Zierikzeesche Nieuwsbode MrWs AMANDELTJES* PUDDING jlttyd STER TABAK abonnement: Vrijdag 20 April 1928. zierikzeesche:,courant. advertentien EERSTE BLAD, Inzending Advertentiën k ujmLA Begrinden van Wegen. BUITENLAND. binnenland. Uit Stad on Provincie. PLf INE5 'PAA5CM-PUZZEL Prjjs per 8 maanden f 1,50, franco per post ƒ1,80. Voor het buitenland por jaar f 10, Afzonderlijke nummers 5 cent. Versohijni Mnd., "Wnsd. en Vrjjd. Poatchèque- en Giron. 137677. T» 13 regels 80 ets., ren 4 regels en daarboven 20 ets. per regel. Reolames 30 ets. p. regel. Bg oontraot belangrijke korting. 84ste JAARGANG. - No. 11686. fnisendmg op don dag van uii- Dlr. I, J. SE LOSZE. Ultg.-PldlCtl«r M. i. ROSTEN, geve vóór 10 ure. Dit nummer bestaat uit 2 bladen. uiterlijk 10 uur op den dag v. uitgaaf MET GRATIS GRENAD/NESAUS EEN HEERLIJK NAGERECHT P>UDDINGFABRIEK GR ON INGÈN libU. - v w yic-*-ncT>rrf-^rtirwr*it Erkend de beste PREDIKBEURTEN. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van Zierikzee maken bekend dat den Raad dier gemeente zal worden voorgesteld, om gebroik te maken van het aanbod van het Waterschap Schouwen, betreffende het begrinden van door dat Waters«£ap nader aan te wijzen wegen. Zij, die begrinding van wegen, waaraan hunne landerijen zijn gelegen gewenscht achten en bereid zpn V3 in de kosten bp te dragen, dienen bet verzouk daartoe, hetwelk ge teld moet worden op zegel van f 0,30, vóór 1 Mei a.s. aan Burgemeester eif Wet houders in te zenden Nadere inlichtingen aangaande het begrin den alsook omtrent den inhoud van het verzoekschrift worden ter Secretarie verstrekt. Zierikzee, 19 April 1928. Burgemeester en Wethouders voornoemd A. J. F. FOKKER VAN CRAYESTEYN VAN RENGEKSKERKE, Burgemeester. P. F. W1TTERMANS. Secretaris. NIEUWE AARDBEVING IN BULGARIJE. Weer is de Belkanstaat Bulgarije dioioir een aardbeving bezocht. Ditmaal waren de schokken sterker dan Zaterdagmorgen en lag 't centrum bij de steden Philippo - pel en Haskowa. Eerstgenoemde plaats is voor 't grootste deel verwoest. De licht installaties werden vernield en door kort sluiting ontstonden eenige branden. De verbindingen zijn veTtyroken, zoodat de juiste omvang van deze nieuwe ramp nog niet bekend is. Uit Sofia en andere ste den zijn hulpexpedities uitgezonden. Uit nader .ontvangen radio-berichten blijkt, dat Philippopel zoo wat met den grond gelijk is gemaakt. Het aantal slacht offers bedraagt volgens de laatste telling 2136, het aantal dooden 20. In de stad werden verder 60 zwaar en 100 licht ge wond. Uit 5 dorpen uit de omgeving Van Philippopel werden 27 dooden en 12 ge wonden gemeld. De intern treinen hebben het verkeer door Bulgarije gestaakt. Zui delijk en Oostelijk van Philippopel iiigt alle spoorwegverkeer stil, aangezien de brug over de Maritza buiten gebruik is. Koning Boris vertoeft in de zwaar ge teisterde stad. De huizen, welke tegen de hellingen van de heuvels gebouwd staan, stortten tijdens de aardbeving boven op elkaar. De bevolking bivakkeert in de open lucht en heeft zeer van de toenemende koude te lijden; ook heerscht er gebrek aan levensmiddelen. De aardbeving werd ook te Sofia opgemerkt, alwaar de klokken van de kathedraal aansloegen. Ongeluk ken hadden hier niet plaats. Te Adrianopel, Konstantinopel, Smyr na, in Oost-Thracie en aan de Dardanel- len zijn zwiakke aardschokken gevoeld. Te Tsjirpan, dat verleden week zoo zwaar getroffen is, verwekte de nieuwe aardbeving een onbeschrijfelijke paniek. Verscheidene menschen hebben daar hup verstand verloren. Ook deze aardbeving werd te De Bilt in 't seismografisch instituut opgeteekend en wel Woensdagavond 19 u. 26 mi. 48 sec., tijd v,an Greenwich. (Philippopel, de hoofdplaats van hel gelijknamige Bulgaarsche district, ligt aam de Maritza en telt ongeveer 48.0000 in woners. Red-). DE POSTRAAD'. De Min. v. Waterstaat heeft den on langs ingestelden postraad geïnstalleerd met geen uitvoerige «rede, waairin hij wees oip de belangrijke plaats, welke het nieu we ooilege inneemt. Door deze instelling is een orgaan tot stand gebracht waaraan het ambtelijk karakter geheel ontbreekt en dat geheel los van de bedrijfsleiding staat, 's Ministers rede werd beantwoord door den voorzitter den heer A. Pierson, die verzekerde, dat de thans benoemde leden van den Postraad hun benoeming hebben aanvaard, als bereid ten bate der gemeenschap als goede staatsburgers te trachten die diensten te bewijzen die hen gevraagd worden. Van werknemerszijde zijn bezwaren geuit, waarschijnlijk uit vrees dat de patroons meer aandacht zul len besteden aan wenschen vam het pu bliek dan aan die van het personeel. Naar aanleiding daarvan wilde spr. opmerken dat weliswaar de dienst is voor het pu bliek' en niet voor het personeel, doch dat goede diensten slechts mogen worden ver wacht van een met goeden wil en met plezier werkend personeel en dat dus de belangen van het (personeel en van het pübliek zeer nauw verband met elkander houden en volstrekt niet tegen elkaar behoeven in te druischen. Dr. AUGUST BORMS. De jongste aflevering van het tijdschrift De Dietsche Gedachte is geheel gewijd aan «dr. August Boirms, wiens gevangen schap voortduurt. Zij opent met een bij drage van P. W. de Koning, die aldus be gint: „Het is nu reeds meer dan negen jaren geleden, dat men gedacht heeft een volksideaal in een cel te Leuven te kun nen opsluiten, om het daar langzaam1 te laten verkommeren en doiod gaan. Al dien tijd heeft men slechts den man, die het droeg, kunnen doen lijden en het ideaal zelf is gegroeid. En de dwaze daad van geweld1, die het onrecht meende te kun nen rechtvaardigen, met een ergelijk ver toon van rechtspleging, heeft slechts den gevangene verheerlijkt met de glorie van rechtvaardige en martelaar". Dan volgen bijdrage van haar, die, om het Vlaamsche ideaal, 2elve zoolang in Jden kerker heeft gesmacht: Rjosa de Gudh- tenaere; van P. H. Ritter Jr., die o-m. dit schrijft: August Boirms lijdt voor de Ne- derlandsche gedachte. Voor de Neder- landsche gedachte, die in Holland met voeten getreden wordt, die Holland niet meer kent, omdat het het lijden heeft verleerd. Ieder voelt hier voor het recht van v.reemd' nationalisme, voor idealen, vaag en ver, maar de grondslagen v.an ie eigen cultuur, de stem van de eigen his torie ontmoeten verachting of onverschil ligheid. Wij' beleven te onzent den onder gang van het nationaal zelfbewustzijn." ROOKEND NEDERLAND. Rookend Nederland veiro.orlopft zich de weelde jaarlijks een kapitaal van hon derden millioenen guldens de lucht in te blazen. Neemt iroen de totaalcijfers van de waarde dier afgegeven banderolles voor sigaren, 'doosjes sigaretten en ziak- jes tabak jtpt maatstaf (er wordit intus- schen heel wat verkocht benedien bamde- rollenprij's) dan heeft rookend Neder land blijkens door het Departement van Financiën verstrekte opgaven (opgenomen in het "jongste maandschrift van. 't Cemtr. Bure ju voor de Statistiek) verrookt ln: 1923, f 142,1; 1924, f 151,9; 1925, f' 1)38,3;i 1926, f 151,8; 1927, f 154,1 millioen. Het jaar 1927 geeft dus een hopger totaalcijfer dan een der voorafgaande, een stijging, welke voor rekening komlt van het gebruik van sigaren, maar voor het grootste deel voor die van sigairetten- rookers (of zijn ook de rpoksters schul dig?) Nemen we aan, schrijft het „Vad.", dat alleen personen ouder dan 14 jaar roo- ken en tevens dat de som', welke het vrpuwelijk deel van het Nederlandsche vjolk verrookt, zonder bezwaar gevoegd kan wprden bij' hetgeen de mannen ver rocken, dan kan worden vastgesteld, dat de ongeveer 21/2 millioen mannen (jon gens tot 14 jaar uitgeschakeld) te zanten f154 millioen de lucht in blazen voor genoegen of f60 per hoofd en per jaar. MIN. DE GEER CONTRA „DE TEL." Naar Het Volk verneemt, heeft de min. van financiën aan de directeuren der di recte belastingen, enz. en deT registratie en domeinen de volgende circulaire ge zonden: Het is mij' gebleken, dat* het dagblad De Telegraaf onder meer aan deurwaar ders der directe belastingen een korting verleent van twintig procent der kosten van advertenties, welke door deze amb tenaren uit hoofde vam hun werkzaamhe den moeten worden geplaatst. Hierbij' wordt het uitdrukkelijk voorbe houd gemaakt, dat die korting niet geheel of gedeeltelijk aan anderen wordt afge staan. In „verband hiermede bepaal ik, dat door ambtenaren geen advertenties, van welken aard! ook, meer aan boven genoemd dagblad ter plaatsing mogjem worden aiangeboden. DORUS RIJKERS, f Tc Den Helder is Donderdagmorgen op 81-jarigen leeftijd overleden, de zeer ble kende Dor us Rijkers, door den heer ter Had vooral naar voren gebracht bij' diens propaganda voor het „Helden-der-Zee"- fonds. Dor us Rijkers was de koning der menschenreddeTs, de man. die bij' een 40-tal schipbreuken zijn leven waagde, die meer dan 500 menschen van een wis sen dood heeft gered, de held, wiens borst was getooid met een 10-tal medailles, naar wien een reddingsbloot gedoopt werd en aan wien het „Helden-der-Zeefonds" zJijh naam heeft te danken. ZIERIKZEE. De Emmabloemcollecte, die hier Donderdag werd gehouden, heeft to- Itaal f 217,266 opgebracht. 1 In de dezer dagen gehouden ver gadering vam het zeebad „Het Stelletje" werd o.iml. medegedeeld, dat 1927 voor de vereenigimg niet ongunstig ïs ge weest. De heerentent en de trap worden hersteld, terwijl een nieuwe damestent in wording as, welke ook door dame^s- vreemdelingen kan iwordem gebruikt. Vermoedelijk zal dezen zomer een auto busdienst van 't Kraanplein naar 't Stel letje voor zwemllustigen 'worden georga niseerd. Natuurlijk als 't hoogwater is. De bekende lijisten, vermeldende den tijd van hoog water, zullen aan „Concordia" en hij (dien heer Krom worden voorge hangen, terwijl dan tevens de uren van vertrek vian den autobusdienst worden bekend gemaakt. I Donderdagavond vlergaderde de Neu_ trale Middenstandsvereeniiging alhier toi de societei.it Concordia'', onder voorzit terschap! van den heer P. A. A. Klok., Deze opende de schaars bezochte vergar- dering en memoreerde, in waajrdeerehde 'bewoordingen de werkzaamheden en den persoon van idem helaas der vereeniging te vroeg pntvlallen secretaris, wijlen den heer J'. A. V. d- Valk. Spr. drukte zijn spijt uit, dat van deze vereenigimg, in tegenstelling irnet haar zus ters te Middelburg en Goes, zoo weinig kracht uitgaat en dat de leden te Weinig voelen Voor organisatie, waardoor alleen iets kan Wortfen bereikt. Het bleistuur nam de loopende zaken waar en deed haar best om (althans nog iets te 'bereiken. Zoo werden adviezen gegeven en actie' ge voerd, p.a. Voor het aanleggen van de avondboot van de Prov. Sto.omlblootdienst te Kortgene, fwiat tot gunstig resultaat leidde, evenals een wijziging in 't spoor wegverkeer, wiaardoojr (m|em, 8 uur in plaats van kwart vóór 10 hier is en bovendien idte post te Circa 9 uur noig Wordt ontvamr gen. De heerem A. Anker en P. Verbeek, reep. lid en pl.verV. lid in de commisslje toegevoegd iaan den Raad v|an Arbeid te Goes, werden herkozen. De a.s. landbouwtentoonstelling lokte langdurige besprekingen uit. Algemeen wias men van oordeel, dat de zakenmen- schen en iwel speciaal winkeliers, hun best zullen /doen hun etalage zoo smaak vol en aantrekkelijpt tmjogelijk te toaken tot meerdere luister iaan 't landibiouwfeest, maar voor etalage-m/etfsf/'iyld vloeide de vergadering niet Veel, evenmin voor een winkelweek. In overleg met 't krimgbe- stuuir der Z. L. M. zal *een 'medaille of plaquette (geschonken Worden voor de temi toonstelling. Ook Werd in beginsel beslo ten een bijdrage af te staan aan V.V.V. voor de feestelijkheden, die Zij zich tij dens de tentoonstelling 'heeft gedacht. Met reden 'werd betreujrd, dat zoo wei nigen lid Zijn van de organisatie die hunne belangen zal en wil behartigen. Minder irnet aardsche goederen gezegen- den geven een beschamend voorbeeld wat finamciëele opofferingen betreft om door imiddel hunner organisatie datgene te (bereiken wat zij zich voorstellen. Will de vereenigimg sterk staan, dan alle za- kenmenschen uit 'de stad in deze vereenii- gingj! Alleen door eendrachtige samen werking kan actie gevoerd of lezingen gehouden worden, iwelke laatste er toe kunnen medewerken dat een gezond vör- eenigingsleven wordt opgebouwd! Reeds te lang heeft de vereeniging gesluimerd. Alleen door samenwerking en daad- werkelij'ken steun kan ze ten leven wor den (gewekt. ZONNEMAIRE. Het muziekgezelschap „Nut en Uitspanning" alhier heeft het plan opgevat om in de tweede helft van Augustus een bazar te organiseeren, waar van de opbrengst bestemd zal Zijn ter versterking der noodlijdende kas. Reeds hebben verschillende inwoners zich bereid verklaard hun steun daarvoor te verlee- nen en binnenkort zal een bazaroomité worden gevormd met den burgemeester als eere-voorzitter. In deze gemeente is door den bur gemeester een comité benoemd, bestaan de uit de jongedames N. van der Bijl, E. Hoek en M. Hoos, dat zich zal belasten met inzameling der gelden voor een ge schenk, aan te bieden aan Hare Majes teit de Koningin -Moeder. NIEUWERKERK. Den 14en April werd ten huize van J. J. de Witte alhier de ver gadering van ingelanden van den polder de Vier Bannen gehouden. 59 stembevoeg de ingelanden waren tegenwoordig. De dijkgraaf, de heer J. Boumam ^opende met een woord van welkom de vergadering: en deed vervolgens de volgende mededeelin- gen: a- dat bij de gehouden aanbesteding van het maken eener zuilenbasallbeschoei- ing aan de westzijde van de haven te Ste- vensluis aannemer is geworden Cr J. Goe- degebuure te Tholen voor eene som van f 8220; b. dat de benoodigde zuilenbasalt voor dit werk is geleverd door A. Prins te Sliedrecht voor f 10,375 per ton. Be moedigd is 223960 k.g.c. dat door A. Prins is geleverd 1547 ton steenslag; 2/a c.M. volojr f 3,45 en 35 ton 3/6 o.M. voor f 5,45 per ton; d. dat de leverantie der blenoodigde grint is aangenomen door W. van den Berg te Bruinisse voolr. f 2,33 HRflHiiHifflmiiiiniiniHiiiiiiiniiiniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimni KON-ZEEPFABRIEKEN DE DUIF A DEN DOLDER 0i, Pip? f* 1 «s» -v-y per M3.; e. jdatmpl 7 Ap|ril 1928 onzen cud- machinist de heer J. A. van Dijk is over leden. Het bestuur heeft gemend ook in kien geest der ingelanden te handelen door dien trouwen ambtenaar mede ten grave te helpen geleiden en daar aan zijn graf onzen grooten dank te betuigen voor alles wat hij' in het belang van den polder gedurende 45 jaren heeft gedaan. Wij zullen zijne nagedachtenis in hooge eere houden. Moge hij in vrede rusten. Alsnu kwam aap de ©rdo de begroo ting vajn inkomisten en uitgaven voor het dienstjaar vain 1 Mei 1928 tot 30 April 1929. In totoal bedragende f93913,97 met een post van pnvoor2ien van f3437,98. Het dijkgeschot blgef onveranderd vast gesteld op f 28 per H.A. Uit de vergade ring werd aangedrongen op een reserve te vormen voor het bimnenbeheer. Voor de verdediging van den onder2eesdhen oever bCstaait die reeds. Het bestuur heeft toegezegd hare aandacht daar aan te zullen wijden. De 'werken aan- het havenplateau te Stevensluis worden be streden uit de gewone middelen. Het vor dert een bedrag van f8420, uit welk be drag nog een nieuwe betonnen trap zal worden gemaakt in de plaats van den- houten bestaamden trap. De begrooting werd met algemeene stemmen goedge keurd. In de vacature voor gezworene C. van Westen, die bijl monde van den dijk_ graaf en ook uit den boezem der ver_ gadering, dank werd gebracht voor het geen hij' in het belang van den polder dó Vier Bannen heeft gedaan, werd de volgende aanbeveling opgemaakt: 1. C. J. van Westen; 2. J. J. Stols; 3- H. C. v. d. Zande. In ae periodieke aftreding van (gezworene J. N. Bouman werden ge plaatst: 1. J- N. Bioumian, 2. M- H. Kre- pel, 3. P. C. Geluk. Na rondvraag sluit de dijkgraaf, onder dank voor den wel wil lenden toon, die de discussies kenmerkten de vergadering. STAVENISSE. Nu er door de gemeen ten igeen garantie meer gesteld moet worden voor de P.Z.E.M. en er plannen hangende zijn om de eldctrificatie ook alhier te krijgen tegelijk met eenige plaatsen in Schouwen—Duiveland, heeft het gemeentebestuur dezer (gemeente aan alle hoofden van gezinnen alhier een cir culaire gezonden imlet de vragen of men voor aansluiting bereid is en op hoeveel lichtpunten men voorloopig rekenen kan. De Raad besloot reeds de straatverlich ting ook te eleetrificeeren. De prijs zaï Zijn 45 cent per K.W.U. en komt bij gebruik van 32 kaarsenlampen op onge veer 2 (cent iper branduuir, wat geen^veT- siühil van beteekenis levert tmiet de kosten van petroleumverlichting. In aanmerking nemende het groote gemak, de zindelijk heid en het betere licht is het te hopen, dat zeer velen zullen aansluiten en bin nen den gestelden tijd het aangevoegde strookje ingevuld en onderteekend zullen bezongen ter gemeente-secretarie. ZEEUWSCH GENOOTSCHAP DER WETENSCHAPPEN. In de Woensdagavond gehouden ver gadering van het Zeeuwsch Genootschap der Wetenschappen te Middelburg, werd door den secretaris, den heer mr. A. Meerkamp van Embden, het jaarverslag uitgebracht, waaruit blijkt dat 14 leden door den dood aan het Genoootschap ont vielen. Het Genootschap telt nu 2 eere- leden, 54 directeuren en 603 leden, van wie er 103 te Middelburg wonen. Het aantal betalende bezoekers van het mu seum bedroeg 3400, van wie 173 tegen verminderd tarief. Voor 1926 wairen deze cijfers 3739 en 74. De teruggang in de laatste jaren is wei is waar niet veront rustend, maar trekt toch de aandacht. In het verslag zijn verder opgenomen de mededeelingen der conservatrices en conservatoren der verschillende afdeelin- gen. Een 30-tal nieuwe leden werden Ite- noemd. Onder hen bevond zich uit Zee land o.e. mr. A. J. van der Hoeven te Tholen. AANBESTEDINGEN, Door het bestuur van 't waterschap Zondag 22 April te Zierikzee. Ned. Herv. Kerk. Nieuwe Kerk. 10 ure, ds. Voorsi Kleine Kerk. 10 ure, ds. Hoekstra, 's Avonds 6.30 ure, ds. v. d. Griend. Geref. Kerk. 10 en 6 ure, ds. N. Diemer van Haarlem mermeer. Chr. Geref. Kerk. 9 30, ds. Zuidersma van Hoogeveen (Voor bereiding H. Av.), 2 idem (Doopsbediening) en 6 ure, idem. Evangelisatie Jeruëi II. 10 en 7 ure, Samenkomst. Oud-Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leeskerk. Poortvliet werd Woensdag 18 April aan besteed: a. het herbedelven van 832 M. watergang, 'waaronder 300 M. boezem laagste inschrijver C. Zwagemaker te St.-Maartensdijk, voor f 2945; b. idem' van 1763 M. Watergang; laagste inschrijver G. Oosdijk, voor f2168,49. KECffmON* DE ZOELENSCHE DUBBELGANGER. Voor de rechtbank te Tiel heeft zich te verantwoorden (gehad die 21-jarige A. D. O., wconaeht g te Leeuwen, thans gei delineerd in het 'huis van bewaring te Tiel. Verdachte Was op 26 Februari van dit jaar in een café te Tiel gekomen, waar hij 'door eenige Zoelensche jongens werd ontvangen met den uitroep „Daar heb' je Jot", Al spoedig bleek, dat Zij in de araeening verkeerden, dat hij de zoon van bet echtpaar van Zetten uit Zoelen was, die indertijd wegens mede plichtigheid aan een misdrijf tot langdu rige gevangenisstraf veroordeeld was. Hij bleef, zoo,als bekend, zijn rol van de vriju gelaten zoon en broer spelen, totdat de brief van de „echte" zoon kwam, die a an de tragi-komedie een einde maakte. Het O. M. Wees er op1, dat dit een) tragi komische geschiedenis is, zooals zelden voorkomt. De tragische zij'de is echter wel de 'meest ernstige, omdat de menschen in hun goed vertrouwen meer gegeven hebu ben, dan zij konden missen. Verdachte staat niet gunstig bekend en werd reeds meermalen veroordeeld. Spr. Vorderde ter zake het voortgezet misdrijf van oplich ting zes maanden gevangenisstraf met aftrek van 'de preventieve hechtenis. ONDERWIJS. Aan de Rijkslandbouwwinterschooi te Goes werd o. a. bevorderd van de eerste naar de tweede klasse, J. v. d. Stoipe, Ouwerkerk. VERKOOPINGENs ENZ* April: 24 Meubilair, Nieuwerkerk de Regl. 25 Meubilair, Zierikzee de Regt. 27 Woonhuis, etc. Haamstede Dalebout. Mei: 1 Inspan etc. Haamstede, Dalebloiuit. 2 Woonhuis Oosterland, Biermasz. 4 Woonhuis, B'haven, id. 5 Woonhuizen, Oosterland, id. 9 Bouwland; Oosterland, Korteweg. PREDIKBEURTEN» Zondag 22 April K*rkw«rv«. 9.30 ure, ds. v. Griethuysen (Bev. nieuwe lidmaten). 3ffre«slc«rfco. 2 ure, dr. Proost. Bnrfffe. 9.30 ure, ds. Boogaard (Collecte voor de generale kas). SU. 2 ure, ds. v. d. Staay (Doopsbed.) Stoerévrella. 9 30 ure, ds. v. d. Staay. Soimstttii», 9.30 ure, ds. v. Binsbergen. Geref. Kerk. 9.30, ds. v. Tol (H. Av.) en 2 ure, idem. Oud-Geve*', Kerk. 9.30 en 2 ure, Leeskerk. fitikerea*. 2 are, ds. Boogaard. Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, de heer W. L. Zwaan, eand. te Helder. BroKwerakaYUH. 10 ure, dr. Proost. Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, ds. de Boer. ZaaaesoaSre. 2 ure, ds. v. Binsbergen. Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, ds. Hoek, Raericanwe. 9.30 ure, de heer Kuipers van Beekbergen. Brefleefcvr, 9.30 ure, ds. v. d. Griend, dawerkerk. 2 ure, ds. Voors. Nieuwerkerk. 9.30 en 2 ure, ds. v. d. Linden. Geref. Kerk. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. Geref. Genu 9, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. ftesterleni. 9.30 en 2 ure, dr. Weeda. Geref. Kerk. 9.30, Leesdienst en 2 ure, ds.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1928 | | pagina 1