ZIERIKZEE-ROTTERDAM RAOIO-PROGRAMMA. DINSDAG 5 MEI. HILVERSUM: 8.01 A.V.R.O. gram.; 10.01 morgenwijding; 10.30 gram.; 11 concert; 12.01 idem; 2.30 lezing; 3 knipcursus; 4 vioolmuziek; 4.30 kinderuur; 5.30 Kovacs Lajos; 6.15 binnenvaartcursus; 6.45 le zing; 7 Engelsch; 7.30 volksuniversiteit; 8.01 lezing; 8.25 populair concert; 8.45 Felix Timmermans; 9.45 boekbespreking; 10.15 nieuws; 10.30 concert; 11 gram. HUIZEN: 8 K.R.O. concert; 10 gram.; 11.30 godsdienstig halfuurtje; 12.15 lunch concert; 1.45 gamelanmuziek; 2 vrouwen uurtje; 3.30 gram.; 4 concert; 5 toerisme; 5.10 concert; 6.30 lezing; 7 schriftverbe tering; 8 concert; 11 gram. WOENSDAG 6 MEI. HILVERSUM: 8.01 V.A.R.A. grqm.; 9.30 orgelconcert; 10 V.P.R.O. morgenwijding; 10.15 V.A.R.A. „Onze keuken"; 11 gram.; 11.05 volksuniversiteit; 11.35 gram.; 12.01 concert; 2.15 gram.; 2.25 vrouwenuurtje; 3.15 gram.; 3.20 coöp. kwartier; 3.35 maait het zelf; 4.25 gram.; 4.30 voor de kin deren; 6 concert; 7 volksuniversiteit; 7.30 concert; 7.45 voordracht; 8 concert; 8.45 tooneel; 10.15 concert; 11 persberichten; 11.10 gram. HUIZEN: 8 N.C.R.V. schriftlezing; 8.15 concert; 10.30 ziekendienst; 11 harmo nium; 12.15 gram.; 12.30 middagconcert; 2 kamermuziek; 3 chr. lectuur; 3.30 con cert; 4.30 gram.; 5 kinderuurtje; 6 gram.; ,6.15 lezing; 7.15 idem; 7.45 prop. avond; O.O. ver. In de pauze nieuws en gram.; 10.30 gram. Na deze met applaus begroette rede spraken' achtereenvolgens de vertegen woordiger van het Departement van Wa terstaat, de burgemeester van Haamstede, de burgemeester van Zierikzee, een ver tegenwoordiger van de K.L.M., de com mandant van de militaire luc'htvaartafdee- ling Soesterberg en het vliegkamp „De Kooy", de voorzitter van de R'damsche „Aëreclub", de burgemeesters van Rotter dam en Vlissingen. Na deze speeches verzocht de heer J. J. Cock den Commissaris der Koningin de startblokken te verwijderen van het eerste vliegtuig, idat van het officiéél ge opende vliegveld „Westenschouwen" ver trekt. In dit vliegtuig namen plaats de Commissaris der Koningin, de burge meesters van Haamstede en Zierikzee, ir. C. J. Dussel, de vertegenwoordiger der K.L.M., de voorzitter en secretaris van het luchtvaartcomité, de heeren J. J. Cock en J. E. v. d. Broek en de heer H. van Toledo, voorzitter van de tuin- bouwvereeniging „Schouwen—Duiveland". Kort daarop werden de motoren aange zet en vertrok de gouverneur onzer pro vincie, met het gezelschap, dat hun uit geleide deed, naar Walcheren. Na terugkeer van dit vliegtuig be gonnen de rondvluchten. Om 3.15 startte het eerste vrachtvliegtuig met goederen van de Zierikzeesche firma's W. Merle, Gebr. Lokker en Iman den Boer naar Rotterdam en keerde terug met vracht goed voor deze handelaren. Na aankomst van dit vliegtuig vertrok het eerste ge deelte der genoodigden per K.L.M. naar Rotterdam en keerde het vliegtuig terug bevracht met Oranjeboombieren voor de Firma J. A. Bienefelt te Zierikzee, om daarna wederom te starten met liet 2de gedeelte der gasten uit Holland. De „West-Indische Bananen Import- Compagnie" te Rotterdam (vertegenwoor diger de heer R. P. Hogerheijde te Zie rikzee) charterde voor hare producten eveneens een K.L.M. vliegtuig, dat „Fyf- fes" bananen aanvoerde voor dhr. Hoger heijde. Te ongeveer 4 uur kruiste de speciaal voor dit doel gecharterde ma chine boven het terrein, waarop reclame werd uitgestrooid, w. o. pl.m. 1000 blad wijzers. Degene, die zoo'n bon kon be machtigen, kon zijn coupon inwisselen voor een banaan. Honderden bevonden zich op of bui ten de terreinen, welke te voet, per fiets, motor of auto naar Westenschou wen gekomen waren om dezen dag, een mijlpaal in de verkeershistorie van ons eiland, bij te wonen. „Witte van Haem- stede" was den geheelen dag in actie om met blijde klanken meer luister aan dit vliegfeest bij te zetten, dat jammer ge noeg niet door mooi weer begunstigd werd. In ons volgend nummer hopen we nog een korte beschouwing te geven over dezen voor Schouwen-Duiveland zoo be langrijken dag. lilt Stad en Provinoie ZIERIKZEE. Bij K.B. is de gouden eere medaille der Oranje-Nassau-orde toege kend aan mej. L. G. A. Verheijen, die Vrijdag j.l. haar gouden jubileum aan de Chr. Bewaarschool alhier herdacht. Heden (Maandag) is het 50 jaar ge leden, dat de heer Jon. Corbeel in dienst trad in de zaak, thans gedreven door den heer M. J. Constandse, Melkmarat, alhier, bij wien hij vele jaren ijverig en trouw heeft gediend. We hopen, dat de zen dag voor den opgewekten oude niet onopgemerkt zal voorbijgaan. De Woensdag 1.1. gehouden alge- meene vergadering van aandeelhouders in R. Koole Zoon's Bank alhier, heeft het dividend vastgesteld op 6 ^t. en besloten op de winstbewijzen f 200 per stuk uit te keeren. De heer J. S. L. Korteweg werd als commissaris herko zen. In de plaats van wijlen den heer V. M. Krepel werd met ingang van 1 Mei tot commissaris gekozen de heer M. H. Krepel te Nieuwerkerk. Het comité van actie voor de ver betering van den veerdienst A.J.-Polder— Zijpe, heeft het volgende telegram aan den Minister van Waterstaat gezonden; „Niettegenstaande begrooting geruimen tijd geleden door Staten-Generaal aan genomen en directie R.T.M. bereid is verlaging prijs en uitbreiding dienst na ontvangst bericht Uwerzijds te doen in gaan, is verbetering veerdienst Anna Ja- coba—Zijpe nog steeds niet tot stand ge komen. Ondergeteekende verzoekt Uwe Excel lentie beleefd thans maatregelen te willen treffen opdat althans uitbreiding veer dienst en verlaging prijzen 15 Mei a.s. in werking kunnen treden. Gaarne toestemmend draad antwoord". Voor de a.s. gemeenteraadsverkie zing zijn door de Staatkundig Geref. Partij de volgende candidaten gesteld: 1. J. M. Uil; 2. J. v. d. Panne; 3. B. Vaane; 4. C. van Westen. Voor een stampvolle zaal in „Het Huis van Nassau" traden op de heeren G. M. Feij en P. Loof van Middelburg1, voor de Bond van Zeeuwsche afdeelin- gen van de Geref. vereeniging voor Drankbestrijding. De sprekers werden ingeleid door den heer J. C. van Hinte, die, na te hebben laten zingen Ps. 25 2, in zijn openings woord wees op het bijzonder karakter van de drankzonde, welke geworden is tot een volkszonde, zeer bezwaarlijk kan worden begrenst en diep inwerkt met al zijn treurige gevolgen in het maat schappelijk leven. Na de spr. welkom te hebben geheeten en na in Gebed te zijn voorgegaan, verleende hij hun het woord. Vooraf werd nog gelezen Gen. 4 3—13. Allereerst was het woord aan den heer Feij, die het onderwerp: „Heeft de Ger. vereeniging voor drankbestrijding recht van bestaan?" behandelde. Hierbij wees hij op Wat ons wel en wat ons niet drijft. Op duidelijke en principiëele wijze toonde hij aan de medeschuldigheid van elk mensch aan deze volkszonde, fen het groote gevaar. Deze zonde bedreigt ons zelf, ons gezin, onze maatschappij, onze kerk. Maar, en dat is wel het aller ergste, het is een voortdurende onteering van Gods naam. Dit alles moest ons leiden tot een geheel breken met het gebruiken van alcoholische dranken als genotmiddel. Daarna kreeg de heer Loof gelegenheid voor 't behandelen van zijn onderwerp:. „Gevangeniswezen en Drankbestrijding". Niet alleen 'door woord, maar ook domoor beeld toonde hij aan de ellendige gevol gen van de drankzonde en leidde hij zijn gehoor naar en in de gevangenis rond. De lichtbeelden waren helder en duidelijk, de verschillende gevallen en voorbeelden treffend. Hier was een man van de praktijk aan het woord, die in zijn kwaliteit van oud-ambtenaar bij het gevangeniswezen uit zijn rijke ervaring kon verhalen. Het is ontstellend, hoevele uit burger- en ook Zeer goed gesitueerde kringen door den drank in de gevangenis terecht komen. Ten slotte vervolgde de heer Feij zijn rede, om nu stilte staan bij wat ons niet .drijft. En dan is het niet de verdien ste, die in onthouding zlou zijn gelegen. Immers, ook de overheid toont reeds door allerlei maatregelen, dat er iets gedaan moet worden, om het kwaad in te perken. Maar toch blijven nog al te velen van verre staan. Ze hebben wel sympathie voor de zaak, zeggen ze, maar ze komen niet tot de daad. Door den heer M. Ringelberg werd een slotwoord gesproken >en dank aan de sprekers gebracht, waarna Ds. v. Lonkhuijzen, nadat de avondzang gezdn- gen was, met dankzegging sloot. In de zaal werd nog lectuur verkocht en uitgedeeld. Waar we reeds vermeldden, dat eeni- ge Zierikzeesche firma's gebruik hebben gemaakt van het nieuwe verkeersmiddel, de vliegmachine, om producten van uit Rotterdam naar ons eiland te doen over brengen, doet 't ons genoegen nu ook het omgekeerde te kunnen vermelden. Door den heer P. D'. Verstrate alhier is n.l. Maandagmiddag een kist zeevogeleieren per K.L.M. vliegtuig medegegeven naar Rotterdam, zoodat hij, voor zqover ons bekendde eerste isdie een echt Schouwsch product op deze wijze doet vervoeren. Moge zijn voorbeeld spoedig door vele anderen worden nagevolgd'. KERKWERVE. De candidaten der S.G. P.- voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing zijn: 1. J. F. Fondse; 2. K. Gravelijn; 3. A. C. v. d. Hoek Az.; 4. D. v. d. WekKen. NOORDGOUWE. Van Staatkundig Ge reformeerde zijde is de volgende candi- datenlijst voor de komende gemeente raadsverkiezing vastgesteld: 1. A. v. d. Wekken (aftr.); 2. M. Jonker; 3. J. Rid derhof. DREISCHOR. Door de Afd. der S.D.A.P. alhier, zijn de volgende candidaten ge steld voor leden van den gemeenteraad, voor de eerstvolgende verkiezing, te we ten: 1. J. v. d. Doe Hz.; 2. P. v. d. Linde Wz. (aftr.); 3. J. J. v. Felius; 4. H. v. Dijke; 5. P. de Waal (aftr.) OOSTERLAND. De voerman G. de J. alhier, kwam Zaterdagmiddag van de ha ven de Staart afgereden, met een geladen wagen met steenkolen. Daar de wagen hoog was afgeladen, en er geen plaats voldoende op het voorbankje was, had hij boven op de zakken plaats genomen. Komende bij den afrit, schoof een ge deelte der lading naar voren, met het gevolg, hij met eenige zakken kolen tus- schen het span paarden terecht kwam. Deze val, die voor de J. noodlottig had kunnen zijn, liet zich aanvankelijk goed aanzien. Een der paarden had op zijn voet getrapt, doch de wielen der wagen hadden hem niet geraakt. De paarden sloegen op hol, maar kwamen door de zware vracht, die zij achter zich hadden, spoedig tot staan. De J. nam zijn plaats weer in, doch kreeg op den verderen weg naar Oosterland, hevige inwendige pijn en een sterk gezwollen voet. Hij werd bij dr. Vleugels Schutter binnen geleid en aldaar verbonden en onderzocht, waarbij bleek, dat geen lichaamsdeelen gebroken waren. Vervolgens werd hij per auto van den landbouwer L. S., in welks dienst hij was, naar zijn woning overge bracht. Zijn toestand was heden bevre digend. BRUINISSE. Het damescomité der ver eeniging „Het Groene Kruis" alhier, ge organiseerd voc* de eerlang te houden bazar, heeft in de laatst gehouden ver gadering besloten met den rondgang door de gemeente een aanvang te maken he den Maandag 4 Mei. De damescomitéleden zullen zelf de in gezetenen bezoeken. Een lijst zal worden aangeboden, waarop geteekend kan wor den voor een geldelijke bijdrage of het geven van een geschenk, dat dan op de bazar zal verkocht of verloot worden. Van ganscher harte zij de dames op haar rondgang succes toegewenscht en het is te hopen, dat het voor oogen gestelde doel bereikt worde; Versterking der geld middelen van de Groene Kruisafdeeling alhier. STAVENISSE. Heden had de 66-jarige wed. v. E. (van Oud-Vossemeer), die hier bij hare dochter logeerde, het ongeluk door van een stoel te vallen, een ernstige dijbreuk te krijgen, zoodat zij dadelijk moest vervoerd worden naar het zieken huis te Bergen-op-Zo,om. De candidaatstelling voor de leden van den gemeenteraad alhier zal plaats hebben op 12 Mei, terwijl de stemming er voor bepaald is op 17 Juni a.s. SCHERPENISSE. Vermoedelijk door het spelen met lucifers door kinderen, ge raakte een hooischelf van M. de W. in brand. Door 'het uit elkaar halen en wat emmers water werd de brand geblusent. Verzekering dekt de schade. Tot bestuursleden van de Coöp. Elec. Mpij. zijn benoemd de heeren J. Muller en M. Andriesse, zulks in de plaats van D. A. Hartog, die vertrokken en J. Muller, die overleden is. GRAANHANDELAREN IN ZEELAND- Vrijdagmiddag vergaderde te Middel burg de Vereeniging van handelaren in granen, zaden en peulvruchten in -Zee land, onder voorzitterschap van den heer W. Bosman. het punt betreffende de toetreding tot de Landelijke Federatie van Vereenigin- gen van Handelaren in Akkerbouwpro ducten wera door den heer A. Jeroni- mus uitvoerig toegelicht. D<e voorzitter zeide, dat het bestuur, behoudens goedkeuring door de alge- meene vergadering reeds tot toetreding tot de federatie had besloten en den heer Jeronimus en spr. als afgevaar digden had aangewezen. Na eenige discussie werd het voorstel tot aansluiting bij de federatie z.h.s. goedgekeurd. Bij de behandeling van de tarwe-regle- menten lichtte de heer Van Heel de con cept-reglementen uitvoerig toe. De voorzitter wees er op, dat het zeer gewenscht is, dat de handel als tusschen- schakel gehandhaafd blijft. Tot leden van de commissie van bij stand, aangewezen door de vereeniging, werden gekozen de heeren T. van Heel te Goes en W. Bosman te Middelburg, en tot hun plaatsvervangers de heeren L. Duvekot Cz. te Goes en J. Ribbens te Zierikzee en tot lid van den raad van beroep de heer A. Jeronimus te Middelburg en tot zijn plaatsvervanger de heer K. Schippers te Kamperland. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. OUWERKERK. Zondagmorgen werd ds. P. van Dam bevestigd door ds. Barnouw van Zierikzee, naar aanleiding van Lucas 6 vers 19, deze woorden: „Daar ging kracht van hem uit", waarna Z.Eerw. 's middags zijn intreerede hield en tot tekst koos Joh. 17 vers 3. Ds. Gerritsen van Nieuwerkerk heette hem in den ring welkom en zeide dat het verschil in opvatting tot verdeeldheid kon leiden, Wanneer dit werd toegespitst doch hij hoopte, dat het niet. zoo zal zijn, en ware vriendschap tusschen hen mag be staan. Ds. Barnouw sprak hem toe .als consulent en zeide hem medewerking en steun toe, waarna de gemeente haar nieuwen predikant toezong Gezang 224 1. De kerk was in beide diensten goed bezet. I RADIONIEUWS. DE A.V.R.O. Verschenen is het jaarverslag der A. V.R.O. over 1930. Vastgesteld wordt, dat de bloei van het omroepinstituut in 1930 nog grooter is geweest dan in 1929. Het saldo beschikbare middelen per 31 Dec. 1930 bedroeg f 1.002.282, een stijging met rond f 400,000 ten opzichte van het saldo per 31 Dec. 1929. Op 15 September 1930 bleek het aantal leden-luistervinken te bedragen 141.745, tegen pl.m. 96.000 een jaar te voren. Zij stortten over 1930 een bedrag van f '776;.208, tegeni f 550.000 over 1929. De stijgingeri gaan nog steeds cres cendo. De oplaag der Radio-bode bedroeg ein de 1930 meer dan een kwart miljoen, d. w.z. meer dan alle andere omroepbladen in Nederland te zamen. Op de exploitatie van het orgaan kan f 467.525 als winst geboekt worden. FINANCIEEL NIEUWS. ZEEUWSCHE HYPOTHEEKBANK. Blijkens het verslag over het boeKjaa'" per 28 Februari 1931 der Zeeuwsche Hy potheekbank te Middelburg was ook dit jaar gunstig. Het uitstaand bedrag aan hypotheken en pandbrieven is gestegen tot circa f21.000.000. Voorgesteld wordt weder 20 o/o dividend uit te keeren en 't reservefonds te brengen op f 503.627. TELEGRAMMEN. AARDSCHOK IN ENGELAND. LONDEN (V.D.)-De bewoners van Sal- ford in het district Manchester vluchtten Zondag uit hun huizen als gevolg van een aardschok die in een gebied van bijna 100 vierkante mijlen werd gevoeld. To rentjes van huizen en kerken en hon derden schoorsteenen vielen naar bene den. Vensterruiten braken en in enkele muren ontstonden scheuren. De aardbe ving ging vergezeld van een gerommel. De brandweer rukte onmiddellijk uit doch nergens werd brand gemeld. Gedurende 2 uren reden brandweerlieden door het district Efcles en verwijderden alle ge vaarlijke stukken schoorsteen enz. Het Kinderziekenhuis te Manchester had ern stig van de aardschok te lijden en er ontstonden scheuren in de muren. De kin deren werden elders in veiligheid ge bracht. De bevolking vluchtte de straat op. Ongevallen worden niet gemeld. SCHUUR AFGEBRAND. DOMBURG (V.D.) Zondagavond te 11 uur is de schuur toebehoorende aan den heer Wisse afgebrand. De bewoners kon den niet voorkomen dat 5 stuks Jhoorn- vee, een hit en een geit in de vlammen omkwamen. De oorzaak van den brand is onbekend. De schade wordt door ver zekering gedekt. CASSATIE AANGETEEKEND. DEN HAAG. Mr. Eikelenboom uit Rot terdam heeft heden Cassatie aangeteekend van het arrest van het Haagsche Ge rechtshof, 'waarbij zijn cliënt, de 23-jarige fabrieksarbeider Maliepaard uit Oss, we gens doodslag van zijn schoonzuster in de woning aan de Willebrordusstraat te Rotterdam, is veroordeeld tot levenslange gev.str. De Rotterdamsche rechtbank had verdachte deswege in eerste aanleg tot 20 jaar gev.str. veroordeeld. ERNSTIG VLIEGONGEVAL. BERLIJN ((V.-Di.). Maandagmorgen te 11 uur heeft op het vliegveld Staaken bij Berlijn een ernstig ongeval plaats gehad. Een Hinckel tweedekker werd direct na den start door een windstoot tegen de aarde gedrukt, zoodat het toe stel loodrecht neerstortte. Daarbij vloog het in brand. De vlieger en zijn begelei der kregen zoodanige ernstige brandwon den, 'dat zij nog op de plaats van de ramp overleden. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. Trekking van 4 Mei. f25.000: 6190. f2.000: 5702. f1000: 4613, 17342. f400: 1280, 7307. f200: 3247, 12567, 20208. f100: 11707, 12496, 12681, 14694. SPORT. VOETBAL. België—Holland: 4—2. MARKTBERICHTEN* ROTTERDAM, 4 Mei. GRANEN. Buitenl. kalm. Meel f 11,25. Maïs La Plata f104; Russische Haver f7,30. ZADEN. Wegens onvoldoende aanvoer geen noteering. BOEKWEIT. Mansjoerijsche disp. f 10,10; N.-Amerikaansche gewacht f9,65. AARD APPELEN. Brielsche eigenheimers f5,50 a f6,25; (dito Friesche f5,25 a f5,50; Zeeuwsche bonten en blauwen f6,25 a f6,75; poters f2,50 a f 3,75; Bravo's f6 a f6,25; Red-Star f6 a f6,50; Industrie klei f4 a f4,60; Malta winters 18 19 cents per kilo. Aanvoer tamelijk, vraag redelijk. VLAS. Aanvoer 3800 kilo blauw, f0,42i/o a f 0,756000 kilo geel, fO,52y2 a f0,80; 6450 kilo dauwrood fO„47V2 A f 0,52i/2. Voorraden grootendeels opge ruimd, aankoopen voor rekening van de speculatie. VEE. Aanvoer 428 runderen, le kw. f 0,94 a f 1,04, 2e f0,80 a f 0,93, 3e f 0,70 a f 0,80, 388 kalveren, le kw. f 1,45 a f 1,55, 2e f 0,80 a f 1,10, 3e f0,65 a f 0,70; 117 schapen of lammeren, le kw. f 0,65 f 0,80, 2e f0,50 a f0,60, 3e f0,45 a f0,50; Lammeren f0,80 fl; 850 varkens, le kw. f0,36 a f0.40; 2e f 0,30 a f 0,36, 3e f0,25 a f 0,30; export f 0,38 a f 0,40. Handel tamelijk. GRANEN. Binnenl. tarwe f 5,50 a f 6,50, uitgezochte f8 a f 10,50; gerst f6 h f6,75; haver f5 a f6,50, erwten f7 f 10; schokkers nihil; bruine boonen f6. Coöperatieve Telling Zlerftnee. Veiling van 2 Mei. Spinazie 15—18; witlof 20—22; p. k.g.; aardappels f 8,60; poters f 5; per 100 k.g.; radijs f 4,30; wortels f ;12; per 100 bos; kropsla 2d f 6; bouquetten f 5; per 100 stuks. ST00MB00TDIENST ■a tassehangalagan plaataaa. MEI 1031. Tm ZieiIkiMl Tm Kotteidaai Dinsd. 5 Dond. 7 'a m. 8,30 Yr|jd. 8 Maand. 11 8,30 Dinad. 5 12,- Dond. 7 Vifld. 8 12,- Maand.ll WEERBERICHT. Hoogste barometerst. 768.7 te Jan Mayen. Laagste 744 9 te Den Helder. Verwacht tot den avond van 5 Mei: Meest matige westelijke tot zuidelijke wind, zwaar bewolkt met tijdelijke op klaringen, waarschijnlijk regenbuien, met kans op onweer, weinig verandering in temperatuur. APVERTEMTIÊM. BEBOREN: CORNELIA ANNA GEERTRVIDA VAHLENKAMP. Dochter Tan H.H. VAHLENKAMP en M. S. y. BRABAND. Goen, Vogelzangaweg 7. A. J. DALEBOUT en J. A. DALEBOUT—Struijk, geven kennis van de geboorte yon hun Zoon CORNELIS P1ETER. Ouwerkerk, 4 Mei 1931. "getrouwd" P. L. BOLIJN en J. t. d. HAMER, die, mede namens wederzijdsclie familie hartelijk dank zeggen voor de velé blijken van belangstelling, voor en bij hun Huwelijk ondervonden. Onwerkerk, 4 Mei 1931. Woensdag 6 Mei hopen onze geliefde Grootouders; J0ZIA8 KLOMPE en CORNELIA VAN SPLUNDER hunne 35-jarIge Eclitvereenlgiug te herdenken. Hunne dankbare Kleinkinderen JANS 0. HANSE CORRIE J. HANSE. Haamstede, Mei 1931. Zoo de Heere wil hopen onze geliefde OudersBehuwd- en Grootouders CORNELIS OOSSE en JOBINA M. OOSSE-Hanse, op Woensdag 6 Mei as., hunne 60-jarlge Echtvereeniging te herdenken. Hunne dankbare KindereD, Behuwd- en Kleinkinderen. leinkinderen. Op Donderdag 7 Mei a.s. hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders JACOBUS GEUZE en SARA MOERLAND, hun 40-jarlge Echt vereeni ging te herdenken. Hun dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkindexen en Verloofde. Ond-Vossemeer, 4 Mei 1931. Heden overleed, na een smar telijk geduldig gedragen lijden, onze lieve Man en Vader, de heer JOHANNES SQHULTS, in den krachtvollen leeftijd van ruim 40 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. Wed. J. SCHULTS en Kinderen. Zierikzee, 3 Mei 1931. Heden overleed, na een smar telijk doch geduldig gedragen lijden, onze geliefde Zoon, Broeder, Zwager, Oom en Neef, de heer JOHANNES SCHULTS, in den krachtvollen leeftijd van ruim 40 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. Uit aller naam, F. SCHULTS. Zierikzee, 3 Mei 1931. Heden overleed, na een smar telijk doch geduldig lijden, onze geliefde SchoonzoonZwager en Oom, de heer JOHANNES SCHULTS, in den krachtvollen leeftijd van ruim 40 jaar. Zwaar valt ons dit verlies. Wed. J. WILLEMSE en Kinderen. Zierikzee, 3 Mei 1931.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1931 | | pagina 2