RADIO-PROBRAMMA. zaterdag u februari. HILVERSUM'. 8 V.A.R.A. gram.; 10 V. P.R.O. morgenwijding; 10,15 V.A.R.A. uitz. arbeidejs continu-bedrijven12,15 septet; 2,15 gram.; 2,30 ontwikkelingskwartier; 2^45 paedagogisch concert; 4,25 Duitseh; 4^45 gram.; 5 volksuniversiteit; 5,30 gram.; ö'35 Ons huis een tehuis; 6,05 lezing; 6,20 literair halfuurtje; 7 gram.; 7,05 causerie; 7,45 gram.; 8 populair progr.; 10,55 varia; 11,05 persberichten. HUIZEN; 8 K.R.O. gram.; 11,30 gods dienstig halfuurtje; 12 lunchmuziek; 1,30 gram.- 2,30 vragenhalfuurtje; 3 kinder- uurtje; 3 V.P.R.O.-uitzending; 4 gram.; 6 idem' 6,01 Esperanto; 6,15 weekover zicht; 6,35 gram.; 6,45 Esperanto; 7,15 spreker; 7,45 concert; pl.m. 9,30 persbe richten; 10,45 gram. ZONDAG 15 FEBRUARI. HILVERSUM. 8,50 V.A.R.A. sport; 8,55 tuinbouwhalfuurtje9,25 gram.; 9,36 con- cert; 9,55 poëzie; 10,15 concert; 10,35 zang; 10,50 toespraak; 11,05 zang; 11,15 concert; 11,30 zang; 11,40 concert; 12,01 A.V.R.O. volksuniversiteit; 12,30 concert; 2 tooneelhalfuur; 2,30 concert; 3 radio- tooneel; 3,30 piano voordracht; 4 lezing sterrenkunde; 4,30 gram.; 5 V.A.R.A. kin deruurtje; 6 V.P.R.O. jeugdhalfuurtje; 6,30 kerkdienst; 8,01 A.V.R.O. idem; 8,30 nieuws en sport; 8,45 omroeporkest; 9,45 gram.; 10 concert; 11 gram. HUIZEN. 8,30 N.C.R.V. morgenwijding; 10 K.R.O. kerkdienst; 11,30 lezing; 12 lunchmuziek; 1,30 lezing; 2 literairhalf- uurtje; 2,30 concert; 4,30 ziekenhalfuurtje; 7,45 spreker; 8,10 sport; 8,15 „La Bo hème"; 9 nieuws; 10,10 epiloog. Donderdag een rede van ongeveer een kwartier gehouden, waarin hij zijn vreug de uitte, dat hij zich van de grootsche uitvinding van Marconi bedienen kon om overeenkomstig Christus' opdracht de woorden van het Evangelie tot het einde van de aarde te verbreiden. Hij riep de katholieken op in het geloof te vol harden, vermaande de missionarissen in hun arbeid niet moede te worden en richtte ziéh tenslotte ook tot de on- geloovigen. Sedert Woensdagavond woedt boven geheel Engeland en boven het Kanaal een hevige storm. Men vreest, dat een vaartuig van de kustwacht met de ge- heele bemanning is vergaan. Men had bericht ontvangen dat het schip met ge broken masten in het Kanaal ronddreef. Uit Portsmouth uitgezonden sleepbooten konden het schip echter niet vinden. In tegenstelling met hetgeen men aanvankelijk had verwacht, zal ex-koning Ferdinand van Bulgarije zijn zeventigsten verjaardag, 26 dezer, niet in zijn vader land vieren. Koning Boris zal hem daaren tegen met prinses Eudoxia en prins Cyrill in het buitenland persoonlijk komen ge- lukwenschen. De regeering heeft namelijk te verstaan gegeven, dat het betreden van Bulgaarschen bodem door den ex- koning voorloopig nog niet wenschelijk is, doch dat men daarmee ten minste zal moeten wachten tot na de geboorte van den reeds verwachten troonopvolger. VERSCHILLENDE BERICHTEN. BOERDERIJ AFGEBRAND. Donderdag is te Strijen (Z.-Hi) aan de Oude Dijk de kapitale boerenhofstede van den land bouwer P. Rozendaal afgebrand. De ver moedelijke oorzaak van den brand is het spelen met vuur door een vierjarig kind. Twintig koeien, tien paarden en een groote voorraad graan en hooi ver brandde. Verzekering dekt de schade. DE MISDAAD TE BILTHOVEN. Dezer dagen is de dader van den moord op mevr. Soeparwi en haar beide kinderen van de psychiatrisch-neurologische (kli niek te Utrecht, waarin hij na zijn mis lukte zelfmoordpoging was ,opgenomen, overgebracht naar het Huis van Bewaring aldaar. Zijn zaak zal spoedig voor de Utrechtsche rechtbank worden behan deld, vermoedelijk op 10 Maart a.s. Intusschen Wijven de motieven voor deze moord ook in de kringen van ingewijden duister. De inlandsche bediende is zeer zwijgzaam en volhardt bij zijn reeds eer der gepubliceerde verklaring. Daar bij deze misdaad geen enkel zedekwetsend element moet zijn geconstateerd, is het zoo goed als uitgesloten, dat de zaak met gesloten deuren zal worden behan deld. Totnogtoe is nog geen verdediger aangewezen. FAMILIEDRAMA. In den nacht van Dinsdag op Woensdag is onder Belling- wolde (Gr.), de landbouwer J. Bakel door zijn stiefzoon vermoord. Het lijk is in beslag genomen. De dader en zijn vrouw zijn in hechtenis genomen. VOOR DE HUISVROUW. Onze glimmende ruiten. De ruiten moe ten gewoon met een spons schoon water afgenomen worden, eerst „overdwars" met flinke, stevige streken, daarna in de lengte, waarna men eindelijk nog een keer met de spons in het rond langs de sponning gaat om het opgedreven water weg te nemen. Als men dit laatste na laat, krijgt men die vuile hoeken, die men zoo dikwijls ziet. Er zijn zoo tal van kleine wetenswaardigheden op het gebied van ramen lappen. Na het was- schen met de spons, droogt men ze na tuurlijk met een „leeren lap", die stevig uitgeslagen is en met de punten naar binnen gevouwen. Wil men de ruiten heel mooi laten glimmen, dan kan men ze nog na wrijven met een linnen do ex. Ook gebruikt men wel zacht kranten papier. Dit wrijven met linnen doek of Jcfentenpapier wordt in sommige geval BIJ DE WERKZAAMHEDEN voor het graven van het Albert Kanaal (Luik- Antwerpen) behoort tegelijkertijd de verbreeding op Belgisch grondgebied van het Kanaal Luik-Maastricht. Een noodbrug is geslagen waarover regelmatig de treinen met grint loopen voor het maken van een nieuwen dijk. len bijna noodzakelijk, indien men ten- I minste op helder doorzichtige ruiten ge steld is; want het is een eigenaardigheid van het glas, dat als het met water (of spiritus, wanneer men voor vorst be ducht is) is .afgenomen, er doffe, som wijlen blauwe vlekken op schijnen te komen, wanneer de zon erop schijnt. Dit euvel wordt door het wrijven met kranten of linnen doek overwonnen. Onze spiegels, schilderijen achter glas, enz., moeten ook van tijd tot tijd ge reinigd worden, doch niet door zeemen; want wanneer men maar even te royaal met water omgaat, kan het achter het glas doordringen en spiegel of schilderij bederven. Men dient dus te volstaan met het verwijderen der vlekken op het glas met behulp van een beetje brandewijn en indien dit niet voldoende helpt, met een papje van brandewijn met krijt. Zit er vliegenvuil op spiegel of schilderij (achter glas), dan kan men die wegmaken door met een kwastje met stijf geklopt biwit of sla-olie te wrijven. Huisvrouwenwifsheid - Huisvrouujenge- mak. Het leder van stoelen, fauteuils enz. moet men nooit willen schoonmaken met benzine of willen wrijven met meubel- of vloerwas. Wel kan men met veel suc ces al is het een beetje duur ge wone schoencrême gebruiken, d.w.z. voor bruin leder dus bruine (of blanke) séhoen- crême. Ook zijn er speciale lederwassen in den handel. Onze tegels in keuken en badkamer moeten van tijd tot tijd met zeepsop, af genomen worden, vooral in de keuken, waar gauw een vettige aanslag ontstaat, is dit noodig. Nawrijven met een linnen doek. Erg leelijk is het natuurlijk wan neer d.e voegen tusschen die tegels vuil worden. Men kan ze opknappen door met een papje van krijt en water te wrijven. Als de tegels bijna droog zijn, wrijft men ze mooi glanzend met een drogen doek. Recept voor Kamper Steur. Men neemt 4 harde eieren, 21/2 kopje heet water met een maggi-bouillon-blokje, 2 afge streken eetlepels bloem, 1 afgestreken eetlepel boter en 1 afgestreken lepel aan gemaakte mosterd. De boter wordt roe rend met de bloem verwarmd, waarna men er langzamerhand de bouillon (van de kopjes water met het bouillonblokje), bijvoegt en dit een oogenblikje laten doorkoken. Afmaken met de mosterd. De warm gehouden harde eieren worden ge peld en middendoor gesneden, waarna men ze met den .open kant naar beneden op den verwarmden schotel legt en ze vervolgens met de heete saus bedekt. Dit is de echte Kamper Steur, een warme schotel voor de koffie-tafel. HUISVROUW. TELEGRAMMENo DE DOODSLAG TE ZWARTEMEER. ASSEN (V.D.) Vrijdag zijn naar Assen overgebracht de 3 daders van de vecht partij ie Zwartemeer, welke onlangs heeft plaats gehad en waarbij de 46-jarige landbouwer G. I. werd gedood. De 3 verdachten, J., S. en W., allen ongeveer 20 jaar oud, zijn in het Huis van Be waring tc Assen opgesloten. ERNSTIGE AANRIJDING. DIEREN (V.D.) Donderdagavond reed de landbouwer G. Dirksen, uit Eist, met zijn paard en kar het dorp de Steeg binnen. Onverwachts- werd hij door een hem achterop rijdende autobus van de Gelderscbc Tramwegmaatschappij aange reden. Door de schok viel Dirksen van den wagen en 'brak beide beenen. De wagen, waarop geen reflector was be vestigd, werd door de bus op de rails van de tram getild. Eenige oogenblikken later passeerde een tram, waardoor de wagen totaal werd versplinterd en ook de tram zwaar werd beschadigd. NIEUWE AARDBEVING OP NIEUW ZEELAND. LONDEN (V.D.) Uit Wellington wordt gemeld, dat Napier opnieuw door een zeer krachtige aardbeving is geteisterd. D-e schokken zouden Zelfs nog sterker zijn geweest dan de vorige maal. Alle verbindingeA zijn verbroken en men heeft nog geen berichten uit het ten Noorden van Waipukura gelegen gebied. Ook te Dunedin op het zuidelijke eiland is groote schade aangericht. Omtrent het aantal slachtoffers is nog niets bekend. LIN COLNHERD'ENKING. NEW YORK (V.D.) Bij de viering van den herdenkingsdag van president Lin coln heeft president Hoover te Washing: ton een groote rede gehouden. Hoover zeide o.a., dat men thans tegenover pro blemen staat, die ook Lincoln yi zijn tijd had te overwinnen. Ook Lincoln's tijd was een periode van groote ontwikke ling en emancipatie. Lincoln was een sterk voorstander van hooge tarieven. De ontwikkeling van de binnenlandsche waterwegen was een punt waar de presi dent in zijn tijd bizondere aandacht aan wijdde, evenals aan de aanleg van havens. Vervolgens wijdde Hoover uit over Lin coln's standpunt ten aanzien van het na leven van wetten, in welke woorden de Amerikaansche pers algemeen een toe speling op de naleving der prohibitie- wetten meent te hooren. Hoover sprak ten slotte over de toenemende misdadig- beid. in de steden en de maatregelen, die de regeering hiertegen denkt te zullen nemen. WEER PAPEGAAIENZIEKTE. NEW YORK (V.D.) De papegaaienziekte, die verleden jaar zoowel in Amerijka als in Europa een aantal slachtoffers heeft gemaakt, is opnieuw uitgebroken te Brooklyn, waar eenige gevallen zijn geconstateerd. Een der patiënten is reed? overleden. Vrijdag waren nog 4 andere gevallen in behandeling. PRAAT-ECONOMIE. We leven in den gulden tijd Der praat-economisten, Van mensc'hen met een eigen kijk, Die 't weten en die 't wisten, Die opgeruimd in zakformaat, Met krachtige gebaren, De crisis op dit wereldrond U gratis gaan verklaren! De tijden zijn niet slecht, meneer, Dat komt van al het praten, Dat heb ik al een jaar of wa,t Behoorlijk in de gaten. De levensstandaard gaat omliaag, Dat moest er toch van komen, We kunnen niet meer jaren lang Van oorlogswinsten droomen! Productie is de schuld meneer, We bleven fabriceeren, En kunnen nu de overvloed Onmoog'lijk cónsumeeren. De oude voorraad, da's de kwaal, Waaraan we dalag'Iijks lijden, En als die weg is dan, meneer, Dan komen beet're tijden! De zilverprijs moet weer omhoog, Daar zit het kwaad van talles, En ook een grooter goudbezit Brengt aan een land de dalles, Tarieven maken alles stuk, Protectie, om het even, Geef overal de handel vrij, En alles zal herleven! De loonen moeten naar omlaag, De kosten en de prijzen, Zoo sluiten we den kringloop weer, Dat is de steen der wijzen!' De guldens circuleeren dan, De dollars en de marken, Zóó fokken we het allerbest Weer 't vette toekomst-varken! O praters van den kouden grond, We winnen 't niet met praten, Begrijp de tijden zoo ze zijn, Geen theorie kan baten! Het heden eischt een werk-prectijk Vol innerlijke waarden, Om zwijgend, maar vol levensdurf De toekomst te aanvaarden!! BURGERLIJKE STANDEN, Over de maand Januari. KERKWBRVE. Geboren: 6, levenloos aangegeven zoon van J. v. Kooten en J. Ringelberg. Overleden: Johannes Matthijsse, 83 wed.n van M. v. Loozen. RENESSE. Geboren: 18, Janna Hendrika Catharina, d. van Stoffel Job Priemus en Bastiana Johanna Capelle. Overleden: 17, Lena Straaijer, 79 j., echtgenoote van Jan Adriaan Matthijsse. NOORDWELLE. Overleden: 19, Dirkje van der Maas, 73 j., echtgen. van Hendrik van der Maas. NOORDGOUWE. Geboren: 17, Petrus Cornelis Supet, z. van P. van Hattem en C. A. Eijke. Gehuwd: 23, Pieter Mattheus, 22 j. jm., en Jannetje Sara Scherpenisse, 22 -j. jd. Overleden: 11, Philippus Klink, 21 „j., ongehuwd, uit Zierikzee. Levenloos aangegeven: 9, Een kind van J. Kort en E. Sneevliet (te Nieuwerkerk): BRUINISSE. Geboren: 4, Leendert Jan, z. van C. W. de Jonge en' C. van den Berg; 4, Maria,d. van A. M, Verwijs- en S. Kik; 22, Johannes, z. van M. v. d. Sluis en D. C. de Waal; 22, Neeltje, d. van C. D... de Koning en P. J. Deurloo. Gehuwd: 16, Leendert yan den Berg,. 26 j. jm., en -Maria Hendriria Jumelet, 26 j. jd. Overleden: 6, Johannes Hoogerwerf, 2 j., z. van H.'Hoogerwerf en J.-'Van Zuid- land; 12, Maria Verwijs,- 7 d., d. van A, M. Verwijs en S. Kik;. 16, Adriaaptje v;an den Berg, 77 j., wed. van D. van den Berg; 18, Janna van 4en Berge, 86 j., wed. van M. Krijger'; 23, Tannetje Ju melet, 82 j., wed. van H. v. d. Berge,' SCHERPENISSE. Geboren: 5, Wilhel- mina Cornelia Pieternella, d. van D. A. Geuze en T. J. Blaas; 9, Johanna* d. van C. v. d. Slikke en D. v. Houdt; 13, Adriaan Pieter, z. van J. J. Polderman en M. E. den Engelsman; 20, Barendina Johanna, d. van P. A. Franke en. C. Bolier. Gehuwd: Cornelis Kloét, 52 j., en Cla- zina Dijke, 24 j. Overleden: 10, Elizabeth Kaashoek, 76 j\ 'echtg. van L. J. v. d. Graaff; 24, Adriana Rijstenbil, 75 j. STAVENISSE. Geboren8, Jacob, z. v. Nehemia Smits en Cath. H. Goedegebuure; 14, Pieter Jacobus, z. v. Jan C. Hendrikse en Wilh. J. Bijlo; 26, Cornelia Willemina, d. V. Leend. Eerland en Joh. M. Moer land; 29, Jannetje Neeltje, d. v. H. van Eenennaam en J. N. Hage. Overleden: 8, Pieternella v. Iwaarden, 63 j., ongeh.; Matthijs Klippel, 83 wed.n van R. Potappel; 24, Cornelia Jo hanna Dane, 64 j., echtg. van Jac. M. v. Oeveren. THOLEN. Geboren: 4, Jan Salomon, z. v. M. Quaak en P. M. de Kraker; 6, Dingejia Isabella, d. v. P. Bout en L. de Laater; 16, Jan Marinus, z. v. L. Geluk en J. Geuze; 20, Johanna, d. v. L. Geluk Jz. en J. M. de Kok; 21, Leendert, z. v. M. Jansen en J. L. Francois; 24, Marinus Maris, z. v. J. Kurvink en M. Bijnagte; 30, Adriaan Marinus, z. v. J. Quist en C. Moerdijk; 3l, Bernard Jan, z. v. J. van Oost en C. de.Leeuw; Jaooba, d. v. L. dë Jonge en M. Bout. Overleden: 20, M. Sakko, 71 j., echtg. van C. J. Kegge; 23, C. W. Lammers, 73 j., wed. van J. A. Polderman; 26 W. Verkamman, 58 j. j.d. ST.-MAARTENSD1JK. Geboren: Pieter Msrinus, z. van G. den Engelsman en M. van Nieuwenhuijze; Jan, z. van J. de Graaf en J. Pipping; Janna Helena, d. van Ph. Lindhout en J. A. Opree; Sara Dins Pieternella, d. van C. Knuist en E. J. Nieuwaal; Helena Johanna, d. van M. Lindhout en J. Priem; Cornelia Jacomma, d. van W. Wielaard en J. Bevelander. Gehuwd: Th. M. de Graaf, 23 j. jm., en J, J. Slager, 20 j. jd. Overleden: M. van As, 85 j., weduwn. van J. J. Heijboer; M. Steketee, 85 j., wed. van W. J. de Graaf; W. M. Rijn berg, 80 jwed. van K. Schippers; A. P.. Voogt, 87 j., wedn. van M. Roovers. ST.-PHILIPSLAND. Geboren: 16, Gilles Cornelis, z. van Dingenus Melse en Lena Pieternella Kempeneers; 29, Sara Eliza beth, d. van Jacob Kempeneers en Neeltje Kunst; 30, Marinus Eduard, z. van Floris Pieter Feleus en Neéltje Jacob,a Wilhel- mina Lodewijk; Marinus Barend, z. van Cornelis v. d. Male en Jannetje Quist. Gehuwd: Cornelis Geluk, j.m. 45 j. en Johanna Elizabeth Stols, j.d. 30 j. Overleden: 20, levenloos aangegeven een kind - van het mann. geslacht van Maljaard Koolaard en Dina Moerland; 25, Pieternella Roosendaal, 7.1 j., echtgen. van Laurens Boohe- POORTVLIET. Geboreau Anna Petro- nello, d. van Martinus de. Rijke en Lu- cretia Overbeeke; Marinus, z. van Jan Heijboer en Elisabeth Dirkje Lindhout. Overleden: Rijkje Lena Ui jij d. van Cornelis Uijl en Cornelia Jansen. Levenloos aangegeven: Een kind van 'Hendrik van der Veen en Cornelia Jansen. KN^R^DNDJSN STUKKIEN® (Buiten verantwoordelijkheid der redactie). Copie wordt niet teruggezonden. Manheer de Redacteurl Iemand die van het luchtverkeer hoopt te kiitmen gebruik maken, schrijft in Uw veelgelezen blad van 6 Febr. 1.1. over de luchtvaartplannen op Schouwen. Hij zou het wenschelijk achten de luchtlijn door te trekken tot Vlissingen en Amster dam. Het Vliegcomité kan naar aanlei ding van dit ingezonden stuk mededeelen, dat reeds besprekingen in dien geest hébben plaats gehad, en dat ook nog verschillende andere plannen worden overwogen. Het zou echter voorbarig en ook niet in het belang van deze zaak zijn, om de verschillende ideeën te publiceeren, 4 Mei en vervolgens iedere Maandag zullen wij in de' gelegenheid worden ge steld per vliegtuig Rotterdam te bezoe- ken, op een wijze reeds nader in Uw blad uiteengezet. Het Comité stelt het zeer op prijs mét inzender kennis tc maken, en noodigt hem beleefd uit, ook anderen die in de bnderwerpelijke zaak belang stellen, tot ons te willen komen, hetzij om gedachten kenbaar, te maken, hetzij om inlichtingen te geven of te ontvangen. Wanneer allen op deze wijze willen medewerken gaan wij in de goede richting. Gelieve U voor deze aangelegen heid te wenden tpl één der leden van HET VLIEGCOMITE. Zierikzee, 1? februari 1931. •- Hooggeachte Redgctfe, Óëzer dagen vervoegde zich bij. mij iemand,."die door^'dèn.Raad van Arbeid was .opgeroepen; teneinde zich te ver antwoorden voor het niet voldoende plakken van rentezegels voor zijn per soneel, ter uitvoering van de Invalidi teitswet. De man was er, wegens de sléchte tijden niet voor in staat geweest, kan het nu evenmin en het laat zich aanzien, dat hij het ook in de eerstvol gende maanden niet zal kunnen doen. Er is hier geenspreke van onwil, maar zuivere onmachL. [Thans is e.r; pen .ver zoek van hem weg voor uitstel, in de strlle "hoo|5'szaftéMfëvfeft wat op fleuren mag én hij mettertijd aan dezen wettelijken dwangmaatregel zal kunnen voldoen. Het zou natuurlijk geen zin hebben, aan het bovenstaande openbaarheid te geven, indien dit feit geheel op ziet- zelf stond, maar dat is het helaas' niet. Het is een kreet van een zakenman, die min of meer weergeeft, wat er bij honderden ^zijnsgelijken gebeurd. De so ciale wetten hebben, vooral in dezen tijd, zware lasten op de schouders van de wérkgëvèrs gelegd en men kan gerust aannemen, dat menigeen er onder gebukt gaat. De wetten mogen dan ingevoerd zijn ten behoeve van den arbeider (werk nemer), dat neemt niet weg, dat ook velen uiLdien stand gaarne zouden zien, dat èn de r Inyaliditeits- qn de ZieKte- èn de Ongevallenwet zóó 'kondenworden toegepast, dat de betaling der diverse premiën, tijdelijk van die werkgevers kon worden afgenomen, voor wie het abso luut te zwaar is. Door de ontwrichting van het landbouw- en zakenleven kunnen de patroons tenslotte niet meer aan hunne verplichtingen voldoen, zullen daarvan in de eerste plaats de arbeiders de dupe worden, zal het getal der werkloózen steeds grooter worden en zal de armoede en ellende, nog meer toenemen. De vraag is bij mij gerezen of hier nu totaal niets aan te doen is. Men zal wellicht aanvoeren, dat zelfs de grootste leidslieden van ons volk geen afdoende raad toeten te geven, maar daar tegen over staat, naar mijn bescheiden meening, dat er toch waarschijnlijk wel maatre gelen genomen zouden kunnen worden, die «den toestand in ons eigen land wat verlichten kan. Een enkeling vermag hier niets. Alleen de groote massa zou iets kunnen bereiken misschien. Hét is onge twijfeld' een moeilijk vraagstuk, maar indien niét krachtig opgetreden wordt, dan zullen de gerechtelijke inbeslagne mingen, de -faillissementen en de execu toriale verkoopingen straks aan de orde van dén dag zijn. Wanneer de drukken de lasten niet verlicht worden, gaat'de beste kracht er onder. Wie wil meehelpen te beraadslagen of we iets in dezen hoogen nood kunnen doen, tot tijd en wijle ©r weer betere dagen aaiibrékèn? Laat mén mi geen bespiegelingen gaan houden over alles en nog wat, alle klein zieligheden en éigen profijt ver van zich doen, ernstig met z'n gedachten te rade gaan, de handen inéén slaan en de kracht zoeken in één machtige eenheid! Wie zitting wil nemen in een voorloo pig comité, bestaande uit personen, zoo wel uit Zierikzee als Je andere plaatsen van ohs--eikndrireve~ tlaarvan ten spoe digste bKjk aan .ondergeteekende, dié de Redactie intusschen hartelijk dank zegt voor de opname dezer regelen. Hoogachtend, G. VAN DUIN, ft Vrije A 224. HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. f ÏO'OÓO: 2608. f1000 met premie van f80,000: 303. f1000: 5121. f400: 6525, 6627. f 200 5344, 7590, 7335, 13192. f 100: 759, 943, 1457, 1798, 3460, 55637, 6423, 6570, 13568, 19557. Trekking van 10 Februari (slottrekking). Een niet met een premie van f3000: 14059. f400 6488. f100: 20472. Burgerlijke Stand ran Zleriksee. Gebote»i 9 Febr. Pieter Leo, z. v. J. W. 'tNoord- ende en A. M. K. Handel. G eb n w d t 6 Febr. P. Kooyzer, 25 j.m. en J. M. Peute, 27 j j.d. 11 G. ran Harte, 26 j., j.m. en P. C. ran Maanen, 27 j., j.d. Oveiledeai 6 Febr. Wilhelmus Gilden, 41 j., echtgenoot van M. Ley dekker. 8 it Wilhelm Pt ter Janssen, 42 j., eoht- genoot van H. B Verdoorn. 11 Wilhehnu» Joüephua Hendrikui van Schaik, 80 jongeh,

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1931 | | pagina 2