Zierikzeesche Nieuwsbode DE VIJANDIN, abonnementi Maandag 23 Nov. 1925. zierikzeesche courant. advertentiën EERSTE BLAD. N.V. „Do Concertzaal". 1 Pryi per meenden f 1,50, trenoo per poet f 1,80, Voer bet bnltenlend per )eer f 10,— Aiionderiyke nummert 5 cent. Vereehtjnt Heendef, Woentdej en Vrydef 82ate JAARGANG. - No. 11316. air. 1. J. DE LOOZE Jr. U!K,-RlÉHi. H. J. COST», van 1—B regels 50 ot«. van i regels en daarboven 20 ots. per regel. Reclames BO ets. p. regel» By contract belangrijke korting» Inzending op den dag Tan alt' g&ve vdör 11 are. Dit nummer beBtzst nlt 2 bladen Woensdag 8.15 uur: het sterk bawogen romantisch speelstuk, door een meester der tooneelteohniek geschreven, den hier bekenden schrijver van OVERSCHOTJE. Gevonden voorwerp»n: Een kinderarmbandje met gouden slui ting; een handbeschermer; een zilveren vulpotlood; een kindermuts; een porte- monnaie met geld; een tabakspijp; hand schoenen; opgevangen: een hond; een witte geit. De Commissaris van Politie, R P. BRONS. BINNENLAND. DE KABINETSCRISIS. De Vrijz. Dem. Bond heeft Zaterdag te Rotterdam zijn jaarlijksche algemeene vergadering gehouden. Des avonds heeft mr. H. P. Marchant, op deze vergadering een rede gehouden, waarin hij, sprekende over de huidige crisis, o.a. zeide, dat op den duur een regeering zal komen, bestaande uit Kath., Soc.-Dem. en Vrijz.- Dem., hoewel naar spr. meende de conservatieven zullen trachten deze com binatie zoo lang mogelijk tegen te hou den! De bezwaren tegen deze formatie aangevoerd zijn, dat dan de christelijke grondslagen der maatschappij en de hei ligheid van het huwelijk zullen worden aangetast. Aan het huwelijksrecht zei -ze ker niet kunnen worden getornd onder een ministerie, dat voor de helft uit Roomscihen bestaat. Evenmin dreigt het gevaar van Moskcu, waarmee in deze da gen geschermd wordt. De moderne ar beidersbeweging is uit lijfsbehoud tegen Moskou .gekeerd. Er :s 'een kenmerkend onderscheid tusschen het bewind* dat dan zou.worden gevolgd, en het bewind van Col ij n en Moskou, die beide vroeger aan gegane verbintenissen niet nakomen. De heer Aalberse heeft spr. als verantwoor delijk man aangewezen. Spr. is niet van plan zich te laten gebruiken voor expe rimenten, die men wil doen mislukken. Eerbied voor de Kroon verbiedt reeds, een formateur aan te wijzen, wiens po gingen men wil verijdelen. De heer Aal berse heeft geschreven, dat wij be schaamd stonden over de ingeslagen rui ten. Dat is niet waar, wij staan aan het adfes van de R.-K., thans naast elkaar. Onze ccnstitutioneele verantwoordelijk heid is dezelfde en het is in strijd met die-verantwoordelijkheid, dat de Room- schen zich terugtrekken. De heer Marchant zette daarna een program uiteen, dat een grondslag kan zijn voor overleg. Als punt 7 prijkt op dit program „Het gezantschap bij den Pailselijken Stoel wordt gehandhaafd!" UIL U—«L-U1JJ-"'- Uit Stad en Provincie. ZIERIKZEE. Wij ontvingen een bro chure, getiteld: ^Blue Band vakantiereizen 1925", waarin o.a. een gedeelte is over genomen over hetgeen prof. Casimir de zen zomer in de ^Tel." over deze niéuwe reclame schreef en die toen opmerkte, dat dit een zeer belangwekkende proef was! Dat deze proef geslaagd is, moge blijken uit het verslag der reis naar Zwit serland, waaraan 39 meisjes en 40 jon gens deelnamen en uit de brieven der oudeTs en leeraren, die bij de firma V. d. Bergh Ltd. binnenkwamen. Het „Eerste Zierikzeesche Mond harmonica-Gezelschap „Door Oefening Kunst" geeft Donderdag as. haar 4e uit voering, blijkens de Vrijdag opgenomen advertentie. De uitvoering wordt afgewisseld door een klucht „Moppie als kindermeid". „Uit den blijmoedigen levensgeest is Moppie opgeborreld tot 'n humoristische klucht"... ST.-PHILIPSLAND. Dinsdag 17 Novem ber hield de Coöperatieve Boerenlenbank alhiier een algemeene ledenvergadering. 82 leden van de 109 waren aanwezig. De voorzitter, dhr. J. A. Stols, opende de vergadering. Deze algemeene vergadering was noodig om enkele wijzigingen vast te stellen in de Statuten en i.n het Huis houdelijk Regiem., wat noodzakelijk was vanwege de in werking treding van de nieuwe wet op de coöperatieve vereeni- gfoigen. Alle wijzigingen werden goedge keurd. Zoo o.a. Ie. het salars van den kassier wordt in het veTvolg vastgesteld door het bestuur en niet meer, zooals vroeger gebruikelijk was, door de Alge meene vergadering; 2e zal een pensioen regeling getroffen worden Voor de kas siers; 3e. /iet werkgebied der bank wordt bepaald op St.-Philipsland, den Prins Hen drik-Polder en den Willem Frederik Ka- rel Polder; 4e. het entréegeld zal voort aan bedragen f2,50 (vroeger fl); Be bij uittreding door opzegging zai worden betaald f 10 (vroeger f5); 6e bij ont zetting is de ontzette een boete verschul digd van f 25, onverminderd de eventu- eele aanspraken der Bank op schadever goeding. Verder werd besloten een af zonderlijke spaarbank op te richten. De voorzitter sloot met een woord van dank voor de opkomst de vergadering. ST.-ANNALAND. Volgens de nieuwe wet op de coöperatie moeten de statu ten en het huishoudelijk reglement der coöperatieve vereenigingen in overeen stemming zijn of gebracht worden met de bepalingen dier wet. Op de vergade ring V3n de Boerenleenbank, gehouden op Vrijdagavond ten huize van dhr. M. J. Boogaard, waren echter van de 330 leden slechts 56 leden aanwezig, terwijl om een wettig besluit te nemen het gedeelte aanwezig had moeten 2Jijn. Nu zal er op 1 December een nieuwe ver gadering worden gehouden, waarop in elk geval een besluit genomen kan wor den. ONDERWIJS. In de j.l. Vrijdag gehouden vergadering van den gemeenteraad te Eikerzee, is tot hoofd der openbare school benoemd de heer A. Serlé te Souburg. Daar de benoemde wachtgelder is, kan hij waar schijnlijk 1 Jan. a s. in functie treden. ELLEMEET. De winterlandbouwcursus (2de leerjaar) onder leiding van den landbouwondervvijzer den heer J. Witte van Noordwelie, is met 10 leerlingen begonnen. Te Haamstede wordt het winterland- bouwonderwijs (2e studiejaar) voortgezet onder leiding van den lawdbouwonder- w'ijzer, den heer van den Berge. Bronchitisi en andere borstaandoeningen genezen met AKKER's ssE-rrsrasis Abdijsiroop aaiacRiEum Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te Putten (toez.) J. E. Klomp te Oldebroek. Te Groningen, G. Tichelaar te Leiderdorp. Te Halle, gem. Zelhem (Gi&), cand. H. Boiiten te Veendam. Te Putten p. d. Veluwe (nieu we pred.pl.) toez., J. E. Klomp te Ol debroek. Aangenomen: Naar Geldermalsem, dr. H. W. Obbiiik te Oofmarsum, ST.-MAARTENSDIJK. Woensdag 25 No vember (dankdag), 9-30 ure ds. Oskam, 2 en 6 ure, ds- P. Zandt van Delft. POORTVLIET. Tot notabelen zijn her benoemd, J. J. v. d. Sliikke, C- v. d. Male en C- Geuze Mz., resp. met 21, 20 en 19 stemmen. Er zijn 21 stemmen uit gebracht, terwijl het aantal stemgerech tigde personen 221 bedraagt- W. M. Ista en E. v. d. Slikke zijn herkozen als kerkvoogd. OUD-VOSSEMEER. Aan de beurt van aftreding als notabelen bij de Ned. Herv. gemeente alhier, zijn de heeren C. M, Stoutjesdijk en L. Kievit, de eerstgenoem de 'wen9cht wegens gevorderden leeftijd niet meer in aanmerking te komen. Geref. Kerk. Beroepen: Te Hijlaard R. Oosterhof, cand. te Groningen. Te Anna-Jacoba- polder, A. Wijngaarden, te Baarland. Aangenomen: Naar Tzummarum, cand. J. Schelhaas Hz. te Hoogeveen. Bedankt: Voor Haarlemmermeer (Slo- terweg), W. J. J. Volders te Amsterdam. Voor Burum (Fr.) F. A. den Boeft te KTuiningen. HAAMSTEDE. Woensdag 25 Nov. (dank dag), 9.30, 2 en 7 ure ds. Esselink van Eindhoven. NIEUWERKERK. Woensdag 25 Nov. (dankdag) 9.30, 2 en 6 ure ds. Vesseur van Numansdorp. OUD-VOSSEMEER. Voor den verbouw Van de pastorie der Ger. kerk zal op het eind van December een bazar gehouden worden; de gemeenteleden zijn druk be zig de noodige voorwerpen enz. bijeen te brengen. Chr. Geref. Herk. Beroepen: Te Boskoop, P. de Smit te Nieuwe Pekela. Te Scherpenzeel M. Hoekstra te Beilen. Geref. Gem. NIEUWERKERK. Woensdag 25 Nov. (dankdag), 9, 2 cn 5,30 ure dhr. Romeijn. VAN rnmms m m Een vloedgolf heeft een haven aan de Mexioatansche kust verwoest- De vloed was 35 voet hoog en gedurende twee volle uren stond het stadje volkomen on der water. De ramp wordt toegeschreven aan onderzeesche vulkanische werkingen. De groote brand in het arsenaal van Toulon heeft een 9chade veroorzaakt van 60 miillioem francs- Een afdeeling marine soldaten werd onder neerstortend puin bedolven en slechts met moeite gered- De economische noodtoestand in de Poolsche industriestad Lodz heeft tot wanordelijkheden geleid. Zaterdag is een massabetoogiing van werkloozen voor het Stadhuis gehouden. De Italiiaansche dictator Mussolini, gaat niet naar Londen voor de onder teekening van het verdrag van Locarno. De Britsc'he Admiraliteit deelt offi ciéél me dig, dat zij het waarschijnlijk acht, dat het zinken van de iVi- I. ie wijten is aan een aanvaring door' het Zweedsche stoomschip „Widar" uit Stockholm, dat gerapporteerd heeft, dat op de plek, waar de onderzeeër zou zijn gezonken, een schok werd gevoeld, die aan een aan varing deed denken. In dit geval zou de M. I terstond vol water zijn geloopen en zou de bemanning onmiddellijk ver dronken zijn. Het voornaamste bioscooptheater te Dublin, waar de Britsche oorlogsfilm „Ypres" werd vertoond, is volledig ver woest door een bom. Twee agenten, die de werpers wilden arresteeren, werden beschoten. De Deensche rep.oring overweegt een nieuw plan tot overbrugging van de Kleine Belt. Er zou een dam doorheen worden gefegd met een doorvaart aan den kant van Jutland. Woensdagnacht is in 't dorp Sorsale (Calabrië—Italië) een huil ingestort, dat word bewoond door eon gozln van tion personen. De vader en zeven kis deren werden dood van onder het puin te voorschijn gebracht, slechts de moeder en een kind bleven gespaard. Het wüdverspreide Italiaansche blad De Corrièrre della Seradat het fascisme, zij het dan ook gematigd, be streed, is thans ln fascistische handen overgegaan. Het blad zou voor 60 mil- lioen lire verkocht zyn. Zaghloel Pasja voorspelt een revo lutie in Egypte, wanneer de regeoring niet volgens haar belofte nieuwe ver kiezingen uitschrijft. De Hollander Wolly te Parys, die zich in een glazen kool had laten in sluiten, om zieh eenlgen tyd zonder voedsel tot zich te nemen, ten toon te stellen, heeft tijdens eon Béance des nachts een zenuwcrisis gekregen. Hy verbrak zyn glazen kool. Hy li naar hot ziokonhuiB overgebracht. Het stoffoiyk overschot van de Engelacha koningin-weduwe zal in de Bt.-Georges Chapel te Windsor begraven worden. In verband met het veelvuldig voorkomen van wilde dieren in ver schillende streken van Rusland, hebben do autoriteiten besloten, de bevolking van die streken dispensatie te verleeaon van het verbod van dragen en in huis hebben van vuurwapenen en munitie. Tegeiykertyd echter is besloten, het politioneel toezicht in die streken te versoherpen, opdat er geen mhbrnlk van de wapenen zal worden gemaakt. Volgens een Exohange-berloht nit Bagdad, eiaohen de Arabieren in Syrië do benoeming van Imir Said, den broa der van Koning Felsoel van Irak, tot heerschar over Syrië. Naar verluidt, zouden de Franscüe offiolëole kringen geneigd zyn, deze candidatuur te steu nen. Ö&ïd bevindt zich cp 't oogonblik in Bagdad. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Dn brutais overval. Dinsdag ik een 74- jarige man, in zijn woning aan den Charloischen lagen dijk te Rotterdam, overvallen door een onbekend gebleven individu, dat den bewoner met touwen vastbond en zich meester maakte van het in huis aanwezige geld. De oude man is thans overleden, waarschijnlijk tenge volge van de emotie. Ongeluk. Vrijdagmorgen is bij 't werk voor de uitbreiding van het Ned. Bank gebouw in Den Haag een ernstig öngeluk gebeurd. Bij het omtrekken van een der zware granieten boogpilaren is een dier granietblokken een andere richting uit gevallen dan men verwachtte. Hierdoor is een 45-j,arige werkman onder de pi laar gekomen. Zijn schedel werd ver pletterd en de dood trad onmiddellijk in. Die ongelukkige was vader van een tal rijk gezin. i Mist. Zaterdag heerschte op de wegen in het Oosten van het land een dikke mist dat het verkeer bijna deed stilstaan. Een automobilist, die er nog in geslaagd was van Rotterdam uit Deventer te be reiken, deelde mee dat op den weg tus schen Amersfoort en Apeldoorn een vrachtauto in een sloot was geraakt en een andere vrachtauto, tegen 'n boom was gereden. Hij kon niet meedeelen, of daar bij persoonlijke ongelukken waren ge beurd. De autobus, die uit Deventer naar Apeldoorn vertrok, reed doordat de chauffeur door den mist misleid werd, bij den opTit van den dijk naar Twello van de helling en kantelde om. De bus was geheel gevuld met passagiers, die er echter goed afkwamen; één der reizig sters slechts had eenige verwondingen gekregen. De meesten konden nog per trein hun bestemming bereiken. Ver- seHllende auto's zijn onderweg blijven steken. Het eerste slachtofferTe Boxtel is Vrijdag een zes-jarig jongetje bij het schaatsenrijden door het ijs gezakt en verdronken. Gestikt. Het vijf-jarig zoontje van een spoorwegarbeider te Eindhoven slikte een stuk wortel in. Operalief optreden mocht niet meer baten. Overtreding van do. Zegelwet. Eenige handelaren te Alkmaar hebben per post een kaart van den ontvanger der regi stratie ontvangen, waarin werd medege deeld, dat zij beboet zijn wegens over treding van de artikelen 34 l.a.-Aj.o. 39 der Zegelwet 1917. De overtreding be staat hierin, dat zij het remboursbedrag dat op een zending rust, van eeti beurt schipper hebben ontvangen en daarvoor in zijn boekje geleekend, zonder daarbij een plakzegel te gebruiken. Zij meenden, dat zulks overbodig is, daar het beurt- vaartadres reeds gezegeld is of vergezeld gaat van een gezegelde kwitantie. Zij oordeelen, dat het niet die bedoeling van den wetgever kan zijn, dat over eenzelfde bedrag enkele malen zegel- kosten worden betaald. Het gebeurt im mers wel, dat een zending via een ex pediteur over verschillende beurtveren loopt en dan zouden telkens de zegel- kosten moeten worden voldaan. De bo venbedoelde handelaren zullen voor elke geconstateerde overtreding 'f 100 boete moeten betalen. Enkelen moeten een paar honderd gulden offeren, er zijn er ech ter ook bij, die f 800 en| f 1000 moeten betalen. Schaper Jr. in vrijheid. Naar „Het Volk" verneemt, is de heer Scheper Jr., die wegens principiéele dienstweigering tot zes maanden gevstr. was veroordeeld en reeds was ingesloten, op handslag vrij gelaten. Hij wordt in de gelegenheid ge steld door burgerplichten zijn militairen diensttijd te vervullen. Zijn vrouw verkocht. Te Terborg heeft dezer dagen een man zijn 24-jarige echt- genoote voor 40 gulden overgedaan aan een 76-jarigen scharenslijper te Gendrin- gen. Van den koop werd een koopacte in duplo opgemaakt. Na eenige dagen keerde de vrouw echter weer tob haar eerste liefdé terug, waarin de scharenslij per aanleiding vond zijn geld terug te verlangen. Hangende deze quaestie rook de politie lont en wist de beiderzijds geteekende koo pacten in bezit te krij gen. De rechtbank te Arnhem zal nu eerlang wel voor beide echtgenoioten een koopprijs vaststellen. TELEGRAMMEN. SPORT. ZIERIKZEE, 22 Nov. S.I.N.O.T.O. I— Zuid-Beveland I: 50. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten ver antivoor delijkheid der redactie). Copy wordt niet teruggezonden HET GA8. Hoe men de zaak ook keer of wend, 't Ia en biy t gasmiière zonder end, Van 'a morgens tot 's avonds zit je byna zonder drnk, En al vinden vele mensohen dat in anderen zin een geluk, Moeders die 's middags aardappels moeten kooken, Kunnen maar beter de kachel gaan stoken, 's Avonds kun je den heslen tyd wel zitten schreien, Want je kunt dan onmogeiyk by het gaslioht kousen breien. Alleen als je naar bed gaat, komt er beter licht, Maar, dan doe je gewooniyk de kraan al dicht. Zit er nu in den Baad geen enkel flink man, Die dit zaakje eens behoorlijk opknap pen kan Coremans, het raadslid van Rotterdam, Die pas nog herhaaldeiyk by de begrooting het woord nam, Zei, dat in dien Raad zit te veel oanalje, En maar al te weinig van het soort Rapalje. Hier is dat gelukkig niet zoo, 't zyn wel beste mensohen, Maar ze storen zich weiDig aan onze gaswessehen. Laten ze daarom maar hunne biezen pakken, Dan zullen een paar vrouwen het wel beter opknappen. Want zoo kan het toch acker niet langer, De manneiyke raadsleden moeten dan maar verhuizen naar Marokko of Tan ger. Do vrouwen zullen dan eens de gao- commlssie en den baas van de fabriek mores leeren, En trachten dan alles ten goede te doen koeren. Of de zaak zou zoo slecht moeten zyn, dat het niets meer worden kon. En een nieuwen oven er by moet van een halve ton. Men zegt dat het zoover is met deze zaak. Dan wordt het voor de vrouwen een mooliyke taak. Want by een uitgebrande krater, Hou je gewooniyk maar je Bnater, Maar dan vraag ik, wat moet er dan toch van onze fabriek kernen, Als het electriioh licht ons zal gaan toestroomen Ik dank U, mjjnheer, voor do plaats in de krant, En hoop, dat U steeds van Uwen kant, Ons zult steunen in ons edel streven, Opdat eindoiyk voldoende en goed gas wordt gegeven. HUISMOEDER. PARIJS (V.-D.) Het ministérie-Painlevé is heden gevallen. De Kamer heeft art. 5 van de financieele voorstellen verwor pen. Om 6 uur bood Painlevé president Doumergue het ontslag van het minis terie aan.' President Painlevé zal heden Dou- mer, Malvy, Cazais,. Cheron, Blom en Borel ontvangen. De radicaal-socialistische, de rëpubli- keinsch-socialistische en de socialistische groepen hebben geconfereerd met de ra dicale groepen; weike 40 stemmen en de drie eerste groepen, die over 278 stem men beschikken, besloten eensgezind een regeering te steunen, die het radicale fi nancieele saneeringspian zal do otvoeren. De socialisten zouden zitting nemen in het Kabinet. Briand zal waarschijnlijk tot kabinets formateur worden benoemd. - ROME (V.-D.) De vrijmetselaardoges in Italië zijn ontboden, teneinde nieuwe loges te vormen. BERLIJN (V.-D.) Volgens berichten ven die kustwacht heerscht op heel Alaska (Schiereiland van Noord-Amerika) eeii vulkanische werking. Verscheidene vulka nen spuwen vuur. BARNEVELD (V.-D.) Hedenvoormliddag ■is bij den onbe waak ten overweg alhier de auto H 32470 onder den sneltrein ver pletterd. De inzittende C. G. uit Soest werd gedood. RIO DE JANEIRO (V.-D,) Zeventien per sonen zijin gedood door een ontploffing aan boord van een in de haven liggende stoomboot. LONDEN (V.-D.) Uit Tamger wordt ge meld, dat de vredesonderhandelingen, die gevoerd zijn met Abd-el-Krimi definitief zijn afgebroken. KfJSKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 23 Nov. GRANEN. Bui- tenl. vast. Meel f20, Maïs La Plata f210, Haver, Canada f 10,75. Zaden, Karwijzaad f 22 a f 24Maanzaad f 48 a f 51Lijn zaad, voer- f 18 a f19, dito zaai- f20 f21; Boekweit, buitenl. f12,25. Ajuin. Aan voer groot, groote f 2,80 a f 2a90, kleine f 5j kalm- Aardappelen, Zeeuwsche Eigenhei mers f2,75 a f8, dito Brielsohe Ï2t90 a f3,50, dito blauw© f2,80 a f3,10, bonte en blauwe f3,10 a f3,70, Bravo's f3,40 a f3,80, Red-Star f2.75 a f3, Poters f 1,80 a f2,20. Eieren f 13,50 a f 15,50. Vlas. Aanvoer 3800 K-G. Groninger fl a fl,30, 9000 K G. blauw, f0,95 1,10; 8000 K.G. geel f 0,95 a f 1,10, 1200 K-G. wit, f0,90 f 1,20, 60 K.G. dauwrood f0,85 a 11,15. VEE- Aanvoer 525 runderen, le kw. f 1,20 a f 1,25, 2e fl a fl,10, 3e f0,80 a fO-90; 245 kalveren, le kw. f 1,70 a fl,90, 2e f 1,25 a f 1,50, 3e f0,90 a fl,10; matig 1599 schapen of lammeren, le kw'. f0,80 a f 0,90, 2e f0,60 a f0,70, 3e f 0.50; lam meren f0,90 fl, matiigen handel; 1046 varkens, le kw. f 0,95 a f 0,99, 2e f 0,90 a f 0,93, 3e f0.84 a f0,88, Export fO-87 f0,91, redelijken ihandel. GRANEN. Binhettl. Tarwe f 15 a f 15,75, f 16, f 12,50—f 13—f 13,25; Erwten f13— f 17, bruine boonen f 13f 17f 19. Veiling van Zaterdag 21 Nov-. Appels: Goudreinet 17—20 ct, dito 2e soort 5—15 ot., Campagnazoet 15—22 ct., ditjo 2e soort 9—14 ct., Ermgaard 12—18 ct., zoete Bellefleur 12—13 ct., Landsber ger Reinet 17 ct., Groninger kroon 2e soort 10—12 ct., Kuiper's Eersteling dito 12 ot., Brabantsche Bellefleur 15 Ct-, ditpi 2e soort 8—9 et., Sterappels 18 ct. dito 2e soort 8—10 ct., diverse kroetappels 7—8 ct. per kilo,. Diversen: Aardappels 45—5 ct., SpTuiten 10—17 ct., Witlof 34 ct, Mispels 13—19 ct., Sjalotten 4 ct. per kilo; Savoije kool f4,30—f6,60, wiitte id. f 3,30—f 5, rood© idem f 6—f 6,50, gele Ra- (pen f 6, Andijvie f 0,90—1,20 per 100 st.; jionge Hanen 70 ct., oude Kippen 65 ct. per stuk. I f J Stoonzilrelfabrlek „De Duif'. Pry» der boter f 1,45 per pond. WEEKBERICHT. Verwacht tot den avond van 24 Nov. zwakke tot matige noordeiyke tot wes- telyke wind, nevelig of zwaar bewolkt, regen- of sneeuwbuien, weinig verandè' ring in temperatuur, Fietsers lleht op i Van 23—24 Nov. van 4,27 n.m.7,08 v.m 24-25 4,26 -7,09 INGEZONDEN STUKKEN. (Van ingezonden stukken, geplaatst of ongeplaatst, wordt de kopij niet teruggegeven. Op anoniem of zonder duidelijk geschreven handteekening toegezonden stukken wordt geen acht geslagenDe Redactie b.ehoudt zich 't recht voor, ingezonden stukken te verkorten, of te veranderen op een wijze, die naar haar meening ze ge schikt maakt voor opneming, zonder dat de bedoeling gewijzigd wordt).

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1925 | | pagina 1