Zierikzeesche Nieuwsbode DERDE BLAD De sterkste Macht i. L. BERNHARDI houdt EIKEN DONDERDAG zitting ts St -Maartensdijk bij den HeerZ DERUIJTER. KUNSTTANDEN, i 2 per tend, i 50 per heel gebit. TANDHEELKUNDIGE POLIKLINIEK, Tandarts Mm. 1. d. Velde, Aanbesteding. 15 ton Duitsche Kachel- kolen, 60/70 pCt. grof. 7 ton prima stofvrije Eierkolen. i I nieuw Burgers Elft, Damesrijwisl, I behoorende by de Tan Vrydag 20 Maart 1925, no. 11212. BUITENLAND. Een brutale roof. i Het aantal beroovingen in Parijs is in de laatste weken op onrustbarende wijze toegenomen- Het laatste"" slacht offer is een zekere mevrouw Berlin, die op brutale wijze van talrijke juwee- len is beroofd. Toen mevrouw Bertin een dezer dagen 's avonds joim half 9 op het punt stond om naar den schouw burg te gaan, werd er gebeld- Zij deed zelf open en twee jongelui vroegen of hier een zekere Couturier woonde- Op de derde verdieping was het antwoord. Even daarna verliet mevrouw Bertin haar appartement, sloot het goed af en kwam tegen middernacht thuis- Toen zij haar kamer binnenkwam, zag zij daarin de twee jonge mannen, die zij eenige uren ..geleden te woord had gestaan- Hoe wa ren die in haar kamer gekomen? Deze sprongen op haar toe, duwden haar een prop in den mond en bonden- haar vast op haar bed- De bandieten zeiden haar dat zij niet bevreesd voor haar leven behoefde te zijn; zij hadden 't alleen op haar juweelen gemunt! En stuk voor stuk werden haar al haar kostbaarheden die zij aanhad, ontnomen: een paarlen halssnoer, ringen, oorbellen, enz. Ook werden uit een secretaire juweelen me degenomen- Daarna trokken de beide heeren af, onder bedreiging zich op haar zoontje van 12 jaar, dat te Neuilly op kostschool was, te zullen wreken, indien zij hen bij de politie aangaf. Na eenige uren was het mevrouw Bertin gelukt zich los te maken, en de hulp van den concierge in te roepen, die de politie waarschuwde. 'Naar de Ver. Staten van Xuvopa. De Parijsche correspondent van de „Daily Mail" verneemt, dat de Cechoslo- vakische minister van Buitenlandsche Za ken, Benesj, aan Herriot, den Franschen minister-president, een belangrijk plan voor de veiligheid an Europa, zoowel in het Oosten als het Westen heeft voorge legd. Het plan van Benessj komt neer op de vorming van twee Europeesche groepen, een om den status aan de Wes telijke grens van Duitschland en een om dien aan de Oostelijke grens van Duitsch land te waarborgen. Deze groepen zouden worden gesteld onder auspiciën Van den Volkenbond, om op deze wijze een soort van Vereenigde Staten van Europa te doen ontstaan. Aan Italië zou de keuze worden gelaten of het zich bij de Ooste lijke dan wel bij de Westelijke groep wil aansluiten- Spanje zou zich bij het Westen aansluiten. Volgens den correspondent is het plan in officiëele kringen gunstig ontvangen. BINNENLAND De Rykemiddelen. De gepubliceerde maandstaat der rijks middelen over de maand Februari maakt een minder gunstigen indruk dan diie over Januari. Bij de raming blijven de baten in de afgeloopen maand f 11/2 *™1- lióen ten achter. Meer ingebracht dan het vorige jaar hebben de zoutaccijns, de accijns op bier, de loodsgelden, de invoerrechten en de successie-rechten- De inkomstenbelasting is met een bate van f 8,70 millioen, bij het vorige jaar 5 ton ten achteren gebleven. Van de accijnzen bleef die op suiker FEUILLETON. door J. M. Hun gouden haren dwarrelden wijduit door het snelle bewegen, hun blauwe oogen sprankelden van jeugd en kracht. Ze dachten niet aan de arme zieke, welke daarboven lag, niet aan de hongerende VOgieltjes Gijsbert gleed met lange, krachtige slagen over 't spiegelgladde ijsvfak, met de gemakkelijke sierlijkheid, welke al zijn bewegingen kenmerkte- Opeens een heftige scheurende krats; hij draaide midden in zijn vaart om en bukte zich OVer iets zachts, kleurigs, dat van een overhangenden wilgentak viel; een rood borstje, bijna stervend van honger en kou- (Hij nam het in zijn handen en gor gelde zijn warmen adem over 't kleine kopje met de gesloten oogjes. 1 „jOnno, bindt mijn schaatsen eens los!'" jEven later liep hij met vlugge stap pen naar huis. 'En het roodborstje kreeg een watten bfedje. Gijsbert dwong het in lauwe melk geweekt brood te slikken. (Oude Riekske's knokige handen, die het schoteltje vasthielden, beefden; was dat de tro.tsche meneer Gijsbert £n toen ze even later wat soep bracht aan de zieke boven, vertelde ze het. Révardes groote oogen blikten strak de oude verzorgster aan; om den kleinen bloeken mond trilde het, maar ze vroeg zich niet af: waarom heeft hij meer hart voor een roodborstje dan voor mij Révarde wist nu; het raadsel was opge lost. een kleinigheid ten achter bij 1924. De tabaksaccijns bracht 2t/2 Ion minder op- Uit de rijwiel'belasting kwam f 300.000 in. Totaal is hierdoor in de beide eerste maanden f 4,58 millioen gebeurd, tegen een raming voor het gehèele jaar van f 5 millioen. De rest zal stellig nog Vel later inkomen, wanneer nog meer van de tijdens den winter opgeborgen kar retjes van stal worden gebaald. De accijns op 't gedistilleerd blijft on bevredigend- Bij een twaalfde 'der ra ming is Februari meer dan 6 ton ten achter gebleven. Bij 1924 zijn we reeds 71/2 ton ten achter. Indien het juist is, dat de voortdu rende teruggang in hoofdzaak is toe te schrijven aan fraude, clan moet die vrees ongegrond zijn, omdat de prikkel voor zulk een fraude aanzienlijk zou vermin deren, wanneer de accijns wordt gehal veerd. In dit opzicht is het van belang, om op cien gang van zaken in Ned.- Indië na de accijnsverlaging te wijzen. Van de overige middelen valt alleen de aandacht te vest'gen op cle zegel- en registratierechten. Beide hebben teleur stellende cijfers gegeven. De zegelrech ten brachten f 17HOOO minder in dan ver leden jaar, de registratie-rechten zelfs f 530.000 minder. Van de buitengewone middelen heeft de. oorlogswinst'belas.ting ook thans we der niets opgebracht. Deze bate schijnt thans wel voor goed tot het verleden te behooren. Verleden jaar Februari kwam uit dien hoofde nog 1 252.000 binnen. De inkomsten van het Leeningsfonds 'brach ten f 6,55 (Vw j. f 7.59) millioen op. Uit de gewone Staatsinkomsten is in de beide eerste maanden des jaars een bedrag van f 74,16 millioen ontvangen, tegen eèn raming van f 69,65 millioen en een wer kelijke opbrengst verleden jaar ad f 69,84 millioen. Totaal is dus in Febr. f 39,86 millioen binnengekomen tegen f 41,72 onal- lioen v. j. en sinds den aanvang des jaars f 88,24 millioen tegen f 86.01 mil lioen v. j. In werkelijkheid is er geen voor- maar een achteruitgang, indien men in het oog houdt dat onder de middelen van dit iaar f 4,58 millioen aan rijwiel belasting is begrepen, welke belasting in de eerste maanden van 1924 nog niet werd geheven. Tweede Kamer. Zitting ucin Woensdag IS Maart. Aan de orde is de 'behandeling van het wetsontwerp tot wijziging van cle wet van 1917 tot regeling van het hoo- ger landbouw- en hooger veeartsenijkun- dig onderwijs. Op art- 1 licht cle heer Bierema een amendement toe om het mogelijk te ma ken, dat jongelieden, die met succes eind examen heoben afgelegd aan de middel bare landbouwschool ie Groningen of aan de middelbare koloniale landbouw school te Deventer, hun studies voortzet ten aan de Landbc-uwhoogeschool te Wa- geningen. De heeren Tilanus en Beumer bestrij den het amendement. Zij achten het mid delbaar landbouwonderwijs niet de ge schikte opleiding tot het hooger onder wijs- [Minister Ruys geeft den heer Biererpa in overweging, zijn amendement Ln te trekken en de kwestie te laten rusten tot het ontwerp tot wijziging van de Hooger Onderwijswet gereed is. jDe heer Bierema trekt zijn amende ment in- 1 'Het ontwerp wordt z.h.s. aangenomen. Bij de behandeling van het ontwerp tof bevordering van een richtige heffing van de directe belastingen betoogt de heer Rutgers dat het ontwerp met een fictie 'belastingwetten beter aan haar doel wil doen beantwoorden- Hier wordt z.i. plaats gemaakt voor de grootste wille keur. De heer Oud betoogt, dat het ontwerp niet noodig is, daar de schijnhandelingen reeds nu ongeldig zijn'volgens de juris prudentie van den Hoogen Raad. De wet gever mag alleen helpen met concrete voorschriften, niet door een blanco vol macht te geven aan den inspecteur der directe belastingen. Wanneer men inderdaad andere feite lijke verhoudingen beoogt met de op richting eener N.V." gaat het niet aan dat de fiscus daarmede geen rekening houdt- 't Tegendeel .zal zij moeilijk kun-, j nen bewij'zen. 'Dhr. van Vuuren zegt, dat belasting ontgaan, niet 't zelfde is als belasting ontduiking, doch dat 't resultaat hetzelfde is. Tegen beide kwaden moet krachtig worden opgetreden. Hét middel, dat de minister kiest, kan spr. echter niet aan vaarden. J Dhr. Vliegen verdedigt 't ontwerp dat Dhr. Haffmans wenscht uitbreiding van het leerlingwezen- Dhr. De Vos van Steenwij'k betoogt, dat ideeple daden van mannen als Van Aalst e.a. meer waardeering verdient. Uit Stad en Provinoie ZIERIKZEE. Wij krijgen de volgende beschrijving van Tom Mix, welke film Zaterdagavond in de Concertzaal loopt: !Zes voel hoog... een innemende glim- i lach... te paard als een antiek ruiter, een buitengewoon athleet, knap scherp schutter, een sterk gevoel voor humor, en daardoor 'een uitmuntend acteur ziedaar Tom Mix, de populaire filmheld. Een veelbewogen leven, vol emoties, hel dendaden en avonturen deed Tom dage lijks persoonlijk doorleven wat hij later het publiek op het witte doek kon laten ADVERTENTIEN. een eind wil brengen aan veel belasting- z'en- Bii ae bereden politie van Texas 't Was gebeurd den dag na Myra's komst in het najaar. Des, middags had ze zich, ofschoon nog zwak en pijnlijk, gedwongen tot op staan. Maar toen ze eindelijk aangekleed was en naar beneden ginig, had haar een vreemde duizeling bevangen en ze was stilletjes in de bibliotheek gaan zitten, half verborgen achter een groot pud vuurscherm. Terwijl ze zat en soesde over het visioen, dat telkens weerkeerde, was ze zachtkens in slaap gezakt en plotseling wakker geschrokkeu door de stem van Adolf in de muziekkamer ernaast. é,)Wat is het met Révarde?" had hij gevraagd. ,,Is ze erg ziek?" „Neen", klonk Gijsberts stem, „het ge wone, hoofdpijn en koorts. Zeker heeft ze gister weer te lang buiten gedwaald in de koude." cjWat zeg je dat gemelijk, vertel me toch eens Gijsbert,, wat is er met Réve? Nu ik jullie allen steeds beter leer ken nen, begrijp ik meer en meer, dat niet haar mismaaktheid de reden is van die vreeselijke koelheid, waarmee jullie haar behandelen. Kun je me niet zeggen, wat het is? Als je eens wist hoe het me hin dert-" 'Even bleef het stil, toen antwoordde Gijsbert: Adolf, weet je het dan wer kelijk niet, heb je nimmer gehoord wat bijna iedereen bekend is, wie Réve's moeder was?" '„Neen, ik weet niet hoe haar familie naam was, jelui hebben geen van allen ooit daarover gesproken en ook van vreemden hoorde ik het niet". „•Luister dan, ik wil het niet langer voor je verzwijgen. Mijn ouders hadden zich in elkaar vergist. Moeder was een heilige, en vader driftig, hartstochtelijk. Ze pasten niet bij elkaar. Vader schrikte moeder af door zijn opbruischendheid i en ze werd allengs teruggetrokkener; va- der noemde het koeler. Ik vind het heel geknoei. Wie uitmaakt of er geknoeid is, is spr. onverschillig. Burgerlijke recht spraak is daarvoor niet geschikt. Spr. vraagt in verband met de courantenbe richten of met de oprichting N.V. De Hoogstraat de fiscus schade geleden heeft. (Dhr. Rutgers v. Rp,zenburg sluit zich aan 'bij dhr. Vliegen. C'hr. van Sasse van IJsselt wenscht een formule opgenomen te zien, ter ont duiking van belasting^' Dhr. Dresselhuijs kan zijn stem nog niet bepalen Spr. vraagt een prineipieele uiteenzetting van den grondslag van het ontwerp. Dhr. van Schaik ontwikkelt eenige be zwaren, o.a. tegen art. 1, waarin het doel der belasting genoemd wordt. Ver der zou hij door den fiscus feiten wil len zien vastgesteld, waaruit de con- clussie zou moeten worden getrokken, dat geknoeid is. IDe minister antwoordt op -de vraag van dhr. Vliegen, dat bij de oprichting der N.V. „De Hoogstraat' de fiscus geen reed hij met de lasso achter de vee dieven aan. Onder Roosevelt vocht hij in den Spaansch-Amerikaansehen oorlog, en in de Zuid-Amerikaansche revolutie- •was hij een van de leidende figuren. Zijn zuiver gevoel voor humor, zijn kracht, die hij aanwendt tot bescherming der zwakken, en de eigenschappen die hem stempelen tot een „gentleman des harten'hebben hem in Amerika de al- giemeene sympathie van het publiek be zorgd. Tom Mix is daar bekend als de acteur bij uitnemendheid, en als men aan hem denkt, ,dan denkt men ook aan Tony, zijn wonderpaard- Mix' geschiede nissen zonder Tony, zijn een Frankrijk zonder Napoleon. Tony is even populair als zijn baas. Zijn schitterend bronzen standbeeld in het park te Hollywood is hiervan wel het bewijs- In Amerika is Mix de populairste en best betaalde filmheld, vermoedelijk be staal -er geen dorp waar Tom niet bij oud en bij jong bekend is. In Nederland behoort hij tot de lievelingen van een schade leed, integendeel gebaat was door intelligent, sportief publiek, dat sport de ontvangst der registratiekosten. Eerste Kama**- Vervolg zitting van Wr-cnsdag IS Maart. en gezonden humor boven prikkel en sensatie stelt- vOUD-VOSSEMEER- De vrijwillige gif- ten voor een fanfarecorps zijn van dien Bij de voortgezette behandeling van. j aard, dat de totstandkoming vrijwel ver- de onderwijsbegroting bestrijdt de heer v zekerd is. De medewerking van de in- Cramer de oprichting" van Indische leer- 1' gezetenen is algemeen geweest, zoodat stoelen te Utrecht- van alle standen gn>otere of kleinere -De heer De Zeeifw betoogt, dat ons bijdragen werden ontvangen. Aan den onderwijs teveel de leerlingen pasklaar raad is verzocht om een lokaal voor de maakï voor de maatschappij. f. oefeningen. Weldra zal weder een al- iSpr. wil betere aansluiting van lager- g^meene vergadering worden gehouden, en middelbaar onderwijs door inlassching waarin alles definitief geregeld zal wor- van een tusschen-cursus- Spr. is tegen1 - Fransch op de lagere school, doch had een overgangstermijn van drie jaar bij de afschaffing gewenscht. Dhr. Verkouteren acht een tegenwicht tegen de Leidsche opleiding noodig, het zij in Utrecht, hetzij in Leiden. Het is toe te juichen, dat geldmenschen geld geven voor kunst en wetenschap. Dhr. Smeenge dringt aan op regeling van het leerlingwezen in' het nijverheids onderwijs- Spr. bepleit het nut van nij- verheidsa vond scholen, alsmede van beter onderwijs voor schipperskinderen. Dhr. van Lanschol breekt een lans voor het doofstommenonderwijs en het gesticht te St.-Michielsgestel den. THOLEN. Dinsdagavond werd de auto bus van Krijger, in de Brugstraat aan gehouden door een zekere v. d. S., land bouwer alhier. De chauffeur, denkende met een passagier te doen te hebben, stopte direct, waarop v. d. S. in de bus drong en na een woordenwisseling, den chauffeur een pak slag toediende. Deze, ook niet voor een kleintje ver vaard, diende hem een flinke mep met de aanzetbeugel toe en drong hem daar na de bus uit. De vermoedelijke oorzaak dezer vecht partij is, dat dienzelfden dag een paard met kar van genoemden landbouwer, ry. - doordat het paard schrok van deze auto- iD-hr. Anema betoogt, dat de mm,ster jn de terech, kwam. Naar alleen de wettelijke zijde van de quaestie inzake de Indische leerstoelen te Utrecht heeft te beoordeelen. Inzake het weten schappelijk karakter dezer stichting is men te idealistisch. De m'inr'ster bevor- dere haar totstandkoming. Dhr. de Waal Malefijt wenscht de mi nima en maxima vastgesteld te zien voor schoolgeldregelingen. 1 Dhr. SLotemaker de Bruine dringt aan op bekendmaking der stichtingsacte voor Indische leerstoelen te Utrecht aan de leden der Kamer. Spr. meent dat deze in een voorgestelden vorm niet verwe zenlijkt magen worden. moeilijk je alles te zeggen, Adolf, laat me kort zijn. Vader zocht zijn troost buitenshuis,, hij bracht soms heele avon den bij den tuinbaas door en er werd we van den chauffeur vernamen, is er aangifte gedaan bij de politie. ZEETIJ DIN WEN. i /ZIERIKZEE, 18 Maart- Uitgeklaard „Tiomp", kapt. O. Schuitema, met met selsteen van Nijmegen naar Londen. ZIERTKZEE, 19 Maart- Tarwe f 12; erwten (schokkers) f 17; zeer weinig aanvoer; per 100 k.g.; aardappelen, bonte f 5f 5,50; blauwe f 5f 5,25; per 70 k.g. gemompeld over een verhouding tusschen j ven. lukkiger zijn geworden dan nu.'" „Dat ben ik met je eens, maar het was vaders uitdrukkelijke wensch, zijn laatste woord, dat RéVarde hier zou blij diens dochter en vader, 't Kwam moeder ter oore, ze trok het zich vreeselijk aan en begon te kwijnen; beur gestel was teer en het werd altijd erger- Drie jaren na moeders dood hertrouwde va der met die tuinmansdochter en een half jaar later werd Révarde geboren. Het is vreemd, monsterachtig maar waar, dat vader van dat kind meer hield dan van een der anderen, en ik geloof, dat hij haar moeder het beste van zijn liefde heeft gegeven. Het was nimmer gebeurd, dat een Hunenstein zoo'n huwelijk deed, jjEn dat gij allen haar zoudt bescher men en liefhebben. Had hij beter in de toekomst kunnen zien, hij zou gezegd hébben: „Ja, breng haar weg, eer ze ouder wordt en steeds ongelukkiger, breng haar ver van Hunenstein bij men schen, die van haar houden willen, opdit ze niet het ondragelijke van een leven zonder liefde te dragen krijgt het le ven van een verstootelinge.' ,/Maar, Adolf, denk dan toch ook eens aan hetgeen wij geleden hebben. Ook ik heb medelijden met Révarde en mezelf en het is een vlek op onzen naam voor j dikwijls mijn koelheid verweten, maar altijd' j haar liefhebben a'.s mijn zuster kan ik iGijsbert begon op en neer te loopen. f niet-1 „Nu weet je alles, Adolf, en zult oe- „Neen, dat kan geen van jelui; arm, grijpen waarom we Révarde niet kunnen arm kind- En ik weet hoe ze hunkert liefhebben.,' naar wat teederheid- Maar die vervloekte „Begrijpen? Neen, Gijsbert, dat be- trots van jelui weigert haar alle sym- grijp ik niet- Moet het arme kind boe- pathie; pas op, of die trots zal nog eens ten voor haar vaders misstap? Heeft - op je eigen hoofd neerkomen, je ornge- juist zij door haar treurig lpt niet dubbel lukkig maken.' behoefte aan liefde en steun? Is haar - Adolf, ik herken je niet meer, ik karakter niet minstens even goad als wist niet, dat je zoo weinig eergevoel van een van jelui?" I had.' „Ben je krankzinnig, Adolf, neem jij „Eergevoel", borst van der Willigen dat zoo op? Jij weet niet, hoe mama, uit, „en dat durf jij me zeggen? Ik zou Myra en ik er onder geleden hebben. Haar moeder was de oorzaak, dat mijn moeder stierf en de" schaduw, welke al tijd tusschen vader en mama stond- Be grijp je wat dat zeggen wil? „En moet Révarde dat boeten? Schaam je Gijsbert, en is het bewezen, dat je moedei niet kon zijn gestorven als haar huwelijk gelukkig was geweest? Ze had Woensdag 25 Maart a.s., hopen onze geliefde Ouders, Behuwd- en J Grootouders, DINGKNUS VAN DB VILDB en S CATHARINA VAN DK VKLDE— VAN DER WBRFP, J hunne 50 jarige Eehtvereenlglng te herdenken. Dat 2fj nog lang go- spaard mogen blijven Is de weusoh van Hunne dankbare Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. zlijirvbld bij assbn, 20 Maart 1925. D*nk aan allen, die blijken van be langstelling gaven op 12 dezer. Kobtqenk. J. KLOMPE. De ondergeteekende betuigt bfj deze, ook namens zijne kinderen, z\jnen harte- lijken denk voor de vele bewijzen van belangstelling, gedurende de ziekte en na het overlijden hunner geliefde Eoht- genoote en Moeder ondervonden. Ellbmbbt, 20 Maart 1925 A. VAN WE8TENBRÜGGB Fz. Allen, die iets te uvrdprpn hebben van -, verschuldigd zijn aan- of borgtochten onder zich1 nebben betreffende de onder het voorrecht van boedelbeschrijving aanvaarde nalaten schap van den heer JACOB MARINUS PAPE, zich ook genoemd en geschreven hebbende, JACOB MARINUS PAAPE MA- RINUSZOON., in leven winkelier, wonen de te Poortvliet, en aldaar overleden 24 Januari 1925, wordt verzocht daarvan op gaaf te doen aan den Notaris MEULEN- BERG te St.-Maartensdijk, vóór I April Bij vonnis der Arrondissa- ments-Bechtbank te Middel burg van 9 Maart 1925 is LYDIA CAPELLE, wonende te Bruinisse, wegens onnoozelheid geBteld onder curateela. Voor extract, A. J. F. FOKKEB, Procureur. MONDARTS te veel eergevoel hebben om een eigen zuster zoo stelselmatig te martelen, te vernederen. Ik ben evenals jij fier og mijn ouden on'bevlekten naam; ik begrijp dat zoo iets als je vaders tweede huwe lijk pijnlijk is voor zijn nageslacht, maar ik kan je nooit toestemmen, dat het je recht geeft een onschuldige er voor te doen boeten. Ik houd van Révarde, ver immers, zooals je zelf zegt, een teer 1 sta je, Gijsbert, ik houd evenveel van gestel. Arme Réve, duizendmaal beter haar, nu ik alles weet, als vroeger. l ware het geweest, wanneer ze terstond na zijn dood bij vreemden of bij haar moeders familie was gegaan. Ze zou ge- A (Wórdt vervolgd.) Behandeling pijnloos. Stationsweg 25, ROTTERDAM. Spreekuren eiken werkdag 9 -12 uur. Bergen-op-Zoom, Stationair. 15 eiken Donderdag van 10-3 uur Hötel POLDERMAN to St.-Maartensdijk. Het BESTUUB van het Waterschap STA VENISSE zal, op Vrijdeg 3 April 1926, des voormlddagB 11 uur, io het Hötel Van Kootbn, trachten aan te besteden: Het leveren van 580 M!. ot meer PRUISISCHE GRINT, afm. 1-0 en 358 M'. of meer BASALT SLAG, afm. 1-3. InBchryvingBbiljetten in te leveren op den bestedingsdagdes voormfddaga IO1/, uur. Voorwaarden te verkrijgen bij den Ontvanger-Griffier. Stavbnissk, 18 Maart 1925. Het Bestuur voornoemd, A. H. v. d. SLIKKE, Dijkgraaf. M. P.. TAZELAAB, Ontv.-Griffier. Het BESTUUR van den 1^^ Kolenbond EIQEtf HULP te Sirjansland zal, op Donderdag 26 Maart 1925, 's avonds half 8, in Café db Bijkb, trachten aan te besteden: De levering van minstens Levering eerste week in April. Betaling op 30 dagen na levering, j Biljetten in te leveren vóór of op 26 Maart 1924, bij don Voorzitter D. VAN POPERING. f De Secretaris, 1 J. J. H. BOUTEB8E. AANGEBODEN Freewheel en Bandreiu, prlja f 75. Brieven letter S, Bureau v. d. KUd.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1925 | | pagina 5