Zierikzeesche Nieuwsbode Purol bij Huiduitslag en Huidverwonding. ZEELANDs ROEM ROOMBOTER. ABONNEMENT i Maandag 31 Mei 1926. zierikzeesche courant. AOVERTENTIÊNi EERSTE BLAD. VöLLE-MEUvREEP Uit Stad au Provinole. MIJNHARDT'5 441s Staatslotsrij. F rij a per 3 maanden f 1,60, franco per pos* f 1,80. Veer het buitenland per Jaar f 10,—. Afzonderlijke aoiamera 5 cent. Veraehynt Maandag, Weensdag «a Vrijdag van 1—1 regels CO ots. vai 4 regels en dssrboven 20 ets. per regel. Reclames SC ets. p. regel» BU oontraot belangrijke korting» 88»te JAAKGANG, - No.' 11394. fading <>p d»a d»f T" Ilr, A J. OE LOOZE U, tfltr-SMWf. M, J. WSTES. **r' rMt aro- Dit mummer bestmmt uit 2 blades. Beter dan Goed: DE BESTE Gevonden voorwerpen: Een ceintuur; een kindeïhemd; een ijze ren hoepel; een portemonnaie; een pot lood; een manehetteknoop; een rijwiel - plaatje; een band van een mantel; sleu tels. De Commissaris van Politie, R. P. BRONS. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van ZiERiKzsx, maken bekend, dat de PAARDEN MARKT in dit jaar zal gehouden worden aan de Balie op Woensdag 2 Juni e k„ en dat op dien dag tevens de gewone Marktdag zal gehouden worden in plaats van op Donderdag daaraanvolgende. Ziïrikzee, 29 Mei 1926. Burgemeester en Wethouders voornoemd, A. J. F. FOKKER VAN CRATISTEYN VAN RENGERSKERKE, Burgemeester. P. F. WITTERMANS, Secretaris. Z1ERIKZEE. In de Zaterdag gehouden vergadering van de Plrovinciale Zeeuw- sche schoonheids- en Ardhaeologisclfre commissie werd 'besloten zich te wenden tot den ingenieur der Domeinen in Zee land, teneinde te verkrijgen, dat bij de beplantingen in de duinen op Schouwen zooveel mogelijk rekening woTdt gehou den m£t de wenschen van den heer J. A. Hubregtsen, die aldaar zeer verdien stelijke nasporingen in den bodem doet ten aanzien van de oudste bewoners. Tot burgemeester der gemeenten Noordwelle en Serooskerke (S.) is her benoemd de heer J. Schooff, en tot bur gemeester van Dreischor de heer E. H. P. van Nahuijs. Bevorderd van politie-onziener 2e klasse tot politie-opziener le klasse dhr. M. Wissekerke te Poeloe-Laoet. Op de bovenzaal der sociëteit „Ons Genoegen" vergaderden Zaterdagmiddag de aandeelhouders der N.V. Waterleiding Mpij. Schouwen—Duiveland, onder presi dium1 van den heer A. van der Weijde. De voorzitter hield onmiddellijk na ope ning appèl nominaal, waarbij Week dat 52 stemmen konden worden uitgebracht, vertegenwoordigende 2354 van de 3000 aandeelen. 'Meer dan 2/s van het aan deelenkapitaal was aanwezig en vertegen woordigd, zoodat de vergadering bevoegd was over te gaan tot wijziging der sta tuten, welke voorstellen in alle gemeente raden onder de oogen waren gezien. De Raad van Beheer is sedert de laatste, ver gadering aangevuld met twee leden en wel met Mr. Fokker, burgemeester van Zierikzee, die gekozen is in de plaats van den heer Bolvliet en met den heer J. Bouman, burgem. der gemeente Nieuwer- kerk. Nadat de voorzitter de kwestie der verplichte aansluiting had gememoreerd, evenals de zaak met de gemeenten Haam stede en Renesse, welke laatste gemeente nog onder andere voorwaarden gepoogd had deel te nemen aan de vennootschap, welk voorstel evenwel niet kon worden aanvaard, stelde hij de statutenwijziging aan de orde. De heer C. J. Boogerd zag bij de voor gestelde wijziging nog graag een andere wijziging in de statuten aangebracht en wel deze, dat de raad van beheer uit gebreid werd, wat het aantal leden be treft, tot 16, waardoor elke gemeente met 1 lid vertegenwoordigd is. De voorzitter ontraadt dit; hij vindt een raad van beheer van 16 leden een onmogelijk ding, omdat zij is het uitvoe rend deel der aandeelhouders. Het is voor het bestuur gewenscht, dat de zaak zoo' soepel mogelijk zij. Komt evtnwel de zaak in exploitatie, dan wordt het an ders. Spr. geeft den raad, de raad van beheer te houden zooals ze is. De heer Boogerd is niet overtuigd, en zag graag art. 17 gewijzigd en wel thans, omdat wanneer later deze wijziging toch zou worden aangebracht, er extra kosten zullen moeten worden gemaakt. Te dien aanzien stelt de voorzitter den heer Boogerd gerust. De registratiekosten zullen laag, dan wel nihil zijn, wat deze vennootschap betreft. Herziening der sta tuten moet later toch komen, omdat men thans nog niet precies het totaal van het benoodigde kapitaal weet. De heer van Nahuijs ondersteunt het 'be toog van dhr. Boogerd gedeeltelijk. Ook hij vindt het aantal leden, 7, van den raad van beheer te weinig - en zag dat getal gaarne verhoogd tot 11 of 13, te meer, omdat er uit Zierikzee reeds vier leden zitting in hebben. (Met het idéé, dat yóor een gemeente slechts één ge machtigde kan optreden, kan spr. ook niet geheel en al medegaan en zag hij graag, dat wanneer iem'and burgemeester is van twee gemeenten, de burgemeester van een dier 'beide gemeenten niet werd uitgeschakeld. De voorzitter wijst er op, dat de er varing in Zuid-Beveland heeft geleerd, dat het 't beste is, dat iedere gemeentie door één persoon wordt vertegenwoor digd. Spr. wijst voorts op een bepaling in het wetboek van koophandel, betrek king hebbend op de vennootschappen, waarbij wordt bepaald, dat één persoon niet meer dan zes stemmen mag uitbren gen. Uitbreiding van den raad van beheer dit stadium der mipij. moet sipir. be slist ontraden. De kwestie of een burgemeester meer dan een gemeente mag vertegenwoordi- gen is thans niet aan de orde. De heer Boogerd wijzigt zijn voorstel in dien zin, dat het aantal leden van den raad van beheer wordt uitgebreid tot 11. De burgemeester van Zierikzee, mr. Fokker merkt op, dat, wanneer dit voor stel aangenomen mocht worden, de ver gadering wel kan woTden opgeheven, want de gemachtigden zullen zich eerst met hunne raden moeten verstaan over dit voorstel. Wat het aantal leden betreft, merkt spr. op, dat bij aanneming van het inge diende voorstel, in de groote gemeenten vermoedelijk stemmen zullen opgaan om grooter aantal stemmen in den raad van beheer, dan een kleine gemeente met min der aandeelen. Komt eenmaal de waterleiding tot stand, dan zullen er, in den beginne voor al, vele vergaderingen noodig zijn. Wan- neer de raad van beheer dan uit 11 of 17 leden bestaat, zal de werkwijze niet gemakkelijk zijn. Spr. ontraadt het voor- stel-Boogerd. De vborzitter merkt op, dat later het voorstel-Boogerd schriftelijk kan worden ingediend, waarop de heer Boogerd zijn voorstel intrekt. De heer van den Berg, van Bruinisse, stelt voor art. 7b, het 2e gedeelte van de eerste alinea te lezen als volgt: „dan wel ten genoege van den .Raad van Beheer voor een tijdvak van 10 jaren, gerekend van af den aanvang der exploitatie der waterleiding een garantie te stellen, ten aanzien van de inkomsten, die door de vennootschap uit de water- levering in de gemeente zullen worden genoten. Het bedrag dezer garantie zal voor elk! jaar worden gebaseerd op het aantal aansluitingen dat in de gemeente zou mogen worden verwacht, indien de verplichte aansluiting zou zijn ingevoerd, waarbij als gemiddelde opbrengst per perceel zal \yorden gerekend, de gemid delde opbrengst per perceel voor het geheele bedrijfsgebied der waterleiding". De voorzitter zegt namens den raad van beheer, dat dit college tegen die wijziging geen bezwaar heeft; ook het rijksbureau voor drinkwatervoorzieningen heeft geen bezwaren, maar spr. heeft overwegende bezwaren deze wijziging in de statuten vast te leggen in verband met de risicogaTantie. De raad van beheer is evenwel bereid de wijziging in de statu ten op te nemen en Ziji doet daarbij de toezegging, dat dit amendement aldus zal worden iutitgevoerd. Na deze toezegging trekt de lieer van den Berg zijn voorstel in. De heer Zeij- ler, wijzende op voorwaarden, waaron der Bruinisse aan de waterleiding deel neemt, merkt op, dat thans wellicht meer dere gemeenten onder die voorwaarden zullen willen gaan deelnemen. De heer Hage, burgemeester van Brui nisse, gelooft, dat zijn gemeente op den duur wel tot verplichte aansluiting zal overgaan en intrekking van 7b ^al vra gen. Hij' ontraadt andere gemeenten het voorbeeld van Bruinisse te volgen. De heer Boogerd ontvangt op het ver zoek van KerkweTve, om' een bu's voor de waterleiding door het zou'ste deel der gemeente in zuidelijke richting, een bevredigend antwoord. De heer van. Nahuijs informeert naar de bevoegdheid van B. en W. betreffende het verleenen van ontheffing bij goed drink water. Bij goed drinkwater kunnen B. en W., gehoord het advies van den inspec teur der volksgezondheid, ontheffing ver leenen. Als het drinkwater niet deugt, kunnen B. en W. gem ontheffing verlee nen, betoogt de voorzitter. .B en W. be hoeven echter niet altijd het water te laten onderzoeken door een inspecteur der volksgezondheid. De statutenwijzigingen worden daarna in stemming gebracht en met algemeene stemlmen aangenomen, terwijl de voorzit ter gemachtigd wordt tot het aanbrengen van eventueele redactiewijzigingen, het aanvragen der Kon. bewilliging en voor het eompareeren voor de actte. Daarna sluiting. WESTEN-SCHOUWEN. Zondagvoormid dag 10 uur werd alhier waargenomen, dat West van den lichttoren opi 5 Zeemijlen afstand, een onbekend tweemaststooml- schip op den Banjaard zat. De reddings boot uit Burghsluis vertrok ter assistentie naar de strandingsjplaats. De gestrande boot bleek te zijn het Noorsche s.s. „U. L. F.", van Antwerpen naar Rotterdam, geladen met stukgoed. Het schip is Zon dagavond met hoog water op, eigen kracht vlot gekomen en door de in de nabijheid gebleven reddingsboot buiten den Ban- j jaard jn veilig vaairwater gebracht. i BRUINISSE. Mej. L. C. Fritsius, ver pleegster in het academisch ziekenhuis te Leiden 'behaalde dezer dagen na afgelegd examen het diploma ziekenverpleging. SCHERPENISSE. VrijSag j.l. werd in de vergadering van den dlijkraad van het Cal. Waterschap „Scheripenisse", ingevol ge de nieuwe schatting, het dijikgeschot vastgesteld op f 28956,56 (het v. j. bedroeg dat f 2-3792,28). Van de aangrenzende polders, wordt'besloten voor ï926-'27 geen bijdrage te vorderen. De begrooting voor het dienstjaar 1926-'27 werd vastgesteld in oniv. en uitg. opj 'f 37712,24, met een post voor onvoorzien van f 4835,12. Het salaris van den Waterb. Ambtenaar werd met f 200 verhoogd. Dit geschied de met algemeene stemmen. Het bestuur werd gem'achtigd de aan de water kee ring toebehoorende grond opnieuw voor 7 jaar te verpachten. ÖUD-VOSMEER. "Zaterdagavond werd alhier op het plein voor "het gemeentehu's door 0,ud-Vossemeer's Muziekvereeniging haar eerste concert in de open lucht ge geven; het vaandel dat de vereeniging in het bezit kreeg van het gezelschap, dat vele jaren geleden alhier bestond, was mede aanwezig, versierd met de eerste medaille op het Festival, Maandag j.l. te Halsteren ontvangen. Verschillende num mers werden ten gehoore gebracht en het talrijke publiek' hoorde met aandacht de stukken aan. In aanmerking genomen, dat de vereeniging nog maar een jaar bestaat, mag verklaard worden, dat ook deze uit voering er op wees, dat met grooten ernst èn door den directeur èn door de leden wordt gewerkt om werkelijk een gezelschap te krijgen, dat er zijn mag. Er Zijn pl.m. 30 werkende leden. Het valt te hopen, dat dit gezelschap nu ook eens een lang reven mag neooen, want over het algemeen houden hier ter plaalss zulke dingen maar zelden lang stand. VERKOOPBïGEN, ENZ. ZIERIKZEE, 28 Mei. Ten overstaan van den notaris H. J. van Nouhuijs werd alhier op heden in 't openbaar verkocht: Het huis en erf te Zierikzee op den Dam', wijk B no. 87 vopir f 3650. OOSTERLAND, 28 Mei. Ten overstaan van notaris Korteweg werden heden al hier, voor den heer Clul Goudzwaard Bz., publiek verkocht: 69 Aren bouwland aan Jqnkersweg, voojr f 1490; 71,40 A. bouw land aan den Schordijk, voor f 1320; 1.86.30 H.A. bouwland aldaar, vqo(r f 13(60. 1.58.80 H.A. bouwfènd aldaar, vo/olr f 1372. (69.40 Aren weiland en dijk aan den Schor dijk en den Gantelweg, voor f 600. Alles per gemet. BRUINISSE, 29 Mei. Heden werden al hier, ten overstaan van notaris Biermasz, publiek verkocht, de volgende onroerende goederen: een tuin, achter Zuidland, grooit 5 Aren 95 Centiaren, voor f 36161 Vijf woonhuizen en erven aan de KerKstraai voor f 1700. Hoofdpijntabletten werken terstond. Glazen Buisje60ct. Bij Apoth.en Drogisten. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te 's-Gravendeej, W. W. Sid- dré te Oude- en Nieuwe-Wetering. Te Bergambacht, J. H. Koster te Montfoort. Te Echteld (bij Tiel), H. van Dijken te Wageningen. Aangenomen: Naar Bleiswijk, A. Dek ker te Opheusden. Naar Oosterhout (toez.), D. P. Brans te Soest. Naar Onderdendam, J. C. Kars te Termimtert. Bedankt: Voor Ouderkerk a/d. IJssel, J. H. F. Rem'me te Amsterdam!. i— Voor Barneveld, G. Alers te Nieuw-Lekkesrland- Gerei. Kerk. Beroepen: Te Woubrugge, cand. H. Holtrop te Scharren (bij Joure). Te Aalsmeer, J. Gillebaard te Noord-Schar- woude. Te Borssele en Driewegen, cand. Joh. de Boer te Zwartsluis. Te Rotte- valle, cand. H. Wiersema te Zandeweer (Gr.). VUT KEENDE EN TEEL in Portugal is de periodieke revo lutie weer uitgebroken, welke zich heeft beperkt tot eenige elementen van een divisie te Braga, onder beVel van een generaal. De regeering is meester van den toestand. Twee kolonnes zijn geor ganiseerd om de muiters tot hun plicht té brengen. -- In het nieuwe Italiaansohe wetboek van strafrecht zal het vloeken als mis drijf worden beschouwd. Brazilië zou voornemens zijn, zijn veto tegen de tpekenning van een perma nenten zetel in den Volkenbondaraad aan Duitschland, in te trekken. 1 In de Russische plaats Kotelnitsj heeft een groote brand gewoed. Tot nu toe zijn zeven lijken gevonden, maar tal van bewoners, w. o. Vele kinderen wor den nog vermist. De schade wordt op 12 millioen roebel geschat. De Fransche verliezen hebben sinds den aanval Van Abd el Krim op de Fran sche posten in Marokko bedragen: 1306 dooden, 294 vermisten, 562 aan ziekten bezweken, totaal 2162. In den Kaukasus zijn, naar gemeld wordt, buitengewoon zware slagregens ge vallen, welke overstroomingen tot gevolg hebben gehad. Groote schade is aange richt, terwijl talrijke slachtoffers zijn ge vallen. Op een gedeelte Van het spoorweg net is het verkeer gestoord. -1 Uit Boekarest wordt gemeld, dat in een plaatsje in Zevenbergen een autobus in een 50 M. diepen afgrond gevallen is. 4 personen zijn gedood en 16 gewond. Te Auberchicourt bij Rijsel heeft een dronkaard zijn vrouw met bijlslagen in haar slaap vermoord. Haar hoofd heeft hij letterlijk in stukken gehakt. De man heeft, nadat hij den moord gepleegd had, schoon linnengoed aangetrokken en, zich .vervolgens in de keuken opgehangen. Het dochtertje van Veertien jaar heeft 's och tends het drama ontdekt TSSiSKSAMKCEK.. BEURSOVERZICHT, AMSTERDAM (V.-D.) De publieke be langstelling was heden zeer gering. In 'r de oliehoek ontwikkeLde zich een ruime affaiTe, in Koninklijken, waarvoor nog al wat vraag bestond, zoodat deze op nieuw enkele procenten omhoog liepen. Rubberfondsen lagen ongeanimeerd in de markt. Amisterdam-rubber viel iets in koers terug. In Tabakken ging weinig dm'. Sumatra- soorten weinig veranderd. Suikerfondsen werden op een lager niveau afgedaan. Scheepvaarten verlaten, evenals Ned. In- .dustrieelen. De gewone aandeelen Jur- gens werden eerder iets lager ingezet. Amerikanen stil. WisselkoersenLondon 12,101/»Berlijn 59,22®Parijs 8,05; Brussol 7,70; Zwitser land 48,20; Weenen 35,20; Kopenhagen 65,40; Oslo 54,20; Stookholm 66 62 Praag 7,37 Milaan 9,40Madrid 37,75 New York 2,488/mProlongatie 31/* °/0- HOOFDPRIJZEN STAATSLOTERIJ!" BEURSOVERZICHT. Pirijzen van f 10000: op de nos. 6109, 18196. 'f 400 op de nos. 6265, 7372, 8371, 8830, 9189, 20282. 200 op de nos. 6690, 15785, 19141, 19553. f 100 op de nos. 6623, 7917, 8455, 8803, 11077, 11714, 138^5, 14342, 14845, 17929, 18389, 20125, 20138, 2081S. DEN HAAG. De Hooge Raad heeft heden verworpen het cassatieberoep van de 2 mannen, die wegens den bekenden moord op den spoorwegwachter, Jacob de Jong te Giessen-Nieuwkerk in hooger beroep door het Gerechtshof te 's-Graven- hage ieder tot 15 jaar gev.str. zijn Ver oordeeld. De Hooge Raad heeft afwijzend be schikt op het verzoek om herziening van een arrest van 't Gerechtshof te Leeuwar den, waarbij de 30-jarige timmermans knecht J. Capelle te Peperga tot levens lange gevangenisstraf is veroordeeld we gens moord op; zijn moeder. ZEIST. (V.-D.) Na het vreeselijk auto ongeval :v|an Vrijdag j.l. had in de om streken van Zeist alweer een hevige bot sing plaats tusschen een tram van de O. S. M. en een auto, waarin gezeten wa ren dr. Hobbel met echtgenoote en twee kinderen, benevens twee familieleden. De auto werd versplinterd, zoodat het een wonder mag heeten, dat alleen dr. Hobbel en een zijner zoontjes hoofdwonden op liepen. De overigen kwamen met den schrik vrij. De politie kwam na korten tijd per auto op de plaats des onheils, waar enkelen nog tusschen de brokstuk ken van de auto beklemd zaten. Ook de tram werd beschadigd. Dadelijk kon ge neeskundige hulp worden verleend door dr. van StaVeren. Na eenigen tijd kón de familie Hobbel naar de woning te Utrecht terugkeeren. Het ongeluk werd veroor zaakt, doordat Dr. Hobbel van af den 'Odijkerweg kwam en de tram niet had (opgemerkt, toen hij den Diriebergschen weg wilde oprijden. De auto werd tegen het hek van een villa in elkaar gedrukt. GRONINGEN. (V.-D.) Hedennacht om 2 uur Teed een auto in het Boterdiep. De burgemeester van de gemeente Bedum en 'dr. Frik werden gewaarschuwd, daar de auto onder de gemeente Bedum te water geraakte. Het voertuig lag met de wielen naar boven gekeerd en in de auto bevond zich alleen de bestuurder. Deze werd spoe dig op het droge gebracht, doch de levens geesten waren reeds geweken. Het was de 27-jarige M. Kok Dijkema uit Warfumi De oorzaak van het ongeval is onbekend. PARIJS (V.-D.) De Fransche militaire autoriteiten zijn niet voornemens in te gaan op het Spaansche voorstel om Abd el Krim te behandelen als een gevangen genomen rebel, doch integendeel zullen zij hem beschouwen als een krijgsgevan gene van hoogen rang. De Riffijnsche lei- EVEN FIJN ALS der zal ïn Marokko gehouden worden toti dat de politieke kwesties geregeld zijn. Daarna wordt verwacht, dat hij naar het nabije Oosten gestuurd zal worden. Ge* meld wordt, dat Krim zelf er de voor-* keur aan geeft naar Duitschland of Italië te vertrekken, doch in dit geval wou hij geen financiëelen steun ontvangen van Spanje of Frankrijk. Aangezien de meeste bezittingen van Krim geconfisceerd zijn, gelooft men, dat hij zonder middelen van bestaan staat. WARSCHAU (V.-D.) De Landdag is he denmorgen te 10 ure bijeengekomen voor de verkiezing Van een president voor de Poolsche Republiek. Pilsoedski werd tot President gekozen. SP O R T. ZIERIKZEE, 30 Mei. Maltha I—Zierik zee 13—2. Deze wedstrijd weTd ge speeld om de wisselbeker, uitgeloofd door de combinatie Maltha, Si note en Zierikzee. ZEETIJDINGEN. ZIERIKZEE, 29 (Mei. Ingeklaard: motor schip „Orion", kapt, A. Rozinga, ledig van Margate naar Druten. Motorschip „De Ruijter", kapitein L. Velthuis, ledig van Londen naar Lobith. jgg[ K iBKTBEBICHTENo ROTTERDAM, 31 Mei. GRANEN. Bui- tenl. karm'. Meel f 20,50. Mais La Plata f 165. Haver Canada f 11,25. Binnenl. Tar we f 17—f 18; f 16,50—f 17,75; rogge f 9,50—f 10,25; gerst, chevalier f 10— f 10,75; haver f 10,25—f 11,25; erwten f 11—f 17; Bruine boonen f 9—f 13,50. ZADEN. Lijnzaad, voer- f 15—f 17; kar- wijzaad f 23—f 25; kanariezaad f 16— f 18; maanzaad f 65f 70; boekweit f 12,75 per 100 k.g. Ajuin. Aanvoer tamelijk, groote Egyp tische f 5,50—f 5,70 per 50 k.g. Aardap pelen. Brielsche eigenheimers f 3,25— f 3,75; bonte sterren f 5,25—f 5,50; bra- vo's f 3—f 3,50; red star f 4,50—f 5; per 70 k.g.(Maltha Springs 16—18 ct. per k.g. Eieren f 5,25—f 6,50. VLAS. Aanvoer 6000 k.g. Groninger f 0,70—f 0,95; 3688 k.g. blauw f 0,70-f 1; 3688 k.g. geel f 0,70—f 1; 600 k.g. wit f 0,60—f 0.85; 700 k.g. dauwrood f 0.60 f 0,85. VEE. Aanvoer 626 runderen, le kw. f 1,15,f l,17i/o2e f 0,95—f 1,05; 3e f 0,75—f 0,85; 394 kalveren, le kw. f 1,50—f 1,70; 2e f 1,05—f 1,15; 3e f 0,75 f0,95; redelijk; 295 schepen of lam meren, le kwf. f 0,75—f 0,80; 2e f 0,55— f 0,65; 3e f 0,45; lammeren f 0,90—f 1; zuiglamineren f 1,10—f ï,20; 811 var kens, le kw. f 0,85—f 0,87; 2e f 0,80— f 0,83; 3e f 0,74f 0,78; export f 0,80- f 0,86; redelijk. Stoomsulvftlfabrlek „De Duif". Prijs der boter f 1,10 per pond. 5e klasse. Ti7oede week. Trekkingen van 25, 26, 27 en 28 Mei 1926. Prgien van f70: 3339 3343 Nieten: 3325 3352 12187 12216 12235 -3330 3376 12198 12220 12237 3333 3383 12210 12226 12248 3345 3397 12211 12227 3347 12186 12212 12230 W5EBBEÜICHT. Hoogste barometerst. 763.7 te Biarritz. Laagsto 743.0 Thorsbavn» Verwachting tot den avond van 1 Juni: matige zuidwestelijke tot westelijke wind. Zwaar bewolkt met tydeiyke tfpklarin- gen. Aanvankelijk nog regenbuien en koeler; later iets zsohter. Fletsere Heit e$i Van 81 Mel-1 Juni van 9,37 n.m.-4,17 T.ns. lJunl-2 9 9.39 -4,16 LIEFDADIGHEID. DIAKENEN DER NED. HERV. GEM. te Zibbikz», geven onder vrlendefijken dank aan den milden gever of geefster kennis, dat in de vóórmlddaggodsdienst-

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1926 | | pagina 1