Mondarts BERNHAlDt, Tandarts DE IDITED, Uit Stad en Provlnoie. ADVERTEWTIËW. DREISCHOR. Door de „Singer-Maatpij." is van 8 tot 20 December j.l. een gratis cursus gegeven in naaien, borduren, stop pen enz. met de machine, in de bewaar school alhier, aan hen die een Singer naaimachine hadden, of kochten. Ruim 20 deelneemsters waren ijverig in de weer om zich te bekwamen, toen wij eens een kijkje gingen nemen. Een groot aantal vervaardigde voorwerpen werden ons getoond, welke zeer zeker blijk ga ven van den ernst en het nut die deze lessen opleveren. Ook de technische ver beteringen, van electrische verlichting en aandrijving, op de machine aangebracht, werd ons getoond. De geest van den nieuwen tijd is hiermede zeer ten^gerieve van de gebruikers dezer machines in praktijk gebracht. Een goede reclame voor de „Singer-Maatschappij" is deze cursus, waarvan wij hopen dat ze zicht baar gunstige resultaten zal afwerpen voor de huishouding. ST.-PHILIPSLAND. Zooals te begrijpen ^was, is het referendum van de Groene Kruisafdeeling alhier, op een mislukking .uitgeloopen. Bij een ledental van 363, waren slechts 79 stembiljetten ingeleverd. 15 daarvan waren blanco of van onwaar de. 26 leden achtten een wijkverpleegster noodzakelijk, 38 verklaarden zich tegen. Aan verhoogde contributie was inge schreven voor een bedrag van f 48,50. Het bestuur acht zich gerechtigd geen verdere stappen meer te doen. De heer L. Neele heeft bedankt als bestuurslid van de Coöp. Elec. Mpij. alhier. - Zooals men zich herinneren zal, is op de laatst gehouden vergadering van de Coöp. Elec. Mpij. alhier besloten, zij, die naar de meening van het bestuur lid waren, doch onwillig bleken om in de schuldaflossing mee te betalen, ge rechtelijk te vervolgen. Thans is het eerste proces hierover door hét bestur gewonnen. Het gevolg van een en ander is geweest, dat enkele andere inwoners vorige week per deurwaarder aanzegging kregen binnen enkele dagen te betalen. ST.-ANNALAND. Donderdag 18 Decem ber gaf de muzieKvereeniging „Accele rando" haar 59ste uitvoering in de zaal van den heer M. J. Boogaard. Er was buiten verwachting veel belangstelling, want de zaal was geheel gevuld. Het publiek toonde herhaaldelijk het vertoon de zeer te waardeeren. Behalve een 8-tal muzieknummers werden opgevoerd een 2-tal tooneelstukjes. Na jaren achtereen zich alleen aan blijspelletjes te hebben gewaagd, kwam men nu voor den dag met een dramatische schets „Gekke Jan". Het stukje werd werkelijk heel aardig gespeeld, maar het publiek apprecieerde klaarblijkelijk meer het kluchtige genre. Het tweede stukje n.l. een kluchtspel, getiteld „Er uit", was een waar succes. Voor de spelers in beide stukjes niets dan lof. Eveneens kan een woord van lof niet onthouden worden aan het publiek, dat zich dezen avond werkelijk voor beeldig gedroeg. Het traditioneele ge zellige bal was dit keer wezenlijk ge zellig en hield danslustigen en kijkers dan ook tot sluitingstijd aangenaam bij een. THOLEN. Vergadering van den raad der gemeente, op Woensdag 17 Dec. Voor zitter mr. A. J. van der Hoeven. Naar aanleiding der notulen merkt de heer Baaij op, dat daarin niet vermeld is, dat hij heeft gezegd, toen weth. Wage- maker hem vroeg „en dit werk dan": dit is rommel, doch ik heb 2 boeken van den heer Dieleman gezien die goed ge drukt waren. De heer Dieleman achtte zich beleedigt door mijn gezegde, daar de Thoolsche Courant alleen had ver meld, dat ik had gezegd, dat 't rommel was. De voorz. meent, dat wij niets met hetgeen de Thoolsche Courant meent te moeten vermelden, hier en inzonderheid met de notulen, te maken heeft. De raad is niet verantwoordelijk voor hetgeen de courant schrijft. Besloten werd weer op nieuw een overeenkomst aan te gaan met het Bureau van verificatie van Ned. Gemeenten. Op voorstel van den heer Dekker werd in beginsel besloten, dat, indien de kosten niet te hoog komen, een meer uitgebreide eontröle toe te passen. Met de stemmen van de heeren Oveibeeke, Dekker en Aertse tegen, werd besloten, op voorstel van B. en W., geen f 100 subsidie toe te staan voor een leer ling, welke de H. school te Bergen-op- Zoom bezoekt. Aangevoerd werd, dat het al genoeg kosten met zich brengt, om de verplichte subsidiën aan H.B. S. enz. te betalen. De heer Quist acht het al erg genoeg, dat de gemeente voor een kind uit den gegoeden stand schoolgeld moet betalen. B. en W. stellen den raad voor, naar aanleiding van een ingekomen verzoek van de visschersvereeniging „Helpt Elkander", om een schuilhuisje te bouwen^ waarvan de gemeente de helft der kosten zal dragen, vergunning te geven tot het bouwen hiervan, mits de kosten en onderhoud voor rekening zijn der aanvragers. De heeren van den Berg en Moelker zijn voor toekenning. Dhr. van den Berge heeft persoonlijk den voorz. hierover gesproken, die zeide, dat de vereeniging! een bedrag van f 125 heeft uitgetrokken en het onderhoud op zich wil nemen. Naar aanleiding hiervan stel len B. en W. voor de kosten boven f 125 voor rekening der gemeente te nemen, onder conditie, dat niet te luxe zal wor den gebouwd, terwijl zij zelf voor onder- Houd moeten zorgen. Aldus wordt be sloten, eveneens zal rekening worden ge houden met de klacht over 't gevaar lijke meeren bij de havenbeschoeiing. Het .verzoek der bewoners van de Walstraat en van dhr. P. Jansen Gz., om verplaat sing van een lantaarn en het 's nachts te doen branden van een tantaarn aldaar, werd goedgunstig beschikt. De heerW. J. Wolff had een verzoek ingediend, om in aanmerking te komen voor 't leveren van alle boekdruk werk, schoolbehoeften, enz., terwijl de heer Dieleman nadere toelichting wenscht op de clausule ver vat in het antwoord van B. en W. in vorige vergadering^ dat rekening zal wor den gehouden met 't besluit van den raad, ook de firma Dieleman te laten leveren voor de gemeente. De voorzitter zegt, dat de heer Dieleman de school behoeften heeft geleverd voor de U.L.O., doch niet de boekwerken, daar hij hier van toch geen reductie krijgt. B. en W. stellen voor, beide verzoeken aan hen over te laten, dan zal naar gelang der omstandigheden, bij allen worden besteld. Als er niet naar moet worden ingeschre ven, is de heer van den Berg tegen het toeken tt var. drukwerk aan dhr. Wolff, daa-r d; h« werk buiten de gemeente zal gaan. De voorz, zegt, dat dit ook niet de bedoeling zal zijn. Evenwel acht hij het beter hierover in besloten ver gadering te beslissen. Daar in de vorige vergadering de stemmen staakten over het voorstel van B, en W., inzake toe kenning subsidie aan de schietvereeniging „Wilhelmina", werd opnieuw hierover ge stemd. Het voorstel van B. en W. werd verworpen met 5 tegen 6 stemmen. Vóór, de beide wethouders, de heeren Moelker Aertse en Dejrloo. Besloten werd den pachter van het hoornwerk Koole, een reductie voor 1929 en '30 toe te staan van f 12Qper jaar. Besloten werd, met de stem van den heer Dekker tegen, de voormalige onderwijzerswoning te ver huren aan J. Laban. Elk raadslid zal desgewenscht toezicht mogen houden of het contract wordt nageleefd. Besloten werd het contract met de Trammaat schappij te wijzigen, inzake de 10 pCt. die betaald moet worden van 't door hen vervoerde vrachtgoed. Besloten werd het grondbedrijf op. te heffen. Op de vraag van den heer Dekker, wat met het personeel zal gebeuren, zegt de voorz. daarmede rekening te zullen houden. B. en W. stellen voor aan „Bona Fides" toe te kennen een subsidie van f75, inzake schade, die zij meenen te hebben aan het kolenpakhuis aan de brug, met de bepaling „onder voorbehoud van alle rechten". De heer van den Berg is hier voor niei^ te vinden. Nu de brug er 2 jaar is, komt men eerst met reclame's. Direct had men moeten komen, te meer daar een door hem eertijds ingediend voor stel was aangenomen, geen schadever goeding meer toe te kennen. Spr. acht het beter, dat B. en W. trachten voor een zacht prijsje dit huisje te koopen. De voorz.: Het gezegde, te laat gebeurd, gaat niet op, daar een rechtsvordering altijd kan worden ingesteld. Hij acht het wel billijk, dat er vergoeding zal wor den gegeven, ofschoon hij het betreurt, dat bij eventueel proces „Bona Fides" in het gelijk zal worden gesteld. Daar meer dere leden zich uitspreken voor aankoop, werd het verzoek aangehouden tot later, daar B. en W. eerst zullen trachten met de firma, inzake den koopprijs overeen te komen. Daar den raad er prijs op stelt, de molen van den heer Dorst te behouden, werd besloten aan zijn vèr- zoek te voldoen en eenige boomen, die hinderlijk zijn voor zijn bedrijf, te doen rooien. Tot leden der gascommissie wer den herbenoemd' de heeren Moelker, Over- 'beeke en Deurloo. Aan den gemeente veldwachter werd, evenals vorige jaren, een subsidie toegekend van f 50. Waar het de laatste vergadering is, die zal worden gehouden in 1930, dankt de voor zitter alle leden voor hun toewijding en wenscht allen aangename Kerstdagen en een gelukkig uiteinde toe. Bij de rond vraag zegt dhr. van den Berge, het niet eens te zijn met de wijze waarop de maandkaarten worden nageleefd. Er zijn er die maar raak gaan over de brug, terwijl van een ander van de overgangen aanteekening wordt gehouden. Hij acht het beter abonnementen af te geven, of anders voor ieder te laten knippen tot de 54 overgangen zijn opgebruikt. Hij acht de toestand zooals die nu is, verschrik kelijk. Weth. Wagemaker zegt, dat dhr. van den Berge dan hier maar eens moet zeggen, wat hij heeft ondervonden. Hij is dikwijls aan de brug en heeft nog nooit fraude ontdekt, of bedoelt spr., dat de mosselschippers wel eens enkele keeren meer overgaan, dan hun kaart hun toestaat? Weth. Goosen acht de uit drukking „verschrikkelijk" zeer ernstig. De heer v. d. Berge moet nu maar eens aantoonen, wat verschrikkelijk is. De voorz. zegt toe, een onderzoek te zullen instellen. De heer Baaij vestigt nogmaal? de aandacht over den vuilen boel aan het woonwagenkamp, terwijl de heer Dekker enkele vragen stelt over het be noemen van een onderwijzer met hoofd akte aan de openb. lagere school. Hierna sluiting. iiandbouw en veeteelt. DE LANDBOUWCRISIS. Te Goes hebben over de moeilijke toe standen van den landbouw in Zeeland en daarmee samenhangende onderwerpen besprekingen plaats gevonden tusschen de besturen van de Zeeuwsche Landb.- Mpij. en de Chr. en R.K. Boeren- en Tuindersbonden en de vertegenwoordi gers der moderne, chr. en r.k. land- arbeidersbonden. Besloten werd, de reeds ingezette landelijke actie voor de ver krijging van steunmaatregelen van staats wege voor den landbouw *(ok door sa- menspreking in Zeeland krachtig te steu nen. De besturen der landbouworgani saties spraken zich daarbij algemeen uit voor handhaving van de landarbeiders- ioonen in 1931, indien door medewerking van de 3 1 andarbeidersorganisaties eenige regeeringsmaatregelen tot steun aan den Zeeuwschen akkerbouw worden verkre gen. De besturen der landbouwmaatschap- pijen zullen in die richting aan de af- deelingen een advies uitbrengen en de leden verzoeken niet over te gaan tot loonsverlaging en indien dergelijke be sluiten reeds genomen zijn, die weer te herroepen. SCHERPENISSE. Op de gehouden ko nijnententoonstelling te Bergen-op-Zoom werden door mej. H. L. J. Bijl alhier verschillende eere-, le - en 2e prijzen behaald, benevens een zilveren medaille voor de mooiste inzending en een zil veren medaille voor de mooiste collectie groote rassen, alles met zwartbonte Lot- haringer Konijnen. DINTELOORD. Gedurende de laatste campagne zijn aan de Coöp. SuikerfabrieK Dinteioord, die op 2 Octobèr begon en 17 December eindigde, 272 millioen K.G. bieten verwerkt. KUNSTEN EN WETENSCHAPPENT Dat artisten niet reageeren op malaise en zich door niets uit. hun evenwicht laten brengen, bewijst het kunstenaars paar Meeles en van Groningen, dat de moed heeft een schilderijententoonstel ling in de groote schilderszaal van de Ambachtsschool te organiseeren. Dat hun streven beloond worde en de waardee ring voor hun werk mogen genieten, die hen ten volle toekomt! Dirk Meeles is een zeer ernstig wer ker, een man van de gezonde Holland- sdhe schilderkunst, die zoowel met het hart, als met het hoofd schildert. Fraai en diep gevoeld zijn z'n stille' vens en bloemstukken. Men raakt onder de bekoring van dit natuurgetrouwe werK met warme intonatie. Mijn bijzondere aandacht trekt het zeer fijne, stemmige doekje „Havenplein bij regen". Een sober gegeven en' toch zoo rijk aan toon en atmosfeer. Mevrouw Meeles—v. Groningen is pro ductiever en spontaner. Vlot is haar pen seel, raak haar toets. Zij weet gegevens op 'het doek vast te leggen met een tref fende raakheid. Meerdere heeft zij ont leend aan het kadeleven. Haar paarden zijn vlot, getuigen van een ruime visie. Ongetwijfeld echter zullen haar atelier stukken, haar stillevens, meer bekoren. Hiervan vooral gaat een weldadige rust uit. Een typisch voorbeeld er van is het stilleven met de Rijnwijnglazen, een doek rijk van stofuitdrukking en knap van compositie. Haar doek, met chrysanthe mums, in een kruik tegen een zeegroene achtergrond, óp 't voorplan appels, is blond van toon, zeer goed van verdee ling en 'getuigt van een bezielend stre ven. Het is natuurlijk bezwaarlijk hier een uitgebreid overzicht te geven van de werken van dit kunstenaarspaar. Men doet veel beter zelf de kunstproducten in oogenschouw te gaan nemen met de komende Kerstdagen. Het is inderdaad de moeite waard. Moge menig aardig doek zieh een blijvende plaats bij de •kunstliefhebbers op ons eiland veroveren! B. VOOR DE HUISVROUW. Als het straks oude jaar sauoncl is.... ....bakken we natuurlijk oliebollen, op oud-vaderlandsche wijs. Maar niet ieder een kan goede oliebollen bakken. En daar het niets meer kost, om een goede oliebol te bakken, smakelijk, geurig, luch tig, dan een slechte, die klefferig, te vet en ongaar is, is hel nog zoo'n kwaad idéé niet, eens precies na te gaan, hoe een goede oliebol geschapen wordt. Heusch, vooral in de kook-, bak- en braadkunst zijn het juist de kleinigheden die tellen, en die een gerecht kunnen doen mislukken of tot een groot succes voor de huisvrouw maken. Laten we zeggen, dat we een pond tarwemeel ne men, waarmee we een flinke portie olie bollen voor een flink gezelschap (6 tot 8 personen kunnen bakken. Bij het meel doen we dan zooveel kopjes lauwe melk, dat het niet meer stuift. Vooral moeten we ervoor zorgen, de kleintjes uit het beslag te roeren. Dan doen we de rest van de melk (in totaal hebben we on geveer 51/2 kopje melk noodig) erbij, en ook 1/2 pond krenten, rozijnen en sucade (krenten en rozijnen goed ge- wasschen en de sucade gesnipperd), ver der 3 fijngesnipperde groote zure appe len, wat minder dan een kwart ons snippers, een scheutje citroensap en wat geraspte citroenschil. Vooraf heeft men intusschen al de gist (ongeveer 40 gram) met een scheutje lauwe melk en wat suiker op een warm plekje laten rijzen. Als ze gerezen is, voegt men bij het beslag, dat men vervolgens op een niet al te warm plekje gedurende een uur laat rijzen. Het beslag moet dichtgedekt staan. Daarna doet men er wat zout bij. In een ijzeren potje of braadpan maakt men boterolie of sla-olie goed heet, dat de blauwe damp er af slaat. Daarin doet men hel beslag met- kleine hoeveelheden en bakt de bollen gaar. Ze moeten licht bruin zijn en men kan zien of ze gaar zijn, door er met een vork in te prik ken, die er droog uit moet komen. Het mag een dikke vijf minuten duren (uiterlijk 7f/2 minuut) voor een oliebol gaar is. Een belangrijk ding is, dat de bollen goed droog moeten uitdruipen op grauw papier. Dit is iets, dat dikwijls nagelaten wordt, waardoor de oliebollen zoo vet „als modder" op de schaal ko men en erg gauw tegenstaan. Men pre senteert de bollen met poedersuiker be strooid. Verder moet men er op letten, dat de olie onder het bakken niet al te heet wordt, omdat de bollen don ver branden van buiten en van binnen niet gaar zijn. HUISVROUW. KERSTMIS. De Kerstklokken nooden tot 't Vredesfeest Alom langs dc lijdende aarde, Weer brengt het de boodschap, die sterkt en geneest, Vervuld van onschatbare waarde. De volkeren hooren! Hier wordt geen verdrag, Geen wankele vrede geboden, Maar liefde en geloof geldt als hoogste gezag, En de hoop rijst omhoog uit de nooden! De volkeren hooren! Een machtig geluid Doortrilt er de zoekende landen, Ver boven 't rumoer van den wereldstrijd uit, Die steeds weer den twist doet ont branden. En even aanvaardt men het hoog ideaal, Dat nochtans zoo vaak ging verloren, Men luistert ontroerd naar het oude verhaal Van den Koning, tol Vrede geboren! Dan loeft er de vrede aan feest'lijken disch, Bij 't geluk van zoovele gezinnen, Waar de hoop, het geloof en de liefde is, En waarachtige blijdschap van binnen! Waar, lichtend door 't duister, het le venslicht brandt, Dat geen tijd en geen lot ooit zal dooven, Omdat ze, geleid door een machtige hand, In 't geluk van den vrede gelooven! Gezinnen, draagt gij dan Uw boodschap uit, Tot een kracht in het wankele leven, Uw daad groeit tot zegen, volvoert het besluit, Om een band door de wereld te weven, Een band, die in liefde de menschen verbindt, Blijft zóó Uwen feestdag gedenken, Een band, die het leed van de wereld verwint, Om het troostend Uw kerstfeest te schenKen sport. VOETBAL. ELLEMEET, 21 Dec. E.V.V. II (Elle- meet)—Dosko II (Noordwelle): 1—1. ingezonden stukken. (Buiten verantwoordelijkheid der redactie). Copie wordt niet teruggezonden. Geachte Redactiel In antwoord op net schrijven van den heer Dijken in uw Nieuwsbode van 12 dezer nog even het volgende, als hel u belieft. Genoemde heer betrad met zijn „be mesting" brutaalweg onbevoegd terrein. Volgens een brief van 28 Nov. meldde de burgemeester van Poortvliet aan den Rijkslandbouwconsulent' dat thans op het leerplan staat „Kennis der Natuur" en dat als leerstof behandeld zal worden „Plant kunde". Dat deed hij niet voor mij, maar dat moest hij doen om zijne brutale vertroeteling of leugen. De rest met mooie of minder mooie benamingeu heeft geen zakelijke waarde Bij voorbaat u dankend, Hoogachtend, J. OUDESLUIJS. Stavenisse, 20 December 1930. over de maand December. HoogwaterLaagwater D. 25 v.m. 5,55 n m. 18,19 v.m. 11,51 n.m. V.26 6.29 18,54 0,06 12,32 Z. 27 7 04 19,38 0,51 13,10 Z 28 7 47 20,27 1,38 13.54 M 29 8.37 2125 2 26 14.50 D. 30 9,40 22,29 3,26 15.57 W.31 10,48 23,32 4,26 16,56 Tgd van H.W. te Dordrecht 3,15 uur later L.W. 5,30 Burgerlijke Stand Y&n Zierikzee. G e b 01 eat 11 Dec. Jan, zoon van Jeh. Fondse en K. Landman 13 n Wouterina Maria, dochter van J. van Ast en J. Evertse. 16 Cornelia, dochter van A. van Beve- ren en N. den Haan. G e h u wdi 12 Dec. P. A. Rotte, 23 jjm. en P. Kloote, 28 jjd. 17 A. C. Paireux. 23 j., jm. en P. W. Verloo, 24 j., jd. Overledent 14 Dec. Maria Schot, 56 jechtgenoote van Jb Schot. 15 Pieter Manni, 82 j,, echtgenoot van J. Kort. MARKTBERICHTEN, AARDAPPELPRIJZEN AMSTERDAM. Marktoverzicht der vorige week, door Jac. Knoop, makelaar in aardappelen enz. Nassaukade 158, telef. 81431, Amsterdam. Afgeloopen week waren, ondanks er geen vorst was, de prijzen van alle soorten ze'èr vast en hoogerj en dit zal nu de beide Kerstdagen en Nieuwjaar er tus schen komen, ook wel zoo blijven. Er was vraag naar goedkoopere soorten, zooals klei-, industrie, Bevelanders etc. 22 December werden de volgende prij zen gemaakt: Zeeuwsche bonten f 3,80 4,25id. blauwen f 3,60—4,10; id. eigen heimers f 3,70—3,90; bonten en blauwe poters f 1,80--1,90. In plaats van kaartan. VERLOOFD: J. M. DE OUDE en J. B. KLOOSTERMAN. Zierikzee, 25 December 1930. Ontvangdag 28 December 3.30—5 uur. ONDERTROUWD: L VAN DE VATE en O POTAPPEL. W. G. POTAPPEL en M J. VAN DEN DOEL. Zierikzee, 24 December 1930. Huwelijksvoltrekking 9 Januari a.s. n Poststraat 16, 26 Dec. Ontvangdag Weat8lraat 5(Me, 1 Jan. C. GELUK en J. E. STOLS geven kennis van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats hebben op 8 Januari ek De Heen, St.-Pkilipsland, 23 Dec. 1930. GETROUWD: BARTEL VAANE en CATO DE RUIJTER, die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling, voor en bij hun huwelijk ondervonden. Zierikzee, Dec. 1930. Melkmarkt B 93. GETROUWD: JAN v WAVEREN en ANNI VAN EGMOND. De Heer en Mevr VAN WAVEREN Van Egmond zeggen, ook namens weder zijdsche Familie, hartelijk dank voor de vele blijken van belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Sassenheim, 23 December Voorloopig adres: Willem de Zwijgerlaan 7, Oegstgeest. r Zondag 28 Dec. a.s. hopen onze geliefde Ouders, ARIE VAN DE RHEE f JANNETJE BOUWMAN. r hunne 25-jarlgs Echtveresnlglng f te herdenken. v Dat zij nog lang gespaard mogen T f blijven is de wensch van f hunne dankbare Kinderen. J St.-Maartensdijk, 24 Dec. 1930. V Hartelijk dank voor de be langstelling, zoo van bier als van elders. Familie J P UIJL V Hartelijk dank voor de be langstelling bij mijn 88sten geboortedag, op 16 dezer. Oosterland, 24 Dec. 1930 JOH s VAN HOEVE. Voor de vele blijken van deel neming, ons betoond tijdens de ziekto en bet overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, JANNETJE WILLEMINA POLDER MAN, Wed. van Martinus Moerland, betuigen wij met deze onzen harte- lljken dank. St-Annaland, 24 Dec. 1930. Uit aller naam, II. MOERLAND. Da Heer en Mejuffrouw VAN RUISWIJKVerschuur zeggen, mede namens wederzijdsche familie hartelijk dank voor de zeor vele blijken van belangstelling, bij hun huwelijk onder vonden. Nunspeet, 24 Deoember 1980 Julianalaan m 66e. Mat dank aan da lollicitantfn, bericht hat Bastuur van hat Watarsohap „Rumoirt" dat in dn vacaturs van beambte is voorzion. DE DIJKGRAAF. Tal. Int. 3, ZITDAG das Dondardags 10-12 uur Hfltal MELISSE, 8t.-MaartancdUfc. houdt olkon Zaterdagmiddag van 3-6 uur zitdag In HAtel NELISSE, St.-MaartenadQk.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1930 | | pagina 6