Zierikzeesche Nieuwsbode abonnement: Woensdag 16 Juli 1930. zierjkzeesche courant. advertentien Inzending Advertentiën feuilleton. DE DOCTORES. STER-TABAK Fietstochten Pijji per 3 miudga f 1,50, franco per peat 1,80. Voor het buitenland per jaar f 10,— Afionderlijke nummers 5 oent. VerBohynt Mud., Wsad. eu Vrjjd Tel. No. 32. - Pontgiro 13T61T. 86sta JAARQANQ. - No. 12028. Dir. H. J. DE LOOZE. Ullf.-RKulnr M. J. KOSTEN. run 1—8 regel. 80 et»., tub 4 regel, en dasrboren 20 ota. per regel. Beolame. 30 ota. p. regel. B|j contraot belangrijke korting. Inuending op den dug tub nit- gare vóór 10 or*. uiterlijk 10 uur op deudogv. uitgaaf buitenland.- DE MIJNRAMP IN SILEZIÊ. Van de 152 mannen die bij de mijn ramp van Neurode oid het leven zijn gekomen, zijn Zondag 99 begraven. Het geheele stadje Hausdorf, waar de meeste slachtoffers woonden, was gevuld met een diep ernstige belangstellende me nigte. Vijftig lijkkisten werden in den loop van_ den nacht naar het kerkhof gebracht. Deze 50 dooden zullen hier rusten, terwijl de overigen begraven wor den in omliggende gemeenten. Op het kerkhof te Hausdorff was een groot altaar opgericht, waarom zich de gede legeerden der vakvereenigingen met hun vaandels schaarden; er waren er die uit Tsjecho-Slowakije en Weenen waren op gekomen. In drie groote graven rustig de vijf tig dooden van Hausdorf; voor de grojote kuil waarin 24 lijkkisten werden neer gelaten zag men kransen van den rijks- president-en van de Pruisische regeering. De plechtigheid werd bijgewoond door Loebe, den president van den Rijksdag, leden van dit huis, den Pruisischen land dag en verscheidene protestantsche en katholieke geestelijken. Tienduizenden stonden gedurende de plechtigheid om het kerkhof geschaard; op de begraafplaats zelf werden alleen de nabestaanden van de slachtoffers toe gelaten; herhaaldelijk vielen vrouwen in zwijm. De begrafenis te Hausdorff duurde 2 uur, daarna werden de overige lijk kisten naar de kerkhoven der andere gemeenten vervoerd. Eerst laat in den middag werden de laatste slachtoffers van deze droeve ramp aan den schoot der aarde toevertrouwd. DE HONGAARSCHE KONINGSKWESTIE. De thans met ongewone regelmaat in alle nuances in de Midden-Europeesche pers verschijnende berichten over het her stel der Habsburgers in Hongarije, zijn met één van bijzondere beteekenis ver meerderd. Uit dit bericht zou blijken, dat ex-keizerin Zita thans officieel op het tooneel komt. Ex-keizerin Zita heeft den meerderjarigen leden van het huis Habsburg een circulaire gezonden, waarin deze worden uitgenoodigd hun reeds vroeger afgelegden eed van trouw in een bepaalden vorm te herhalen. De mede- deeling constateert, dat „keizer en ko ning Otto op 20 November zijn achttiende levensjaar zal hebben bereikt en op dien datum alle plichten en rechten als fami liehoofd der Habsburgers aanvaardt". Waarschijnlijk, zoo onderstelt de brief verder, kunnen echter niet alle leden van het huis dien dag te Steenokkerzeel, waar Zita verblijf houdt, aanwezig zijn en daar om is het noodig, dat ieder lid de loya liteitsverklaring, die bij de circulaire is gevoegd, onderteekend aan het kabinet van het Huis zendt. Dit bericht heeft in politieke kringen het grootste opzien verwekt. De legiti misten houden het voor volkomen geloof waardig. Zij stellen zich echter op het standpunt, dat hier slechts sprake kan zijn van een familiebesluit. De stap van de ex-keizerin kan aan de politiek der legitimisten niets veranderen en de pre tenties van het huis Habsburg kunnen slechts verwezenlijkt worden met toe stemming van het Hongaarsche parlement De groep der aanhangers van de vrije koningskeuze verklaart echter in den- brief van Zita een niet gering gevaar te zien. Zij neemt aanstoot aan den titel keizer en koning in den tekst, welke er op zou wijzen, dat het plan bestaat het eventueele herstel der Habsburgers te doen geschieden op dynastischen grond slag. Uit Stad en Provinoie. ZIERIKZEE. De Nederl. Spoorwegen i Naar het Engelsch. HOOFDSTUK I. „Nu, in ieder geval zal ik hem ook maar een uitnoodiging zenden, vindt je niet, Queenie? Hoe is zijn voornaam ei genlijk?" „William". „O, dat is net een geschikte naam, me dunkt, hij had niet anders kunnen heeten", meende Barbara. „En vooral nooit een afkorting maar regelrecht „William!" „Weet je, wat William zei, naar aan leiding van namen, bij een van de weinige gelegenheden, dat ik hem aan 't praten kreeg?" „Hij hield er zeker een heel geleerde verhandeling over, is het niet?" „Neen, dan ken je hem toch niet hoor! Hij sprak over namen van bloemen voor vrouwen. En hij zou graag hebben dat ik Daisy was genoemd. Frisch en natuur lijk, met een gezichtje als zonneschijn!" „Dat staat wel zoo haast gelijk, met Een bekend blad schreef onlangs: „Het bezit van een goede pijp is iets pret- tigsenjewentaanhetding." Hieraan moet worden toe gevoegd: „Wie van zijn pij p net volle genot wil hebben rookt Iedere rooker zal dat be- organiseeren op Donderdag 24 Juli een goedkoope reis van de stations aan de lijn Vlissingen—Roosendaal naar Rotter dam en Den Haag en terug met bezoek aan de Diergaarde te Rotterdam en den Dierentuin te Den Haag. In de prijzen naar Rotterdam en den Haag is ook de toegang tot Diergaarde, resp. Dierentuin begrepen. Ter gelegenheid van de sportde- monstraties, welke Zondagmiddag op het terrein aan den Zandweg zullen worden gehouden, komt ook een plezierboot met sportenthousiasten naar hier om bij de wedstrijden tegenwoordig te zijn. Voor het examen hulpkeurmeester van vee en vleesch ter verkrijging van een diploma is o.a. geslaagd, de heer M. Hundersmarck alhier. In den nacht van Zóndag op Maan dag hebben een tweetal honden, in een bocht aan den Ouwerkerkschen dijk in den Gouweveerpolder, 6 schapen dood gebeten, 4 in zee gedreven, waardoor de dieren verdronken en 10 schapen zoo toegetakeld, dat de dieren ongeneeslijk zijn. Voor de betrokken eigenaars, C. Koopman en C. Ringelberg, een schade post van pl.m'. f 300. Men heeft de bloed dorstige daders nog een tijdje nagezeten, maar men is hun spoor bijster geraakt, zoodat het tot nu toe niet bekend is van wie de honden met wolfachtige nei gingen zijn. Eigenaren van honden zullen goed doen 's avonds hun dieren aan solide kettin gen te leggen of zóó op te sluiten, dat aanvallen op schapen in 't vervolg ach terwege zullen blijven. Bij K.B. is goedgekeurd een wijziging in het Bizonder Reglement op het bestuur van het Waterschap Schouwen, waarvan tot invoering van een geschotheffing van de gebouwde eigendommen in het Water schap gelegen, zal worden overgegaan. NOORDWELLE. Door B. en W. zijn geplaatst op de aanbeveling voor secr.- ontv.: 1. G. A. Haringman, ambt. t.sj. te Colijnsplaat en Z. C. W. Molenaar, idem te Lekkerkerk c.a. SEROOSKERKE. Vrijdag 11 Juli j.l. kwam de Raad dezer gemeente in open bare vergadering bijeen. Voorzitter de burgemeester. Afwezig de h.h. N. Moel- ker en S. Geluk. Onder de ingekomen stukken bevindt zich een kennisgeving van een aanzoek, zou ik meenen", lachte Bar bara. „Maar jij bent er ook zeker zoo aan gewoon, dat alle studenten je het hof maken!" „Niet allen", antwoordde Queenie en haar blik dwaalde intusschen over het groote, groene grasperk naar het grijze Universiteitsgebouw aan den overkant. Professor Donnington had dit ouder- wetsche huis genomen, om vlak bij zijn „werk" te zijn. Hij was eerst laat ge trouwd en in haar manieren en opvat tingen was Mrs. Donnington heel anders, dan de Schotsche dames in wier kring zij zich nu ineens verplaatst zag. Zij was knap van uiterlijk en ofschoon ze nooit zoo mooi was geweest als nu het doch tertje, had de professor haar lief met heel zijn hart. Hun eenig kind: „Quee nie", droeg haar naam niet voor niets; want ze was met recht hun „koningin netje"! Het huis was in den regel vol studenten zoowel vrouwelijke, als mannelijke. Het was echter in den overgangstijd, dat vrouwen nog maar heel weinig voor dok ter studeerden. De professor was echter een van de uitnemendste mannen, die doceerden, dus trokken zijn collega's veel studeerenden. Queenie was knap; iets, wat immers niet anders verwacht kon worden van de dochter van Professor Donnington, de Minister van Financien en van Binnen- landsche Zaken, dat de uitkeering per inwoner, volgens art. 3b der wet van 15 Juli 1929, voorloopig is vastgesteld op f4,646. Medegedeeld wordt dat door B. en W. brandbluschmateriaal, als stand pijp, k aansleutel, straalpijp en slang, aan- passerde aan de waterleiding is besteld bij de N.V. Brandspuitenfabriek voorheen Bikkers Zoon te Rotterdam. Van Gebr.s Landegent, beurtschippers is een schrijven ingekomen, behelzende de mededeeling, dat zij niets kunnen af trekken van de ingezonden nota's voor vervoer van een baggeraak en een brand kast. Besloten wordt de nota's te voldoen. Het herstelwerk aan de plafonds in de school zal uitgevoerd worden in de a.s. groote vacantie; de opzichter heeft voor dat werk prijsopgaaf gevraagd aan den timmerman Beije. De weegbrug aan de haven Schelphoek is afgekeurd; een der hoeken was niet zuiver. Kostelooze he- keuring zal plaats hebben omstreeks half Aug. e.k.; opdracht tot verhelpen van het euvel is reeds gegeven. Namens B. en W. biedt de voorzitter ter voldoening aan de wettelijke voor schriften ter dezer aan den Raad aan de gemeenterekening over 1929 aanwijzende wat betreft de gewone dienst. Ontvang sten f 14659; uitgaven f 12996,39; goed slot f 1662,61. Kapitaaldienst: ontvangst en uitgaaf f 9580,74. In de commissie tot nazien dier rekening, worden benoemd alle raadsleden, buiten de wethouders. Bepaald wordt, dat het onderzoek zal" plaats vinden, onder voorlichting door den ontvanger op Vrijdag 18 Juli a.s., des avonds 9 uren. Ten slotte geeft de voorzitter uitvoerige inlichtingen, in ver band met de wet, regelende de finan- eele verhouding tusschen Rijk en Ge meenten. De resultaten daarvan zijn voor deze gemeente zeer gunstig en openen perspectieven, die tot dusver onbekend waren. De gemeentefondsbelasting, die de 'gemeentelijke inkomstenbelasting vervangt is voor deze gemeente aanmerkelijk lager. Het gemeentebudget zal ook in de ver volge niet meer afhankelijk zijn van min der gunstige financieele omstandigheden waaronder de ingezetenen eventueel mochten komen te verkeeren. Na omvraag volgde sluiting. ST.-ANNALAND. Dezer dagen slaagde onze vroegere dorpsgenoote, mej. H. M. Odink, voor het diploma machineschrijven (10-vinger systeem). ONDERWIJS. M.U.L.O.-EXAMENS GOES. Geëxamineerd van de Mulo-school te Zieiikzee 3 mannelijke candidaten, voor diploma A geslaagd, J. S. Steendam te Zierikzee en J. J. Klaasse te Kerkwerve. RIJKS HOOGERE BURGERSCHOOL MET VIJF-JARIGEN CURSUS TE ZIERIKZEE. Toegelaten tot de 1ste klasse 35 leer lingen Adrianus T. Boogaart, Cornells Job Jan Boogerd, Ploontje T. van den Bout, Arie J. Bravenboer, Johanna Bi. Brouwer, Adriana H. Buijze, Cornelia J. P. Cats- man, Mattheus J. van Duin, Cornelis W. Elenbaas, Maria L. A. Faber, Jacob J. van Gastel, Willem Gilijamse, Adriaan G. Kanaar, Jan A. Klompe, Thona L. Kwaak, Maria E. Minderhoud, Johann H. A. Ochtman, Nicolaas L. de Oude, Jan M. Kloet Overbeeke, Hendrika Prosman, Isaac Quaak, Cornelia G. van Rhee, Adri ana Schram de Jong, Reinier A. Schür- mann, Cornelia A. Slager, Abraham J. Soeters, Cornelis Steendijk, Tonus J. J. Steur, Willemina W. Telle, Arnoldus Tim merman, Laurens A. Verdoorn, Job J. Vijverberg, Livina C. van Zuijen, Geer truida J. van der Wolf en Catharina L. Coumou. Bevorderd van de 1ste naar de 2de klasse 36 leerlingen: Adriaan Kesteloo, Leendert Haeck, Eli zabeth W. van den Bout, Maatje de Bruine, Christina M. van der Bijl, Elisa beth W. Deist, Josephina M. Jongmans, maar haar oordeel over de vrouwelijke studenten luidde anders niet zoo heel gunstig. „Ze kennen de gewoonste dingen niet, die een vrouw behoort te weten. Denkt u, dat ze, bijvoorbeeld, een van allen goed het haar weten te doen?" Haar vriendin, Barbara Stourton, vond haar ook onweerstaanbaar en was al ge woon, de tweede viool te spelen. Schert sende zei ze dan ook op QUeenie's ant woord van „Niet allen!" „Nu ik wilde wel, dat je mij maar overliet allen; wien jij je aandacht niet schenken wilt! Ze beschouwen mij nu enkel maar als zoo'n soort „aanhangsel" en zoeken alleen mijn gezelschap, omdat ze dan over jou kunnen spreken 1" „Maar William toch niet?" „O, neen! Die schijnt van mijn bestaan niet af te weten!" „Vader heeft bijzonder veel met hem op en profeteert groote dingen van hem. In ieder geval zal hij zich wel zoodanig onderscheiden, dat hij een titel verwerft!" „Dat geloof ik graag! Maar vertel mij nu allereerst eens, hoe is het adres van William?" „Morningside 31. Je zult eens zien hoe mijn picnic in het water zal vallen door een flinke regenbui! Waarschijnlijk zou het verstandiger zijn geweest, als ik een bal had gegeven!" Janna C. Verbeek, Jan M. Beije, Pieter J. W. Bongertman, Egbertus Th. Faber, Gilles J. Goemans, Jacobus H. Goemans, Johannes H. Hage, John H. C. van Lonk- huijzen, Job van de Zande, Gerrit J. Her- manides, Kornelis B. Hogerland, Adriana K. van den Bout, Cornelia J. Dalebout, Johanna G. Doeleman, Frangoise A. Hoogstra, Prina J. Kloote, Maria C. Lou- werse, Agatha P. Vink, Cornelis Bolijn, Johan A. Bunschoten, Johann C. Daudey, Jan Gast, Marinus C. Jonker, Gillis A. de Kater, Willem D. Moelijker, Corne lis van Splunder, Adriaan van de Stolpe, Abraham J. van de Velde en Andries A. Vis. Toegelaten tot klasse II: Bernard Boes man (voorwaardelijk). Afgewezen 2. Bevorderd van de 2e naar de 3e klasse 28 leerlingen: Anthonetta Th. M. van de Ven, Pie- ternella Klaasse, Cornelia A. v. d. Bout, Maatje S. H. van Staalen, Sina Boogaard, Geertruida J. de Rijke, Jan bij de Vaate, Mattheus C. van Duin, Marinus M. de Raat, Cornelis J. Kloote, Adriaan J. Gaan- derse, Cornelis Felius, Jacob A. v. Dijk, Bartho C. W. Dalebout, Gerrit S. Bun schoten, Bila A. Lux, Adriana P. Dog ger, Gezina R. Sikkens, Dina Dalebout, Anna P. Bakker, Johanna H. van der Burg, Benjamin Joppe, Hugo H. Hage, Cornelis J. Boot, Johannes C. Constandse, Christiaan Bouter, Hendrik J. E. Cock en Stoffel J. P. Jumelet. Afgewezen 5. Bevorderd van de 3e naar de 4e klasse Reinholde F. H. Strubelt, Gerharda A. de Noo, Janna M. Brouwer, Hendrik P. G. J. van Nahuijs, Pieter M. Jonker, Hen drik P. Everwijn, Adrianus Houmes en Cornelis W. van Zuijen, die plaatsing verlangen in de A-afdeeling, Magdalena J. Istha, Hendrika J. Schram de Jong, Stientje J. Geluk, Marinus J. Kosten, Pie ter C. Krijger, Adriaan P. Sehrier, Leen dert Klompe, Pieter K. Hanson en Pieter L. Landman, die plaatsing verlangen in de B-afdeeling, Maria S. van Staalen en Cornelis J. van den Bout, die de school verlaten. Niet bevorderd 4. Bevorderd van A-IV naar A-V: 10 leer lingen: Pieter J. Cashoek, Arie Vermaat, Maria A. Ittman, Cornelia M. Houdkamp, Mar- garethe M. Kloote, Cornelia B. Timmer man, Maria Vonk, Gerard J. van der Gra'if, Hendrik de Koene en Jacobus R. Ribbens. Afgewezen geen. Bevorderd van B-IV naar B-V: 16 leer lingen: Geertruida J. M. Wansink, Adriana J. Kesteloo, Johannes A. Blom, Cornelis A. Nolet, Cornelis M. van der Linde, Ja cobus Boogaard, Izaak C. J. Catsman, Jan W. van Putte, Pieter A. van de Velde, Carel J. L. van de Griend, Leen dert D. van den Houten, Cesar W. Itt- mann, Gerardus M. Poldermans, Pieter J. van der Valk, Marius J. W. Zeven boom en Daniël Hage. Niet bevorderd 2. Aan de M.T.S. te Haarlem ver wierf hét einddiploma afd. werktuigbouw kunde, de heer J. H. Franken te Renesse. Aan de Universiteit te Utrecht slaag de dezer dagen voor het cand.-examen geneeskunde de heer J. A. Verhage te Moriaanshoofd. ST.-PHILIPSLAND. Tot onderwijzeres de Bijz. Lag. School te A.J.-Polder is benoemd mej. J. M. Geense te Middel burg. CHR. LYCEUM VOOR ZEELAND. Van de zijde van het onlangs gevormde bestuur wordt aan de Zeeuw medege deeld, dat- ijverig gewerkt wordt, om zoo mogelijk in September 1931 een Lyceum te kunnen openen. Voor dat doel is een Financieele en een Bouwcommissie ingesteld. Voorts is een Internaats-commissie ge vormd, bestaande uit de heeren Dr. van Lonkhuyzen, Zierikzee (Voorz.); Ds. Post „Stel je voor, William, dansende!.... Maar kijk, als je van de zon spreekt, zie je haar stralen"! Daar komt hij aan, mèt je vader!" William MacBride was ruim een hoofd langer dan de professor, die ook al niet klein van stuk was. Hij had een groot hoofd, weerbarstig haar, eenigszins grove trekken, maar mooie grijze oogen, die je steeds recht in het gelaat keken, zoodat Queenie ééns tot haar moeder had gezegd „Ik geloof niet, dat William ooit een leugen zou kunnen zeggen!" De heeren waren zóó zeer verdiept in gesprek, dat ze er zich waarschijnlijk geen van beiden bewust van waren, hoe twee paar oogen op hen gevestigd wer den tot William MacBride opkeek en zijn pet afnam. «t| „Ja," zei hij, „ik zie in dat zij een toekomst hebben, maar op het oogen- blik is het nog niet zoo ver! Als vrou wen in de medicijnen willen studeeren, laten ze dit dan onder elkaar doen! Ik vind het, eerlijk gezegd, soms pijnlijk, de onderwerpen, die in ons bijzijn voor haar gedoceerd worden!" „Ja, dat is wel zoo!" zei de professor, die zich in stilte verwonderde over het conservatisme in den jongen man. „Ik zou bijvoorbeeld ook niet graag zien dat mijn dochter voor dokter studeerde. Fn Axel; Ds. Voors, Zierikzee en Ds. v. <L Vis te Goes. REKKN1EUWS. „AANPAKKEN". Blijkens het jaarverslag (1929) der ver- eeniging „Aanpakken" tot verbetering der predikantstraktementen in de Ned. Herv. kerk bedroegen de activa en passiva op de balansrekening f 735,095,21 en die van de winst en verliesrekening f 139,268,42. Aan contr. en giften werd f 102,389,92 en aan renten f 34,719,36 ontvangen. POST EN TELEGRAPHIE. De brievenbesteller K. te St.-Philips- land is wegens het plegen van malver saties in zijn dienst geschorst. ST.-PHILIPSLAND. Met ingang van 14 Juli is het postkantoor alhier geopend: voor post en telegrafie van 81/2 ID/2, 14—16 en 18—191/2. voor telefoon van 8—17 en 18—20. VERKOOPINGEN, ENZ. POORTVLIET. Zaterdagavond werden ten overstaan van notaris D. v. d. Velde te Tholen en ten verzoeke van den heer A. L. Burgers te Zevenbergen diverse perceelen tarwe, haver en erwten ge veild. Voor de tarwe werd f 80—100, voor de haver f 8095' en voor de erw ten f 100 per gemet geboden. Er werd niets gegund. LUCHTVAART. VAN DIJK WEER NAAR NEDERLAND. De Oceaanvlieger van Dijk zal op 19 Juli a.s. met de „Statendam" uit New York gaan en zich te Plymouth ontsche pen, teneinde vandaar, vergezeld door zijn vrouw, naar Londen te reizen. Ver der zal hij per K.L.M.-vliegtuig naar Schiphol vertrekken, waar hij door al len, die in de vlucht over den Oceaan belang stellen, zal worden ontvangen. Het Doorzitten bij Wielrijden, een door de zon verbrande Huid, Schrijnen en Smetten verzacht en geneest men met Doos 30, 60, Tube 80 ct PUR0L YAN HEINDE EN YE&, Op 21 Juli a.s. wordt, ter gele genheid van het eeuwfeest der Belgi sche onafhankelijkheid, aan al de bur gemeesters van het Rijk, ruim 2600 in getal, in de groote hal van het Cinquan- tenaireplein te Brussel door de regeering, een f eestmaal aangeboden. De koning, de koningin, prins Leopold, prinses Astrid en prinses Karei zullen vermoedelijk, even als al de ministers, mede aanzitten. Aan de koninklijke familie zal, namens de genoodigden, een adres van hulde en trouw aan de dynastie worden overhan digd. Te Jericho, in den staat Oklahama, werd een blanke vrouw door een neger vermoord. De vrouw was afkomstig uit Shamrock in den staat Texas. Een me nigte van 300 blanken te Shamrock ver joeg de geheele negerbevolking, mannen, vrouwen en kinderen, uit de stad, en wilde het negerkwartier in brand ste ken. Dit werd echter verhinderd door de inmiddels ter plaatse verschenen staatspolitie. Vijf jongens en een meisje zijn ver dronken door het omslaan van een jol in de baai van Massachusetts. Een kust vaartuig heeft den eenigen overlevende gered, die vertelde, dat een rukwind het vaartuig had doen omslaan. De zeven inzittenden kwamen in zee terecht, maar wisten zich wanhopig aan de omgesla gen boot te klampen. Toen de nacht aanbrak hadden de uitgeputte schipbreu- toch mag ik Miss Frampton heel graag. Ze stelt zoo van harte belang in het geen gedoceerd wordt. En och ja, die andere jonge dingen mag ik ook wel, al vatten ze de studie nu misschien niet zoo ernstig op. Maar ga je mee binnen, MacBride? De thee zal juist klaar zijn". De jonge man draalde even met het bezwear: „Ik moet eigenlijk nog werken". „Het leven bestsat niet enkel uit wer ken", meende de professor, die wel de gelijk den bewonderenden blik naar bo- van van zijn jongen vriend had gezien. Bij zichzelven oordeelde hij „Queenie zou nog zoo'n slechte partij niet doen aan MacBride". Want dat William het nog ver zou brengen, daar was de professor zeker van; binnen enkele jaren zou hij instaat wezen, zijn vrouwtje een schitterende positie te geven. De vrouw van den professor was aan het theezetten, toen MacBride en zijn gastheer binnentraden. De jonge man was zeer gesteld op Mrs. Donnington; en, dat dit gevoelen wederkeerig was, gaar gaf de gulle gast vrouw duidelijk blijk van. Het was haar ook niet ontgaan, hoe teeder hij Queenie's hand in de zijne gesloten had bij de begroeting. fWorrft vmroMf.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1930 | | pagina 1