ADVERTENTIËN. hij een medeplichtige gehad heeft, lever de een onderzoek in die richting geen resultaat op. Dinsdag diende deze zaak opnieuw voor de Rotterdaunsche rechtbank. Na het ge tuigenverhoor nam het O. M. requisitoir en eischte 20 jaar gevangenisstraf. Uit spraak 1 Maart a.s. EEN ONTAARDE VADER. In Februari van het vorige jaar wilden een fabrieksarbeider en zijn vrouw te Til burg zich van het jongste kind, een kleu tertje van vier maanden, ontdoen. De va der reed er mee naar het 'bureau van het Burgerlijk Armbestuur, waar hem gewei geard was steun te verleenen, als hij er geen werk voor presteeren wilde, wat herhaaldelijk voorkwam, terwijl die in stelling er evenmin genoegen mee kon nemen, dat de fabrieksarbeider zijn pa troon, die op absoluut correcte wijze zijn weekloon administreerde, in den steek liet, omdat hij niet het bedrag in handen kreeg. Onder de woorden„Als je mij niet wilt helpen, moet je het kind maar houden en doe er mee wat je wilt", deponeerde de onverlaat den wa gen met het kleintje in het wachtlokaal en maakte zich uit de voeten, waarop het echtpaar naar België uitweek. De fabrieksarbeider moest zich voor de rechtbank te Breda verantwoorden voor .zijn gedrag ten opzichte van het achtergelaten wichtje. Schaamteloos be weerde de man, niet voor zijn kinderen te kunnen zorgen, en hoewel zijn klee ding op welgesteldheid wees, straatarm te zijn. Hij oordeelde, dat hij nog goed gehandeld had met het kindje naar het Armbestuur te brengen, want dat hij het toch. ook had kunnen „afmaken". De ge- heele verzorging van dit echtpaar met twee kinderen was n.b. geheel op het Armbestuur geschoven. Een zakgeld van acht gulden per week bij negentien gul den verdienste vond deze steuntrekker niet te veel. Het O.M- eischte gev.str. met bevel tot onmiddellijke gevangen- nem'mg. Na in raadkamer geweest te zijn, gaf de rechtbank bevel den ontaarden va der onmiddellijk in arrest te stellen. He vig verontwaardigd volgde de keurig gte- kleede kerel de maréchaussée. LANDBOUW EP VEETEELT, DREISCHOR. Voor onze Landbouw ver. hield hier Donderdagavond j.l. de nieuw benoemde secretaris der Z.L.M., de heer Siebenga, een betoog over het ontstaan en de werking der landbouworganisaties in het algemeen en over de Z.L.M. in het bijzonder. Warm pleitte hij voor eens gezindheid van de groote provinciale en nationale landbouwver. onder elkaar, op- tdatde adviezen aan de iregeering Igegeveïn niet met elkaar in strijd zijn en de daar op uitgevoerde maatregelen tot aller heil mogen strekken. Voorts werd gewezen op de vele actieve daden der Z. L. M. o.in de gewassenkeuring, paarden en rund- veeveredeling, de 1e Zierikzee pas op gerichte huishoudschool en vooral niet te vergeten het pachtbureau. Spr. spoorde de leden aan de Z. L. M- getrouw te blij ven en als goede leden te steunen. Na de pauze hield de heer B.oerendionk naar aanleiding van zijn omzwervingen en op gedane ervaringen op landbouwgebied in Frankrijk, een causerie, die hij toelichtte met talrijke zeer mooie lantaarnplaatjes. Zoowel land- als wijn- en boschbouw, werden door hem behandeld, alsmede de zeer verschillende gesteldheid» van bodem en klimaat in het groote rijk en een ka rakterbeschouwing der bewoners, die zeer uiteenloiopend is. Van het vragenstellen werd een gloed .gebruik gemaakt, wat tot een aangenaam discours aanleiding gaf. De voiorzitter, de heer J. C. v. Langeraad, bracht bedde heeren dank voor wat ze ten beste gaven. Ook hij spoorde de 30 aanwezige leden aan, de Z. L. M. te steu nen, al mogen de loogenblikkelijke resul taten niet dadelijk zijn aan te wijzen. Hij riep daarbij in herinnering een tijd van erge malaise in den landbouw, de jaren van '80 en vergeleek de opbrengst van den bodem en de melkprijs der kooien van toen en tegenwoordig met elkaar en toonde daarmee aan, wat door veredeling, ontwikkeling en samenwerking is ver kregen. KERKNIEUWS. Nad. Herv. Kerk. Beroepen: Te Hoevelaken, J. A. van Boven te Ede (G.). Te Heteren, D. Th. Keek te Garderen. Te Cadzand (toez.), «n te Brussel, A. B. G- ten Kate te Hans- weert. Bedankt; Voor Zoelen, a. J. Splinter te Lent (bij Nijmegen). POORTVIET. Zondag werd van den kansel bekend gemaakt, dat door een dame, wier naam van die plaats niet mocht genoemd worden, twee zilveren gestileerde schenkkannen en twee zil veren borden, ten gebruike bij het H. Avondmaal, waren ten geschenke aange boden. De kerkvoogden en de kerkeraad hebben met groote dankbaarheid het waardevolle cadeau aanvaard en ,aan de milde geefster den warmen dank der ge meente betuigd. Voor belangstellende le den der gemeente staat het vorstelijk ge schenk ter bezichtiging in de consistorie kamer op Donderdag a.s. van 9—12 en van 2—4 ure. Geref. Kerk. Beroepen: Te Utrecht, W. H. den Rou ting Jr. te Huizttm (bij Leeuwarden). Te Apeldoorn (3de pred.-pl.), G- J. Goede te Voorthuizen. Te Bandoeng (Java), J. G. Fernhout te Boskoop- Te Alphen a: d. Rijn, J. H. A. Bosch te Nijverdal. Te Raamsdonk, cand. P. van Strien te Terncuzen. Te Ternaard, candidaat D. Nauta te Leiden. Te Den Ham, J. J Bouwman te Urk. Bedankt: Voor Barendreeht, B. van Hal sema te Ermelo (G). Voot Hoorn, D Ringnalda Jr. te Leimuiden. Chr. Geref- Kerk. Beroepen: Te Rozenburg, P. Zwier te Papendrecht. Geref. Gqgi. Bedankt: Voor Rijssen, J. Fraanje te Barneveld. YAN HEINDE EN YER. Tengevolge van sneeuwstormen zijn in het Japansche district Niïgata 62 lie deal gedood, terwijl er nog 29 vermist worden. Er zijn 113 huizen verwoest. In het district Toyama bedraagt het aantal dooden 400, dat der gewonden 18 en zijn er 78 huizen vernield. Zondag zal van den kansel in alle Katholieke kerken van West-Vlaanderen een herderlijke brief van den bisschop van Brugge worden voorgelezen, waarb het Vlaamsche nationalisme in scherpe termen wordt afgekeurd en het lezen van alle Viaamsch-nationaiistisehe dag- en weekbladen op straf van doodzonde wordt verboden. Angelica Balabanof, bekend uit do Russische revolutie te St-Petersburg, is, 84 jaar oud, overleden. Angelica heeft reeds in 1871 te Parijs deelgenomen aan de commune. In de socialistische partij was zij voor den oorlog een figuur van beteekenis. Na den oorlog sloot zij zich aan bij de communisten, maar viel in ongenade. In de Herzogewina (Zuid-Slavië) heeft een hevige aardbteving -plaats ge had, die Veel schade heeft veroorzaakt. Vele huizen zijn ingestort en vooral de stad Ragusa heeft ernstig -geleden. Twin tig personen zijn om het leven gekomen en 50 gewond. Een Reuter-telegram uft New-York meldt, dat Edison Vrijdag ter gelegen heid vjan Zijn 80sten verjaardag een vrij en dag heeft genomen, dien hij 'ken schetste als het moeilijksite werk dat hij ooit in Zijn levlen had verricht. Reporters, die naar Llewellyn Park stroomden Voor het hun beloofde interview, troffen hem aan in gezelschap van Henry Ford, bezig met het lezen Van honderde hem gezon den gelukwenschtelegrammen. Hij zeide den kramtenmenschen, dat hij Van al zijn 1150 uitvindingen het liefst wilde wor den herdacht als de uitvinder van de fonograaf. Een New-Yorksche orgeldraaier is in Juni 1924 door een Vrachtauto over reden en aan de gevolgen gestorven. Zijn weduwe heeft tegen de ijsmaatschappij, waaraan de auto toebehoorde, een eisch ■tot schadeloosstelling Van 180.000 gulden ingediend. De eisch heeft Verschillende in stanties dojorioopen en is nu bij het Hooggerechtshof te New-York aanhangig. Een dochter Van den orgeldraaier heeft Voor het hof verklaard, dat haar v aider gemiddeld 35 gulden per dag ophaalde, maar 's Zaterdags en op Vacantiediagen wel gemiddeld 50 gulden. Het Engelsche trekpaard, dat jaren lang den kop heeft laten hangen, omdat het steeds meer Wijken moest Voor het geronk Van de motoren, heft het hoofd weer op. Het neemt wraak! Er zijn op 't ofogenblik meer paarden in de Engelsche hoofdstad in gebruik dan in jaren het geval is geweest en de vraag neemt nog toe. Dat Vindt Zijn oorzaak in twee rede nen, de Verhoogde belasting op motor rijtuigen en de Vele verkeersopstoppin gen. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Slagerso^rlog. Te Dordrecht is een. felle strijd ontbrand tusschen de Slagers ver. een er- en eenige vakgenooten anderzijds. De quaestie is, dat de Vereeniiging, de^ prij zen van het varkensvleesch vaststelt en dat door genoemde collega's beneden die prijzen wordt verkocht. Drie slagers zijn geboycot, grossiers in varkens vleesch mo- i hen niet leveren, op straffe ven ver lies der levering aan leden der vereen., die loonslaohters mogen voor de geboycotte» niet meer slachten; bij andere elders ge vestigde slagersvereen. is om steun aan geklopt in den strijd, terwijl een Comité van actie en een strijdfonds is gevormd. Het gevolg van een en ander is het voor de vereeniging negatieve resultaat, dal de omzet der geboycotte slagers, verba zend is toegenomen. Verruwde zeden. Te Alphen a. d- Rijn werd een 18-jarige jongeling, door een auto uit Zwammerdam, bestuurd door mevrouw W., aangereden. De jongeman viel in een sloot met het hoofd door het ijs. Hij wist zich evenwel los te werken. Óp den wal verloor hij echter het be wustzijn. De bestuurster weigerde den jongeling naar huis te brengen. Er is proces-verbaal tegen haar opgemaakt. Mishandeling. In het ziekenhuis te As sen is het lijk geschouwd van den 20- jarigen boerenknecht A. Nolk te Gieten, die aldaar iia een danspartij is gestoken en in het ziekenhuis 'is overleden. Hel hoofd toonde verschillende verwondingen. Te Gieten zijn twee personen aangehou den, verdacht de verwondingen te hebben toegebracht. Scheepsorngeluk. Zondagmiddag is het s.s. „Vechtstroom" uit zee te IJjnuiden teruggekeerd, daar de kapitein op zee overleden was. In verhand met dat overlijden ver nemen wij, dat deze vermoedelijk in zijn hut, door het opstijgen van dampen, die uit het met caihid en houtskool geladen ruim kwamen, is bedwelmd geworden. Zondagmorgen toen het s.s. op 00 mijlen van IJmuiden op weg naar Hull was, liet de stuurman, in verband met den mist, de kapitein roepen. Toen pp de deur gebonsd werd, gal de kapitein echter geen antwoord. Het bleek, dat de kapitein in zijn hut overleden was. Omtrent de doodsoorzaak staat nog niets vast. Hel kan zijn dat dampen uit het ruim in de hut zijn gekomen, welke hut boven het (ruim was gelegen en jdat (die kapitein idliien tengevolge is «overleden. Het schip is later naar Amsterdam op gestoomd met 'brand in 't voorruim. Drij vende brandspuiten lagen daar gereed om assistentie te verleenen. Het vuur was spoedig gebluscht, nadat de lading, be staande uit trommels carbid en pakken houtskool, voo,r een groot Ideel (was gelost Wie is liij De jonge man, die indertijd te Enschede is opgepakt en daarna maanden lang ter beschikking van den vreemdelingendienst alhier heeft gestaan en gedurende al dien tijd heeft gesimuleerd doofstom te zijn, is uit het ziekenhuis ontslagen en opnieuw ter beschikking van den vreemdelingen dienst gesteld Gelijk bekend is, heeft hij, toen hij eenmaal door de mand was gevallen, een heel romantisch ver haal van zijn avonturen gedaan. Tot dusver is alleen gebleken, dat zijn be wering, dat hij Hongaar is, inderdaad juist is. Al het overige ïb oncontroleer baar gebleken. Men overweegt nu, hem over de grens te zetten. Een oneerlijke Penningmeester. Don derdagavond is de penningmeester van den Bond van technisch en opzicht houdend peraoneel te Dordrecht, ver dacht van verduistering van een aan zienlijk bedrag, te 's-Gravenhage aan gehouden. Hij verkeerde onder den invloed van eterken drank en werd ter ontnuchtering in bewarig gesteld. Het is gebleken, dat op de rekening van den bond bij den Post-cheque en Girodienst een bedrag van eenige dui zenden guldens stond. Dit was door de verschillende afdeelingen als contributie aan den bond gestort. De aangehoudene was gemachtigd van den bond en wordt verdacht f 2500 van de rekening te hebben afgehaald en ten eigen bate te hebben aangewend. TELEGRAMMEN. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAiM (V.-D.) Op de Ameri- kaansehe af deeling van d>e Amsterdamsche effectenbeurs werd door de Wabash waar- dien 'heden een gronte belangstelling ten toongespreidin navolging van Wall- street werd een groote koersavance be haald. De locale markt had een kalm voorkomen. In Kunstzij de - a ande ele n von den echter weer ruime omzetten plaats en .de koersen konden zich gemaltkelijk handhaven. Voor rubberwaarden bestond een vaste stemming, hetgeen het 'beste tot uitdrukking! kwam, in het verloop van Amsterdam-rubber, 9ie enkele per centen monteerden. Scheepvaartwaarden matige belangstel ling enhoewel de koersen hie* en daar iets' honger kwamen te liggen, wezen de meeste sonrien toch geen noemens waardige koersverschillen aan. Op de Oliemarkt waren Koninklijken prijshou dend', maar niet Veel veranderd. Tabak ken hadden eene kalme markt. Voor $u- matrasoorien was eenige vraag. Suiker waarden en aandeelen Inc/isehe Cultuur- banken Veronachtzaamd. EPE (V.-D.) De boerderij van den heer D. te Vaassen is Dinsdagavond afgebrand. De brand is door tot nu toe onbekende oiorzaak ontstaan in de schuur, welke aan de woning van den heer E. J. D. is vast- gebouwd. Het vuur greep snel om zich heen en tastte spoedig ook de woonka mers aan. In een der kamers sliep de 50-jarige juffrouw D. Brinkman, een ach terlijke vrouw, die bij den heer D. uit besteed was. De vrouw des huizes tracht te juffrouw B. te redden. Voordat zij evenwel met haar de kamer Icon verlaten, viel het rieten dak brandend naar bene dein en kwam gedeeltelijk in de kamer terecht. Juffrouw B. viel toen in zwijm eai de echtgenoote van den heer D. zag toen geen kans. haar Uit de brandende kamer te redden. Zij probeerde haar op te tillen en kon haar bot aan de deur sleepen. Toen moest zij, daar zij reeds eenige brandwonden had opgeloopen, haar reddingspogingen opgeven. De vrouw kwam in de vlammen om. Het heele huis is afgebrand. 10 stuks vee werden een prooi der vlammen. BERLIJN (V.D.) In den Kaukasus ble ven tengevolge van de sneeuwstormen de treinen uit Tiflis in 1de sneeuw steken. Alle telefonische en telegrafische Verbin dingen met Batoem zijn Verbroken. De stad is zonder licht. ROME (V.-D.) De secretaris-generaal van de fascistische partij heeft te Milaan een redevoering gehouden, waarin hij ^er- klaarde, dat alle staatsfuncties, zoowel de hootge als de lage door fascisten moe ten en oiok zullen worden bezet. In de toekomst zal evenwel moeten 'blijken of de daarvoor aangewezen personen ge schikt zijn en indien blijkt, dat er ook bulten de fascistische partij betere krach- Hen rijn, dan moeten de [fascisten niet den ken, dat zij de functies op den duur zul len blijven bezetten. De overheidsambte naren moeten in de eerste plaats eerlijk eïn betrouwbaar zijn. LONDEN (V.-D.) De „Daily Herald" meldt, dat Stresemann en Mussolini te San Remo een bespreking met elkaar hebben gehad. De besprekingen zouden betrekking hebben gehad op een nauwere diplomatieke samenwerking tusschen Duitschland en Italië. NEW-YORK (V.D.) Het afwijzend ant woord van Frankrijk op het voorstel van president Coolidge, inzake de beperking van de bewapening ter zee lis gisteren avond te Washington ontvangen. In be voegde kringen verluidt, dait president Coolidge aan Zijn vjoorstel vasthoudt en zelfs zal ovlerwegen een conferentie te houden Zondier deelneming van Frank rijk. De Amerikaansche regeering is Van oordeel, dat, wanneer men de ontwape ningskwestie in 'haar geheel wil oplos sen men oVer eenige jaren nog even ver zal zijn als thans. Tijd van hoogwater an van laagwater Over de maand Februari. HoogwaterLaagwater D 17 v.m. 3 33 n.m. 3,57 v.m. 9,09 ma. 9 12 V 18 4,03 4,30 9,40 9,44 Z. 19 4 36 4,58 10,11 10,12 Z 20 5,04 5,29 10,42 10,43 SM 2! 5,35 5,56 11,12 11,12 D 2i 6,00 6,22 11,44 11,52 W 23 6,28 6,53 - 0.21 Tjjd vat» H.W. te Dordrecht 3,15 oor later, UW 5.30 MARKTBERICHTEN BEUR3NOTEERING VAN 15 FE BR. 8% N.W.S. 1928 A. f 500, f 1000, 102-&, 102J 5 N.W.S. 1918 f 100, f 500, f 1000, 102, 102, ÏOIJ; 5 N. W. 8. 1919 ftOO, f 600, f 1000, 101, 101, 101 -X] N.W.S. 1916, f 100, f 500, f 1000, 99J, 100^,995; n N.W.S. 1917 f 100, f 500, f 1000, 991, 100j7_ 99|. 4% N. W.S, 1916, f 100, f500, f 1000, 95, 95, 95. Ned. Handels-M.ij A. 158J; Koninkl. Petr. A. 393J-395; H. V. A. A. 691; Java Cultuur A. 378; Deli-Batavia A. 4641Senembah A. 450Amsterdam Rubber A 329-830; Nederl. Scheepv.- Unie A 190-193 Kou. Ned. Stoomboot- M.ij A. 303^,; Philips A. 380; Jurgens A. 171; Anaconda 96; Steels 159J. Wisselkoersen: Londen 12,12f; Ber lijn 59,23; Parijs 9,81Brussel 84,75 Zwitserland 48,07^ Weenen 85,25 Kopenhagen 66,65Oslo 64,27^; Stock holm 66,75; Praag 7,41; Milaan 10,81-| Madrid 41,97; Now-York 2,49£; Prö- bngafie 3f4 °/c. ROTTERDAM, 14 Febr. Binnen! gra nen en peulvruchten. Tarwe ruimer ter markt. Vrijwel .onveranderdverkocht. De beste kwaliteiten van f 14,85—f 15,25; voerkwaliteit van f 14,25—f 14,65; rogge f 12—f 12,50; gerst, chevalier, ruimer ter markt, langzaam onveranderd, f 12— f 12,50. Haver ruim aangeboden, lager verkocht, van f 9,75f 10,25; Erwten, kleine groene prijshoudend gestemd, van f 14—f 21,50; schokkers eveneens prijs houdend. Puike f 37—f 41, 2e soort van f 26—f 35, afwijkende f 14f 18. Bruine bconen ruim ter markt, nog veel onver kocht. Stemming flauwer f 11—f 12,50 alles per 100 k.g. - 15 Febr. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 182 paarden, 12 veulens, 1134 magere runderen, 1058 vette runderen, 189 vette kalveren, 1708 nuchtere kalve- •en, 91 graskaiveren, 147 schapen of lam meren, 107 'biggen, 12 bokken pf geiten, 20 overloopers. Prijzen per ïfe kilo: koeien ,—32—39—41—48 ct,0ssen 35—39-41 —44—46 ct.; stieren 34—37—40—41 et. kalveren 47i/o-50-60-62V2-'72V2—75 ct, Prijzen per stuk van mager vee. Melk koeien f 230—f 420; kalf koeien f 280— f 425; stieren f 120—f 475; pinken f 10— f 130; graskalveren f 50—f 90; vaarzen f 140—f 260; paarden) f 200—1 325; slacht- paarden f 100—f 190; hitten) f 100—f 130; veulens f 70—f 100; fok nuchtere kalve ren f 17—f 23; slacht nuchtere kalveren f 6—f ll; biggen f 10—f 18; id. per [week, 'f 1,50f 2,25; overloopers f 22—34. Eieren. Rotterdamsche veiling. War- moezierstraatKippeneieren f 8,15f 9,20; id. klein f 6—f 8,10; eendeneieren, f 7,05 f 7,85 de 100 stuks. Aanvoer 115,000 st. Zuid-Holl. en Zeeuwsche Ajuin. Aan voer circa 8000 H.L. Aanvankelijk was er eenige vraag. Prijzen echter sterk terug- lonpetnd. Groote 'werden verhandeld van f 2,60—f 2,15 en kleine tot f 1,25 per 6j) leg, o'p den wal geleverd. GOES, 15 Febr. Eieren. Opgaaf van de Landbouwciommissie f 7. Veiling. V.P.Z. Aanvoer 22,980 stuks, prijzen f 5,40— f 7,40 de 100 stuks. Coöperatieve Yeiling Zierikzee. Veiling van 12 Februari. Apepis: zure bellefleur 28 ct.id. 2e 17—25 ct.; peperappels 25 ct.goudrei- nette 2e 29 ct.; zoete reinelte 25 ct.; id. ermgaard 26 ct.; bruinzöet 26—27 ct.; peren: kleiperen 18—19 ct.; id. 2e 1013 ct.spruiten 5—16 ct.; wijnpeeën 2Va ct.; kroten D/a—8 ct.; sjalotten 1—4 ct.; uien 11/2—3 ct.; raapkoiol life—2 ct.; aardap pels 61/2 ct.; schorseneeren 7 ct.; alles per kilo; selderijj f 8>' prei f 1,75— f 6,40; per 100 bos; groene savoije kool f 3,17; roode id. f 9|; per 100 stuks WEERBERICHT. Hoogsöa barom.8t. 774,7 Ée Münohen. Laag«fco 750,4 Rö»t. Verwaoht tot den avond van 17 Febr. zwakke tot matige westelijke tot zuid westelijke wind, nevelig tot half bewolkt of betrokken, weinig of geen regen, waarschijnlijk iets zachter des nachts, overigons weinig verandering in tem peratuur. Fietsers Ikht op Van 1617 Febr. van 5,42 6,45 ai. 17-18 5,44 6.48 w 17 Febr. 1927 ONDERTROUWD J. WISSE '37.. en M. II r. NIEUWENHUIJZEN A Cd. Asm-J ACOBAPCir.nER, Disks laxd, Huwelijksvoltrekking 3 Maart «iiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnm- Vrijdag 18 Februari a.s., hopen ij onze geliefde Ouder», Behuwd- en t Grootouder» 3 J0HANNIS VAN DE REPE -• en JANNETJE PLEUNE, t t hun 40-jarige Echtvereaniging te "2 herdenken. ST.-AltltALAND. J Hunne dankbare Kinderen, *7 Behuwd- en Kleinkinderen. Stttttttttttttttttttttttttt# Heden overleed te Velg, onze geliefde Broeder en Zwager, de Heer C. C. KROM, gepens. Ass. Resident N.-I., in den ouderdom van ruim 53 jaren. Zierikzee, 14 Februari 192". H g. KROM. TH. KROM—Lakenman. Heden overleed, geheel onver wacht, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante, LOONTJE GOUDZWAARD, wed ven H. DE JONGE, in den ouderdom van 60 jaren. Ohwerkerk, ^14 Febr. 1927. Uit aller naam, J. DE JONGE Hz. Heden overleed, na een smarte lijk, doch geduldig lijden, onze innig geliefie Moeder en Zuster, CATHARINA VAN DER POL, Weduwe van K. A. ZOMER, ia den krachtvollen leeftyd van 48 jaar en 3 maanden. Haamstede, 14 Februari 1927. Winnipeg J. A. ZOMER. Haamstede A. W. ZOMER. M. J. ZOMER. J. J. ZOMER. L. ZOMER. Noordwtlle TONA DE YOS-rix der Pol A. DE YOS. Haamstede A. VAN DER POL D VAN DER POL—Eenennaam. Rotterdam L. VAN DER POL. A. C. VAN DER POL— tan der Werk. Haamstede Weduwe A. STEENLAND— Zomer. Heden overleed plotseling onze geliefde Echtgenoot, Vader, Be lui wd- en Grootvader, WILLEM K00FMAN Jz., in den ouderdom van ruim 47 jeni^, Kapelle bij Zzee, 15 Febr. '27. Uit aller naam, Wed. W. KOOPMAN— IIENDRIK8E. Kinderen en Kleinkinderen. Strekkende tot eenige en algemeene kennisgeving Tot ons leedwezen overleed heden plotseling, W. KOOPMAN Jz., die vele jaren ons trouw en eerlijk heeft gediend. Capelle bij Zzee, 15 Febr. 1927. Gebr. v. d. STOLPE. Voor de zeer vole blijken van deelneming, na het overlijden van onze lieve Vrouw, Moeder, Behuwd- eu Grootmoedor, NEELTJE PANNE^ KOEK—Roou, betuigen wij onzen hartelijker! dank. Brouwershaven, 15 Febr. 1927. Uit aller naam, M. PANNEKOE K.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1927 | | pagina 2