Zierikzeesche Nieuwsbode Tandarts KNOOP DE 3UREM. TWEEDE BLAD BINNENLAND. FEUILLETON. Uit Stad en Provlrseie. ADVERTENTIËN. 1.1. DEKKER, gel WILTEHBURG, houdt a.s. Donderdag ZIT DAG ten huize van den heer Het Café „DE VEEHANDEL", BEKENDMAKING. SCHOUWING 1.1. DEKKER, gel WILTEHBURG, bahoorende bi] da «an Maandag 28 Nov. 1927, no. 11626. Gevonden voorwerpen: Een honden-halsband; een rijwielpleatje; een band van een mantel*; een boodschap- tasch; een deksel van een waschketel; een jjongenspantaion. De Commissaris van Politie: R. P. BRONS. HET GIST IN INDIÊ. Aldus luidt het opschrift eener bro chure, die dezer dagen het licht zag en waarin (oud-mimster Treub spreekt en zijn meening zegt over' alles wat er thans in Ned.-Indië voorvalt, met de voorge schiedenis van den geleidelijk ontstanen toestand van nu, die onze voortdurende aandacht eischt. j De conclusie van den schrijver? Het gist in Indlë, het gist beden kei ij if! En het kol.niale vraag si :k is voor ons ge- heele vaderland het vraagstuk bij uit nemendheid geworden. Wijl het gaat om ons bestaan! Thans kan mien niet langer slapen, blij ven droomen en zich vermeien in hyper- ethische mijmeringen; doen de verant woordelijke bewindsmannen, de bestuur ders en hunne adviseurs, dat toch, dan heeft men te rekenen op een herhaling van de woelingen en opstootjes, dan zü onverwachts blijken, dat de relletjes het voorspel zijn geweest van een niet meer te onderdrukken opstand. Treub ziet den toestand somber in en het tot de hiervoor aangehaalde conclu sie leidende betoog Xs een weloverwogen beschouwing, die in breeden kring ge lezen dient te worden. Zeker, zonder aarzelen, gaat de schrijver op zijn doel af; hij schetst den volksaard en de men taliteit van verschillende inlandsche ras sen en belangwekkend is zijn uiteenzet ting waarom juist Bantam' werd uitge kozen als punt van uitgang van den op stand. En zelfs zij', die als insiders den dagelijksehen gang van zaken op Java op den voet volgen, zullen leering kun nen trekken uit dit overzicht. NEDERLAND EN BELGIË. De „Rsb." wijst er op, dat door de oplossing der ministercrisis in België, Vlaanderen weer meer in het gedrang komt. Herinnerd aan uitlatingen o. a. in de „Standaard" over het kabinet en het feit, dat- de heer Hymans, de man der beruchte circulaire over Limburg daarin is opgenomen, zegt het blad: De vriendschap van Hymans voor Frankjrijk evenaart blijkbaar zijn vijand schap jegens Nederland. Dat is echter nog niet het ergste. Deze man gaat niet bépaald recht door zee, werkt met sünksche middelen. De „Stand." herinnert niet voor niets aan zijn beruchte circulaire over Limburg.... Naar het Engolsoh rvan BETTY BEGG9. 31 Nicholas wierp een blik op 't bran dende huis, dat nu wel één vuurzee leek. De ruiten waren er alle uitgevallen en als zoovele vurige tongen schoten de vlammen langs het houtwerk van de ramen. Een oogenblik aarzelde 'hij... Toen vatte hij nogmaals Doirinda's hand, bracht die aan de lippen en liep het huls binnen. Tevergeefs wilden enkelen hem1 terug houden, hij was vast 'besloten. Hij liep halverwege de trap op, maar werd toen zoodanig verblind door den rook, dat hij niets meer zien kon. Het volgend oogenblik dreef de tocht den rook in zóó verre terug, dat hij het afschuwelijk vertrokken gelaat van Lady Nell gewaar werd, die als waanzinnig van angst, hemi toeriep: „Red mij; Nicholas, red mij toch!" „Ik zal het wagen", riep hij terug, of schoon hij haar in den grond van zijn hart nog ééns zoozeer verachtte om die onvergeeflijke roekeloosheid. Hij sloeg zijn jas over zijn hoofd en liep nog enkele treden op, maar kon toen toch ook onmogelijk verder: hij kon haar niet bereiken, liep alleen geweldige brandwonden op. „Loop naar een venster!" riep hij, „en spring er uit!.... Ik zal je wel opvangen!" Toen hijzelf het huis weer uitkwam, riep de menigte hem In de grootste ont steltenis toe: „Uit den weg! Uit den weg! Het dak komt neer!" In één sprong was hij' het grintpad over; als hij een halve seconde getalmd had, was hij in de brandende massa ver zwolgen Voor Lady Nell was er nu geen hoop meer: die moest wel omgekomen zijn in' de vlammen. De oude buttler stond vlak naast Ni cholas. „Zegt u nog meer niets tegen de jonge dames, maar Sir Lucius was met meoT te redden. Hij had zich opgesloten in zijn kamer en ik kon mij niet verstaanbaar maken. Ik ben gebleven, zoo lang als en aan zijn even befaamde houding te Versailles! En met dien man moet Nederland vriendschappelijk gaan onderhandelen in zake het Verdrag! Het zou eerst al een zeer moeilijk werkje zijn geweest èn België èn Neder land te bevredigen. Wij vreezen, dat het optreden van dezen Hymans de zaak geheel onmoge lijk zal maken. Is hbt daarom wellicht den touwtjes trekkers achter de schermen, die in Bel gië heel machtig zijn, te doen? Dan. zou deze, anders totaal onbegrij pelijke 'benoeming verklaard zijn... Maar dan zal het voor Nederland dubL bel zaak zijn, op zijn tellen te passen, de o o gen wij d open te zetten voor wat daar ginds gebeurt. TWEEDE KAMER. De veie sprekers over de landbouw vraagstukken hebben geen antwoord ge kregen op het kardinale punt in hun, rede voeringen, n-1. de kwestie van het pacht- contract. Want een daarop betrekking hebbend voorontwerp was nu, gelijk de Minister mededeelde bij Justitie in beraad en hij kon er in dit stadium niet over spreken. De minister vond overigens den toestand van den landbouw niet zoo slecht als hij was afgeschilderd- Er zijn althans teekenen van beterschap, o-a. een stijgen van de exportcijfers en een toe- *nemen van den veestapel door het ver dwijnen van mond- en klauwzeer- Voor een Landbouwraad voelde de Minister wet 'wat, hij zou dsoen onderzoeken, hoe zulke raden in het buitenland Werken. In de Mem- v. Antwoord inzake de begrooting van het dep- van Financiën voor 1928 wordt medegedeeld, dat een onderzoek Wordt ingesteld betreffende ge wijzigde classificatie "der gemeenten voor de personeefe belasting. Een wetsontwerp betreffende plaatselijke inkomstenbelas ting voor schippers heeft het departe ment verlaten. Aan buitenlandsche emis sies hier te lande behooren volgens den minister zoo weinig mogelijk belemme ringen te worden in den weg gelegd- Een gedeelte der belasting-ambtenaren zal1 in uniform wiorden gekleed- ZIERIKZEE- Vrijdagavond trad voor 't Nutsdepartement alhier op, dr- W. G. N- v. d. Sleen te Haarlem, die, na inge leid te zijn door den voorzitter, de heer Sikkens, een voordracht hield over: „Zwerftochten door tropisch Britsdh-In- dië", verduidelijkt door lichtbeelden- Spr. vergeleek Britsch-Indië met Ned.- Indië- Wat de plantengroei betreft is er veel overeenkomst, maar menschen en toestanden zijn heel anders. De godsdienst der Britsch-Indiërs is het Hindoeïsme, ter wijl het geheele volk verdeeld is in „Kasten"- De paria's, de allerminsten^ zijn al heel weinig in tel- Komt een priester voorbij, dan gaat de uitgeworpen© den weg af, een rijstveld in, om den priester door te laten. Is deze gepasseerd, dan roept hij dat de weg weer vrij is- Omtrent hygiène heeft de bevolking al zeer primitieve en zonderlinge begrippen. ik kon en was, net als u, vlak voor het vallen van het dak 't huis uit". Vol ontzetting staarde Nicholas hem aan en met een stem; waarin hij' haast zijn eigengeluid met herkende, riep hij: „Laten we ze van hier weg 'brengen, Brown, éér ze ergens van gehoord héb ben. Lady Nell is óók nog daar binnen". Dorinda wilde hem nu met weer laten gaan en ze stond er op, dat hij allereerst zijn wonden zou laten verbinden.... Gelukkig hadden de stallen niet van den brand geleden en in een ommezien stond de auto nu gereed, die de jongelui naar Northlake zou 'btrengen. Nicholas wilde zelf niet meegaan, 'maar hij beloofde Dorinda, dat hij toch zoo gauw mogelijk komen zou. Toen zij weg waren, kwam1 de brandweer; maar er bleef niet \eel meer over dan, de kale muien van het slot. ,.dai is nu het eind van Brfmley Hall", spraii er één uic de menigte naast Nicho las. „Nu hij heeft zijn trekken thuis ge kregen, de oude heer....!" 1 „Hij schijnt het altijd wel gevreesd te hébben, dat hij nog op een ongelukkige manier aan zijn eind moest komen", meen de een ander, „maar het meest vrees de hij nog voor moord, vandaar dat hij zich zóó secuur opgesloten had, dat z© hem dan ook niet bereiken konden". „Den Hemel zij' dank, dat Jack dit nief a;Jes bijgev-üt na heeft", dacht Ni cholas. „Dat de dood haar ook genadig moge zijn geweest en haar niet al te lang gemarteld heeft!" Jack Meredith kwam1 dienzelfden avond in Yorkshire terug en op Nicholas rustte toen de onaangename plicht, hemi van de tragedie op de hoogte te brengen. Als die eerste verschrikking van de manier, waarop zijn vrouw omgekomen wias, 'bij! Jaék wat gesleten zou zijn, dan zou hij zich zeker gelukkiger voelen, dan dat hij1 nog aan haar geketend was, dacfht Nicholas. In stilte zat Jack toe /e luisteren; en, toen Cartwright klaar was met het droe vig verslag, sprak hij enkel een paar woorden van dank. „Hoor eens, Meredith", klonk Nicho las' raad, „laat Bets en John onder mijn hoede, en ga jij naar Japan of naar Thi bet, ergens ver hier vandaan althans". „Ik moet eerst de zaken van mijn vader nog regelen en dan hoop ik, zoo gauw mogelijk Northlake te verlaten". „Zeker, dat moet je doen, kerel; dat is verreweg 't verstandigst En ik ga naar Van de Westersche geneeswijze willen ze niets of nog heel weinig weten- Hun hei lige boeken zijn de raadgevers ook in geval van ziekte of ongeluk. De ruilhandel tiert welig- Met Zware lasten op 't hoofd komen de menschen ter markt om de producten, o.a. bananen, peper enz. te ruilen. Met geld betaalt men weinig. Evenals in onze Óóst neemt de palmboom1 ook in Britsch-Indië een voorname plaats in 't leven van de inlanders. Aan de Zuidpunt tiert de Lotusbloem de heilige bloem yan den Hindoe, die zijn beelden en tempels daarmede rijkelijk versiert. Prachtige paleizen vindt men o.a. in Madras, waar veel Hollanders wonen. Daar het donker was in de zaal, kon den we geen aanteekening houden van, het veie interessante dat dr. v. d. Sleen ons liet hoeren en zien, zoodat we alleen eenige der voornaamste zaken aan het papier toevertrouwden, die in onze ge dachten zijn blijven hangen. De heer Sikkens dankte aan 't eind dr. V. d. Sleen voer z'n interessante le zing, terwijl hij tevens den leden mede deelde, .dat thans als voorzitter van 't departement Zierikzee, de heer A. G. Schram de Jong zal optreden. RENESSE. Vergadering van den ge meenteraad op Vrijdag 25 Nov. Aanwe zig met kennisgeving de heer Joh. Hoo- gentoom. Voorzitter dhr. W, H. SehoL- der, 'burgemeester. Voor kennisgeving wordt aangenomen de 'beslissing van Ged. Staten,' inzake 't geschil betreffende den Vleeschkeuringsdienst. Met (alge meen© stemmen wordt afwijzend be schikt op het verzoek van de Kon. Ned. Politiehondvereeniging, om als begunsti ger toe te treden tegen een minimum contributie van f 10 's jaars. De bond tegen het schenden door het vloeken van Gods heiligen naam; verzoekt dat schen den tegen te gaan door het in 't leven roepen van verbodsbepalingen. B. en W. stellen voor dit adres voor kennisgeving aan te nemen, wijl toch te stellen bepa lingen in de praktijk onuitvoerbaar zijn. De heer Fasol hoopt, dat de Overheid steeds daartegen zal optreden. Door ver- 1 maning /an door zelf zich daarvan te ont houden en een goed voorbeeld te geven, kan men zeker in de goede richttng werkzaam zijn. Aan de vereeniging „het Ziekenhuis" te Noordgouwe wordt met alg. stemmen den indertijd toegezegden financiëelen steun voor 1927 van 20 ét. per inwoner verleend, voor 10 achter eenvolgende jaren, ingaande 1 Juni 1927. Voor kennisgeving wordt aangenomen het rapport inzake het instituut schoolartsen. Beter wordt geacht daairop vooralsnog niet door te gaan. Thans komt in bespre king het toe te kennen 'bedrag aan een mogelijk alhier te vestigen arts. De voor zitter geeft een uiteenzetting van het be sprokene op de vergadering van de ge zamenlijke colleges van B. en W. en Armi- besturen met de gemeenten Nooirdwelle en Serooskeirke. Aldaar achtte men het wenschelijk een bijdrage van f1500 te geven, waarvan voor rekening dezer ge meente 55 pCt. komt. Het voorstel vajn de meerderheid van het college van B. en W. om fl per inwoner te geven en dit naar 'bloven af te ronden tot f700 m'ijn goed in Lincolnshire. Ik héb alles met Mrs. Wagstaff overlegdzij en Clo rinda nemen het huis naast het onze en Napoleon gaat naar Oxford. We moeten maken, dat ze hier wegkomen, en ik be loof je, dat iki voor Bets en John zal zorgen, tot je ze weer komt opeischen". „Laat ik er nog eens even over den ken", antwoordde Jack. „Ik geloof wel, dat je gelijk hebt; maar zoo opeens kan ik het niet beslissen". Meredith ontmoette de Misses Jefferies geen van 'beiden en den volgenden dag ging hij' weer terug, voor de begrafenis van zijn vader. Een week later Wist Nicholas zijd plan door te voeren en de Jefferies waren nu onder zijn hoede gesteld. In een ge zellige oude pastorie, met een heerlijken tuin er bij, die Nicholas voor haar ge huurd had, vla# bij' zijn eigen goed in Lincolnshire 'brachten ze den gelukklig- sten zomer door, dien ze ooit beleefden. Met den voogd waren geen moeilijk heden en zoo werden de zaken naaor aller genoegen geschikt. De meisjes wer den zoo lang onder de hoede van haar grootmoeder gesteld. Nicholas was dien heelen zomer b'erg met zijn mooi oud goed geheel in orde te maken voor de ontvangst van de nieu we vrouw des huizes. Van kind af, was hij er niet meer geweest en hij genoot echt zelf van de schikkingen, dae er ge nomen werden. Het huwelijk van Nicholas en Dorinda had plaats in September en het kon met recht een plechtigheid genoemd worden! Toen de jonggehuwden hun huis betra den vatte Dorinda haar echtgenoot bij tde hand en sprak: „He, Nicholas, hoe heerlijk, dat wij nu vriendelijk kunnen zijn tegen iedereen. Wat héb' je mij' toch heerlijk tot vrijheid in geluk gébracht!" En, terwijl ze hem mét haar groote, donkere oogen aankeek, deed ze hem weer denken aan dien eersten middag, toen hij haar in den. tempel had gezien. Van dat oogenblik af, was er een heeie verandering gekomen in zijn bestaan. Nu eerst had zijn leven immers inhoud; hij 'begreep nog niet, hoe hij het voor dien tijd eigenlijk uitgehouden had. „Lieveling, jij was het juïst, die mij tot vrijheid bracht. Jij schonk mijl een levensdoel Toen werden ze opeens tot de werke lijkheid teruggeroepen, door de luide wel- komstkreten van Betsy en John; en het volgend oogenblik stond een heele schare opent een ruime bespreking. De heer Padmos zegt, dat hij ten stelligste ver wacht, dat er zich hier wel een dokter zal komen vestigen. Hij raadt aan een af wachtende houding aan te nemen. Men kan best nog eenigen tija wachten, om dat het op dit oogenblik nog met is ge bleken, dat één medicus- een te groot en uitgestrekt gebied voor zijn rekemng heeft. Bovendien zijn de afstanden niet zoo heel ver meer. De heer Fasol ver klaart met het gesprokene mede te kun nen gaan. De voorzitter leest een ingeko men schrijven van het raadslid, dhr. Hoo- geribbom, inhoudende, dat hij aanneemt, dat een tweede dokter in het Westen van Schouwen bestaan kan; acht 55 pCt. voor Renesse 'billijk, mits de dokter hjer woont en aCht fl per inwoner of wel f1200 voor de drie gemeenten als toe lage genoeg; is de meening toegedaan, dat de dokter niet tevens schoolarts moet zijn en zoo de Raad daartoe be sluit, dezen het slechts tijdelijk op te dragen, wijl hij het niet goed vindt, dat ide schoolarts de kinderen behandelt, hij het een groot voordeel acht, zoo voor Schou wen en Duiveland, een specialiteit aan wezig is en met het oog op de te ver krijgen subsidie van de Provincie, die bij 't a anstellen van een dokter tevens schoolarts wel niet zal worden ont vangen. De heer Franken is bevreesd, dat, wanneer een afwachtende houding wordt aangenomen, de gemeenten Noord1- welle en Serooskerke hunne 'bijdragen niet gestand zullen doen, vooral Seroos kerke, daar de ingezetenen even goed naar Haamstede kunnen gaan. De heer Padmos zegt, op het gebied van Zieken zorg geeft de gemeente al 'heel wat nut (wijkverpleging). Gaat men de behoefte gevoelen, dat er een tweede medicus noo- dig zal Zijn, dan zullen die gemeenten hunne bijdragen nog liever geven dan thans. De heer de Roo is ook wel niet tegen afwachten, maar als dit te lang duurt, komen er steeds meer moeilij'k- lijkheden. Gehoord de besprekingen is hij de meening toegedaan, dat met of zon der toelage der 3 gemeenten in elk ge val toch pogingen in het werk gesteld dienden te worden een tweeden dokter voor Westelijk Schouwen te krijgen. De heer Verboom meent, dat zich wel een dokter zal vestigen. Voor de hooge bij drage gevoelt hij niet veel. Bovendien is hij' van meening, dat er wel met één dok ter kan volstaan 'worden. Komen er twee, die een half bestaan vinden, dan zal op den duur de ©en voor den ander moeten wijken. Het voorstel van B. en W„ dat aan een zich te vestigen dokter een toe lage van de gemeente ad f700 zal gege ven worden, wordt in stemming gébracht. Daar 3 leden vóór en 3 leden tegen stem den, wordt de béslissing tot een volgen- jde vergadering aangehouden. Tot leden van de commissie tot wering van school verzuim worden met algemeene stem men herbenoemd de heeren J. Sehooff, J. P. Paulusse, C. Davidse, W. Steur en J. Houtman CZ. Bij' de rondvraag vestigt de heer Padmos de aandacht op het verven van de aan den Hoogen Zoom aangebrachte ^waarschuwingsborden. De voorzitter zegt, dat daarin reeds gedeelte lijk is voorzien. Daarna sluiting. bedienden gereed, om Mr. en Mrs. Cartwright te ontvangen. We zijn de ge lukkigste menschen van heel de wereld!" juichte Betsy, terwijl ze voortdurend om het jonge paar heendansfe. „Was nu Pau pa er maar bij!" HOOFDSTUK XV. v Besluit. Er w'airen twee jaar verloopen. Betsy had haar wensch vervuld gezien. Vader was teruggekomen! En, ondanks haar vreugde over het weerzien had ze toch erge spij't, dat ze bij' Nicholas en Dorinda en de baby weg moest gaan. Ze had zich zoo onbeschrijflijk gelukkig gevoeld op Lincolnshire eri had zelve zulke schoone toekomstplannen gemaakt: Vader moest nu maar trouwen met Miss JeffeTies en dan zouden ze heerlijk in de oude pas torie kunnen wonen, want daar was een tuin bij, zóó heerlijk zonnig en beschut, dat er van alles in groeide. Maar 'hoe Bets ook drong en vleide, het gaf allemaal niets, Vader wias er niet voor te vinden. Jack was aanmerkelijk ouder gewor den in die twee jaar, vond Nicholas. Hij wias zoo stil en in zichzelf gekeerd en zoo'n droeve uitdrukking lag over zijn trekken. i Miss Jefferies had hij 'weer gezien, een voudig als een goede 'bekende, zonder miéér. Dit had Clorinda pijn gedaan; zij was er dan wel zeer in teleurgesteld, dit had Nicholas duidelijk opgemerkt. En Betsy had ejr de verhouding niet veel makkelij/oer op gemaakt, door er haar vader openlijk aan te herinneren, dat ze Clorinda voor haar nieuwe moeder had gekozen. Dit was zóó gegaan; ze waren allen bij elkaar, in Dorinda's „witten sa lon" en Clorinda zat met de kleine bab belaarster in de breede vensterbank, toen de vrouw' des huizes zag, dat haar zilster zich op eenmaal, met pijnlijken blos, af wendde, want dat Bets op- haar vader was toegetreden^ terwijl ze vol vuur be tuigde „John en ik hebben altijd wel gezegd, dat we haar 't liefst zouden hebben!" „Wie't liefst" hébben, Bets?" vroeg Jack,, die niet begreep, waar zijn dochtertje het zoo ineens over had. „Wel, Miss Clorinda! Die moest maar met ons op Yorkshire wonen 1" „Ik denk, kindje, dat Miss Clorinda liever niet. weggaat van haar Grootmoe der". IWftndi v*rvolQd\. Emige en algemeene kennisgeving. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U kennis te geven van het overigden van onze geliefde Echtgenoote en der kinderen zorg zame Moeder, Mej. in den ouderdom van 34 jaar en 2 maanden. Zierikzee, 26 Not. 1927. J. DFKKER. JOOTJE. NELLIE. BETSY. WILLY. gSp- Ondergnteekende J. JANZEN, Arts te Alm'en (Gelderland) machtigt den heer J. SLAGER JzWestslraat, Haamstede, om in Schouwea-Duivelaud voor hem betalingen te doen en gelden in ontvangst te nemen. Betalingen kunnen geschieden eiken Maandagavond Tan 7 tot 9 uur. J. JANZEN. i. GLOIIDE, Yerrenieuwstr. B108 Spreekuur van 11—2 uur. Allen, die iets te vorderen hebben van verschuldigd zijn aan - of zaken onder zich hebben toebehoorende aan den lieer "WILLEM VAN DAM ME, Landbouwer „Toren hoeve" te Haamstede, wordt verzocht daarvan vóór of op 30 November 1927, opgave, betaling of afgifte te doen ten kantore van Notaris J. C. DALE BOUT te Renesse. VARREMARKT, is wegens sterfgeval a.s. Dinsdag van 10—2 uur gesloten. J. DEKKER. Het BESTUUR van den Polder WESTEREN BAN VAN SCHOU WEN brengt ter algemeene kennis, dat op 12 DECEMBER 1927, overeenkomstig art. 95 van het Alge meen Reglement voor de Polders en Waterschappen in Zeeland, over alle uit- en afwateringsmiddelen xn voornoemden polder zal plaats hebben. En is hiervan afkondiging geschied waar het behoort den 26 November 1927. Het Bestuur voornoemd, J. DEN BOER, Dijkgraaf. A. BLOM Pz., Ontv.-Griffier. Eenige en afyemeene kennisgeving. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U kennis te geven van het overigden van onze geliefde Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante, Mej. in den ouderdom van 34 jaar en 2 maanden. Zierikzee, 25 Nov. 1927. J. J. WILTENBURG. J. WILTENBURG—v. Leeuwin. C. JACOBI—wiltenburg. D. J. P. JACOBI en Kind. Middelburg. M. J. A. SINCK en Kinderen. Zierikzee. N. BAKKER—Wiltenburg. H. A. B4KKER en Kinderen. J. W. WILTENBURG. E. J. C WILTENBURG-van Westerbrugge en Pleegkind. Middelburg. M. P. WILTENBURG. P. A. WILTENBURG-Kesteioo. Eenig kennisgeving. Heden overleed plotseling, onze geliefde SchoondochterSchoon zuster en Tante, Mej. J. J. DEKKER-WILTENBURG, in den ouderdom van 84 jaar en 2 maanden. Zierikzee, 25 N07. 1927. Uit aller naam, W. C. DEKKER. P. A. DEKKER-var As.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1927 | | pagina 5