A P VERTENTI N7 Tandarts KNOOP houdt a.s. Donderdag ZIT DAG ten huize van den heer J. GL0UDE, Verrenieuwstr. 8 108 Landb.-Ver. Dreischor. Mondelinge Cursus Kommies Oir. Bel. AANBESTEDING. liet bouwen van een Wagenhuis. Openbare Verkooping. Een netten Inboedel, Openbare Verkooping. Het WOONHUIS en ERF Het WOONHUIS en ERF PUBLIEKE VERKOOPING. nette Meubilaire Goederen, duizend dollar toegestaan voor het bouwen van een vuurtoren ter her innering van Obriatophorus Columbus. In Zuid- en Noord-Amerika is voor het zelfde doel eveneens een fonds gesticht. In de overeenkomst tusschen Pruisen en de Ilohenzollerns wordt be-, paald, dat Pruisen aan het vroegere koningshuis een bedrag in contanten van 15 millioea mark zal betalen. De eerste termijn van 5 millioen mark is Maandag aan den vertegenwoordiger van de Hohenzollerns te Berlijn uitbetaald, de tweede termijn van 5 millioen mark zal op 1 Februari en de derde even groote termijn op 3 Mei 1927 worden uitbetaald. Tengevolge van den regen van de laatste dagen is de sneeuw, die reeds in het Zwarte Woud gevallen was, weer gesmolten, tengevolge waarvan de beken in het Zuidelijk deel van dit gebergte sterk gezwollen zijn en veel water naar den Rijn afvoeren. Gevaar voor overstroomingen aan den Rijn be staat er nog niet. In het bekken van Charleroi (België) is de Sambre tengevolge van den 7waren regenval fel gewassen. De groote straatweg CharleroiMarchienne is geheel ondergeloopen. Het rivierpeil is de laatste uren anderhalve meter gestegen. Ook uit het Maasgebied, vooral in de provincie Namen, wordt was van de Maas en haar bijrivieren geseind en blijkt ernstige vrees voor overstrooming te bestaan. De talrijke roofovervallen, moorden, en gewelddaden, die sinds een week den Cechischen kant van het Boheemsche Woud in rep en roer brachten, hebben de autoriteiten ten slotte genoopt, met alle macht in te grijpen. Men heeft daartoe een razzia georganiseerd met behulp van niet minder dan 2000 man gendarmerie en troepen. Tot dusver zijn acht zigeuners gearresteerd, benevens iemand, die een gendarme had vermoord en die deserteur uit het Cechische leger bleek te zijn. Zaterdagnacht, even voor het voorbijkomen van den sneltrein Parijs Keulen, verraste de stationschef van Flemalle, in de provincie Luik, iemand, die de draden van een wissel trachtte door te snijden. De stationschef sloeg een lamp op het hoofd van den booswicht stuk, die een revolver afvuurde, echter zonder den ambtenaar te treffen. Een tweede persoon, die achter een seinhuis verscholen was, vluchtte eveneens weg bij het naderen van verder stations- personeel. Zij konden niet achterhaald worden. Op Mussolini, die zich Zondag te Bologna bevond, is een revolveraanslag gepleegd. De dader een jeugdig persoon werd door de woedende menigte ge lyncht. Mussolini bleef ongedeerd. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Fraude te Woerden. In verband met de ontdekte fraude bijhet Rijkskleeding- magazijn te Woerden is, op last van den officier ran justitie te Utrecht, de majoor van de militaire administratie, oud-hoofd van dat magazijn, gearres- steerd, die een half jaar geleden uit zijn functie bij de Rijksinstelling werd ontheven en sindsdien aan den Generalen Staf was toegevoegd. In afwachting van het verder onder zoek in deze zaak bevindt genoemde majoor zich momenteel in voorarrest. Door de machine gegrepen. Terwijl boer Kasper, pachter op het Kamper- Eiland, met zijn knechts bezig was op de deel rogge te dorschen, kwam het vijfjarige dochtertje ongemerkt in de nabijheid der in volle werking zijnde machine. Het kind werd door de as- koppeling gegrepen, rondgeslingerd en op slag gedood. O oh de KW 148 is vergaan. Blijkens de door den schipper van den Vlaar- dinger logger 103 bij den terugkeer van de haringvisscherij uitgebracht rapport, wordt thans als vaststaande aangenomen, dat ook het loggervaartnig KW 148, waaromtrent het uitblijven van berichten in Katwijk reed8 enkele dagen ongerust heid wekte, bij de laatste stormen schip breuk heeft geleden, waarbij de geheele bemanninguitsluitend bestaande uit Katwijkers, om het leven moet zijn Bovenbedoelde schipper heeft bij de Doggersbank brcels (netten) afkomstig van den KW 148 opgevischt, terwijl in die ongeving ook tonnen drijvende werden aangetroffen. Vooral door dit laatste wordt het vergaan van het schip als een feit beschouwd. Deze ramp heeft aan 12 menschen het leven gekost. Onbeschoft. In dé Vrijdagavond gc houden vergadering van den Raad van Gorinehem trad de communist, de heer Nieuwstad, zoodanig op, dat de voor zitter de vergadering moest schorsen. Nadat de vergadering was gesloten, riep de heer Nieuwstad den voorzitter het woord „Helt." toe, terwijl hij een glas water naar den burgemeester gooide, Gelukkig kwam bet glas, dat in scher ven brak, tegen de tafel aan. De burge meester verwijderde zich even in de kamer van B. en W. met den inspec teur van politie, waar ook de heer Nieuwstad ontboden werd, en daarna maakte de heer Nieuwstad, in de raads zaal teruggekeerd, van de gelegenheid gebruik om in tegenwoordigheid van de raadsleden en het publiek, den burge meester Gaarlandt zijn excuses aan te bieden eu zijn spijt te betuigen over het voorgevallene. Bèlleije te Botterdam. Zaterdagnacht is volgens De Crt. tusschen een troep van pl.m. 25 personen, die onder den invloed van sterken drank verkeerden en politie te Rotterdam een ware veld slag geleverd, waarbij een26-jarig varens- werd gedood. TELEGRAMMEN. BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM (V.D.) De beurs had heden een kalm verloop. Een omvang rijke affaire ontwikkelde zicli in de nieuwe Belgische obligaties, die een belangrijk agio bedongen en boven den parikoers kwamen. Rubber waard en kwa men lager^ te liggen in verband met de daling der rubberprijs. Op de oliemarkt ging alleen wat om in koninklijken, die evenwel iets lager golden. In tabakken ging niet veel om. Do koersen waren weinig veranderd. Scheepvaarten nog wel goede belang stelling, doch niet meer zoo druk ver handeld. Suikerwaarden prijshoudend. Van de Industrieelen zorgden alleen Kunstzijdeaandeelen voor eenige afwis seling. Amerikanen stil. DOETINCHEM. (V.D.) Gisterenavond keerden 3 personen uit 's Heerenberg, die naar Emmerik waren .geweest, huis waarts. Toen zij bij de grens Emmerik- '8 Heerenberg waren, geraakten zij onder den tram, die om 9 uur 20 uit de richting Emmerik komt. Een der personen is op de buffers blijven hangen, een ander kwam met een been onder de machine, de derde werd licht gewond. Zij zijn naar het ziekenhuis te Emmerik over gebracht, waar een hunner, Roelofs, uit 's Heerenberg, spoedig overleed. Waar schijnlijk verkeerden allen onder den invloed van sterken drank. ENSCHEDÉ (V.D.) Te De Zoeke (gemeente Lonneker) is de 73-jarige landbouwer J. L. door een stier met de horens in de onderbuik gestooten. De oude man werd zoo ernstig gewond, dat hij aan de gevolgen is overleden. SCHARSTERBURG (V.D.) De Land bouwer H. L. uit Soharsterburg bij Joure, die een paard uit de weide wilde halen om het naar den slager te vervoeren, is door een ander paard zoodanig tegen de borst getrapt, dat hij bijna onmiddellijk overleed. De ongelukkige laat een vrouw met 5 kinderen achter. GENÈVE (V.D.) Volgens een alhier ontvangen telegram is het lijk van den jeugdigen man, die een aanslag op Mussolini heeft gepleegd, thans geïden tificeerd. Het is de 15-jarige Antonio Zammoni, de zoon van een bekend drukker uit Bologna. De vader had den knaap verboden zich na 5 uur op straat te begeven. Wijl de jongen echter na dien tijd niet teruggekeerd was, begaf de vader zich naar de politie. Op het politiebureau herkende de ongelukkige man in het lijk van den gelynchte, zijn zoon. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der redactie). Copy wordt niet teruggezonden. Zierikzee 1 November 1926. Geachte Redacteur, Volgens Uw blad wordt morgen in de raadsvergadering het adres „Schuttevaer" behandeld. Ik vertrouw dat door de raadsleden daarover goedgunstig zal wor den beschikt, zijnde niet alleen het be lang der in ongelegenheid Verkeerende binnenschippers en kleine kustvaarders, doch zal het bovendien ook voordeed brengen aan onze neringdoenden en am bachtslui. Het zou te veel ruimte vergen, een en ander breedvoerig te omschrijven, daarom slechts een enkel voorbeeld. Ge durende de laatste halve eeuw passeerden jaarlijks uiterste wacht Zierikzee onge veer 60 kleine zeescheepjes; 1925 gai' reeds een veel grooter aantal, en de 10 maanden van 1926 zijn in- en uitgeklaard ongeyeer 258. Deze kleine kustvaarders. Jcomende van Duitschland en onze W'aalsteenfabrieken hebben dikwijls de rivier afkomende, ma chine-reparatie ruwolie-, victualie-behoef te enz., kunnen echter alleen bij goed weer veilig op onze reede ankeren; bij ongeregeld weer klaren sommigen dan in Zierikzee niet uit, doch gaan door de zandkreek (via het Rijkskanaal, dat vrij Van haveengeld is) naar Vlissingen hm behoefte voorzien. Konden deze schippers als bijleggers onze haven binnen loopen, dan zou (evenals zulks reeds meermalen heeft plaats gehad om ruw-olie Voor ra'a- ühinegébruik te laden en te repareeren) daarvan zeker bij voorkomen meer ge bruik gemaakt worden. Nu drukt het havengeld te zwaar, e>n is te duur voor liet kortte verblijf. Rijkshaveno zijn nu eenmaal vrij van havengeld en is het voor een gemeente haven als Zierikzee lastig concurreeren tegen deze instellingen doch wordt dit verzoek ingewilligd het is geen opoffe ring. het kost Zierikzee geen geld, hel brengt alleen voordeel aan onze nering doenden. Ligplaatsen en ruimte genoeg; thans de drukste tijd van bietenveirvoer en slechts enkele vaartuigen zag men de af- geloopen week; o.a. j.b Woensdag was er den geheelen dag geen enkel vaartuig aan Nieuwe Haven en Luitje aanwezig. Natiën maken bevoorrechtingswetten groote steden waken angstvallig voor hun havenbedrijven (zie Belg. contr.). Alles concurreert. Hel zal voor Zierikzee toch niet onwaardig zijn, hierin te schipperen ,en te handelen Nu nog iets dat maar mijn Inéening even belangrijk en spoedei schend is. Aan de raadsleden die het niet weten, deze mededeeling: De ^rivieren worden door de Regeering thans voldoende ver licht, zoodat de schepen dag en nacht hun bestemming kunnen bereiken. Marine verlicht ons Westhavenhooid, dat den geheelen nacht brandt, ten gerieve der Scheldevaart. Omdat met donker het aan doen van onze haven zeer moeilijk en gevaarlijk is, heeft de Prov. Stoomboot- dienst de beide hoofden ook van lan taarns voorzien, die echter wann-er de spoorboot binnen is worden gedoofd. Zierikzee betaalt dus aan de havenver- lichting geen cent. Ben ik wel onder richt dan vraagt de Prov. een kleine te gemoetkoming voor het gasverbruik, in dien hel groene licht tot zonsopgang 'blijfit branden. Het is nu November. De nachten zijn lang, de stormen zijn hevig. Vinden de raadsleden het niet onverantwoorde lijk dat op. een zoo gevaarlijk punt een Uchtopstand staal te pronken welke om enkele stuivers per nacht te bezuinigen, niet brandt. Is dit geen bespotting op de werke lijkheid? Wanneer schepen en ladingen daar verloren gaan (zooals meermalen is gebeurd) en menschenlevens worden ge- risceerd; aan wie dan de schuld? Welk raadslid doet hel voorstel direct in te grijpen? Het gevaar dreigt iedere nacht. Dank voor de plaatsing, U.Ed., W. R1BBENS. Sint-Phïlipsland, 28 Cct 1926. Geachte Bedactie Gaarne zou ik van U eenige ruimte vragen voor liet volgende, met betrekking tot het verslag van de afd. van het Groene Kruis te St.-Philipsland. Bij voorbaat dank. Ofschoon op het eerste gedeelte van het verslag over deze vergadering nog wel het een en ander te zeggen valt, wil ik mij, gehoor gevende aan het verzoek van uwen correspondent de heeren zullen het wel niet kwalijk nemen dat een en ander niet gemeld wordt met dezelfde woorden beperken tot deze opmerking, dat een meer uitgebreid verslag over de zaken, die de afdeeling betreffen, beter is dan een veelheid van woorden over een persoonlijke kwestie. Misschien was het zelfs een bewijs geweest voor een verheven opvatting van uwen correspondent, indien hij juist deze persoonlijke kwestie achterwege gelaten had. Hieruit mag niet de gevolgtrekking worden gemaakt dat ondergeteekende liever niet zou staan voor de uitdrukking door hem gebezigd. Allerminst, maar deze geschiedenis is slechts ter sprake gebracht opdat de leden van de afdeeling iets mochten hooren over de verhoudingen in het bestuur. Mijnsinziens ware het dus beter geweest als het gebleven was binnen de vergadering, want men mag veronderstellen dat daar aanwezig waren degenen die belangstelden. Evenwel wordt mij in de aanvulling van het verslag in uw blad van Woensdag 27 October iets aangewreven wat in strijd is met de waarheid. Vermoedelijk achtte een der aanwezigen het verslag niet volledig genoeg, omdat zijn naam niet voldoende vermeld was. Maar de juiste weergave van mijn woorden geeft een gansch andere blik op de zaken. Door mij is namelijk niet gezegd, dat de beddezeiltjes drie weken te vroeg gehaald werden (hoe zou ik dat kunnen beoordeelen), maar dat deze zeiltjes, gebruikt voor bevallingen, steeds in gebruik bleven voor de andere kleine kinderen, terwijl de vrouw nil de be valling reeds weer een drie a vier weken op straat liep. En dit feit kan geconsta teerd worden en is ook geconstateerd. Om nog een bewijs te geven, hoe geleefd wordt met de artikelenIemand heeft een windkussen in gebruik. Evenwel na langen tijd constateert de verzorger van de Groene Kruisartikelen, dat dit kussen gebruikt wordt door leden van het gezin om 'n gemakkelijke en zachte zitplaats te hebben. Om die reden moesten we niet komen met een voorstel, dat zoo voordeelig mogelijk was voor de afdeeling, maar met een voorstel dat bij juiste toepassing, voorgoed dergelijk kwaad den kop indrukte En het ver heugde mij dan ook, dat een zeer groote meerderheid daarvan overtuigd was en voörstel twee aannam. De vrees van den heer L. Neele is geheel ongegrondwant niet het ver- lioogon van het salaris vau v. d. Dussen van 50 tot 100 gulden, wat zeer nood zakelijk was, gezien de werkzaamheden die hij te verrichten heeft, maar de ver- waarloozing van de voorwerpen door de leden maakt, dal de afdeeling niet lang genoeg kan doen met deze voorwerpen. Bovendien meen ik, dat de contri butie niet slechts van de arbeidersklasse komt en dat misschien al die andere klassen ook nog wel iets bijdragen. Het bedrag van één gulden is waarlijk niet hoog te noemen. Met dank voor de plaatsing. Hoogachtend, Ds. P. C. VAN DOORN. SPORT. ZIERIKZEE, 31 Oct. Uitslagen voetbal wedstrijden, 3e kl. N.V.B.: Zierikzee: Zie rikzee I—Walcheren I, 3—1; te M. Z. V. B.: Zierikzee. Sinoto II—Walcheren II, 0-2. MARKTBERICHTEN. Wisselkoersen: Londeu 12,11$; Ber lijn 59,46.1Parij9 7,96ABrussel 34,80; Zwitserland 4S,22"Weonen 38,30; Kopenhagen 66,50; Oslo 62,35; Stock holm 66,82i Praag 7,40£; Milaan 10,80; Madrid 38,10New-York 2,50 Pro longatie 3J °/6. ROTTERDAM, 1 Nov. GRANEN Bui- |enl. prijshoudend. Meel f21,25. Maïs. La Plata f180. Haver, Canada f 11,75. Zaden. Lijnzaad, voer- f 16 a f 18, zaai- f 19 a f21; Maanzaad f50 a 152; Karwijzaad f40 a f 43; Mosterdzaad, geel f26 a f 28; Koolzaad f24 a f25; Boekweit f 14,50 per 100 K.G. Ajuin. Aanvoer groot, groote f2,10 f2.20, kleine fï,66 f1,70 pe* 50 K.O., tamelijke handel. Aardalplpelen. Zeeuwsche Eigenheimers f3,30 a f3,50, dito Brielsche f 8,50 a f 4, dito blauwe f 3,40 a f 3.80, blauwe f 4,30 a f 4,70, bon te f 4,50 f 4,80, Poters f2 a f 2,40, Bra- vo's f 3,70 a f 4.20. Eieren f 9,50 a f 12. Vlas. Aanvoer 7000 K.G. Groninger, f 0,70 a f 0,85; 6650 K.G. blauw, f0,80 a f 1 6700 K.G. geel f 0,80 a f 1,05; 400 K.G. wit f 0,70. VEE. Aanvoer 510 runderen, le kw. f 1 a f 1,05, 2e f 0,80 a f0,90, 3e f0,60 a f 0 70; 134 kalveren, le kW. f 1,70 a f 1,90, 2e f 1,25 a fl,50, 3e f0,90 a f 1,101413 schapen of lammeren, le kw. f 0,65 a f 0,70, 2e f 0,45 a f 0,55, 3e f 0,35; lammeren f 0,70 a f 0,80; 972 var kens, le kw. f0,71 a f 0,73, 2e f 0,65 a f 0,69, 3e f 0,60 a f 0,63, export f 0,65 a f 0,68. Koeien en ossen over het algemeen tra ge handel; lager prijzen; vette kalveren trage handel; prijzen stationair; schapen en lammeren flauwe handel, prijzen vrij wel onveranderdvarkenshandel bij aan vang tamelijk goed tot stationaire prij zen; afloop minder goed. GRANEN. Binnenl. Tarwe f 14,25 a f 15,40; Rogge niet getoond; Gerst (Che valier) f 12 a f 12,50; Haver f9,75 a f 10,35; Erwten f 18 a f25; bruine Boonen f 15 a f 17. Stoomzuivelfabriek „De Duif". Prijs der boter f 1,15 per pond. Coöperatieve Veiling Zierikzee. Veiling van 29 October. Peren: Soldat laboureur, 23—25 ct.; bearré clairgeau 17—18 ct.; cbmtesse.de paris 16 ct.; id. 2e 13 ct.; witte couzijne 12 ct.; bréderade 8—13 ct.; winter- louwtjes 8—10 ct.; id. 2e 3 ct.; pondspeer 9 ct.; 'bergamotte 6 ct.; Drielsohe groen 9 ct; id. 2e 3 et.; jodenpeer 4—7 ct.; triomph de vienne, 2e 11 et; kleiperen, 2e 3 ct; gieser wildeman 16.ct.valpeer 2—6 ct; appels: goudreinette 31 ct.; id. (beseh. onges.) 19—24 ct.; landsbergerrei- nélte 26 et; Groninger kroon 19 ct.; erm- gaard 18 ct.; id- 2e 14 ct.; zurre belle fleur 15 Ct.; id. 2e 5 ct.; sterappel 2e 11 ct; schuttersreinette 3—9 ct.zoete appels 2e 6 ct.; valappel 2—14 ot.; eet- poters li/s ct.; spruiten 18—19 ct.; to maten 10—13 ot.; alles per k.g.; wortels f 5,60; per 100 bos; selderij f 5 per 100 knol; andijvie f 0,56—f 1,92; bloemkool f 9,60—f 12,50; kropsla f 0,56; per 100 stuks. Veiling van 30 October. Peren: beurré clairgeau 1622 ot.; id. 2e 9—15 ct; president Rosevelt 23 ct; id. 2e 15 ct.; Josephine de Malines 23—26 ot; soldat laboureur 22 ct.; besy v. scho- nauwen 16 et; pondspeer 14 ct.; berga motte 6—7 ct.; bonne Louise (kleine) 10 ct.; kleipeer: gieser wildeman 2e 4 ct.; Valpeer 2—7 ct.; appels: gbudreinetten 30—31 ct.; id. (besch. onges.) 14—20 ct.; campagne zoet 19—20 ct; id. 2e 12—13 öt.; id. 3b 6 et; steraippe'ls (onges') 23 ct.; id. 2e 16 ct; reinette d'or 5—6 ct.val appel 4—10 ct.; poters 21/2—3 ct.; sprui ten 15—18 et.; alles per k.g.; kroten f 3,80—f 4,20; wortels f 5,40; prei f 2; rapen f 3; alles per 100 bos. Selderij f6 per 100 kn.; Bloemkool f 9 Andijvie f0,85—fl,40 per 100 st.; jonge Hanen f 0,35f 0.50; Bouquetten f 0,091/2 f0,10 per stuk. WEERBERICHT. barom.st. 768,1 te Jan Mayen. Laagste 751,7 Vardö. Verwachting tot den avond 2 Nov. aanvankelijk zwakke tot matige wind uit westelijke richtingen, later toe nemende zuidwestelijke tot zuidelijke wind, toenemende bewolking, later regenbuien en stijging van tomperatuur. Fietsers licht op Van J2 Noy. van 5,01 a.6,28 ra. 2—3 5,— —6,30 *AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAf -* Donderdag 4 November a.s. hopen l -> onze geliefde Ouders, Behuwd- on Grootouders: *- lambrecht RIE0IJK 't en adriana janse, t 1 hunne 40-jarige Echtvereeniging te herdenken. Dat zij nog een lange -5 reeks van jaren in geluk en voor- spoed mogen voortlevenis de wensch van Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. »- St.-Maartensdijk, 1 Nov. 1926. f Spreekuur van 10-12 en van 2-4 uur. Gelegenheid tot bestelling van Zwavelzure Ammoniak. Examen Mei 1927. Plm. 100 vacatures. Aanvang 15 Nov. a.s., zeer billijke condities. Vraagt volledige inlichtingen. Brieven onder No. 50, Bureau yan dit Blad. Den 13en November, des nam. 2.30 uur, zal in Hotel „Het Wapen vag Duiveland" te Nieuwer kerk, door Weled. Heer A. C. VAN OEVEREN te Nieuwerkerk, worden aanbesteed Bestek en teekening verkrijgbaar vanaf 4 November a f 1,75 per stel en inlichtingen te bekomen bij L. J. SOETERS te Nieuwerkerk. Notaris VAN NOUHUYS te Zierikzee zal, Zaterdag 6 November, te 1 ure te Ouwerkerk, in de Herberg van Slager OPENBAAR VERKOGPENs als Mahoniehouten canapé met kussen- stoelen, secretaire, tafels, ledikanten met matrassen en bedden, spiegels en schil derijen,lampen, kachels, bloem- en penant tafeltjes linnenkastvloer- en tafel- kleeden, waschtafels, vliegenkast, matten, pendule met coupes, klokken, latafel, schuur- en keukengerief, Waschmachine, mangel, petroleumkachel, petroleumstel len, kapstokken, nachtkastje, koffers, kisten, kachel, bloempotten, glas- en aardewerkw.o. wedgwood en graniet eetservies, tuingereedschap, tuinstoelen, stoven, waschstellen, doofpot, haardstel, inmaakpotten en inmaakflesschen. Notaris VAN NOUHUYS te Zierikzee zal, Woensdag 10 November, tc 12 ure, in het .Huis van Nassau" aldaar, OPENBAAR VERKOOPEN: Gemeente Zierikzee. in de Molenstraat, wijk D 133, groot 64 c A.', terstond te aanvaarden. in de Venkelstraat, wijk D 162, groot 68 c A. Verhuurd aan Wed. Leijdcïckers voor f 1,25 per week. De perceelen zijn ook uit de hand te koop, te bevragen bij den Notaris. Do Deurwaarder J. DE REGT te Zierikzee zalop Woensdag 10 November 1926, des vóór middags 10 uur, in de zaal van het Hotel „Juliaua" alhier, PUBLIEK VERKOOPEN: Eene partij (bij latere aankondiging nader te vermelden) Er kunnen nog eenige zindelijke goederen worden bijgebracht, waarvan tot uiterlijk 3 dezer opgave te doen ten kantore van voornoemden Deur waarder.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1926 | | pagina 2