebben sneeuwstor men gewoed die groote schade hebben aangericht aan de telefoon- en telegraaf verbindingen. Ook in Pennsylvania werd het telefoon- en telegraafverkeer door een hevige sneeuwstorm gedeeltelijk ver broken. SPORT. VOETBAL. 6 Maart. 3e klasse B, K.N.V.B. MIDDELBURG. Zeelandia I—Zierikzee I: 7—1. Z.V.B. Ie klasse C. ZIERIKZEE. Sinoto IIZonnemaire 1: 6-1. Schouwen I—Noordgouwe I: 6—0. RENESSE. Renesse IBrouwershaven I 2-3. BURGH. Burgh I—Zierikzee II: 0—1. 2e klasse D. ZIERIKZEE. Sinoto III—Zonnemaire II; 12—0. Schouwen II—Noordgouwe II: 5—0. BURGH. Burgh II—Zierikzee III: 1—0. FINANCIEEL NIEUWS. „DE SCHELDEBANK". Naar wij vernemen zal aan de op 9 April a.s. te houden Algemeene Verga- daering van Aandeelhouders der Schelde- bank N.V. worden voorgesteld over het boekjaar 1931 6 o/0 [dividend uit te keeren. MARETBlRICHm ROTTERDAM, 7 Maart. GRANEN. Bui- tenl. vast. Meel f 10,45. Maïs La Plata f85. Canada Haver f6,60. ZADEN. Lijn zaad voer- f6 a f7, id'. zaai- blauwbloei flö a f12; dito wifbloei f10 a fll; blauw Maanzaad: f25 a f26; Karwijzaad f 20 a f 21; Koolzaad f12 a f14; Mosterd zaad (geel) f 12 a f 15. BOEKWEIT. Dan- ziger loco f5,85 a f6,25; Mapdlsjoerij- sehe loco f8; Noond-Amerikaansehe loföo f7 a f7,10. AARDAPPELEN. Zeeuwsche Eigenheimers f3,30 a f3,60; Brielsche dito f3",70 a f4, dito blauwe f3,50 a f3,75; Friesche (dito f3,40 a f3,70; Zeeuw sche bonten en blauwen f4 a f4,60; Bra vo'^ f4 a f4,50; Red-Star f3,25 a f3,75; Drielingen (Eigenheimers) f2,80 a f3.20; idito (Zeeuwsche blauwen) f2,20 a f2,60; Industrie klei f2,50 a f3; Malta Winters 7-1/2 a 9 ets.; Westl. zand- ronde 6 a 8 ets. per kilo. Aanvoer redelijk, handel kalm'. VLAS. Aanvoer 7050 kilo blauw 0,45 a f 0,655000 kilo geel, f0,40 a f 0,60; 2800 kilo wit f0,50 a f0,60. Han del redelijk; betere soorten goed gevraagd, overigens stil. VEE. Aanvoer 493 run deren, le kw. f 0,70 a f 0,76, 2e f 0,58 a (f0;,64, 3e f 0,38 a f0,44. Handel beter. 318 kalveren, le kw. fl,10 a f 1,15, 2e f 0,90 a f 1, 3e f0,60 a f0,70. Handel traag. 197 schapen of lammeren, le kw. f(0|,52, 2e f 0,45, 3e f0,38. Handel beter. 1211 varkens, fe kw. fO,29, 2e f 0,28, 3e f0,26; Zouters f 0,22 a f0,24. Handel trfaagj. GRANEN. Binnenl. gerst f5,75 a f6,25; Haver f5,75 a f6,501; Erwten f8 a f 12,50; Schokkers f8 a f 17bruine Boonen f6,50 a f8; blanke f8,75. Cottperatteye Veiling Zierikseo. Veiling van 4 Maart. Kleiperen le 22; zure belief 1. le 14— 15; id. 2e 8—12; annanas reinet 13; grauwzoet 2e 9; zoete camp. 2e 8; Gro ninger kroon 6—8; spruiten 1—3; wit lof le 14—18; id. 2e 5—9; per K.g.; roode kool f 0.40—3.40; savoije kool f2.90—6.90; per 100 stuks; stekuien f2; wijnpeeën f 33.10; bonte aardappelen f3.70—4; id. poters f 1.40—2.80; kroten f3.40—4.10; p. 100 k.g.; prei f 0.60—5.90; per 100 bos; tulpen 12; crocus 11; per" pot; boerekool 20 cl. per kist. WEERBERICHT. Hoogste barom'eterst.: 774,3 le Haparandaj. Laagste 745,9 te Thorshavn. Verwacht tot den avond van 8 Maart: Zwakke tot matige wind uit West/elijke richtingen; veranderlijke bewolking;waar schijnlijk enkele regen- of hagelbuien; des nachts temperatuur om het vriespunt*; overdag weinig verandering in tempera tuur. Fietsers licht op: Van 7—8 Maart van 6.19—6.03. 8-9 6.20—6.01. STOOMBOOTDIEMST ln«ilm|«to|H plaatiaa. HAART 1932. Vu Zieilkaii 1 Vim Kotteidm Dimd. 8 Dond. 10 'sm. 8,— Vifid. 11 Maand. 14 8,30 Dimd. 8 '11 Dond. 10 Vifid. 11 Maand. 14 12,- 12,- Op 3 Maart j.l. is te Capelle bij Zierikzee «acht en kalm over leden, onze beste Zuster, Behuwd zuster en Tante, Johanna Maria Qaandarsa, Echtgenoot! van C. Stout»*, in den ouderdom van 58 jaar en 7 maanden. Dreiechor, 5 Maart 1932. Mede namens de Familie, Wed. J. GAANDERSE— Hagebos en Kinderen. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Mej. N1K0LAZINA JANSE, goh. VAN DE KASTEELE, in den ouderdom van 58 jaar Burgh, 4 Maart 1932. Burgh, D. L. JANSE België D. JANSE. ORTANS JANSE—v. Otinggem en Kinderen. Burgh, A. JANSE. Eenige en algemeene kennisgeving Heden overleed, na een kort- atondig lijden, zacht en kalm, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Krina dan Boar—Smallagaoga, in den ouderdom van 43 jaar. Noordgouwe, 5 Maart 1932 Uit aller naam, H. DEN BOER. Heden overleed, zacht en kalm, na een geduldig gedragen lijden, onzen geliefde Zoon en Broeder, MARIENUS ADRIAAN BEliE, in den krachtvollen leeftijd van 24 jaar en 7 maanden. Duivendijke, 6 Maart 1932. Slikweg. A. BEIJE Mz. en Kinderen Heden overleed, zacht en kalm, na een geduldig gedragen lijden, onze geliefde Kleinzoon en Neef, MARIENUS ADRIAAN BEIJE Az in den kracht vollen leeftijd van 24 jaar en 7 maanden. Zierikzee, 6 Maart 1982. WeBtstraat. Uit aller naam, Wed M. BEIJE—Jonker. Voor 'de zeer vele blijken van deel neming, ons betoond bij de ziekte en na het overlijden van onzen geliefden Man, Pleegvader, Broeder, Zwager en Oom', J; I. VAN DER MOER, betuigen wij onzen hart\elijkm 1dank. Burgh, 4 Maart 1982. Uit aller naam, Wed. J. I. VAN DER MOER— de Granje. Voor de vele blij'ken van deelneming, ons betoond na het overlijden van onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, NEELTJE KLOET, geboren Dijkgraaf, be tuigen wij hiermede onzen Jiartelijken dank, inzonderheid aan Zuster DUVEKOT voor de liefderijke verpleging aan haar bewezen. Burgh, Maart 1932. Namens de Familie. C. J. ZOMER. Bartel ijken dank aan allen, idie blijken van belangstelling gaven op 27 Februari. Ellemeet. Namens de Familie, J. DE BLONDE. H. DE BLONDE—Bruggeman en Kinderen. i. GL0UDE, Varronlouwstr. B108 Sfriikur Til 11-12 u 2-8 nar. aan diegene, die eenige Inlichtingen kan gaven omtrent de diefstal van plantulen In da Stelhoek, gemeente Bruinisse bij D. t. d. WEKKEN, Onworkork.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1932 | | pagina 2