Zierikzeesche Nieuwsbode Tandarts Mevr. v. d. Valda. J. L. 8ERNHARDI KUNSTTANDLN, WEET GIJ DERDE BLAD De sterkste Macht houdt ELKEN DONDERDAG zitting te St -Maartensdijk bij den Heer Z. DE RUIJTER. f 2 per tend, 50 per heel gebit. TAKDHEEIKUHDIGE POLIKLINIEK, VAN DAM Co. Aanbesteding.' Het bouwen van een Woon huis te Anna-Jacobapolder, behoorende by (le van Vrydag 13 Maart 1025, no. 11200 BUITENLAND. Een priester levend vprbrai d. Het P. T. A. te Warschau maakt mel ding van een mededeeling, d.d. 7 Maart van het te Charkow verschijnende blad, „Kommunist", luidende dat op 6 Maart, om elf uur, in een lokaal nabij, te kerk te Zvtomir. de katholieke geestelijke Fe doekowitsj levend verbrand is, na met benzine te zijn overgoten. 1 Naar aanleiding daarvan worclt ;.n ker- kelijke kringen verklaard, dat de wreede dood van den prelaat het slot is van een stelselmatig, door de sevjetautori- teiten tegen den prelaat en de meer derheid van den katholieken clerus mi rTttSiand", gevoerde actie, welke actie ter. doel had om Fedoekowitsj, die een der steunpilaren is van de kathoFeke gees telijkheid in Ruslahd, te -ntimideeren, en om een verklaring los te krijgen, die zou kunnen dienen als beschuldiging te gen de Poolsche regeering. In Nov. 1928 werd Fedoekowitsj door de Tsjeka gearresteerd onder beschuldi ging van polit:eke hetie en spionnage ten gunste van Polen. Tijdens zijn ge vangenschap werd hij onderwor/jen aan moréele en physieke kwellingen, die hem tot een gebroken man hadden gemaald, toen hij weer in vrijheid werd gesteld. In Mei 1924 werd hij weer gearresteerd en naar de gevangenis, te Zytomir ge bracht, berucht om het daar toegepaste wreede stelsel. Later overgebracht naar Charkow, waar hij geheel onder den in vloed kwam van de rechters van instruc tie Oeszakow en Sokolow, werd hij half gek en tcekende hij, om zijn vrijheid terug te krijgen, een door de autoritei ten der Tsjèka gedicteerden brief aan den paus, waarin hij dezen verzocht de Poolsche regeering te doen besluiten n-et langer den clerus in de Oekrajiene te balasten met politieke funct;es. In Nov. '24. publiceerde de sovjetpers dit schrij- van van Fedoekowitsj, die na zijn ''in vrijheidstelling naar Zytomir is terug gekeerd. Uit Stad en Provinoie ST.-MAARTENSDIdK. In de Vrijdag gehouden raadsvergadering waren alle leden tegenwoordig- De Directeur-Gene raal van de Volksgezondheid berichtte dat hij zich niet vereenigen Icon met de vaststelling der huren voor W. op den Brouw, Jac- Geluk en Chr. C. Klootwijk en pjj de vaststelling der exploitatiere kening dan ook zou uitgaan van een huur respectievelijk van f 1201, f 120 en f 150 per jaar. Waar de huurcontracten bereids zijn afgesloten moeten worden was in een en ander voor 1925 geen wijziging meer te brengen- Het bekende adres van Heemstede betreffende bestrij ding annexatieplannen werd voor ken nisgeving aangenomen daar de gemeen teraad zich destijds voldoende had ver zet tegen willekeurige toevoeging van andere gemeenten- Gelezen werd het ver slag van den toestand van*het lager on derwijs in de gemeente over 1924. Een verzoek van G. Janssen, om geplaatst te wOrden op de lijst voor het verkrijgen van land ingevolge de landarbeiderswet, wordt met algemeene 'stemmen ingewil ligd. Eveneens verzoeken van N. op den Brouw en C- Franke een gemeentewonmg te mogen huren. Het adres van de Nel. Middernachtzending om steun, wordt voor kennisgeving aangenomen. De voorzitter acht zoo iets meer voor de groote ste den, dan voor het platteland- Een voor stel van B. en W., tot aankoop van een behoorlijk begraaftoestel, wordt verwor pen met 4 tegen 3 stemmen- Het voor- FEUILLETON." door J. M. stel werd mede door den heer Hage zeer warm gesteund. De voorstelling als gold een en ander een luxe-artikel, be streed hij; het betrof een eerbiedige be grafenis der dooden. De. andere heeren waren van meening, dat eerst diende te worden gezorgd, dat de begraafplaats er behoorlijk uitzag, wal nog steeds veel te wenschen overliet. Het verzoek van den heer Hollestelle, restitutie ge maakte kosten voor verordening van het gemeente-archief, werd met alg. stemmen ingewilligd. Op adressen van A. Vermeu len en Scherpenisse, tot vrijstelling van betaling van schoolgeld, werd al- wijzend beschikt, daar de aanslag was geschied overeenkomstig den aanslag in de Rijksinkomstencèlesting- Een verzoek van J. Hage, te mogen ruilen van wo ning met S. Cooiman, werd ingewilligd, mits werd gezorgd, dat de huur tol 1" Mei 1926 bleef gewaarborgd. B. en - W zullen te dezer zake met Hage en Cooi man overleg plegen. Een adres van P. Poot, om huurverlaging, geeft tot aller lei bespreking aanleiding- Men vindt voor vele huurders het bedrag te hoog. Laat men zich wenden tot verlaging tot den Raad, geelt de heer Koopman de huur ders steeds in overweging. Dhr. Vroegop vraagt oi de gemeente geen subsidie kan geven. Waarom kan dat wel aan de cen trale-, aan de au'ocus en vroeger aan het trambootje? Een voorstel ie dezer zake wordt niet gedaan, men laat hier het woord aan de huurders der wonin gen. De Christelijke Landarbeidersbond verzoekt wegens de groote werkloosheid werkverschaffing- Na eenige bespreking wordt met alg. stemmen besloten, een gedeelte van een niet meer gebruikte watergang te doen dempen, indien al thans de Polder geen bezwaren heeft en verder hier te rioleeren. De kosten zijn niet bekend- Dhr. Koopman dringt aan keien te bestellen- Laat men eens adverte.eren. De voorzitter zal deze zaak met B. en W. overleggen. Tot tweede plaatsvervangend lid van het tweede stembureau, wegens het bedanken van den heer C- J. Sonke, wordt benoemd de heer J. van Nieuwenhuijze, ambtenaar ter secretarie. De voorzitter gelooft wel dat den heer v. Nieuwenhuijze het in finem gesteld vertrouwen zal waardeeren en de j benoeming aannemen. De rentmecs'.er van het Kroondomein deelt mede, dat van wege de Kroon geen land voor de land arbeiders zal worden beschikbaar ge steld. Uitgesloten is niet, dat in 1928 aan het bestaande eenige uitbreiding zal worden gegeven. Tot afgevaardigde naar de centrale wordt na loting en c'rie stem mingen aangewezen de heer W. M. K'oet, die na eenige aarzeling de benoeming aanvaardt, hoewel het bijwonen der ver gaderingen der centrale hem stellig moei lijk zal vallen. Met algemeene stem men wordt aangenomen de bouwverorde ning, houdende o.m. de verplichte aan sluiting aan de waterleiding tot 25 M. uit de as van den weg en het weren van bedsteden bij nieuwbouw. Hierna komt aan de orde een adres van J. M. Boo- gert voor de vergaderingen der ChrisLe- lijke Jongelingsvereeniging en Knapenver. de beschikking te mogen krijgen over de gemeente-bewaarschool of een lokaal der O- L. school. Te dezer zake is ingewon nen het advies van het Hoofd der gem.- bewaarschool en van de O- L. school. Uit het verslag van bet hoofd der be waarschool bleek o. m. dat de vereeni- gingen, zich niet erg netjes gedragen in de gegeven schoollokalen, zooals mede uit het volgende moge blijken: Er is ook veel viezigheid op de plaats, daar ieder geen gebruik maakt van de waterplaats en het overal maar doet waar het hen goeddunkt. Ook blijkt wel, dat het on derhoud over het geheel te wenscben overlaat. Na een tijd in besloten zitting te zijn geweest, stelt de heer Koopman voor met ingang van heden, 6 Maart 1925, alle vereenigingen het gebruik van een schoollokaal te entzeggen. Enkele leden vinden dat toch wel heel erg; op de Zondagsschool valt niet het minste aan te merken. De heer Koopman is Toen keerde ze zich af van de heide en luisterde naar het gezucht der wui vende dennen. 't Begon al te 3chemeren in het bosch. Réve zag al die dikke stammen aan als oude bekenden, de grillig gevormde Jun:- petrus-struiken schenen haar te wenken- Ze hoorde het vleugelgeklap van bosch- duiven, 't zachte gepiep van tallooze goudhaantjes en meezen, die zich een schuilplaats zochten voor den nacht- Nu ze zich uit haar gepeinzen had los gerukt, voelde Réve hoe koud en door dringend de Noordwester was. Ze hui verde en snelde op heur kleine lichte voeten het beschuttende bosch in- Toen ze met heur donker japonnetje verdween in de grijsgroene schemering, leek het als ware ze een zonderling gevormde Ju niper usstruik, welke plotseling de macht had verkregen zich te kunnen voortbe wegen. Geruischloos gleed Réve tusschen de bruine stammen door, haar voeten drukten nauwelijks het naaldtapijt; dicht boven haar hoofd fladderden de nieuws gierige goudhaantjes. Réve's weg voerde langs de Hunen- kolk, een ovaalronde diepe plas, welke door een beek in verbinding stond met de vijvers in 't park om Hunenstein. Re- varde vertoefde daar zomers gaarne, als de zonnedauw bloeide in den grasrand eromheen, als de witte en paars-rose orchideeën zich sp'egelden in 't stil-don- kere water, en in de blanke berken het roodborstje zong- Ze had onder die ber ken een zodenbank gemaakt. Het Bosch was haar zoc lief, 't ge- ruisch der naaldboomen, de vogelstem men en 't insectengezoem, klonk haar vertrouwder, zoeter, dan al die koude stemmen thuis- Maar nu toefde ze niet bij de Hunenkolk, ze spoedde zich ver der. 't Bosch werd allengs minder dicht, dennen en sparren werden afgewisseld door populier en lijsterbes. Na enkele minuten betrad Réve de eikenlaan die leidde 'naar het oude hu:s met den toren, het trotsche Hunenstem. Hoe schoon lag het daar in het houtrijk park- De reeds verlichte ramen schenen te roepen: „Kom binnen, dool niet langer in de scheme ring, hier is licht en warmte." Maar 't jonge hart in die arme mis vormde borst klopte niet blijber. Réve verlangde niet naar den gouden licht schijn, welke zoo onbarmhartig haar wanstaltig lichaam zou omstralen, én al die andere gestalten, rijzig en schoon. Ze rilde, evenals de dorre bladeren 'in de breede lanen van 't park, die ruste loos voortgedreven, om haar heen dwar relden- In hel koetshuis brandde licht en was bedrijvigheid. Réve zag een vreemd rij tuig staan, hoorde gestamp, gehinnik van paarden, die werden uitgespannen. Er is bezoek, mompelde ze, het bordes op- loopend- Het eleetriseh licht :n de ge kleurde, tulpvormige lamp, zette de ves tibule in fantastisch ïooden gloed. Réve's donkere figuur stak vreemd ar tegen het rozig getinte marmer, toen echter van oordeel, dat het nu maar eens uit moet zijn en handhaaft zijn voor stel, dat met 4 legen 3 stemmen wordt aangenomen- Alle vereemgingen zullen dus van heden- af g >sn vergaderlokaal meer hebbenEen voorstel van den heer Quakkelaar, de benedenzaal van het ge meentehuis nu maar beschikbaar le stel len. daar deze zaal ongebruikt is, vindt geen meerderheid. Ditvoorstel vindt krachtige bestrijding :van den voorzitter. Een korte bespreking volgt over enkele personen die het verschuldigde voor de waterleiding niet kunnen betalen. Deze personen zijn nooit armlastig geweest, hoe moet het nuu? De heer Koopman meent, dal waar de gemeente door de verplichte aansluiting dezen toestand ge schapen heeft, ook maar in de betaling moet voorzien. De voorzitter meent, dat zulks wel met de waterleiding zal ge bonden worden- De heer Vroegop deelt mede, dat in 'Stavenisse de gemeente voor dat soort menschan betaalt. Deze zaak wordt aangehouden tot een vol gende vergadering. De heer Koopman dringt aan op aanbesteding van druk werk. evenals de heer Hage, die in het bijzonder de aandacht vestigt op per sonen, die niet in den Bond zijn en naar hij meent goedkooper werken. De heer Hage bespreekt hel toezicht der politie. Hij vindt, dat dé politie ook buiten de gemeente wel eens nioiht toezicht hou den. Hij begrijpt niet waarom de Burge meester dal verboden heeft. De voor zitter ontkent Bijl zulks te hebben ge zegd, maar met de waarheid schijnt deze liet niet zoo heel nauw te hebben ge nomen. Hij zal hem er geducht over on der handen nemen. Bijt moet alleen op de markt zijn bij aankomst der auto bussen. Hierna sluiting. LANDBOUW EJS VEETEELT. I)* bgp-ntpelt De zeer zachte winter is voor de bijen gunstig geweest. Vele dagen was de tem peratuur hoog genoeg om de bijen naar buiten te lokken. Reeds hel najaar van 1924 was goed, er werd in October veel stuifmeel naar binnen gedragen. Broed is er dan niet meer, het stuifmeel wordt opgelegd voor het .volgende voorjaar als er weer jonge maden komen- Waar ge zorgd ;s voor 'een Voldoende winterpro visie door bijvoeren en winterrust was in den bijenstal, moet nu het volk in een beste conditie zijn- Roer komt dit jaar biina niet voor. Op 4 Februari was de 1ste groote voorjaars reinigingsiucht; alle bijen kwamen uil- Het. was alsof er een zwerm los was- Zoo'n dag is er veel verbruik van honig. Maart e:scht veel van den voorraad voedsel in de- bijenwoning; een verbruik van ongeveer 2 k.g. honig is geen uit zondering- De krachtigste volken hebben dan reeds volop broed; dit is ook on- m'sbaar, want eind Apdïï zijn 'alle werk bijen van het vorige najaar overwinterd, dood, de jonge generatie moet dan ge reed zijn in te kunnen vallen. Ju:st de trage ontwikkeling van het broed in het voorjaar van 1924 was oorzaak, dat er, toen de dracht begon, een tekort aan vliegbijen was Een volk moet dan ten minste 20.000 werkbijen hebben, wil het in slaat zijn honig in voorraad op te leggen. Wanneer het weer medewerkt kan 1925 een goed oijenjaar worden; de grondvesten zijn er nu voor aanwezig. OstMnpttlng vnn vIhszaik!. De Plantenziektenk. Dienst, schrijt: Meermalen wordt er bij de opkomst en bij de eerste groeiperiode van het vlas geklaagd over het wegvallen van jonge plantjes. Dit wegvallen kan o.,a. veroorzaakt worden door een schimmel welke met het zaad wordt overgebracht. (Botrytis cinerea). Het was tot nog toe niet mogen gelukken een bruikbare ont smettingsmethode tegen deze ziekte te vinden. Steeds stuitte men bij 't vochtig maken van het zaad op het bezwaar, dat het minder goed gezaaid kon worden en aan kiemkracht sterk inboette. Dit ze er staan bleef en luisterde. Stemmen- gerocs klonk uit de suite; boven alles uil een helder-hoog vrouwengeluid. „My- ra, Myra is thuis", prevelde Réve en een oogenblik voelde ze aandrang naar bin- i nen te ijlen, heur oudste zuster te om- I helzen, maar ze beheersehte zich- Haar smalle handjes streken 't grijze kleedje glad en 't donkere haar; toen ging ze binnen, langzaam en stil. In een der ruime vertrekken, waar de kostbare ouderweische meubelen, 't zilver en fijn porcelein op hel dressoir, getu:gden van rijkdom en smaak, stonden zes menschen bij den vlammenden haard, alle rijzige figuren, mooie trotsche- gezichten en alle cp elkaar gelijkend- Niemand zag of hoorde Révardine binnenkomen, tot haar van nature klankrijke, maar meestal ge- j dempte stem zei: „Myra, jij thuis?" De slanke vrouw in zilvergrijs fluweel, stralend van jeugd en geluk, keerde zich om: „Ah, Revarde, ben jij daar ook; hoe gaat 't je, nog altijd 't zelfde?" ,Nog altijd hetzelfde", herhaalde Réve. met een trilling in haar stem. De -bruine oogen, dié even hadden geschitterd van hoop, hoop op wat hartelijkheid na zoo'n lange scheiding werden weer dof. Tot ze zagen het k'.eine mensehje op den arm cler oudste- dame 'n nvenschje van nog geen twee jaren, met de Hunen- steinsche blauwe oogen en blonde krul len, 't roze gezichtje, de roze handjes, slechts even zichtbaar in al dat witte bont. „Och, dat is Adi, Myra's kleine Adi". ontsnapte Réve, en eer ze 't wist stak ze de handen uit naar het witte popke. Zag het kind niet 't zonderl-'nge van haar verschijning, alleen de uitdrukking van Voorjaar aijn echter met een tweetal ontsmettingsmiddelen, welke in drogen toestand kunnen worden aangewend, en kele voorproeven genomen. Zoowel aan het Proefstation voor Zaadcontröle als bij den Plantenzaektenkundigen Dienst Zijn de resultaten van deze Voorproeven van dien aard, dat het gewenscht lijkt de aandacht van de verbouwers op deze twee middelen, te weten Uspulun droog- ontsmetter en Germisan droogontametter, te vestigen. Volgens mfededeeling van den directeur van het Proefstation voor Zaad controle waren dit jaar verschillende on derzochte monsters lijnzaad in belang rijke mate door bovengenoemde schim mel aangetast, zoodat het wensehelijk lijkt, tot ontsmetting van het lijnzaad over te gaan. Aan de hand van resultaten van verdere proefnemingen hopen we binnenkort in staat te zijn, de te gebrui ken hoeveelheden van het ontsmettings middel bekend te maken. V. P. Z. Bovengenoemde vereeniging vergader de vorige week te Oostburg in het Ve;:- lingsgebouw „Avicultura". Aanwezig waren o-a. de heer B. van Asperen Vervenne en voor Schouwen en Duiveland, de plaatsvervangende afge vaardigde en het Hoofdbestuurslid. De voorzitter, de heer H. A. Hanken, opende de vergadering, heette de aan wezigen welkom en sprak in zijn ope ningsrede zijn groote vreugde uit over de oprichting van de afdeePng der V. P Z voor Schouwen—-Duiveland en voor Tholen en St.-Philipsland. De V. P. Z. 's nu in geheel Zeeland vertegenwoordigd, terwijl ook het ledental zich sterk uit breidt- Uit het jaarverslag bleek, dat j eveneens is opgericht een dorpsafdeeling te 's-Heer Abtskerke in de Afdeeling voor Zuid-Beveland der V. P. Z.. zijnde dit reeds de derde dorpsafdeeling ;n die afdeeling. wat op vooruitgang wijst. Ver der bleek dat voor Zeeland, door enkele fokloomhouders wordt deelgenomen aan den legwedstrijd voor hoenders en een den.te West-Graftd ijk in Noord-Holland, onder leiding van den heer B- van As- peren Vervenne. Inzake de eiermijn te Vlissingen wees de voorzitter erop, dat de plannen 2oo- als ze waren ontworpen, niet voor uit voering vatbaar zijn, zoodat de daar voor te Vlissingen gehouden vergadering tot geen practjpch resultaat heeft geleid- Dhr. B. van Asperen Vervenne sprak in gelijken zin en gaf de vergadering in overweging een kleine commissie le be noemen die de zaak nader zal hebben te onderzoeken. Walcheren stelde de vraag of de V. P. Z. bereid is om mede te werken tot de oprichting van de eiermijn te Vlissingen, waarop de voorzitter mededeelde, dat dit zéér zeker het geval is, maar eerst moet blijken dat de zaak levensvatbaar heid heeft. Besloten werd, te Commissie te be noemen uit mannen van het vak, opdat uit het rapport kan blijken, of de zaak levensvatbaarheid heeft. De commissie zal worden gevormd do.or eenige veilingmeesters van bestaan de eierveiPngen in Zeeland met- als voor zitter, de voorzitter der V. P. Z., en als adviseur de heer-B. van Asperen Ver venne. De vergadering besloot deze zaak ge heel in handen te geven van het Hoofd bestuur. Als plaats waar de volgende vergadering zal gehouden worden, werd aangewezen Vlissingen. v*N «JEINDE KN VLB. Een hevige storm heeft groote schade aangericht in Noord-Italië. Hagel l en sneeuw dwongen verscheidene trei nen te stoppen- .Bij Monfalcone zijn vijf visschersb'ar- ken vergaan. De kleine gemeente Villas- tanze bij Milaan is geheel :n de asch gelegd, daar het door den storm on mogelijk was een uitgebroken brand te blusschen. liefde, welke plots over heur bleek ge zicht lichtte en het vermooide? 't Was niet bang, gaf zich. al „da-da" kraaiend in haar armen over, en ze voelde het warme donzige snuitje tegen haar wang. Mevrouw Hunenstein was even over rompeld door Réve's snelle daad, maar- reeds riep Myra's hooge stem: „In vre desnaam, Révarde, hoe onvoorzichtig, je zoudt mijn schat laten vallen.... bedenk toch!" Réve schokte van schrik; wel gaf ze 't kind over, dat verbaasd van den een naar den qnder keek. „Mamma, wie is dat?" vroeg zijn zangerig stemmetje. „Tante Révardine", klonk 't kort. „Kom Adolf, ga op den grond staan, dan zal moeder je manteltje afdoen." Réve bleef 't kind aankijken- Ja, de blauwe oogen en blonde haren der Hu- neasteins, maar verder was 't aanvallige gezichtje als een miniatuurtje- „Hij lijkt ook zoo op zijn vader, niet waar Révarde", klonk de spottende stem van den vijftienjarigen Puno- Ze keek naar heur broer, die, ofschoon zes jaren jonger dan zij, een hoofd groo ter was bijna. Hij stond met de handen losjes in de zakken. De spot in zijn stem en oogen dreef Réve het bloed met pijn lijke kloppingen naar wangen en voor hoofd, daarna werd ze bleeker dan ooit. „Ja, hij lijkt op Adolf", antwoordde ze kalm, maar met eeji uitdrukking van pijn in de oogen. Kleine Ad-: stond maar steeds haar aan te kijken. Zijn gezichtj- wes wonderlijk verstandig en schrander, a!s ware hij reeds veel langer dan twee korte jaren op de wereld. (Wordt vervolgd. ADVERTENT IÊN. Op Maandag 16 Maart a.e. hopen onze geliefde Ouders, JACOB MOERLAND J en HUIGTJK CORNELIA. PAPK, hunne 25-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. 8t.-Annaland, Maart 1925. Hnnne dankbare Kindereu. o Heden overleed te Nieuwerkerk onze geliefde Neef, WILLEM DALEBOÜT M/,, in den kraohtvollen leeftyd van 24 jaar en 5 maanden. Driischok, 10 Maart 1925. Namens de Familie C. VANE. C. VANE—Dbkkbr en Kinderen. Bergen-op Zoom. Stationair. 15 eiken Donderdag van 10-3 uur Hdtel POLOERM N te St.-Maartensdijk. MONDARTS Behandeling ptyoloos. Stationsweg 25, ROTTERDAM. Spreekuren eiken werkdag 9 12 uur. J' •K dat de Sangnlnose zulk een voor treffelijk middel Is? Voor-allen die zwak en moede zfjndie lustt loos en zorder energi die gedurig vermoeid zijn of l|jduu aan pyn in het hoofd, in den rug of de lendcD die te moe zijn om te eten, oï t* J zwak zgn om- te slapen, is de Sanguinose een opwekkend en versterkend middel, waarvan do uitwerking snel en verrassend Is. Prijs per flesch met gebruik s- aanwtfziDg f 2,— 6 fl. f 11,—, 12 ft f 21,—. Verkrijgbaar by alle Apothekers en voornaïho Drogisten. WACHT U VOOR NAMAAK! De Rlemerstraat 2c 4. Den Haag. <gff Het BESTUUR van bet Waterschap ST.-MAARTENSDIJK (Zeeland), vraagt prijsopgaaf van de levering van: 1400 scheepston Grint. 1250 soheepstou liasalt slag. 185 scheepston WaalbrUken. 285 stuks geereo8. l'érkneneii, lang 1,60 M. 1000 stuks geereos. Perkoenen, lang 1,20 M. Voorwaarden tegen franco toe- zeuding van f 1,verkrijgbaar bjj den Waterbouwkundig Ambtenaar B J. VAN OOST. Inzending der inschujvingsbil- jetten vóór 26 Maart a.s bij den Dijkgi aa f W. M. KLOET te St.-Maavtensdifk. De Heer T. A. BOUDELING te Anus Jaoobapolder zal trachten aan te beste dent Bestek en teekenirg tegen inzending h f2,verkrijgb >\v aan bovengenoemd adres. Aanwijzing 19 Maa.t 1925 ten 11 urn in het .it»tion-Kt(liehui8 Noord weg. Aanb.-stodiug 2 April :0^5, In levering lüBChryvlngsblljetteii vóór 12 uur voormiddag.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1925 | | pagina 1