Zierikzeesche Nieuwsbode Kunsttanden. Abdijsiroop Dr. C. E. LIESKER, abonnementi Vrijdag 11 Sept. 1925 zierikzeesche courant. advertentiEn EERSTE BLAD. Bekendmaking. Algemeen Overzicht. Een beginnende verkoud heid is een beginnende brand: men weet nooit tevoren hoever zij zich zal uitbreiden. Gebruik daar om onmiddellijk Akker's binnenland Mond- en Tandarts, Kiespijn Sanapirin iTtyi) per maanden f 1,60, franco per post f 1,80. Voor het buitenland per jaar f 10,-—. Afzonderlijke nummer» 5 oent. Verschijnt Maandag, Woensdag en Vrijdag. van 1—6 rogeli 60 ct». van regels en daarboven 20 ots. per regel, Reclame» 60 ots. p. regel. Bij oontraot belangrijke korting. Inzending op den dag van alt gave vodr 11 are. Dit nummer bestaat alt 3 bladen. ZUr zich van af heden op ons blad abonueeren, ont vangen de tot 1 Oct. a.s ver- gchUuende nummers GRATIS. BURGEMEESTER en WETHOUDERS van Zierikzee maken bekend, dat de Secretarie der Gemeente op Zaterdag 12 en Donder dag 17 September a.s- na des middags 12 uur zal gesloten zjjn. Zierikzee, 10 September 1925. Burgemeester m Wethouders voornoemd, A. J. F. FOKKER VAN CRAYESTEYN VAN RENGERSKERKE, Burgemeester. P. F. WITTERMANS, Secretaris. De vergadering van den Volkenbond, welke Maandag j.l., thans voor de zesde maal sedert de oprichting, te Genève bij eenkwam, werd geopend door den Fran schen minister-president Painïevé, met 'n rede, die minder meesleepend, minder spontaan was en niet zoo geestdriftig werd begroet, dan verleden jaar die van den toenmaligen Franschen premier Her- ribt. Deze koelere ontvangst was begrijpe lijk, omdat de heer Painïevé, hoewel hij zijn vertrouwen in het werk van den Volkenbond uitsprak, in zjjn speech dui delijk naar voren deed komen, de bui tengewoon groote moeilijkheden welke te overwinnen zijn. Het objectief beschouwen der moeilijk heden en het moedig aanvaarden dér zware taak is zeker niet geschikt een groote geestdrift op te wekken. Een van de grootste moeilijkheden, welke te over winnen is, is wel het wantrouwen tus- schen de volkeren. Painïevé stelde zich voorts op 't stand punt, dat de verzekering van de veilig heid vóór alles moet gaan, om daarna te komen tot ontwapening. Kan die veiligheid niet verzekeru wor den door middel van het Protocol van Genève, dan moet het beproefd worden door een net van veiligheidspacten, waar bij telkens eenige grens wordt gewaar borgd en arbitrage wordt voorzien in ge val van schending dier grens Ten slotte maakte Painïevé zich tot woordvoerder van de vergadering door zich aan te sluiten bij het begin van dit jaar tot Duitschland gerichten wensoh, dat dit rijk zal gaan deelnemen aan de werkzaamheden van den Bond. Reeds het feit, dat te Genève vroeger de toélating van Duitschland op moeilijk heden stuitte, teekent den vooruitgang in de richting yan een herstel van den vredestoestand in Europa. Het in werking treden van het waar- borgtractaat hangt met deze kwestie ten nauwste samen, want dit tractaat zal niet van kracht kunnen worden vóór Duitsch land lid is geworden van den Volkenbond. Teneinde den Riffijnschen bevelhebber Abd-el-Krim in zijn hoofdkwartier, Ajdir, aan te tasten, hebben de Spanjaarden, daarbij geStetwid door Fransche oorlogs schepen,'met man en macht een landing gedaan in de baai van Aïhucemus aan de Noord-Afrikaansche kust. Door een aantal sehijniandingen iih de war gebracht, wisten de Mooren niet het uitgekozen landangspunt, waardoor zij verrast werden bij de feitelijke landing, die snel verliep zonder groote offers en onder dekking van kruis- en afsluitings vuur der Spaansche en Fransche oorlogs schepen. Nu Spanje en Frankrijk gezamenlijk te gen de Berberstammen op gaan treden, lijdt het geen twijfel of er zullen door de opstandelingen harde klappen moeten worden opgevangen In een effen landstreek zou Abd-el- Krim het zeker spoedig moeten afleggen tegen de in den strijd tegen moderne legers gevormde generaals, maar de Riff's hebben de groote bergketens van den Atlas men ravijnen, kloven en andere na tuurlijke hindernissen tot hun beschik king en te hunner bescherming, waar door het voeren van een guerrilla ge makkelijk wordt gemaakt. Gelukt het den Franschen en Spanjaarden niet de Riff's vóór October, wanneer de regentijd be-' gint, er onder te krijgen, dan staat waar schijnlijk een langdurige en bloedige gue rilla in de onherbergzame bergketens van den Atlas voor de deur. BUITENLAND De (land van oen krankzinnige Kort geleden heeft een. zekere Harrison Noel, een milüonnairszooii uit New-York, zich niet ontzien een zesjarig meisje, Mary Dale genaamd, te stelen. Het kind was met haar broertje en zusje in den tuin voor het huis aan het spelen, toen zij plotseling werd weggerukt en in een auto werd gezet, welke naderhand bleek door Noel gestolen te zijn. In volle vaart maakte deze zich daarop uit de voeten. Een der buren had den diefstal evenwel Opgemerkt en volgde den dief eveneens jn een auto. Na een opwinnende jacht door de drukke straten slaagde hij er inderdaad in, den vluchteling te achter halen, doch deze trok een revolver en vuurde eenige schoten af, waardoor de achtervolger aan het hoofd werd getrof fen. Alhoewel de verwondingen niet ern stig waren, verloor deze het stuur en in de hierdoor ontstane verwarring slaagde de vluchteling er in, met zijn buit te ontkomen. Van de ouders verlangde hij een los geld en dezen, voor wdie natuurlijk geen enkele opoffering te groot was, als zij hun klein meisje maar weer veilig onder hun hoede mochten hebben, boden hem Oen ohèque aan. Doch Noel verlangde contant geld. Toen dit niet gauw genoeg kwam, schoot de onverlaat het arme kind je met twee schoten in 't hoofdje dood. De politie evenwel slaagde er in, den dader op het spoor te komen. Eerst bleef hij hardnekkig ontkennen, doch na een verhoor, dat bijna vier-en-twintig uren aan één stuk duurde, kwam de waarheid bij stukken en brokken er uit. Toen bleek ook, dat hij den auto, waarin hij zijn slachtoffer had vervoerd, had gestolen en dait hij den neger-chauffeur daarbij eveneens had vermoord en zijn lijk in de rivier geworpen. Het lijkje van het kind is later op zijn aanwijzing, onder eenige struiken verborgen gevonden. Ongetwijfeld heeft men hier met de daad van een krankzinnige te doen. De pnverlaat blijkt eerst kort geleden uit een sanatorium te zijn ontslagen, ofschoon hij npg steeds sporen van krankzinnigheid vertoonde. Opheffiag fin. toezicht op Oostenrijk. De Raad van den Volkenbond te Ge nève heeft besloten tot een geleidelijke opheffing van het financieele toezicht op Oostenrijk. Leopold Dubois, de voorzit ter van de financieele commissie, die president-directeur is van de Zwitsersche Bankvereeniging, gaf een overzicht van den financieelen toestand van Oosten rijk en verklaarde, dat aan de opheffing van de financieele controle de beide vol gende voorwaarden verbonden zijn, dat nog drie jaar isfng een financieel deskun dige uit naam van den Volkenbond als raadsman aan de Oostenrijksche naiio- naie bank verbonden zal blijven en dat de Oostenrijksche regeering toestemt in een herstel van het toezicht als het zijn financieele verplichtingen niet mocht na komen of het evenwicht in zijn begroo ting ernstig in gevaar mocht komen. De opheffing geschiedt in drieën. Sinds half Aug. is er al een verzachting ingetreden. Aan het eind des jaars wordt het toe zicht voorloopig opgeheven en volgend jaar Juni definitief, als de rekening over het loopende begrootingsjaar bevredigend blijkt te zijn uitgevallen, gelijk verwacht Wordt. Austen Chamberlain wenschte de Oostenrijksche regeering en het Oostèn- rijksche volk geluk "met hun welbewuste opofferingen voor het herstel des lands, bedankte commissaris-generaal Zimmer man voor zijn nauwgezette plichtsbetrach ting en stelde vast, dat het rapport van de financieels deskundigen van den Vol kenbond het vertrouwen in het Oosten rijksche bedrijfsleven gesterkt heeft en de credietwaardigheid des lands ver hoogd. Ramek, de Oostenrijksche bonds kanselier, dankte den Raad voor de aan staande opheffing van de controle en ver klaarde, dat de regeering bij, het parle ment een voorstel zal indienen ter ver wezenlijking van de thans genomen raads besluiten. f De gedlstllleerd-acctyne. In het verslag van de laatste te Leeuw arden gehouden algemeene vergadering der Ned. vereetiiging tot afschaffing van alcoholhoudende di-anken lazen wij, dat het punt Accijns verlaging van de Agenda werd afgevoerd, omdat, de minister van financiën zijn voornemen daartoe had op gegeven. Uit een ingesteld onderzoek is ons gebleken, dat inderdaad het plan om den accijns te verlagen is opgegeven. Naar men zegt, omdat de ambtelijke rapporten uitwijzen, dat de afneming van de veraccijnsde hoeveelheid niet zoozepr is te wijten aan frauduieuzen invoer en frauduleus stoken, maar goeddeels aan verminderd gebruik. Een verlaging van den ac&jns zou dan inderdaad, aldus is de redeneering, tot vermeerdering van consumptie leiden, en daaraan wil de mi nister niet medewerken. De bczutnlgloggcominlssle-Pop. Het Hdb. verneemt, dat de samenstel ling van de nieuwe Bezuinigingscommis sie, waarvan reeds tot voorzitter is be noemd de oud-minister van oorlog, de zal op Woensdag 16 September a.s. spreekuur bonden toot Tandheel kunde te Haamstede ln 't Pension „Zee, Bosch en Duin'*, Tan 9,30— 1,30 uur T.m. en Donderdag 17 September a.s. te Zierikzee, Tan 10—4 uur, ten huize van I. HAGF, Meubelhandel, Appelmarkt 365. heer Pop, thans vaststaat. Zooals wij reeds vroeger gemeld hebben, heeft de heer Pop, in overleg met de regeering, de uitnoodiging tot de uitverkoren personen gericht. Aangezien de Bezuinigingscom missie onder den heer Pop een geheel nieuwe taak zal hebben, zal zij worden gebaseerd op een nieuw Kon. Besluit, dat wel niet zoolang meer op zich zal laten wachten. Zij wij wel Ingelicht, dan I zal de commissie niet gelijk bij de vo rige samenstelling, een eigen onderzoek instellen. Eigen inspecteurs zal zij dan ook niet meer hebben. Zij zal eigenlijk Werken als een hoogere instantie in be- zuiniigingsaangel egenheden, w aaromtrent lagere instanties met Departementen van Algemeen Bestuur niet tot overeenstem ming mochten kunnen komen. De zaken zdtlen de commissie dus ter beoordeeling worden aangebracht. Zij zal echter naar wij meenen te weten, ook op eigen aan stichting een onderzoek, of een hernieuwd onderzoek kunnen laten instellen, maar dan door bestaande, voor het bezuini- gingswerk aangewezen organen en j>er- sonen. tandpfjen aangeztohtspljn verdrijft men het beste met Buisje 75 ot. (Myohardt) K., 41 j.. aannemer te Bruinisse: 9 X f 0,51) en 44 X f 0,50 en 44 X f 0,50 ei SXf 0,50 b. s. 9 X 1 en 44 X 1 en 44 X 1 en 5 X'1 d. h.; dezelfde: 12 X f 0.50 en 60 X( f 0,50 en 5 X f 0,50 b. s. 12 X 1 en 60 X 1 en 5 X 1 d. h.; dezelfde 60 X f 0(50 b. s. €0 X 1 d. h. In het verslag der zitting van 2 Sep tember 1925 is niet opgenomen: Niet-ontvankeiijk verklaring van het O. M., D. d. J. te Ouwerkerk; A- P. P. te Ouwerkerk; L. H. te Dreischor. Burgemeester voor de rechtbank. Voor het gerechtshof te Arnhem is met gesloten deuren behandeld de zaak tegen den burgemeester van Lienden, C. de J., die voor de rechtbank te Tiel wegens aanranding van een vrouw had terecht gestaan, doch was vrijgesproken. De adv.- generaal eischte tegen beki. een gevange nisstraf van een maand. De verdediger pleitte bevestiging van het vrijsprekend vonnis der rechtbank. Poging tot doodslag Voor de rechtbank te Breda heeft ze kere V. terecht gestaan, beschuldigd van poging tot doodslag op den veldwachter van Teteringen, M. genaamd, in den avond van 1 Augustus 1.1. De veldwachter verscheen tijdens een ruzie tusschen eeni ge personen in een café en wilde de vechtenden scheiden, waarbij V. hem in den linkerarm een ernstige snijwonde toe bracht. Daarna stal? hij nag tweemaal naar hem zonder hem echter te kwetsen. Er waren 4 getuigen gedagvaard. Dr. S. gaf eenige inlichtingen over den aard der verwendingen en verklaarde, dat indien de steek eenigszrns anders was aangeko men, de wonde zeer ernstig had kunnen zijn. De officier van justitie eischte te gen beki., dien hij een gevaarlijk bandiet noemde, als bezwarende omstandigheid aannemende, dat de aanslag gepleegd is op een politiebeambte, een veroordeeling wegens poging tot doodslag en zware mishandeling, een gev.str. van 2 jaar en 6 maanden. Beki. heeft een zeer ongun stig verleden. ON DBRWU&. PREDIKBEURTEN. Uit Stad en Provincie. ZIERIKZEE. Wij '/erwij zen naar die dm dsit nummer voorkomende advertentie van de sociëteit „Concordia", waarbij een Dan- cingcabaret wordt aangekondigd. Zondagavond heeft een danswedstxijjd plaats om fraaie prijzen, onder leiding van den heer Joh. F. A. Theewis. Êen jury zal worden gevormd', teneinde de punten vast te stellen voor rythme, stijl en. houding, waarna prijzen voor de win nende paren zullen worden uitgereikt. De werkelijk fraaie prijzen zijn' te be zichtigen in de etalage van de firma Blom-Sens, Havenplein. Heden (Vrijdag) heropent de Con certzaal met twee dagen Bioscoop, be werkt door den ons van het vorig jaar voldoende bekenden heer Brouwers Men opent die dagen m,et de komst van Watt en Half Watt", die, volgens de affiches thans „in den zevenden hemel" zijn. Naar wij hopen zullen zij het den bezoekers Ook weten te brengen. Yan Zondag tot en met Vrijdag, worden we dan weer vergast door eenige opvoe ringen van het „Rotterdamseh Hofstad- Tponeel". Zondag een hunner successtukken ,jde Korte Broek", met Lilly Bouwmeester in den hoofdrol. De Pers zegt ervan: Deze echte humor blijkt wel uit de kiesche geestigheid, waarmede de schrij- j vers het geval van een als man verkléed en voor man doorgaand meisje drie be drijven lang boeiend wisten te maken. Het is te meer de moeite waard het stuk te gaan zien, wijl Lilly Bouwmeester in de travesti-Tol verrukkelijk is van ge vatheid, parmantigheid en charme. Maandag krijgen wij op veler verzoek eene herhaling van „Boefje", dat nög steeds niet uitgespeeld raakt, wij zouden haast zeggen, steeds meer succes krijgt Eene nadere aanbeveling voor dit ge voelig stukje memschenleven is zeker wel Overbodig. Dinsdag vpjgt dan „Vlindertje", een speciaal voor Annie van Ees geschreven tooneelstuk door Henri Borel. Ook hier van staan de uiitnemenste recensies ten onzen dienste; wij laten er hier eene enkele volgen: Het leed van. het arme „Vlindertje" heeft blijkbaar velen in het gemoed ge grepen. Annie v. Ees speelt Vlindertje terecht sober en ongekunsteld, ook in de slotscène, die t<5t dieper, meer theatrale, intonatie zou kunnen verleiden... 't Hof stad-Tooneel, dat vertrouwd is met de sfeer der residentie, heeft oak hier niet Vlindertje een zeer talrijk publiek ge trokken. De heer L. M. Steendam, rijksklerk der Inspectie alhier, is met ingang van 14 dezer gedetacheerd naar 't kantoor Sluis. RECHTZAKEN. I ZIERIKZEE. Door den kantonrechter zijn ,op 9 Sept. 1.1. veroordeeld wagens I overvan de Arbeidswet: W. vv ELLEMEET: Tot hoofd der school al hier is benoemd de heer H. Friso te Peize (prov. Drente), No. 1 der voordracht In het belang van het onderwijs hoopt men, dat hij spoedig zijne functie zal kunnen aanvaarden. Bij het te 's-Gravenhage gehouden examen voor gymnastiek 1. o. slaagde o. a. mej. M. J. Vink te Brouwershaven. KUNSTEN ES WKTKNSCiüPPjKN Behoud ven natuurschoon. Naar de ,,Res.bode" meldt, zullen bin nenkort bepalingen verschijnen, welke het tenietgaan van landgoederen en oude schilderachtige molens zullen tegengaan. De bedoeling is, dat deze bepalingen zul len van kracht worden op 1 Jan. a.s. Nog diit jaar zal, zegt het blad voorts, het wetsontwerp tot wijziging van de Monumentenwet worden ingediend, daar het overleg met de kerkelijke autoritei ten reeds tot resultaat heeft geleid. ^LCCHT V AART De nieuwe pooltocht van Amundsen. Kapitein Amundsen heeft een van de nieuwste Italiaansche bestuurbare lucht ballons gekocht, om daarmee het volgend jaar een nieuwen Pooltocht te onderne men. Amundsen was voor dat doel -in Rome gekomen, en hij had verscheiden malen een onderhoud met Mussoljni. Het luchtschip zal worden bemand met Ita lianen, doch het zal de Noorsche vlag voeren. Amundsen had de keus uit ver scheiden luchtschepen, doch hij koos de Ho. 1 (met een capaciteit ^an 18,500 kub. M., lengte 106 'M-, drie motoren van 245 P.K. elk, snelheid 50 a 60 zeemijl per uur, vliegradius 2000 zeemijl). Het lucht schip was 1 Maart 1924 gereed gekomen. Amundsen wil Juni 1926 de tocht naar de Noordpool aanvaarden, met Spitsber gen als pprd van vertrek. S P O R T. ZIERIKZEE, 6 Sept. Wedvlucht der Postduivenvereniging „Prms Hendrik" al hier, van Hall (België). In de vlucht 86 stuks oude en jonge duiven. Lossing 9,30 uur. Afstand 125 KM. Wind: West. 1. J. P. J. den .Boer, 11.54.111/2 u-J 2. M. Koopmen, 12.1.55 u.; 3. B. Post, 12.4.14i/2 u.; 4. W. Schot, 12.6.14 u.; 5. B. Post, 12.7.461/2 u i 6. L. Tuinder, 12-9.4 u.; 7. id., id.; 8. w. Schot, 12.10.4 u.; 9. B. Post, 12.18.231/2 u.; 10. M. Kooiman, 12.24.25 u 11. B'. J. v. d- Vate, 12.27.10; 12. M. Koopman, 12-30.25 u.; 13. id. 12.36.25 u.; 14. W- Pankow, 12.45.19 u.; 15. B. Post, 12.45.66 u.; 16. M. Koopman, 12.53.25 u.; 17. M- C. v. <T. Vliet, 12.53.261/2 u.; 18. L. den Dekker, 12.53-27 u. Droef einde van een schooltochtje. Dinsdagmiddag heeft op den Apeldoorn- schenweg bij Apeldoorn, een luxe-auto, bestuurd door iemand uit Aerdenhout, een 12-jarig jongetje, wonende te Wilp (gem. Voorst) aangereden, me? het gevolg, dat diit in hoogst bedenkelijken toestand naar het Apeldoornsche Ziekenhuis werd-over gebracht. Het had een been- en een arm- fractuur, benevens een groote wonde aan het hjOpfd en is 's avonds overleden. Het Zondag 13 September te Zierikzee. Ned. Her?. Kerk. Nieuwe Kerk. 10 ure, ds. Waardonburg (Doopsbediening). Kleine Kerk. 10 ure, ds. de Roode. Luth. Kerk. 10 ure, ds. Grottendiek van Dordrecht. Geref. Kerk. 10.30 en 6.30 ure, ds. Wielenga. Chr. Geref. Kerk. 9.30, ds. v. d. Molen (Voorber. «H. Av.), 2 Leesdienst en 6 ure, ds. v. d. Molen. Donderdag 17 Sept. 6.30 ure, ds. J. Jongeleen van Hilversum (alles oude tijd). Evangelisatie Jeruêl II. 10.30 en 7 ure, gewone dienst. Oud-Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 ure (o. t.), Leeskerk. j Ai»lu Argcga 'HOEST bonbons kind maakte met zijn medescholieren on der geleide van het hoofd der school een tochtje irn twee autobussen door Apeldoorn en omstreken en werd aange reden toen het met zijn makkers de bus sen had verlaten en zich met een spel letje vermaakte. De Apeldoornsche politie heeft de zaak in onderzoek; vermoedelijk treft den be stuurder der auto geen schuld. Ook loopt het gerucht, dat 't jeugdige slachtoffer aan de waakzaamheid zijner geleiders zou zijn ontsnapt. De Zeeuwsche op 't bankbiljet. Volgens het „Vad." heeft de dienstbode van den agent der Nederl. Bank te Middelburg ge diend als model voor het portret op het nieuwe bankbiljet van f10. TKLEGRAMEN, AMSTERDAM (V.-D.) Het Eerste Ka merlid, jhr. R. R. L. de Muralt, burge meester van Borculo, heeft, toen hij een dézer dagen nkar den Haag ging, een ernstige aangezichtsinfectie gekregen. Hij is ter veTplegiing in de Emma-kliniek te Utrecht opgenomen. Zijn toestand is be vredigend. LONDEN (V.-D.) De correspondent van de „Daily Mail" meldt, uit Parijs, dqt de operaties in Marokko in de beslissende phase zijn gekomenen het lot van Abd el Krim binnen enkelé dagèn bes'.ist zal zijn. Volgens Donderdagavond ontvangen telegrammen vallen de Franschen over een frpnt van 40 mijlen aan. Twee groe pen zijn gevormd om de Berbers in te sluiten. De eerste operaties zijn geslaagd; aan de Spaansche zijde deed de vijand eenige tegenaanvallen. PARIJS (V.-D.) Het gnoote offensief der Franschen tegen de Marokkaansche opstandelingen is hedenmorgen begon nen. De „Echo de Paris" meldt, dat de toestand te Damascus rustig, doch niet zonder gevaar is. AMSTERDAM (V.-D.) Hedenmorgen is bij den spoorwegoverweg onder de ge meente Diemen, een boerenwagen, ver moedelijk doordat de boomen van den pverweg niet gesloten waren, door den sneltrein, die om 9.20 uit Maastricht kwam, aangereden en totaal versplinterd. De man die pp den wagen zat, alsmede 't paard voor den wagen gespannen, werd gedood. PARIJS (V.-D.) De staking der bank bedienden is geëindigd. LONDEN (V.-D.) Alhier is een particu lier telegram uit Marokko ontvangen, waarin wordt medegedeeld, dat Abd-el- Krim gevlucht zou zijn, na de regeling aan zijn oom te hebben overgedragen. BURGERLIJKE STANDEN. G e b o r e a 1 4 Sept. Aart Hendrik, zoon van W. A. van Dijk en P. J. Stoutjesdjjk. 4 Catharina Neeltje, dochter van Ph. J. Blok en C. N. Vermeiresen. 6 Karei, zoon van P. Holm en C. P. Sies. 8 Cornelis Adrianus. zoon van C. van Loon en E. G Ngsse. Gehuwd! 11 Sept. Leonardus Bernardus de Smit, 24 j., jm. en Johanna Cornelia Gilden, 21 j-, jd. Overleden: 7 Sept. Leendert vnn Bêveren, 65 -j., echt genoot van A. van der Maas. TBLEGRAFI8CH WEERBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Heteor. Initl'nut te De Blldt, naar waarnemingen verricht ln den morgen van 11 Sept. Hoogite barometerit. 767 5 te Valentla. Laagste 750,6 te Hamburg, verwacht tot dei avond vin 12 Sept.: m*est matige r oordolDke wind, zwaar bewolkt tot betrokken, aanvankelijk nog enkele regenbuitjes, later opklarend, kans op nachtvorst, later iets zachter. Fletser» licht opt van 11—12 8ept. van 7,55 a.m6,— v.m. 12—13 7,52 n.m.—6.02 v.m. ,13 14 7,50 n.m—6,03 v m.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1925 | | pagina 1