Tandarts KNOOP ZIERIKZEE-ROTTERDAM ADVERTENTIËN. lioudt a.s. Donderdag ZIT DAG ten huize van den heer GL0UDE, Verrenleuwstr. B108 „V.Z.O.S." - Zierikzee. goed, dat bij de uitvoering van het werk aan het noodslachting gebcmw ziooveel bij werk gekomen is. Dit kan voorkomen worden, als het werk beter opgenomen wordt. Ook vraagt hij voor de afwerking der waterplaatsen, waarop dhr. v. Sluis mededeelt, dat enkele plaatsen reeds ge heel in orde zijn, en aan de andere ge werkt wordt. Dhr. Ringelberg vraagt ook naar de brandspuit en wil dat de brand- weercommissje de schouw over de schoor- steenen weer eens ter hand neemt. Op het eerste antwoordt de voorzatter dat de spuit in otrde is, terwijl dhr. v. Sluis mededeelt, dat schoorsteemschouw prac- tisch niet uit te voeren is. Ten slotte bespreekt dhr. Ringelberg de laatst ge houden wethoudersverkiezing en vindt dat de liberalen zeer brutaal zijn, als min derheid de zetels bezetten, terwijl dhr. C. W. den Boer eveneens als deze han delt. De S.D.A.P. is echter bereid in het belang der gemeente mede te werken, als maar gewerkt wordt voor vooruit gang en niet conservatief. In dat geval zullen ze strijden. Dhr. den Boer dankt dhr. Ringelberg voor zijn woorden en antwoordt er alleen op dat hij gehandeld heeft naar dè üiEsprltëk' der A..-R. kiesver. Hierna sluiting. BRUINISSE. Dinsdag j.l. zijn de mos- selzaadbanken op de Schelde en de Zeeuwsche stroomen geopend. Het bleek al spoedig, dat de zaad val dit jaar zeer onbeduidend is. Op de banken waar vo rige jaren veel mosselzaad werd gèvischt is nu Zoo goed als niets gevallen. Aftleen op de Oosterlandsche slikken was nog eenige val, doch het bijeen zoeken is toch geheel niet löonend. Ook aan de Belgi sche kust, vanwaar vorige jaren veel mosselzaad werd aangevoerd, is de zaad val naar werd gemeld van geen beteekenis. ST.-AiNNALAND. Vorige week moest dhr. Theunisse met z-'n vrachtauto, ge laden met kriel, op een smallen land weg uitwijken voor een boerenwagen. Bij het passeeren Zakten de wielen nog in den slootkant en de auto buitelde om ver. De eigenaar-bestuurder en een naast hem zittend persoon loonden zich niet be vrijden. De zoon van dhr. Th., die achter op den wagen had gezfeten en er afge sprongen was, wist van de onderzijde het portier te openen en dei gevangenen te verlossen. Gelukkig had niemand letsel bekomen. En nadat met behulp van palen en planken en een andere vrachtwagen de auto weer op den weg was gebracht, bleek, dat ook hieraan totaal niets ha perde. Toen Zaterdagmorgen de gemeenle- veldwachter.havenmeester J. Iimer hielp om een leegstaanden wagen een eind weg te duwen, reed een geladen bieten wagen hem over de hiel. Hij werd het gemeentehuis binnengedragen en vandaar per auto thuis gebracht. De inmiddels ontboden geneesheer constateerde, dat de strekpees gescheurd was. POST EN TELEGRAPHIE, Verplaatst met ingang van 5 November a.s., de besteller C. Rijpers, van het post en telegraafkantoor Roosendaal naar het post- en telegraafkantoor te Zierikziee. VERLAGING BRIEFPORT NAAR Ned.-INDIE. Met ingang van 1 Nov. a.s. wordt het port der brieven naar Ned.-Indië bij ver zending per zeepost verlaagd. Voor brie ven van een gewicht van niet meer dan 20 gram is dan slechts het gewone bin- nenlandsche briefport van 71/2 ct. ver schuldigd. De aandacht zij erop gevestigd, dal het pjrt der brieven naar Ned.-Indië per landmail ongewijzigd is, n.l. 10 cent. ONDERWIJS. Bij Kon. 'besluit van 19 October is tij der lijk 'benoemd tot leer aires aan de Rijks- hoogere burgerschool te Ziecrikzee, mej. J. J. Geluk te Tholen. ELLEMEET. Onze vroegere plaatsge noot, dhr. J. v. d- Weele, thans wacht gelder, is benoemd als onderwijzer te Exloo (Dr.). KERKNIEUWS. Ned. Hprv. Kerk. Beroepen: Te Sittard, S. H. J. Voors te Opperdoes. Te Kloosterburen-Horn- huizem (toez.), J. R. Strating te Hooge- Beintum. Te Voorburg, mr. dr. N- G. Veldhoen te Alphen .a. d. Rijn. Te Maria Hoorebeeke (België), M. van der Voet te Kuinre. - Te Maasland, J. C. H. Romijn te Workum. Aangenomen: Naar Burum en Munneke- zljl, J. H. Wessel te Heinenoord. Naar Keboemen (Midden-Java), *H. Bergenia, theol. cand. te Groningen. Bedankt: Voor Almkerk, A. Buurman te Wijk bij Duurstede. Voor Randwijk, S. Goverts te Oldebroek. Voor 's-Gre- velduin—Capelle, C. van der Wal te Rijn- zaterwoude. r HAAMSTEDE. Tot gemachtigden in het kiescollege der Ned'. Herv. Kerk in de vadatures, ontstaan door het overlijden van dhr. J. A. v. Zuijen en de 'benoeming van dhr. IL. Hamse Wz. tot lid van den Kerkeraad, Zijn resp. gekozen de heeren H. v. Dalsen en S. Geleijnse. ELKERZEE. Bij de Zondag gehouden stemming voor 4 leden van het kies college, werden de aftredende leden, C. Hanson, J. M. Kristelijn en D. Kristelijm herkozen en gekozen in de vacature- Dijkman, dhr. M. v. de Velde- Geref. Kerk. Beroepen: Te Ottoland, C. L. A. M- van Puyvelde te Amsterdam, voorheen pred. bij de Amerikaa, 'isschoppelijke Me- thodistenkerk in t. Te Zalt-Bom- mel, cand. J. van der Leek te Hoorn. Bedankt: Voor Bussum, Dr. K. Dijk te Den Haag. LAATSTE BERICHTEN. ZIERIKZEE. Heden (Maandagmid dag te ongeveer 1 uur is bij de werk zaamheden aan de nieuwe brug buiten de Zuidhavenpoort, de werkman D B. van de klap der brug op een der pijlers en daarna in het water gevallen. Hij ging een paar maal onder en werd toen door do sohippers van de drijvende bok gered. Bewusteloos werd bij aan boord gedragen, waar hij spoedig bijkwam De doktoren de Ruijter en van dor Kwast verleenden de eerste genees kundige hulp. Per ziekenauto, die ODge- veer een uur na het ongeval verscheen, werd hij naar het ziekenhuis te Noord- gouwe vervoerd, waar men zal consta teren of hot ongeval al dan geen ernstige gevolgen heeft gehad. VERSCHILLENDE BERICHTEN. PostUedrrtbte overvallen. Vrijdagmiddag 1 uur is in 'het postkantoor te Noordwijk aan Zee een postbeambte overvallen en 'bewusteloos geslagen. De dadier heeft daarop een 'bedrag van f 700 uit de kas gestolen. Volgens de verklaring van den ambtenaar was er ruim 1 uur iemand binnen gekomen, die naar een der lesse naars was igeloopen. Schouten was bezig met geldtellen en lette niet op den man. De 'bezoeker sloop op een zeker oogenblik naar het loket en gaf den ambtenaar on verhoeds een stom'p tegletn 't voorhoofd, boven het linkeroog. Hij verloer daardoor het 'bewustzijn, doch voelde nog1 een twee de stoimp ongeveer op dezelfde plaats^ Toen omstreeks twaalf minuten over 1 de postbode in dienst kwam, trof deze Schouten, die juist zoowat het bewust zijn had teruggekrregien. Toen daarop de kas werd gecontroleerd, bleek een be dTag van ruim f700 aan 'bankpapier te zijn verd'wenen. De heer Schouten heeft het signalement van zijn aanrander kun nen geven. Dit signalement is dadelijk overal rondgezonden, doch tpt nu toe zonder resultaat. De politie stelde dade lijk een scherp onderzoek in, m'aar nie mand had iets verdachts gezien. Men tast dan ook geheel in het duister. Beschoeiing bediveken. Zaterdagmiddag is de noodschoeiïng, aangebracht ten be hoeve van de uitvoering der werken tot het leggen van een sluisduiker in den ka naaldijk van de Zuid-Willemsvaart bij sluis 1, bezweken. Alle pogingen, om het gevaar te keeren waren vruchteloos. Het water uit de Zuid-Willemsvaart stroomde met kracht de rivier de Aa in, de twee anachineloodsen met machines meesleu rend. Sluis 1 is gesloten, terwijl sluis 2 het van boven komende water keert. Daartusschen Zal de Zuid-Willemsvaart vrijwel geheel leegloopen. De scheepvaart is thans geheel tot stilstand gedoemd. Omtrent de vermoedelijke oorzaak van het ongeval meldde het V.D.-bureau nog, dat deze gezocht moet worden in het feit, dat onder den wand een wel is ontstaan van zoo groote afmeting, dat de geheele wand bezweek en een gat van ongeveer vijf meter in den kanaaldijk ontstond. Ontjilzffing. Zondagavond heeft in het Lunapark te Zaandam, dat ter gelegen heid van een winkelweek gehouden werd, een ernstig ongeval plaats gehad. Te on geveer 7 uur werd in de omgeving Van het Lunapark een geweldige knal ge hoord, doch hieraan werd in de stad weinig of geen aandacht geschonken. Spoedig verbreidde zl'ch echter 't nieuws dat daar een ernstig ongeval zou hebben plaats gehad. Het bleek n.l., dat een blik ken trommel, waarin magnesium1 of een ander 'brandbare stof, die een fotograaf bij zijn werkgebruikt, uit elkaar was gesprongen. Een 20-jarige jongeman uit Koog a. d. Zaan, die voor den fotograaf poseerde, geraakte in 'brand en kreeg vrij ernstige brandwonden aan hoofd en armen, terwijl voorts een tiental omstan ders door de uit elkaar spattende stuk ken staal en 'blik werden gewond. De 15_jarige D. D. bleek zeer ernstig gewond te zijn. Hij overleed kort nadat medische hulp was verleend. Een in de onmiddel lijke nabijheid staande danstent geraakte in 'brand, doch mén slaagde erin die met eigen middelen te blusschen. Vrouui verVranriZaterdagmiddag ont dekten 'buren, dat de vlalmlmen sloegen uit de achterzijde van het perceel Lange Nieuwstraat no. 100 te Utrecht. Toen men zich toegang tot de woning verschaft had, bleek, dat het vuur woedde in een ach terkamer, waar de 'bejaarde bewoonster, mej. B., te bed lag. Zij Was geheel ver koold. Het vuur Werd spoedig gebluscht. Vermoedelijk is de brand ontstaan door het omvallen van een petroleum'Iic'htje, tengevolge waarvan het 'bed vlam vatte. Verkeersongeval. Vrijdagochtend is de Leidsche architect en aannemer M. Koert, op den Leidschen straatweg onder Voor schoten, waar hij in de richting Voor scholen reed, met zijn auto in botsing gekomen met een mé'kwagen, die achter waarts rijdende van een erf kwam. De neer Koert werd in een sloot geslingerd en levensgevaarlijk gewond. Hij is per ziekenauto naar het academisch zieken huis te Leiden overgebracht. Daar is hdj na korten tijd aan de verwondingen over leden. De heer Koert was 43 jaar oud. - Vrijdagavond reed de 45-jarige D. v. L., wonende te Vlaardingen, op de fiets op den Schiedamschetn dijk, lichting Vlaardingen. Th. kwam in aanraking met een langzaam rijdende wielrijder en kW&m zoodoende schuin over den weg, waar hij door een van de tegenovergestelde zijde komende vrachtauto werd gegre pen. Het linkervoorwiel ging over hem heen. v. L. werd onmiddellijk naar het Ziekenhuis overgebracht, waar hij bij aan komst reeds bleek te zijn overleden. Overreden. Zaterdagmorgen is, naar de ,,M. Crt." meldt, het 3-jarig zoontje van B. te Middelburg, toen het uit een win kel kwam loopen, door een vrachtautp overreden. Een der wielen ging over het hoofdje heen en verpletterde dit, zoodat de dood onmiddellijk intrad. De chauf feur leerde pas sturen en was nog on bevoegd. De auto is in bèslag genomen. Dankbaarheid. De ex-keizer heeft 't plan voor de gemeente Doorn, als bewijs van erkentelijkheid voor de hem verleende gastvrijheid, een rosarium te doen aan leggen. Met de uitvoering is reeds een aanvang gemaakt. Het rosalriüm1 zal hoofd zakelijk toegankelijk zijn voor de inwo. ners van Doorn. YAN HEINDE EN VER. Op het radio-station te Daventry is Donderdagmiddag een beambte die den zender voor het program van één uur wilde inschakelen, met een eleetrischen draad in aanraking gekomen en dcor een ontlading van 10,000 volts gedood. Het is het eerste ongeluk met doodelijken af loop dat in de vijf jaar waarin de Brit sche Radio-omroep werkt, is voorgeko men. De wereldopbrengst aan steenkolen bedraagt momenteel 1300 tot 1359 mill, tonnen. Verreweg het grootste gedeelte daarvan, namelijk 1170 mill, zijn steen kolen en anthraciet. Van deze 1350 mill, ton Worden door de Ver. Staten 600, door Engeland 270, door Duitschland 190 mill, ton opgebracht. Het grootste gedeelte wordt gebruikt vooir opwekking van kracht, dus in stoomketels; voor huis brand wordt gebruikt 193 mill, ton en 40 mill, ton voor gasfabricage. De doodskfPfc voor wat in Frank rijk, Cheveux a la gar?onne", ten onzent pagekopje heet, schijnt te luiden met „ex position de la cbiffure", die te Pa'rijs wordt gehouden. Bijna alle 'modellen, daar tentoongesteld, verboonen krullen „frisu- Tes" en instede platliggend haar veeleer bollend haar. Volgens de kappers zal dit den vrouwen haar grootste charme terug geven. In het Turksche rijk zal 28 dezer voor de eerste maal een volkstelling wor den gehouden. Op dien dag moeten alle Turken tot 's voormiddags 12 uur thpis blijven om geteld te worden. Men schat de Turksche 'bevolking opt 8 a tl3 millioten. Reeds 1 November e.k. zullen de resul taten bekend worden. Uit Californië - ,en Oregon (V. S.) komen berichten van kinderverlamming, op groote schaal. Het departement van gezondheid gaf Woensdag last tot het sluiten van alle lagere scholen te Eureka en Arcjadia, in Califojrnië. In dit gebied zijn den laatsten tijd negen kinderen ten gevolge van de ziekte overleden. In Ore gon heerscht de kinderverlamming in bijna alle deelen van den staat. TELEGRAMMEN» GRONINGEN (V.-D.) Hedennacht om streeks 4 uur brak brand uit in de loods van A<. Wit, staande aan de Kerklaan alhier, waarin een 12-tal paarden waren geborgen. Den omwonenden gelukte het om 7 van de 12 paarden uit het bran dende gebouw te redden, doch de overige 5, toebehoorende aan verschillende eige naren, kwamen in de vlammen om. De brandweer wist den brand tot de loods te beperken. De omgekomen paarden wa ren verzekerd. ENSCHEDE (V.-D.) Bij het station Boe- kelo is Zaterdagavond op de rails het lijk gevonden van den 78-jarfgen land bouwer H. De kindsche grijsaard is ver moedelijk overreden door den trein van 6 uur uit Haaksbergen. De machinist heeft niets gemerkt. AMSTERDAM (V.-D.) Bij de wet van Juni 1925, werd, zooals bekend, de mo gelijkheid geschapen dat aan tandtechnici de bevoegdheid werd verleend, de tand heelkunde uit te oefenen. In verband met de oppositie tegen deze maatregel heeft 'de Min. van Afrbeid een commissie be noemd, die hem van advies zou dienen over de vraag aan wie de bevoegdheid zal worden verleend. Deze commissie be- istaande luit 2 tandartsen en 2 tandtechnici, 'met Mr. Limburg als voorzitter, heeft ad vies aan den minister uitgebracht. Het Persbureau Vaz Dias verneemt, dat de •minister, op grond van dit advies, dezer dagen zijn definitieve beslissing aan de betrokkenen heeft medegedeeld, Aan slechts ongeveer een 4e deel van de 167 aanvragers is bericht dat hun de bevoegd heid tot het uitoefenen van de tandheel kunde is verleend. Tot hen die thans deze bevoegdheid verkregen hebben, behooren slechts enkele tandtechnici te Amsterdam. DELFT (V.-D.) De politie te Overschie heeft aangehouden den 15-jarLge P. B., wonende te Delft. De1 jongen was namelijk de vorige 'week de ouderlijke woning ont vlucht, nadat hij uit de kast een bedrag aan geld had ontvreemd. Bij zijn aanhou ding bekende hij te hebben ingebroken in het Gereformeerd Evangelisatie-lokaal te Delft en daar de collectebussen te heb ben geledigd. Verder heeft hij ingebroken in een boerenhoeve te Rijswijk, waar hij eenig igeld buit maakte. Daarna werd hij ingerekend door de Overschiesche politie. Hij bevindt zich thans te Delft in ver- Zekerde bewaring. ROERMOND (V.-D.) De 63-jarige land bouwer G. van Heur, wonende te Afrenray- Maasniel,. had Zaterdag jn het café van Reynen aan de markt alhier het ongeluk in een diepen kelder te vallen. Met ern stige verwondingen werd de man naar het hospitaal vervoerd, waar hij heden morgen aan de gevolgen is overleden 's-HERTOGENBOSCH (V.-D.) Mel be trekking tot den doorbraak bij Sluis I in de Zuid-Willemsvaart kan nog worden medegedeeld dat de werkzaamheden ge durende den nacht op Zondag werden voortgezel, met het gevolg dat gisteren het water vrijwel gekeerd was, hetgeen toelating van de doorvaart, zij het dan ook in beperkten zin, mogelijk maakte. Er zal nu een nieuwe wand worde.i ge heid. BERLIJN (V.-D.) In Sigmaringen is plot seling op 63-jarigen leeftijd overleden vorst Wilhelm von Hohenzollern-Sigma- ringen, een broeder van den overleden Roemeenschen koning Ferdinand. HALLjE (V.-D.) De mijnwerkers zijn he denochtend vroeg op de mijnenvelden verschenen. De groeven zijn thans .weer in bedrijf en de werkzaamheden hebben, een normaal verloop. Blijkens de tot dus verre ontvangen berichten js het perso neel overal in volle sterkte aanwezig Het is den communisten, ook in de zeer radicaal getinte districten, niet mogen ge lukken de loonstrijd in den vorm van een wilde staking voort te zetten. MARKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 24 Oct. GRANEN. Bui ten!. flauw. Meel f 18,50; Maïs. La Plata f179. Haver, Canada f 12^60. Zaden. Lijn zaad, voer- f 18 a f20, zaai- f22 a f24; Maanzaad f 44 a f 46Karwijzaad f 37 f39; Kanariezaad f 12 a f 13; Kioolzaad f 19 a f 20; Boekweit f 14,25 per 100 K.G. Ajuin. Aanvoer flink, groote f3 f3,10, kieme f2 a f2,10 per 50 K.Q Aardappelen. Zeeuwsche Eigenheimers f4,20 a f4.50; dito Brielsdhe f 4,-50 a f 5,25, dito 'blauwe f4,50 a f4,75, Bravo's f5,50 i f 6, 'b(ojnte f 5,&Q a f 6, fblau;w|e f 5,20 f 5,70; Belgische Eigenheimers f 3,25 f 3,60; Drielingjein f 3 a f 3„60; school meesters 12 ct. iper kilo. VLAS. Aanvoer 14000 k.g. Groninger f 1,50—f 1,60; 700 k.g. blauw; 3000 k.g. geel f a f 1,60; 1000 k.g. wit f 1,35 a f 1,50. VEE. Aanvoer 456 runderen, le kw. f 1—f 1,07; 2e f 0,80—f 0,90; 3e, f 0,60— f 0,70; 180 kalveren, le kw. f 1,55— f 1,75; 2e f 1,15f 1,35; 3e 0,90— f 1,05; 1392 schapen of lam'meren, le kw. f 0,70—f 0,72; 2e f 0,60—f 0,60; 3q f 0,40 ïamlmleren f 0,725—f 0,80; 1364 varkens, le kW. f 0,625f 0,66; 2e f 0,59—0,61; 3e f 0,55f 0,57; export f 0,59-t'f 0,62; han del algemeen redelijk. GRANEN. Binnenland. Tarwe f 10— f 15,50; rogigje f 10—f 12; gerst (chevalier) f 12,26—f 12,75; haver f 12—f 12,50; erw ten f 23—f 28,50; schokkers f 22—'f 40; bruine boonen f 24—f 29. Stoomzuivelfabriek „De Duif'. Prijs der boter f 1,80 per pond Coöperatieve Telling Zierikzee. Veiling van 21 October. Peren: Koning Karei v. Wurtemberg 26—31 ct.; maagdepeer 17 ct.; Eva Baltet 12 ct.; besy van schonauwen 6—9 ct.; nou veau 'poiteau 5—9 ct.trlomph de jodeigna 8—9 ct.; gieser wildeman 10—11 ct.; win- ter-louwtjes 6 ct; pondspeer 6—7 ct.; jodenpeer 5 ct.; diversen 11 ct.; valperen 3—8 ct.; appels: diversen (zuur) 2—8 ct.; cox pomona 12 ct.; zoete appels 5—9 ct.; valappels 2—12 ct.; aardappels 6—61/2 ct.; princesseboonen 13—26 ct.; alles p. k.g.; wortels f 1,40—f 4,80; selderij f' 1,30 f 1,70; per 100 bos; roode kool f 4—f 8; witte koo,l f 5—f 9; savoije kool f 4,50 f 9,20; bloemkool f 5,25—f 23; andijvie f 1,84—f 1,92; per 100 stuks. Veiling van 22 October. Peren: beurré hardy 26 ct.; soldat Ja boureur 20—24 ct.; Eva Baltet 22 ct.; comtesse de Paris 10—18 ct.; William Duchesse 18—19 ct.; nouveau poiteaui 9— 17 ct.; jodebpeer 10 ct.; bergamotte 9 ct.; 'diversen 19 ct.; besy v. schonauwen 6—7 ct.; winter-louwtjes 5—9 ct.; gieser wildeman 9 ct.; pondspeer 5—7 ct.; klei- peren 6 ct.; valperen 3—6 ct.; appels: diversen 2—10 ct.; valappel 2—9 ct.; uien 3—4 ct.; princesseboonen 16 ct.; spruiten 18 ct.; wijnpeeën 3—31/2 ct.; tomaten 6—13 ct.; alles per k.g.; wortels f 4—f 6; 'kroten, f 6; per 100 bos; bloemkool f 9,60 f' 23; roode kool f' 8,40—f 9,50; witte ikool f 8; savoije ktofofl f 8—f 9; andijvie f 1,60—f 1,85; okkernoten 86 ct.; alles per 100 stuks; bouquetten 6 ct. p. stuk'. WEERBER ICHM. Hoogste barom.st. 765,8 te La Coruna. Laagste w 7412 Memel. Verwacht tot den avond van 21 Oot. Matige tot zwakke, later weer toe nemende Noord wettelijke tot Zuidwes telijke wind, nevelig tot zwaar of half bewolkt, weinig of geen regen, later zachter. Fietsers licht op: Van 24—25 Oct. van 5,17 a. 6 13 m 25-26 5.15 - 6 15 ST00MB00TDIENST en tusschengelegen plaatsen. OCTOBER 1127 Vm Zierik«eei Va» Rotterdam Dinnd. 25 Dond. 27 's m. Vrjjd. 28 Maand. 31 7,- 8,30 Dinsd. 25 'am. 11,— Dond. 27 Vrgd. 28 12,- Maand. 31 +TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT* Op Dinsdag 25 October a.s. -• I hopen onze geliefde Ouders c. vis 2 en 2 t M. VIS-MALEPAARD, 1 t- hunne 25-Jarlge Echtversanlglng te herdenken. Hunne dankbare Kinderen. Nooidqodwï, 24 October 1927. 4s aa JJ Den 298ten üotober a.s. hopen JJ u onze geliefde Ouders, K. W. FEU EN ♦s aa «s at Z L. FEIJEN—OLBERICKS, Z t hunne 25-jarlge Echtvareanlglng Z te herdenken. JJ Hunne dankbare Kinderen «s en Kleinkind. e*- ♦e ZlERIKZEE, 24 Oct. 1927. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, onze geliefde Echtge- noote, Moeder, Behuwd- en Groot moeder, Mej. Lena de Nooijer-van Schelven, in den ouderdom van 54 jaar. Brouwersiuven, 21 Oet. '27 Uit aller naam, A. DE NOOIJER Jz. Heden overleed te Dreischor, tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, na een langdurig doch geduldig lijden, onze geliefde Zus ter en Behuwdzuster, Mej. BASTIANA KIP, Wad. van den Haar P. RIETDIJK, in den ouderdom van 76 jaar en 5 maanden. Haamstedï, 21 Oot. 1927. A. VAN DEE WEIJDE—kip. S VAN DER WEIJDE. Heden overleed, na een korte ongesteldheid, in het Ziekenhuis te Noerdgouwe, onze geliefde zorg volle Vader, Behuwd- en Sroot- vader, JAN VAN DEN HAMER, in den ouderdom van bijna 58 jaren. Ouwkkkïrk, 22 Ost. '27. Namens de Familie, P. VAN DEN HAMER. Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde Znster, Behuwd zuster en Tante, Mej. Franclna Pauwllna Verstraate, Weduwe van S. DE RIJKE, in den ouderdom van bjjna 74 jaar. OOSTERLAND, 24 Oct. 1927. Namens de Familie, Wed. F. DE RIJKE. Bjj ons plotseling vertrek niet in staat zijnde om alle vrienden, kennissen en oliïntèle nog even te groeten, doen wjj dit langs dezen weg. Tevens worden alle lidmaatschappen en contribution opgezegd. J. DAVIDSI, Singer-Maatsehappjj, Korte Kerkstr. 10, Goes, voorheen Binger-Maatsohappjj, Zierikzee. V Hiermede betuigen wij onzen hartelljken dank voor de zeer vele bewjjzen van deelneming, ontvangen bjj het overigden van onzen innig geliefden Man en Vader, denHeer JAN ADRIAAN VAN ZUIJEN. Haamstede, Ootober 1927. Mede namens de Familie, E. W. VAN ZUIJEN—Boot. BERTHA. Spriekuur vin 11—12 *n van 24 uur. BETALING van QR0NDN0TEN- SCHILFERS f 12,47 op D0NDER0AQ 27 OCTOBER, van 1 tot 2 uur, bij Wed. VERWER.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1927 | | pagina 2