uZUz abonnement: Vrijdag 21 Aug. 1931. zierikzeesche courant. advertentieh Inzending Advertentiën CRÈME buitenland. feuilleton. Liefde Int zich niat doodn. SPOOR/ HOSTERD Uit Stad en Provinoie. Doorzitten Stukloopen Zonnebrand Smetten Prijs p. 8 maanden 1-60, franco p. post J 1.80. Voor het buitenl. per jaar ƒ10.—. Afzonderlijke nummers 6 cent. Verschijnt des Maandags, Woensdags en Vrij dags. Tel. No. 32. Postgiro 137677. Zierikzeesche 0 Nieuwsbode van 1—3 regels 60 ets., van 4 regels en daarboven 20 cis. per regel. Reclames 30 ets. per regel. Bij contract belangrijke korting. Inzending op den dag van uit gave vóór 10 ure. UitarlIJk 10 aar op doa dag v. aitgaaf voor huidverfraaiing NOODWEER IN HET BUITENLAND. De Parijsche correspondent der „Msb." meldt, dat omstreeks hall vijf Dins dag plotseling boven Parijs en vooral boven Vincennes een hevig noodweer los brak, dat vooral ,op de Koloniale ten toonstelling groote onsteltenis teweeg) bracht. Het was een onweer', dat slechts weinige minuten duurde, doch vergezeld ging van zulk een zwaren regenval en zulke windstQoten, dat het op een hoos geleek. Op ide tentoonstelling trachtte het publiek in ide paviljoens te vluchten. Alle wegen waren onmiddellijk in beken omgezet. In het Nederlandsch paviljoen heeft op dat ©ogenblik de uitgebreide ordedienst zijn doeltreffendheid kunnen bewijzen. Heël den dag was het bezoek aan het paviljoen 'zoo groot geweest, dat op sommige ©ogenblikken meer dan duizend menschen queue jnoesten ma ken. Bij het noodweer Jdrong men plotseling om in het paviljoen te schuilen. Men moest jom wanorde te voorkomen de ijze ren schermen laten zakken en die had den ihet hard te verantwoorden, maar de ordedienst wist binnen en buiten de drommen in bedwang te houden. Tengevolge van een zwaren storm boven de Kaspische zee is in de nabij heid van Kau een Russische kotter met vijf opvarenden gezonken. Verder wor den vier visschersschepen met 18 opva rende visschers vermist. Tijdens het hevige onweer is een mi litair vliegtuig boven Parijs door de vla gen Van den wind heen en weer ge worpen, in ernstig gevaar gekomen. De sergeant besloot uit het vliegtuig te springen, doch hij landde met zijn para chute zoo ongelukkig, dat hij beide bee- nen brak. Het door den kapitein be stuurde vliegtuig 'stortte daarop neer in een tuin. Ook de piloot werd zwaar ge wond. Ook te Istres is een vliegtuig neer gestort. Een adspirant die zich daarin bevond, was op slag dood, de sergeant zwaar gewond. Een hevig onweer, dat met een wolkbreuk gepaard ging, heeft Dinsdag boven Darmstadt en het Oden- wald gewoed. De Moldau is buiten haar oevers getreden. Verscheidene woonhui zen moesten overhaast worden ontruimd. De autoweg van Darmstadt naar Hei delberg is onberijdbaar geworden. EEN MERKWAARDIGE DIEFSTAL. In Vitry sur Seine (Frankrijk) is een eigenaardige diefstal gebeurd, door koel bloedige en goedgeluimde jongelieden. De eigenaar van een buitenhuis was met zijn vrouw met vacantie uit Vitry vertrokken en zij hadden hun 25-jarigen zoon alleen achter gelaten. Deze maakte in gezelschap van een vriend in een café kennis met twee andere jongelui. Zij inviteerden dezen om in het buitenhuis den volgenden dag te komen theedrinken. De uitnoodiging werd aangenomen en, vergezeld van een derde jongmensch, Uit het Engelsch van L. G. MOBERLY. i 8 Nadruk verboden. „Ik heb hem nog even gesproken voor hij uit Transfield wegging; ik kwam hem toevallig op straat tegen", vertelde Ru pert verder. „Ik had werkelijk met den armen kerel te doen". „Hoezoo?" „Zijn verloofde zat ook in dien trein. Herinner je je niet, dat er een juffrouw Hartwood bij het ongeluk gedood werd?" „Ja Het kostte haar een bijna bovenihen- schelijke inspanning om zich kalm te houden en haar hand rustig in de zijne te laten. „Wel, zij was piet Bannister verloofd, ze zouden over enkele dagen trouwen. Hij zag er uit, alsof hij dat verlies nooit te boven zou komen". Even zweeg hij en ging toen voort: „Ik heb anders redenen te over om dien kerel uit den grond van mijn hart te haten. Hij was het, die mijn leven langen tijd tot een hel gemaakt heeft, maar toch had ik on danks mijzelf medelijden met hem, toen ik zag hoe de dood van die juffrouw Hartwood hem aangegrepen heeft". „En... die... Violet, waar je het daarnet ,over had?" vroeg Eva aarzelend, maar voor dat zij haar zin kon voltooien, viel Rupert haar in de trede: „Violet stierf een jaar na haar huwe lijk met Bannister". - Let op het Fabrieksmerk kwamen zij tijdig op de partij. Nauwe lijks binnen haalden zij plotseling revol vers voor den dag en vroegen ze hun onthutste gastheeren kalm te blijven, ter wijl 2 hunner het huis plunderden. Zij bleven echter allerbeminnelijkst, boden hun slachtoffers water ter kalmeering aan en offreerden hun tenslotte een glas van hun eigen champagne, terwijl zij over en weer grapjes wisselden over de komieke situatie. Zij rieden hen aan het nummer van de taxi niet te notee- ren, daar zij bekenden ook deze gesto len te hebben en het vehikel nog den zelfden dag van de hand te zullen doen. Inmiddels heeft de politie reeds twee van de drie jongelui gearresteerd. HAAMSTEDE. Vergadering van den ge- meenteraad, gehouden op, Woensdag 19 Aug. Aanwezig alle leden. Na opening door den waarnemend burgemeester, dhr. C. Blom, komt in behandeling de ge meenterekening 1930, die na gunstig uit gebracht rapport door dhr. Landegent namens de commissie tot onderzoek, in ontvang en uitgaaf voor den gewonen, dienst resp. met f 25629,661/2 en f 16178,07, dus sluitend met een batig saldo van f 9451,591/2 en voor den kapitaaldienst in ontvang en uitgaaf met f 5000, m. a. st. aldus yo©rloopig wordt vastgesteld. Even eens wordt na rapport van dhr. Dijkman m. a. st. vastgesteld ide rekening 1930 van het b;urgerl. armbestuur, in ontv. en uitg. resp. met f32579,171/2 en f 17026,37. Aan A. Prince wprdt op zijn verzoek onthef fing van hondenbelasting 1931 verleend. In verband met het jaarverslag 1930 zegt de voorzitter, dat de gemeentewet toe laat dit verslag om ide 5 jaar vast te stellen. Gaarne zag hij' echter dit jaar wegens de genomen ingrijpende besluiten nog afzonderlijk samengesteld. Wethou der Giljamse verklaart zich een voorstan der van een jaarlijksch verslag, waarmee dhr. Bolle aeeoord gaat. Een voorstel in dien geest wordt m.a.st. aangenomen. De voorzitter deelt mede, dat de benoem de burgemeester, jhr. R. J. H. Q. Roëll, op 18 Augustus een kort bezoek aan deze gemeente heeft gebracht. Z.Ed. Achtb., die een prettigen indruk heeft gemaakt, wordt Donderdag 20 Aug. a.s. beëedigd en wordt in de Jaatste week van Augustus of begin September als burgemeester dezer gemeente geïnstal leerd. In verband met verschillende om standigheden en ook strookende met den wensch van den benoemde, zal deze plechtigheid een eenvoudig karakter dra gen. Een lOnderhoudsbesluit voor den Torenweg wordt vastgesteld, bepalende, dat door den Westerenbanpolder over het tijdvak 1932-'34 (onvoorziene omstan digheden voorbehouden), jaarlijks f 100 zal worden bijgedragen. Een begrootings- wijziging 1931 wordt z.h.st. vastgesteld. Besloten wordt tot het aangaan der vol gende leeningen: f 2500 voor aanschaffing eener motorbrandspuit en f12000 voor het bouwen eener lagere tuinbouwschool, waar voor de provincie ten hoogste f 6000 beschikbaar stelt; beide leeningen renten de hoogstens 5 pCt., de eerste af tei los sen in 20-, de tweede in 40 jaar of zo© mogelijk in korteren termijn, een en an der ionder nadere goedkeuring van Ged. Staten. Op een verzoek om subsidie door de Districts-Arbeidsbeurs en van de A. P. C. om afstand van gemeentegrond tot het plaatsen van een benzinepomp en reservoir, wordt afwijzend beschikt.. De voorzitter deelt mede, dat de demon stratie der motor-brandspuit 26 Augustus a.s. zal plaats hebben en de aanbesteding van den bo,uw der lagere Tuinbouwschool met onderwijzerswoning 31 Aug. a.s. In geschreven kan worden door de am bachtslieden uit de bijdragende gemeen ten. Door bewoners van den Jonge Jan Boeijesweg is gevraagd ©m aansluiting aan het electrisch net; aan de P.Z.E.M. zal kostenopgave gevraagd worden; dit zal ook noodig zijn voor de tuinbouw school met woning. Dhr. Braam bespreekt ook een gewenschte aansluiting voor' een perceel aan den Noordweg. De voorzitter zegt, dat hieromtrent nog geen aanvraag is ingekomen. De 'gemeente-begrooting 1932 kan nog niet gepresenteerd worden, daar evenals voor andere gemeenten de benoodigde Samson-modellen nog niet zijn ingekomen. Bij de omvraag wijst dhr. Braam ©p z. i. noodige verbetering van 't aanplakbord aan de Korenmarkt;'^ok zag hij igaarne, dat dit bord niet gebruikt wordt voor ontsierende reclame. Aan zijn verlangen zal voldaan worden. Dhr. van Galen vraagt spoedige verbetering van den Torenweg, door toevoeging van ma cadam. B. en W. stellen een spoedige verbetering in 't vooruitzicht. Daar de besprekingen thans zijn afgeloopen en de tegenwoordige Raad in deze zittings periode waarschijnlijk v©or afdoening van zaken niet meer vergaderen zal, dankt de vqorzitter de leden voor hun welwil lende samenwerking en bemoeiingen in het belang der gemeente. In *t. bijzonder wijdt hij een woord aan de scheidende leden, ide heeren van Galen en Landegent, die, 'hoe uiterst verschillend ook van richting, steeds de belangen der gemeen te boven de politiek stelden. Hij wenscht hun in hun verder burgerlijk - en familie leven ©He goeds. Daarna sluiting. ELKERZEE. Openbare vergadering van den gemeenteraad, op 18 Aug. Voorz. burgemeester. De heeren Blom en van Sluis zijn afwezig; de eerste met kennisgeving. De voorz. deelt mede, dat door B. en W. een schrijven is gericht aan het bestuur van- het waterschap Schouwen, houdende verzoek ©ver te gaan tot herstelling van den straatweg door de kom van het dorp Eikerzee, waarop tot heden nog geen bericht is ingekomen en dat bij een ©p 11 Juli j.l. gehouden onderzoek de kas en boeken van den gemeente-ontvanger in orde wer den bevonden. Ter tafel komen achter eenvolgens de rekeningen over 't dienst jaar 1930 van de haven Kloosternol, ihet Burgerlijk Armbestuur en den vleesch- keuringsdienst, kring Brouwershaven, welke alle zonder stemming worden goedgekeurd. Volgt behandeling van de gem.-rekening, dienst 1930. De heer Spits, als rapporteur der commissie tot onder zoek, verklaart dat alles in ©rde is be vonden en adviseert tot - goedkeuring, waarna zonder stemming besloten wordt de rekening voorloopig vast te stelden met in ontv. f22541.275, in uitg. f 19121.375 en derhalve batig slot ten bedrage van f3419.90. De gem.-begrooting 1392 wordt aangeboden. Bij de rondvraag wenscht de heer Spits te vernemen of de oude lantaarnpalen in de kom der gemeente, waarvan kommige bedenkelijk gaan over hellen, niet kunnen worden opgeruimd. De voorzitter deelt mee, dat deze palen reeds geruimen tijd geleden zijn ver- „Haar huwelijk met Bannister. Was Bannister met haar getrouwd?" Hij keek haar cfen, verwonderd om haar opgewonden toon. „Ja, vind je dat zoo vreeselijk? Hij heeft mijn leven vergald, maar daarom hoef jij je dat toch niet aan te trekken?" Weer begreep zij dat zij een fout had gemaakt en weer trachtte zij die zoo snel en handig mogelijk te herstellen. „Het leek me zoo vreemd.... eerst idie eene vrouw en nu die andere weer.*. Het lijkt wel Zij zweeg plotseling en Rupert glim lachte haar geruststellend toe. „Och kom, je moet die dingen niet zoo zwaar opnemen", zei hij vergoeilijkend meer om haar te kalmeeren, dan uit overtuiging, want hij vond ook dat Ban nister zijn eerste, zoo jong gestorven vrouw, wel schandelijk snel vergeten was. „Ja", ging hij voort, „Nigel had wel een echte vlindernatuur, dat is een feit, maar aan den anderen kant: Violet is al ©enige jaren dood." „Eenige jaren?" „Ja. En in die jaren heb ik heel wat doorgemaakt.... totdat jij kwam". Hij drukte haar hand vaster en trok haar dichter naar zich toe. „Weet je wel, wat een groote veran dering jij in mijn leven teweeg gebracht hebt?" vroeg hij bijna fluisterend. „Heb jij eenig idéé van wat jij voor mij be- teekent?" Zenuwachtig poogde zij aan zijn ster ken greep te ontkomen. Zij was rade loos. Het eehe oogenblik stond zij op het punt om hem alles te bekennen, dan weer kromp zij ineen bij de gedachte aan zijn verontwaardiging, als hij de waarheid wist. De vreugde, die Zijn woor den in haar deed opwellen, was gemengd met schaamte en angst. „Neen kindje, probeer nu niet voor mij mij weg te kruipen", glimlachte hij.- „Be grijp je niet, dat ik je zoc graag zou leeren een klein beetje van mij te hou den? Je kijkt warempel alsof je geschrok ken bent. Daar moet ik toch hopelijk niet uit afleidden dat je ©en hekel aan mij hebt?" Hij sprak met jongensachtige onstuimig heid en Eva moest onwillekeurig lachen, „Natuurlijk houd ik van je", antwoord de zij eenvoudig. „Je bent al dien tijd zoo'n hartelijke vriehd voor mij ge weest". „Een vriend, ja. Maar ik ben niet te vreden met alleen je vriend te zijn. Ik zou zoo graag willen dat je mijn vrouw wordt". „Maar je kent mij nog zoo weinig", wierp zij tegen, „Ik ben eigenlijk nog een vreemde voor je". „Een vreemde?" Rupert lachte. „Ik lieb het gevoel dat ik je door en door ken, Jij bent een van de oprechtste vrouwen, die ik ooit ontmoet heb". Eva voelde haar hart heftig kloppen bij 'deze ©itspraak en aarzelend vroeg zij „Hecht je zooveel waarde a©n oprecht heid?" „Ja", verklaarde hij ernstig. „Meer dan aan eenige andere eigenschap. Mijn er varingen zijn, zooals ik je verteld heb, van dien aard, dat ik alle reden heb om oprechtheid op prijs te stellen I ,Maar aan jou twijfel ik niet. Je wonderlijk- mooi gezicht kan niet anders dan de spiegel zijn van een reine ziel. Ik zou nog maar één levensdoel hebben als jij mijn vrouw was: jou -gelukkig te maken!" Ze kon den aandrang om de waarheid 'n doozen van30-60-90ct.Tube 80ct Verkrijgbaar bij Apoth.en Drogisten. kocht, doch de kooper tot heden in ge breke is gebleven ze af te halen. Hem zal hierover worden geschreven. Voorts is de heer Spits nog niet voldaan over de verwijdering van het houtgewas langs den Berenweg: het uitzicht wordt op sommige punten nog zeer belemmerd. De voorzitter zal hieraan aandacht wijden. Na een hartelijk woord van afscheid door den voorzitter tot den heer Flo- hil, die in de aanstaande zittingsperiode niet zal terugkeeren, volgt sluiting. NIEUWERKERK. Dinsdagavond was onze gemeente in rep en roer. Een on bekend man had teveel aan Bacchus ge offerd en had zich bij den landbouwer even buiten het dorp zeer onhebbe lijk gedragen. Volgens de een had bij met een mes gedreigd en een paar nieuwe fietsbanden doorgesneden, vol gens anderen in den tuin van den heer B. aan heesters en andere planten veel schade toegebracht. Hoe dit zij, vast staat dat de politie na van een en ander ver wittigd te zijn, ;hem later slapende aan trof in een veld aan den Blokweg en hem vandaar overbracht naar het arrestanten lokaal om zijn roes uit te slapen. Woens dagmorgen werd hij, nadat proces-ver baal was opgemaakt, weder op vrije voeten gesteld. SCHERPENISSE. De werkman H. ,M. had het ongeluk, terwijl hij met een kistje aardapeplen aan boord ging van een schip, in de haven te vallen, juist toen het eb was. Hij had zich zoodanig bezeerd dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Door de afd,- Tholen en St.-Filips- land van het Centraal Genootschap voor Kinderherstellings- en Vacantiekolonies worden dezer dagen weer 3 kinderen gezonden naar het koloniehuis „Het Ri vierhuis" te De Steeg bij Arnhem. DE ZIEKTEGEVALLEN TE GOES. GOES. Bacteriologisch onderzoek heeft uitgewezen, dat de vrouw en de kinde ren van C. uit de Schengestraat, die in het Gasthuis zijn opgenomen, tijdende zijn aan paratyphus. De medici zijn van meening, dat men hier inderdaad met voedselvergiftiging (vleesch, bouillon of melk) te doen heeft, al kan de juiste oorzaak nu niet meer worden nagegaan. Inmiddels is het aantal patiënten uit dat gezin nog toegenomen. Op één na zijn thans allen in de barak voor besmette lijke ziekten bij 'het Gasthuis ©pgenomne. Hun toestand is niet direct levensge vaarlijk., ONDERWIJS, ZIERIKZEE. Dr.'H. de No© Bz. alhier legde dezer dagen aan de Universiteit van Cambridge met goed gevolg de voor vreemdelingen toegankelijk gestelde exa mens af voor Engelsche taal en voor klankleer. NOORDGOUWE. Mej. J. Beenhakker, onderwijzeres alhier, slaagde voor het dezer dagen te 's-Gravenhage gehouden examen Handenarbeid. lummuw TRETREMo Ter j.l. Maandagnamiddag opstallen en terrein, achter hotel „d'Oranjesocie- Vroog niet„3riesctie Heerenbaai 'maar PREDIKBEURTEN.] Zondag 23 Augustus te Zierikzee Ned. Hejrr. Kerk. Nieuwe Kerk. 10 ure, ds Voors. Kleine Kerk. 10 ure, dn Barnouw. Luth. Kerk; Geen dienst. Geref. Kerk; 10.30, Leesdienst (Voorber. H. Av.) en 6.30 nre, ds. Elgersma van Haamstede. Ohr. Geief. Kerk. 9.30, ds. Hoogendoorn (Bed. 3. Ar.), 2 Lees dienst en 6 nre, ds, Hoogendoorn (oude tijd), Kvangelisatie Jeinöl. a™ 10 en 7 nre, Samenkomst. Ouü-Geref. Gen. 9.30, 2 en 6 ure, de heer Blaak van Sinfc- Filipsland (oude tgd). te bekennen bijna geen weerstand meer bieden, de woorden van haar biecht lagen haar al op de lippen en toen kwam weer die beklemmende angst dat zij door haar bekentenis niet alleen Rupert's lief de, maar ©ok zijn vriendschap en achting zo,u verliezen en Idie namelooze vrees plaatste een wachter voor haar. mond. „Je biedt mij' zooveel, Rupert, en- ik heb een gevoel alsof ik je zoo weinig zou 'kunnen geven, en... „Maar". Hij liet haar niet uitspreken. „Als je mij je liefde geeft, dan zou je mij alles geven, wat ik maar verlan gen kon", zei hij hartstochtelijk. Eva zweeg en Rupert bukte zich over haar heen en kuste haar. „Zou dat je 'het verlies van Violet wat vergoeden, Rupert? vroeg 't meisje zacht, „en alles wat Bannister je heeft aangedaan?" „Alleen je vriendschap al heeft mijn ellende en bitterheid van mij afgeno men. En nu ik durf te gelooven, dat je een beetje van mij houdt, is het verleden iuitgewischt... nu, is er alleen nog maar (de toekomst.., de heerlijke toekomst". Hij zweeg even en vervolgde, op za- kelijken vertel-toon: „Violet en ik waren verloofd. Kort vóór ons huwelijk maakte zij kennis met Bannister en ofschoon hij natuurlijk wist, dat zij met mij verloofd was, liet hij niets onbeproefd om haar van mij af te troggelen. En dat gelukte hem maar al te goed, hij heeft iets over zich, die kerel, zoo iets... ja ik kan het gc woord niet vinden... jk zou zeggen, een geheimzinnige macht ©m vrouwen te be koren..." (Het lag op Eva's tong om te zeggen, 'dat dat ©iet voor alle vrouwen teit" te Willemstad gehouden algemeene maandelijksche paardenmonstering voor West-Noordbrabant, Zeeland en Z.-H0II. Eilanden, was, niet het minst van land bouwerszijde, flink aanbod van paarden,, van verschillende soort en leeftijd, w.o. van goede kwaliteit, echter bestond er direct geen groote kooplust, wat zeer zeker ook hier, gelijk schier overal el ders, verband houdt met den algemeen minder gunstigen, maatschappelijken ;tper stand, zoodat ook minder zaken Jot .stand konden komen, al volgt zulks later dan toch nog al eens even goed. Intusschen blijkt uit den toenemenden aanvoer wel de groeiende sympathie van handelaar en landbouwer beiden, jnet het systeem eener goedkoope algemeene aan- en verkoopgelegenheid voor elk lands deel op gezette, goedgekozen tijden en in bekende, daarvoor, vooral ook bij tot standgekomen verkeersverbetering, goed gelegen plaats, als steun- en. middelpunt voor den handel in 't algemeen. Om daar van steeds meer practische resultaten te zien, komt het er slechts ©p aan on verflauwd, op volhardende wijze, 't zij onder goede of slechte omstandigheden, in de eerste plaats vraag en aanbod jfit de bekende i$ndstreken steeds zooveel mogelijk opde monsteringen, samen te brengen, waaraan geen noemenswaardige kosten of moeiten zijn verbonden, maar waaruit wel noodwendig telkens handel moet voortvloeien, 't zij dan óp of na de monstering, welke handel zich even zeker gaandeweg in ruimeren zin zal uitbrei den. Eerstvolgende monstering steeds voor een ieder, met of zonder te v.er- koopen paarden, van elke soort, vrij toe gankelijk, eerst op Maandag .12 October wederom des namiddags vanaf onge veer drie uur, aangezien op Woensdag September e.k. de najaarspaardenmarkt en al ander vee, die „niet zelden een zeer goede verkoopgelegenheid is gebleken, wordt gehouden. Be.noteering kan thans luiden als volgt: veulens f.100—150; jaar lingen f 225—300; 2-jarige f 275—375; werkpaarden f 250—400» gold, maar ze hield het binnen!).... en toch heb ik altijd geloofd, en dat zal ik ©ok altijd blijven gelooven, dat Violet op stuk van Zaken eerder een stille vrees dan liefde voor hem voelde. Hij wist haar tegelijkertijd te boeien en te verschrikken". „Heb je haar na haar huwelijk nog gesproken?''' „Neen, nooit meer. Ik ben onmiddellijk na hun trouwen naar het buitenljand ver trokken; ik had het gevoel, alsof ik nooit meer in Engeland zou kunnen leven. Maar ten .slotte ben ik toch terug gekomen... lomdat mijn zuster er zoo op. aandrong en toen hoorde ik, dat zij gestorven was en ook, dat hahr huwelijk verre van gelukkig geweest was. Arm© Violet". Eva nam zijn hand en streelde die zacht. Die liefkoozing Ideed hem 't laatste restje van den last van het verleden van zich afwerpen; hij jnam haar gezicht tus- schen zijn handen en keek haar pein zend aan. „Wanneer zul je mijn vrouw worden liefste?" vroeg hij "zacht. „Ik weet het niet, Rupert, heusch, ik weet het niet", antwoordde zij ver schrikt. „Je bent zoo ongeduldig..." „Waarom Zou ik dat niet zijn?" lachte hij.. „Je praat alsof je bang bent om met me te trouwen. Waarom zouden we ons jhuwelijk in vredesnaam uitstel len?" „Omdat... omdat je mij eerst beter moet leeren kennen, Rupert", klonk het ge jaagd. „Het is bovendien heel goed mo gelijk, dat je zuster mij heelemaal niet sympathiek vindt... en jij kent mijn fami lie net neelemaal nietl" (Wordt vorvDlgdl

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1931 | | pagina 3