MM I0H1NNES LEONiRDUS STROOBAND, JOHINNES LEQNAIDUS STROOBAND, I0HANHES LEONARDUS STROOBAND, MAR6ARETHA H a VAN DER WEI1DE- Musschanpifda - ImWm. f 1000,— ter leen, Werkpaarden, Melk en Kalfvee. Verkoop Strandgoed. Eikenhouten Roeiboot, verschillende personen of meerdere gezin nen in één kamer bij elkaar worden ge voegd. Laat de menschen alleen wonen. De heer Vroegop spreekt over de.dem ping der watergang langs den Molendijk, waartoe was besloten, doch welk besluit niet is uitgevoerd. De voorzitter ant woordt, dat praktische bezwaren betref fende rioleeerjng hiervan de oorzaak zijn. De heer Koopman heeft gehoord, dat de heer van Damme de verschuldigde erf pacht niet heeft betaald. Hij stelt voor, daar van Damme aan de gemeente aan den Molendijk gratis toestemming heeft verleend, aldaar een oprit te leggen, de verschuldigde erfpacht kwijt te schelden. Dit voorstel van den heer Koopman wtordt na eenige bespreking met algem. stem men aangenomen. Hierna sluiting. RECHTZAKEN. Door de Arr.-Rechtbank te Breda zijn Donderdag 16 April j.i. o.a. behandeld de volgende zaken: J.a N., 60 j., wonende te Stavenisse, appel van een vonnis van het Kanton gerecht Tholen d.d. 24 November 1924, waarbij zij wegens overtreding van de Waterleiding-verordening, was veroor deeld in eene geldboete van f 7S5,,— subs. 14 dagen hechtenis. Eisch niet ontvan kelijk verklaring van het ingestelde hoo- ger beroep. Uitspraak idem. P.a J.a S., 48 jaar, wonende te Tho len. appel van een vonnis van het Kan tongerecht Tholen, d.d. 23 Februari 1925, waarbij zij wegens overtreding van de keuringsverordening, wias veroordeeld in eene geldboete van t 400, subs. 3 m hechtenis. Eisch bevestiging van het yon nis van het Kantongerecht De Rechtbank veroordeelde beklaagde heden wegens ,,het in de gemeente Tholen verkoopen van waren, die ondeugdelijk van samen stelling zijn" in eene geldboete van f 400,—, subs. 3 maanden hechtenis. Verduistering. De Rechtbank te Maastricht deed Dins dag uitspraak in de zaak van den kas sier van de Boerenleenbank te Klimmen, en veroordeelde hem terzake van ver duistering van een bedrag yam f 33.000, die hij in den loq$> der laatste jaren aan verschillende personen had uitge leend, waartoe hij de bevoegdheid miste, terwijl hij valsehe verklaringen had op gemaakt om1 de gepleegde verduisterin gen te maskeeren, aldus voor valsch- heid in geschrifte (viermaal gepleegd) en verduistering tot zes maanden geV.str. met aftrek van het voor-arrest. De eisch was één jaar en drie maanden. Moedermoord? Voor de rechtbank te Leeuwarden heeit terechtgestaan een 38-jarig timmerman te Wolvega, thans gedetineerd, ter zake van het vermoorden van zijn moeder. Den 3en September 1923 zou de beklaagde haar met een slag met een houten ha mer op het hoofd hebben vermoord,, omdat de moeder hem kermisgeld wei gerde. Het lijk van z,n moeder zou hij in een put hebben geworpen, waarna hij met in het huis gevonden geld is gaan kermis houden, vergezeld van z'n vriendin. De voornaamste getuige a char ge was de vriendin van bekl., die ver klaarde dat bekl. zijn moeder om geld had gevraagd. Zij wilde het niet geven. Hij hield niet op er over te praten en vroeg eindelijk of hij zijn moeder maar dood zou slaan. Getuige zei: „Doe het niet, anders ga ik niet mee''. Toch is hij de deur uit- geloopen en get. heeft een doffen slag gehoord. Toen bekl. terugkwam zei hij: ,,'t is gebeurd; ik heb mijn moeder gedood." Hij heeft zich weer verwijderd én zijn moeders kleeren nagezocht. 'Daarna is hij met de beurs en de sleutels terug gekomen, heeft eenig geld uit de beurs genomen, naar get. meent.ook 'n briefje van f10. Een bedrag van ongeveer f3,70 liet hij in de beurs achter. Bekl. heeft getuige in den stal gebracht, daar zag ze de moeder achterover liggen. Ze is uit huis gevlucht en zag buiten, dat bekl. het lichaam van zijn moeder naar den ,put droeg en daarin wierp. Op eenige plankjes, die van hun plaats lagen wij zende, zei hij: „Die plankjes z'ijn toch wrak, dan denken ze dat er een ongeluk gebéurd is." Ook een tweede getuige verklaarde, dat bekl"."hem gezegd had, dat hij zijn ^moeder had vermoord, Het O.M. achtte den moord wëttig en overtuigend bewe zen en eischte deswege tegen bekl. 20 jaar gev.st. De verdediger betwistte dat het bewijs geleverd zou zijn en vroeg vrijspraak. i POST EN TELEGRAPHIE. Bij het te 's-Gravenhage gehouden vak examen in den postdienst slaagden de kantoorbedienden J. W. Wiltenburg en P. Staal te Zierikzee. Ds reorganisatie. In de vergadering van de Kamer van Koophandel voor Westelijk Noord-Bra- bent te Breda, heeft de heer Duynstee, waarnemend hoofdinspecteur der P. en |T„ een uiteenzetting gegeven der reorga nisatie van het staatsbedrijf der P.T.T., vooral met betrekking tot de omzetting Van hulpkantoren in stations en van kleine kantoren in bijkantoren. Deze uiteenzet ting werd mede bijgewoond door een 23- tal burgemeesters van gemeenten, be- hoorende tot het gebied der Kamer. De heer Duynstee toonde de noodza kelijkheid aan van nog moer versobering in den staatsdienst. De loonen bij de P.T.T. bedroegen in 1913 f 15.000.000; in 1921 f 60,000,000, en thans f 45,000,000, d.i. nog ongeveer 80 tot 85 pCt. der uitgaven. Er waren in 1913 15.000 vaste ambtenaren; in 1921 25.000 en thans 20 a 21.000. De loonen zijn met ongeveer 25 <y0 verminderd, de toelagen inge krompen, arbeidstijd verlengden er wordt intensiever werk gevraagd. De admini stratie is nog bezig om de werkmetho den te vereenvoudigen. Dan is er nog de bezuiniging door omzetting van hulp kantoren in stations. Per kantjoor geeft dit een besparing van f 900 a f 1000. Van personeelszijde is men hiertegen op gekomen op een wijze, dat de regeering het contract verbroken heeft. Wat die omzetting betreft: een station is voor den telegraaf- en telefoondienst /over 't 'algemeen langer open dan een hulpkan toor, dioch voor den postdienst slechts •van 1 bojt 3 uur per dag. Daartegenover staat, dat alles thuis wordt bezorgd, thans uitbetaald en van huis door de bestellers wordt meegenomen. Ai dié maatregelen dienen natuurlijk niet, om het personeel onaangenaam te zijn, doéh om den dienst beter en goedkiooper te maken en tenslotte te kunnen 'komen tot een tariefsverlaging. Een tariefsvér- laging tot 50 o/0 hoven het tarief van vóór den oorlog, zou een mindere ont vangst geven van 9 a 10 millioen gulden. Op een desbetreffende vraag, zeide de heer Duynstee, dat omzetting van een hoofdkantoor in bijkantoor voor het pu bliek niet merkbaar is: dit is een interne regeling. Bij verandering' in een station is het nadeel, dat men gedurende min der uren postzegels kan koiopen en stuk ken afgeven. VERKOOPINGEN, ENZ. ZIERIKZEE, 16 April. Ten overstaan van den notaris H. J. van Nouhujjs wer den alhier op heden in het openbaar verkocht: koeien voor f 270en f 280, ios voor f 165. Vaars voo(r f 154. AANBESTEDINGEN. ZIERIKZEE. Het uitvoeren van zink en stortwerken aan het district Koude- kerke is Donderdag aanbesteed door het Waterschap Schouwen, volgens bestek No. 560. Ingeschreven is door: L. van der Valk, Heemstede, f68774; J. de Vries, Heemstede, f67940; A. de Bruijn, Tér- neuzen, f67875; L. Dubbeldam, Rotter dam, f 67570; G- Dekker, Sliedreéht, f 67340; Chr. Roosendaal, Enkhuizen, f 66680; C. H. van Wijnen, Helder, f64597; J. W. Roelof f s, Papendrecht, f 64470M. K. Hartog, Sliedreeht, f63698; C. v. i& Kreeke, Wolfaartsdijk, f63660; J. Roskam Cz., Sliedreeht, f63240; Kl.s Volker Tz., Sliedreeht, f62480. De gunning is aan gehouden. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Bedankt: Voor Oudewater, G. Alers te Nieuw-Lekkerland. Voor Thojen (2de pred.-pl.), F. de Gidts te Goedereede. Geref. Kerk. Beroepen: Te Reeuwijk-Sluipwijk, cand. A. Dercksen H.Mz. te Gouda. Te Nieuw veen, cand. B. Felder te Utrecht. Te puurswoude, cand. J. Dijkstra te Warns. Te Raard, T. Sap te Gouda. Aangenomen: Naar Ulrum, S. Neerken te Schoonoord. Bedankt: Voor Elburg, J. Hoekstra te Dal'fsen. Voor Meppel, 12. van der Meu- len te Den Bosch. Voor Schoonhoven en Wiliige-Langerak, H. van der Els- kamp te 'Koog-Zaandijk. Chr. Geref. Kerk. Bedankt: Voor Boskoop, H. Velema te Noordeloos. PREDIKBEURTEN» Zondag 19 April. KtrkvWTi. 5.30 ure, ds. r. Griethnysen. Burgfa. 9.30 v. d. mannen en 2 ure v. d. ▼rouwen, ds. Boogaard in de oonsistorie. Ren esse. 9.30 ure, ds. de Leur. Noordwelle. Geen dienst. Haamstede, 9.30 en 7 ure, ds. Japchen. Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, ds. v. Tol van Scharendjjke. Oud-Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, Leeskerk. Blkeraee. 9.30 ure, ds. Neeleman. Geref Kerk. 9.30 en 2 ure, Leeskerk. Brouwershaven. 2 ure, ds. v. Griethuysen Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, Leeskerk Zonnemalra. 2 ure, ds. de Leur. Geref Kerk. 9.30 en 2 ure, Leeskerk. Noordgonwe, 9.30 Ure, ds. v. Griethuysen. Drelsebor. 9.30 nre, ds. v. d. Griend (Bed. H. Av.) Ouwerkerk. 2 nre, ds. v. d. Linden (Doops- bediening). Nlanwerkark. 9.30, ds; v. d. Linden en 2 ure, geen dienst. Geref. Kerk. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leesdienst. Geref. Gem. 9, 2 en 5 ure, Leeskerk. Ooaterland. 9.30 en 2 ure, dr. Weeda. Geref. Kerk. 9.30, 2 en 5.30 are, Leesdienst Geref. Gem. 9.30, 2 en 5.30 ure, de heer Romijn. Strjanalaad. 2 ure, ds. v. d. Linden. Bralnlsea. 9.30, Leeskerk en 2 ure, ds. Waardenburg. Geref. Kerk. 9.30 en 5 ure, ds. Bremmer. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6.30 ure, Leeskerk. Ond-Geref. Kerk. 9, 2 en 5 ure, Leeskerk. A.-J.-Polder. Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, ds. Wielenga van Baambrugge. St.-Flllpaland. 9.30 ure, ds. Van Doorn. Oud-Geref. Kerk. 9, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. Tholen* 9.30, ds. Datema en 2 ure, ds. Verschoor. Geref. Kerk. 9.30 en 2 ure, Leeskerk. Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leeskerk. t St.-Maartenadljk. 9.30, ds. Van Doorn (Voorber. H. Av.) en 2 ure, Leesdienst. Oud- Geref. Gem. 9.30, 2 en 5.30 Ure, Leesdienst. Oad-Voaeamaar. 9.30, ds. Keiler en 2 ure, Leesdienst. Geref. Kerk. 9.80, 2 en 5.30 ure, cand. De Marei te De Bilt. Oud-Geref. Kerk. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leesdienst. Poortvliet. 9.30, ds. Versohoor (Voorber. H. Av.) en 2 ure, Leeskerk. Geref. Kerk. 9.30 en 2, ds; Bouma; 6 ure, Leeskerk. 1 Scberpenlaae. 9.30, Leeskerk en 2 ure, ds. Keiler. Oud-Geref. Kerk. 9.30, .2 en 5.80 ure, Leeskerk. Stavanlaao. 9.30, ds. Moerman (H. Av.) en 2 ure, idem (Dankz. H. Av.) Oud-Geref. Kerk. 9.30, 2 en 5.30 ure, Leeskerk. 8t.-Annaland. 9.30 en 5.30 ure, ds. Oskam. Goref. Kerk. 9.30, 2 en 5 ure, Leeskerk. van heinde en ver* Painlevé heeft de opdracht tot het vormen van een nieuw Franaoh kabinet aanvaard. Het nieuwe Fransche Kabinet is geformeerd. Painlevé, Briand, Caillaux en Louoheur maken er deel van uit. In Zuid-Londen heeft Woensdag nacht een hevige braud gewoed, waar van de schade op ruim 8 ton wordt geschat. Een bergplaats van oud-papier, een verfstoffen fabriek en een houtloods verbrandden. Do omliggende hulzen moesten worden ontruimd, de bewoners overnachtten in de autobussen, welke uit een garage waren gehaald, die ook gevaar liep. Sjeik Saïd, de leider der Koerdische opstandelingen, zou gevangen genomen zijn. Met de opstandelingen maken de Turken korte wetten. Dr. Seipel, de voormalige Oosten- ryksche kanselier, heeft aangekondigd dat besprekingen zullen plaats vinden voor de bijeenroeping van een econo mische conferentie tussohen de Donau- staten. Na drie weken geschorst te zijn geweest wegens ziekte van den presi dent, is gisteren de behandeling van het proces tegen de rooversbende Nauwelaerts voor het Assisenhof van Antwerpen hervat. Van den omvang van dit proces krijgt men een beeld als men weet, dat men thans genaderd is tot het honderd vijftiende feit, dat aan de bende ten laste wordt gelegd. Gedurende den lijkdienst voor het vermoorde gouvernementeels Bulgaar- sche Kamerlid Guergnief is een helsohe machine ontploft in de Kathedraal te Sofia. Er zijn tal van dooden en ge wonden. Alle aanwezige ministers bleven ongedeerd. De opstand in Koerdistan zou, ge ëindigd zijnde leiders zijn gevangen genomen. verschillende berichten* Brand te Zunderdorp. Woensdagavond, tijdens een zwaar onweer, is de bliksem geslagen in den ouden toren van de Ned. Herv. kerk te Zunderdorp. Aanvankelijk hebbën de omwonenden getracht het be gin van brand met emmers water te blus- sehen; toen dit niet luktehebben zij de klok geluid om de vrijwillige brandweer te alarmeeren.' Deze bleek echter niet in staat, met de beschikbare handspuit het vuur, dat inmiddels de geheele torenspits had aangetast, te blussehen. Men riep daarom de hulp van de Amsterdamsche brandweer in, die een half uur later verscheen. Terwijl deze aan 't werk toog, hield de vrijwillige brandweer met goed gevolg de omliggende huisjes nat. Helaas gebeurde daarbij een ongeluk. De toren spits viel onverwacht naar beneden als een brandende balk en trof den politie agent L. Het kostte veel moeite hem te bevrijden, daar hij lag onder de draden van de bbvengrondsche electrische gelei ding, die onder stroom stond en waardooir een hond in de nabijheid gedood werd. Toen me(h L. bereikte bleek hij zwaar gewond te zijtn; hij had een beenfractuur en ernstige brandwonden. De man is naar het Amsterdamsche Binnengasthuis vervoerd, nadat hjiji ter plaatse reeds door den directeur van den dienst be handeld was. Kort daarna is hij over leden. Met den torenspits was ook de klok omlaag gestort; ztfj bleef echter op de tweede verdieping in een gat hangen en kon door de brandweerlieden worden vastgemaakt. De blussching leverde veel moeilijk heden op, daar het niet mogelijk was? het vuur van buigen af te béreiken. Men heeft toen de slangen binnen de kerk door naar boven geleid. Dé spuitgasten werden daar bij bédreigd door het omlaagvloekjnd ge smolten lood en een tijdlang door de klok. De torenspits is geheel verbrand. De toren is ouder dan de kerk. Hij dateert uit de 15e eeuw. Auto-,ongeluk. In de Rosestraat te Rot terdam is de landbouwer A. J. van dér S., uit Capelie (Duiveland) bij het over steken van de straat door een auto aan gereden. De man sloeg tegen de straat, brak het rechteronderbeen en is ter ver pleging in het ziekenhuis opgenomen. Het gevaarlijke ambt. Te Terapelka- naal is bjj de ontruiming van een feest zaal den rijksveldwachter Broekema een kogel in den buik geschoten. In hepe- lpozen toestand is B. naar het ziekenhuis te Groningen vervoerd. TELEGRAMMEN. DEN HAAG. De Koningin en de Prinses zijn heden in de Residentie aangekomen. De Prins, die ook voornemens was naar Den Haag te komen, werd daarin ver hinderd door een lichte ongesteldheid, tengevolge waarvan hij ook morgen de huldiging der Indiëviiegers te Amster dam' niet kan bijwonen. i -d Hedenochtend half tien .is ops het Departement van Marine een radiogram1 ontvangen van den commandant van het Engelsche oorlogsschip „Godentio", het welk zich bij de ,,R. 33" bevindt, mel- dende. dat het luchtschip zich toen be vond ongeveer 70 kilometer W.N.W. van Hoek van Holland. De Minister, van Ma rine zpnd een radiogram terug met de beste wenschen voor den goeden terug- keer. f De Minister van Binnenlandsche Za- ken en Landbouw heeft, onder voorzit terschap van het Eerste Kamerlid Haff- manns een commissie ingesteld, tot on derzoek naar de vraag of, en in hoeverre, directe en indirecte staatsbemoeiingen op Landbouwgebied zouden kunnen inge krompen worden, in hoofdzaak t. ,a. v. den voorlichtingsdienst, proefstations en land bouwonderwijs. De commissie wordt Woensdag geïnstalleerd door Min. Ruys. PARUS (V.-D.) President Domergue heeft hedennacht half twee de benoeming van de ministers in het nieuwe Fran sche kabinet onderteekend. Hedenmiddag heeft Painlevé, de nieuwe minister-pre sident, het nieuwe kabinet aan den rijks- president voorgesteld. SOFIA (V.-D.) De stad is rustig na den bomaanslag in de kathedraal, welke laat ste ernstig is beschadigd. 450 tot 200 personen zijn bij den aanslag gedood; twee ministers zijn gewond, maar niet levensgevaarlijk. De staat van beleg is afgekondigd en de verbindingen met 't buitenland verbroken. LONDEN (V.-D.) Het ministerie van luchtvaart bericht, dat de R. 33 zich hedenmorgen 11 uur, 45 mijlen van Fui- ham bevond, varende met een snelheid van1 121/2 knoop. Alles was wel aan boord en de voorraad levensmiddelen voldoende. In verband met den heer- schenden wind zal de R. 33 eerst heden middag laat te Fulham' kunnen landen. Een hevige storm heeft in Enge land overal schade aangericht. Te Liver pool werden verscheidene personen ge wond, schepen konden niet uitvaren en het luchtverkeer stond stil. MARKTBERICHTEN ZIERIKZEE, 16 April. Tarwe f 11,75- f 12; per 100 k.g.; aardappelen, bonte f 4,75f 5; blauwjei f 5-f 5,25? p. 70 k.g. Burgerlijke Stand van Zierikzee* Geborent 14 April. Cornelis, zoon van C. Koopman en E. M. de Lint. 14 Johannes, zoon van J. Nieskens en M. Stiphout. 17 Honoré Jean Jacques Philibert, zoon van H. A. J. Pieters en C. J. C. Honig. öehnwd: 27 Maart. P. J. Beuzenberg, 27 j., jm. en M. C. Smalheer, 31 j„ jd. 31 B J. Romepn, 28 j., jm. en M. M. F. Krepel, 20 j., jd. 8 April. A. v;\n Noord, 22 j., jm. en J Uijl, 23 j jd. Overleden: 4 April. Elizabeth, Dina de Brujjne, 44 j., ongeb. 14 Jacobus Unger, 23 j., ongeb. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt, neer waarnemingen vorrieht in den morgen ven 17 April. Hoogste barometerst. 768,2 te Biarritz. Leegste v 742,8 te Stockholm. Verwacht tot den avond 18 April: Matige weBtelljke tot zuidelijke wind, half tot zwaar bewolkt, later toenemende bewolking, aanvankelijk weinig of geen regen, later weer toenemende kans op regen, later iets zachter. Fietsers licht ope Van 17—18 April van 7.29 n.m.4,28 v.m. ,18—19 7.30 n.m.—4.26 v.m. 19— 20 7,32 n.m.—4.23 v.m. ADVERTENTIÊN. GEBOREN: HONORÉ JEAN JACQUES PHILIBERT PIETERS. ZiBRiKzu, 17 April 1925. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na voorzien ta zijn van de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden, onze innig geliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer in don ouderdom van 62 jaar. Zibrikzbb, 16 April 1925. Wed. J. L. STROOBAND— Van Bizooijin. J. I. SIMMERS—Strooband J. G. L. SIMMERS en Kind. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed, na voorzien te zijn van de H.H. Sacramenten der Stervenden, ocze beste Broeder en Oom, de Heer in den ouderdom van 62 jaren. Zibrikzbb, 16 April. J. F. STROOBAND. N. STROOBAND—v. d. Stbaatb en Kinderen. Heden overleed, na voorzien te zjjn van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze beste Broeder en Oom, de Heer In den ouderdom van 62 jaren. Zibrikzbb, 16 April 1925. Wed. J. F. KOEVOETS—Wibbikx en Kinderen. Heden overleed onze lieve Vrouw en Moeder, MERLE, in den ouderdom van 59 jaar. Bhenbn, 14 April 1925. S. VAN DER WEIJDE. J. P. VAN DER WEIJDE. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen by het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Mejuffrouw JOHANNA WILHELMINA DE BAKKER, Wed. van M. van Oevbrbn, betuigen wij onzen hartelijke» donk. Zibrikzbb, 17 April 1925. Familie VAN OEVEREN. Voor de vele blyken van doel- neming, ontvangen bij het overlijden van mjjn geliefden Echtgenoot. Vader, Behuwd- en Grootvader en Broeder, betuig ik, ook namens mijne Kinderen, mijn hartelljken dank. Et.-Philipsland, 18 April 1925. J. M. EVERAERS—Gbbnse. SPECIAJ ÏS VOOR: €t. BAKKER, opkooper Tan lorren en beenderen, bericht, dat iregens ziekte niemand ten z|jne name opkoopt dan zijn belde Zoons. MUSSCHEN kunnen ingeleverd worden Dinsdag- en Vrijdag- avond van 78 uur, bjj L. VAN OEVEREN. BOÊÊ^^ Het BESTUUR van het Waterschap „BRUINISSE" zal, op Woenadag 20 April s.s,, des avonds om 7 nnr, In het H6tel „Het Veerhuis" te Bruinisse, in twee per- eeelen traehten AAN TE BESTEDEN: le. Het lossen aan de ge- meentehaven. 2e. Het vervoeren naar de wegen In het Waterschap van 725 echeepston Basalt steenslag. Het Bestuur voornoemd, S. HAGE, Dykgraaf. W. N. ELENBAAS, Ontv.-Griffier. Flink zakenman vraagt tegen 5%. voor twee jaar, voldoende waarborgen aanwozig. Br. latt. Z Z, Boekh. 8. OCHTMAN ZOON. TE koop: W. J. DEN BOER, Zierikzee. De BURGEMEESTER van Stavenisse zal, op Zaterdag 25 dezer, 's nam. 2 ure, op het Havenplein publiek ver-' koopen om contant geld, een als strand goed aangebrachte Belgisch model. Stavinisbi, 17 April 1925.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1925 | | pagina 2