ZEELANDs ROEM E ~hTnderwet, VRAAGT abonnement: advertentien Woensdag 11 Jan. 1928. zierikzeesche courant. Inzending Advertentiën buitenland. Rijk, jong en knap. UWEN WINKELIER met bon van cs Voor de Huid altijd ni het beste, en dat is UfiwL Uit Stad ©n Provincie. frjj» per 3 maanden 1,50, franoo per poet ƒ1,80. Voor het buitenland per jaar 10, Afzonderlijke nummere 5 cent. Vereohijnt Maandag, Woensdag en Vrijdag. Zierikzeesche Nieuwsbode ▼an 13 regelii 60 oto., van a regeifc en daarboven 20 ets. per regel. Reolaiaee 80 ctu. p. regel. Bp contract belangrijke korting. uiterlijk 10 uur op den dag v. uitgaaf BURGEMEESTER en WETHOUDERS van Zierikzee maken bekend, dat het verzoek van D. F. W IJ S M A N sigarenfabrikant te Zierikzee, om in het perceel kadastraal bekend in sectie A no. 253ö, ee i droogoven voor sigaren te mogen plaatsen, door hen is ingewilligd. Zierikzee, 10 Januari 1928. Burgemeester en Wethouders voornoemd, A. J. F. FOKKER VAN CRAYESTEYN VAN RENGERSKERKE, Burgem. P. F. W1TTERMANS Secretaris. SPRINGVLOED IN LONDEN. Het gevaar voor verdere overstroo mingen te Londen schijnt in verhand met de windrichting ea het uitblijven van regen geweken te zijn. Duizen'en Londenaars bezochten Zon dag het overstroomde gebied. Het hooge tij ging zonder kwaad te doen voorbij. Een werkman aan de Gros ven or-road die vier kinderen vtarloiren heeft, ve(r- telde welke vreeselijke ©ogenblikken hij doorleefd had toen het water kwam op zetten. Hij sliep met zijn vrouw boven £n werd gewekt door een groot geraas. Hij snelde naar het souterrein, waar vier van zijn dochters sliepen. Hij1 hoorde een van de meisjes aan hem roeipen om de deur open te doen, maar het water stroomde met 2ulk een geweld naar bin nen dat hij, ondanks alle krachtsinspan ning, de deur niet open kon krijgen., De meisjes verdronken in hun b'ed. Ook door het raam konden zij niet weg, omdat dit door dikke ijzeren staven beschermd was1. Een andere jonge werkman in Hinch- cliffestreet was thuis gekomen toen het water begon te stijgen. Hij lieip ijlings naar het souterrein om! wat eten te ha len en op hetzelfde oogenbitik werden de ramen ingedrukt en liep» de ruimte vol. De kracht van het water drukte de deur dicht, zoo dat hij in een val zat en verdronk. Een politieagent en anderen deden dappere pogingen om een jongen te red den, die ook in een souterrein opgeslo ten zat. Ook hier waren ijzeren staven voor het raam aangebracht en kon de deur niet open tengevolge vlan den druk van het water. De jongen riep zielig om hulp en de menschen die hem1 wilde? redden, deden hun uiterste best om1 dg staven uileen te drukken en te wringen, maar zij waren te stevig. Honderden arme gezinnen langs de ri vier hebben hun huisraad en verdere hebben en houden verloren. Het is ver nield of door het water weggevoerd'. DE JULI-ONLUSTEN TE WEENEN. Het hof van} gezworenen te Weeneii heeft Koplenig, den secretaris van die comimunistisdie 'partij vrijgesproken van de aanklacht van ophitsing tijdens de Juli-onlusten, waarvoor hij rpim! 2 maan den in preventieve hechtenis heeft door gebracht. Alle niet-soöialistiselhe bladen becritiseeren heftig de gewoonte van de hoven om' alle beklaagden van die Juli- onlusten maar vrij te spreken en vooral in dit geval, omdat Koplenig de recht zaal gebruikt heeft om een scheldrede 'tegen de regeeiring en de huidige staats orde te houden, waaïbij hij verklaarde overtuigd te blijven van de noodzakelijk heid van een gewapende omwenteling, die zijn partij, waarmee hij zich volko- FEUILLETON. Naar het Engelsch van N. BOWLBY. 7 (Nadruk verboden). „Nu, en bewonder je dan haar moed niet?" „Zeker; maar haar andere eigenschap pen..." „Je bent onverbeterlijk", zei Chesney. „Maar moedig vindt je haar dan toch wèl, en dat zij mooi is, kan je evenmin ontkennen?" „Mooi.-.? Ja, ze is knap! Maar wat een vreeselijk bruine handen heeft zij". „Jouw ideaal-vrouw moest zeker Van die blanke handjes hebben, die niets uit voerden „Mijn ideaal-antipathie kan ik nu al thans heel goed beschrijven: Ze is een door de zon gebruinde vrouw, die aast op den dood van Vossen en hazen; graag een glas brandy in soda drinkt; eens een enkelen vloek laat hooren en haar kennissen op den rug slaat!"» „Hoor eens kerel, dan zal ik je eens iets heel anders vertellen: Mac Gregor stuurt mij morgen een paar paarden op zicht. Er is er ook een bij: „Lady" een prachtstuk, maar bar duur. Als jij er soms over-denken mocht, mag je dan wel gauw besluiten, want ik heb1 er miss Conway zoo iets van hooren zeggen, dat zij 'misschien „Lady" zou koopen. „Zoo!" antwoordde Godfrey droog. „Wie was todh dat roodharige meisje, men één verklaart, onvoorwaardelijk wil trachten uit te lokken. Herhaaldelijk moesten de president van het hof en de procureur den beklaagde wegens zijn m'a>- te'.ooze heftigheid tot de orde roepen. De socialistische en oomtmimistisehe bla den sla^n natuurlijk een heel anderen toon aan dan de zoogenaamde „burger lijke" bladen. De Arbeit erzeitung consta teert met leedvermaak, dat imgr. Seipel, de bondskanselier, met de Juli-pro!ces- sen geen geluk heeft en de Rote Fahne triomfeert. Dit blad voorspelt, dat de re geering thans alle verdere processen te gen communisten den kop in zal druk ken om niet telkens weer voor een nieuw échec te komen staan. Kop'enig, zoo gaat het roode blad voort, heeft in de recht zaal moedig het communistische pro gramma ontvouwd en geen ruimte voor misverstand opengelaten. De communis ten, aldus dikt het Koplenig's verklaring nog eens aan, gaan alle toegefelijkheid en Godsvreden te keer en bereiden de gewapende revolutie voor. Maar Kople nig is vrijgesproken! Men kan begrijpen, dat alle ordelijke elementen in de Oos- tenrijksche republiek met bezorgdheid vervuld zijn over de geestesgesteldheid, die uit dergelijke uitspraken van gezwo renen spreekt en dat hun verzet tegen de juryrechtspraak er niet minder op wordt. BI^NE^LA! EEN RUSTHUIS VOOR JOURNALISTEN. In een circulaire onder den titel „Een hulde aan de Nederlandsch© Pers", wordt ons volk opgewekt tot medewerking aan een fonds, dat diem(en zal tot exploita tie en instandhouding voor een Rusthuis voor Journalisten te Laren in het Gooi, hetwelk trouwens reeds in wording is. De onderteekenaars wensehen op deze wijze ingenomenheid te betuigen met het bezit van een onafhankelijke en onom koopbare pers, welke, 'bij alle verdeeld heid op politiek en godsdienstig terrein, eensgezind is ten aanzien van de alge meen© volksb'eJiangen en steeds uitdruk king heeft gegeven aan een der beste vaderlandsche eigenschappen: het leni gen van d»e nooden des volks eri het op wekken tot daadwerkelijke hulp in nood. Tot de velen, die de circulaire heb ben onderteekend, behooren hooge auto riteiten, staatslieden, mannen der we tenschap, leiders van instellingen op zeer verschillend gebied en groote industriëe- len. De lange lijst der onderteekenaars wordt geopend door mr. J. B. Kan, Mi nister van Onderwijs, Kunsten en We tenschappen ad interim'. Het Rusthuis is bestemd voor journa listen, die door ziekte of door overspan ning rust behoeven. Degenen die daartoe dat even met haar paard een bad nan? in de beek?" „Dat was Mamie Trotter, een Ameri- kaansch meisje''. ,,0' ja, daar heb. ik al van gehoord: ze heeft een paard dat „Champagne" heet, en een b:ull-dog!"| „Juist. Ze „zwemt" 'in het geld en wil voortdurend miss Conway overtroer ven op ieder gebied, 't Is vermakelijk om het gade te slaan! Maar hoor eens, Godfrey, over een Veertien dagen gaan wij »a!len naar het bal bij lady Charteris. Je moet dan toch ^ok vooral eens met de antipathie dansen. Die danst verruk kelijk!!" HOOFDSTUK VI. „Molly, waar heeft je broer dien ver- schrikkel ijken man toch opgediept?" i „Het zijn oude vrienden". „Ik had dan toch heusch verwacht, dat mr. St.-Aubyn een beteren smaak had'!"! Lorna's paard had een wonde opge daan met jagen en regelrecht was zij toen naar Frenleigh «gereden, dat het dichtsbij was, opdat de 'poot zoo gauw mogelijk verbonden zou kunnen worden. Ze had Molly aan het brieven uitzoe ken gevonden, maar al stoorde zij het vriendinnetje nu ook in haar bezigheid, toch moest zij eens even haar hart luch ten. „Ik kan hen| niet uitstaan, gewoon! En je zult toch niet beweren, dat jij imet hem opbebt?" „Ik mag hem1 heel graag lijden". „Ja, dan moet hij nog wel wat goeds hebben, maar mij toont hij uitsluitend zijn Ieelijkste zijde". in staat zijn, zullen de kosten van ver blijf en verpleging in de rustige omge ving Van het Gooi geheel of gedeeltelijk vergoeden. Voor hen, die daartoe niet bij madhte zijn, wordt het Fonds ge sticht, n.l. om de exploitatie van 't Rust huis blijvend mogelijk te maken en zoo noodig de instelling nog uit te breiden. ZIERIKZEE. In de Ambachtsschool al hier had Dinsdagmiddag een bijeenkomst plaats als inleiding voor de vakcursus sen voor bakkers. Voorzitter was de heer C. D- v. Oppen uit Vlissingen, die bij ontstentenis van den heer C. H. de Wolf het presidium waarnam'. De voorzitter heette welkom de heer G. J. Bokhorst, seer. v. d. Ned. Bakkersbond, de heer K. de Vries, dir. der Ambachtsschool, bestuur en comité leden van dien Zeeuwschen Bakkersbond, enz. enz. Spr. dankte den heer Caljouw voor zijn Vele voorbereidende werkzaam-, heden, omi tot de cursussen, die thans in Zeeland worden begonnen, n.l. te Zierik zee, Oostburg, Middelburg en Goes, te komen en den Ned. BiakkersbOnd voor zijne medewerking, door den heer Zeg te benoemen tot technisch vakleider op deze cursussen, terwijl hij voorts het te stuur der Ambachtsschool dank zegde voor het geven van localiteit en die leden, welke hun bakkerij beschikbaar stelden voor het geven van praotisch onderwijs. Een speciaal welkomstwoord richt'.e de voorzitter tot de leerares, de lieeraren en de 9 aanwezige cursisten. (15 leerlingen hadden zich opgegeven, maar van wie enkelen 2ich hadden teruggetrokken). De cursus is bedoeld als een tweejarige. Na die twee jaar wordt examen gehouden en >aü dan niet een diploma uitgereikt. Aan het eind-examen is als voorwaarde verbbnden, dat, wanneer een cursist 5 maal zonder wettige, treden verzuimt, hij niet san dat examen mag deelnemen; Spr. wees er op, dat de Prov. Zeeuw1- sehe Bakkersbond de. verantwoordelijk heid voelt Van den cursus zooals die thans hier begint; die verantwoordelijk heid rust ook op het personeel dat les moet géven, iméar'vlooiral ook op de cur sisten. Zullen deze vakcursussen vrucht dragend zijn, dan hebben de cursisten den plicht mót ernst op te nemen wat gedoceerd wordt, niet elleen in het be lang van zich zelf, maar ook voor het vak in de toekomst, wanneer men zal inzien de noodzakelijkheid van goed ge leid vakonderwijs! Wanneer de cursus sen in Zeeland slagen, dan kan van uit ,onze provincie de Victorie uitgaan en is 't niet onmogelijk, dat door heel Ne derland de lijn wordt gevolgd, die in Zeeland is uitgestippeld. (Applaus). De heer G. J- Bokhorst was de tweede spreker. Het deed hem bi zonder genoe gen, dialt van uit Zeeland de eerste stoot gegeven wordt in de richting van vak- ondeiwijs. Met klem wees hij de jon geren op de .groote verplichting, die zij hebben na. te komen op dezen cursus; drong op trouw bezoek aan en hoopte, dat ze zouden weardeeren wat. geboden wordt. Ook de wetenschap heeft in 't bakkersvak zijn intrede gedaan en dat komt de cursussen ten goede, waar te vens vriendschap en collegialiteit wot- den bevorderd. Deze cursus is een proef konijn, zoo zei de heer B., maar het ligt aan de cursisten of ze bestendigd zal „Heb je hem ooit hooren zingen?" „Natuurlijk niet, Molly". „Die hem heeft hooren zingen, moet wel met hem ophebben. Hij heeft een prachtige stem"'. „Een bariton?" „Neen, een tenor. Je móet hem toch eens hooren." „Dank je; ik kan niet zeggen, dat ik er naar varlang". „Dat zeg je, omdat je nog niet weet hoe mooi het is!", „Ik weet wel, waarom jij met hem Op hebt, Molly". Molly keek blozende op. „Waarom dan?" vroeg ze. „Omdat hij jou graag lijden mag en dan ook aardig tegen je is. Mij haat hij met grooten haat, en hoe kan ik nu op hebben met een man, die »mij haat? Bo vendien, dat ben ik niet gewoon", „Neen; d»at weet ik. Maar imr. Lo- raine is nie t als Eind ere mannen''. „Den hemel zij dank niet! Dat zou m'e wat zijn, als alle mannen zoo hate lijk waren, als hij'! Wat heft' ik heim toch gedaan?" „Hij heeft eenmaal eigenaardige op vattingen betreffende meisjes". ,Toen begon ze die nog wat nader toe te lichten en Lorna luisterde met aandacht, waarna ze verontwaardigd zei: „Dus hij veracht meisjes, die ook maar de minste energie in zich voelen? En verwacht hij misschien ook nog, dat wij om' hem genoegen te doen, afzien van onze vermaken? Als hij ons niet kan uitstaan nu, dan kunnen wij hem ook niet uitstaan", „Ik had het je eigenlijk niet moieten vertellen!" blijven. Spr. vlroeg de leerlingen vrienden op te wekken om ook deel te nemen. Spr. wenschte den Zeeuwschen Bak kersbond namens het centraal bestuur van den Ned. Bakkersbond.' hartelijk geluk met den dag van heden, die naar hij hoopte Zal mógen leiden tot heil van de leerlin gen, tot dankbaarheid van 't onderwij zend personeel en tot heil van de Ned. Bakkerij. (Applaus). De heer Ca,jouw uit Middelburg was de derde spreker. Hij dankte voor de felicitaties en de woorden van dank aan zijn adres. Ook de heeren J- Cou- mou en K. de Vries dienen dank te wor den gebracht voor hetgeen zij hier mede hielpen tot stand brengen. Speciaal wees spr. op het nut van het theoretisch on derwijs, idat op de cursussen gegeven zal worden, terwijl hij hoopte, dat het de leerares en leeraren gegeven moge wor den om imet het onderwijs succes te be reiken. Vooral zal zorg moeten worden besteed aan onze schoon© Ned. taal, want Wij de aanmelding 'bleek, dat daarop wel goed mag worden gelet. Boekhouden en handelsrecht zijn vakken waaraan niet minder (aandacht zal moeten worden ge schonken. De oudieren weten bij ervaring wat dat beteekent; het nut er van is o. a- bij belastingzaken dikwijls zeer duidelijk aan 't licht gekomen. Boekhouden is een eerste eisch geworden! 70 'pCt. van de Wakkers 'heeft dan ook tegenwoordig een behoorlijke boekhouding. Ten slotte deelde spr. nog mede, dat ter tegemoetkoming van de cursisten ge tracht zal worden het aanvangsuur van de cursussen in plaats van 2 uur op 5 uur te brengen. De voorzitter sloot hierop de bijeen komst en de eerste les b'egon. Aan dezen cursus werken roedel mevr. V. Dijk—Bouw meester en de heeren dr. Bonnet en P. Jonker. 27 Januari hoopt docent J. J. v. d. Schuit voor de ver. v. Chr. Winter le zingen een rede te houden met als on derwierp: Christelijke wereldbeschouwing. Van de aaneenigebouwde houten mpioidw'oniinigen, die in 1919 aan den straat weg naar de Val van gemeenteweg© wer den gebouwd en welke aanvankelijk aan 10 gezinnen huisvesting 'boden, doch den laatsten tijd echter door geleidelijke ont ruiming maar .door drie gezinnen meer werden bewoond en nu ©enige weken ge leden ook door deze bewloners werden verlaten, wlordt het nog bestaande ge deelte, bevattende 4 wloniinigen, thans ge heel gesloopt -en verdwijnt hiermede een dar laatste herinneringen .aan de crisis jaren. De Concertzaal was Dinsdagavond geheel gevuld met toeschouwers om van de operette „Sneeuwwitje" te kunnen ge nieten. i De burgemeester opende .met een korte toespraak, waarin hij er aan herinnerde, dat deze operette oorspronkelijk be stemd was voor 't St -Nicolaasfeest, maar door verschillende omstandigheden is dat niet doorgegaan en wel in hoofdzaak hierdoor, omdat men met iets voor den dag wenschte te komen dat „af" was. Zoover meent het comité en zijne medewerkers thans gekomen te zijn. Al is medegedeeld, dat deze operette alleen voor de kinderen was, spr. wees er op, dat 'het juist iets is voor die volwasse nen, die kinderen hebben, om te kunnen zien hoe de kleinen, met tact en ge duld, zoover gebracht worden, dat de „Ja zeker. Nu weet ik prachtig waar ik aan toe bón. Hij denkt immers dat ik drink en rook? Nu, dan zal ik hem eens ergernis geven! En dan heeft hij meteen eem geldige reden om' mij te haten". „Maar waarom1 dan eigenlijk?" „Dit zal mij in ieder geval mijn ge voel Van eigenwaarde teruggeven". „Ik Zou juist meenen, dat het je je gevoel Van eigenwaarde zou benemen". „Ik kan het idee niet uitstaan, dat ik uit principe word gehaat, dus als ver tegenwoordigster van een hee'e klasse. Dan moet hij mij liever haten alls indi vidu. Ik heb' nog mijn best gedaan, dat hij wel met -mij zou gaan ophebben, maar dit is mij niet gelukt. Dan moet hij mij maar gaan halen. In het geheim' meet je dit maar eens tegen je broer zeggen. Die zal mij misschien af en toe nog helpen'. „En de anderen, die dit dan ook nog bijwonen. Wat zullen die er van den ken „O, die kennen mij wel. Mijn reputatie staat hier vast". „En Teddy Farquhar?" „Wat heeft die er nu mee te maken?" „Je weet heel1 goed, dat die liefde voor je voelt". „Dit wilde hij mij juist gaan vertellen, toen tante binnenkwam met een heel ver haal over pThnten. En het goede zieltje merkte niets!".... Dus kon de arme jon gen niet eens uitspreken. Maar wil je wel gelooven, dat ik er nu tegen opzie om met Teddy alleen gelaten te worde? uit vrees, dat ik „neen" zou moeten zeg gen?" „Die arme Teddy 1" ouders 't zelf niet kunnen begrijpen. Wat aan dansen vertoond wordt, laat zien, dat de kinderen hun armen en beenen hebben leeren gebruiken en gracieuse be wegingen kunnen maken. Ook de moeilijk heid van spreken met nadruk en stem verheffing is overwonnen. i Deze operette heeft verder twee aspec ten. Het ideëel© aspect is den kinderen een genoegen te verschaffen en het ma- teriëele aspect, de dubbeltjes binnen te krijgen. Daarom wordt Vrijdag nog eens een voorstelling gegeven. Spr. drong cig bezoek op Vrijdagavond aan, zioodat alle onkosten kunnen worden gedekt en wel licht nog een reserve gevormd kan wor den voor een volgend St.-Nioolaasfeest. (Applaus). Na deze inleidende speech werd met de opvoering begonnen en we kunnen getuigen, dat de operette onze verwach tingen verre heeft overtroffen. Ze was werkelijk „af!" Om dat te bereiken zijn dan ook geen moeite en kosten gerpaard, vooral wat decor en aankleeding betreft. Zoo was de heele zaal imet smaak ver sierd.. Guirlanders, keurige lampions en niet te vergelen de bizondere eleetrischg verlichting. Het was „sprookjesachtig!" Wat de operette zelf betreft, achten we ens van den plicht ontslagen hier ©en in houd van 't sprookje te geven. Al ligt onze prille jeugd ztll ver achter velen on zer, de geschiedenis van sneeuwwitje we ten we nog wel. Herinnert u maar de spiegel aan den wand, de schoone, maar booze Koningin, sneeuwwitje, de vergif tigde appel, de dwergjes etc. etc. Uit een opvoedkundig oogpunt zullen we de jeugdige dilettanten niet aan critiek on derwerpen of onzen lof doen toekomen. Allen hebben naar de mate hunner gaven en talenten hun best gedaan om 't geheel goed te doen slagen. Wel viel) natuur lijk spel en zang van enkeille uitblinkers op. De eostumeeringi w'as prachtig! Men waande zich in een sprookjesland, waar koningen en dwergen zoo'n voorname rol spelen. Prachtige tooneelen werden ver toond en de jeugdige dilettanten speelden him nollen verdienstel&jk, juist door hun onbevangenheid en ook wel eens door hun schroom. Bij de Elfen dans voor de pauze Was t stil in de zaal. Dat kinderen zooiets konden prestoeren. In prachtige, speciaal daarvoor vervaardigde cos- tuumpjes, voerden de elfjes een dans uit, zoo fijn en teer, zoo gracieus en net, dat het publiek ^opgetogen raakte en zoo lang, bij 't einde applaudisseerde, dat een deel van 't ballet herhaald moest worden. Mevr. Fokker—-Lyons, onder wier leiding ook dit ballet was ingestudeerd, werd bloemen en een 'geschenk aangeboden, evenals aan mevr. de Jonge—v. Rijssel, die het muzikale gedeelte verzorgde. Het tweede gedeelte van de opvoering was gelijk aan de eerste. Uitstekend gemon teerd en gekostumeerd. Met- smaak wias alles tot in de puntjes verzorgd. De aan wezigen genoten zichtbaar van al het moois dat geboden werd en menigmaal wierd om de onschuld der zeer jeugdige deelnemers, die opgingen in hun spel, ge lachen. Het menuet w'as haast noig mooier dan 't ballet. De markiezen en de markiezin netjes voerden een menuet uit als iwaren 't hovelingen van 't voormalige Fransche koninkrijk in de 18e eeuw. In één woord': prachtig! Een lang aanhoudend applaus viel deze operette, ballet en menu&t ten deel. Wie maar ©enigszins kan, bezoeke Vrijdagavond „Sneeuwwitje". Men zal er geen spijt van hebben! Als voorzitter van 't Comité, dankte de heer W. Merle in de eerste plaats mevr. Fokker voor alles wat ze voor deze operette' heeft gedaan. Voor 't jn- „O ja, het spijt mij verschrikkelijk. Toch heb ik hem nooit aangemoedigd'. Ik heb hem net behandeld als ieder an der. Ik vind hem een heel goed kame raad, maar ik zou hem niet kunnen trou wen". „Kijk, daar heb je ze al!" riep Mol ly, op haar broer en zijn vriend dui dend, die juist terug gereden kwamen. „Toe, Lorna, wees nu niet te overmoe dig!'^ Lorna lachte; haar blos was donker rood en een ondeugend licht flikkerde in haar oogen. Toen de heeren binnen kwamen, wier pen ze onmiddellijk! hun sigaretten weg. „Voor mij hoeft u dit niet te doen!" zei Lorna. „Gaat gerust door niet roo- ken; ik steek zóó ook op. 't Is prach tig geweest, hè, mr. Loiraine?" „Ja; zelden zoo'n mooie jacht bijge woond!" „Hebt u ook soms een sigaret over?" Zwijgende deed Godfrey zijn sigaretten koker open en reikte haar dien over. Molly sloeg het geheel gade imet hoogst verbaasden blik. „Dank u", zei Lorna, zoo koel en ge woon mogelijk. Zij nam een sigaret tus- sohen de lippen, legde haar handen op zijn schquders, met haar lief gezichtje! dus vlak bij het zijne en stak zóó haar sigaret aan de zijne op. Chesney had in het eerst ook wat ver baasd opgekeken, maar hij vermoedde al heel gauw de eigenlijke bedoeling. Wat Godfrey betrof, die was ver stomd-,... (Wordt vervolgd.)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1928 | | pagina 1