Zierikzeesche Nieuwsbode abonnement: advertentien Vrijdag 13 Mei 1927. zierikzeesche'courant. 83ste JAARGANG. - No. 11542. InL^ng^dw8dag°«nriifc ÉÉRSTE BLAD. Begrinden van Wegen. buitenland. binnenland. Uit Stad en Provincie. Daargaal je schoone ^pahje.scbavuirb Zomersproeten ver- 5ij Scheren Douv/e Egbert Prga per 3 maanden f 1,50, franco per poet ƒ1,80. Voor het buitenland per jaar f 10, Afzonderlijke nummers 5 cent. Verschijnt Maandag, Woensdag en Vrijdag. van 18 regels 60 ets., van 4 regels on daarboven 20 ets. per regel. Reclames 80 ots. p. regel. Plf- J PE LOOZE Jr. Ültg.-Rgdictmr M J. KOSTEN, gave vóór 10 ure. Dit nummer bestaat uit 2 bladen. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van Zieribzee maken bekend, dat den Raad dier gemeente zal worden voorgesteld, om gebruik te maken van het aanbod van het Water schap Schouwen, betreffende het begrinden vao door dat Waterschap nader aan te wjjzen wegen. Zg, die begrinding van wegen, waarasn hunne landeryen zyn gelegen, gewensebt achten en bereid zgn één derdein de kosten by te dragen, dienen het verzoek jlaartoe, hetwelk gerteld moet worden op -zegel van f 0,30, vóór 20 Mei a s. aan Burgemeester en W- th ouders in te zenden. Nadere inlichtingen aangaande het be grinden, als ook omtrent den inhoud van het verzoekschrift, worden ter Secretarie verstrekt. Ziiaiuu, 11 Mei 1927. Burgemeester en Wethouders voornoemd, A. J. F. FOKKER VAN CRAYESTEYN VAN RENGERSKERRE Burgem. P. F. WITTERMANS. Secretaris. DE MISLUKTE OCEAANVLUCHT. Het uitblijven van eenig (positief resul taat van de onderzoekingen door allerlei vaartuigen en vliegtuigen igeeft natuurlijk ajanleiding tot de gedachte, dat de Fran- sche vliegers Nungesser en Coli hoogst waarschijnlijk ais verloren moeten wor den beschouwd. De vraag is nu maar: Waar zouden 'de vliegers in zee zijn neergekomen? En dan is het meest voor de hand liggend denk beeld, dat hun een ongeval moet zijn overkomen reeds ispbedig na het ver laten van de Fransche kust. In de eerste plaats omdat het laatste vaststaande be richt over het toestel is van Zondagoch tend 6,48, toen de machine hij Etretat de Fransche kust (acht er zich liet. En in de tweede plaats, omdat (het zoo ontzettend zwaar geladen toestel alleen aan brandstof was er ruim 4000 K.G. aan boord {juist in de eerste uren van de vlucht de meeste ikans h\ad tot dalen te worden gedwongen. Dat deze opafa.ting ook gedeeld is door de Fransche luchtvaart-autoriteiten blijkt wel uit het 'bericht, dat de vliegbases Cherbourg en Brest opdracht hadden ont vangen met falie macht op onderzoek uit te gaan. En nu is er wel een klein Weetje rekeu ning gehouden met het feit, dat er mof- gelijikheid was vjam een neerkomen op het water, zoodat men het toestel zoodanig geconstrueerd had, dat het eenigen tijd drijvend konblijven, maar heel lang zou dat toch niet mogelijk zijn. Bij eenigszins bewogen zee zou het toestel aldus de opivatting vian der zake kundigen reeds na twee uren reddeloos verloren zijn. Levensvoorraad had Nungesser maar heel weinig aan boord. Zijn plan om voed.el in blik mee te nemen, liet hij varen, van wege het groote gewicht. GEHEIMZINNIGE MISDAAD. De detectieven van Scotland-Yatrd zijh bezig een onderzoek in te stellen naar een geheimzinnige misdaad. Vrijdag j.l. deponeerde een man een koffer in de bagage-bewaarplaats van 't station Charing Cross te Londen. Daar men dein koffer verdacht vond, 'werd hij' Woens dag geopend. Onder Ihet deksel lagen een aantal in 'bruin papier gewikkelde pak ken. Een ervan werd eruit genomen en bleek het hoofd van een jjong meisje mei gebobd haar te bevatten, dat naar schat ting tusschen de 25 en 30 jaar oud ge weest wias. In ids andere pakken zaten de andere gedeelten van (het in stukken ge sneden lijk. De naspjoringen van de rechercheurs hebben inmiddels reeds belangrijke re sultaten opgeleverd. Vastgesteld is dat de koffer, waarmede de moordenaar het tijk heeft vervoerd, in het begin van de vorige week is gekocht in een winkel1 in Brixton; de eigenaar van iden winkel heeft de koffer als uit zijh voorraad afkom stig herkend. De Kooper wiees het aan bod om de koffer te laten bezorgen af en nam hem (zelf opl zijn schouder mee De winkelhouder wjas pok in staat, het signalement van den ikooper te verschaf fen. Intusschen heeft Zich een taxichauf feur aangemeld), die 'verklaart dat hij' Vrij dagmorgen een man naar Charing Cross heeft vervoerd, die |aan de beschrijving voldoet en eek een koffer bij zich had, welke hij' overhandigde laan een kruier en in de garderobe deponeerde. Het is gebleken, dat 't gevonden lijk 't lichaam is van Maud Alice Bonati, de Engelsche vrouw van een Italiaanschen kellner. Zij' had van 1923 tot 1926 met een man, ge naamd Rolls, samengewoond. Zoowpl Bo,- nati als Roils hebben haar erkend. Deskundigen hebben intusschen vastge steld, dat de dood van de gevonden vrouw het gevolg is van gropfte geweld dadigheid. HET NIEUWE SPOORBOEKJE. De Officiëele reisgids der Nederiandsdhe Spoorwegen voor dien pp 15 dezer ingaan- den zomerdienst is verschenen met de reed,s op de klokken der stations aange brachte nieuwe tijdsaanduiding, volgens welke de dag niet meer in twee maal twaalf, maar in vier-en-twintig uren ver deeld wordt. Bij treinen, welke na mid dernacht loopen, is het uurcijfer vopr het tijdvak v|an middernacht tot 1 uur des nachts aangegeven als 0. BOOMEN EN BIJEN. Het Hoofdbestuur van de Vereeniging tot bevordering der Bijenteelt in Neder land heeft zich in begin April tot den Min. v,ajn Binnenl. Ziaken en Landbouw gewend teneinde de aandacht te vestigen op het aanpjanten van nectargevendie laajnboo,- men ter vervanging v(an dien iep. Naar men verneemt, heeft nu die commissie in zake het vervangen van den iep zich tot deze vereeniging gericht met het ver zoek een opgave te willen verstrekken, welke boomsoorten in het belang van den hijenteelt overweging verdienen om te worden ZlERIKZEE. Nu de brug buiten de Z,uiid- havenpoort dit jaar door een nieuwe zal vervangen worden, wenschen wij zeer in het kort even te herinneren aan de voor gangsters. Voorzoover ons bekend is, werd er eene gemaakt in 1607 die tot 1666 ge bruikt werd, dus 59 jaar; een volgende deed' dienst van 1666 tot 1724, dus 58 jaar; toen had men er een van 1724 tot 1733, alzoo gedurende 59 jaar; daarop volgde de brug die van 1783 tot 18'39 gebruikt werdl en derhalve 56 /aar de stad met den Zuidhoek verbond en eindelijk werd in 1839 de nog bestaande brug gebouwd, die dus nu 88 jaar in gebruik is. Aannemer in 1839' was de timmerman Annaniias Phaff voor de som van| f 18,800. Ged. Staten van Zeeland hebben vol gens de thans verschenen nummers van het Prov. Blad aan L. M. Blom te Haam stede vergunning verleend tot het in wer king houden van een dagelijkschen auto- busdienst van Burgh-Haamstede over Re- nesse, Noordwelte en Serooskerke (Sch.) naar Zierikzee en omgekeerd. Het verzoek der R.T.M. voor een der- gelijken dienst is afgewezen. In het be sluit wordt o.a. overwogen: dat op deze lijn aan den bestaanden auto'busdienst van den aanvrager Blom de voorkeur moet worden gegeven boven den nog in wer king te 'brengen autobusdienst van de aan vraagster, de Rotterdamische Tramweg- Maatschappij. Donderdag j.l. is, bijna 70 jaar oud, overleden de heer D. D- van den Bout, weth. van "Goes, oud-landmeter van het kadiaster. De heer van den Bout, die tot den Vrijheidsbond behoorde, was sedert 1899 raadslid; in 1904 was hij: tot weth. benoemd. Buiten den raad wijdde hij in 't bijzonder zijn zorg aan het werk van het burgerlijk armbestuur. Hij was van 1901 tot 1904 lid en van 1909 tot nu toe voor zitter van dat college. De heer van den Bout was ridder in de orde van Oranje Nassau. De minister van financiën maakt be kend, dat ten behoeve van 's Rijks schat kist is ontvangen bij den inspecteur der directe belastingen, enz. te Zierikzee, f 12,90, wegens te weinig betaalde directe belastingen. SlNT-FHlLIPSLAND. Donderdagmiddag waren aan den dijk te Anna-Jacobapolder eenige arbeiders bezig met grond karren. Een uit de rails geloopen kar zou met een hefboom er weer in geschoven wor den. Bij ongeluk werd de hefboom te vroeg losgelaten, met gevolg dat deze te gen het hoofd van C. G- sloeg, waardoor een diepe, bloedende wonde aan de kin ontstond. De getroffene moest zich onder geneeskundige behandeling stellen. &ECMT2 4 KEN EEN EISCH TOT UITZETTING. Voor de rechtbank te Leeuwarden is aanhangig gemaakt een vordering van de Gereformeerde Kerk van Nyemirdum, Oiudemirdum en Sondel tegen ds. P. Ver meer' aldaar. Zooals men weet, is ds. Ver meer onlangs in deze gemeente als predi kant ontslagen. Volgens de eischende par tij zou de predikant zonder recht of titel de pastorie bewonen, waarom een actie tegen hem is ingesteld, teneinde daardoor te verkrijgen de inbezitstelling der pas torie' voor de Geref. Kerk- MALVERSATIES TE BERGEN-OP-ZOOM. (Voor de rechtbank te Bred|a heeft te recht gestalan A. J. J. die M., geboren te Bergen-op-Zoom, ex-ontvanger der ge meente, in verhand met do eenige jaren geleden gepleegde malversaties. De ver dachte hlad zich te verantwoorden, om dat hij in de giaren 1922 en '23 als ontvan ger der gemeente Bergen-op-Zoom ver schillende registers dezer gemeente val- scheiijik zou hebben opgemaakt. In deze zaak waren 8 getuigen gedagvaard. Gevraagd naar zijn opinie over den ver dachte, gaf de burgemeester, die als ge tuige gehoord werd, te kennen dat deze Grooter winst door bijvoeging 1-2 ons B.V.M. p. dag. p. varken bij Va gerat Officieele Mestproef onder leiding van hel Veevoederbureatf dei Geld. Overij». Mij, van Landbouw De winst verkregen met 200 Kilo B. V. M. was f. 49.12 méér dan me« 200 Kilo Vischmeel en f. 81.* méér dan van 'l gebruikelijke meelmengael. Verteerbaar dierlijk zuiver eiwit i B.V.M. 62.6°/o en A.B.D X. Vitaminen in Vischmeel 43.6(bevat geen vitaminen) B.V.M. is bovendien goedkooper. Levering door Handelaar of Coöperatie. Gehalte gegarandeerd onder A.H.V. main, die zeer eenvoudig leefde, onbe kwaam was voor zijh functie. Diens benoeming Was een misdiaad voor .den mam en voor de gemeente. Door zijm frau des heeft de M. zich niet bevoordeeld, doch, zich in tegendeel' zeer ernstig be nadeeld. Onkunde en Zwlakheid van ka rakter wlaren oorzaak, (dat verdachte hoe langer hoe meer ging (knoeien. De officier van Justitie zette daairna uit een dat verschillende daden van den ver dachte niet als verduisteringen te kwali- ficeeren waren en bracht hulde aan het wierk van den accountant. De beschuldi gingen van verduistering tegen den ex- ontvanger, geuit in pers en commissie vergaderingen, kwamen voort uit het op1- taaien 'der politieke hartstochten. De officier hekeljdie de manieren, die verdachte jen zijn rechterhand, de ex- secretaris v. L., gebruikten bij die kas controle. De toenmalige 'burgemeester heeft indertijd vermoedelijk menig pro ces-verbaal geteekend zonder de boeken gezien te hébben. Naar meening van den officier had nitet de verdachte doch anderen voordeel ge noten uit het vervalschen van de M. Zijl, die dezen man aanstelden als ontvanger, hoewel zij wisten, dat hij er niet be- kwiaam toe was en toch geen controle op hem uitoefenden, zijn even strafbaar. Waar de man slachtoffer was van zijn onbekwaamheid en aüles iwat hij bezat er door verloor, requireerde de officier een voorwaardelijke straf van 6 maanden met een plroeftijd van 2 jaar. ONDERWIJS. ZIERIKZEE. De heer H- de Noo Bz., directeur der R.H.B.S. alhier, is gisteren 12 Mei aan de Universiteit van Amsterdam bevorderd tot doctor in de letteren en wijsbegeerte op een proefschrift, getiteld „Thomas! Sebillet et son Art Roétique rap- proché de la Deffence et Illustration de la langue francoyse de Joachim du Bellay Tot lid der commissie, ingesteld! tot het afnemen der examens in de Fransche taal in 1927 is o.a. benoemd (dr. H. de Noo Bz., dir. der R.H.B.S- te Zierikzee. YISSCHERIJBERICHTEN. Op Woensdag 11 Mei werd te Goes eene tweede vergadering gehouden van gemachtigden der vereenigingen of groe pen van mosselkweekers in Zeeland ter uitvoering van het plan van het lid der Prov. Staten, de heer G- Bolier Gz. te Btruinjsse, die het initiatief genomen heeft tot het nemen van maatregelen ter be strijding of wegneming van de malaise in het mosselkweekersbedrijf en den han del daarmede in verband staande. Deze door zestien gemachtigden en belangstel lenden bijgewoonde vergadering werd ge opend door voornoemden heer, die mede als voorz. fungeerde- Na de vergadering te hebben verwelkomd, sprak de heer Bolier de hoop uit, dat de te houden be raadslagingen, evenals bij de eerste ve- gaderingl van 13 April, zich wederom zou den kenmerken door een goeden geest van eensgezindheid, waartoe een beroep werd gedaan op aller welwillende mede werking ter bereiking van het beoogde doel. De voorzitter deelde mede, dat het hem raadzaam was voorgekomen, ter bij woning van deze vergadering uit te noo- digenj den heer S. Hage, burgemeester van Bruinisse, 'teneinde dien in de gelegen heid te stellen, kennis te kunnen nemen van den loop der beraadslagingen en de daarna) te nemen besluiten in verband met het op te maken program voor de op 16 Mei a.s- te Goes te houden vergade ring, waarvan volgens het verlangen van heeren gemachtigden, de heer Hage zich met de leiding zou belasten. Tot groot genoegen van de vergadering werd deze bereid gevonden aan deze vereerende uit- noodiging te willen voldoen. Na breed voerige besprekingen over de maatregelen te nemen tegen bedoelde malaise, kwam men tot eene overeenstemming, hetwelk tot resultaat had, dat kan overgegaan worden a. tot het stichten van een Bond van Mosselkweekers in Zeeland op de op 16 Mei te houden vergadering te Goes; Wlerfentüri^ ■Ju/.zeeJweRiert ,DE KIOK* ne.efioe. b1. het vaststellen van minimumprijzen vopr het leveren van drie sooirten van mosselen. Ter bijwoning van deze volgende ver gadering! zijn .uitgenoodiigd buiten de hee ren Bolier en gemachtigden |de navolgende heeren: Z.Ex- den Commissaris der Ko ningin in Zeeland; een commissie uit het College) van Gedep. Staten; de burigemees ters en twee raadsleden van de gemeen ten Bruinisse, Zierikzee, Yersebe, Tholen, Clinge -en Philippine; de Voorzitter van het Bestuur der V.'sscherijen ih Zeeland; de Inspecteur der Visscherijen in de le, 2e en 3e inspectie te Amsterdam. Ter af doening van de zaken in verband met de binnenkort aan te vangen aflevering van mosselen' 'werd in de vergadering gekozen een voorloopig bestuur, bestaande uit de heeren' S. Hage te Bruinisse, F- J. -Dhooige te Philippine, Iz. Jumelet Stz- te Brui nisse, C. J- Schot te Zierikzee, L. Bom Pikaar te Ferseke, J. W- Vienings te Clinge, Mr. A. J. van der Hoeven te Tholen, G. Bolier Gz., Assessor-Secretaris te Bruinisse. Met algem- stemmen werd benoemd tot e ere-voorzitter van den op té richten Bond, Mr. A- J. F. Fokker, bur gemeester van Zierikzee. Nadat dhr. Bolier groote voldoening had uitgesproken over het succes, ver kregen) met welwillende medewerking van heeren afgevaardigden, nagenoeg alle mosselkweekers in Zeeland en belangstel lenden, wecrdi de vergadering gesloten, waarna nog ten slotte heeren afgevaar digden mosseülklweekers dien heer Bolier hun hartelijken dank betuigden voor de vele bemoeiingen tot het aanwenden van pogingen voor het tot heden ingeoogstte succes. dwij'nen spoedig door een pot Sprutol- Bij alle Drogisten. KEBKNIEUWg. Ned. Herv. Kerk. Beroepen? Te Soest (2de pred.pl.), J. C. W. Kruishoop te Arnemuiden- Te Kat wijk aan Zee (toez.), G- Grootjans te Heerjansdam'. Te Piutten o- d. Veluwe (2de pred.pl.), J. Bus te Aalburg. Te Rijlssen, H. A. Leenmans te Delft, Bedankt: Voor Hansweert, J. C- Neele- man te Eikerzee. Voor Cadzand, C. Ivan der Waa te Waarde (Z.).. Voor Q.L. Vrouwen-Parochie, B. Dijkstra te Harich. Geref. Kerk. Beroepen 5 Te Alphen (Aïphen a. d- Rijn, als hulppred.), cand. M. Kamper te Olde- broek. Te Schiedam', C- van der Wloude te Gonredijk. Bedankt: Voor Enschedé (3de pred.pl.), D. ScKele te Oude water. géén Pijn en nasohrijnen of stuk gaan der huid, indien men vóór het inzeepen de baardoppervlakte inwrijft met Doos 30, Tube 80 ct. PUROL SPORT. Bij de 7 Mei te Goeis gehouden jaar- lijkschc turnkring wedstrijden van de kring 2en N.-Beveland van het Kon). Ned. Gyrn;- nastiek Verbond, waar „Rust-Roest" we derom met eenige gymnasten vertegen woordigd; was, behaalde J. L. v. d. Houten het kampioenschap hoogrek, benevens de derde prijs van de vijfkamp eerste graad. Excelsior PREDIKBEURTEN» Zondag 15 Mei. Karkwtrva. Geen dienst. for«eik«rke. 3 ure, ds. Boogaard (Doops- bediening). Bnrgk. 10.30 ure, ds. Boogaard. Raaasia. 10.30 ure, dr. Proost. N«*r4wall«. Geen dienst. Haamstede. 10.30 ure, ds. v. Binsbergen (Collecte voor Chr. doeleinden). Geref. Kerk. voor fijne pijptabak ZACHT, GEURiG GOEDBRANDEND Aan deze elschen ECHTE FRIE5CHE HEEREN-B#AI PREDIKBEURTEN. Zondag 15 Mei te Zierikzee. Ned. Herv. Kerk. Nieuwe Kerk. 10 ure, ds. Waardenburg. Kleine Kerk. 10 nre, ds. G. A. Lolcama, pred. te Be'gen-op-Zoom. 's Avonds 6.30 ure, ds. v. Griethugsen. Geref. Kerk. 10.30 en 6.30 ure, Leeskerk (Voorber. H. Av.) Chr. Geref. Kerk. 9.30, 2 en 6 nre, Leeskerk (oude tgd). Evangelisatie Jeruël II. 10 en 7 ure, Gewone dienst. Oud-Geref. Gem. 9>30, 2 en 6 nre, Leeskerk (oude tgd). 10.30 en 3 ure, ds. v, d. Ende van Kamperland. Ond-Goref. Kerk. 10.30 en 3 nre, Leeskerk. Blktrsss. 3 ure, ds, v.' Binsbergen. Geref. Kerkr 10.30 en 3 ure, ds. v. Tol. Broewsrsbavea. 10 30 ure, dr. Proost. Geref. Kerk. 10.30 en 3 ure, Leesdienst. ZoBsamelro. 3 ure, ds. v. Griethugsen (Doopsbed.) Geref. Kerk. 10.30 en 3 ure, ds. Hoek (Voorber. H. Av.) N©ordg«Bwa» 10 30 ure, ds. v. Griethugsen. &reiscb«r. 10.30 ure, ds. v. d. Griend. Oawerksrk. 3 ure, ds. v. d. Griend. Nlcawarkse-k. 10.30 en 3 ure. ds. v. d. Linden. Geref. Kerk. 10.30, ds. J. de Boer van Brouwershaven, 3 Leeskerk en 7 ure, ds. J. de Boer. Geref. Gem» 10, 8 en 6.30 ure, Leeskerk. Qoaterlend. 9.30 en 2 ure, dr. Weeda. Geref. Kerk. 9.30, ds. Bremmer (Bed. H. Av.) en 2 ure, idem (Nabetr) Geref. Gem. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leesdienst. Slrlaoslaad. 10.30 ure, ds. Waardenburg van Bruinisse. BraSnlsfia. 9.30, Leeskerk en 2 ure, ds. Waardenburg. Geref. Kerk. 10, Leeskerk en 5.30 ure, ds. Bremmer. Geref. Gem. 9 30, 2 en 6 ure, ds. Vrevgdenhil. Oud-Geref. Kerk. 10, 3 en 6 ure, Leeskerk. A»-J.-Polder. Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, dhr. P. van Strien van Terneuzen. St.-Pltlpslaad. 2 ure, ds. Van Doorn. Ond- Geref. Kerk. 9, 2 en 5 30 ure, ds. Boone (alles oude tgd). Tholea* 10, ds. de Gidts en 2.30 ure, ds. Los. Geref. Kerk. 10 en 2.30 ure, dr. Velte- naar. Geref. Gem. 10, 2.30 en 6.30 ure, Leeskerk. St.-MnarteasdQk. 10 30 en 7 ure ds. Leen mans uit Delft. Ond-Geref. Gem. 10.30, 3 en 6.30 ure, Leesdienst. 9ad-Veosem«ar. 10.30, ds. de Gidts en 3 ure, Leesdienst. Geref. Kerk. 10-30, 8 en 7.30 ure, Leesdienst. Oud-Geref. Gem. 10.30, 3 en 7 30 ure, Leesdienst. Pacrtvllat. 10.30 en 3 ure, ds. Verschoor. Geref. Kerk. 10.30, 3 en 7 ure, Leeskerk. ÜckarptalM*. 10 30, ds. Los en 3 nre, Leeskerk. Geref. Gem. 10.30, 8 en 7 ure, Leeskerk. Stavealss*. 10 30 en 3 ure, ds. Moerman. Oud-Geref. Kerk, 10.30,3 en 6.30 ure, Leeskerk. St.-Aaa«l«a4. 10 30 en 3 ure, ds. Oskam, fteraf. Kerk. 10.80, 8 en 6 ure, Leeskerk. TAN HEINDE EN VER. Tengevolge van den noodtoestand in den landbouw is in eenige districten van Herzegowina, in moeilijk bergachtige streken gelegen, hongersnood uitgebroken.. Er zijn reeds personen doodgehongerd en vele liggen op het uiterste. De Zuid-Slavi sche regefHng organiseert hulpzendingen. Reuter meldt uit Dallas, in den staat Texas, dat daar een noodlottige ontplof fing heeft plaats gevonden in een aan vrijmetselaars toebehoorend huis. Er was daar juist een bijeenkomst aan den gang. Er zijn 11 dooden en 25 zwaar gekwetsten. Charlie Chaplin heeft zich Dinsdag voor het Bondshiof te New-York moeten verantwoorden op een beschuldiging van Leo Loeb, die beweerde dat Charlie pla giaat had gepleegd en deswege een scha deloosstelling van een bedrag groot 120 duizend gulden eischte. Volgens de kran tenverslagen is deze rechtzaak een waar achtige oomedie geweest en hebben rech ters, juryleden en publiek om zoo te zeg gen krom gelegen van het lachen over de komische wij2e waarop Charlie zijn ge tuigenis ideed.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1927 | | pagina 1