WEES SLIM GEBRUIK GLIM Gemeente Noordgouwe. RENËSSËl recht gestaan de werklooze F. uit Ze venbergen, die, terwijl hij wist, dat het verstrekken van valsche opgaven aan den ambtenaar, belast met de regeling der steunuitkeering voor werkloozen aldaar, strafbaar was, gedurende Januari en Fe bruari opzettelijk zou hebben verzwegen, dat het gezin, waarvan hij kostwinner was, nog uit anderen hodfde inkomsten had. Gedurende twee maanden had hij daarvoor onrechtmatige® steun getrok ken. De ambtenaar van het O.M. eischte tegen den bekl. wegens valschheid in geschrifte een gevangenisstraf van 2 m. ONDERWIJS. Als afgevaardigde naar de Alg. Verg. van het „N. O. G." op 3 en 4 Aug. te Assen te houden, is in de 1.1. Zaterdag gehouden ledenvergadering van de afd. Tholen benoemd, mej. C. A. Hartoig te flcherpenisse. Dezer dagen werd door'n deputatie uit de onderwijzers in de onderwijsin spectie te Middelburg aad den vroegeren inspecteur, den heer J. N. Pattist te 's-Gravenhage namens de Zeeuwsche on derwijzers als blijk van hoogachting en waardeering een keurig bewerk* \aibum aangeboden, bevattende de handteekenin- gen van een groot aantal onderwijzeres sen en onderwijzers uit de vroegere in spectie van den heer Pattist. Daarbij was gevoegd een fraai schilderstuk van den Middelburgschen schilder Louis Heijmans. Album en schilderstuk werden door den heer Pattist met gioote erkentelijkheid in ontvangst genomen, terwijl hij de de putatie verzocht zijn bijzonderen dank voor deze vriendelijke attentie aan zijn iZeeuwsche vrienden over te willen brem gen. Voor de akte van bekwaamheid in de gem1.-administratie slaagde deze week te 's-Gravenhage o.a. de heer P. L. v. Velze te St.-Maartensdijk. Bij het te Rotterdam gehouden exa men voor onderwijzer slaagde o.a. dhr. Th. de Regt te Zierikzee. POST EN TELEGRAPHIE. De kantoorbediende 2e klasse P. Staal van het post- en telegraafkantoor te Zie-, rikaec is bevorderd tot kantoorbediende le klasse. I Internationaal telefoonTerke^r gedurende den nach*. Het Ned. correspondentiebureau meldt thans over de uitbreiding van. het nach telijk intervocaal telefoonverkeer, waar omtrent onlangs al een en ander is be richt, dat met ingang van* 1 Juli de kan toren Arnhem; Assen, Groningen, 's-Her- togenbosch, Leeuwarden, Maastricht, Mid delburg, Utrecht (met Bilthoven) en Zwolle ook gedurende den nacht, met uitzonde ring van de nachten, volgende óp. 2k>n- ep feestdagen, voor het interlocaal telefoon verkeer zullen zijn opengesteld. VERKOOPENGEN, ENZ. ZIERIKZEE, 24 Juni. Ten overstaan van den notaris H. J. van Nouhuijs wer den alhier op heden in het openbaar verkocht: gemeente Zierikzee, 1. De ge bouwen met erven der voormalige- mee- stpof bij de Verrenieuwstraat, in massa ,vpor f 5025; 2y Het woonhuis en erf „aan de Zevengetijstraat voor f 1800; toebe- (ding f 20; 3. 21 are 40 c.a. (154 r.j tuin grond aan den Grachtweg voor f 1951. BURGH. Ten overstaan van notaris J. C. Dalebout té Renesse werden heden in het openbaar verkocht diverse per- ceelèn hooi- en nagras voor den heer J. Jonker alhier. Hooigras voo|t f 571» f 62, f 51, f 52; nagras vooir f 23» f 13, 15 len f 14. Alles per gemet. Doot denzelfden notaris ^werden ten verzoeke van den heer I. A. Boot te Burgh publiek verkocht: hooigras voor f 63; alles per gemet (41 A. 68 c.A.) AANBESTEDINGEN. STAVENISSE. Dinsdagmiddag werd al hier aanbesteed door het Bestuur van het Waterschap Stavenisse, het herstel, de vernieuwing en het onderhoud tot 30 April 1926--van de aarde-, kram-, rijs-, en steenglooiïnigswerken aan de water- keering van genoemd waterschap. De be grooting was f 9492,88. Inschrijvers waren de heereu: W. van Vossen, St.-Annaland, f10175; J. de Maagd, Hontenisse, f10020; J. A. Dorst Cz., Stavenisse, f9850; M. v. d. Velde, Bruimisse, f9450; Joh. Blenbaas, St.-Annaland, f9300; Adr. Wesdorp, Sta venisse, f8980. (Gegund). &ERKNÏEÜWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te Amsterdam, J. J. C. Kar- res te Oosthem (Fr.) Te Oudshoom (Geref. Evangelisatie), C. J. Leenmans H.Az. te Gameren (Gld.) Te Ouddorp, P. de Looze te Renkum. Aangenomen: Naar Hillegom, J- H. Grolle te Sloten (Fr.). Naar Klaas waal, H. Bogers te Zoeten (Gld.) Bedankt: Voor Zegveld, J. C. Klomp fct Westbróek. Ds. P. de Looze te Renkum hoopt D.V. 15 Juli a.s. zijn 25-jarig ambtsjubi leum te vieren. De a.s. jubdilaris aan vaardde de bediening te Oud-Vosmeer op 15 Juli 1900, vertrok in 1907 naar Waar der, in 1915 naar Barneveld en 6 Oct. 1918 naar Renkum. Op het drietal te Haskerhjorne—Oude- haske komt voor ds. van Griethuijzen te Npordgouwe. Geref. Kerk. Beroepen: Te Middelburg (vac.-L. Bou rn*), A. M. Boeijenga te Sassenheün.- Te Werkendam, P. van der Sluis te Dirks hom (N.-H.) Te Burum (Fr.) W. Doo- renbos te Midwolda (Gr.). Te H.-I.- Ambacht, W. F. C. v. Helsdingen 'te Augustinusga (Fr.) Aangenomen: Naar Vreeswijk, A. M. van den Berg te NieuWerkerk a/d. IJssel. Naar Uithoorn, H. Boswijk te Gaast (Fr.)- Bedankl: Voor Oudega (Sm.), H. Th. van Munster te Echten (Fr.) Chr. Geref. Kerk. BeroepenTe Franeker, M. Holtrop te Ulrum. Bedankt: Voor Werkendam, N. Bijde- mast te Rotterdam. Geref. Gem. Beroepen: Te Nieuw-Beijerland, D. C. Overduin te Giesséndam. TAN HEINDE EN VER? Te Minden is het proces begonnen in verband met het ongeluk bij Valtheim op 31 Maart j.l., toen bij 't overtrekken van de Weser 80 militairen en een burger het leven verloren. Het O.M. is tot de slotsom gekomen, dat de bevelvoerende luitenant de catastrofe heeft veroorzaakt door nalatigheid. Een honderdtal jeugdige Chineezen drong je Parijs het Chineesche legatie- gebouw binnen en dwong den gezant ver schillende geschriften te teekenen. De politie kwam' spoedig tusseheobeide en uit het ingestelde onderzoek bleek, dat het gebeurde door communisten op touw was gezet. t V.-Dj. maakt pielding v^n een be kendmaking van- den burgemeester van Keulen, dat binnenkort in de kathedraal het stoffelijk overschot zat worden bij gezet van een onbekend soldaat De toestand in China krijgt steeds ernstiger aanzien. Te Hongkong is een comité uit de stakers gevormd, dat on der bescherming van de regeering van Kanton staat en een reeks radicale eischen heeft gesteld. Het vliegtuig, waarmee Amundsen en zijn tochtgenooten uit de Poolstreek zijn teruggekeerd, is behouden in de Koningsbaai op Spitsbergen aangekomen. De New-York Times doet onrustba rende mededeelingen over de ernstige gevolgen, die de bereiding van Tetrame- thylgas in een fabriek te Deepwater (New- Jersey) gehad heeft. Het blad verzekert, dat 300 menscherï in achttien maanden dientengevolge door loodvergiftiging zijn aangetast. Vier zijn. er het vorige jaar aan bezweken en vier in 1925. In Spanje zijn Zaterdag j.l. zware pnweders voorgekomen, welke overstroo- mingen hebben veroorzaakt. Er zijn 14 personen door den bliksem gedood. Er is te Sófia (Bufgarije) een proces gaande tegen de weduwe van den ex- minister Stamboeiii'ski, Jn verband met de zeer groote geldsommen, onder meer 2 millioen Zwitsersehe franken en 7.5 millioen leva, die indertijd na het ter dood brengen van den dictator-minislter- president in zijn woning ontdekt waren en waar toen beslag op gelegd was. Een érnstig ongeluk heeft er Zon dag in het Ertsgebergte plaats gehad. On geveer 120 leden van een mandolineclub uit Dresden maakten een uitstapje op een vrachtauto met aanhangwagen. Bij den terugkeer reed de auto tegen gen boom1, met het gevolg dat de aanhang wagen pmsloeg. 75 personen werden ge wond, waarvan 23 zeer ernstig. De be stuurder werd in hechtenis genomen. Men vermoedt dat hij door te snel te rijden het pngeluk heeft veroorzaakt. Er zijn thans, blijkens een mededee- ling van de Britsche admiraliteit, 76 vreemde oorlogsschepen in de Chinee sche wateren, ter bescherming van leven en eigendom der in China levende buiten landers. De Russische gezant te Peking heeft verklaard, dat Rusland bereid is onmid dellijk een Russisch-Chineesche conferen tie bijeen» te roepen. In Zuid-Amerika heerscht een barre winter. Het verkeer ondervindt vertra ging doordat m sommige gevallen de stoomketels der locomotieven vastvriezen. De moeilijkheden in China worden nog vere gerd doordat thans ook ongun stige berichten, uit Mandsjóerije komen, waar naar het schijnt de communis ten het volk hebben opgehitst. Alle Chineesche banken in Honkong Zijn gesloten, teneinde stormloop te voor komen. De toegangen worden door de gewapende macht bewaakt. De Fransche en Spaansche gedele geerden hebben een overeenkomst onder teekend voor de bewaking van de kusten van Marokko, teneinde het smokkelen in wapens tegen te gaan. f President Goolidge heeft in een rede verklaard, dat hij in December het Con gres een nieuwe verlaging van de be- jastingen zal, voorstellen. Hij verwacht een batig slot van 200 millioen dollar aan het eind van het loopende begroo- tingsjaar. Statistieken, samengesteld door het Hcngaarsché ministerie van onderwijs hebben een zoo sterke toeneming van het aantal analphabetén in Hongarije aange toond, dat besloten is een krachtige actie tegen dit euvel te beginnen. Een prijs vraag wordt uitgeschreven voor een a b c boek voor zelfonderricht der anal- phabeten. f Tengevolge van zware bandjirs in het Palopposche nabij Makassar (Celebes) zijn dertien personen verdronken. Er is «ware schade aan vee en huizen toege bracht. Vijf kampongs zijn vrijwel weg gespoeld. Vier bruggen zijn stukgeslagen. De nieuwe Belgische Premier, Poul- let en de nieuwe minister van buitenl. zaken Vandervelde, hebben resp. in de Kamer en den Senaat de regeeringsver- klaring voorgelezen. In Kanton is het tusscheln de Chi neezen en vreemdelingen tot botsingen gekomen. De Engeische en Fransche ma riniers vuurden met machinegeweren. VERSCHILLENDE BERICHTEN Motor- en auto<sngelukken. Op den Zeeweg te Bloemendaal, bij de waterlei ding, heeft een ernstig ongeval plaats gehad. Drie motorrijders reden op korten afstand achter elkaar in de richting van Zaadvoort. Een van hen moest vermoe delijk voor. een wielrijder uitwijken en kwam daarbij te vallen, wat tot gevolg had, dat de twee anderen op hem reden en, eveneens vielen. Twee van de motor rijders z'ijn naar het St.-Elisabethgasthuis vervoerd. De derde motorrijder en twee dames, die op de duozittingen hadden ge zeten, liepen onbeduidende wondjes op1. De gewonden, wanende te Schoten en te Haarlem, hebben vermoedelijk een hersenschudding gekregen. Zaterdag is te Aalbeek de 80-jarige pater F. X. R., leeraar in de scheikunde aan het St.-Ignatius-college te Valken burg, toen hij, zijn brevier biddend, uit den tuin van de buitenplaats der paters kwam gewandeld, door een auto over reden en vreeselijk verminkt. Een half uur later is hij' overleden. De monteur Groustra uit Groningen, reed Zondagavond op de Slochterstraat onder Sappemeer met een auto in een droge sloot. Zijn negentigjarige groot moeder werd gedood; hij zelf en twee zusters kwamen er vrijwel ongedeerd af. Moordaanslag? De koopman S. B., wo nende ten huize vanA. van E., aan den Renswoudsche weg, nabij Veenendaal, meent, dat er Zondagmorgen vroeg pp hem is geschoten, en dat in zijn kosthuis zijn portefeuille met ongeveer f 1200 is gestolen. Zijn kosthüisbaas en zekere V. zijn aangehouden. Te veel pillenHet driejarig dochtertje van den heer L., aan de Veenenlaan te Hoorn, heeft een doosje met malaria- pillen weten te bemachtigen en- 25 van die pillen opgegeten. Het kind is onder hevige pijnen overleden. Abortus? Zaterdag werd te Roosendaal de 22-jarige dienstbode D. R., aan wie de toegang tot de ouderlijke woning te Kruisland was ontzegd en die de laatste dagen, zwervend was, wegens ziekte op genomen ten huize van een familie aan den Heirwég, waar haar zuster dienstbode was. In den nacht van Zaterdag op Zon dag is het meisje onder verdachte om standigheden overleden, vermoedelijk ten gevolge van de overtreding, bedoeld bij 295 of 297 Wb. van Strafrecht. De politie heeft de zuster van de overledene, die de daderes schijnt te kennen, in arrest gesteld. Wind Zuid-West. Ie pr. J. Luijendijk, 1.1.46 uur; 2e pr. j. B- M. den Boer, 1.19.11 uur; 3e pr. R. Eikema, 2.40.14 uur; 4e pr. H. Padmos, 3,45 uur. OUWERKERK, 20 Juni Korf bal wedstrijd Ouwerkerk O. K. C. I—Bruinisse R- O. D. A. II, 4-2. CORRESPONDENTIE. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der redactie)i Copy wordt niet teruggevonden. Zibrikzbb, 22 Juni 1925. Mjjjriheer de Redacteur l Verleen my B.v.p. een plaatsje In Uw veel gelezen blad. B(j voorbaat mijn dank! Het is den laatsten tyd meer dan eens voorgekomen, dat kinderen op school vergeten werden. Nu verspreidt zioh door Zierikzee het gerucht, dat ook ik één mijner leerlingen tot 'a avonda half 10 in school zou hebben laten zitten. Niets is minder waar, want wat ia het geval Op Maandag 8 Juni j.l. komt 's avonds ongeveer 9 uur aan mijn huls een.meisje met de vraag, of haar broertje misschien ook in school was bly ven zitten, want hij was na vieren nog niet thuis geweest. Ik wist zeker, dat de jongen dé school verlaten had. Maar voor alle zekerheid ben ik gaan kijken, of ik me soms ver gist had. Maar er was in sehool natuur lijk Diemaud te vinden. Toen ik om half 10 bij de ouders van den jongen kwam, was deze net thuis gekomen. En wat bleek? Hy was na vieren met een kameraadje koeien gaan wachten aan den zeedijk tot 9 uur, had op den terug weg een pak slaag opgeloopen van andere jongens en kwam zoodoende om half 10 schreiende thuis. Dit is, M. de R., de ware tosdracht der zaak. Ik hoop, dat hiermede het praatje de wereld uit is. Hoogachtend, Uw dlenstw. dienaar, A. PAAUWE. ZEETIJDINGEN. ZIERIKZEE, 21 Juni. Uitgeklaardschoe ner ,,Libella", kapt. B. Boerma, met dak- •uapuoq jbbu uba uauuad 23 Juni. Ingeklaard: barge „Mag- gie'', kapt. I. Coker, met ledige flesschen van Londen naar Remagen. Het verslag der Dinsdag gehouden Excursie van de Tuinbouwvereeniglng moest tot Vrijdag wachten. Db Redactib. VERBETERING. Uit de Maandag geplaatste advertentie overname zaak I. J. STOUTJESDIJK, Oud- Vos«emeer, zou men de gevolgtrekking kunnen maken dat die zaak te Oud-Vosmeer gedreven wordt.. Dit geldt echter voor St.-Annaland en omstreken. Db Dibbctbur. Advert^tïe n. GEBOREN: NICOLAAS, Zoon van P. VAN DER LINDE en J. VAN DER LINDE- zuurmond. Soharbndijeb, 24 Jnni 1925. VERLOOFD: M. H. VAN NIEUWENHUIJZEN Ad. en J. WISSE Jz. Dirksland, ann a-j acob apoldbr 24 Jnni 1925. Heden overleed te s-Oravenhage onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante, Mejuffrouw ELIZABETH RIBBENS, in den ouderdom van 54 jaar. Zibrikzbb, 23'Juni 1925. Uit aller naam G. H. P. RIBBENS. Tijd D. 25 V. 26 Z. 27 Z. 28 M. 29 D. 30 W. 1 Tjjd TELEGRAMMEN 's-GRAVENHAGE. Het gerechtshof te 's-Gravenhage heeft vandaag uitspraak gedaan o.a. in de volgende zaken J. B., natuurgeneeskundige te Rotter dam was door de rechtbank te Middelburg met vernietiging van het vonnis van den kantonrechter aldaar, die hem tot 3 maanden heehtenis had veroordeeld tot 1 maand hechtenis veroordeeld. De Hooge Raad vernietigde dit vonnis en verwees de zaak naar het Hof. Opnieuw recht doende heeft het Hof beklaagde schuldig verklaard aan het onbevoegd bulten noodzaak uitoefenen van de geneeskunde en hem eveneens veroordeeld tot 1 maand heehtenis. J. H„ zaadhandelaar te Bralnissi, was door den Politierechter te Middelburg wegens eenvoudige beleediging ver oordeeld tot f 100 boete subs. 50 dagen hechtenis. Het Hof bevestigde dit vonnis 'Te 'sGravenhage zijn tussoh'en partijen onderhandelingen geopend tot eventueele beëindiging van het conflict in het schildersbedrijf, dat reeds eenige maanden bestaat. HEERLEN (V.D.) De heer D., be heerder der Mlddenstandsbank voor Limburg, by kantoor Sittard, is gisteren middag weer óp vrye voeten gesteld. Hij was gearresteerd- in verband met de op dat filiaal gepleegde diefstallen. LUTTERADE (Limburg). Gisteren middag is de gehuwde Dultsohe werk man L. van de in aanbouw zynde wevery gevallen. Hy was onmtddeliyk dood. LONDEN (V.D.) Volgens hier uit Sjanghai ontvangen berichten, heeft de zoon van Tsjang-tso-Lin de staat vao beleg geproclameerd in Sjanghai. PARIJS (V.D.) De Kamer heeft na langdurige debatten over do Marok- kaansehe kwestie een motie van ver trouwen in de regeering aangenomen. Vervolgens stemde do regeeriog voor de opheffing der zitting. PEKING (V.D.) Het diplomatieke corps heeft besloten on dorhan delingen te openen met de Chineesche regeering, teneinde de verantwoordoiykheid vaat te stellen voor de gruwelen te Sjanghai en te trachten den toestand te regelen. S PORT. ZIERIKZEE, 21 Juni. Wedvlucht der Ppslduivenvereen. „Prins Hendrik" alhier, van Tourie (Frankrijk), in de vlucht 22 j" stuks; lossing 5 uur; afstand 452 K.M. van Hoogwater en van Laagwater Oyer de maanden Juni en Juli. Hoogwater: Laagwater? f v.m. 6,15 n.m. 6,25 vjh. 11,40 nin 12,12 6,51 7,01 n.m. 12,20 12,51 7,27 7,38 1,— 1,08 8,07 8,18 1,35 2,03 8,53 9,06 2,22 2,54 9,48 10,02 3,15 3,46 10,46 11,09 413 4,46 van H.W. te Dordrepht 3,15 uur later. L.W. 5,30 Heden overleed ten nfijnen huize, zacht en kalm, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, MARIA DE GRAAF, Wed. M. GOUDZWAARD, in den ouderdom van 86 jaar en 6 maanden. Oosterland, 23 Juni 1925. Namens de Familie, G. J. KRAKEEL. IfiARKTRERmSKTENo' - ROTTERDAM, 22 Juni. Binnenl. Granen en peulvruchten. De aanvoer van alle ar tikelen wordt te' gering, ein derhalve zal tot aan den nieuwen oogst geen noteer ring meer worden opgemaakt. 23 Juni. Ter veemarkt waren heden aangevperd: 301 paarden, .21 veulens, 568 magere runderen, 684 vette runderen, 292 vette kalveren, 702 nuchtere kalveren, 171 schapen of lammeren, 192 biggenl, 7 bok ken of geiten en 54 overioopers. Prijzen per 1/2 kg1.: koeien 38—50 571/2—60 ct.; ossen 50—53—60 ct. stieren 41—48—531/2 ct.; kalveren 60—70—80— 821/2 ct. Prijzen per stuk van miager Vee: melkkoeien f 290f 475, stieren f 120 f 600, paarden f 200—1' 350, slachtpaarden f 100—f 200, hitten f 150—f 300, veulens f 80—f 120, fok nuchtere kalveren! f 20 f 35, slacht nuchtere kalveren f 18—f 22, kalfkbeien f 300f' 480, pinken f 110 f 160, vaarzen f 170ff 250, bigglei* t 12— f 22, dito1 per weekj f 2,25—f 2,75, over ioopers f 20—f 32. 23 Juni. Rotterdamsche Cons.-veiling Weenaplein. Aanvoer 165.000 stuks. Kip peneieren van f 5,50—f 7,25, eendeneieren f 6—f 6,50, kalkoeneieren f' 13. GOES, 23 Juni. Eieren. Opgaaf van de. Landbouwcommissie f 5,20. V.P.Z. verliep, aanvoer 26.700 stuks f 5,50. Coöperatieve Veiling Zlerlkioo. Veiling van Dinsdag '23 Juni. Aardappels (oude) 3—7 Ct., dito (niea- we) 28 ét., Aardbeien 26—40 ct., peulen 37 Ct., doppers 27 ct. per kilo; kropsla f2 per 100. 4 Groentenveiiing S. V. O. B, Veiling van 22 Jujii. Kropsla 2 ét. per krop; peulen 30 ct., tuimboonen 14 ct., doperwten 21 en 30 ct. per K.G., wortelen 12 a 13 ct. per bos; bloemkool 12 a 13 ct. per stuk; smijboonen 60 Ct.,* suikerboomen 65 ct, aardbeien 30 tot 40 ct. per kilo. Stoomzutvelf&briek De Duif". Prys der boter f 1,25 per pond. TELEGRAFISCH WEEKBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt, naar waarnemingen verricht in öea nr.orgeu. van 24 Juni. Hoogste barometerst. 770,9 te Vestman oer. Lftaggtö 752,5 te Memel. Verwaoht tot den avond van 25 Juni zwakke tot matige noordoostelijke tot noordwosteiyke wind, zwaarbewolkt tot betrokken, regenbuien, zelfde tempe ratuur. Heden overleed, tot myne diepe droefheid, myn geliefde Echtge noot, TONIS DE JONGE, in den ouderdom van 64 jaar en 6 maanden. ScHARBNDfjKB, 23 Juni 1925. Wed. rT. DE JONGE. Dank aan alle Heeren Land bouwers. die my behulpzaam zyn ge weest by het vervoeren van bouw^ materialen tot stichting nfijner woning. Elkbrzbb. A.-W. DE GLOPPER. V* Voor de vele bewyzen van deel neming, ondervonden by het overiyden van onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, HELENA ISABELLA GROENE WEG B, Wed. van(L Hagb Dz., betuigen wy, uitsluitend langs dezen weg, onzen harlelijken denk. St.-Maartbnsdijk, Juni 1925. Uit aller naam, D. G. HAGE. Ia dank ontvangen van het Comité der Zicrikzeesohe Paardenlotery ten be hoeve der Weezen, de som van f 54,50, door Pryswinners welwillend afgestaan. Zibrikzbb, 24 Juni 1925. D. BORST Jz., Binnenvader Burger-Weeshuis. Door het verbindend worden der eenige uitdeelingsiyst, is bet Faillissement van 8 C. COOMANS te St.-Maartensdyk geëindigd. Tholbn, 24 Juni 1925. De Curator, Mr. A. J. VAN DER HOEVEN. MMS*' De Burgemeester-Strandvonder van St.-Philipsland roept op voor de vlarde maal ter reclame de rechthebbenden op le. een eiken roeiboot; 2e. een roeiboot met geschonden kop, beide Hollandsch model. St -Philtpsland, 22 Juni 1925. De Burgemeester-Strandvonder voornoemd, NIL A NT. Fletser»? licht ops Vat? 24—25 Juni van 9 54 n.m',4,10 v m. 25—26 9.54 n.m 4.11 v m. Süoelïag houtgewas langs de wegen vóór 2 Juli a.s. BK gunstig weder Zondag Muziek op de Tent.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1925 | | pagina 2