Eieren van jonge Hennen rLOR&'S Haenderbeschuit Ruwe Huid abonnement; "■""■"SJiffl Vrijdag 28 No». 1930. zierikzeesche courant. 'Jl'? advertentien EERSTE BLAD Inzending Advertentiën Door te late inzending H V VIIEKUNDSCIE BUI 6% BBLiGüTIEN a 100% HINDERWET. HINDERWET. N. A. KRIJNSE LOCKER Bij Pijn m I Brandwonden Kloosterbalsem Zierikzeesche 0 Nieuwsbode Pifja per 3 auadea f 1,50, franco per poet f !,80. Voor hst kattenland per jaar f 10, Afionderljjke nnmmora 5 oest. Tel. No. 32. Tan 1—8 rogele <0 eta., »aa 4 regele en daarboven 20 eta. per regel. Reclame* 30 ete. p. regel. Bjj oontraet beiangrgke kortii,. Inaending op den dag van ait- Dlt aummer bestaat uit 4 bladen. ■Itarlljk 10 uur op dan dag v. gitgaaf moesten eenige advertentieën tot Maan dag worden uitgesteld. De Directeur. voor belanto Waarden, 'S.9RAVENHAGE. met jaarlljkscba uitloting, Verkrijgbaar bij alle Kassiers BURGEMEESTER en WETHOUDERS van Zierikzbk brengen ter openbare kennis, dat ter gemeentesecretarie ter inzage ligt een verzoek met bijlagen van de N V Stoom- drukkerij v/h. LAKENMaN OCHTMAN te Zirrikze-, om VERGUNNING tot het ter vervanging van twee gasmotoren plaatsen van vijf electro-motoren, waarvan twee van 1/2, één van 1 en twee van 3 P.K., in het perceel aan de Lange Nobelstraat A 171, kadastraal beltend in sectie A, no. 1645. Op Donderdag 11 December a.sdes na middags twee uur, zal in het Stadhuis gelegenheid bestaan om bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek in te brengen en deze mondeling en schriftelijk toe te lichten. Zoowel de verzoeker, als zij, die bezwaren hebben, kunnen gedurende drie dagen, vóór het hierbovengemelde tijdstip, ter secretarie der gemeente kennis nemen van da ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat volgens de bestaande jurisprudentie niet tot beroep gerechtigd zijn zij, die niet overeenkomstig art. 7 der Hinder ivet op den bovenbepaalden dag voor het Gemeentebestuur zijn verschenen, ten einde hun bezwaren MONDELING toe te lichten. Zibrikzbe, 27 November 1930. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J C. A. RANNINK. Burgemeester. P. F. W1TTERMANS, Secretaris. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van Zierikzbe brengen ter openbare kennis, dat ter Gemeente-Secretarie ter inzage ligt een verzoek met bjjlagen van P B VAN VELT- HOVEN, Timmerman en Aannemer te Zierift- zee, om vergunning tot het plaatsen van zes verschillende houtbewerkingsmachines gedreven door electro-motoieo, met een totaal vermogen van 14 P.K., in het perceel in de St-Domusstraat. plaatselijk bekend wjjk D, no. ;j46. kadastr. bekend in sectie B, no. 2258. Op Donderdag 11 December n s., des na middags Z,i5 uur, zal in het'Stadhuis gele genheid bestaan om bezwaren tegen de inwilliging van dit verzoek in te brengen, en deze mondeling en schriftelijk toe te lichten. Zoowel de verzoekér, als zij, die bezwaren hebben, kunnen gedurende drie dagen, vóór het bovengemelde tijdstip, ter secretarie der gemeente kennis nemen van de ter zake ingekomen schrifturen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat volgens de bestaande jurisprudentie niet tot beroep gerechtigd zijn zij, die niet overeenkomstig art. 7 der Hinderwet op den bovenbepaalden dag voor het gemeentebestuur zijn verschenen, ten einde hun bezwaren MONDELING toe te lichten. Zibrikzee, 27 November 1930. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. C A. BANNINK. Burgemeester. P. F. WITTERMANS, Seoretaris Uit Stad en Provirsoie. gebakkgn, licht vartaarbiar. 40-jarigs reputatie! Proefbalen ook voor droogvoeder levert R E N E S S E. ZlERlKZEE. De leden van V.V.V. krijgen of hebben reeds hun stembiljet, om daarmede uit te maken, wie de mooiste étalage in iedere groep heeft bij de étalagewedstrijd, die V.V.V. uit schreef en waarop in dichterlijke taal in ons blad wel zeer de aandacht is ge vestigd. De stembiljetten moeten uiterlijk Maan* dagavond 9 uur in de bussen zijn ge deponeerd, welke geplaatst zijn bij de heeren S. Ochtman Zoon, H. G. Krom en P. J. Ochtman. Hieronder volgen de namen van de winkeliers, die aan dezen wedstrijd mee doen: Dames- en Heerenkleeding, Manu facturen: P. Klok, Gebr. Appels, G. W, Risch, J. C. v. d. Doel, E. Kohschulte, W>. Wiebols, A. Gudde—Henning, Mej. J. J. Borst, A. den Boer, Firma J. Labzowski. Firma Joh. den Boer, Firma Holty, J, Henning, C. P. Holm—Sies. Vleesch en Visch: A. Schell, J, J. de Bie. Brood en Banket: P. S. Wansink, J. Coumou. Kruidenierswaren en Comestibles. Groen ten en Fruit, Wijnen en Gedistilleerd Chr. Unger, W. Merle, Gebr. de Oude, M. van As, P. Verstrate, M. J. Con standse, Albert Heijn, R. P. Hogerheide, J. Duvalois. Tabak, Sigaren en aan verwante Artikelen: J. Peute, C. A. SchuJts, A. Hak, J. Vroegop, C. de Vos, A van Meurs, T. C. Potappel, J. E. door Krakeel. Drogisterij- en Kappersarti kelen: W. A. Bos, J. W. Gudde, Wed. C. v. d. Valk, S. van Gastel. Ga lanterie- en Kunstartikelen: L. Verhage, Firma A. Gudde, H. v. d. Wolf, G. Blom—Sens. Klokken, Horloges, Goud en Zilverwerk: W. v. d. Maas, C. J. L, Buijze, C. J. Verton. Boek en Papier: Ochtman Zoon, P. J. Ochtman, H. G. Krom. Schoen- en Leerwerk: W, Steendam, J. H. Knaap, J. J. Smallegange. Meubel- en Stoffeerartikel.en: Gebr. Lokker, J. Viergever, Iz. Hage. Naai machines, Radio, Emaille- en Ijzerwaren, Electriciteit-, Gas- en Waterleidingartike len: Wilbrink, Singer-Maatschappij, G. D. Kosters, Installatie-Bureau Y. de Jong, Gast, Iman den Boer, Remeijn Van de Zande, C. J. Korsten, Firma A. Tim merman, D. Padmos, A. C. Anker, Mars. Leeuwe. De heer K. M. C. Zevenboom alhier is met ingang van 1 December a.s. aan gesteld tot adjunct yker aan het Ykkan- toor te -Rotterdam. Wij ontvingen, „de vroegere en latere mededeelingen voornamelijk in betrekking tot Zeeland, uitgegeven,door 't Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen". Dq'in houd bevat 't jaarverslag over 1929—'30, uitgebracht in de Algemeene Vergadering van 30 April 1930 door den secretaris van het Genootschap, rar. A. Meerkamp van Embden. Voorts de naamlijst der directeuren, directrices en leden; de bin nen- en buit-enlandsche instellingen, met welke 't Genootschap, in betrekking staat; Het spel van\ de Stathouwer, medegedeeld door D. A. Poldermans; De Gentsehe en Brugsche Bisschoppen over het Katho licisme in Z.-Vlaanderen gedurende de 17de en 18de eeuw, door dr. D. J. M. Cornelissen; Inleiding tot ëene beschrij ving der rechten) van den heer Van Vere, door mr, L. E. de Brakke; De lotge vallen van het miraeuleuse Maria-schil- derij te Vrouwenpolder na de Hervor ming, door mr. A. Meerkamp van Emb den. N1EUWERKERK. Onder dank aan den onbekenden gever of geefster kunnen :wij met genoegen melden, dat voor het elec- trisch licht in de Kerk is ontvangen de belangrijke som van f50. in hoofd en ledematen, Rheumatische pijnenGriep en Influenza, Hoofdpijn Kiespijn, Aaugezichtspyn en vastzittende Hoest, gebruike men Mijntiardt's Poeders. Deze werken genezend en nemen de pijnen weg. Prijs per poeder 8 cent en in doozen van 6 stuks 45 ct. Alleen echt wanneer doos en poeders voorzien zijn. van den naam Mijnhardt. Let hierop I Yraag ze Uw drogist. OUD-VOSSEMEER. Bij gelegenheid van de openbare uitvoeringen van Oud-Vosse- meer's muziekvereeniging, werd tot heden steeds een bal gegeven; de toestemming daartoe is thans geweigerd. Nu is be sloten Zaterdag a.s. in besloten kring een soirée te geven. Tot deze soirée heb ben alléén toegang de personen, die daar toe volgens het reglement der vereeni- ging, zooals dit laatstelijk is gewijzigd bij besluit der algemeene vergadering van 20 Nov. j.l., het recht bezitten en daarvan door vertooning van het betref fende bewijs kunnen doen blijken. Maandag a.s. zijn de bestuursleden van O. V. C. voor het kantongerecht te Tholen gedaagd voor het houden van een voetbalwedstrijd op Zondag zonder vergunning van het Dagelijksch Bestuur, tusschen O.V.C. en De Zwaluwen te Ber gen op Zoom, terwijl zooals de dag vaarding zou luiden, het publiek tegen betaling toegang had enz. Woensdag werd door de Chr. Zang' vereeniging „Looft den Heer", alhier, een uitvoering gegeven in de Ger. Kerk, Ds. Vreugdenhil opende als voorzitter de uitvoering met een passend woord, Door het Koor werden een 18-tal num mers ten beste gegeven, terwijl de chr. zangvereeniging van St.-Annaland, die genoodigd was, met „Looft den Heer" tezamen nog een viertal nummers deed hooren. Er was een groot publiek aan wezig, dat met aandacht en ernst de zangnummers volgde. Door den heer Toornstra werd in de pauze voorgedra gen „De Wraak eens Christen" en door den heer Deurloo: Barabas. Het wordt een uitstekend geslaagde avond genoemd. ~UXBE8TEDimÈN~~ ZIERIKZEE. Voor de Donderdag door lijn pijnlijk en duren lang omdat de huid vernield is. Akker's Kloosterbalsem er op verdrijft dadelijk de pijn, doet de blaren verdwijnen en ge houdt geen litteekens. „Geen goud zoo goed" het Waterschap Schouwen gehouden aan besteding van het uitvoeren van zink en stortwerken rond den Ssehalkwijks- nol aan het district .Scharendijke, was laagste inschrijver voor het geheele werk dhr. J. Roskam Cz. te Sliedrecht voor f 57768,—. SPOED-EISCHENDE ALGEMEENE VER GADERING VAN HET WATERSCHAP SCHOUWEN gehouden op Donderdag 27 Nov. Voorzitter, de heer S. J. Gast. Afwezig de hoofdingelanden Jhr. van Citters, de Glopper en Mol. Verder zijn aanwezig de ingenieur en de ontv.-griffier. Op de tribune eenige belangstellenden. Als eenig punt vermeldt de agenda: Onderzoek geloofsbrieven van de vol gens art. 137, derde lid van 't Reglement op het Bestuur gekozen hoofdingelanden, die den gebouwden eigendom vertegen woordigen, met de tegen de verkiezing ingebrachte bezwaarschriften. De voorzitter benoemt een commissie tot Onderzoek, waarin zitting nemen de hoofdingelanden Blom, Bolle en den Boer, Tijdens het onderzoek wordt de ver gadering geschorst en na drie kwartier heropend, toen de commissie met haar taak gereed was. De voorzitter geeft dan het woord aan den heer den Boer. Deze heldert de lange commissievergadering op, door te ver klaren, dat de commissie het in zijn geheel niet eens kon worden en voorts dat de commissie een verklaring wenscht af te leggen in afwijking van de ge woonte, nu bezwaarschriften tegen de toelating van den heer R. Gerritsen zijn ingediend. Het is der commissie in meer derheid gebleken, dat de bezwaarschrif ten degelijk gegrond zijn op art. 27 van het Biz. Regl. op het'1 Waterschap Schou wen. Maar daartegenover staat, dat de commissie moest constateeren, dat alle geloofsbrieven in orde zijn en de heeren R. D. Fabèr, P. Verbeek en R. Gerritsen op wettige wijze zijn verkozen. In de bezwaarschriften wordt gewezen op art. 27 en dat de heer Gerritsen niet op de kiezerslijst voorkomt, die staat opge maakt te worden de laatste week van de maand Maart en dan verder daarop niet voorkomt, maar dan een jaar moet wachten. Nu zijn er twee stroomingen n.l. een lid der commissie heeft bezwaar tegen de toelating en de anderen vinden de zaak in orde. Er zijn ook 2 vragen en wel le. hoe zullen de bezwaarden zich tegenover de verklaring van toe lating stellen en 2e. hoe zullen de ande ren zich daartegenover stellen. De meer derheid der commissie concludeert, dat de bezwaren om den heer Gerritsen toe te laten, minder ernstig zijn als in de bezwaarschriften wordt aangevoerd onj hem af te wijzen, weshalve zij adviseert de 3 gekozen personen als hoofdingeland verkozen te verklaren. De voorz. dankt dhr. den Boer voor diens uitgebracht rapport. Spr. wenscht, zelf het woord nemende, te verklaren, dat hier geen sprake is van eenige persoon lijke kwesties. Hij is zelf bij den heer Gerritsen geweest en met hem over alles gesproken. Dat onderhoud is van den meest vriendschappelijken aard geweest. Er bestaat evenwel een zakelijk verschil van meening over de al dan niet toe lating. Spr. zet dan uitvoerig uiteen, aan de hand van het Biz. Reglement, waarom hij 'meent, dat dhr. G. niet toegelaten kan worden. Art. 27 van meergenoemd reglement vermeldt uitdrukkelijk, dat men niet alleen op de lijst van stemgerechtigden moet voorkomen, maar op die lijst moet aan gewezen zijn wie tot hoofdingeland kan verkozen worden. Nu heeft het Water schapsbestuur het reglement te handha ven. Waar ook in het Dag. Bestuur ver schil van meening over deze kwestie be staat, heeft men rechtskundig advies in gewonnen hij mr. Wolterbeek Muller in Den Haag en in het van hem ontvangen rapport wordt ook op art. 27 de aan dacht gevestigd. De, vraag of op de gron den daarin vervat, iemand mag worden geweigerd, beantwoordt hij bevestigend, De kwestie van al of niet toelating be rust volgens art. 50 bij de Alg. Vergade ring. Gehoord het advies der commis sie, welke voorstelt den heer Gerritsen toe te laten, kan spr., op grond van art. 27 en na ingewonnen rechtskundig advies, onmogelijk het rapport der com missie overdragen aan de algemeene ver gadering en geeft spr. in overweging dhr. Gerritsen niet toe te laten. De voorzitter geeft daarop gelegenheid aan de hoofdingelanden voor debat. Volgens dhr. Hocke geeft 't reglement overduidelijk aan, wie wel en wie niet toelaatbaar is. Z. i. behoeft daarover geen twijfel te bestaam Hoewel den betrokkene ERKEND DE BEST spr. zeer Sympathiek is, meent hij, dat het Dag. Bestuur en de hoofdingelanden verplicht zijn het reglement na te leven en den heer Gerritsen niet toe te laten. De heer van Gastel stelt een besloten zitting voor. Dit voorstel wordt niet on dersteund, waarop 't wordt ingetrokken, mede gegrond op art. 63 van het Biz. Reglement. De voorzitter licht toe, waarom deze algemeene vergadering wordt gehouden. Den 15 Dec, a.s. wordt de algemeene ver gadering gehouden, waarin de verkozen heeren zitting zullen nemen. Stel eeDS voor, dat dan tegen den heer Gerritsen zou gezegd moeten worden: U kunt niet binnen komen. Dat zou beneden de waardigheid van deze vergadering zijn, Wordt de heer Gerritsen wel toegelaten, dan zou het kunnen voorkomen, dat hem later, nadat misschien eenige zittingen door hem zijn bijgewoond, moet worden medegedeeld, dat hij niet langer aan de besprekingen mag deelnemen. Om dat te voorkomen, is deze algemeene vergade ring belegd. Den heer Krepel heeft de ontstane agi tatie zeer verwonderd en bij spr. leeft, de gedachte, was het niet beter geweest, dat de gerezen bezwaren tevoren waren weggenomen, nu de heer Gerritsen met zoo'n groote stemmenmeerderheid is ge kozen? Dan had het reglement eerst gewijzigd moeten worden, repliceert de voorz., en daar gaat veel tijd mede heen. De heer J. Gast vraagt voorlezing der bezwaarschriften, wat daarop ge schiedt. Drie bezwaarschriften worden voorgelezen. Een is onderteekend door de heeren Steur en Hocke, een door dhr. S. J. Gast en een door dhr. P. A. G. Dijk. Op een desbetreffende vraag van deir heer Klompe, antwoordt de voorzitter, dat het stembureau de stemming over draagt aan het Dag. Bestuur. Het stem. bureau verklaart de stemming geldig of ongeldig, maar de beslissing over de toelating berust bij de algemeene ver gadering. De heer Klompe vraagt verder of een dergelijke kwestie reeds eerder aan de orde is geweest? De voorzitter antwoordt bevestigend. Toen is echter de hand gelicht met het reglement en dat is niet in orde. Spr. meent, dat in deze kwestie een hooger college de beslissing zal geven, maar 't bestuur vindt geen vrijheid buiten het reglement* te gaan. Heemraad Padmos merkt op, dat men hier ook dient te letten op de geest van het artikel en niet .alleen op de letter. Ook deze spr. legt er den nadruk op, dat het hier geen persoonlijke kwestie betreft. Bij de ingediende bezwaarschriften, al dus spr., wordt telkens gesproken van „vereischten", waaraan dhr. G. moet vol doen, maar volgens spr. wordt in art, 27 niet gesproken van die vereischten, Art. 27 spreekt over de kiezerslijst, maar niet over vereischten en het twee de lid van dat artikel spreekt van aan wijzingen van diegenen zijn benoembaar zijn. Spreker herinnert aan den tijd, dat het artikel is ontworpen en hij acht het niet denkbaar, dat toen gezegd is, dat de hoofdingelanden persé op de kiezers lijst moesten staan, wilden ze gekozen kunnen worden. Was dat het geval ge weest dan had men er een geloofsbrief aan verbonden. Als men op de kiezerslijst moet staan om verkozen te worden, dan zal het kunnen voorkomen, dat over enkele jaren iemand gekozen wordt bij een vacature, waarvan blijkt, dat hij niet op de kiezerslijst voorkomt. Dan zal ook de Alg. Verg. over de toelating moeten be slissen en het zwaartepunt niet liggen in het art., maar bij de Alg. Vergadering. Wat de kiezerslijsten betreft, daarop kunnen vergissingen voorkomen, die, hoe wel menschelijk en vergefelijk, tot eigen aardige gevolgen kunnen leiden. Het Kan b.v. voorkomen, dat door vergissing een zittend hoofdingeland niet op die lijst voorkomt. Wat is dan volgens de heeren, die bezwaren indienden, het gevolg? Die meneer houdt dan op lid der Alg. Verg. te zijn. De voorzitter wijst er op, dat speciaal tie artt. 27, 28 en 29 een geweldige rol spelen voor de vereischten om tot hoofd ingeland te kunnen worden verkozen. De fout ligt feitelijk bij 't stembureau. Men kan de zaak, zegt spr., draaien en keeren zoo men wil, voor hem staat het neer geschreven, dat dhr. Gerritsen niet be noembaar is. Wordt de heer Gerritsen toch door de Alg. Verg. toegelaten, dan is volgens zijn meening deze heer onrechtmatig toege laten. De heer Padmos betoogt, dat het stem bureau niet het recht heeft de stemming ongeldig te verklaren; de Alg. Verg. heeft de beslissing en deze kan alleen niet tot toelating besluiten, als de ge loofsbrieven niet in orde zijn. De voorzitter meent, dat art. 27 geen PKKIHK BEURTEN. Zondag 30 November te Zisrikzee. Ned. Her*. Ketk. Nieuwe Kerk. 10 ure, dg. Pguacker Hordgk. Kleine Kerk. 10 ure, ds. A. de Haan, emtr.- pred te Zwollei 'n Avondf 6 30 ure, ds. Voors. Luth, Kerk; 10 ure, ds. Grottendiek van Dordrecht. Geiel. Kerk. 10 en 6 ure, dr. v. Lonkhugten. Oh*. Geiet. Hei*. 9.30, ds Hoogeodoorn, 2 Leesdienst en 3 are, ds. Hoogenduorn. JGvangelwatie JeiaSl. 10 en 7 are, S&menkom&t. Oua-tferef. Ges. 9.30, 2 en 6 are, Lee*kerk. gewone administratieve maatregel om schrijft. Heemraad Boogerd staat aan de zijde der bezwaarden. Hij wenscht te handelen, zooals het regelement aangeeft. Waar er verschillende uitleggingen zijn over een art., acht spr. het 't beste, dat zij1, die zich voor of tegen de toelating ver klaren, het gemeenschappelijk uit ma ken. Spr. zal tegen de toelating stemmen. Heemraad Boot is van oordeel, dat het niet in de bedoeling van art. 27 is, daaraan zoo'n kracht te geven, dat dhr. G. hierop stranden zou. Na re- en dupliek stelt de voorzitter voor eerst te beslissen over het toelaten van de heeren Faber en Verbeek. Zon der stemming worden deze heeren ge kozen verklaard. Bij de stemming over de toelating van dhr. Gerritsen staken de stemmen, 10—10. Tegen stemden de heeren van Schelven, v. d. Stolpe, van Gastel, Hocke, Bolle, Steur, Hoogenboom, H. J. Gast, Boogerd en de voorzitter. Deze laatste deelt mede, dat volgens het reglement bij staken van stemmen, de stem van den voorzitter beslist of deze houdt het voorstel aan tot de vol gende algemeene vergadering. De voorz. verkiest het eerste, werpt zijn stem in de weegschaal, die daarop naar de zijde van de tegenstemmers overslaat, die den heer Gerritsen niet toelaatbaar verklaren. Nadat de voorzitter nog heeft mede- deeld, dat de schouwing op de peilsloo- ten 8 dagen wordt uitgesteld, wordt do zitting, met dank voor de aangename discussies, gesloten. J&AJftKX BERICHTEN BEURSO VERZICHT VAN 27 NOV.: 5 N W.S 1918 f 100, f500, f1000, 102 V 102*, 102 5 NWS. 1919, f 100, f 500, f 1000,101 r||, 102L\, 102} 4j yQ N.W8. 1916, flOO, f 500, f 1000, 101/g, lOlfS, 101 4* 7. NWS 1917, f 100, f 500. f 1000, 101 101}®, 101 4J/0NWS. 1916, f 100, f 600, f 1000, 100 Jg, 1011. 99 Jf. Ned Handels-Maatschappij A. 146£; Kon Petr A. 303»; H V.A A. 395 j Java Cultuur A. 305 Oeli-Batavia A, 270; Seuembah A. 296; Amsterdam Rubber A 111, Nederl Scheepvaart- Unie A. 136 Kon. Nederl Stoomb.- Maatsch. A 58 Philips GLB.v. A 219; Margarine-Unie A. 205; Ford A 215^; Anaconda 722; Bethlehem Steels 631, ZIERIKZEE, 27 Nov. Tarwe f7,50—f8; Bruine Boonen f10 a f 11,50; Erwten (Schokkers) f10 a f 12,50; bonte en blau we Aardappelen f 2,75 f 2,80; Bevelan ders f2,35; Uien, groote bruine en witte, tamelijke vraag; weinig aanvoer. Stoomzuivelfabriek „De Duif". Prijs der boter f 1,per pond. Coöperatieve Veiling ZlerUtiee. Veiling van 27 November. GROOTE VEILING. Kipeieren f 7,80; kleine f5,50. KLEINE VEILING. Eendeieren f6,10; kuikeneieren f 4,50; boter f 0,73—0,86. WEERBERICHT. I Hoogste barom.st. 762,7 te Memel, j Laagete 743,1 Rochefort. Verwacht tot den avond vao 29 Nor.: f matige oostelijke tot noordelijke later wellicht noordwestelijke wind, betrokken tot gedeeltelijk bewolkt, mogelijk eenige regen, weinig verandering in tempera tuur. Fietsers licht op: Van 28 - 29 Nov. van 4 22 a. 7,15 m. 2930 4,21 —7,17 30 Nov.-l Deo. 4,20 7,18

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1930 | | pagina 1