Zierikzeesche Nieuwsbode abonnement: Woensdag 12 Maart 1930. zierikzeesche courant, '„"'.'f J'S, advertentie» Inzending Advertentiën I binnenlan d.~ STER-TABAK Sproeten komen vroeg in Sprutol. Bij alle Drogisten Frfla per 3 maanden f 1,00, franco per post f 1,80. Voor het buitenland per jaar f 10, Afzonderlijke nummo?? 5 cent, Verjohjjnt Mnd., Wnsd. en Vrjd. Tel. No. 32 - Poatgiro 137677. T«n 1—8 tegel* 60 et*., TU 4 tegel* en dsatboyea 20 et*, per regel. Reclame* 80 et*, p. regel. Bjj eontraet belangrijke korting. Insending op den dag yan ult- gaye vóór 10 ar*. uiterlijk lO uur op dun dag v. uitgaaf 1 ZIJdia zich van af heden op ons blad abonneoren, ontvangen da tot 1 April a.s. verschijnende nummers GRATIS. TWEEDE KAMER. I WIJZIGING VAN DE DRANKWET. j Thans is ingediend het reeds aange- kondigde wetsontwerp waarin wordt voor gesteld, het tijdstip waarop krachtens art. 66 der Drankwet vergunningen vóór 1 Mei 7904 en bijzondere vergunningen, op grond van art. 63 verleend aan ven nootschappen, zedelijke lichamen of aan de besturen van deze, vervallen, één jaar te verschuiven en te bepalen op 1 Mei 7931. Dit voorstel is, zooals bekend is, een gevolg van het feit dat de ontworpen herziening van de Drankwet niet meer vóór 1 Mei a.s. haar beslag zal kunnen krijgen. De Winkelsluitingswet. De Tweede Kamer heeft voortgezet de behandeling van het ontwerp, regelende de winkelsluiting. Met 73 tegen 9 stem men werd aangenomen het art. 2, be palende, dat het als regel verboden wordt gedurende den Zondag en op an dere dagen van des avonds 8 uur en des morgens 5 uur een winkel voor het publiek open te houden. Tegen de V. B. en de heeren Braat en Wijnkoop. Hierna werden de artikelen behandeld, die uitzonderingen op het vorige toe laten. De heer van Rappard (lib.) stelt een amendement voor om de wet ook niet van toepassing te doen zijn op den ver koop van tabaksartikelen in restaurants, enz. De heer van Hellenberg Hubar (r.k.) stelt bij amendement voor, den verkoop van drukwerken in stations te binden aan de bepalingen der wet en voorts den verkoop na sluitingstijd door mid del van automaten te verbieden. De heer Van Dis (s.g.) stelt een amen dement voor, beoogende een algeheele Zondagssluiting, behalve voor apotheken en sluiting op Zondag van alle open bare vervoermiddelen. De heer de Visser (a.r.) stelt bij amendement voor, aan het am.-v. Hellen berg Hubar toe te voegen het verbod van verkoop van dag- en weekbladen. Het amendement van Rappard wordt verworpen met 44—36 st.; het amende ment-van Dis met 79—2 st.; het amende- ment-Visscher met 61—17 st.; het amen dement v. Hellenberg—Hubar (verkoop van drukwerken in stations verbieden op tijden, waarop boekwinkels gesloten moeten zijn) wordt aangenomen met 46 ^-35 st.; het tweede amendement Hellen berg wordt verworpen met 51—27 st. Art. 3 wordt z.h.s. aangenomen. Uit Stad en Provincie. ZIERIKZEE. Bij Kon. besluit van 5 Maart is gehandhaafd de toelating als vereeniging uitsluitend ter bevordering van de verkrijging van onroerend goed door landarbeiders, werkzaam van de Vereeniging ter bevordering van de ver krijging van onroerend goed door land arbeiders Schouwen en Duiveland (S. en D.), gevestigd te Zierikzee. Maandag 3 Maart werd alhier een bestuursvergadering gehouden van de Zierikzeesche Oranje-vereeniging. Beslo ten werd o. m. een ledenvergadering te houden op Maandag 17 Maart, in 't „Huis van Nassau". Gehoopt wordt, dat de leden op genoemde vergadering verschil lende ideeën naar voren zullen brengen, die het bestuur in staat zullen stellen een programma te formuleeren voor den feestdag in verband met de 50ste ver jaardag van H.M. de Koningin. Tot chauffeur-werkman bij de ge meentewerken alhier is benoemd Joh. Bil Az. De aandacht wordt er op gevestigd, dat binnenkort uit den omloop genomen worden de bankbiljetten van f 10 met een vrouw- en mannenfiguur er op, die elkaar de hand reiken. Deze biljetten moeten dus ingewisseld worden, daar het later niet anders meer gaat, dan ten kan tore van de Nederlandsche Bank te Am sterdam. De heer M. J. Mallekoote te Goes heeft aan Ged. Staten van Zeeland ver gunning gevraagd tot het in werking brengen van een autobusdienst van Sta- venisse over St.-Maartensdijk, Scherpe- nisse en Poortvliet naar Tholen en om gekeerd (dagelijks, met uitzondering van den Zondag). KERKWERVE. Donderdagavond j.l vergaderde glhier de ziekenkas „Steunt Elkander". Aanwezig waren 24 van de 51 leden, werknemers en werkgevers. Na opening door den voorzitter, den burge meester, had de rekening plaats door den penningmeester, dhr. G. J. v. d, Cingel. Zij gaf te zien aan ontvangsten f 647.955, aan uitgaven f 179,755, zoodat «en goed slot bleef vari f 467,20, Deze Stroomende regen, door weekte kleeding, natte voeten, maar... gewapend met een pijp en daardoor de goede stemming bewaard, het gevoel van vriendschap versterkt! De kwaliteit van Ster-tabak overwint de elementen. -C het voorjaar, koop tijdig een pot rekening, van tevoren door de daarvoor benoemde commissie nagezien en in orde bevonden, werd voorgelezen en z. h. st. goedgekeurd. Uit het nu voorgelezen ver slag bleek, dat in 1929 aan ziekengeld voor gedurende 99 dagen was uitgekeerd f 148,50, aan 9 personen, en nog f6,75 aan 1 persoon, voor gedurende 1 uur per dag van 11 Maart tot 6 Mei. Dej des betreffende personen hebben daadwer kelijk ondervonden, hoe nuttig de ver eeniging werkt, terwijl de aanwezigen dit in theorie hebben kunnen constatee- ren. Wenschelijk ware het, dat allen, die niet in de Ziektewet kunnen worden opgenomen, zich aansloten. Tegen een premie van 16 cent per week is men bij ziekte verzekerd van een uitkeering een half jaar f9 per week, een half jaar de helft daarvan en nog gedurende 52 weken een vierde. De aftredende be stuursleden C. J. Boogerd, C. J. Boot en J.st Rotte werden herkozen en na men de herbenoeming aan. Vervolgens werd de Ziektewet en wat daarmede samenhangt in den breede besproken, doch, daar van het hoofdbestuur nog geen voldoende en volledige schrifturen en inlichtingen waren ontvangen, kwam men niet tot bepaalde besluiten. Beslo ten werd dhr. Kuijer te vragen om hier zoo spoedig mogelijk nog een spreek beurt te willen vervullen, en dan des avonds, waarvoor dan alle werkgevers en werknemers zouden worden opgeroe pen. Vervolgens sluiting. BROUWERSHAVEN. Ook in deze ge meente is medegewerkt aan de bestrij ding van de bastaard-satijnvlinder. Of schoon de gemeente zich door het wei nige houtgewas zich er niet best voor leent, zijn toch door de leerlingen van de Christelijke school 1846 nesten ver nietigd. DREISCHOR. De jaarvergadering van de vereeniging „Het Groene Kruis", al hier, mocht zich in een goede belang stelling van de ingezetenen verheugen. Deze belangstelling gold misschien niet in het minst den financiëelen uitslag te vernemen van de in het afgeloopen jaar gehouden bazar en verloting ten bate der kas dezer vereeniging. De penningm. deelde met groote dankbaarheid mede, dat het bazarcomité aan hem had afge dragen een bedrag van f 1207,66, welke mededeeling met applaus werd ontvan gen. Daarmede is de kas flink versterkt en kon het bestuur met het voorstel voor den dag komen met uitloting der rentelooze voorschotten te beginnen, wat werd goed gevonden. Er werd begonnen met 20 aandeelen uit te loten. Door eeni- ge aanwezigen, wier aandeel werd uitge loot, werd dit tijdens de vergadering aan de vereeniging geschonken, welke schenkingen dankbaar werden aanvaard, Gehoopt werd, dat meerderen dit goede voorbeeld zullen volgen. Uit het jaarver slag van den secretaris teekenen wij aan, dat de vereeniging zich in aller belangstelling verheugt en de nuttige wer king op prijs wordt gesteld. Van de aanwezige verplegingsartikelen werd een druk gebruik gemaakt, terwijl Zuster Kui per in 31 gezinnen 1291 bezoeken bracht, Het ledental bedroeg per 31 Dec. 1.1. 329. De aftredende bestuursleden werden bij acclamatie herkozen en lieten zich deze benoeming welgevallen. Bij het ein de der vergadering werd door een der leden dank gebracht aan het bestuur, het bazarcomité en allen, die hieraan hadden meegeholpen voor dat, wat door hen voor de vereeniging is en nog wordt gedaan, daarbij de verzekering gevende, dat deze nuttige vereeniging zich in aller belangstelling mag verheugen. De voor zitter sloot hierna de vergadering. BRUINISSE. De afd, Duiveland van het Centr. Gen. voor Kinder Herstell. en Vac, Kolonies hield Vrijdagavond j.l. haarjaar- lijksche algem. vergadering in 't Dorps huis te Oosterland. Bij ontstentenis van den voorzitter werd zij geleid door den vice-voorzitter, den heer P. J. Okkerse van Bruinisse. Uit het financieel verslag van den secretaris-penningm., dhr. K. Oudshoorn van Sirjansland, bleek, dat de inkomsten bedroegen f 187,51, de uit gaven waren f 125,40, batig saldo f 62,11. De rekening werd door de commissie van onderzoek goedgekeurd met een woord van dank aan den penningm. voor zijn accuraat en zuinig beheer. Uit het jaarverslag memoreeren we, dat de afd. 82 leden telt, en dat in 1929 twee kin deren zijn uitgezonden naar 't kolonie huis Oost-Voorne, met bevredigend resul taat. Besloten werd dit jaar 1 kind ijit te zenden. De aftredende secretaris-peh- ningmeester, dhr. K. Oudshoorn, werd bij acclamatie herkozen. Gekozen tot be stuurslid de heer J. H. Viergever van Oosterland. Tot voorzitter werd gekp- zen de heer P. J. Okkerse in de plaats van den heer C. de Kok, en tot vice- voorzitter de heer W. Wandel van Nieu- werkerk. Met een woord van dank sloot de voorzitter de schaars bezochte ver gadering. VERKEERSCONFERENTIE. Maandagmiddag is voor de derde maal een conferentie te Middelburg gehouden, belegd door Gedep. Staten van Zee land met onderscheidene verkeersinstel- lingen en daarbij belanghebbende col leges en personen, onder voorzitterschap van den Commissaris der Koningin, jhr. mr. J. W. Quarles van Ufford. Op een wenk van den inspecteur der P. T. T., den heer Groeneijk, gaf de voorzitter de verzekering, dat er in het vervolg rekening mede zal worden ge houden deze conferentie te houden voor dat het overleg tusschen den -Raad van toezicht der spoorwegen en de P.T.T. hun accoord sluiten. In verband met den bootdienst op de Oosterschelde heeft de heer M. Laernoes, vice-voorzitter van de Kamer van Koop handel te Middelburg, gewezen op den slechten toestand van de aanlegplaats te Zierikzee, vooral voor wat betreft het laden en lossen van auto's. De voorzitter zeide, dat in 1932 de pon- tón in die haven zal kunnen worden; gelegd. Bij de bespreking van autobusdiensten heeft men aangedrongen op een betere regeling van het verkeer van Zierikzee met overige plaatsen van Schouwen ivaarop de heer Cramer, namens de R. T. M. verklaarde, dat dit tot stand zou zijn gekomen, als de door zijn maat schappij gevraagde autobusconcessies wa ren toegestaan. Deze zijn echter gewei gerd. IN EN OM DE KINDERTUINTJES. X, Gedachtig aan „Maart roert zijn staart" en „April doet wat wil", moeten we voorzichtig zijn met het voorspellen, wan neer de Kindertuintjes kunnen worden geopend. Toch bestaat er gegronde hoop een veertien dagen vroeger te kun nen beginnen, dan beide voorgaande jaren. Wederom stelt het Nutsdeparte- ment Zierikzee de leerlingen der Lagere Scholen van pl.m. 10 jaar en ouder, in de gelegenheid hun tuintje 10 M2. groot te bezaaien, beplanten, wie den en niet te vergeten... te oogsten. In den waren zin van het woord pluk ken de kinderen de vruchten van hun arbeid. Wil men de waarde van de tuintjes bepalen, dan mag men de mate- riëele* zijde pas in de laatste plaats in rekening brengen. Men moet gezien heb ben, hoe de jeugdige tuiniers met ernst hun arbeid verrichten, om iets van de opvoedende waarde te begrijpen. De leiders streven er naar om van de Kindertuintjes een omgeving te maken, waarin het kind gaarne vertoeft. Slechts geleidelijk kan dit denkbeeld in werke lijkheid omgezet worden. Het vorige jaar kon den tuin van een windschut, bor der met vaste planten en sierheesters worden voorzien. Toch bood, vooral in den voorzomer, de tuin een eentonigen aanblik, wegens het gemis aan voor jaarsbloemen. In dit opzicht zal dit jaar een verbetering aangebracht worden. Langs de paden zijn Narcissen- en Tul penbollen geplant, welke er toe zullen bijdragen om in April en Mei den tuin een fleurig aanzien te geven. Van de beide bedjes, die elk kind te onderhouden krijgt, wordt het eene voor bloemen, het andere voor groenten be stemd. Mochten belangstellende lezers hunne medewerking willen verleenen in den vorm van het opkweeken van zaai bloemen, die op de bedjes kunnen wor den uitgeplant, dan zal de heer N. A. Quist deze mededeeling gaarne in ont vangst nemen, terwijl hij zich verplicht de namen te verstrekken van die soor ten, welke de leiders zich voorstellen, dezen .zomer te doen uitplanten. Het vorige jaar moesten verscheidene kinderen wegens te late aangifte afge wezen worden. Eventueel© deelnemers worden verwe zen naar de in het nummer van Vrijdag 7 Maart voorkomende advertentie. Om mogelijke teleurstelling te voorkomen wachte men niet met de aanmelding maar doe het direct. RECHTZAKEN. DE MOORDZAAK-LANS. De Rotterdamsche rechtbank heeft Dinsdagmorgen onder groote belangstel ling uitspraak gedaan in de bekende moordzaak-Lans. Zij heeft den 40-jari- gen procuratiehouder J. G. v. O. schul dig verklaard van doodslag en aan an dere ten laste gelegde feiten waar mede bedoeld worden de verduisteringen en heeft hem veroordeeld tot 15 jaar gevangenisstraf, zonder aftrek van de preventieve hechtenis. ONDERWIJS. BROUWERSHAVEN. Vrijdag j.l. werd alhier in de openbare lagere school een ouderavond gehouden. De voorzitter van de Oudercommissie, dhr. Vonk, heette de talrijke aanwezige ouders welkom en zette met enkele woorden het wezen der Oudercommissie uiteen, waarna hij de leiding aan het hoofd der school dhr. de Potter, overdroeg. Deze gaf een boei ende beschrijving van de voortbrengse len, bevolking, natuurwonderen enz. van N.- en Z.-Amerika, toegelicht met een reeks mooie lantaarnplaatjes. Nadat in de pauze, onder leiding van den heer de Lange, eenige liederen waren gezon gen, vertelde mej. Hegberg, weder aan de hand van lantaarnplaatjes, de ge schiedenis van een kaffer jongetje. Het was reeds laat geworden, toen de voor zitter aan alle medewerkers dank be tuigde voor dezen avond, waar het aan gename zoozeer met het nuttige was vereenigd en door de kinderen met een geestdriftig hoezee voor hem (of haar) die voor een tractatie had gezorgd, ge sloten werd. STAVENISSE. Zaterdag werd te Scher- penisse de openbare eindles gehouden van den cursus in Bedrijfscontróle (Land- fa ouwboekhouden) in den afgeloopen win ter aldaar door den heer Buijze van Sta- venisse gegeven aan een 15-tal deelne mers. Aanwezig waren de heeren Stevens, rijkslandb.consulent, de heeren Stoutjes- dijk en Klompe, resp. voorzitter, secre taris van den kring Tholen der Z. L. M., en de heeren Hage, Keur en Ttfoom, allen vormende de commissie van toezicht. Alle cursisten toonden met vrucht de lessen gevolgd te hebben, zoodat de heer Stevens aan allen een diploma kon uit reiken. Spreker ried den jongelingen ten zeerste aan zich te organiseeren, voor namelijk in dezen ongunstigen landbouw- tijd. Allen betoonden hun ingenomenheid met dezen cursus en dankten den leider voor de door hem gegeven lessen. Een der leerlingen dankte de verschillende sprekers en besturen en bood namens allen, met woorden van dankbaarheid een- mooie, fijn lederen portefeuille den heer Buijze aan. Dankbaar gestemd, ook voor de prettige wijze, waarop de heer B. dezen cursus weder heeft kunnen geven, dankte hij de verschillende spre kers en de gevers voor het mooie aan denken. LANDBOUW EN VEETEELT. aan, terwijl in de finaneiëele commissie, in de plaats van den heer van der Sluis, door den voorzitter wordt aangewezen dhr. M. den Boerste Haamstede. Van de op 21 Febr. j.l. gehouden algemeene vergadering te Goes wordt door dhr. J. H. Flohil een uitvoerig verslag uitge bracht, hetgeen de voorzitter op enkele punten nog nader uiteenzet, vooral wat de voederkwestie betreft. Evenals vorige jaren zal ook eind Maart van dit jaar een foktoom- en hokkenkeuring worden gehouden. Bij de bespreking van den aankoop van jonge hennen en eenden deelt de voorzitter mede, dat het be stuur op excursie is geweest naar het eiland Tholen en verzoekt hij de ver gadering het bestuur vrij mandaat te verleenen. De levering zal plaats vinden in het begin van Juli en de te leveren exemplaren dienen circa 10 weken oud te zijn. Na eenige discussie gaat de ver gadering met het verzoek van den voor zitter aceoord. Bij de rondvraag wordt er uit de vergadering verzocht in het vervolg meer aandacht te schenken aan het gewicht van het ei, terwijl de heer Hanse nog eens breedvoerig de voeder kwestie bespreekt. Door proeven zou spr. uitgemaakt willen zien, welk voe der het beste is, terwijl de juiste bota nische samenstelling van elk voer pro- centsgewijze aangegeven moest worden. Hierover voeren nog verschillende leden hef woord, totdat de voorzitter verklaart dat het bestuur dit nog eens onder de oogen wil zien. Met een woord van dank sluit deze daarop de vergadering. ZIERIKZEE. Ter algemeene vergade ring van de V.P.Z., welke Donderdag middag in het „Huis van Nassau" werd gehouden, waren volgens de presentie lijst 22 leden aanwezig. In zijn openings woord herinnerde de voorzitter, dhr. W. J. van Schelven, aan het verlies, hetwelk de afd. geleden had, door het overlijden van haar eere-lid, dhr. J. W. v. Oeveren, ter wiens nagedachtenis de vergadering eenige oogenblikken stilte betrachtte. Vervolgens herinnerde hij aan het eerste lustrum der afd. en aan hetgeen in de afgeloopen periode was gepresteerd. Spe ciaal drong spr. nog eens aan op een goed vertrouwen in het bestuur om ten slotte den wensch uit te spreken, dat de 2e 5-jarige periode een gestadige groei van het ledental zal doen zien. (Applaus). Eenige ingekomen stukken van minder belang werden voor kennisge ving aangenomen. Vervolgens kreeg de secretaris, dhr. P. Hanse, gelegenheid tot het uitbrengen van zijn jaarverslag, waaraan we o. m. ontleenen, dat het in gebruik zijnde Standaard-Ochtendvoeder van het Centr. Bureau, in alle opzichten goed blijkt te voldoen, hoewel te be jammeren valt, dat de aflevering eerst met 500 K.G. tegelijk moet geschieden. De pluimveeverzending verheugde zich in groote belangstelling, gezien ook dat voor f 3580,58 werd geveild. Ook de eierenverzending vertoonde vooruitgang. Hier waren de cijfers 114.786 stuks tot een gezamelijke waarde van f 7244,51. Ook de opgaaf voor de aan te lcoopen jonge hennen en eenden was bevredi gend. De rekening was nagezien door een commissie, bestaande uit de heeren Mol, van der Sluis en Lemsom, welke tot goedkeuring adviseerde met een ont vang van f 404,65V2 en een uitgaaf van f 383,861/2, alzoo met een goed slot vah f20,79. Jaarverslag en rekening werden onder dankzegging goedgekeurd. De heer P. Hanse wordt daarna als bestuurslid herkozen en neemt deze herbenoeming AANBESTEDINGEN. ZIERIKZEE. B. en W. dezer gemeente hebben Dinsdag j.l. aanbesteed het ver lengen der Zuidelijke havenbeschoeiing aan het Sas. Raming f6375. Inschrijv'ers waren: P. B. v. Velthoven te Zierikzee, voor f6262; Joh. v. Velthoven, id. f6475; Jac. Berrevoets, id. f6240; J. M. Tuin man, Burgh, f 6475J. v. d. Panne, Scha- rendijke, f 6500S. Bax, Zierikzee, f 6387 J. de Oude, id. f5175. De gunning is aan gehouden. SCHERPENISSE. Dinsdag werd alhier aanbesteed het herstel, de vernieuwing en het onderhoud aan de waterkeering van het cal. waterschap. Laagste inschrij ver was de heer. Jan Duijnhouwer* voor 30550. SPORT. De schaakclub „Zierikzee"- hield van 1 Dec. 1929 tot 1 Maart 1.1. een schaak wedstrijd onder hare leden. Aan-dezen wedstrijd namen tien heeren deèl. De uit slag is als volgt: le prijs, J. Bongert- man, met 71/2 uit 9; 2e pr., df. M. C. J. Pilaar, Haamstede, met 71/2 uit 9*, 3e pr. Joh. v. Ballegooijen, mét 6 uit 9; 4e prM A. v. Tooren te Noordwelle, met 51/2 uit 9, en 5e pr., P. Wiebols, met 5*fo uit 9. De beslissingspartij tusschen 1 en 2 werd door no. 1 en die tusschen 4 en 6 door no. 4 gewonnen. MOTORSPORT. Begunstigd door fraai weer hield jj. Zondagmiddag de Motorclub „Schouwen- Duiveland" haar tweede propagandarit. Onder groote belangstelling van het pu bliek werd van de Laan onder Renesse door tien deelnemers afgereden naar de start bij een hofstede daarachter. Om de twee minuten reed vervolgens elke deel nemer weg. Door geplooid duinweiland rijdende, kwam de eerste en moeilijkste hindernis voor bij het -beklimmen van een duinheuvel met veel los zand. Dit gelukte aan vrijwel geen deelnemer. Bij velen weigerde de motor, bij anderen moest, met hoewel nog werkende mo tor,met voeten en handen het rijwiel voortgedreven' worden. Tien strafpunten voor een stilstaande motor en vijf voor elke voet aan den grond werden door de controle-posten toegekend. Verder ging de tocht door een zandvlakte en vervolgens door een greppel. Het-tweede groote struikelblok was uit de greppel te klimmen een put van een halven meter door te rijden en daaruit tot op ll/j Meter te stijgen om vervolgens door oneffen weiland de tocht te vervolgen. Menig rijder moest bij de greppel in het zand bijten. Behalve een met een los gesprongen spatbord kwamen alle deel nemers er zonder ongelukken af. Via een zandweg ging het naar het dorp, waar een groote menigte menschen de rijders gade sloeg. Door de kom werd met gepaste snelheid gereden. Difmoest ook daar de rit geen wedstrijd op de openbare wegen mocht zijn en in het dorp de maximum-snelheid in acht ge nomen moest worden. Gelukkig had den de veldwachters het zoo druk met het publiek op afstand te "houden dat de enkele rijder, die de maximum-snel heid vergat, aan een „op de bon" kon ontsnappen. Door de Moermondsweg, Helledreef on Noorddijk vervolgden de deelnemers hun weg Achter het Toren- boschje om ging het terug naar den start De vlugste deelnemer deed er 18 minuten over. De beste kon met 19, de minste moest met 55 strafpunten ge noegen nemen. Allen ~wnren dan ook opgetogen over deze aardige rit. Zonder ongelukken en in de beste -stemming deelgenomen mag ook deze tocht een succes worden genoemd. Een woord van dank aan dén Burgemeester van Renewe.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1930 | | pagina 1