Keel-, Oor- en Neusziskten OoederOag a.s. GESLOTEN. Hieuwt Keilt - Zierikzee. CONCERT J. LUIJK, ZIERIKZEE—ROTTERDAM Aanstaanden Donderdag li Zierikzee, Verrenieawslraat 108. Wegens Huwelijk Coöp. Boerenleenbank WOENSDAG 28 JUNI geen zitting. CoóparatiBva Viilinfl „Zitrihia". BEKENDMAKING. Bood voor Staatopsosiooooorioi, in Bur ULIMMEI10DMM Mejuffrouw J0 KRIEK, op Woensdag 23 Juni 1926, Een Stierkalf te koop, J. van Dijk D.Jzn. te De Steeg. Te Den Helder (Herv. Evangelisatie), J. de Pree te Weert. Bedankt: Voor Bergambacht, J. H- Kos ter te Montfoort. Voor Echteld, H. van Dijken te Wageningien. BURGH. Donderdagavond j.l. had de in wijding plaats van de herbouwde Ned. Herv. Kerk. Van heinde en verre waren belangstellenden gekomen om dezen eer sten dienst bij te wonen. Door de goede zorgen van het kerkbestuur kon ieder in de stasmlp volle kerk een zitplaats be komen. Na den voorzang, beginnende niet het lie vers van Ps. 116 „Ik zal met vreugd in 't huis des'Heeren gaan" en opening van den dienst door ds. Boo gaard werd gezongen het le vers van Gezang 212 „bij de inwijding eener kerk". Daarna las de predikant de geloofsarti kelen en een gedeelte van den 84en Ps]., aanvangende met de woorden: „Hoe liefelijk zijn Uwe woningen", om' na het gebed te beginnen met een gevoelvolle inwijdingsrede naar aanleiding dier woor den van den 134en Psalm: „Looft den HeeT, gij die in het huis das Heerem staat". Spr. richtte een woord van wel kom' tot gemeente en genoodigden, gaf een. terugblik1 vol herinneringen op het verleden en uitte den wen9ch voor een hoopvolle toekomst der kerk. „Het oude is voorbijgegaanj wij1 hebben veel ver loren, maar ook veel gewonnen; dioox het zich bijna twee jaar te moeten behelpen in een voor de godsdienstoefening te kleine consistoriekamer hebben wij het bezit van een kerkgebouw op de echte waarde leeren stellen*,./ Vervolgens be sprak' hij in 't kort de gekleurde ramen met hunne symbolische voorstellingen het mooie interieur der kerk, waarbij even wel gewaakt is voor luxe, en haalde daar bij aan, dat de beste meubileericng eener kerk „een aandachtig en talrijk gehoor is''. Daarna las hij de door hem' opge stelde inwijdings-oorkonde voor, die in het nieuwe archief bewaard zal worden. Na het zingen van gezj. 90 3, (volgde or gelbespeling dooT den vnoegeren predi kant-Ds. v. Maanen, in wiens gevoelvol spel de meest teere en ook de meest forsche 'tonen van het praejhtige orgel tot hun recht kwamen. Onderwijl werden een twintigtal electrische gloeilampjes ontstoken, welwillend door dhr. Akker- daas te Noordgouwe met de geleiding voor dezen avond daarvoor beschikbaar gesteld. Een pTettig en ongewoon gezicht voor ons, dorpelingen. 4ie ons.nog steeds met het licht der petroleumlamp moeten behelpen. Daarop richtte de predikant woorden van dank ten .opzichte der Am- b'achtsvrouwe, mevrouw van Hoorn van Burgh, geb. van Rapipard, van wie een gift en waardeerend schrijven was ont vangen, met de mededeeling, dat zij we' gens ouderdom' en ziekte niet tegenwoor dig kon zijn; verder tot H.H. Kerkvoog den en Notabelen voor hunne vele be moeiingen inzake den herbouw der kerk, in 't bijzonder aan dhr. L. O. Jonker, secretaris der kerkvoogdij, die zich vele 'moeiten en zorgen heeft getroost, tost den Burgemeester voor het accurate beheer der kerkelijke goederen en gelden, tot den architect, dhr. Jojh. Hoogenboom' voofr zijn waardeering en enthousiasme ten op zichte van den kerkbouw, die tot in de kleinste onderdeelen nauwkeurig is afge werkt; tot afgevaardigden van 't Provin ciaal Kerkbestuur, Klassikaal bestuur, ringbroeders, oud-predikanten voor hunne tegenwoordigheid, de plaatselijke monu menten-commissie, den organist, dhr. J. M. Rademaker, voor zijn orgelspel tijdens de diensten in de consistorie, dhr. Rib- bens, directeur der Zeeuwsche brand- waarborgmaatschappij voor zijn welwil lendheid, dhr. Akkerdaas voor de leve ring der electrische verlichting, den oud burgemeester van Burgh, dhr. Bolle1, voor zijn belangstelling, aannemers, ambachts- en werklieden voor de ordelijkheid pp het werk1, en wenschte na ernstige bespreking van het opschrift „Hoort en doet'' boven den ingang der kerk de gemeente van harte geluk met haar vernieuwd kerk gebouw. Verder werd het woord gevoerd door ds. v. d. Linden van Nieuwerkerk, namens het provinciaal kerkbestuur, door Ds. Waardenburg van Bruinisse namens het Klassikaal bestuur, door ds. [Mortier van Serooskerke namens de ringbroeders en door de vroegere predikanten Ds. v. d. Linde en Ds. van Manen. Nadat door Ds. Boogaard aan de verschillende spre kers dank was gebracht werd na het dankgebed- staande- Gezang 96 gezongen. De collecte voor de Diaconie bradht f 59,51 (waaronder twee biljetten van f 10), die voor de Kerk f 43,55 (waar onder ééin biljet van f 10) op. Geref. Kerk. Beroepen:: Tie Oosterend op Texel, C V. di. Woude te Gorredijk. Aangenomen: Naar Rozenburg D. G. A. Brouwer te Paesiens—Moddergat. Bedankt: Voor Barendrecht, J. G. Feerv stra te Scheveningem- Voor -Aalsmeer J. Gillebaard te Noord-Scharwopde. Chr. Geref. Kerk. Beroepen: Te Zwijndrecht, J. P. 'Mete ring te Nieuwpoort. Te De Krim, H. O. Binee te Murmerwoude. Te Haar lem, A. M. Berkhoff te Amsterdam. LANDBOUW EN VEETEELT. RUILVERKAVELING IN ZEEJJAND. De Bond van vereelnigingen van oud leerlingen dier landbonw-wintercursussen in Zeeland had aan zijne afdeelingen hunne meening gevraagd' over ruilverkaveling in 'Zeeland. Thans is het rapport verschepen pver de ingekomen aptwoprden der afdee lingen. 1 Bij de beantwoording van de vraag, of JZeeland aan ruilverkaveling pp uitgebreide fschaai' behoefte heeft, twordt^r in heVrapj-, port op gewezen, dat in ons land, speci aal in het Oosten, strekeju zijn waar vele redenen aanwezig zijn om de wet op de ruilverkaveling te hulp te roepen; op de oudere gronden is de splitsing der perceelen verbazend ver doorgevoerd. De provincie Zeeland steekt hierbij zeer gmi stig af, daar dit bezwaar er niet zoo vojvuldig voorkomt. Wel is in de oud ste polders de verdeeling het verst door gevoerd, maar van versnipperde bedrijven is schier geen sprake. De weidegebieden van Zuid-Beveland, Walcheren en Schouwen maken een min der gunstigen indruk. De boerderijen lig gen niet in de2te gebieden, maar in de dorpen er rondom, zpodat de afstanden tot de weidöperceelen zeer groot zijn. Bovendien vindt men in deze lage, oude gedeelten weinig goede verkeerswegen. Het komt vaak voor, dat'iemand uit den Oosthoek van de streek weideperceelen :heeft aan den westelijken rand van het weidegebied en omgekeerd. Toch is de grootte en vorm ider iperceelen niet on gunstig. Voor het aanwezig zijn van sloo- ten zou het niet gemakkelijk zijn, in deze weidestreken een ruilverkaveling uit te voeren. De redenen, welke Vaak een ruilverkave ling noodzakelijk jnakeh, als te veel uit wegen, slechte waterloopen, machinaal be werken van iden grond etc., worden in [Zeeland meestal niet aangetroffen. Ide aal is de bodemverdeeling in deze pro vincie echter niet; er zijn wel toestan den te verbeteren. Maar meestal is drt van te kleinen omvang om de ruilvearka- velingswet toe te passen. Het rapport besluit dan ook met 'de conclusie, dat er in de naaste toekomst nog wel weinig toepassingen van deze, wet in Zeeland tp verwachten zullen Zijn. VAN HËINDS EN VEIL Nu de pogingen van Briand mislukt zijn om een Fransch ministerie te vor men, heeft HeTriot de opdracht als ka binetsformateur aanvaard. Hij zal trach ten een regeering te vormen van links- republikeinen. Het W. B. meldt, dat in het dorpje Hoetzeneck bij Schaerding (Beieren) de bliksem is ingeslagen in het huis van een grondbezitter. Twee personen, die er zich op bezoek bevonden, werden door den bliksem' getroffen en konden nog slechts in stervenden toestand uit het in vlamlmcn opgaande huis worden gebracht. In Lauenburg aan de Elbe werden twee vissehers op de Elbe door den bliksem getroffen. Te Smyrna is een samenzwering tegen Moestafa Kemal ontdekt. De aan stichters, o. w. een gewezen afgevaardig de, zijn gearresteerd. Zondag is in Duitschland de volks stemming gehouden .over de kwestie in zake de onteigening der eigendommen der vroegere vorsten. De vroegere koningin Olga van Grie kenland, weduwe van koning George I, is te Rome overleden. Zaterdagmiddag veroorzaakte het noodweer op ©en mijn bij Puttlingen bij Saarbrücken een ontploffing. Twaalf in de nabijheid werkende mijnwerkers wer den zwaar gewond; twee hunner verkee« ren in levensgevaar. Het hooge water in de streken van Duitschland; die de laatste dagen: van on- wediers en plasregens te lijden hebben ge had, houdt aan. De Boven-Rijn tusschen Bazel en Konsffinz wast nog. In Üe pro vincie Saksen is de dijk van de Roeder doorgebroken, waardoor het land over kilometers afstand overstropmd werd. Die Hjksweer, schupo, brandweer en vrijwil ligers trachten het gat te dichten. VERSCHILLENDE BERICHTEND Ernstig verkeersongeval. Qp den Haag- weg ter hoogte van de verffabriek nabij Delft is een motor met zijspan, waarin de uit 5 personen bestaande familie Ot uit Rotterdam was gezeten, aangereden dioor een met groot© snelheid rijdende auto van 'den heer R. S., uit Rotterdam, komende uit de richting Delft De schok was zoo. hevig, dat de motor over den kop sloeg. Een li/2-jarig dochtertje van den heer O. was op slag dood. De duo rijder werd levensgevaarlijk verwond. De overige inzittenden bekwamen lichte ver- wondingeinJ. Per ipolitie-auto zijn allen naar het gasthuis te Delft vervoerd. Die be stuurder van de auto, die aanvankelijk w,as doorgereden, is aangehouden. De auto is in beslag genomen. Ongeluk. Tijdens een korte afwezigheid van de moeder trok een dochtertje van A. K. te Oostburg een pot met kokende melk van het gascomfoor, met 't gevplg, dat zij en haar zusje van 8 maanden ern stige brandwonden bekwamen- 't Kleintje is aan de brandwonden reeds overleden, ook de toestand van het andere meisje is ernstig. a.' Geschoten. Te Terapel is geschoten op het slaapkamerraam van den Opperwacht meester der maréchaussees, die onlangs bij de inbraak in het bankgebouw aldaar bekeren R- heeft neergeschoten. Bij iemand [te Barnflair is een Mauser-repeteerge weer met 500 'patronen in beslag genomen. iOe justitie te Winschoten heeft een on derzoek' ingesteld. i Van een uitzichttoren gevallen. Op de Trijsenbeirg bij Hattum is aan den voet van de Belvèdere het lijk gevonden Van .een 25-jarjigen kellner uit Zwolle, die in dienst was op de uitspanning Molencaat. De man leed aan toevallen en is blijkbaar Van den uitzichttoren naar beneden ge vallen- .j LAATSTE BERICHTEN. Geslaagd aan de rijksuniversiteit te Utrecht voor het propaedeutiseh examen godgeleerdheid,'" de heer E. E. de Looze Pz. te Renkum. TELEGRAMMEN.' BEURSOVERZICHT. AMSTERDAM (V.D.) De beurs Jhad heden een rustig verloop. Bij opening ontwikkelde zich nog al wat affaire in rubberwaarden, in 't bizonder in A'dam- rubber, die op een verhoogd koerspeil werden ingezet. Langzamerhand kromp de handel in en legden de koersen daarbij een nei ging tot inzinking aan den dag. In Tabakken ging weinig om. De Sumatra- soorten bewogen zich eenigszins onregel matig. Suikerfondsen prijshoudend. Vorstenlanden werden ex-div. 15% verhandeld. De oliewaarden waren stil. Kon. kwamen iets hooger te liggen. Scheep vaarten verlaten. Van de Ned Indu- strieëlen waren de gewone Jurgens aan- deelen prijshoudend. Op de Yankee-markt werden Wabash-shares, in navolging van New-York hooger genoteerd Wisselkoersen: Londen 12,11|; Ber lijn 59,274Parijs 7,14; Brussel 71 7 i- Zwitserland 48,20; Weeneu 35,2(3; Kopenhagen 66,05Oslo 55,05; Stock holm 66,02^; Praag 7,37£; Milaan 8,99 Madrid 40,75; New-Yor!c 2,49; Pro longatie 3t DEN HAAG. Op 92-jarigen leeftijd is alhier overleden de oud-officier van gezondheid, luit.-generaal tit. C. de Mooij, bekend om zijn vele uitvindingen op het gebied van het verplegen en vervoeren van zieken en gewonden, eere-lid van onderscheidene binnen- en buitenland- sche wetenschappelijke genootschappen, ridder in den Ned. Leeuw en de Mil, Willemsorde. DEN BOSCH. (Y.D.) Het gerechtshof veroordeelde heden A. G. uit Nieuwen- huijzen tot 2 jaar gevangenisstraf wegens mishandeling van haar man. De beide broeders werden vrijgesproken en on middellijk in vrijheid gesteld. URK. (V.D.) Heden is door de „Urk 136" het lijk aangebracht van den 24-jarigen Volendammer schipper C. Smit, die de vorige week op de Zuiderzee overboord was geslagen en verdronken, TIEL. (V.D.) De rivier de Waal is het laatste etmaal 15 c.M. gewassen. De stand is thans 7,35 Meter boven N. A. P. Keulen seint 33 was. De gier- pont is hier opgebroken. De overtocht geschiedt met stoomboot en pont. De schade aan de hooilanden is enorm. PARIJS (V.D.) Indien Poincaré er in toestemt de portefeuille van financiën te aanvaarden, zal Briand hedenmorgen de andere medewerkers kiezen. Hij zal dan Donderdag voor de Kamer ver schijnen. Het Journal meldt uit Madrid, dat koning George van Engeland aan koning Alfonso van Spanje een telegram heeft gezonden, waarin de hoop wordt uitgesproken, dat Spanje zijn voornemen om uit den Volkenbond te treden niet zal uitvoeren. Hedenmorgen was nog geen op heldering gekomen in den politieken toestand. Briand, die gisteren opnieuw de opdracht tot vorming van een kabinet heeft gekregen, verklaarde gisteravond laat, dat hij hoopt in ieder geval Donder dag met zijn nieuw kabinet in de^Kamer te kunnen verschijnen. Verwacht wordt dan ook dat het nieuwe kabinet Briand hedenavond tot stand zal zijn gekomen. De Echo de Paris meldt, dat Briand heden met Poincaré zal onderhandelen over diens toetreding tot de regeering. Volgens het blad zal Briand, Poincaré er op wijzen, dat het land van hem een offer eischfc. Poincaré zal alle mogelijke middelen kunnen aan wenden om een verdere inflatie te verhinderen. Poincaré zal heden onder handelen met de directie van de Pransche Bank. Ook zal hij heden nog een be spreking voeren met Péret. Van deze besprekingen zal het af hangen of Poincaré de functie van minister van financiën zal aannemen. Intusschen zal het kabinet- Briand ongeveer gereed zijn. De ministers De Monzie, Vincent Laval, Durand en Painlevé zullen waar. schijnlijk hun portefeuille behouden. De bijeenkomst der radicaal-socialisten, in welke Herriot verslag heeft uitgebracht van zijn mislukte pogingen om een kabinet samen te ^stellen, heeft geen beslissing over de houding der partij tegenover het nieuwe kabinet gebracht. Verwacht wordt evenwel, dat tenge volge van het mislukken van de op dracht van Herriot, de meerderheid der radicaal-socialisten tegen Briand in de oppositie zal gaan. Poincaré heeft er in toegestemd zitting te nemen in het nieuwe kabinet Briand. BERLIJN. (V.D.) Volgens het voor- loopig öfficieele resultaat van de volks stemming zijn uitgebracht 14.440.579 stemmen voor onteigening en 584.672 stemmen tegen onteigening der eigen dommen der vroegere vorsten. Het aantal ongeldige stemmen bedroog 559.370. FRANKFURT. (V.D.) De Frank furter Zeitung schrijft over het resultaat der volksstemming, dat het resultaat der stemming heeft doen zien, dat wanneer de Rijksdag in gebreke blijft een. wettelijke regeling tot stand te brengen, de meerderheid van het volk daarover ontstemd zou zijn. De Rijks- regeering zal* den plicht hebben tot ontbinding van den Rijksdag over te gaan Voor de ontwerper van dit referendum is liet geen échec geweest. Voor den rijkspresident is het resultaat een sterke terechtwijzing, voorden Rijks dag een vermaning en waarschuwing. KPOHT. BRUINISSE, 19 Juni. Korfbalwedstrijd: O.K.C. I—R.O.D.A. I: 11-8. ZEETIJDINGEN.""" ZIERIKZEE, 17 Juni. Ingeklaard: mo-- torsc'hoener „Zeeland", kapt. J. Meulmsn, Ned. vlag, met oud papier, van Londen naar Dordrecht. 18 Juni. Ingeklaard: motorschoener „Ella", kapt. A. Wolthuis, Ned. vlajg, ledig van Strood naar Rotterdam'. Uitgeklaard: M°torschoener „Dina", Kapt. F. Boerma, Ned. vlag, met metsel steen vain Erlecom1 naar Rochester. 19 Juni. Uitgeklaard: motorschoener „Aldebaran'», kapt. J. Smit, Ned. vlag, met metselsteen van Lobith naar Londen. 20 Juni. Ingeklaard: motorschoener „Appolynaris'', kapt. II. Mulder, met le dige flessc-hen van Londen naar Remagen. ROTTERDAM, 21 Juni. GRANEN. Bui ten! prijshoudend. Meel f 21,715. Mais La Plata f 168. Haver, Canadai f 11. ZADEN- Lijnzaad, voer- f 15—f 16; [Maanzaad f 66f' 68; Kar wijzaad f 24—f 25; Ka nariezaad f 15—f 16; Boekweit f 16,50 per 100 k.g. Ajuin. Aanvoer groot. Egyp tische f 5,50—6 per 50 k.g. Aardappelen bravo's f 4—f 5,20; roode sterree f 4,75— f 5,50} red star f 4,75—f 5,50; Maltha springs 17—18 ct.; Westlandsche zand 12—16 et.; Duke-of York 9—1\. ct.; per k.g.; poters f 7—f 9- Eieren *f 5—f 6. VLAS. Aanvoer 1180 k.g. blauw f 0;70j— f 1; 3000 k.g. geel f 0,70-f 1; 200 k.g. Wit f 0,60—f 0,80. VEE. Aanvoer 701 run deren, le kw. f 1,10—f 1,15; 2e f 0,90 f 1; 3e f 0,70—f 0,80; 320 kalveren, le kw. f 1,50—f 1,60; 2e f 0,90—f 1,05; 3e f 0,55—f 0,75; 108 schapen of lamineren, le kw. f 0,80—f 0,85; 2e f 0,60—f 0,70; 3e f 0,50; lam'meren f 0,90—f 1,05; 692 varkens, le kw» f 0,82—f 0,84; 2e f 0,78— f 0,80; 3e f 0,75-f 0,77; export f 0,76— f 0,80. GRANEN. Binnenland Tarwe f 16,60— f 18,50. Stoomsulrelfabrlek „De Duif'. Prfja der boter f 1,10 per pond. Coöperatieve Veiling Zlerikiee. Veiling van 18 Juni. Kropsla f 0,50—f 1 jper 100 stuks; bloemkool 10—15 ct. per stuk; aardap pels 8 ct. per k.g.; aardbeien27—30 ct. per m'andje; id. 27—35 per k.g. Veiling van 19 Juni. Aardappels 8 ct. per k.g.; kropsla 30— 54 ct. per 100 stuks; rapen 5—6 ct.; wor tels 3—7 ct.; sjalotten 4—5 ct.; per bos; bloemkool 9—22 ct. per stuk; postelein 23 ct.; kruisbessen 12 ct.; peulen 29 Üt.; doperwten 30 ct.; per k.g.; aardbeien 33—38 et. per m'andje en 27—45 ct. per k.g.; jonge hanen 40—47 ct. per stuk; konijnen 50 ct.; asperges 50 ct. iper bos. WEEKBERICHT. Foogite barometerst 767 6 te ReBnee Laagste 749 3 Thorshavn Verwachting tot den avond van 22 Juni: mat'ge noordwestelijke tot westelijke wind. Half tot zwaar bewolkt of be trokken. Weinig of geen regen. Later wellicht iets koeler. Fleteer* lleht «pi Van 21—22 Juni van 9 54 n.m.—4 09 v.m. 22-23 9.54 —4,10 8TOOMBOOTDÏEN8T en tnssehengelegen plaatsen. JUNI 1926. Tan Zieriksee. Van Rotterdam: Dined. 22 Dond. 24 s' m. 9 30 Vrfjd. 25 Maand. 28 8,30 Dinsd. 22 's m. 2, Dond. 24 Vrjjd. 25 11,30 Maand. 28 ADVERTENTIE N. Hiermede vervul ik den treurlgen plicht kennis te geven van het overlijden van mijn geliefde Vrouw. Moeder, Groot- en Overgrootmoeder, Johanna Ifoozendaal, in den ouderdom van ruim 68 jaren. L. HOEKMAN en Familie. Zisrikzbb, 19 Juni 1926. Heden ontvingen wy uit Nieuw- veen de treurige tyding van het overlijden van onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante, Mejuffr de Wed. J. VAN OEFFELEN, geb VAN DSN BKRGK, in den ouderdom van 72 jaren. Uit alier naam, Wed. C. I. VAN DEN BOUT— VAN DBS BhRGI. Zikrikzeh, Achterweg. van 10-1 uur, SPREEKUUR van J. HOOGKAMER, Geneesheer-Specialist te Vlissingen Wijnen- en Brandstoffenhandel. BURGEM en WRTH van 1^^^ Früinissb brengen tet kennis van belanghebbenden, dat in het bestek betreffarde het verven van de O. L. Fchool en het postkantoor de volgende wijziging is aangebracht: VERVALLEN is hot verren Ttn jalouzlëu nan hot postkantoor eu de school, alsmede de banken In de school. Brüinissi, 19 Juni 1923. De BURGEMEESTER van Dreischor brengt ter kennis, dat op de as. Kermis liedjeszanger, hardloopers, goochelaars, waarzeggers en kunstenmaker*, niet worden toegelaten. echuddibsurs, 19 Juni 1926. De Burgemeester, VAN NAHUIJ8. St.-Philipsland. De Exportveülngeii van ZWARTE BESSEN zullen ge houden worden op 24 en 29 Jnnl, 1, 6 en 8 Juli, telkens om 4 uur. De bessen moeten 2 uur 1 óór elke velling aanwezig z(Jn, droog gepinkt en niet te rjjp. Fust op de veiling verkrljg- biar. HET BESTUUR. Het BESTUUR der Veilingsver- eeniging te THOLEN maakt bekend, dat er voortaan iederen WOENS DAG en VRIJDAG gelegenheid ia tc t het veilen van VROEGE AARDAPPELEN EN BESSEN. Opgaven der te veilen producten worden tjjdig ingewacht bjj den administrateur. HET BESTUUR. Afdeeling Zierikzee. ALGEMEENE VERGADERING op Woensdag 23 Juni 1026, 's avonds half negen, benedenzaal ,Huis van Nassau". HE»p BESTUUR. te geven door met medewerking vnn Sopraanzangeres, Rotterdam, 's «vond» 7 nnr. ENTREE 11,00 AAN DE KERK. bu J. C. HENDBIK8E, P*dje, Zierikzee.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1926 | | pagina 2