Zierikzeesche Nieuwsbode DE BUREN «y> abonnement: Maandag 24 Oct. 1927. zierikzeesche courant. advertentien Inzending Advertentiën Levering van Brandstoffen. buitenland. feuilleton. Overheerlijk. BINNENLAND. Uit Stad en Provincie. KLOOSTERBALSEM Prfi. per S maanden 1,50, franco per post ƒ1,80. Voor het buitenland per jaar 10, Afzonderlijke nummers eent. Versohijnt Maandag, Woensdag en Vrijdag. ▼an 18 regele 60 ots., Tan h regel*» en daarboven 20 ota. peï tegel. Reclame» 30 otu. p. regel. Bij oontraofc belangrijke korting. Inzending op den dag Tan uit gave vöór 10 ure. uiterlijk 10 uur op den dag v. uitgaaf Gevonden voorwerpen: Een enveloppe met geld; een dames hoed; een heerenboordeen kippenkorf; een jinnen pantalon; een portemoinnaie met geld; een ijzeren hamer; een jongens pet; een kokertje met pennen. De Commissaris van Politie: R. P. BRONS. Burgamaoatar en Wethouders y&u Zierikzee wenichtn vóór Vrijdag don. 28 Octobor a.s. aanbiedingen te ontvangen voor de levering van: 40 H.L. Anthncltt (met monster mn 2 K,6.) 2000 K.Q. Bruinkoolbriketten, 1500 stuks korte harde Turf, m' 15000 stuks Asnmsskturf, "n 3 S,III(S Inlichtingen verstrekt de Gemeente- Bouwmeester. Zierikzee, 24 October 1927. Burgemeester en Wethouders voornoemd A. TIMMERMAN Cz., wd.-Burgem. P. P. WITTERMANS, Secretaris. GESMOKKELDE CHINEEZEN. Douanebeambten te Freemantle (West- Ajustralië), die een onderzoek instelden, aan boord van het Nederiandsche stoom schip „Almkerk", ontdekten in een ge heime ballasttank 54 Chineezen, die zich daar klaarblijkelijk hadden verborgen om ongemerkt aan land te komen. De atmos feer- in de slechts tien voet in het vier kant metende tank was dermate bedor- van, 'dat 8 Chineezen bleken te zijn over leden, terwijl andere bewusteloos waren geraakt. Voor de beambten de overleven den konden bevrijden, waren z'ij genood zaakt gasmaskers te gebruiken. Volgens de Chineezen, die beweerden 33 dagen in huil nauwe schuilplaats te hebben door gebracht, was de geheime tank geplaatst door de agenten van een uitgebreide or ganisatie te Rotterdam, welke zich spe ciaal met clandestien transport zou bezig houden. De havenautoriteiten z-ijh echter van - meening, dat de verstekelingen te Port Said aan boord gekomen zijn, zich onder in het schip hebben schuil gehou" den en dat de tank eerst geplaatst is bij het 'binnenkomen in de haven. De gezag voerder van de „A'Jmkerk" zal gerechte lijk worden vervolgd, wegens toelating van een 'poging om clandestien Ajustralië binnen te komen. Het komt vaak voor, dat Chineezen als „blinde passagiers" reizen medemaken imet die Ned. schepen, welke gewoon zijn zich van Chineesch personeel te. bedienen. Zij vermengen zich dan onder de anderen. De officieren, die den eenen Chinees ni|et van den anderen kunnen onderscheiden, weten niet dat er zich vreemde elemen ten aan booTd bevinden. De „stow aw ays" eten mee uit den pot van Egypte en...... men heeft gratis werkkrachten. CHINEESCHE ZEEROOVERS. Vorige week Maandag vertrok het s.s-. „Irene", toébéhoorende aan een Chinee- sche maatschappijvan Sjanghai naar Amioy en staande onder bevel van een Noorsch kapitein. Het schip had, behialve 4 Euirppeesche officieren en een beman ning van 84 koppen, 150 Chineezen aan Naar het Engelsoh v*n BETTY BEGGS. 22 Later op den avond zag Nicholas nog eens zijn kans schoon, om van Miss Do- rinda's gezelschap te profiteeren. Hij was aan haar voorgesteld tegelijk met de an dere gasten; maar voir het diner had zij een andere cavalier gehad en eerst na hij haar alleen, in den versten hoek van den salon Zag zitten, vond hij gelegenheid, haar eens aan te spreken. Ze konden vrij uit praten; ze hoefden niet bang te zijn, dat iemand hen hier hoorde. Maar wat Nicholas anders nooit overkwam, hij wist nu niets te zeggen! Miss Dorinda was blijkbaar ook niet bij zonder op haar gemak en, om dan ein delijk dit pijnlijk stjlzwijgen te verbre ken, begon hij: „U doet aan schilderen niet waar? Ik heb tenminste een schets van u gezien. 'Tot eenig antwoord bloosde ze geweldig. Toen keek ze hem aan mot zulk een smeekenden blik, dat hij zich haastte, haar gerust te stellen. Ja, ik weet wel dat het een geheim' js en ik zal er ook niet verder over spreken. Maar ik doe zelf aan schilderen, en daarom stelde ik dubbel belang in." „Waar heeft u mijn schets gezien?" fluisterde zij. boord. Dinsdag namen plotseling zeven tien zeeroovers, die zich als passagier hadden voorgedaan, 'bezit van het schip. De commandobrug was spoedig veroverd en de officieren werden aan het ontbijt verrast. Natuurlijk werd toen koers ge zet naar de Bia^b'aai. Onderweg passeer de men verscheidene Britsche oorlogs schepen, waarvoor de zeeroovers. zppals gebruikelijk is, salueerden. Toen Donder dagavond de Biasb'aai bereikt was en de zeeroovers juist aan 'de officieren be vel hadden gegeven om de booten te strijken, verscheen plotseling de EngeL sche duikboot L. 4 op het topneel, die met zijn zoeklichten de „Irene" belichtte, en bevel gaf te stoppen. Toen hieraan niet werd voldaan, loste de L. 4 twee schoten met los kruit, doch ook nu wejrd niet gestopt. Daarop Werd tweemaal met scherp geschoten. Het resultaat bleef niet uit. De „Irene" stopte en aan bbord ont stond zoowel onder de zeeroovers als onder de passagiers 'een paniek. Er brak brand uit en 'de zeeroovers vluchtten naar de 'bboten. De officieren van de „Irene" voorkwamen dit echter, .ofschoon de roo- vers van hun revolvers gébruik maakten. Het gevecht, dat nu volgde, droeg nog (bij tot de algemeene verwarring. De pas sagiers, voor het m'eerendeel Chineezen uit de lagere volksklassen, begonnen over 'boord te springen. De kapitein van de L. 4 liet daarop de duikboot naast de „Irene" lOipstoom'en en zijn mannen ver richtten prachtig werk bij het redden der slachtoffers. De politie tracht de zeeroovers te iden- tificeeren en drie van hen zijn reeds her kend. Voor zoover bekend, werden 234 personen gered, terwijl er nog 24 ver mist worden. DE INDIRECTE VACCINATIEDWANG. Een wetsontwerp betreffende de vac cinatiebepalingen heeft het departement van Arbeid, Handel en Nijverheid verla ten. De voorzitter van den gezondheids raad heeft op verzoek van den Minister van Airbeid, H. en N. een oommissie in gesteld voor de wetenschappelijke bestu deering van de moeilijkheden, die zich in verband met de vaccinatie voordoen. Deze 'commissie zal morgen haar werk zaamheden aanvangen. ZIERIKZEE. Het was den voorzitter van het Nutsdejaartement alhier, 'do heer Sikkens, Vrijdagavond een vreugde den heer Ph. C. Visser, de man van de Ka- rakorumexpediüe, 'bij een talrijk publiek Hij kwam1 wat naderbij en antwoordde op zachten toon. Onder het luisteren ver dween haar verlegenheid geheel en met een glimlach vroeg ze: „Behoort u tot de vrienden van Mr. Meredith? A,ls dit zoo is dan weet ik dat ik u vertrouwen kan". „Ik ben een vriend van Meredith en van uw grootmoeder; en met. genoegen, zal ik uw vriend ook zijn als u mij dit toestaat?" „Ik heb geen vrienden", antwoordde zij. „Met de gasten hier heb ik niets op; maar 'Clorinda heeft mij verteld dat Mr. Meredith een goed mensch is. Lijkt u dus op hem, dan zal u ook vvel goed zijn." „O, ik mag niet in één adem genoemd worden met hem, Miss Dorinda", ant woordde Nicholas, „ofschoon hij zich zeer gunstig over mij zou uitlaten; daar ben ik wel zeker van". Dorinda wierp een langen onderzoeken den blik op hem, of ze hem dóór wilde kijken. „Ja, u is goed", klonk haar uitspraak toen beslist. „U is althans niet zooals die anderen, die allen zwak en lichtzinnig zijn, behalve Lady Nell die zeker even sluw en wreed is als grootvader zei ven! U is Zacht en vriendelijk!" Nu was het de beurt van Nicholas, om te blozen. „Tegen u zou ik immers niet anders kunnen Zijn?" „Waarom?" vroeg Dorinda, naïef. Een oogenblik wist hij niet wat hij Zeggen zou. Toen antwoordde hij, in volle oprechtheid „Omdat u zoo mooi is, en ik zéér óp u gesteld ben!" Haar oogen schoten vol tranen. „Dank u", antwoordde zij. Toen vatte hij moed en sprak: Blaren y en Brandwonden. VlVV' Brandwonden, waarop on- 1 XW middellijk een lapje Akker's Kloosterbalsem wordt gedaan, doen dadelijk minder pijn en genezen spoedig zonder zelfs llt- teekens achter te laten. Blaren, trekken in ten oogwenk weg. Geen Goud zoo goed. AKKER*s te mjogen inleiden, met 'n speciaal woord van damk aan m'r. S.. R'. B,akker, aan wien 'het Nut in 'hoofdzaak 'deze lezing dankt en een apart wooird tot 'de leerlingen der hoogste klassen van de R'. H. B. S. en de Kweekschool, die deze lezing 'mochten 'bij wonen. j j j 5 De heer Visser bleek al dadelijk een vlot en onderhoudend spreker, die van het allereerste oogenblik van Zijn be toog aller aandacht tot zich trok en den geheelen avond bleef trekken. Spr. wees 'bijl den aanvang van z'n bloei end betoog op de eigenaardige moeilijk heid, die zich steeds Weer voordoet, wan neer hij' over zijn expeditie spreekt, n.l. dat hij' in zeer korten tijd, 't relaas over zijn tocht, die maanden en maanden duur de, als het ware imoet samenpersen, want alles vertellen igaat nu eenmaal niet. Doel der expeditie was allereerst om het vplkoimlen onbekend grêüed van Cen traal Azië te doprvorschen en in kaart te brengen en 'het nevendoel: zooveel mo gelijk te verzaimleien als 'binnen het be reik van- 'haar kunnen lag. Spreker's vrouw bélastte zich imlet het verzamelen van bloémlen ien planten; zijn tochtgenoot, baron van Harinxma verzorgde het zoölo gisch gedeelte, terwijl spr. zelf de geolo gie op zich naim! en tevens op een pro fessoraal verzoek ©enige physiologlsch© proeven zou nemén. In gedachten voerdie spr. ons mede naar Britsch-Indië, het Himalaya ge- bérgte en 'eindelijk naar de onherberg zame Karakorumketen, het eigenlijke doel van den toch't. Ontzaglijk waren de moeilijkheden in het (schijnbaar ontoegankelijk gebqrgte, mét passen, die op ©spa hoogte liggen van de hoogste, toppen van Europa; onver- WiOiestblaiar het optimisme om te komen diaar, waar 'men imtet eigen oogen de wloestheid en de grootschheid van de bergreuzen en ijswoestijnen in een totaal onbekend gébled kon (aanschouwen en in kaart brengen; talloos de gevaren die de karavaan ontmoette bij' het overste ken van niet jof met touwen overblrugde snelvlietend© b'ergstroomen en 't over trekken van mét versch gevallen sneeuw overdekte granietrotsen. Om zulk een riskante tocht te onder nemen moet mén ten eerste zijn een er varen alpinist en daarnaast een door zettingsvermogen hébben als weinig an deren, Beid© onontbeerlijke eigenschappen voor zulke tochten schijnt de heer Visser te 'bezitten, evenals zijn echtgenoote, die al de moeilijkheden en gevaren met haar man heeft gedeeld. Al még de projeétielantaarn eens even gehaperd héb'b'en, alle toeschouwers tijéb- ben /'kunnen genieten van de waarlijk schitterende photo's van het doorvorschjte majestueuze 'berglandschap van het Ka- ra koirumgébied, die op het witte doek verschenen en welke de aandachtige toe- „Dus de vriendschap is gesloten! Will u mij dan nu uw schetsen laten zien?" „Grootvader weet niet dat ik aan schil deren doe. Ajls hij 't wist zlou hij mij het zeker beletten. Hij haat mij, zooals hij mijn moeder haatte, en is het zijn groot ste 'genot, om ons leed en pijn te doen. Ik ziou u met genoegen mijn werk laten zien, maar u begrijpt nu zelf, hoe dft eigenlijk onmogelijk is!" „En als ik u nu eens mocht les geven, dan kon ik op die manier meteen uw werk 2ien en zouden we samen buiten kunnen gaat schetsen". „Och neen, dat hoort al evenzeer tot de (onmogelijkhedenals u een vriend is van Mr. Meredith, kan grootvader u dèair- om al niet uitstaan; en, Zooidra hij be merkt, dat ik 't graag zou willen, is dit óók al mis". „Dius u zou het dan toch graag willen, omdat u ook wel wat om' mij geeft?" „Daar zeg ik nog zoo geen „ja" op; want daarmee zou u me immers geheel in uw macht hebben!" Hij lachte om dit politieke antwoord. Waarom is- u zoo wantrouwend gezind jegens mij?" Ze boog het hoofdje wal naar voren, en met schitterende oogen sprak Ze toen: „O, als ik u kon vertrouwen; als ik wist, dat u waarlijk zoo goed was als u wel schijnt." Hier hield ze ineens op. Met grooten ernst vroeg toen Nicholas. „U vertrouwde mij zeker niet, omdat ik in gezelschap was van Lady Nell'? Toen kwam ik alleen om u. Ik heb u ééns gezien; hoe en wannéér, dat komt er niet op aan; en Mrs. Wagstaff heeft mij toen het een en ander van u verteld. Sinds dien heb ik nergens anders meer schouwers meer plastisch de ontzaglijke moeilijkheden voor den geest brachten. Het was een pracht-lezing, die menig een zich later met vreugde in zijn ge dachten zal terugroepen. De voorzitter had dan ook een dankbare taak, zich de tolk wetende van het heel© publiek, om den heer Visser hartelijk dank te zeggen voor zijn bizonder boeiende lezing. Aan zijn dankwoord koppelde hij den wensch, dat de heer Visser, die 'binnenkort weer naar Centraal Azië vertrekt, bij zijn te rugkeer weer voor het Nuts dep artemént te Zierikzee zal optreden. Men verzoekt ons te willen mede- deelen w'at 't adres aan den Raad behels de, waarin 't béstuur van 't Sint-Cor- nelia-Liefdehuis, om een der klokken van 't oude carillon vroeg. Dit ter voorlich ting van velen. De bédoeling Is de even tueel te verkoopem klok in bovengenoem de inrichting te bezigen voor den dage- lijkschen dienst, hetzij van kerkelijkén of huiselijken aard. Het bestuur wenschte een van de kleinste klokken met jaartal en opschrift tegen den dioor 't gemeente bestuur te bepalen prijs over te nemen. Het bestuur vertrouwt, dat, al zijn de klokken Wellicht voor een museum be stemd, het door het gemeentebestuur zou worden toegejuicht, dat althans één der klokken hier zal blijven, om als levend, als gebruikt wordend voorwerp ten behoeve van een deel der stadgenooten z'ijn nuttigen dienst te bewijzen. BROUWERSHAVEN. In de laatstgehou den vergadering van den gemeenteraad waren alle leden tegenwoordig. Mededee- ling wordt gedaan, dat ide heer C. W. den Boer zijn wethouders'benoeming heeft aangenomen, en dat het college van B. en W. als plv. van burgemeester in de eerste plaats heeft aangewezen dhr. N. v. Sluis en in de 2e plaats dhr. C. W. den Boer. Van de ver. „Ons Belang" is een verzoek ingekomen om, evenals Vo rig jaar vergunning tjo,t het tewerkstellen op de haven, van 'de machinale los- en landinrichting. B. en W. stellen voor, evenals vorig jaar, de. vergunning te ver- leenen onder dezelfde voorwaarden. Dhr. Priem wil voor de vergunning f 25 laten bétalen. Dhr. den Boer wil dat eerst bé- handelen in de commissie voot het voor bereiden van wijzigingen in de verorde ning op de havengelden enz. Dhr. Ringel- bérg wil dan toch nog voor dit jaar laten betalen. Na breede discussie wordt tep slotte het voorstel van den heer Priem, oni f 25 te laten bétalen, verworpen tmet !2 stemlmfen voor en 5 tegen. Vóór dhr. Priem! en RLngelbérg. Verder zal het al of niet laten 'betalen, béoordeeld worden door de co'mlm'issie. De gem'eenteJbé-grooting, dienst 1928, wordt op vorstel van de commissie Van onderzoek vastgesteld in ontvang en uit gaaf op f47245,73. De comlmissie wijst er no,g op, dat de landverp,achting f884.08 minder opblrengt, terwijl het hoofdstuk „Armwezen", hoofdzakelijk ten gevolge van de hooge kosten der krankzinnigen verpleging, f 905,775 hooger is geraamd en het hoofdstuk belastingen is verhoogd met f530,825. De heer Ringel'berg vindt de ramingvoor de wegen te ruim en voor de straten te schraal. De voorzitter zegt, dat dit zoo noodig door overschrij ving kan worden veranderd. De heer Gast wil met de 'bestratingen wachten tot dat de waterleidingbuizen gelegd zijn. Met algemeen© stemmen worden afgewezen: le het vernieuwd verzoek V|an de Land- bojUW-Mij. Schasrendijke, om subsidie enz. voor de noodslachtplaats te Scharendijke; 2e het, verzoek van L. Verseput te Re- nesse, om sübsidie voor zijn nopdslacht- piaats. Wat 'bétreft het eerste afgewezen aan kunnen denkenenkel om u heb ik Londen verlaten en steeds heb ik met verlangen uitgezien naar een gelegenheid, om kennis, te maken met u. En ook, alleen met de bedoeling, om' u voor mij té win nen, heb ik Sir Lucius misleid en hem doen denken, dat ik precies dezelfde op vatting was toegedaan als hij". Haar adem ging veel sneller en in de grootste opgewondenheid vroeg zij: „Meent u dat?" Nicholas legde zijn had op haar arm. „Ik Zweer 't u", zei hij. „O, ik vind u wel héél, héél aardig!!"; fluisterde zij. „En ik stel vertrouwen in u. Toch ben ik nog een beetje bang voor u. U moet mij maar eens op de hoogte brengen van véél, dat ik nog niet begrijp. Ik heb nooit een vriend gehad, moet u denken! En ik ben hooghartig en achter dochtig; dat weet ik héél goed. Ik ben lang niet zoo zacht en gedwee als mijïn zuster en „Nicholas, we wachten op je met spe len!" iriep Lady Nell van den anderen kant van het vertrek. Dus moest hij zich wel het gezelschap voegen en Dorinda alleen laten.. HOOFDSTUK XI. Zonder het zelf te weten, deed Nicho las dien volgenden dag Jack een onver wacht genoegen. Dit was na het ontbijt, toen de plannen voor dien dag besproken werden. De gasten gingen in auto's uit. Lady Nell had de vorige week een ge vaarlijken „Montagneirussé'-Weg ontdekt en ze wiaren nu allen evenzeer verlangend, dien eens te berijden, Nichoilas stelde voor om nog even op Noxthlake aan te gaan en zijn schilder verzoek, wordt tevens medegedeeld, dat ingevolge de 'bépaiingen van de Tegellng van den vjeeschkeu. ingsdiersï, op deze sub- sidie.aanvraag door Ged. Staien zal moe ten worden 'beslist. Op voorstel van B- en W. Wordt met alg. st besloten nog niet over te gaan lot sluiting der garantie overeenkomst met de P. Z. E. M. terzake vatn eleetriciteltsievering. B. en W. doen mededeeiing van de schatting der gron den enz. door de straatwegcommissie aan te koopen voor verbetering van den straatweg. Aanvankelijk hadden de schat ters de zijkanten van den straatweg ge schat op pi. m'. f 100. B. en W. waren daarmee echter niet tevreden, zoo dat een nieuwe schatting volgde: deze schatting is nu f466, dus ruim f266 hooger. B. en W. kunnen zich hiermede vereenigen. Ook wat betreft de andere schatting, n.l. erf- pachtsrecht woning Vos f26,70, bbomen f197 en hakhout f 30, kunnen B. en W. zich vereenigen. Ze stellen daarom ook den raad voor een en ander tegen de ge schatte sommen aan de commissi© te ver- ■koopen. Dhr. Ringelbérg vindt de schat ting van de 'btoomen te laag. De heer Priem vindt pok de schatting van die jonge 'bbomen te laag. Over deze zaak wiordt zeer breedvoerig, gediscusseerd, waaraan alle leden deelnemen, waarna ten slotte dhr. Gast voorstelt de zaak tot de volgende vergadering aan te houden en B. en W. te verzoeken een en ander nog eens na te gaan. Dit vooTstel wordt met alg. st. aangenomen. Bij de rondvraag brengt dhr. Priem de volgende zaken ter sprake: le. gaarne Zou hij de verordeningen der gemeente ontvangen, wat wordt toegezegd; 2e. zou hij in de waterplaatsen betonnen straatjes willen leggen. B. en W. zeggen toe zulks onder de oogen te zien; 3e. gratjs abon nement gebruik bankstelling schepen tot 40 ton, die voorhavengeld geabonneerd zijn, maar het havengeld te verhoogen. Wordt verwezen naar de commissie; 4e. opheffing bepaling ha ven verordening rij den binnen de meerpalen. Dhr. den Boer •kan zich daarmee vereenigen, mits men 1 M. van de havenkant Verwijderd blijft. Na eenige discussie wordt overeenkom^tjig het voorstel van dhr. den Boer besloten. Tegen dhr. Gast, van Sluis en Verhoeff; 5e. duiker bij het spui vernieuwen. B. en W'. Zullen zulks onderzoeken; 6e. goot woonhuis Klaasse. De voorz. zegt dat deze reeds is aangebracht; 7e. stelt hij voor den aftrek voor noodzakelijk levenson derhoud te verhoogen van f 500 oipl f 800. B. en Wi. zullen zulks nagaan; 8e. wil hij (de waterplaats aan de zuidzijde haven zoo gauw mogelijk in orde laten brengen. De voorz. zegt zulks toe; 9e. dat de schippers klagen dat er te weinig bakens in de havengeul staan. De voorzitter deelt hierop mede dat de gem.-werkman gere geld zorgt voor vernieuwing der bakens; 10e. stelt hij voor vrije geneeskundige behandeling bij bevalling tot een inkomen van f1000. B. en Wi zeggen onderzode toe;. 11e. stelt hij voor het Burg. Armbe stuur uit te breiden van 3 op 5 leden ook hieromtrent zullen B. en W. advi- seeren. L)hr. Ringelberg vindt het niet gerei te halen, dat hij daar had laten staan. Miss Jefferies had gébruik ge maakt van zijn aanbod, om plaats te ne men in zijn auto, niet Miss Manning, en juist toen zij zouden afrijden verscheen Jack in de halldeur op het punt, om een wandeling in de velden te maken, waar hij de kinderen hoopte te ontmoeten. „Laat ik je dan even op sleeptouw ne men, Jaök?" 'bood Nicholas aan. Miss Jefferies zat alleen adhter in den auto, want Julie had op de voorbank naast haar neef plaats genomen. Jack liet zich niet tweemaal nooden. 't Zou toch maar een koTte vreugde zijn, dacht Nicholas. Net toen ze op Northlake kwaanen, sprong opeens met luiden knal, een van de 'bénden. Hij had geen reserve bij zich en dus zat er niets anders op, dan eenvoudig uit te stappen en den band te repareeren. Jack blood Miss Jefferies de hand bij het uitstijgen. Nadat ze Nicholas een oogerib'lik aan het werk gezien hadden, vroeg Clorinda: „Mr, Cartwright, als u somls nog eeni- gen tijd 'bézig imoet zijn, mag ik dan even een kennis van mij opzoeken, die hier woont? Ik ben maar zoo zelden in de gelegenheid haar te spreken". Hij begreep, dat zij haar grootmoeder bedoelde. ,,'t Zal wel een half uurtje aanloopen, Miss Jefferies", antwoordde hij spijtig, „dus kunt u gerust uw bezoek afleggen. Als we weer reisvaardig zijn, zal ik u, door een hoornsignaal Waarschuwen. Onder geleide van Jack begaf Miss Jef feries zich op weg. „Wat een mooi schepseltje is het. toch!" sprak Miss Manning, terwijl ze er dóór wilde kijken. (W\or<it vervolgd

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1927 | | pagina 1