niet veel kans dat met overbrugging be gonnen wordt). Wanneer er twee plan nen zijn dan eerst Kan met juistheid overwogen worden. welKe overgang in 't meeste belang is van het verkeer. Zoo lang er geen plan voor de overbrugging bij Willemstad is, kan men ook niet zeggen het is zooveel duurder dan een brug bij Moerdijk. Wat de Eendracht- kanaalplannen aangaat, over dat kanaal moet een overgang nomen opdat de weg van de Zeeuwsehe eilanden naar Steen bergen intact blijft. Alhoewel het nog jaren kan duren eer het nieuwe kanaal er is, geeft spr. tochin overweging om met actie voor verkeersverbetering maar West-Brabant voort te gaan. Thole* blijft bij invoering van het Eendrachtskanaal met den vasten wal verbonden. Wordt een andere oplossing aan de hand ge daan, dan kan men daar de. nieuwe brug gaan verlengen. Naast de scheepvaartbe- langen zal het kanaal ook voorzien in de belangen van het gewone verkeer. Tenslotte wekte spr. allen op krachtig te protesteêren wanneer de Zeeuwsehe belangen in 't gedrang zouden komen. Met applaus werd deze uiteenzetting begroet. De burgemeester van B. op Zoom sprak een aanvullend woord over ide beide plannen: het EendrachtsKanaal en de overbrugging van het H. Diep bij Wil lemstad. Spr. ging eveneens in op de Belg. kwestie en de beKende uitspraken van den voorzitter van de K. v. K. te Antwerpen en het rapport-Seegers. Met klem betoogde spr. dat de belangen van de Zuideljjke provincies ditmaal niet mo gen worden verwaarloosd. Samenwerking is noodig om te betoogen, dat die be langen werkelijk gediend zullen worden als er wat gedaan moet worden voor verbetering van een goede nabuurschap met België, maar dan met eigen geld; geen vreemd servituut op onze natio nale waterenJ De volgende spr. was pastoor Juten, die. een klaar, historisch en welspreKend betoog hield over genoemde verkeers- belangen. De belangen van Schouwen-Duiveland gaan, aldus spr., hand in hand met die van West-Brabant, juist als vroeger eeuwen, toen voorname Zierikzeeënaars Willemstad aan geld hielpen o.a.- om „den Ruijgenhil" in te polderen. Uit net pas verschenen boekwerk van den archi varis P. D. de Vos te Zierikzee, blijat op menige bladzijde dit overduidelijk. Ook ruim een eeuw terug voerden Zee land en Brabant samen strijd voor een goeden weg naar het Noorden en wel langs den ouden postweg, van Antwer pen door N.-Brabant naar Willemstad, over 'tH. Diep naar de voornaamste Hol- landsche steden. Dit was de kortste weg uit het Zuiden naar het Noorden. Hij is het nog. De overbrugging van het H. Diep bij Willemstad zal het verkeer ver korten, meer dan een brug bij den Moer dijk; het zal blijken te zijn de kortste. de veiligste en goedkoopste 'weg, óók voor het Rijk. Met Klem drong spr. aan, dat ook de polderstreken medegaan spreken, want zij zullen kunnen profi- teeren wanneer eenmaal de korte ver bindingsweg met Holland er is en niet wanneer er een brug komt bij Moer dijk, waarmede alleen de belangen van Dordrecht en Breda worden gediend. De K. v. K. voor de Zeeuwsehe Eilan den gaf hij den raad bij adres hun ad- haesie voor een Moerdijk-overgang in te treksen. Met een uitnoodiging om binnenkort te Willemstad te komen, ten einde tegenwoordig te zijn bij de in gebruikstelling van het Veer, eindigde de welsprekende redenaar. Burgemeester Bannink vertolkte een Zierikzeesch geluid, waar de spr.'s een toon hebben laten hooren, die klonk als zacht ruischende muziek in de ooren van hen, die de laatste halve eeuw als een stiefkind behandeld zijn. Helaas heeft Zierikzee niet meer, als eeuwen geleden de middelen over West-Brabant met fi nanciën te helpen, maar wel wil het gaarne medewerken, om Zierikzee na der te brengen bij B. op Zoom en Wil lemstad en is 't verheugd betrokken te zijn bij de verkeersproblemen van den eersten rang. Ook de burgemeester van Willemstad bepleitte totstandkoming van de ver keerswegen als hierboven geschetst, wel ke wegen uitkomen bij zijn gemeente, waar de rivierovergang zal moeten ko men. Dn heer Joh. Hoogenboom, hoewel sympathiseerend met het gesprokene en zich verheugend in 't feit. dat het Co mité van Actie zich heeft uitgebreid, wees op een rapport van 6 hoofdinge nieurs plus een marinedeskundige, Waar in groote bezwaren zijn gemaakt tegen een verbinding van R'dam—Willemstad. Pastoor Juten en daarna Ir. v. Konij nenburg dienden hierop van repliek. Mr. Hartog meende, dat voor een brug bij Willemstad gevochten zal moeten worden; het is niet voldoende dat wij er voo>* zijn; wij moeten proselieten maken. Aan het publiek is een brug gesuggereerd bij Moerdijk en niet bij Willemstad. Een onpartijdig onderzoek moet er komen, welke brug er van het meeste belang is! De voorz. meende, gehoord de spre kers, wanneer hij de stemming juist aan voelt, men algemeen van oordeel is, dat een brug bij Willemstad voor ons eiland het meest aanbevelenswaard is. Spr. gelooft dat het dan aanbeveling verdient het idéé van mr. Hartog vast te houden en een motie op te stellen, te verzenden aan den ministerraad en de Eerste Kamerleden, omdat de Se naat nog aan de begrooting voor het Wegenfonds moet beginnen, in welke mo tie de wenschelijkheid wordt uitgespro ken een onpartijdig onderzoek ln te stel len welke brug "t Meest geschikt zal zijn. 1 Op verzoek van den heer Hoogenboom wordt de motie uitgebreid en er, op gewezen, dat de Z.-Holl. en Zeeuwsehe delta tot aan de overzijde van de Oos- ter-Schelde, geen enkele spoorwegverbin ding heeft. De motie werd met algemeene stem men aangenomen. De voorzitter herinnerde hierna aan de behaalde resultaten met de actie voor een beter veer te Zijpe—A.J.-Polder. De „Hollandsch Diep", een grootere boot voor dezen dienst ligt gereed te Numansdorp, maar kan nog niet in de vaart komen, omdat tusschen Rijk en R.T,M. gecorrespondeerd wordt over het verzekeren van dit vaartuig. Burgemeester Hage vroeg nadere in lichtingen over den weg A.J.-Polder— Steenbergen. De voorzitter meende te kunnen mededeelen dat er een kleine kans bestaat, dat gelden kunnen gevon den worden voor verbetering van den weg A.J.-Polder tot aan de Noord-Bra bantsche grens. Spr. dankte aan het slot alle sprekers en speciaal Ir. van Ko nijnenburg voor de heldere Wijze, waar op hij zijn aangekondigde rede had uit eengezet. Hierop volgde sluiting. ONDERWIJS. THOLEN. Vrijdagavond werd in de school der Geref. Gemeente alhier, een goed geslaagde ouderavond gehoduen. De opkomst was zeer groot. Na opening door den voorzitter, de heer G. Jansen, werd gezongen ps. 86 vers 6 en gelezen open baringen 12, waarna ouderling Lindhout voorging in gebed. Nadat de voorzitter 't openingswoord had gesproken, besprak de onderwijzer ide heer Boender het leven en de paedagogjsche opvatting van ds. Koelman. Spr. gaf een interessante be schouwing over dit rijke onderwerp. Hier na werd gepauzeerd en ververschingen aangeboden. Daarna richtte de onderwij zer de heer Jansen een 2-tal vragen tot de aanwezigen en besprak: „Wat leest u en wat lezen Uw kinderen". De heer Boender eindigde daarna imet dankgebed. Voor den aanvang der vergadering werd een ruim gebruik gemaakt van de gele genheid om het werk der kinderen te bezien. Vrijdagavond vergaderde in de zaal van den heer Hoek ,alhier de afdeeling Tholen van Volksonderwijs. Met het be stuur waren aanwezig 21 leden. De reke ning 1931 werd goedgekeurd. Ontvangsten over 1931 f92; uitgaven f 88.75; goed slot alzoo f 3,25. Het totaal saldo bedraagt f207.70. Het bewaarschoolfonds is Igeste- gen tot een bedrag van f 3111.70ö. Bij ac clamatie werden herkozen tot bestuursle den dhr. Cense en L. M. de Heer. Tot afgevaardigde naar de algemeene verga dering werd benoemd L. M. de Heer, pri mus en tot secundus A. A. v. d. Velde. Na een uitvoerige bespreking over het eventueel oprichten van een bewaar school, zonder echter tot definitieve voor stellen te komen, werd de vergadering door den voorzitter, de heer Cense, ge sloten. AANBESTEDINGEN. BRUINISSE. Het bestuur van hét cala mitous waterschap „Bruinisse" heeft Dins dag aanbesteed, het herstel, de vernieu wing en het onderhoud dér waterkeering. Inschrijvers waren: A. J. Verjaal, Drei- schor, f33580; M. v. d. Velde, Bruinisse, f33755; J. M. Dekker, Papendrecht f34444; N. v. d. Linde, Scharendijke, f34680; L. Zoetemeijer, Brielle, f34700; C. v. d. Klippe, Vlissingen f34780; Gebr. Stoute(n, Oosterland, f34887; F. v. d.Hulle, Oosterland, f34900; J. X Jansen, Middel burg, f35500; J. v. d. Panne, Scharen- dijke, f37280; N.V. „Mabuwat", Willem stad, f37821; D. Kamp, Bergen-op-Zoom, f39800. LANDBOUW EN VEETEELT. ZIERIKZEE. In de Zaterdag gehouden algemeene vergadering der Coöp. Boe renleenbank te dezer stede bleek uit de rekening over 1931 dat door de Spaar bank was ontvangen aan spaargelden f 59358.54 en terugbetaald f 67660,23aan voorschotten was verleend f17560 en te rugontvangen f11610, in loopende reke ning was ontvangen f82205,94 en uitge geven f 64115,04. Volgens de balans be dragen per 31 Dec. 1.1. de spaargelden f 102274,89, uitstaande voorschotten f63245 tegoed in loopende rekening f84375,80 en schuldig in loopende rek. f51449,28. Het reservefonds bedraagt-thans f8450,28. De Z.L.M." heeft een brochure het licht doen zien, getiteld: „Landbouw en Crisis", door Jac. Welleman, welke de in de brochure 'behandelde hoofdstukken eerst schreef voor de Goesche Courant te Goes. POST EN TELEGRAPHIE. Bevorderd tot kantoorbediende le kl. de kantoorbediende bij den post-, tele graaf- en telefoondienst A. J. Roos, van het post- en telegraafkantoor He Z.zee. VERSCHILLENDE BERICHTEN, ONGELUKKEN. De commandant van 't regiment wielrijders te 's-Hertogenbosch. overste baron Van Lawick, is het slacht offer geworden van een motorfietsonge luk. Op den Eindhovenschesteenweg te Boxtel kwam zijn motorfiets bij een draai van den weg in botsing met een auto. Ernstig gewond werd baron Van Lawick opgenomen en naar het ziekenhuis ver voerd, waar een schedelfractuur werd vastgesteld. Op den Graafscheweg on der Wychen heeft een ernstige aanrij ding plaats gehad tusschen twee vracht auto's, waarvan de eene uit Cuyk en de andere uit Nijkerk kwam. De eerste is vermoedelijk tengevolge van de aanrij ding, tegen een boom gereden en totaal vernield. De bestuurder van dezen auto was op slag dood. Maandagavond is de motorrijder G. V. met zijn broer J. V. op de duo op den straatweg te Wassenaar, vermoedelijk doordat hij ver blind raakte door de lichten van een hem tegemoetrijdende auto, tegen die auto opgebotst. G. V. was op slag dood Zijn broer werd met ernstige kwetsuren naar het Academisch Ziekenhuis te Lei den vervoerd. Dinsdagmiddag waren priester-leerlingen uit het klooster der «Montferlanen te Meerssen bij Maastricht aan het schaatsenrijden op den vijver van het kasteel Proostdij Vier van hen zakten door het ijs. Drie konden worden gered, de vierde, Wijsen uit Weert-Meers sen, verdween in de 'diepte en werd na drie kwartier dreggen levenloos opge haald. Woensdagmorgen bevond de 40-jarige Wolf zich met paard en wagen op de Leemdijk. te, Smilde, toen de stoom tram uit Oosterwolde hem achterop ge reden kwam. Doordat het paard schichtig werd, greep W., die naast den wagen liep, dit bij den bek, ttn'et het gevolg, dat hij door het dier op de rails werd geduwd. Hij werd toen door den tram gegrepen en vréeselijk verminkt opgeno- imen. Dr. Boonzaaijer was spoedig ter plaatse, doch kon slechts den dood con stateeren. De ongelukkige laat 2 jeug dige kinderen achter. MOORDAANSLAG. Te Rijswijk (Z.-H.) heeft Maandagavond een moordaanslag plaats gehad. Omstreeks 6 uur vervoegde zich ten huize van mej. F. v. D. aldaar de werkman A. G., uit Delft, met wien mej. v. D. vroeger gehuwd is geweest en van wien zij eenige jaren geleden gescheiden is. Hij gaf voor, dat hij zijn ^moeder, die met mej. v. D. samenwoont, wilde bezoeken en werd toegelaten. Nau welijks was hij binnen, of hij trok een mes en wierp zich op zijn voormalige echtgenoote. Deze verweerde zich, doch kon niet verhinderen, dat de man, idie hevig te keer ging, haar zeven mes steken in het hoofd, de borst en Iden rug toebracht. Door op straat en bij de buren te vluchten, wist mej. van D1. verdere verwondingen te ontgaan. De politie, die onmiddellijk gewaarschuwd werd, was spoedig ter plaatse en stelde A. G. in verzekerde bewaring. Hij ver keerde onder invloed van sterken drank. Mej. v. D., die hevig bloedde, werd overgebracht naar het Haagsche gemeen teziekenhuis, van waar zij, na onderzoek, in den loop van den avon'd weer huis waarts kon keeren. INBRAAK. In den nacht van Maandag op Dinsdag heeft in het kasteel Nijen- rode, te Breukelen, een brutale inbraak plaats gehad, waarbij den daders een groote buit in handen is gevallen. Niet minder dan zeven schilderijen, vijftig mi niaturen en een aantal gouden en zil veren vitrinevoor werpen, een zeer aan zienlijke waarde vertegenwoordigend, hebben de inbrekers, die tot dusver on bekend zijn, meegenomen. De inbraak moet hebben plaats gehad tusschen 12 u. 's nachts en ongeveer 6 u. 's morgens. Noch de heer M. Onnes van Nijenrode, (de eigenaar), noch het personeel, die allen hun slaapvertrekken hebben boven de drie zalen, waar de daders hun werk hebben verricht, hebben iets gehoord. SWEEPSTAKE-LOTEN. Naar het Over- ijsselsche Dagblad verneemt, heeft fdé min. van justitie aan de procureurs-generaal bij1 de gerechtshoven last gegeven maat- maatregelen te nemen tegen den verkoop in Nederland van Iersche sweepstake- loten, als Zijnde in strijd met de Neder landsche Loterijwet. Tegen de verkoopers zal in het vervolg door de justitie wor den opgetreden. TELEGRAMMEN. PEELBRANDEN. Venlo (V.-D.). Omtrent de Peelbranden kan nog worden geméld, dat in den nacht van Dinsdag op Woens dag, otmlstreeks 2 uur, het vuur te Helena- veer geen verder voedsel vond, daar ter plaatse de peelgrond tot asch ge worden is, tengevolge van een eerder plaats gehad hebbende lichte branld, maar het is niet onmogelijk, dat het vuur weer met nieuwe hevigheid oplaait, want de grond smeult nog overal en het vuur vreet zich steeds dieper in. DE SCHULDENKWESTIE. Londen (V.D.) De Engelsche afdeeling van de Interna tionale Kamer van Koophandel heeft een rapport uitgewerkt over de her stel- en oorlogsschulden, dat zal wor den voorgelegd aan de zitting van de Internationale Kamer van Koophandel op 11 Maart a.s. te Parijs. In het rapport wordt verklaard dat wanneer de regee ringen niet spoedig de noodige maat regelen nemen, de economische wereld crisis zich zal verscherpen, terwijl de internationale markten gesloten zullen worden en de grondprijs zal dalen. Uit al deze overwegingen moet de herstel en schuldenkwestie zoo spoedig moge lijk worden géregeld. LINDBERGH's ZOONTJE ONTVOERD. New-York (V.D.) Dinsdagavond tusschen 7 en 10 uur is het 19 maanden oude zoontje van den bekenden vlieger ko lonel Charles Lindbergh, Charles Augus tus Jr., uit de villa zijner ouders te Hopewel (New Yersey) ontvóerd. Tegen half 8 had mevr. Lindbergh hem toe gedekt en de slaapkamer, die op de le verdieping is gelegen, verlaten. Toen zij1 2 uren later toevallig op die ver dieping kwam en even de slaapkamer binnenging, vond zij hem niet in 'bed. Onmiddellijk werd door het echtpaar een onderzoek ingesteld en ontdekte Lind bergh een openstaand raam. De politie nam direct alle maatregelen om de kleine te ontdekken en de daders op het spoor te komen. DE STRIJD OM SJANGHAI. Sjanghai (V.-D.). Het Japansche opperbevel deelt rriede, dat de Japansche troepen een deel' van Sjapei hebben bezet en dat Sjapei nog Woensdag geheel bezet zou worden. Voorts is den Chineezen een nieuw ulti matum ter hand gesteld, waarin de ont ruiming van de Waesoengforten wordt geëischt binnen 18 uur. Naar uit Tokio wordt gemeld, zou de minister van oor log hebben verklaard, dat de wapenstil- standsonderhandielingen thans overbodig zijn, aangezien de militaire operaties in het huidige stadium niet gestaakt kunnen worden. Japan blijft bezwaar maken tegen enkele voorwaarden van den Volkenbond. Wetenschappelijke Berichten. HET WEER IN FEBRUARI. Het Kon. Ned. Meteor. Instituut) in De Bilt publiceert het volgende voorloopige overzicht van het weer in Febr. Gemiddeld1 over Ide 5 hoofdstations was de ochtendtemperatuur 1 graad beneden ,n,or(m!aal. Zij was in de eerste dekade 1/2 graad boven, in de tweede en derde respectievelijk 21/2 en 11/2 graad beneden normaal. De grootste afwijkingen kwamen voor op den 3den en 28sten, respectie velijk 5 graden boven en 8V2 graad be neden normaal. De gemiddelde maximum temperatuur was li/s graad, het gemid- de minimum 1/2 graad beneden normaal, Het aantal dagen met een minimum tem peratuur beneden het vriespunt was in De Rilt 4 boven normlaal. De neerslag was overal ver beneden normaal. In De Bilt werden 100 uren zonneschijn waargenomen, tegen 70 normaal. SPORT. VOETBAL. Het programma voor Zondag 6 Maart a.s. luidt: 3e klasse B, K.N.V.B. MIDDELBURG. Zeelandia I—Zierikzee I le klasse C, Z.V.B. ZIERIKZEE. Sinoto II—Zonnemaire I (half 3). Schouwen I—Noordgouwe I (half 3). RENESSE. Renesse I—Brouwershaven I. BURGH. Burgh I—Zierikzee II. 2e klasse D. ZIERIKZEE. Sinoto III—Zonnemaire III (half 1). Schouwen II—Noordgouwe II (half 1), BURGH. Burgh II—Zierikzee III. HiJ&TBRRIGHTSN. AARDAPPELPRIJZEN AMSTERDAM. Marktoverzicht ider vorige week inge zonden door Jac. Knoop, Makelaars in aardappelen, Nassaukade 158, tel. 81431, Amsterdam. Afgeloopen week was de handel in aardappelen weder zeer flauw met te ruggaande prijzen. In Amsterdam wordt op heden meer brood dan aardappelen igeten, daar brood goedkoope? is. Zeeuwsehe blauwen zijn bijna niet te verkoopen, de handel gaat haast hoofd zakelijk in bonten; andere soorten wei nig vraag. Spuische eigenheimers met veel blauw, zijn moeilijk te verkoopen. Bonten gevraagd1, voor potersoorten minder vraag. 29 Febr. werden de volgende prijzen gemaakt: Zeeuwsehe bonten f4 a f5, dito blauwen f4 a f5, bonte poters f2.40 f2.60, eigenheimers f3.30 a f3.50, In dustrie f2.80 a f3, Bevelanders f3.50 a" f3.60, VlaamSche eigenheimers f2.75 f3, Winter Malta f 9f 11, per 100 k.g. CENTRAAL BUREAU. Noteering van 29 Februari. MAIS. La Plaeta disp. brd./sp. R."dam f81. GERST, 66 K.G. b.s.g. Russische disp. bïd./jsp. R.'dam f 114,50. TARWE. 74/75 K.G. Donau/Bulg. 8 pCt. rogge en 3 pCt. andere bijm., brd./sp. R.ldam 15,25. LIJN- koeken. Am. gewoon merk, disp. brd./sp. Rotterdam f6,95. INL. VOORSLAGLIJN KOEK, dir. lev. brdv. Zaan f 6,65/6,70. INL. LIJNZAADSCHILFERS, dir. lev. brdv. Zaan f 7,20/7,30. GRONDNOTENKOEK.ini. Mrt. lev. brdv./bp. Zwijndracht f 7,45. GRONDNOTENSCHILFERS H.V.O. Bom bay. Extralight disp. R.'dam f8,05. KA- TOENZAADMEEL 49 pCt. agk., brd./sp. R.'dam' f6,35. DIERMEEL CARNARINA N.S. disp. brd./sp. R.'dam f 10,50. WIT VISCHMEEL, Schotsch C.B. c.a. 65 pCt. eiw. en 6 pCt. vet disp. brd./sp. R.1dl. f 13,50. N.P.F. STANDAARD OCHTEND!- VOER, disp. brd./sp. R.'dam, bruto voor netto, incl. zak f8,75. KALKSALPETERj f6,60 per 100 K.G. van af 1 Maart. AFD. SCHOUWEN-DUIVELAND V.P.Z. Pluimveeveiling van 26 Febr. Prijzen: Oude kippen f0,65f 1,30, id. eenjdjen f0i50_f0,70, id. hanen f0,30— f0,55, konijnen f 1,50f 1,95. ROTTERDAM, 1 Maart. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 170 paarden^, 1 veulen!, 2 ezels, 1001 m'agere runderen, 892 vette runderen, 271 vette kalveren, 1912 nuchtere kalveren, 90 graskalveren, 191 schapen of lammeren, 32 biggen, 7 bokken of geiten, 5 overloopers. Prijzen per 1/2 kilo: koeien 19—22 ct., 29_82 ct. en 34—371/2 ct.; ossen 20—25 ct., 271/230 ct. en 321/235 ct.; stieren 19—22 ct., 22)1/2—24 ct. en 27l/a30 ct.; kalveren 3Q—35 ct., 45B0 ct. en 65-571/2 ct. Prij zen per stuk van mager vee: melkkoeien f180—f290, stieren f 75f 330, graskalve ren f 4070, paarden f 185—290, slacht- paarden f 100—200, hitten f70—f120, fok nuchtere kalveren f 10—18, slacht nuch tere kalveren f 3—5,50, kalfkoeien f 165 280, pinken f 100—f150, vaarzen f150 - 180, biggen f 2,50—f 5, per week 40 75 ct. Zeeuwsehe en Zuid-Holl. ajuin. Aan voer circa 5000 H.L. Vraag redelijK. Wegens het koude weder was de aan voer gering. Voor grove werd besteea f 6,10, voor gewone sorteering f6,50— 6,65, voor drielingen f6,35 en voorpick- lers f5,15, alles per 60 K.G. en op.den wal geleverd. Rotterd. Veiling Warmoezierstraat: Kippeneieren f 2,50—4,35, eendeneieren f2,50—3,05 de 100 stuks. Aanv. 240.000 st. GOES, 1 Maart. Opgaat van de Landb.- cotmmissie: Boter 55 ct. per 1fs K.G.; eieren f2,60 de 100 stuks. Veiling V.P.Z. 18.226 eieren, prijs f 2,90 de 100 stuks. WEERBERICHT. Hoogste barometerst. 775.8 te Memel. Laagste 752.8 te Vardö. Verwacht tot den avond van 3 Maart: Zwakke "tot matige, meest Zuidoostelijke wind, licht - tot half - of zwaar bewolKt, weinig of geen neerslag, des nachts tem peratuur om het vriespunt tot lichte vorst, overdag weinig verandering in tem peratuur. Fietsers licht op Van 2—3 Maart vsn 6.09—45:14: w 3-4 6,11 —6.1,2. VERBETERING» In de advertentie Pastorie te huur op dorp Kerkwerve stondróór 1 Maart dit moest zijn vóór 15 Maart. DE DIRECTEUR. ADVERT ENTI ÊN. 0EBOREN HENDRIK JOHAN, Zoon van R. H. BLOM en W. M. BLOMDalebout. Renesse, 29 Februari 1932. Heden overleed, tot onze groote droefheid, zaoht en kalm, onze geliefde Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, C0RNEUS DE FEITER, in den onderdom van bijna 73 jaar. Renesse, 29 Februari 1932. Renesse, Wed. C. DE FEITER— van Splnnder. J. A. VAN FELIUS—de Feiter. C. VAN FELIUS en Kinderen. Nooriwelle, A. J. DE BLONDEde Feiter. M, DE BLONDE en Kinderen. Heden overleed, ten mijnen huize, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, N. LEEUWE, gib. VAN DE VELDE, in den ouderdom van 69 jaar. Zierikzee, 1 Maart 1932. Nameas de Familie, MARS J. D. LEEUWE. Geen bezoek. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na bet overlijden van onze geliefde Vronw en Moeder, ELISABETH KOOIJMAN, betuigen wij onzen taartelijken dank. Renesse, 1 Maart 1932. M. v. d. VELDE en Kinderen. Hiermede betuigen wij onzen hartelljken dank voor de zeer vele blijken van belangstelling, bij onze 40 jarige Eohtvereeniging op 24 Febr. j.I. Zierikzee, 2 Maart 1932. Namens de familie, A. VAN DONGE. A. VAN DONGEBerrevoets en Kinderen. Voor de zeer vele bewijzen van deelneming, ontvangen na bet overigden van onzen innig geliefden EohtgeDoot, Zwager en Pleegvader, PIETER VAN DAMME, betuigen wij onzen harte lljken denk. Capelle bij Zierikzee, 2 Maart 1932. Wed. P VAN DAMME—Bolijn. Gebr s BOLIJN. MARIE DEN BOER. Voor de vele blijken van deel neming, ontvangen na het overigden van onzen lieven Broeder, Behuwd- broeder en Oom, PIETER VAN DAMME, betuigen wij onzen harte- lijken dank. Kerkwerve. VAN DAMME. J. C. VAN DAMME-Van Graafeiland en Kinderen. Zierikzee. L. VAN DAMME. K. A. VAN DAMME—Hendrikso en Kinderen, G. VAN DAMME. 2 Maart 1932.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1932 | | pagina 2