i. L. BERNHARDI KUNSTTANDEN, Tandarts Herr.v. d. Velde, DERDE BLAD Ziarittzeesche Nieawsboda rssr tójM I I De sterkste Macht AMBACHTSSCHOOL I AANGIFTE van LEERLINGEN voorden cursus 1925/26 i MUli StWv t.Vl. Wiii houdt ELKEN DONDERDAG zitting te St -Maartensdijk bij den Heer Z. DE RUIJTER. 2 pir tand. 50 pir heil gebit. TANDHEELKUNDIGE POLIKLINIEK, behoorondo bjj de vt»n Yr ydag 3 April 1025, no. 11218 BUITENLAND. Antl-Cliristeljjke stemming in China. Dr. Witte beschrijft in de „Evangeli sche Presse Dienst" de toestanden in China, gelijk die zich in de laatste twee jaren ten opzichte van zending en Chris tendom gewijzigd hebben, en teekent, dat er in China een sterk anti-Christelijk ge zinde slrooming opkomt. Twee verwijten worden tot de Chris telijke zending gericht: ten eerste, dat ze iets storendvreemds in China brengt, en ten tweede, dat ze de voorvechtster is van 't Europeesche en nog meer van 't Amerikaansche politiek economisch im perialisme. Iets waars is, volgens dr. Witte, in 't laatste. De wereldmachten drukken China. En 't is ook wel gebeurd, dat vooral de Amerikaansche zendeling zich niet strikt beperkte tot zijn religieuze taak. In 't algemeen echter is —vooral tegenwoordig de laatste beschuldiging niet waar. En wat 't eerste betreft, de zending brengt wel iets nieuws, doch dit zijn, sociale hulp, beschaving, zede lijke sterking, religieuse verdieping en dus opbouw van China. Maar de beweging tegen het Christen dom groeit. Onlangs nam een vergadering van 900 leeraren te Nanking een scherpe terstand bij den Pensioenraad. Het ge- beurt, dat men na een pensioenaanvrage in maanden niets hoort. Min. Colijn zé£t, dat vertraging vaak het gevolg is van niet op tijd inzenden van de noodige stukken. De heeren J. ter Laan en Ketelaar be treuren het'vervallen van de herkeuring. Artikel 32 w-ordl aangenomen met 43 tegen 18 stemmen. De heer van Braambeek komt op te gen de bevoegdheid van den pensioen raad om de betrokkenen te doen opne men in een inrichting tot observatie oï herstel. Minister Colijn wijst op simulatie, wel ke herhaaldelijk voorkomt. Aan gewe tensbezwaren legen geneeskundige be handeling wordt tegemoetgekomen. De heer Merchant dient een amende ment in om de verplichte geneeskundige behandeling te doen vervallen. w Minister Colijn acht het niet redelijk, een ambtenaar anders te behandelen in dez-.: dan een arbeider, die volgeSs de ongevallenwet verplicht is zich aan een geneeskundige behandeling te onderwer pen. Het amendement-Marchant wordt verworpen met 47 tegen 30 stemmen. Mevr. Bakker—-Nort verdedigt 'n nieuw artikel tol invoering van zusterpensicen. Het amendement wordt gesteund door inej. Groene weg, mej. Westerman en den heer Snoeck Henkemans en bestreden door den heer Beumer. Minister Colijn zegt, dat de strekking van hel amendement buiten het kader van de pensioenwet valt en ontraadt het. j Het wordt verworpen met 34 tegen 32 stemmen. Art. L (uitbetaling per drie maanden) Wilde vindt de prijs te hcog, een paaltje als er weer een vacature kwam, dat de verzetten bij de wed. Sverus en een vergadering spoediger werd belegd. is die op zijn plaats bij mej. Ruijtenburg, doch langer dan drie dagen zou zoo'n spiegel niet heel blijven- De afranding acht hij zeer goed. De heer Den Engels man acht het een góede verbetering voor alle verkeer. De heer Pollié wil dit niet ontkennen, maar vindt het te duur. Met tegen 2 stemmen wordt het voorstel aangenomen. De voorstellen nopens her- bestraling, vernieuwing etc. werden aan- j gehouden lot dat het vraagstuk al of niet aansluiting bij de Gasfabriek te Tho- j i„ San Salvador en Guatemala len zal zijn afgehandeld. Alsnu komt in heerschte Zaterdag groote ontsteltenis met de oefeningen begonnen kunnen wor den, omdat door den Raad welwillend een lokaal der O. L. School is afgestaan. Eenige instrumenten van het oude korps I zullen nog door de genoemde firma in orde worden gemaakt en dan zal over een mooie collectie beschikt kunnen wor- l den. TAN HEINDE EN VER, behandeling het voorstel van B. en W., tot aanvraag van een crediet tot een maximum van f150, teneinde de concept- concessie nopens levering van gas door een deskundige te doen onderzoeken. De heer de Wilde-wil eerst eens een paar exploitatie-rekeningen zien van de Gas- tengevolge van de voorspelling van een Italiaanschen aardbevingsprofeet", ge naamd Raphael Bandandi, dat in Noord en Centraal-Amerika heftige aardbevin gen zouden optreden. Vele menschen brachten Zaterdag den nacht in het veld door, doch geen enkele aardschok werd ADVERTENTIE N. ONDERTROUWD; JACOBUS v. d. WELLE Cz, en HENDBIKA v. d. WEKKEN Hn. DIBK v. d. WELLE Cz. en JANNA v. d. WEKKEN Hd. Ziibikzii, 2 April 1925. Huwelijksvoltrekking 17 April *t* Op 7 April a.e. hoopt mijn ge liefde Pleegvader, KBIJN VEB8EPUT, zijn 70aten Geboortedag te herdenken. Dat h\j nog lang goepaard moge blijven Is de wensch van zijn dankbare Pleegzoon KLAAS B. JANSE. Bihisbb, April 1925. fabriek, dat heeft hij ook op de wethou- gevoeld. ctediet is. niet noadig, hi] Zou eerst een waren jn da machinekamer van een tor- beslu.t w.llen zien of de Raad m pr.n- pedoboot, doov p,0tseling ontsnapten (bA,„ wordt aangenomen met 46 tegen 18 st. motie aan, waarin strenge controle over De Minister aandringen van de missiescholen gevorderd werd. In den heef yan BraambeFek. UII sommige missiescholen ontstonden zelfs waardoor mogelijk wordt dat alle door vereenigingen aanges o openbare lichamen voorschotten verstrek- ren onder de leerlingen. In de kerstmis- cipe vóór of tegen gas is; is men in principe voor. dan zou hij B- en W. van Tholen, de Gascammissie nldaar en den directeur uit willen noodigen voor een conferentie, ter bespreking van de con cessie, welk stuk hij begrepen heeft; zijn er dan nog duistere punten, dan zou hij een deskundige willen raadplegen. De heer Vermet meent, dat het crediet vast gekoppeld is aan het principiëel besluit; de deskundige - moeten we reeds hebben als er geconfereerd wordt; deze deskun dige treedt dan voor Oud-Vo.smeer op. stcom op slag gedood. Twee andéren werden zwaar gewond. - Bij een botsing lusschen een uit Mineralnyje (Kaukasus) komenden trein en een locaaltrein, nabjj Moskou werden tien reizigers gedood, tien zwaar, en z'estien licht gewond. Het cijfer der echtscheidingen neemt, blijkens een statistiek van het bevolkings register, in Amerika snel toe. Het per centage der echtscheidingen stijgt het sterkst onder personen, die minder dan Heden overleed, zacht en kalm, onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, LIEVEN HOOGEBHIIIS, lil den ouderdom van 79 jaar. Bikissi, 1 April 1925. Uit aller naam, W. HOOQEBHUIS. ken op pensioenen. vvvvyi vy,„vv. J v.v...^b vtiuv. va 1V. lillllUCX CC Cl I 1 De heer Den Engelsman is vóór hel j een jaar gehuwd zijn, hetyeen naar men edict. bindt zic.h rvverifens tot niets meent wiisf on het tnonompn wan nmof. godsdienstoefening der Christelijke ge- De heer Rutgers verdadigt een amanda. meente te Tsing a" j ment om de goedkeuring van Gedep. Sta- ten van deze ver g ten van beslissingen van gemeentebestu- vijandige vlugschriften u.tgedee i Het is r(jn d0en vervallen Na wijziging Russisch ged dat deze beweging drg nomen z h s zegt dr. Witte. Naar de ..Chicago Tri- Aantr(,nnmen bune" ons al meldt, is te Peking met Russisch geld een drukkerij gesticht tot het maken van vlugschriften en brochu res tegen de zending. De Russische „Is- westia" meldde reeds in een rapport van den sovjetgezant te Peking: „De anti- Christelijke beweging in China heb ik met de Chineesche nationale beweging vereenigd, met het doel alle kapitalisti sche uitbuiters uit het land te drijven- De Chineezen hebben leeren inzien, dat de Christelijke kerk in China de bijbel in de ééne hand en 't geweer in de andere hand droeg" enz. Ook Engelsche bladen brengen dergelijke berichten. En alles te zamen predikt, dat de toestand van de vreemdelingen op 't moment weer even gevaarlijk is als voor den Boxer-op stand in 1900- Alleen met dit verschil, dat 't aanzien der Europeesche groot machten in China sinds den oorlog enorm gezonken is en deze grootmachten zelve heel wat van hun kracht hebben inge boet, terwijl het bolsjewisme China als stormram tegen Europa en Amerika ge bruikt. Aangenomen wordt de regeeringswijzi- ging, dat pensioenen, die thans verdiend zijn, niet worden verminderd. De Minister neemt het amendement- Groeneweg over, om hen, die 1 Juli 1925 50 jaren hebben bereikt, gelegenheid te geven met vervroegd ouderdomspensioen te gaan. Uit Stad en Provincie. BINNENLAND. Tweede Kamer. ,"i Zitting dan Wcensdag 1 April. De behandeling van het ontwerp tot wijziging van de pensioenwet wordt voortgezet. Het amendement-van Braam beek (80 in plaats van 90 pet. korting bij overschrijding van de laatst genoten wedde door pensioen -f- nieuwe inkom sten) wordt verworpen met 42 tegen 19 stemmen. Artikel 31 wordt aangenomen met 50 tegen 10 stemmen. Mej. Westerman klaagt over den ach- FEUILLETON. deor J. M. 11 En ook omdat hij het zoo streelend vond een waardeerend woord van haar lippen te hooren, maar dat bekende hij zien zelve niet. „Ik ben zeer vereerd,dat mijii werk' Jti uw smaak Valt", zei hij. De gl,oed in zijn oogen was in tegenspraak met zijn gewild vormelijken, onverschilligen toon. „Ik Zal u nu maar met Puno alleen laten en u niet langer ophouden". Eer ze nog van" haar verrassing be komen was, had hij na een lichte bui ging het vertrek verlaten. Even bleef ze stil staan en vaag kwam het in haar iop', waarom hij haar niet de hand had gereikt, zooals tjjen bij oom Bart? Maar, mevrouw en de anderen deden het toch Ook niet Plots zag ze in hoe dwaas heur ge dachten waren en om zich zelve glim lachend, wendde ze zich tot Puno. Dit jonge mensch sloeg haar met groote oogen gade; hij prees zich gelukkig zoo'h lieve, mooie onderwijzeres te hebben. Ze leek veel jonger dan een en twintig. Wat 'n gezichtje! Maar zoodra Betty's donkere oogen de blauwe van Puno ontmoetten, en ze daar meer bewondering en nieuwsgierig heid dan nu juist passend respect in las, yeranderde haar .gezichtje plotseling en nu kon Puno heel goed zien, dat ze al een-en-twintig was. Zijn driest jongens gelaat werd onder haar ernstigen blik heel verlegen en rood. Hij keek in het boek en waagde het niet meer naar,haar OUD-VOSMEER. Openbare Raadsverga dering, gehouden op Woensdag 1 April j.I. Aan de orde is een voorstel van B. en W. om een perceeltje grond lei' oppervlakte van pl. m. 106 M-. onder hands te verkoopen aan J. Gebraad, in verband met eventueele verbouw van diens smederij, voor f2 per M2. De heer Den Engelsman vindt dien prijs wel wat hoog; hij zou niet meer'willen bedingen dan f 1,50 per M2. De heer Ooms wijst op den verkoopsprijs van grond van de gemeente voor f 1,25 per M2-; dit is nog te hoog; hij acht fl per M2. voldoende. De voorzitter vond f 2 ook hoog, maar in de wethoudersvergadering beweerde men, dat als de gemeente wat moet koopen, men zeer hooge prijzen vraagt en het daarom niet gewenscht is. ge meente-eigendom zeer laag van de hand te doen. De heer Den Engelsman is het daarmede eens en vindt f 1,50 billijk, ter wijl de heer Pollie f 1,25 per M2. vol doende acht. Het voorstel-Ooms in stem ming gebracht, wordt verworpen, ter wijl 't voorstel-Pollie aangenomen wordt. Voorgesteld wordt om ter afronding van den hoek aan het woonhuis van den heer H. C. Ridderhof deze een tegemoet koming te geven van f400. De heer De lóp te zien. Zijn oplettendheid en ijver lieten niets te wenschen -over. 'Toen Betty 't bordes weer afging, za£ ze bij den vijver, onderaan den water val, Gijsbert en Léonie, die lachend en drük pratend stukjes brood aan de goud- visschen toewierpen. Wie mag dat mooie donkere meisje wel zijn, dacht ze. Ze kér eén logee. Wat een knappe, blonde menschen, al die Hunensteins, alleen dat zieke meisje op het terras was donker, dat is dus Révardine. waarvan ze in het dorp vertellen, dal ze een verstoolelin- getje is. Zou het waar zijn? Hoe lijdend Zag ze er uit, maar wat een sympathiek gezicht hééft ze; niet zoo Irctsch als de anderen. Als ze werkelijk niet van haar houden, is dat een ieelijke trek. Hoe zou het gaan met mijn nieuwen leer-^ ling? Het lijkt me nogal een zelfbewust jiongmensch; maar heel afgemeten streng tegen hem Zijn. Hij heert niet Zoo'n nobel gezicht als zijn broeder. Daar werd ze opeens heel warm. Van Hóochendorp, mompelde ze. Gijsbert van Hoochendorp, dus den jager, die de klem doodde, componeerde die heerlijke Mid- zjomerfantasiehè, ik wou, dat hij eens speelde als ik er was. Het zal wel nooit gebeuren, stel je voor, hij zal Zich verwaardigen Daar verschrikte ze door een geurig ribestakje, dat tegen haar gezicht vl-ooc en opkijkend zag ze den houtvester. „Zoo, zonnekind je, wal kom je daar in gepeinzen aangedraafd. Op 't Huis geweest. „Ja, oom," antwoordde ze hem om den hals vliegend „en ik ga er in "hét vervolg eiken Woensdag heen.' „Piachtig, alweer een leerling dus. Je lui zult nog rijk worden hier in Heuvel- 1 dorp. Ik kom juist van je moeder. Ik ben. maar even bij haar geweest, wqnt er waren twee heeren om de zijkamers varde zag er slecht uit?" crediet, bindt zich overigens tot niets De heer Pollie vraagt enkele inlichtin gen nopens electrificatie. De voorzitter zegt dat hem medege deeld 'is, dat dé .plannen in de Provin ciale Staten spoedig in behandeling Zul len komen. Besloten wordt het crediet toe te staan. De heer De Wilde verklaart tegen de aangevraagde subsidie te zijn voor de fokverèeniging ,,De Geit". Dhr. Ooms verwondert dit, omdat voor de Landbouwtentoonstelling indertijd ook subsidie is gegeven. .De heer De Wilde zegt ook daar tegen geweest te zijn. De heer Den Engelsman wil voor het sub sidie stemmen, de bijz. vrijw. landstorm krijgt ieder jaar ook subsidie. De heer Pollie meent dat men meer moeite moet doen om donateurs te krijgen. Met 4 tegen 3 stemmen wordt het subsidie toegestaan. Alsnu wordt met algemeene stemmen subsidie verleend aan de bijz. vrijw. landstorm. B. en W- stellen voor het schoollokaal in gebruik te geven voor het -op te richten muziekgezelschap, om dat anders de oefeningen in de herberg gehouden moeten worden, De heer Den Engelsman vindt het jammer dat het schoollokaal indertijd aan den werkmans bond is geweigerd, hij stemt nu voor, doch gelijke monniken, gelijke kappen, anderen moeten nu het lokaal ook krij gen als men er om vraagt. De heeren Pollie en De Wilde zijn het daarmede eens, de werkmansbond is - het gewei gerd en die moeten nu nog in een her berg vergaderen; zij geven hun stem, maar anderen moeten hel lokaal ook kunnen krijgen als ze er om vragen. De voorzitter zegt dat natuurlijk voor waarden worden gesteld. Met algemeene stemmen wordt tot ingebruikgeving be sloten. Hierop wordt oyergegaan tot be noeming van een wethouder; 4 stemmen worden uitgebracht op den heer De Rijke, 1 op den heer Pollie, 2 op den heer A. C. van Tilbeurgh, zoodat de heer De Rijke is benoemd, die de benoeming aanneemt. De heer Ooms zou gaarne zien, „Is het heusch, oom? Wat heerlijk! Hebben ze ze gehuurd?" „Ik heb den uitslag niet afgewacht, kind! Maar het leek me zoo, dat ze wel toe zouden slaan. Het zijn Amsterdam mers, nette lui., dunkt me. Weet je, ik meende le begrijpen, dat de eene de nieuwbenoemde hulponderwijzer is een knappe jonge man. Betteke, pas op je hartje!" Betty kleurde, wat ze anders nooit deed bij -corn's plagerijen, welke z-e altijd lachend en onbevangen pareerde. Nu wist ze niets te zeggen, schudde enkel het hoofdje. „Hoe zoo stil, het is tóch' niet al ge stolen, dat kostbare gouden hart", her nam Hasselman, half schertsend, half ernstig. Even doemde op voor zijn geest het beeld van twee schoone jonge menschen, naast elkander onder de bloeiende kas tanjes in zijn tuin loopend, en er kwam een rimpel boven zijn neus. Maar plots zilverde een heldere schaterlach door het bosch- „O, neen, maar oom, vader", riep Bet ty, „wat een gezicht trekt u. Net of het meenens is, alsof u waarlijk al een of ander manspersoon achter me ziet staan en gereed bent hefcn op de vlucht te jagen". Opnieuw klonk heur jonge lach. Nu stemde des houtvesters bas er mede in. „Kom schalk, ik ga nog féen eindje mee terug, dat kort je den vvelg wat". Ze gingen naast elkander dorpswaarts en moest Betty verslag geven van haar bezoek. „Zeg oom, wat snoezig meisje is er, een zwart oogje met glanzige krullen, wie is ze?" „Zusje van burgemeester van der Wil ligen, die met My ra Hunenstein getrouwd is, nieuwsgierig Aagje. Dus juffrouw Ré meent wijst op het toenemen van „proef- hu wel ijken". Uit Chicago wordt gemeld, dat j.I. Zondag in of vlak bij Chicago twaalf menschen zijn omgekomen bij auiomö- bielongelukken. Bij een dier ongeluk ken verloren acht menschen het lev£n. Dat was toen een trein een auto ver morzelde op den overweg. Volgens de Frankf. Ztg. zullen de demokralen en socialisten zich hoogst waarschijnlijk met de candidatuur-Marx voor de Duitsche presidentsverkiezing vereenigen, indien het centrum die als republikeinsehe candidatuur proclameert. Te Praag heeft de laatste weken een wonderdokter veel van zich doen spreken, die in het dagelijksch leven eksteroogen-operateur was, en, naar hij zeiae, door goedheid des harten gene zingen bewerkstelligde. Naar zijn wo ning lie'p het storm en de bladen wijd den ook kritische kolommen aan zijn verrichtingen. Tenslotte heeft de hooge overheid er zich mee bemoeid: er is snel een wetsontwerp uitgewerkt, waarbij het aan daartoe niet bevoegden op straffe van drie maanden gevange nis of 10.000 kronen boete verboden is, zieken te onderzoeken. - De fabrieksarbeiders van vijf fa brieken in het bekken van Charleroi heb ben tegen 15 dezer een staking aange kondigd, wanneer zij niet de loonsver- hooging krijgen, die zij eischen. Alle in- duslrieelen in het ijzervak in Henegou wen hebben op dit dreigement geant woord met een uitsluiting, die den 16en dezer zal "ingaan. De Burgemeester-Strandvonder te Sint-Maar ten sdyk roept voor de 3a maal op, rechthebbenden op een roeiboot, lang 4,50 M., breed. 1,60 M., Brabantsoh model2 roeidoften, onge merkt, op 8 Maart 1925 aangespoeld. Sint-Maarti58Dijk, 3 April 1925. De Burgemeester voornoemd, J. POLDEBMAN. De BurgemeestersStrand vonder van BRumisai ro*.pt I ter reolaate op, rechthebbenden op do volgende Strandgoederen le. Een geteerde roeiboot, Hollandsoh model, ongemerkt, zonder buik- helling of inventaris, gevlscht in het Keeten. 2e. Een houten sloep zonder buik helling of inventaris, ongemerkt, aangetroffen in het Mastgat. Een in het Zype aangetroffen roei boot, zwart geverfd, model Belgische vlieger. Op den kop gemerkt 8. A. N. R. (ingesneden). De kop is met touw bekleed. Buikhelling van een scheepsluik gemaakt. In de boot bevinden zich 2 riemen. Brüinibsk, 3 April 1925. Z I ERIKZE E. IN HET I Timmeren Meubelmaken met bybehoorend theoretiioh onderwijl. ZEETIJDINGEN, te huren." O, ja oom, maar wat een lief gezichtje ZIERIKZEE, 1 April. Uitgeklaard: schoe ner „Zeemeeuw", kapt. J. Kuipers, met zaai-oesters van Ierseke naar Thijbergen (Denemarken). Schoener „De Ruiter", kapt. P. Dekker, met metselsteen van Gk>- rinchem naar Londen. heeft ze. Ik weet niet, ik heb geen woord met haar gewisseld, maar het is net, of ik me tot haar aangetrokken voel". „En tot geen van de anderen?" Betty bleef opeens staan om een fraaie rose sparrebloesem te plukken, zoodat Hasselman heur gezichtje niet kon zien. „Och, ze lijken allemaal wel aardig", zei ze achteloos, toen ze weer verder liepen. „Denk er vooral aan, liefje, dat de... datte... de Hunensteins nogal... standsge voel hebben. Pas op, dat je nooit te eigen wilt zijn met ze. Wees heel be leefd, maar altijd op een afstand, dan loopt je nooit gevaar". „Maar, oom vader, maar oude boschkerel, wat denk je wel? Lang haard! 't Idee, dat ik me aan terecht wijzingen bloot zou stellen bij die def tige trotsche lui!" Ze was recht voor hem gaan staan, en hem bij de schouders heen en weer schud dende, keek ze hem koddig boos aan- „Dan is het goed, liefje, dan is het goed! Ja, ik weet ook wel, dat je een flinke kleine drommel bent met een hel der, koel bovenkamertje. 'I Viel me maar zoo uit den mond. Nu kind, ik ben blij, dat je weer een les er bij hebt. Nu ga ik terug en jij naar moeder hè! Dag Bet- tekind!" Hij kuste haar zachte wangen- „Dag oompje tot morgen hoor!" Ze trok hem nog eens zacht aan zijn baard en snelde weg. Hij bleef haar even na kijken met een glans van liefde op zijn oud gezicht. Je lijkt wel een prinsesje, zooals je daar gaat in Je witte kleedje. God zegene je lief, eenvoudig hart. Na die gemom pelde ontboezeming keerde oom-vader zich om en liep met lange stappen naar Vlierhof. (Wordt upruolgd.) I Smeden en I Rankwerken Toegelaten kunnen worden zy, die de j zes klassen eener Lagere School door- loopen hebben en 1 Mei 12 jeu oud zyn. Aanmelding aan het Schoolgebouw van Donderdag 2 April tot Zaterdag 11 April, telkens van 10-12 en 2-4 nur. i Na bovengenoemden datum worden geen nieuwe leerlingen meer aange- nomen. Inlichtingen verstrekt de Directeur, te Steenbergen. AMaemiag v«n nieuwe Leerlinge» op 1 Mei a.s. Kinderendie nog geen school bezochten, moeten vóór 1 Novem ber a.s. den leeftyd van 6 jaar hebben bereikt. Op do school wordt, behalve in de gewone sohoolvakken, onderwys gegeven in Fransoh, Duitsoh, Engelsoh, wiskunde, boekhouden en handelsrekenen. Het onderwys in Fransoh vangt aan in het tljfde leerjaar. Aanmelding van af heden by het hoofd der sohool, den heer L- J. Brburi. BET BESTUUR. MONDARTS Beh»ndellug pijnloos. Stationsweg 35, ROTTERDAM. Spreekuren eiken werkdag 9—12 unr. Bergen-op-Zoom, Statloustr. 15 olken Donderdag van 10*3 uur H6tel POLDERMAN ta St.-Maartenadl]k.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1925 | | pagina 9