Zierikzeesche Nieuwsbode PUROL 30' ABONNEMENT: Vrijdag 2 Jan. 1925. zierikzeesche oouraht. g* 'JtggSa^Jï "S ADVERTENTIËN t EERSTE BLAD. J. BONGERTMAN, Zierikzaa. Heilgymnastiek. Massage. BUITENLAND. XTS VICTO Uit Stad en Provincie. Het zegel der Stilte. Fr^ts per i maanden f 1,50, franco per poot ƒ1,80. Voor het buitenland per Jaar f 10,—. Afzonderlijke nummer* 5 oent. Versohijnt Maandag, Woensdag en Vrijdag. vu 1—S regal. 80 eta. van 4 regel, en daarboven 20 eta. per regel. Beolamea 80 eta. p. regel. B|] contract belangrijke korting. Inzending op den dag van uit gave vOflr H ure. Dit nummer bestaat uit 3 bladen. i BORSTSIROOP p« /i- 25 51»° Verkrijgbaar bij M.K.ApalIrkcn «eOripiIra Een gemoedelijk uit* en Inbreker. Er zou stof voor een operette in kun nen ziften onder den titel: De gemoede lijke uitbreker. Stel u het geval voor: William Whitworth Miller, beroepsi/nbre- ker, door de Engelsche justitie veroor deeld tot drie jaren gevangenisstraf. Be roemd wegens een uitoraak enkele maan den geleden uit de Sing Sing-gevangenis in Amerika. Werkt omzichtig met een gestolen beitel aan een pal in den muur van zijn cel in de gevangenis te Panthurst. Hij is bijna gereed met zijn werk, doch de duisternis en den storm kwamen hem te hulp, waairvan hij gebruik maakt bij den terugkeer van arbeid naar de gevlan- genis in het b'osch aan zijn geleiders te ontsnappen. Breekt te Cours te midder nacht in een heerenhuis in, haalt daar de heelen boel overhoop. Kleedt zich tip-top in een donker grijzen jas, een licht grijs sportpak, een paar bruine schoenen, voor ziet zich van linnengoed, haarborstels, een scheerapparaat, legt in zijn bagage een officiersuniform en neemt voor het gemak zes horloges en wat zakgeld mee. Zijn door den regen doorweekt boeven pak laat hij als souvenir achter. Zoo in deze uitrusting krijgt Miller het gevoel en het air van een gentleman. Hij stapt cok ongeveer middernacht naar een eerste ■rangshotel, vraagt een kamer en als hart versterking een goed kop koffie. Voor de koffie was hij te laat, maar een goed bed was er nolg wel. Na een verkwik- kenden slaap, waarin hij niet van achter volging, maar Van nieuwe avonturen als een van een eerlijk inbreker droomt, belt hij den kellner, wien hij een rijk ont bijt bestelt. Na zijn ontbijt gaat-ie in hét bad, wascht daar de laatste smetten der gevangenislucht weg.... Maar dan 's het vrije leVentje opeens weer uit. De hotelier had achterdocht ge kregen: de nieuwe gast had het vreemde- liingeriboek genegeerd, de ontvluchting van Mdlletr was bekend gemaakt, de on gedwongen gast leek op den gezochten vluchteling. Voor alle Zekerheid de poli tie maair even opgescheld. Toen Miller bit de badkamer kwam, liep hij ju'st in de armen der politie. Miller wes heele- maal niet weerspannig. Hij had het zich heel anders voorgesteld en zich al op een ander leven ingericht. Maar nu het andetrs was geloopen, schikte Miller zich maar weer in zijn lot, met een glimlach op de lippen. Hij wacht nu een nieuwe kans af. Voor een ondernemend man als Miller komt die ook wei weer. I 1 1 De z»Bk— Stelnmann. Eenigen t^jd geleden werd de Belgif che oud-officier Van den Wouwer tot levenr- langen dwangarbeid veroordeeld, op grond dat hij den heer Stelnmann, een koopman uitiAntwerpen, tot wiens vrouw hij in ongeoorloofde betrekking stond, op diers landgoed „Phoenix-psrk" by Antwerpen had vermoord. De zaak, die destijds veel stof deed opwaaien, is thans in een nlenw stadium gttreden, doordien van den Wouwer's rechtsgeleerde raads lieden uit zyn naam een revisieverzoek hebben ingediend. In de Nieuwe Qazet vinden we de feiten vermeld, waarop de advocaten steunen, om herziening te vragen. Het zyn de volgende: Van den Wouwer werd veroordeéld, omdat de revolver, waarmede Steiomann gedood word, aan den veroordeelde toe- dehoorde. Deze revolver werd, meende men, aan Van den Wouwer gegeven door zyn echoonbroeder den heer Allier, van Gent. De verdedigers verzekeren nu, dat de revolver van den heer Alliez, die door mevrouw Stelnmann aan Van den Wouwor den dag voorden moord terug gegeven werd, nog steeds in het bezit der familie Van den Wouwer is, zoo dat het uitgesloten is, dat de aanslag, zoo er een aanslag heeft plaats gehad, met dat wapen gebeurde. Van deze bijzonderheid heeft do aan geklaagde niet gesproken, om mevrouw Stelnmann in geen moeilijken toestand te plaatsen, verzekerd zijnde, dat zyn onschuld door het gerecht zou erkend worden. Het bestaan van een derde revolver, in handen van mevr. Steln mann zou immers een bezwarende omstandigheid voor haar geweest ziju. Een tweede feit, waarop de aanvraag tot herziening steunt, zijn tegenstrijdige of onvoldoende getuigenissen, die de zaken verkeerd voorstellen. Een derde feit is de veronderstelling van zelfmoord door Paul Stelnmann, hypothese, die by -het onderzoek werd terzijde gesteld, omdat er geen sporen van verbranding aan de kleederen waren. De maker van het wapen en de kogels, bestrijdt nu de bewering en uit de in structie, als zou men sporen van ver branding bemorken als schoten van dichter dan 50 centimeter gelost worden- Gezien ddh gemoedstoestand van Steln mann, "b een zelfmoord zeker niet uitgesleten om het bedrag der assu. rantie aan zjjn kinderen te verzekeren zou by een moord voorgewend hebben. Het Hof van Cassatie zal het verzoek nazien om er zieh rekenschap van te geven of de vraag ontvankelijk Is. THOLEN. De heer J. L. Geluk J.Czi. heeft ontslag genomen als lid van den Raad. Zijn o pvolger op de Chr.-Hisft.'-lijst in de heer Jac. Quist ChZ., die reeds in de periode 1918—'22 eenige jairen raads lid was. rechtzaken. Door William Le Queux. 49 „Kijk eens", zlei ik, „het is een lan'g ver haal. Voor ik u dat vertel, Zou ik gaarne iels vragen, m'sieur. Hebt u van Schot land Yard het signalement ontvangen Van een man Di'gby Kemsley genaamd Sir Digby Kemsley die gedocht wordt wegers moord?" De ambtenaar met het perkamenten gelaat herhaalde den naam en een boek naai en die, dat naast hem lag, zei hij: „Ja wij hebben het signalement en portret doorgezonden; uw politie ver moedt, dat zijn ware naam Herbert Cane is". ij 1 „Ik weet zeker, dat Ihij al eenige da- geni in Brussel is", zei ik. „In Brussel?" herhaalde de man. „«Waar „'Hier in de stad; ik geloof zelfs, dat hij er nog is." „|En kent u hem?" vroeg de Chef de la Sürèté, terwijl zijn houding eenige agitatie verried. Melk ver VBlsehing.. Het Gerechtshof te Amsterdam heeft vernietigd het vonnis van de zeEde kamer der Amstsrdamsche Reohlbask, waarbij een veehouder, die twee bussen met water vermengde melk afleverde, viroor§ deeld werd tot drie maanden gevangenis straf, wegens het afleveren van drink waren, wetende dat zjj vervalsoht zijn en die vervalsching verzwygende, twee malen gepleegd. Opnieuw rechtdoende, legde het Hof aan den beklaagde dezelfde straf op, als in eersten aanleg uitge sproken. De raad van Zw^jadrecht. De advocaat-generaal bij het gerechts hof te 's-Gravenhage is by den Hcogen Baad in cassatie gegaan van het arrest van het hof van 24 De cembcr in zake het by do uitzetting van een raadslid uit een vergadering van den gemeenteraad gepleegde verzet tegen de politie, by welk arrest het reglement van orde van den raad was verklaard in stryd met de Gemeentewet. landbouw en veeteelt. Januari of Louwmaand. Januari is, met een gemiddelde tem peratuur Wan 2 gr. C., de kc^'jdste maand van het jaar. Gelukkig worden ook de dagen weer met 1 uur 14 min. langer. Een oud rijmpje Zegt daaromtrent: „'AIs de dagen gaan lengen, ^Begint de winter te strengen", maar in den regel valt dat „strengen" nogal mee. Of er buiten nog werk valt te ver richten, hangt in sterke mate van het weer af. haten weersgesteldheid en bo dem het toe, dan kan stalmest naar het lanJ 'worden gereden, waar in het voor jaar haver zal worden gezaaid of aard appelen zullen worden gepoot. De stal mest mag niet op het land blijven liggen, maar moet worden verspreid en onder- geploegd. Gieren bij1 bevroren bodem moet worden ontraden, vooral wegens het groote stikstof-verlies. De op stal staande dieren worden oip tijd en doelmatig verzorgd. Helaas ont breekt er aan de stalinrichting heer te lande nog al eens wat. Noodzakelijk is een warme, tochtvrije stal, welke be hoorlijk is verlicht en goea .kan worden geventileerd. Ook de kippen mogen niet worden vergeten. Wanneer er sneeuw ligt, moet men een plekje schoonvegen en daar wat kaf en voeder neérstrooien en oat zoo danig onderhar kern, dat de dieren flink in beweging moeten komen om het te bemachtigen. Het toedienen van groenvoer, b.v. in den vorm van boere- kool-'bladeren, is zeer gewensdht. Ook Vergete men dejnuttige vogels in de vrije natuur niet dit - ons ir,'. den zomer zoo goed helpen de insecten te bestrijden. Met het verplanten, poten en snoeien van vrucht- en andere boomen kan men 'bij oaarvoior gunstige weersgesteldheid Vidortgaan. De vruchtboomen moeten goed Van mos, doode schors, rupsennesten en de eitjes van de ringelrupsvlinder gezui verd worden. Bij niet' vriezend weer kunnen eveneens zoo; noodig de lijmL banden worden vernieuwd of wederom1 met lijm bestreken. In het laatst Van de maand kan men de bedekking van de bloembollenperken wat verminderen; men houdt natuurlijk ook daarbij1 rekening met het weer. Een ie dikke of te langdurige bedekking doet de bollen te vroeg uitloopen en maakt ze ook meer vatbaar voor vorst en guur voorjaarsweer. De perken met vaste plan ten en de bedden waarop in het Voor jaar bloemplanten zullen komen, kun nen worden bemest en daarna omgespit. Benoodigd zaai- en pootgoed betrekke men alleen bij, vertrouwde adressen. Zoo als bekend, is verwisseling van zaai- en poolgoeci zeer aan te raden. Hoe min der vorst er is, hoe -meer werk er dus buiten te verrichten valt, hetgeen door de landarbeiders wordt op prijs gesteld. Zachte yvinters hebben echter het na deel, dat zij veelal nat zijn en uitspoe ling van meststoffen tengevolge hebben. Vorst daarentegen heeft een gunstige werking op de struct uur van den bodem; zeer strenge Vorst brengt evenwel weer het gevaar met zich mede, de winter grenen le beschadigen. Zoo heeft alles zijn voor en zijn tegen maar in het al gemeen, is eenige, niet te felle vorst in Januari en Februari wel gewerscht. In dait geval ia er altijd nog wel het een en ander in de schuur te doen, (reparatie, nazien en herstellingen aan werktuigen, enz.) en vriest het wat lang achtereen, dan wacht het ijs! De veredeling van ons byenras. Heit doel der landbouwwetenschap is de opbrengsten te vergrooten, zonder evenredige verhooging der productie- kesten. Een der middelen om tot dat doel te komen, 's de veredeling Van dier en plant. Uit den aard der zaak heeft men daarbij het eerst zijn aandacht be paald tot de grootere landbouwhu'sdie- ren, die Voor ons land van het meeste belang waren, zooais vooral het rundvee. Later heeft men de zorgen uitgestrekt tot de kleinere dieren, schapen, geiten en varkers en langzamerhand is ook de veredeling Van den pluimveestapel ,en van lommige zoetwatervisschen ter hand genomen. In den laai'sten tijd heeft de landbouwwetenschap ook meer en meer aandacht besteed aan de insecten. Vele kleintje maken een.gjroote en Zoo kan het niet onverschillig zijn, wat de 1,5 milliard bijen, welke ons land bevolken, prestee rein. Betreffende de veredeling van ons bijenrss vonden wij eenige bijzonderheden in „De Zaaier", in welk blad een verslag :s opgenomen van een door den heer Joh. Joustra gehouden lezing. Wij ontleenen daaraan het volglende: De Nederlandsclie bijen, die in het bui tenland zeer gezocht zijn, vormen een goed ras. Verbetering is echter mogelijk door met die volken door te fokken. welke de meest gewenschte eigenschap pen bezitten. Men hoede zieh daarbij voor het fokken van mooie bijen en houde uitsluitend rekening met de productivi teit en goede eigenschappen, als zwerm- traaghedd, zachtmoedigheid, enz. In oude tijden hield men onwillekeurig de minst productieve volken aan en werden de Zwaarste volken gewoonlijk afgeslacht, hetgeen allerminst veredelend op 't ras heeft gewerkt. In Zwitserland is men het eerst met •rasverbetering begonnen. Men heeft daar bij echter groote moeilijkheden te over winnen gehad, omdat men niet in de hand heeft met welke darren de konin ginnen gaan paren, daajr die paring hoog iin de lucht plaats vindt. Kans op paring vam een edele koningin met een minder waardigen dar bleef dus steeds mogelijk. Mem heeft daarom gezocht naar plaatsen, 'bijV. op eilanden of in bergstreken, Ver gelegen van andere imkers en daar Z.g. bevruchtiingsstations gevestigd. Daar wer den slechts darren gekweekt van goede volken en kon dus alleen paring plaats hebben met die darren. I In ons land heeft men tegenwoordig een bevruchtingsstation op Urk gekre gen en wel met hulp der Regeering.. Met zulke stations kan men echter niet alles bereiken. Alle imkers moeten meewer ken om het bijenras op te werken en j algemeene standinspecties dienen daar- toe gehouden om de vólkern aam te wijzen, waarvan geen, en waarvlan wel darren i gefokt moeten worden. Darren van slechte-' volken moeten worden weggevangen met darrenvallen. Iedere imker kan ook zijn stand verbeteren door in Zijn beste Volken koninginnen te telen en die over te bren gen in de andere volken, die vooraf moerloos zijn gemaakt. Een edelvolk moet een Zg. winterzelf- veirZorger zijn, d.w.z. aan zichzelf over gelaten, voldoenden Voorraad verzame len om Zonder hulp den winter door te komen. Zachtmoedigheid is ook een zeer gewenschte eigenschap, terwijl een con stante vererving, winterhardheid op lange levensduur noodzakelijk zijn. Gesprongen Winterhanden Jeukende Wintervoeten f v Ruwe, Schrale Huid/ Springende Lippen Bij Apoth. en Drogisten predikbeurten» onderwijs» Byksbjjdrago Normaallessen. Bij K'.fiL is het bedrag der rijksbijdrage, welke aan de gemeentelijke en bijzondere normaallessen zal worden oerleend voor elk van de door haar in den loop van 1925 ter opleiding tot onderwijzer aange nomen personen, naciat dezen in deu loop van 1927 of later de akte, bedoeld in art. 77, onder a, der Wet tot regeling van het L.O. van 1878, zullen hebben verkregen, vasLgestelo voor hen, die op geleid zijn: gedurende ten minste twee jaren, op f 200; gedurende ten miirste drie jaren, op f 250; gedurende ten minste vier jaren, op f 300. van heinde en ver ,.Zeer goea. Hij' was mijn vriend." „Ik vermeen, oat hij beschuldigd wordt een vrouw, naam icmbekend, in zijn ka mers vermoerd te hebben", merkte de ambtenaar op. „'De naam is nu bekend. ik heb dien ontdekt, m'sieur. De naam van het meisje is Marie Braeq." Het mannetje vloog van zijn stoel en zag mij aan. „Is dat de waarheid, m'sieur?" riep hij uit. „Wordt die man Cane, alias Kemsley, beschuldigd van moord op Ma rie Bracq?" I „Ja", antwoordde ik. - i „Maar dat is zeer belangrijk", ver klaarde de ambtenaar opgewonden. „Ma rie Bracq dood! O, het is onmogelijk, m'sieur. U weet niet, wat dit bericht voor ons is welk een enorme sen satie het zal veroorzaken, wanneer de Pers de waarheid vermoedt. Vertel vlug vertel alles 'wat u weet", drong hij aan, meteen ae telefoon opnemende; na een seconde geluisterd te hebben zei hij vlug: „{Laat Inspecteur Frémy dadelijk hier komen!" XXV. Fiémy van de Êürèlé. Eenige oogenblikken later kwam een kleine, dikke, kaalgeschoren man binnen met een rond, aangenaam gelaat, ge kleed in het zwart en boog voor zijn chef. Hij oroeg zijn zaeht-vilten hoed en wandelstok in zijn hand en ging op uit- noodiging van Van Huffel zitten. „Dit is Inspecteur Frémy Monsieur Edouard Rcyle van Londen", zei de chef de Ia Süreté, ons aan elkaar Voorstel lende. De Detective, de beroemdste politie beambte van België, die jaren in Parijs onder Monsieur Hennion gewerkt had, bioog en zag mijl met zijn kleine, door dringende oogen aan. „Monsieur Frémy, deze heer is hier gekomen met betrekking tot het geval Marie Bradq", zei-Van Huffel. De detective was vol belangstelling. „Zij is dood vermoord in Londen", •ging de chef vo.crt. Frémy staarde den spreker verwon derd aan en de twee mannen wisselden vreemde blikken. „(Monsieur vertelt mij, dat de man Sir Koning Alforso van Spanje is uit Marokko, waar hij schijnt vertoefd te hébben, teruggekeerd. De Volkenbond publiceert een Mili tair Jaarboek, ter grootte van circa dui zend bladzijden, waarin een overzicht wordt gegeven Van de militaire uitrusting van alle staten. Het doel der publicatie is de noodzakelijkheid eener algemeene ontwapening aan te toonen. De Engelsche Dominions hebben in verband met het protocol van Genève te kennen gegeven, dat Zij inzake het deel nemen aan een oorlog principieel de beslissing van hun parlementen wenschera voor te behouden. In de nota van de geallieerden aan Duilschland Zal alleen komen te staan, dat Zij wegers de vertraagde binnenkomst van het eindrapport der intergealliëerde contróle-comnvssie, niet in staat zijn de Keulsche zóne vóór 10 Jam. te ontruimen. Er is brand uitgebroken op de ter reinen der Boed ape ster Mineraal-Oliën;- Mij. Eenige honderden wagors petroleum staan in brand. De schade is enorm. Tengevolge Van den hevigen storm 's het water in de Newa aanzienlijk ge- Zondag 4 Januari te Zierikzee. Ned. Herv. Kerk. Nieuwe Kerk. 10 ure, dr. Helder. Kleine Kerk. 10 ure, ds. de Leur. 's Avonds 6.30 ure, ds. Neeleman van Eikerzee. Luthersche Kerk. 10 ure, geen dienst. Geref. Kerk. 10 en 6 ure, ds. Wielenga. Chr. Geref. Kerk. 9.30, ds. v. d. Molen, 2 Leeskerk en 6 ure, ds. v. d. Molen. Evangelisatie Jeruël II. 10 en 6.30 ure, gewone dienst. Oud-Geref. Gem. 9.30, 2 en 6 ure, Leeskerk. Maandagavond 6.30 ure, ds. Boone van St.-Philipsland. stegen en Zijn verschillende gedeelten van Petersburg overstroomd. De politie is er vrijwel van over tuigd, dat Denke, de tweede Haarman, ten mirste 13 personen om het leven heeft gebracht. In zijn woning zijn namelijk nog meer identiteitspapieren van Verdwe nen arbeiders ontdekt. Men vermoedt, dat Denke Zijn eeïste misdaden reeds vóór den oorlog heeft gepleegd. Het lijk van den moordenaar in alle stilte begra ven, Naar de Berlijnsche Correspondent van het Hd'bl. uit parlementaire kringen hoort, hebben er sedert eenige dagen besprekingen plaats tusschen leidende persoonlijkheden van de Duitsche volks partij en van het centrum. Men wil pro- beeren voorloopig uit deze twee par tijen een regeering te vormen onder me dewerking van die leden van het tegen woordige kabinet, die géén partijmannen zijn. i Tengevolge van de inwerkingtreding van het persdecreet in Italië, zijn ver scheidene bladen der oppositie in be slag genomen. Extremistische fascistische elementen doen aanvallen op redactie- bureaux en drukkerijen. Te Florence is dé toestand zeer ernstig. Een ongekend strenge winter heerscht in Italië. Te Rome daalde de temperatuur tot 5 graden onder nul, in Noord-Italië zelfs tot 15 graden. Ver schillende rivieren zijn d'chtgevroren. Volgens berichten uit Riga, zou Trotski zich in hechtenis bevinden in het Kremlin, omdat hij geweigerd heeft zich naar den Kaukasus te begeven. Tevens kernel er berichten van muiterijen onder de troepen te Moskou, St.-Petersburg en eenige andere plaatsen, als betooging ten gunste van Trotski. Deze berichten moe ten echter met alle voorbehoud aanvaard. verschillende berichten. Digby Kemsley, die gezocht wi>rdt doo,r Scotland Yard, beschuldigd wordt van den moord op Marie BraCq en verder, dat de beschuldigde zich onlangs in Brussel bevond. „In Brussel!" hei haalde de andere. /a", zei ik. „Hij laat brieven komen naar hoi Poste Restante onder den naam Bryant." En ik spelde den naam, ter wijl de detective dien zorgvuldig op schreef. ^Het zal niet moeielijk zijn hem te vinden a's hij nog in Brussel is", ver klaarde de Inspecteur. „Dezen morgen 'werd ons door Scotland Yard gevraagd, of we iets betreffende Marie Bracq wis ten." „Die aanvraag wera u gezonden door mijn vriend Inspecteur Edwards, wien ik in deze zaak help", legde ik uit. JU zei, dat Marie Bracq een kennis was van een vriendin van u, monsieur Royle", ging dé chef voort. „Wilt u zoo- vriéndelijk zijn ons alles omtrent het orama mee te1 deelen, ook hoe de jonge oame haar leven verloor." ,;0, m'sieur", antwoordde ik „ik vrees, dat ik dat niet doen kan. Hoe zij gedood werd is nog steeds een geheim1. Ik heb D°- rotif te Beek. Zuid-Limburg doet den laa'sten tijd, wat criminaliteit bdtreft, wel vam zich spreken. Thans weder de bankroof, welke te Beek in het locaal van de Boerenleenbank "s geschied, en welke reeds iin het kort vermeld is. Men heeft den kassier, die deze functie a's bijbetrekking waarneemt en hotelhou der is, aan een streng verhoor onderwor pen in varband met de eigenaardige fei ten, die 'Zich bij dezen diefstal hadden voorgedaan. Een (fcede vangst. De door den rijks veldwachter te Schinveld aangehouden auto-bandieten blijken drie gevaarlijke Duüschers te Zijn, dezelfden welke den juweelendiefstal te Mechelen hebben ge pleegd en waarbij de heer en mevrouw Wenderiekx ernstig- werkten gewond. Zij zijn voorloopig in het huis Van bewaring te Maastricht opgesloten en Zullen aan 11..» -i-*-' pas sinds eenige uren de identitefit van de verslagene kunnen vaststellen en dat alleen coor nauwelijks te ontsnappen aan een laaghartige samenzwering." „Misschien wilt u wel zoo goed zijn, alles te zeggen, m'sieur Royle", drong het grijze mannetje aan, indien wij u Van dierst kunnen zijn de schuldigen! hun gerechte straf niet te laten ont gaan, kunt u op ons rekenen." „(Maar sta mij eerst toé, m'sieur, het Roste Restante onder observatie té laten brengen", zei Frémy, terwijl hij opstond, naar de telefoon ging en een van zijn ondergeschikten instructies gaf in het Vlaamsch, een taal welke 'ik niet Versta. Toen hij zijn plaats weer ingenomen had, begon ik een kort résumé te geven van alles wat ik wist omtrent Sir Digby en Van wat, zoover als ik wist, gebéurd was op den noodlottigen avond van den zesden Januari. Ik sprak natuurlijk niet over de ver denking, welke rustte op de vrouw, die ik liefhad, noch over het bezorgen van Digby's brief, mijn ontmoeting met me vrouw Petre en de opwindende gevolgen. (Wordt ver^zlgd.)

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1925 | | pagina 1