Zierikzeesche Nieuwsbode abonnement: Woensdag 21 Mei 1930. zierikzeesche courant. i\' JJJ.0aujbw«'/x advertentien Inzending Advertentie FEUILLETON. ONTMASKERD. STER-TABAK Het Wiegekind. 2V00 per 3 «Mnden f 1,50, frsnoo per poat f 1,80, Yoor het buitenland per jaar t 10,— Afzonderlijke nummert 5 oent. Varsohjjnt Mnd., Woed. en Vr|jd. Tel. «o. 32. - Postgiro 137677. y«b 18 regel» 60 et»., 4 regel» en daarboven 20 ot». per regel. Seolames 80 ot». p. regel. B{j eontraot belangrijke korting. Iniending op den dag van uit gave vóór tO ure. uiterlijk 10 gur og den d»g aitessS Uit Stad en Provincie. Z1ERIKZEE. Vrijdag 30 Mei wordt ln de Concertzaal een nationale avond ge houden, waar als spreker hoopt op te treden majoor Geerke uit 's-Gravenhage, lid van het hoofdbestuur van den Nat. Bond van het Mobilisatiekruis. Tot deze bijeenkomst zullen worden uitgenoodigd alle leden van den B.V.L., Volksweer baarheid, Burgerwachten, Schietvereni gingen etc. Bij deze gelegenheid worden uitgereikt witte en militaire mobdljisatie- kruisen. Het „Zierikzeesch Strijkorchest" ver leent dien avond haar welwillende me- demerking. Wij herinneren hier aan de Legerorder 1924, No. 396. „Ter kennis van de Landmacht wordt gebracht, dat het H.M. de Koningin heeft behaagd', als blijk van waördeering van de diensten, door de krijgsmacht tijdens den gemobiliseerden toestand aan den lande bewezen, te bepalen, dat het her- inneringskruis, ingesteld door het Natio naal Comité Herdenking Mobilisatie 1914, ook in uniform zoowel in - als buiten dienst mag worden gedragen. Allen, die in de periode Augustus 1914 —November 1918 eenigerlei militaire dienst bij de weermacht te land of ter zee hier te lande of in de Overzeesehe Gewesten hebben vervuld, zullen gerech tigd zijn, het herinneringskruis te dragen. Het kruis zal worden gedragen na het onderscheidingsteeken voor langdurigen dienst, doch vóór de buitenlandsche rid derorden en eereteekenen". Zooals bekend, zal hedenavond het Stadhuis en den Stadhuistoren, ter ge legenheid van de plechtige ingebruikstel ling van het electrische licht, door een tiental groote schijnwerpers worden ver licht. Dinsdagavond elf uur heeft men daartoe een „generale repetitie" gehou den, die uitstekend slaagde. Prachtig kwamen de contouren van onzen bijzon der fraaien raadhuistoren, door de sterke electrische verlichting, tot zijn recht. Toen de stroom even ingeschakeld was, maakten enkele stadgenooten van de ge legenheid gebruik hun winkel of woon huis te verlichten. BURGH. Vergadering van den gemeen teraad, gehouden op Vrijdag 16 Mei. Aan wezig alle leden, benevens eenige belang stellenden, w.o. twee dames. Bij de ope ning herinnert de voorzitter in treffen de woorden het overlijden van den oud wethouder wijlen den heer W. Heule, die tal van jaren de gemeentebelangen op uitstekende wijze heeft behartigd. Mach tiging wordt verleend tot voldoening van een bedrag ad f 164,61 aan de gemeente Zierikzee voor bezoek van leerlingen aan de ambachtsschool aldaar. Aan de com missie tot bestrijding der iepenziekte wordt tot wederopzegging een jaarlijk- sche bijdrage van f 1,50 toegestaan eu aan J. Geleijnse en C. v. d. Linde een 1/2 jaar afschrijving hondenbelasting ver leend. Omtrent de circulaire van Gedep. Staten inzake aan te brengen brievenbus sen aan de woningen zullen B. en W. ter volgende vergadering met een voor stel komen. De rekening der gezondheids commissie over 1929 in ontv. en uitg. resp. met f 1199,67 en f 1054,60 wordt met alg. st. goedgekeurd. Aan de feest commissie voor viering van H.M. 50sten geboortedag wordt met 6 tegen 1 st, (tegen dhr. Overbeeke) een bedrag van f 75 toegestaan voor tractatie der school kinderen en een subsidie van f 40 per jaar voor aanschaffing en onderhoud eener auto ten behoeve der wijkverpleeg ster van de afd. Haamstede-Burgh der vereeniging „Het Groene Kruis". M.a.st, wordt besloten aan de vereeniging tot (Naar hat Engelscb). 8 Samen gingen wij dus naar de rivier en ik zou juist mijn handen nog eens flink onder water steken, toen de steen, waarop ik voorover boog wat naar voren rolde; en weinig had het gescheeld of ik had een veel radicaler bad genomen dan dit wel mijn bedoeling was ge weest... Eric trok mij echter bij mijn mantel terug; en toen het gevaar al voorbij was, liet hij mij nog niet gaan, maar sprak: „O Nancy, ik kan de woorden niet langer terugdringen, maar ik heb je toch zoo liefl Kan je niet je best doen kindje, om ook wederkeerig dit gevoelen voor mij te gaan koesteren?" „Maar, Eric... ik hoef er mijn best niet meer voor te doen. Ik heb je al lief!" Met iets, wat naar een snik leek, sloot hij mij in de armen en kuste mij vurig. Nadat de allereerste vervoering van de verklaring voorbij was, beloofde hij, dien avond om negen uur, zich weer in de kinderkamer te vertoonen. Wanneer het gesprek 1 gint te verflauwen, zet dand een pak op tafel. Onmiddellijk zul» len geestdriftige uitingen van waardeering weerklin» ken en bij het genieten van den fijnen zacnten geur van Ster-tabak zal de opgewek te stemming terugkeeren. bevordering van het tuinbouwonderwijs op Schouwen-Duiveland voor 1930 een bijdrage van f 175 te verleenen. B. en W. worden gemachtigd tot aankoop van brandwecrmateriaal in verband met de aanstaande exploitatie der waterleiding De jaarwedden van den gem.-ontvanger wordt ingaande 1 Juni a.s. periodiek ver hoogd met f 50 en het vermenigvuldi- gingscijfer der gemeentelijke inkomsten belasting 1930-'31, evenals ten vorige jare vastgesteld op 1,2. Aan de gevraagde in richting der aansluiting bij de waterlei ding in de woning van het hoofd der openbare lagere school zal gevolg wor den gegeven, mits de huurder jaarlijks 5 0/0 in de meerdere kosten betaalt. Aan het adres der gemeente Zierikzee aan Ged. Staten tot het aanbrengen van een ponton in de haven zal adhesie betuigd woraen. Alsnu komen ter tafel adressen van ingezetenen uitvde kom der gemeente en van de schoonheidscommissie te Mid delburg, dat de raad zijn besluit, in de vorige vergadering herroepe en de elec- trificatie in de kom der gemeente alsnog ondergronds te doen uitvoeren. Hierover ontspint zich een vrij langdurige discus sie. De heeren Fokker, Kloet en van Zuijen bepleiten ondergrondschen aanleg om ontsiering door een bovengrondsch net te voorkomen; de heeren Boot, Lan- degent, Overbeeke en Krijger maken be zwaar tegen de meerkosten van f 3225; dhr. Krijger is van meening, dat men bezuinigen moet, waar dat kan. Tenslotte doet dhr. Fokker het voorstel om met den ondergrondschen aanleg tevens te besluiten tot overname van gemeente wege van de garantie der uitbreidingen buiten de kommen van Burgh, Burghsluis en Westenschouwen; dan werkt men in 't belang van 't algemeen; de heeren Kloet en van Zuijen gaan hiermee ac- coord; laatstgenoemde verklaart er alles voor over te hebben in 't belang der goede zaak. De andere leden blijven bij hun meening, dat de uitvoering te veel kost. Thans vraagt de voorzitter of er nog overwegend bezwaar zou zijn, wan neer de meerkosten van ondergrondschen aanleg tot f 2500 gereduceerd worden; dhr. Boot antwoordt, dat hij er dan zijn stem aan zou geven; ook de heeren Lan- degent en Krijger vertoonen toenade- „En, liefste", besloot hij, „iK kan niet lang meer buiten je! Zoodra de zusjes een ander huis vinden, voer ik mijn vrouwtje mijn „kasteel" binnen! Ursula is al zoo goed als verloofd, zooals je weet, en Rosa kan met genoegen bij een tante en nichtjes in Derbyshire haar in trek nemen; dus nu vanavond zou ik wel eens graag alles willen hooren van je: van je werk en wanneer je Bleak Hall voor goed zoudt kunnen verlaten". Wij voegden ons nu bij de anderen. Stralende als ik er uitzag, scheen Helen de waarheid al te vatten: Althans zij fluisterde: „O, Nan, wat ben ik blij voor je!" Wij pakten onze mand weer en wel dra waren wij op weg naar huis. Na het avondeten zaten wij voor het vuur in de kinderkamer en praatten ge zellig van allerlei dingen tot de deur ineens zachtjes openging en de stem, die ik zoo zeer liefhad, riep: „Wat zitten jullie daar nog in donker". „In donker?,. Bij den gloed van het vuur?" meende Tom. „Nu, misschien is het ook maar beter dat het nog wat donker is als ik ineens mijn bom werp... De zaak is, dat ik Nancy verlang. Mag ik haar hebben?" „Neen!" riepen de tweelingen als uit één mond. „Je krijgt haar niet!" „Ja, jij mag haar hebben", zei Arthur, al doen wij dan ook noode afstand van haar". ring. Daarop biedt de voorzitter ook na mens zijn echtgenoote aan f725 uit privé in de gemeentekas te storten als te gemoetkoming in de kosten van onder grondschen aanleg. Dit royale aanbod wordt met waardeering begroet en met 61 st. (tegen dhr. Overbeeke) het voor stel tot ondergrondsche uitvoering aan genomen, mits de P.Z.E.M., mocht zij t. z. t. tot algemeenen ondergrondschen aanleg overgaan, het door de gemeente meer betaalde restitueeren. Een en ander zal uitgevoerd worden door middel van een annuïteitsleening over 40 jaren. De hoofdzaken der garantiestelling worden daarop in besloten vergadering behan deld. Na heropening wordt m.a.st. het voorstel van dhr. Fokker aangenomen o:n de garantie's tot een bedrag van f 1560 van gemeentewege over te nemen, de Weeldeweg als een onderdeel van den Meeldijk beschouwende. Daarna sluiting. BROUWERSHAVEN. De raad dezer ge meente is tegen Donderdag 22 Mei a.s., namiddags 5 uur w.t. in openbare ver gadering bijeengeroepen, in welke ver gadering zal plaats hebben de installatie van den Ed. Achtb. Heer C. Gast, als burgemeester dezer gemeente. NIEUWERKERK. Spoedeischende ver gadering van den Raad dezer gemeente. Voorzitter de burgemeester. Tegenwoor* dig alle leden. Aan de orde is de benoeming van een gemeente-geneesheer, tevens geneesheer van het Burgerlijk Armbestuur. Na am pele bespreking wordt m.a.s. als zoo danig benoemd de heer E. E. Vleugels Schutter te Oosterland, nadat vooraf aan bedoelde betrekkingen is verbonden het genot van vrije woning. Besloten wordt om het nieuwe gemeentehuis te openen in het tijdvak 5—12 Juni en zoo mogelijk op 10 Juni a.s., des voormiddags 11 uur en den heer Commissaris der Koningin daartoe uit te noodigen. De heer Geleijnse wijst er op, dat elke maal, dat er kolen worden aangevoerd vanwege den kolenbond, de ledige kolen- balen worden gehangen op het hek rond het plantsoen, den laatsten keer zelfs op Zondag. Spreker- vraagt of dit niet andeers kan? De voorzitter zegt'j dat hij deze wijze van handelen ook niet goed vindt, doch hij weet geen betere plaats. Hij zegt toe daarnaar te zullen uitzien. B. en W. worden gemachtigd tot het aanschaffen van de noodige brand- bluschmiddelen, voor eventueele blus- sching met beiehulp der waterleiding. De voorz. merkt, alvorens de verga dering te sluiten op, dat deze de laatste in dit lokaal zal zijn. Sp_r. gelooft niet, dat de leden met leedwezen van dit ver trek zullen scheiden. Hij hoopt spoedig het nieuwe gebouw te betrekken en dat aldaar de samenwerking even prettig zal zijn als thans. Spr. hoopt, dat ook aldaar Gods zegen óp de vergaderingen moge rusten. Hierna sluiting. BRUINISSE. Met ingang van 1 Mei is benoemd tot assistent der Directe Be lastingen, Invoerrechten en Accijnzen, C. van Erkel, kommies le kl, bij vermeld dienstvak. Reeds herhaalde malen is van ver schillende zijden aangedrongen op ver betering van de verbinding van Schou wen-Duiveland met den vasten wal, voor al wat betreft het veer Zijpe—A.J.-Pol- der. Thans schijnt ook de aandacht van de betrokken autoriteiten daarop geves tigd, want Vrijdag j.l. arriveerde te Zijpe per auto uit den Haag Minister Reijmer, vergezeld van den heer Directeur-Gene raal van den Rijkswaterstaat Ingenieur Ringers en den heer Krijger, lid der Tweede Kamer, terwijl mede ter plaatse aanwezig waren den heer Hoofdinge nieur-Directeur Ir. J. J. v. Leeuwen van Middelburg en Ingenieur P. L. Israël van Goes, om zich met den plaatselijken toe stand te Zijpe op de hoogte te stellen. „Wees goed voor haar Eric! Wij hou den zooveel van haar", zei Heien, hem de hand gevend. Maar Doris bleef zwijgen en ik vroeg haar of zij geen goeden wensch voor mij had. „Je zult er al zooveel krijgen, zonder die van mij!" lachte zij. Toen stond ik op, kuste hen allen en Eric en ik gingen naar de eetkamer voor het beloofde gesprek. Ik vertelde hem alles; iedere bijzon derheid, van mijn aankomst op Bleak Hall, tot mijn vertrek van deze vrije dagen. Hij luisterde, zonder iets te zeg gen, tot ik klaar was. „Het is zeker iets ernstigs, dat daar plaats heeft. Wót daar valt nog niets uit op te maken. Wees voortdurend op je hoede, als je terug bent, liefste! Be- spionneer hen zelfs, hoe afkeurens waardig dit in andere gevallen 00K is' Schrijf mij dikwijls en als je bezoek mag ontvangen, dan zal ik komen. Wel ken dokter hebben ze?" „Ik weet niet. Ik heb hem nooit ge zien of zijn naam gehoord, maar ik zal trachten, het uit te vinden". En toen namen wij afscheid, want het zou dien volgenden ochtend al weer vroeg dag zijn. HOOFDSTUK V. Tegen dat ik het eind van de reis Moeders, als het huidje van de kleine op sommige plaatsen smet branderig is of stukgaat, genees het dan met Purol. Doos 30 60, 90 et Tube 80 ct. Bij Apoth. en Drogisten. THOLEN. Onder presidium van den heer W. Moel'.cer vergaderde Vrijdagavond in hotel Hoek, de Afd. Tholen van het Nut van 't Algemeen. Tot commissarissen der begrafenisbus werden benoemd de heeren Joh. van Dijk en L. Kristelijn en in de vacature A. Engelvaart, dhr. Jan Bal. Als bestuurs- J lid werd herbenoemd dhr. C. den Ouden. De rekening, nagezien door de heeren van Liere en de Heer, werd daarna goedgekeurd. Als bestuursleden werden herbenoemd: de heeren W. Moelker, P. Duinker en G. Amsing. De begrooting 1931 werd vervolgens vastgesteld. Hierna sluiting. - De veebezitters en gebruikers van land, worden er aan herinnerd, dat vanaf 20 Mei tot 20 Juni a.s. een land- enl vee- telling zal plaats hebben. Met de op name is belast de heer W. de Korte, alhier. ST.-ANNALAND. Vergadering van Inge landen van den polder Moggershil. De voorzitter complimenteert den heer J. Polderman, ontvanger-griffier, die deze functie nu juist 50 jaar bekleedt. Vast gesteld wordt de rekening over 1929/30 in ontvang op f 2277,916 en in uitgaaf op f 2117,48. De begrooting dienst 1930/31 werd vastgesteld in ontvang en uitgaaf op f2213,796. Het dijkgeschot voor 1930/31 werd bepaald op f 48 per H.A. (v.j. f 50) Op het verzoek van het comité inzake bestudeering en bestrijding van de iepen ziekte, om een bijdrage in de kosten daarvan, wordt afwijzend beschikt. OUD-VOSSEMEER. Er is toestemming verkregen van de zijde van den Burge meester* om op 12 Juli a.s. alhier een festival te houden, bij gelegenheid van het 5-jarig bestaan van Oud-Vossemeer's Muziekvereeniging; de wijze waarop de noodige financiën bijeengebracht zullen worden is nog niet vast- bepaald, maar men rekent op medewerking van de in gezetenen. Nog nimmer werd alhier zoo'n muziekfeest gehouden. VEREEN. VAN NEDERL. GEMEENTEN, AFD. ZEELAND. Maandagmorgen hield de bovengenoem de afdeeling haar eerste algemeene ver gadering in de Sociëteit St.-Joris te Mid delburg, onder voorzitterschap van den heer P. Dumon Tak, burgemeester van Middelburg, die in het bijzonder den Commissaris der Koningin in Zeeland welkom heette en vervolgens de verte genwoordigers van 62 gemeenten, ook van nog niet toegetredenen, van welke hij hoopte dat zij spoedig tot aansluiting zullen overgaan. De vereeniging noemt spr. een sterke organisatie, die o.a. ook door de Bank voor Nederlandsche ge meenten veel goeds voor de gemeenten bereikt. Uit het jaarverslag bleek, dat in 1929 64 der 109 gemeenten waren aan gesloten. De rekening over 1929 sloot met een goed slot van f 317,86. Tot bestuurslid werd bij acclamatie herkozen de heer S. Hage, burgemeester van Brui- nisse. Na een korte pauze was, na ver welkoming door den voorzitter, het woord aan den heer dr. C. van den Berg, adj.- directeur der vereeniging van Nederl. ge meenten, over: Herziening van de ge meentebelastingen in verband niet de fi- nancieele verhouding tusschen het rijk en gemeenten" Spr. behandelde eerst de verschillende nieuwe belastingen, die de gemeente zal kunnen heffen in den vorm van opcenten op de fondsbelasting, op de grondbelas ting, en het zelf heffen van de gemeen telijke verteringsbelasting, die eigenlijk bereikte, was het buiten onaangenaam guur en winderig, zoodat het mij be haaglijk aandeed, toen ik bij Mrs. Wil mot in de gezellige kamer, bij het vuur, haar van alles van huis zat te vertellen. „U ziet er best uit!" zei ze. „En u zult het toch, hoop ik, niet als nieuws gierigheid, maar als belangstelling op vatten, als ik vraag, wat die ring daar beduidt?" Ik vertelde haar, dat ik pas verloofd was; maar ik sprak van hem als: „Mr. Leeson", en ik zei er niet bij, dat hij dokter was. „Nu, dan wensch ik u van harte ge luk! Als uw verloofde u verlangt te zien, dan mag hij u met goedvinden van Sir Mark hier komen bezoeken en zullen wij hem een nacht logies bieden". Ik bedankte haar wel zeer en vroeg toen, hoe het met Ethel was. „Ethel is als gewoonlijk", antwoordde zij. „Van die flauwte is zij gauw weer bijgekomen; ze is nu op. Het speet ons, dat u haar laatst in een van haar an- vallen ven flauwte zag, daar u er van verschrikt zult zijn. Soms duurt zoo'n bui wel uren en komt ze na dien tijd heel gewoon weer bij". „Maar wordt ze niet met iederen keer zwakker?" vroeg ik. „Misschien een beetje; maar we kun nen het niet anders verwachten! Haar arme moeder was een zwak, hoogst ze nuwachtig persoontje, zonder eenige niets anders is dan de bestaande perso- neele belasting. Ook op het feit, dat nu niet méér dan 50 opcenten op de ver mogensbelasting kan worden geheven, wees spr. Het rijk heeft begrepen, dat de inkomsten uit de fondsbelasting voor de gemeenten niet voldoende zullen zijn. De genoemde opcenten en belastingen mogen worden geheven naast de bestaan de zakelijke belastingen. Als sluitpost zal de personeele belasting in de plaats komen van de gemeentelijke inkomsten belasting. De gemeenten zullen haar inkomen heb ben in de eerste plaats uit de gemeente fondsbelasting, die bijna gelijk is aan de R.I.B. maar met een ander tarief. Het nieuwe tarief kan op sommige groepen van de bevolking zwaar druk ken. Een moeilijkheid is o.a. het zich zelf <;lassifiseeren der gemeenten, zoo wel voor de fondsbelasting, als voor de personeele belasting, doch het rijk zal wel waken tegen excessen bij de toe passing daarvan. Ook de vraag, welke grondslagen al of niet moeten verval len, zal moeilijkheden opleveren, evenals de vraag of er in het tarief al of niet wijziging moeten worden gebracht. De classificatie moet vóór 1 Sept. plaats hebben. In verband met de onzekerheid, inzake de uitkeering uit de fondsbelas ting, kon spr. mededeelen, dat de Ver eeniging een voorloopige raming voor iedere gemeente heet gemaakt, welke bin nenkort zal worden toegezonden. (Ap plaus). Volgens spr. moet men niet de ge- heele opbrengst der belasting 1931-1932 op de begrooting 1931 brengen, want in de periode 1 Januari—1 Mei 1931 krijgt men toch de opbrengst van grond- en personeele belasting, die hooger is dan de uitkeering, die men nu van het rijk geniet. Spr. waarschuwde tenslotte de gemeenten voorzichtig te zijn en o.a. niet te veel tot verlaging der personeele belasting over te gaan. Met hartelijken dank aan den heer v. d. Berg voor zijn lezing sloot de heer Dumon Tak hierop de vergadering. ONDERWIJS* EINDEXAMENS KWEEKSCHOLEN. De minister van O. K. en W. heeft aan gewezen als gecommitteerden bij de eindexamens in 1930 der rijks-, gemeen telijke- en bijzondere kweekscholen voor onderwijzers en onderwijzeressen in de derde hoofdinspectie. Groep 31: a. als gecommitteerden: A. Smit, inspecteur van het lager onderwijs in de inspectie Rotterdam, te Rotterdam; J. van Iterson, oud-inspecteur van het onderwijs in Ned.-Indië, te 's-Gravenha ge; ds. P. J. Steinz, predikant, te Goes; b. als plaatsvervangende gecommitteer den: mevr. L. van Kampen—Zernike; te Leiden; mevr. A. Was—Osinga, direc trice der Nutsfröbelschool, te Vlissingen; voor de bijzondere kweekschool te Dord recht en de Rijkskweekscholen, respec tievelijk te Middelburg en te Zierikzee, YERKOOPDïftEN, ENZ. BROUWERSHAVEN, 20 Mei. Heden werd alhier ten verzoeke van de erf genamen van den heer W. v. Beveren, ten overstaan van notaris Biermasz, pu bliek verkocht: Een woonhuis en erf aan de Haven, wijk B no. 33, groot 4 A. 70 c.A., voor f 3010. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Bedankt: Voor Scherpenisse, E. van Asch te Arnemuiden. BROUWERSHAVEN. Naar ons van be trouwbare zijde is medegedeeld, zal dr, P. Proost tegen het a.s. najaar emeri taat aanvragen. flinkheid en beslist laagstaand van ka rakter." „In welk opzicht dan?" vroeg ik, maar gauw, omdat ik vooral gebruik wilde maken van de vertrouwelijke bui van Mrs. Wilmot. „Wel, ze heeft bijvoorbeeld, heel leelijk gehandeld tegenover haar echtgenoot. Ze baadde in weelde, daar haar door haar vader een onmetelijk fortuin was nage laten en ze heeft verkwistend uitgege ven voor zich en voor het kind, maar ze wilde geen cent bijdragen tot onder houd van dit goed. Sir Mark is een engel geweest voor haar. Jarenlang was zij hulpbehoevend een zelfzuchtig hu meurige invalide, en ondanks al zijn zorgen voor haar zou niets van haar gelden hem vervallen. Ze kon nooit over reed worden, om een testament te ma ken, en het bleek later, dat haar vader zijn testament zóó had gemaakt, dat haar geld bij haar dood aan haar kind zou vervallen en dat die er mee doen kon, wat zij wilde. Maar zij zelve had een testament kunnen maken waarbij zij haar geld aan haar echtgenoot naliet. Nu is het geld van Ethel en wachten wij maar steeds tot'er een verbetering van haar toestand intreedt, waardoor zij meer ge schikt zal zijn, het beheer van haar geld zaken ter hand te nemen". „En zou het geld van Sir Mark zijn, als Ethel stierf?" vroeg ik. (Wordt vervolgd.)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1930 | | pagina 1