Zierikzeesche Nieuwsbode voor Heeren, iongeh. en Rinderldeeding. E. HOLTY-APPELS, Nieuwstraat D 236, RWATTAs5ci- abonnement: Maandag 29 Nov. 1926. zierikzeesche courant. advertentien EERSTE BLAD. buitenland. 't voordeeligst adres voor Uw Winter-Inkoopen Heeren Moderne Ulsters5 Heeren Winterjassen, I en II rij model, Sportjekkers, met pluche gevoerd, Kinderjasjes, nieuwste modellen en ^dessins,. Kinderjekkers van ai f2,50. Manchester Jasjes 18,75, model als sportjekker. MMSrllE EP Vergeet niet 443e Staatsloterij. Prijs per 3 maanden f 1,50, franco per post 1,80. Voor het buitenland per jaar f 10, Afzonderlijke nummers 5 cent. Verschijnt Maandag, Woensdag en Vrijdag. van 13 regels 60 "ets., van 4 regels en daarboven 20 ets. per regel. Reclames 30 ets. p. regel. Bij contract belangrijke korting. 83ste JAARGANG. - No. 11472. Inzending op'dea dag van uit- Dlr. A. J. DE LOOZE Jr. Uitg-Redacteur M J KOSTEN, «ave vóór 11 ure. Dit nummer bestaat uit 2 bladen. Algemeen Overzicht. huwelijksdrama. Een van die rechtszaken, waarvan het onderwerp oud is als de wereld, doch waarvoor toch altijd weer belangstelling bestaat, is Voor het hof te Maidstone be handeld. In de beklaagdenbank bevond zich Alfonso Smith, een man van stan ding, oud-officier, beschuldigd van moord op John Derham. Reeds langen tijd bestond er volgens beklaagde een ongeoorloofde verhouding tusschen zijn vrouw en zijn vriend Der ham. Einde Juli Verliet Smith zijn vrouw, die na eenigen tijd haar intrek nam in het huis van Derham's moeder. Smith Vond ten slotte compromiteeren- de brieven en schreef aan Derham, dat hij alles had ontdekt. „Je hebt getracht mij mijn Vrouw te ontrooven. Than? is het antwoord aan mij en ik zal antwoor den". Mevrouw Smith had inmiddels het lands huis „Stella Maris" betrokken, waarheen Smith haar na eenige weken volgde. Op den dag van zijn vertrek leende hij van een vriend een revolver met patronen. Een paar dagen laier zond Smith een telegram naar Derham, onderteekend met den naam Van zijn vrouw, waarin Der ham werd ui'igenoodigd naar „Stella Ma- ris" te komen. Derham kwam en in een -hotel werd daarop door Smith, mevrouw Smith en Derham gezamenlijk gesou peerd, waaéb'ij veel champagne schijnt te Zijn gedronken. Daarna keerde men naar „Stella Maris" terug, waar mevrouw Smith alleen naar haar kamer ging. Plotseling hoorde zij een schot en toen zij beneden kwam, zag zij de twee mannen nog in een ge vecht. Een tweede schol viel, Der ham liep gewond het huis uit en viel neer. Einnen 24 .uur stierf hij. Smith werd vrijgesproken van de aan klacht Van moord, subsidiair doodslag, maar tot een jaar dwangarbeid Veroor deeld wegens het dragen van verboden wapenen en het veroorzaken van dood door schuld door roekeloozen omgang met die wapenen. De beklaagde had in zijn verdediging Verklaard, dat de revolvfer 'bij de worste ling is afgegaan. Hij had hel wapen ge kocht om een eind aan zijn eigen leven te maken, dat geen waarde meer had, nu zijn vrouw een minnaar had. Uit' brie ven, die in de rechtzaal werden voorge lezen, bleek, dat Smith zijn vrouw en drie kinderen innig lief had. BINNENLAND, PARLEMENTAIRE KALENDER. 25 November Het eerste gedeelte van de middag werd gebruikt om de Marine- begrooting af te doen, waarbij het tot een formeel treffen kwam tusschen den Minister en zijn ambtsvoorganger, den haar van Dijk. Deze had den Minister reeds verschillende malen vrij scherp ge kapitteld, waarbij men dient te beden ken, dat het onder Minister van Dijk was, dat het houden van een rede in de vereeniging „Krijgswetenschap" aan den heer Lambooy werd verboden. Toen nu de heer van Dijk jn scherpe oppositie kwam tegen het plan om het loodswezen naar Waterstaat over te brengen, omdat dit het prestige van het Departement, van JMarine zou kunnen schaden, werd het Mi nister Lambooij blijkbaar te machtig en Vond hij het oogenblik gekomen om met zijn lastigen opposant eens af te reaenen. Eerst moest de heer van Dijk hooren, dal hij bij een vroegere gelegenheid, toen het loodswezen zoo zeer werd aangevallen, niet had moeten zwijgen, en vervolgens dat hij de zorg voor het prestige van de militair" Departementen aan den Minis ter kon overlaten. De heer van Dijk gaf natuurlijk geen kamp en antwoordde bits, dat de beoordeeling van het spreken of zwijgen van Kamerleden niet aan den Minister staat. Een bijzonder sympathie ken indruk maakte deze arrogante op positie niet. Bij de afdeeling loodswezen kreeg men voorts eenige naklanken over het Bel gische tractaat te hooren. Ten aanzien van de Scheldelbeloodsing toonde dhr. Brautigam aan dat wij hier reepls een voorproefje hebben van den geringen broederzin welken wij van de Belgen na de aanneming van het tractaat hebben te verwachten. Uit hel antwoord van den Minister 'bleek dat hij aan de zaak geen voldoende aandacht had geschonken. Voorts wa« er een heftig incident tus schen de heeren Vliegen en Merchant over vervalsehingen van stenogrammen. Bij de 'begrooting voor Buitenlandsche Za ken was ter sprake gekomen de kunst matige bevoordeeling van de haven van Antwerpen door België; de heer Vliegen in zijn zucht om het voor zijn Belgischs vrienden op te nemen, had dén heer Marchant verweten zijn woorden te heb ben verdraaid, doch had achteraf in zijn stenogram wijzigingen aangebracht in de woorden waarop de lieer Marchant juist critiek had geoefend. Hel botert in de Kamer nog niet erg tusschen de voor- en tegenstemmers van het tractaat. Kie zersvrees? van af f 9,50, 12,—, 14,—, 18 en hooger. van af 116,—, 20,—, 25,—, 28,— en hooger. van af f 11,—, 16,—, 18,— en hooger, ook met bont. van af f 3,50, 5,—, 8,—, 1<?,— en hsoger. REGENJASSEN. - KLEEOING NAAR MAAT. Al onze goederen worden op eigen ateliers vervaardigd, Haast Magazijn Bebr. LOKKER In den namiddag werd .een aanvang gemaakt met de begrooting voor Arbeid. Het ontbrak in de verschillende redevoe ringen niet aan lof voor den Minister voor zijn vele plannen en toezeggingen. De atmosfeer voor dezen bewindsman is sedert het verschijnen van zijn Me morie van Antwoord heel wat milder geworden. In de avondvergadering Justitie, waar bij vooral de huwelijkswetgeving in het midden der belangstelling stond. Inder daad, op dit gebied bestaat.een bescha mende achterstand, en de dames Meijer en Katz drongen met klem aan op nood zakelijke wijzigingen. Dinsdag zal de Min. nader zijn, plannen ontvouwen. 26 November De gansche middag was wederom aan Arbeid gewijd, waarover niet minder dan achtlie.i sprekers het woord hebben gevoerd. Een van de be langrijkste onderwerpen welke ter sprake kwamen was 'ongetwijfeld de bindend- verklaring van de collectieve arbeids overeenkomst. Van velerlei kanten werd deze proefneming met klem van redenen ontiuiden. Prof. van Gijn trok daarbij een paralel tusschen bescherming van bin- nenlandsche nijverheid en de verbindend verklaring, waarbij hel verleidelijk is, het belang van vragende groepen te dienen, terwijl alle anderen, die er buiten staan, de dupe van de protectie worden Instem ming werd dan ook betuigd met de voor zichtige houding van den 'Minister, waar de collectieve arbeidsovereenkomst een nivelleerendé tendenz heeft, daar zij alle arbeiders, tragen of vluggen, bekwamen of minder bekwamen, over één kam scheert. Vooral dient ertegen te worden gewaakt, dat de consumenten het slacht offer worden van prijsverhooging als ge volg van een collectieve arbeidsovereen komst, want de consumenten vertegen woordigen het algemeen belang tegen over het groepsbelang in het bedrijf. Uit Stad en Provincie. POORTVLIET. De collecte voor de alleenstaande blinden te Wolfhezen heeft alhier f 50 opgebracht. HET NEDERL.-BELGISCH VERDRAG. Zooals destijds werd gemeld, heeft mr. J. Adriaansé, lid der Provinciale Staten van Zeeland, d.d. 17 November aan C-ed. Staten verzocht, aan de Staten leden te willen medieieden, of, en zoo ja, welke schadelijke gevolgen naar hel oordeel van het college speciaal voor Zeeland en bijzonderlijk ten opzichte van de Wa- terstaatsbelangen, zijn te wachten van eventueole ratificatie van liet door do 20 Kamer reeds gevoteerde verdrag met Bel gië. Ged Staten hebben thans met een schrijven gedateerd 28 November geant woord, dat mede naar (aanleiding van deze vraag een deputatie uit haar midden Woensdag 24 dezer een onderhoud heeft gehad met de Ministers van Buitenland- schen Zaken en Waterstaat. In dit on derhoud is er bij genoemde bewindslie den nogmaals op aangedrongen, toestem ming te verleenen tot hel bekendmaken van de door Ged. Staten aan de Regee ring uitgebrachte adviezen, doch ook deze besprekingen hebben er slechts toe ge leld, dat de Regeering bezwaar blijft ma ken tegen publicatie. Evenwel is machtiging verleend; de bedoelde adviezen vertrouwelijk ter in zage te leggen voor de leden der Prov. Staten. U:t deze adviezen blijkt de mee ning van Gedep. Staten. VERKOOPINGEN, ENZ. ZIERIKZEE, 27 Nov. Ten overstaan van den notaris H. J. van Nouhuijs, werde.n heden alhier in het openbaar verkocht: 10 woonhuizen en erven te Zierikzee, aan de Minnébroerstr., in massa votyr f 14380. BRUIN1SSE, 27 Nov. Heden werd al hier ten verzoeke van de Erven D. Ju- melet Sz., ten overstaan van notaris Bier- masz, publiek verkocht: Een Tuin, nabij de Dee, groot 6 Are 5 Centiaren, voor f 553,—. SPORT. ZIERIKZEE, 28 Nov. Uitslagen voetbal wedstrijden 3e klas A, N.V B. Zierikzee - Vlissingen II: 5—C. Goes—Sinoto: 5 -0. Zeelandia II—Terneuzenf 1—4. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te Terkaple, A. C. van Uche- len te Paesens. Aangenomen: Naar Bergschenhoek, L. G. dc Bruijn te Oene (G.) BRUINISSE. Donderdagavond j.l. is door het college van notabelen als kerk voogd herkozen de heer M. van Rhee. 'Bij de op Vrijdagavond j.l. gehouden ver kiezing voo- 2 notabelen zijn herkozen cle heeren D1. Toussainl en J. Visser, resp. met 23 en 21 van de 25 geldig uitge brachte stemmen. Ds. S. P. VERMEER GESCHORST. De classis Workum der Geref. Kerken in voortgezette vergadering bijeen t sr be handeling van de zaak ds. S. P. V&rmeer, dienaar des Woord.- bij de Geref. Kerk van Oudemirdum, gehoord het advies van de depiTtaien oer Generale Synode, heeft besloten aan de kerk van Oudemirdum c. a. te beriphten, dat er naar haar oor deel genoegzame reden bestaat .om, op grond* van art. 79 en 80 der Kerkenorde met den kerkeraad der genabuurde kerk tot schorsing van ds. S. P. Vermeejr in zijn ambt als dienaar des Woords bij d'e Geref. Kerk van Oudemirdum over te gaan, totdat hij aan den wensch der clas sis, dat hij zal aanvaarden hetgeen de synode heeft uitgesproken omtrent Ge nesis 2 en 3 e.n zal beloven dat tea grondslag te leggen aan hetgeen hij leert, voldaan heeft. Geref. Kerk. Aangenomen: Naar Haarlemmermeer Sloterweg, F. H. van Loon te Smilde. Bedankt: Voor Nieuwerkerk a. d. IJs- sel, J. H. Meuli&man te Hoogersmilde. Chr. Geref. Kerk. Beroepen: Te Den Haag. A. M. Berk hof! te Amsterdam. Geref. Gem. BRUINISSE. De collecte gehouden tij dens de laatst gehouden rede door Ds Vreugdenhil over de stichting „Vrede rust" te Bergen op Zoom, heeft voor ge noemde stichting opgebracht de om van f 169,—. BOEKENNIEUWS. JOHN. PITT, Van Krantenjongen bit mitlionnair, door H. Doornik, Ge broeders Kluitman, Alkmaar. In bovenstaand boek, dat door Tj. Adel- ma is vertaald en 'bewerkt wordt voor de jongens iets gegeven, dat tegelijk boei end en leerzaam is. De avontuurlijke geest zal zich aange trokken gevoelen tot de lotswisselingen van de in dit werk beschreven figuren, de weetgierige geest zal veel ontdekken, dat bijzonder interessant is en dat we zelf met veel genoegen hébben gelezen. In pr'etligen verhaaltrant voert de schrijver ons in het groote dagbladbedrijf der Amerikaansche pers waarmede men tot in de finesses kennis maakt; in de we reldbekende slachterijen van Chicago en in de groote fabrieken 'van Henry Ford, de automobielkoning. Voorts wordt op bevattelijke wijze veel wetenswaardigs verteld over papierfabricage, goud, dy namiet, diamant, terwijl ook het geïïl- wezen, het 'bankbedrijf, de omzetting van de kracht der Niagara watervallen in electrische energie en'de tunnelbouw po pulair worden behandeld. Dit jongensboek kan gerust ook door volwassenen worden ter hana genomen, want voor hen valt uit het boven ge noemde nog we4 wat te leeren. John Pitt is een boek, dat we in vele handen wenschen om z'n leerrijken in houd. Tj. Bottema voorzag! dit degelijke boek met een achttal platen. Beter dan Goed: DE BESTE Vraagt KWATTA-SPECULAAS VAN HEINDE EN VER. Een 21-jarig student uit Philadelphia is met de 15-jarige Mary Scott naar Camden in New-Jersey gegaan en heeft zich daar door den Vredesirecihter met het meisje in den echt laten verbinden. De ontvoering was echter dadelijk ont dekt en juist toen het huwelijk voltrok ken was, drong mama Scott de kamer binnen, legde haar dochter, zonder eeni ge consideratie voor vredesrec'hter en echtgenoot over de knie en gaf haar een flink pak slaag; waarna zij haar dochter mee naar huis nam. FINANC'IEELE MEDEDEELINOEN. ZEEUWSCHE VOEDER- EN KUNSTMEST HANDEL, v/h. S. M. BOOGERD, MIDDELBURG. Nadat meerdere jaren de uitkomsten van het bedrijf van den Zeeüwschen Voe der- en KyJistmesthandel te Middelburg van dien aard waren, dat aan het uit- keeren van een dividend niet was te denken, heeft de algemeene vergadering van aandeelhouders thans besloten, over het afgeloopen boekjaar 2 o/o dividend uit te keeren, betaalbaar op dividend bewijs no. 15. bij het boodschappen doen, een doos Purol mede te brengen. Elk oogenblik van den dag komt het in Uw gezin TELEGRAMMEN. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM (V.-D'De beurs bood heden ieen kalmen aanblik. In suiker- aandeelen vonden slechts matige omzetten plaats. Meeste soorten bewogen zich om streeks de laagste koersen van Zaterdag, doch waren in doorsne-e loch niet veel veranderd* In Amerika hadden de sui kerprijzen een kleine verlaging onder gaan. Rubberwaarden Iets lager ingezet in verband .met de kleine prijsverlaging van rubber. Tabakken prijshoudend. De Oliemarkl was rustig. Koninklijken op ongeveer de vorige koersen. Scheepvaar ten op 'bescheiden voet verhandeld. Van de binnenlandsche Industrieelen trokken alleen de Kunstzijde-aandeelen eenige be langstelling. Amerikanen verwaarloosd. VLAARDINGEN (V -D.) Zaterdagnacht circa 2 uur reed de chauffeur. V. S. uit Rotterdam, vermoedelijk in beschonken toestand met een auto over den Schie- damschen dijk in de richting Rotterdam. Toen de wagen te veel naar rechts reed. sloeg hij over den kop en rende van den dijk in de vaart. De chauffeur sprong bijtijds uit den wagen. Ook zijn passagic|r P. wist zich tijdig te redden. S., die zijn rechtersleutelbeen had gebroken, is per auto naar Rotterdam gébracht, waar hij op verzoek van de Vlaardingsche politie is aangehouden. MIDDELBURG. De heden gehouden al gemeene vergadering van de Z. L. M. werd bijgewoond door den Commissaris der "Koningin, de leden van Ged. Staten, de heeren Dusseldorp en v. d. Putte, de 'burgemeester Van Middelburg en de vice- voorzitter van het Kon. Ned. Landbouw- comilé. De begrooting en de cJontributie- regeling voor 1927 werden aangenomen zooals was voorgesteld. Hierna kwam aan de orde de bescherming der suikerindus trie. Vóór de pauze spTaken de heeren Dieleman en Weileman over het verzoek om regeeringssteun. Na de pauze spraken de heeren Lindenberg en Eeenhouts tegen. TIEL (V.D.) In den afgeloopen nacht is ingebroken bij den bejaarden weduwnaa;r G. Bol, door een gemaskerd persoon, die hem aanrandde en bewusteloos sloeg. Er worden eenige honderden guldens ver mist. Men meent aanwijzigingen omtrent den dader te hebben. PARIJS (V.D.) Sneeuwval wordt ge meld uit het Alpengebied. Op den Sft.- Gothard is 10 M. sneeuw gevallen. TOKIO (V.D.) Officiëel wordt gemeld, dat de toestand van den Keizer snel achteruit gaat. INGEZONDEN STUKKEN. Buiten verantwoordelijkheid der redactie). Copy loordt niet teruggezonden. Mijnheer de Redacteur, Ik heb verzuimd in mijn laatste stukje, mede te deelen dat de lijsten om -helt tractaat met België niet aan te nemen, ter teekening liggen bij de boekhandela ren Ochtman, Krom, de 'Moioij en den heer W. Merle, die allen zoo bereidwillig wa ren hun medewerking te verleenen (doch alleen voor inwoners van Zierikzee) en voorts dat wordt het tractaat aangeno men een gevolg daarvan zal zijn dat de^ Belgen ook op mosseils, garnalen en an dere visch in de Oostersohelde mogen komen visschen, terwijl het mosselzaad van de Belgische hoofden voor de Zeeuw- sche vissc'hers verboden waar blijft. Met dank, A. J. F. FOKKER. Ie klasse. Trekkingen van 22, 25, 24 en 25 Nov. 1926. Prjjzen van f20: 10272 10334 12642 12656 10274 10340 12654 MARKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 29 Nov. GRANEN. Bui- tenl. kalm. Meel f 20,25. Maïs La Plata f 176. HaVar, Canada f 11,75. Zaden. Lijn zaad, Voer- f 18 a i 19, zaai- f 20 a f22; Maanzaad f58 a f 60, Karwijzaad f 44 a f46; Kanariezaad f 14 a f 15Mosterd zaad, geel f26 a f 28; Koolzaad f24 a f25; Boekweit f13 per 100 kilo. Ajuin. Aanvoer middelmatig, groote f 1,65 a f 1,75 per 50 K.G. Aardappelen. Zeeuwsche Eigenheimers f3,25 a f3,60, dito Briel- sche f3,50 a f4; dito blauwe f3,75 a f4, bonte f4,50 a f5,10, blauwe f4,40 a f5; Bravo's f3,70 a f4,20; Poters f2 a f2,50. Vlas. AanVoer 3600 K.G. Groninger f 0 70 a f 0,804600 K.G. blauw, f 0,80 a f 1,15; 13(100 K.G. geel, f 0,70 a f0.85; 1500 K.G. dauwrood f 0,70 a f0,75;' 350 K.G. wit, f 0,70 a f0,80. VEE. Aanvoer 545 runderen, le kW. f0,96 a f 1, 2e f 0,80 a f 0,90, 3e f 0.60 a f 0,70160 kal. (Veren, le kw. f 1,75 a f 1,95, 2e f,1,30 a f 1,55, 3e f0,90 a f 1,10; 1441 schapen of lammeren, le kw. f 0,66 a f 0,70, 2e 0,50 a f 0,60, 3e f 0,30 a f 0.40, lammeren fo'72 a f0,80; 1816 varkens, le kw. f 0,70 a f 0,71s, 2a f 0,6'S a f 0,68, 3e f 0.55 a f0,60; export i 0,62 a f 0,67Koeien en ossen redelijke handel, prijzen vrijwel on- Verapderd. Bij vette kalvteren williger han del, prijzen onveranderd. Schapen en lam meren redelijke handel, weinig veran derde'prijzen; Varkens tamelijken han del, prijzen iets lager. GRANEN. Binnenl. Tarwe f 14,25 a f 15,25; Rogge niet getoond; Gerst (Che valier f 11,50 a f 12Haver f9 a f 10; Erwten f16 a f22,50; Bruine Boonen f15 a f 18. ROTTERDAM. Termijnmarkt. Maïs. Ja nuari 166V2, Maart 165, Mei 163V2- Tarwe. Januari 14,871/2» Maart 14,20, Mei 13 Coöperatieve Veiling Zierikzee. Veiling van 26 November, Appels: goudreinette 31 et.; id. 2e en 3e 13—20 et.; zure bellefleur 23—24 cJt.; id. 2e 12—18 ct.zoete reinette '2e 20 et.; oranje reinette le 20 ct.; zoete campag- ner 17—18 ct.; peren: pondspeer 512 c't. winter-'bergamotte 12 ct.Drielsche groen 710 ct.; winter-louwtjes 7—10 ct.; klei- peer 7—10 ct.; gieser wildeman 2e 7 ct. jodenpee|r 13—17 ct.; valpeer 7—9 ct.; spruiten 10—19 ct.; poters l1/*—2 ct.; tomaten 16—17 ct.; wijnpeeën 11/2 2V2 ct.; witlof 27—36 ct.; per k.g.; selderij f 5—f 5,50; rapenf f 2,40; schorneseeren f 3.60; per 100 'bos; roode kopl f 4,60; witte kool f 4,70—f 5; bloemkojol f 4— f 12; andijvie f 0,40—f 1,36; per 100 stuks; bouquet ten 8—10 ct. Veiling van 27 November. Appels: ermgaard 28 ct.; zoete belle fleur 12—17 ct.; zoete campagner 18—21 ct.; id2e en 3e 9—17 ct.; zure 'bellefleur 18—21 ct.; id. 2e en 3e 10—16 ct.; beauty of irish 26 et; goudreinette (pl.) 21—29 ct.; id ,2e en 3e 13—20 ct.; diversen 2e 12—13 ct.; peren: beurré clairgeau 29 ct.; pres. v. Engeland 18 ct.; bejurré diel 23—24 ct.; gieser wildeman 14—16 ct.; id. 2e 7 cent; witte cbuzijne 8—12 ct.; besy v. schonauwen 15—21 ct.; kleipeer *7—12 ct.; pondspeer 7—12 ct.; win ter- louw tj es 10 ct.bergamotte 78 ct.; di versen 11 ct.; poters (eigenh.) li/o ct.; raapkolen U/2 ct-i witlof 33 ct.; tomaten 13—15 ct.; spruiten 7—18 ct.; veldsla 4—6 et.; per k.g.; kroten f 4,50—f 5; 'rapen f 2,75—f 2,80; selderij f 2,50—f 4; per IOO bos; andijvie^ f 0,24—f 1; bloem kool f 0,20—f 15; savoije kopl f 1,15— f 4,50; roode koof! f 2—f 4,70; witte kool f 3,80; per 100 stuks; bouquettep. 5t/o— 8 ct. Stoomzuivelfabriek „De Duif". Prijs der boter f 1,15 per pond. Wisselkoersen: Londen 12,13} Ber lijn 59,43; Parijs 9,26; Brussel 31,80.; Zwitserland 48,25Weenen 35,32^ Kopenhagen 66,62i Oslo 63,10; Stock holm 66,77£ Praag 7,41; Milaan 10,70 Madrid 37,90 New-York 2,50|Pro longatie 3} °/c. WEERBERICHT. barom.st. 771,8 te Vardö. 750,9 Brest. Verwachting tot den avond 30 Nov. matige zuidoostelijke tot oostelijke wind, gedeeltelijk bewolkt, eenige kans op regen of sneeuw in het zuiden, lichte vorst des nachts, over dag temperatuur om het vriespunt. Fietsers licht op Van 2930 Nov. van 4,21 a.7,17 m4 30Nov.-l Dec. 4.21 —7.181 a

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1926 | | pagina 1