ZIERIKZEE-ROTTERDAM ADVERTENTIE N. andere firma's? De vborz. stemde dit toe, o. a. Wij de firma Stokvis, die pi- m f 1000 duurder was. Ofschoon de heer Moelker vteel voelt voor een stoom ma ohine, meent hij als lid der gasoommis sie, en gezien de gegevjens van B. en W., hiertoe zijn vtolle medewerking te moe ten yerleenen. Met algem. stemmen werd daarna het orediet Van f 2000 voor aan schaffing van een motor toegestaan. Tot leden hoofdstembureau a.s. verkiezingen Raad en ProV. Staten, werden benoemd tot Woorz. de burgemeester, tot leden de heeren Wagemaker, 1 Goossen, Deur loo en Aartse; tot plM, de heeren Jan sen, Coanelisse, Goedegebure en Wlompe. Tot leden eerste stembureau, Stadhuis, Voorz. de burgemeester, leden de heeren Wagemaker, Deurloo, Aartse en Braai pl.v. de heeren Goossen, Moelker, K'lom pe, Quist en Goedegebure. Tot leden 2e stembureau, als Voorzitter dhr. Goossen, tot leden de heeren Moelker, Klompe, Quist en Jansen; tot pl.v. de heeren Wa gemaker, Deurloo, Aartse, en Comelisse. Aan den gemeenteTveldw'achter en den Veerschipper werd weder een gratificfa tie verleend Van f 50 en f 500. De heer Coirneli^sgi Vroeg of de ^rug in totaal zal woraen besteed of bij' Ijfcfféeffeïv en als dit zoo is, zag hij gaarne, dat de werken tot vterb'reeding Oudelandsohe poort nu reeds werden gedaan. De vjoor- zitter zeide, dat de Voordeeligste zal worden ingeslagen en alles bij ge deelten besteed, dus ook 't grondwerk. Wat betreft het Verb reeden der Oude landsche poort, liep de heer C. wel wat vfooruit, daar het Wij B. en W. reeds was besproken, om bij werkeloosheid, dit werk daartoe te bestemmen. De heer C. meent, dat niet alle mensehen aan de arbeidshe middeling zch melden en er meer zonder werk loopen dan men wel weet, en dat het hier niet gaat als in de steden, waar steun wordt Verleend en de menschen wordt aangezegd waar zij kunnen werken. De vtoorz.' meende, dat juist de aihéidsbemiddeling er was gekomen, op dat ieder werkelooze zich zOu melden en dat dit eeTtijds door den Raad was be sloten, dat niemand buiten de bemidde ling zou worden aangenomen. De heer Moelker zou graag willen weten, of, in dien er igromdwerk werd aanbesteed, de bepaling werd "aangenomen, indien eehigs- zins mogelijk, en de aangeboden krach ten werkelijk vjoldoen, hiervoor Thool sche mensdhen te gebruiken. De -Voorz. kon niet zeggen in welken Vorm mén dit zal dpen, doch het de bedoeling is, hiervoor te laten inschrijven en het door 10 of 12 menschen. te doen uitvoeren. De heer Braai Vroeg, wat te. doen, in dien deze menschen boVen dé begrooting gaan. Hij heeft het meer gezien> dat, in dien het potje'op is, men het werk laat liggen. Hij zag graag, dat dit door één persoon werd aangenomen, dpe het ook zal uitvoeren. Hij is .piet tegen de Thool- sche mensdhen en zag graag dat dieZe het werk kregen. De voorz. achtte het 't beste dit aan B. en W. over te laten. Dhr. Jansen zag gaarne een wegwijzer ge plaatst aan den haveningang. De heer Comelisse klaagde oVer een electrisefa licht aan de gasfabtriek, wat 2eer hin derlijk was Voor de binnenkomende sche pen. De heer Klompe wees óp den treu- irigen toestand aan de stadsmestput, waar meer faecaliën bUiten, dan binnen 't hek lagen. De Voorz. zeide toe, een en ander te zullen laten verbeteren en nazien. Niets meer aan de orde zijnde, ging de Raad over in comité-generaal. DE PROVINCIALE STATEN. Op de verzamellijst van candidaten voor de Prtov. Staten der R.K. Staatspartij en de gecombineerde Statenkieskringen Mid delburg, Vlissinigen en Zierikzee zijn in alpha'betische volgorde de volgende can didaten geplaatst: E. Andriesse, Vlissiin- gen; A. Jem Bo er, Zierikzee en L. J, Mes (aftr.), Middelburg. De prafstemming zal in alle afdeelingen gehouden worden op 30 Januari. De Chr. Hist. Unie die in alle kies kringen van Zeeland met dezelfde lijst uitkomt, heeft deze lijst als volgt vast gesteld: J. J. Wiailien, Breskens (aftr.); A. I>. F. van der Wart, Goes (aftr.); mr. R. 'M. van Dusseldorp', Middelburg, (aftr.); M. W. Koster, Zaamslag (aftr.); C. de Jonge, Ierseke (aftr.); mr. H. van der Beke Callenfels, Middelburg; W'. de Rid der, Vlissingen; W. J. Tailsma, IJzendijke; W. M» Schippers, Kampenland;. P. Janse Az., Biggekerke; J. Jansen* Haamstede; dr. J. de Hullu, Cadzand; W. Dronkers, Poortvliet; W. F. van [Meerendonk, Mid delburg; G. Bolier, Bruinisse (aftr.); A. de Feijter, Zaamslag; W. ^M. Kloet, St.- Maartensdijk; A. Hofstra, Goes; G. A. Teunis, Vlissingen en mr. W. J. Wol- dringh van der Hoop, WestkapelJe. Het aftredende lid C. J. Boogerd te Kerkwerve stelt zich niet meer beschik baar. De candidatenlijst voor de a.s. Prov. Statenverkiezing is vorige week door de Centr. Anti-Rev. kiesvereeniging, kring Schouwen—Duivelend, als volgt vastge steld: 1. A. Timmerman, Zierikzee; 2. iWl den Boer, Zierikzee; 3. W'. v. d. Berge, Bruinisse; 4. J. de Bruine, Brou wershaven; 5. S. Hage, Bruinisse; 6. C. W. den Boer, Brouwershaven; 7. L. Quant, Zierikzee; 8. C. Padmos, Eikerzee; 9. H. S. v. Waveren, Haamstede; 10. N. A. Geleinse, Nieuwerkerk. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen Te Durgerdam, cand. P. van Lelyveld te Dinther. AangenomenNaar Nijega en Ela- huizen, cand. G. J. Sanders te Zwolle, Het Doetinchemsch Weekblad, or gaan van de Chr. Philanthr. lur. te Doetincheiii, bevat een provinciosgewijs samengestelde lijst van predikantsvaca turen op 1 Jan. 1927 in de Ned. Herv. Kerk. Wij ontleenen eraan, dat er in Gelderland vacant waren 37 plaatsen, in Zuid-Holland 56, Noord-Holland 37, Zeeland 19, Utrecht 18, Friesland 32, Overijsel 12, Groningen 36, Noord- Brabant 15, Limburg 5, Drente 13. Totaal generaal 280 vacatures, tegen 278 op 1 Juli 1926 en 270 op l'Jan 1926. In 1926 zijn 9 predikanten over leden, 24 emeritus geworden, 11 zijn tot een anderen werkkring overgegaan of hebben het ambt verlaten. Geref. Kerk. Beroepen: Te Delft A. J. Bouma te Wanswerd. Aangenomen: Naar Amersfoort E. Schouten te Alphen a.d. Rijn. Naar Lopik, cand. C. Steenblok te Nieuwdorp. Bedankt: Voor Goënga en Sybranda- buren, H. de Jong Szn. te Boerakker. Oud-Gereif. Gem. AangenomenNaar Ederveen P. Beèkman te 's Gravenhage. VAN HEINDE EN VER. Bij: het laden van het Engelsche s.s. „Essex Isles" diat die Tampieo (Mexico) lag, is op dit vaartuig een gasoli-etank ontploft, waarbij een grioot aantal boot werkers, men vermoedt 37, werden ge dood. Kort na dien dood van Krassin, laat stelijk gezant der Russ. sovjet ie Londen, verscheen in de pers het bericht, dat hij 5 m.l. pd. had nagelaten. In de „Westm. Gazette" lezen Wij thans, dat de nalaten schap niet meer dan vijf ipond zou hébben bedragen, waarom zijn weduwe zich dan ook, en met goted gevolg, tot de sovjet- regeering wendde om een weduwienpen- sioen. De politie te Napels heeft dezer da gen op een trottoir het lijk gevonden van een man, die men geworgd had. De ver- slagene oefende tijdens zijn leven het „eerzaam" ambt van woekeraar uit, "het geen de politie allicht eeniige aanwij zingen geeft in welke Tichting zij Zoéken moet. Het Berliner Tageblatt bevat telegram van haar correspondent te Bia- lostock in Polen, dat daar een vrouw is irresteerd, die 60 kinderen, die haar op advertenties ter verzorging waren toevertrouwd, vermoord heeft, de meeste door verbranding. Als de moeders naar haar kinderen kwamen zien vertelde de vrouw, dat zij de kinderen voor hun gezondheid een tijdje naar buiten had uitbesteed. De eigenaar en de bedrijfsleider van de Laurierbioscoop te Montreal in Canadawaar 78 kinderen den dood gevonden hebbenzullen wegens het veroorzaken van dood door schuld, ge rechtelijk vervolgd worden. Gebleken is dat meer dan 60 kinderen zonder be geleiding toegelaten waren, hetgeen in strijd was met de plaatselijke verorde ningen. De eerste honderdduizend jonge mannen die een militaire opleiding zullen ontvangen van de officieren der Italiaansche fascistische militie, vóórdat zij den dienstplichtigen leeftijd heWëen bereikt, thans voor den militairen winter- cursus ingeschreven. Gedurende 1926 zijn ongeveer 20.000 jonge mannen tusschen zestien en twintig jaar in deze cursussen opgeleid. "Waarom toch die soldatenkweekerij - De Times meldt uit Rome, dat hit plotselinge bevel, om alle publieke sgelegenheden in Rome te sluiten, is gevolgd door een opdracht aan alle prefects in het Italiaansche koninkrijk, om „op strenge wjjze alle plaatsen van publiek vermaak wederom aan een onderzoek te onderwerpen, teneinde de verdorvenheid tegen te gaan, waarvan dergelijke instellingen vaak de oorzaak zjjn en om de physieke «n moreele toekomst van het volk te behoeden". - Vrijdagavond heeft de bekende Engelsche vorscher en ontdekkingsrei ziger Michell Hedges een lezing ge houden voor den draadloozen omroep over het actueel onderwerp „revoluties in Midden-Amerika". Na afloop begaf hij zich met twee vrienden in zijn auto huiswaarts naar Bournemouth. Op den hoofdweg Lon denPortmouth is de auto door zes gemaskerde mannen aangehoudendie den heer Hedges niet om geld, maar om zijn papieren vroegen; daarbij waren m. manuscripten, waaruit bij een paar uur tevoren voorgelezen had. - Een man,/die zich uitgaf voor den vertegenwoordiger van een wissel-agent, heeft in het verrekeningslokaal van de beurs te Brussel zich een som van 500 000 frank laten uitbetalen, voor afwikkeling van zaken van do firma, die hij voorgaf te vertegenwoordigen. Hij heeft zich met deze som uit de voeten gemaakt. in betaling. Den volgenden dag, toen het biljet nader werd bekeken, bleek ook _hier, dat twee foto's uit een krant ge knipt en legen elkander geplakt waren. De vlrouw, die met het biljet had be taald, beweerde, dat haar man dit op de mijn had ontvangen. De politie stelt een nader onderzoek in. Roofoverval. Donderdag heeft in de Limburgsche mijnstreek weder een roofoverval plaats gehad, thans te Eygelshoven. De 61-jarige C. bevond zich in een der straten, toen hij plot seling door eenige personen, aan gov en bewusteloos geslagen word. Toen men hem later vond en hij weder tot bewustzijn was gebracht, bleek dat de man beroofd was van al het geld dat hij bij zich had, n 1. circa f 300. De rij ka veld wacht stelde een onderzoek in Een drietal personen word gearresteerd en ter beschikking gesteld van den commissaris van politie te Kerkrade. De drie aangehoudenen ontkenden zich aan den overval te hebben schuldig gemaakt. Noodlottige twist. Vrijdagnacht om streeks 2 uur werd te Oss do 20-jarige M. v. M., bij een algemeene twist ten huizo van een zekeren v. G. in de Areodstraat zoodanig met een mes in den hals geslagen, dat de slag werd getroffen. Toen geneeskundige hulp arriveerde bleek v. M. reeds dood gebloed. Een viertal personen zijn aan gehouden, Een van hen, L. G. wordt als vermoedelijke dader aangemerkt. Hij ontkent evenwel. Doodslag. Zaterdagavond is te Amster dam, in een huis aan de Prinsengracht, een doodslag gepleegd. Daar woonden op óén kamer samen de 44-jarige B. en 26-jnrige ongehuwde vrouw S. Het paar had dikwijls oneenigheid. Omstreeks uur waren zij twistende thuisgekomen. Aan het toenemend lawaai, geschreeuw en gegil konden de buren merken dat de ruzie hoe langer hoe hooger liep, totdat zij plotseling een doffen slag hoorden, waarna het volkomen stil werd De zaak niet vertrouwende, begaven eenige buren zich naar de kamer van het tweetal waar zij, badend in haar bloed, de jonge vrouw op den grond vonden liggen. Zij verroerde zich nog even, maar gaf na enkele oogenblikken den geest, voordat men iets had kunnen doen om haar te helpen. Alle hulp zou trouwens vruchteloos zyn geweest; de halsslagader was doorgesneden met een groot broodmes, dat later gevonden werd. B. was de straat opgeloopen, maar werd weldra gevat en aan de politie overgeleverd. Wreed bedrijf. Op het Friesche platteland zijn de hanen-chirurgen aan het werk. Zij branden de kammen en lellen der hanen af, fatsoeneeren ze en trachten ze dan voor kippen tegen den leg van de hand te doen. De wereld is ruim en worden zij op de eene plaati teleurgesteld, elders komen zij wel aan den slag. De industrie schijnt rendabel althans de kooplieden zijn steeds daar in het winterseizoen aan 't werk: ver- sche eitjes zijn dan zeer gezocht. Her haaldelijk worden de bedriegers ver volgd, telkens echter komen zij terug, want de winst is zoet. gebroken, hetgeen duidt op roof. Justitie en politie waren spoedig ter plaatse Dadelijk na 't bemerken van de misdaad was de manufucturier gewaarschuwd LONDEN. (V.DDo correspondent van de Daily Mail te Warschau meldt De politie heeft een uitgebreid commu nistisch complot ontdekt, dat de ont ketening van een revolutie in Polen ten doel had. 120 personen, onder wie verscheidene hoogo ambtenaren e leden van het Parlement, zijn in het hoofdkwartier van de samenzweerders gearresteerd. 120 andere arrestaties hebben in verschillende deelen van Polen plaats gehad. Groote hoeveelheden ammunitie zij in beslag genomen. De organisatie werd uit Moskou van geld voorzien. Ver scheidende samenzweerders gebruikten dit geld voor een goed leven in plaats van voor de samenzwering. JERUZALEM (V.D) Terwijl in het N. des lands door een milden regenval in de eerste helft van December, de in October en November heerschende droogte is opgeheven, houdt de droogte in het Z -deel van Palestina nog aan Het gebrek aan water doet zich overal ernstige mate gelden. Te Hebron moesten reeds water-distributiekaarcon uitgereikt worden. Het ziekenhuis aldaar zal, indien de regen verder uitblijft, wegens watergebrek moeten worden Ook in Palestina heerscht griep, De Palestin deelt mede, dat in Jaffa bijna geen gezin zonder grieppatiënten is, HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ. 17 Januari, f 1000 11350, 11231, 2732. f 400 4165, 8865, 18608. f 200 4575, 14872. f 100 8639, 3936, 8715, 8915. 10017, 16249, 16788, 17248 SPORT. Uitslagen Voetbalwedstrijden 3e kla A., N.V.B. MIDDELBURG, 16 Jan. Walcheren Zierikzee 41Middelburg IIVlissin gen II 10—2. 2e klas A Z.V.B. SOUBURG. Souburg—Zierikzee II J—4. BURGERLIJKE STANDEN. ELLEMEET. IB Dec. Overleden Pieternella Rovers, "78 j., weduwe van Jacob Dingenus Wesdorp. MARKTBERICHTEN. TELEGRAMMEN. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Opgepastl De winkelier P. te Kaal heide (L.) nam een bankbiljet Jvfain f 20 BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM (V.D. De nieuwe week werd ter beurze kalm aangevangen. Het bericht dat de Kon. Petr. Mpij. via de Bataafsche Petr. Mpjj. in New York een obligatieleening zal uitgeven, oefende op de olieafdeeling weinig invloed uit. Kon. werden op eenigszins verlaagd koerspeil afgedaan, doch be wogen zich onder beurt tijd binnen nauwe grenzen. Rubberaandeelen hier en daar iets lager. De rubberprijzen bleven op peil. Voor Industrieelen was weinig belangstelling. Kunttzijdeaan- deelen niet veel veranderd. Suiker waarden bewogen zich meerendeels op een weinig veranderd koersniveau. De Tabakemarkt was stil. Deli-soorten vertoonden niets bizonders. vaarten op den achtergrond. DELFT (V.D.) In den nacht van Zaterdag op Zondag, omstreeks 6 uur, is ingebroken bij den landbouwer S. te Delfgau (gem. Pijnaoker), waarbjj 2 gouden horloges werden gestolen. Zondag morgen 11 uur is door de recherche te Delft als verdacht van deze inbraak van zijn bed gelicht, de bekende J. M. L. Deze wordt nog van verscheidene inbraken, in de omgeving van Delft jegd, verdacht. Hij is op transport naar den Haag gesteld. DEN HAAG. Hedenmiddag is alhier het perceel Bezuidenhout 165i, waarin gevestigd is een manufacturen winkel van Welt, een roofmoord ont dekt. Toen 2 kinderen van den manu- facturier, die vandaag op de markt met een kraam stond, uit de school thuis kwamen, vonden zjj in do keuken hun moeder dood, liggende in een groote plas bloed. Wanorde in do keuken wees op een vooraf gogane worsteling. In de kamer bleken kasten enz. open- Wisselkoersen: Londen 12,13|Ber lijn 59,30; Parijs 9,95 Brussel 34,78; Zwitserland 48,18; Weenen 35,25; Kopenhagen 66,62^ Oslo 64,05; Stock holm 66,80 Praag 7,41 Milaan 10,72-| Madrid 40,55; New-York 2,50; Pro longatie 2 §°/c. ROTTERDAM, 17 Jan. .GRANEN. Bui ten]. prijshoudend. Meel f20. Maïs. La Plata f 164. HjalVer, Canada f 10,35. Biimeinl. Tarwe f 13,50—f 14,70; Rogge, niet ge toond; Gerst (Chevalier) f'11,75—f 12; Ha- Vler f 9,50f 9,90; Erwten f 15—f21,50; Schokkers f 34—f 42Bruine Bootien f 10 f 13. Zaden. Lijnzaad, (vloer- f 17 a f 19, zaai- f20 a f22, Maanzaad f56 a f59; Karwijzaad.f 41 f 43, Mosterdzaad, geel f26 a f28, Koolzaad f24 a f'25; Boek weit f 13,20 per 100 K.G. Aarappelen. Zeeuwsehe Eigenheimers f 3,60 a f 3,90; dito Brielsehe f 3,80 a f 4,25, dito blau we f3,75 a f4; B.ra!v|o's f4 a f4,40. blau we f4,70 a f5,20; bbnte f5 a f5,30; Po ters f2,30 a f2,70. Vlas. Aanyioer 16000 KG. Groninger, f0,70 a f 1; 21600 K.G. blauw f 0,80 a f 1,20; 2600 K.G. geel, f 0,70 aft; 1800 K-G. dauwrood, f0,70 a f 0,75; 1350 KG. wit f 0,70 a f0,80. VEE. Aan- vloer 517 runderen, le kw. f0,95 a fl, 2e f 0,80 a f 0,85, 3e f 0,60 a f0.70; 236 kaTjvl&ren, le kw. f 1,65 a f 1,75, 2e f 1,20 a f 1(40, 3e fl a f 1,20; 673 schapen of lammeren, le kW. f 0,625 a f 0,65, 2e f 0,525 a f 0,55, 3e f 0,425 a f 0,45lammeren f 0,70 a f 0,751261' varkens, le kw. f0,62 f 0,65, 2e f 0,60 a f0,63. 3e T 0,56 60, ex port f0,52 a f0,56; koeien en ossen rede lijke handel; prijzen onveranderd. Stieren geen noteering. Vette kaLVleren stugge hatt- dél, prijzen le soort onveranderd, 2e en 3e soort iets minder. Schapen en lam meren tamelijke handel, prijzen onveran derd Vafkens slechte handel en gedrukte handel. Stoomzuivelfabriek „De Duif". Prijs der boter f 1,25 per pond. WEERBERICHT. Hoogste barom.st. 764,2 te Haparanda. ste 743,9 Stornoway. Verwachting "tot den avond 17 Jan.: zwakke tot matige wind uit zuidelijke richting, nevelig tot zwaar bewolkt of betrokken, enkele regenbuien, weinig verandering in temperatuur. Fietsers licht op Van 1718 Jan. van 4,47 a.7,33 m. 1819 m 4,48 -7,32 CORRESPONDENTIE. Ons nieuw feuilleton „Een wanhopige keuze" Vangt Woensdag aqn. De Red. ST00MB00TDIENST en tusschengefegen plaatsen. JANUARI 1926 Van Zierikseet Van Rottordaia Dinsd. 18 Dood. 20 s' a. Vrjjd. 21 Maand. 24 8 30 7,30 Dinsd 18 's m. 11,30 Vond. 20 Vrjjd. 21 11,— Maand. 24 GEBOREN: LEENDERT MARIÜS, Zoon van M. TAN DER WERFF en K. VAN DER WERFF Geelhoed. Zierikzee, 15 Januari 1927. GEBOREN: MA RIN US HENDRIK JOHAN, Zoon van J. A. L. ISHEIM en A. ISHEIMVan Sciiaik. Amsterdam, 16 Jan. 1927, le Helmerstraat 237 II. GETROUWD: M. Pi" v. d. KLOOSTER Mz. en P. SOONS Cd., die, namens wederzijdache familie, hun hartelijken dank betuigen voor de zeer vele blijken van belangstelling, voor en bij hun huweljjk ondervonden. Brouwershaven, 13 Januari 1927. *TTTT?TTTtTTTTTTTTTTTTTTTTf* —9 Den 28 Jan. a.s. hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en Grootouders, AORIAAN BIJNAGTE en CATHARINA SUURLAND, hunne 40Tjarige Echtveraeniging te herdenken. Dat zij nog lang gespaard mogen blijven is de wensch van -p Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Scherpenisse, Jan. 1927. ij Herplaatsing wegens zetfout. Heden overleed onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader, de Heer D. VIERGEVER, Wcduwn. v. M. v. NIEUWENHUIJZEN, in den ouderdom van 83 jaren. Noordgouwe, 12 Jan. 1927. Zierikzee. E. S. DOELEMANViergever. G. DOELEMAN. Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Heden overleed, na een korte ongesteldheid, onze geliefde Zwager, Oom en Neef, de Heer LEENDERT TEMPERMAN, Weduwnaar van Mej. Willemlnad. Berg, in den ouderdom van 77 jaar en 9 maanden. Schiedam, 13 Januari 1927. Oude Kerkhof 20. D. C. VAN WERKUM, Exec. Test. lieden overleed onze waarde Zuster en Schoonzuster, Mej. Wed. M. REIJNH0UDT- Leeuw, in den ouderdom van bijna 74 jaar. Zierikzee, 14 Jan. 1927. J. VIERGEVER—Leeuw. - J. VIERGEVER. Hiermede vervullen wij den treurigen plicht U kennis te geven, dat na een langdurig en smartvol lijden is overleden, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, CORNELIA LEEUW, Wed. v. wijlen Martinus Reijnhoudt, in den ouderdom van bijna 74 jaar. Zierikzee, 14 Jan. 1927. Familie REIJNHOUDT. Heden overleed, zacht en kalm, na een langdurig doch geduldig gedragen lijden, onze geliefde Moeder, Mejuffrouw MAATJE ELENA LEMS0M, Wed. ADR. VAN OOST, in den ouderdom van bijna 69 jaar. Nieuwerkerk, 16 Jan. 1927. P. M. W. VAN OOST. J. A. K. VAN OOST.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1927 | | pagina 2