Keel-, Oor- en Neusziekten ZIERIKZEE-ROTTERDAM ADVERTENTIÊN. Aanstaanden Donderdag Ie Zierikzee, Verreniauwstraat 108, Veeverzekering „D. E. L." niet meer nut den wagen, maar wil mat de tram naar Zierikzee rijdt. De heer de Broekert wijst er bdj 117, „kosten van bruggen", op, dat al het geld, gevoteerd voor de brug aan de Zuid-Havenpoort, weggesmeten geld is. De brug kan nog jaren mee, zegt de voorzitter en levert voor het o ogen blik geen gevaar op. De heer de Broekert merkt op, dat, Wanneer ongelukken gebeuren, B. en W. niet vrij uit gaan. De heer Koopman wijst op de bedie ning der brug en stelt voor W|. Juin, met vol pensioen ontslag te geven. De voorzitter geeft den raad thans geen besluit te nemen, daar B. en Wi. een voorstel zullen indienen tot reor ganisatie van het gansehe bedieningsper soneel. Bij 103, ontvangsten, klaagt de heer.de Broekert over het ontnemen van 't abon nement aan schipper Landegent. Wethouder Koopman, deze zaak be sprekend, deelt mede, dat bedoelde schip per voorheen met de Z. V. en Kunstmest handel een contract had en dat toen een verzoek is ingediend om dien schipper een abonnement te verschaffen. Dat is gebeurd, maar inmiddels is het contract tusschen bedoelde firma en den schipper Verbroken en heeft men daarmede niet meer te rekenen .bij het verleenen van een abonnement. De voorzitter Zegt, dat de havenmees ter heeft, medegedeeld, dat de bedoelde, schipper thans nog hoogstens eenmaal in de maand hier in de haven komt en hij dus voor de vrije vaart wordt aange slagen. De heer de Broekert spreekt bij 103 nog over de kaaigelden en noemt in dit verband enkele heffingen van havens in Schouwen, waar meer kaaigeld wordt geheven dan hier. Hij zou willen voor stellen een kaaigeld van 10 cent per ton voor suikerbieten te heffen en 5 cent per duizend kilo pulp, hetgeen, gerekend naar den omzet van 1923, ongeveer f 1700 zou opbrengen. Wethouder Koopman is van oordeel, dat kaaigeldheffing niet zoo eenvoudig is als men denkt. Ged. Staten zullen niet goedkeuren alleen voor bieten en pulp een verordening te maken en ook mogen geen kaaigelden worden geheven, anders dan bestemd voor onderhoud der haven zelf. De door den heer de Broekert genoem de Schouwsche havens hebben indertijd groote kosten moeten maken en daarom is hun kaaigeldheffing toegestaan. De heer de Broekert trekt hierop zijn Voorstel in. Bij 242, steun aan uitgetrokken Wer- keloozen, stelt de heer Versteeg voor; dezen post, thans op memorie uitgetrok ken, te verhoogen met f 1, om daar mede ,uit te spreken de werkeloozen te steu nen als het noodig mocht blijken. Wethouder Koopman acht uitkeering Zonder eenige prestatie niet goed. Namens B. en Wu deelt de Voorzitter mede, dat het hun niet gewenscht voor komt, zonder contra-prestatie geld uit te keeren. De heer Catshoek ziet ook lieVer, dat de menschen het geld verdienen, dan dat het gegeven wordt, maar het kan voor komen, dat Werk wordt verschaft aan werkloozen, die Voor dat werk niet ge schikt zijn. De Raad kan ten allen tijde besluiten een zeker bedrag voor werkeloosheid te Voteeren en daarom is dezen post voor „memorie" uitgetrokken. De heer Versteeg trekt daarop zijn Voorstel in. Bij 257 doet de heer Catshoek 't voor stel, om in plaats van 60, 80 opcenten te heffen op de hoofdsom van de Rijks- inkomlstenbelasting, teneinde de minder draagkrachtigen meer dan tot dusver te ontlasten. De Voorzitter deelt namens B. en Wi. mede, dat het niet gewenscht is hier de belasting noodeloos naar boven te doen gaan, vooral met het oog op de vestiging van personen van elders. In stemming gebracht, wordt het Voor- stel-Catshoek met op 2 na algemeene stemmen verworpen. Vóór de heeren Catshoek en Versteeg. Bij 262, belasting op tooneelvoorstellin- gen, wil dr. u. d. Kwast een kleine hef fing op de entrée's. Dat gebeurt reeds, zegt de Voorzitter. Hij raadt dr. v. d. Kwast aan het nog eens na te kijken. Bij de bespreking van het Gasbedrijf Vond een lid der commissie het vreemd, dat bijna nog evenveel personeel-,-aanwie». zig is als toen de ovens met de hand werden 'bewerkt. Hij meende, dat nu alles machinaal gaat, er ook minder per soneel werkzaam moest zijn dan vroe ger. Na toelichting door een ander com missielid bleek ook, dat met minder per- köneel zal gewerkt wordeii, als .er som migen, Wegens het bereiken Van den ge stelden leeftijd, zullen, worden ontsla gen. Het eerste lid vond toch, dat er te veel loon werd uitgekeerd in het bedrijf. Hieromtrent wordt opgemerkt, dat het drieploegenstelsel, dat aan de Gasfabriek bestaat, meer personeel eischt, dan in een geWioon bedrijf.- De wet legt aan het bedrijf Verplichtingen óp met het oog Vooral ook op Werktijd, waaraan niet te ontkomen valt. Wethouder Koopman ziet geen kans den heer Panny te overtuigen, en spr. ziet evenmin kans aan de hand van de weekstaat der fabriek, het drieploegen stelsel en de Arbeidswet, er verandering in te brengen. Bij het laden der ovens moet de laadmaéhine en tevens de ma chine voor het opwekken der electriciteit, bediend worden. De heer Panny herinnert den Raad er aan, wat den directeur der fabriek heeft gezegd: als ik dat „Goffin"-systeem heb, ,dan heb ik bijna geen menschen meer noodig. Ook het gasverbruik valt niet mee, merkt spr. ter loops op. Wethouder Koopman wil gaarne er kennen, dat Voor verwarfrfing een zevende meer gas Wordt verbruikt, maar met den gasprijs maakt de fabriek een goed figuur. De heer Versteeg is Voor 't „Goffin"- systeem als er niet te veel lucht door de leiding geblazen Wordt. Het gebeurt vaak, dat de kraan eerst een poosje opengezet moet worden eer er gas komt. Wethouder Koopman noodigt den heer Versteeg uit eens een .kijkje te komen nemen aan de fabriek. Er kan geen lucht in de leiding geblazen Worden, 't Licht is best, dat zegt iedereen. De heer Catshoek noemt het gebruik van gas voor industriëele doeleinden niet voordeelig. Op de drukkerij werd vroe- ger met twee motoren gewerkt en thans met een, en toch is het bedrag dat voor 1 gasverbruik betaald wordt, nu hooger. Voorts zou hij het voorstel willen doen, dat ook de gemeente leidingen zal gaan aanleggen, daar zulks door particulieren niet altijd op doelmatige wijze geschiedt. De gemeente behoeft dan nog niet als oneerlijke concurrent op te treden als dezelfde winstmarge genomen wordt. De üoorzitter deelt mede, dat Zulks Vroeger" ook al eens is gebeurd, maar toen zijn de particulieren met adressen gekomen. Spr. ontraadt het De heer Doelëman wenscht terug te komen op het „Goffin"-systeem, waar voor hij indertijd, niet dan na rijpe over weging heeft gestemd. Men zal thans moeten erkennen, dat het licht goed is, en de prijs niet te hoog. Het blazen van lucht door de leiding is een sprookje. Bij een vergelijking met vroeger zal men moeten erkennen, dat niet meer gas ver bruikt wordt. Ieder kan tevreden wezen met wat op de gasfabriek is ingericht. De heer Catshoek heeft niet de bedoe ling gehad op het „Goffin"-gas af te geven, maar alléén laten uitkomen, dat thans op de drukkerij meer voor gas hertaald wordt met ééne motor, dan vroe ger met tweè. De begrooting is hiermede afgehandeld. In stemming gebracht, wordt ze met algemeene stemmen aangenomen. De heeren Catshoek en Versteeg ver langden aanteekening dat zij tegen den post voor de burgerwacht hebben ge stemd. B. en W. Wordt de gebruikelijke mach tiging verleend tot het aanbrengen van administratieve Wijzigingen. Nog deelt de voorzitter mede, dat de directeur van 't Rijksbureau voor Drink watervoorziening Donderdag 11 Dec. e.k. in een uit te schrijven officieuze verga- ,'dering, de kwestie van verplichte aan sluiting der Waterleiding Zal komen be handelen. Daarna sluiting. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te Drachten (Ned. HerV. Evangelisatie), L. M. J. S. Herfkens te Zwaagwesteinde. Aangenomen: Naar Sluipwijk, M. Otte- vanger, cJand. te Rotterdam. Naar Heemstede (hulppred.), eland. H. v. Oijen te Utreciht. Bedankt: Voor Ouddorp (Zuid-Holland), P. Kuylman te Houten (Utreciht). Voor Spanbroek-Opmeer (toez.), J. Eikema te Benningbroek. De collecte voor de zendingsvereeni- ging heeft te Bruinisse 106 opgebracht. Vrijdagavond 7 ure hoopt te Brui nisse op te treden, de legerpredikant ds.Ruijsdhe van Dugteren. ELKERZEE. Tot diaken is gekozen dhr. L. Jonker, ter vervanging van dhr. B. v. Splunter, die zich niet meer verkies baar stelde, terwijl dhr. C. M. Kriste- lijn herkozen is als ouderling. Geref. Kerk. Beroepen: Te Woubrugge, ciand. W. J. Baan te Heemstede. Bedankt: Voor W'afenborgen (Stichtin gen van Barmhartigheid), P. Bps te Stads kanaal. BRUINISSE. Zondagmorgen werd alhier tot het predikambt bevestigd de candi- daat Bremmer, door ds. den Boeft van Kruiningen. Als tekstwoorden had ds. den Boeft gekozen: I Korinthe 1 2224. Na de plechtigheid werd door de ge- j rriepnte^en. nieuwen leeraar toegezongen ps. 134 '3. In dén namiddag deed ds. Bremmer zijn intrede met een leerrede over II Korinthe 4 5. Na het beëin digen van zijn rede bracht ds. Bremmer zijn dank uit aan hen, die hem hunne belangstelling schonken, aan zijn beves tiger ds. den Boeit, aan den kerkeraad enz. 'Hierna werd hij toegesproken door den ouderling dhr. de Wolf, namens een kerkeraad, door dhr. Mulder van Zie- rikzee namens de dlassis en door dhr. S. Hage, als hoofd der gemeente. Beide diensten was het kerkgebouw geheel ge vuld. OOSTÈRLAND. Voor een stampvol Kerkgebouw deed band. Bremmer Zondag avond alhier zijn intrede. Hierbij waren tegenwoordig het college Van Wethou ders, de leden van den Kerkeraad der Ned. Herv.. Kerk en vele leden daarvan- Z.E.W. had tot tekst gekozen 2 Cor. 4 5. Na het eindigen zijner gloedvolle rede dankte hij het college van wet houders en de leden van den Kerkeraad der Ned. HeTV. Kerk voor hun tegenwoor digheid en sprak vervolgens Kerkeraad, Voorlezer, Organiste, Koster en leden zijner gemeente met een hartelijk en toe passelijk woord toe. Vervolgens werd Z.E.W'. door Ouderling P. A. Rotte ook namens zijn mede-ambts broeders hartelijk welkom geheeten en aan het slot zijner rede op zijn verzoek door alle aanwezigen den leeraar psalm 134 3 toegezongen. Na het zingen van psalm 74 11 en dankgebed werd deze plechtigheid gesloten. SCHERPENISSE. In de Donderdag avond gehouden vergadering van 't kies- dollege werd met algemeene stemmen herbenoemd tot ouderling de heer Anth. Oudesluijs Jz. Tot diakenen werden ge kozen de heeren Math. Geuze Cz. en A. D. Rijstenbil Jz. in de plaats van de heeren L. Vos en A. Rijstenbil, die bei den niet meer in aanmerking wensdhten te komen. i OUD-VOSMEER. Zondagnamiddag hield ds. van Griethuijsen afscheid van zijn gemeente, waarbij tot tekst was geno men Hebreën 13 8. Een zeer groo4 aan tal mensdhen was aanwezig. Chr. Geref. Kerk. Beroepen: Te Haarlem (2e pred.--pl.), cand. K'. G. van Smeden te Zwolle. VAN HEINDE EN VER* De dienst der Amerikaansche posterijen heeft in het jaar 1923 gewerkt met een netto-verlies van 40,000,000 dollars. Zulks blijkt uit het rapport, door den minister van de posterijen, generaal New, overgelegd aan den Senaat. Volgens een bericht uit Moskou heeft de 8owjet-regeering een bijzondere verordening uitgevaardigd, waarbij de vervaardiging van alcoholische dranken van hoogstens 30 pot. sterkte wordt toe gestaan. Men gelooft, dat dit ten voor- deele van de staatsinkomsten is geschied. De nieuw gevormde Egyptische regeering is al weer afgetreden. Volgens den correspondent van de Daily Mail te Reval heeft de Estlandsohe regeering een nota ontvan gen van de 8ovjet-regeering met do vraag, waarom Maandag een van de Sovjet-koeriers gedood is en waarom de politie te Reval zeven leden van de Sovjetdelegatie gevangen houdt. Bij Oakland (Californië) heeft een botsing plaats gehad tusBchen twee eleotrisohe treinen, die arbeiders naar San FranciBOO vervoerden. Tussohen de 10 en 25 personen werden gedood en velen gewond. In Lodz is de algemeene staking afgekondigd. Het personeel van alle particuliere en openbare bedrijven heeft het werk neergelegd. De tentoonstelling te Wembley (Engeland) wordt het volgend jaar voortgezet. De aanleg van de vlootbasis te Singapore, welke door het vorige Eng. kabinet was uitgeschakeld, zal door het ministerie-Baldwin worden voort gezet. Bij de begrooting zou mon hiervoor 10 millioen pond sterling aanvragen. Te Saint Denis is een reddings boot aangekomen met 37 schipbreu kelingen van het stoomschip „Cigale", dat met een lading benzine op weg van Mauritius naar Réunion in brand was geraakt. Een andere reddingsboot met nog 17 man en den kapitein werd te VUle d' Havre opgepikt, terwijl een derde boot, waarin zioh 23 schipbreukelingen moeten bevinden, nog niet is gevonden. De Amerikaansohe minister van handel, Hoover, zal 19 December a.s. een veiligheidscongres bijeenroepen om plannen te bespreken tot beperking van de od gevallen door het drukke verkeer veroorzaakt. Te San Juan op Porto Rico (West-Indië), waar hij zyn laatste levens dagen in ballingschap sleet, is de beruchte ex-president-dictator van Vene zuela, Castro, overleden, welke ons land in 1908 nog al wat moeite gaf. Een geweldige storm heeft groote sehade aangerioht in de Spaansohe pro vincie Leon. Vele huizen en schuren zijn vernield. Ook z\jn groote voorraden koren verloren gegaan. Boomen werden ontworteld en honderden meters weg geslingerd. Uit Aleppo (Syrië) worden groote overstroomingen gemeld, waarbij onge veer 80 menschen zijn omgekomen. De treinverbinding met ConBtantinopel is verbroken. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Door zwavelwaterstof gas bedwelmd De 70-jarige J. de R., koetsier aan de taanderij te Vlaardingen, werd bij het schoonmaken van een taanketel door zwavelwaterstofgassen bewusteloos en is aan de gevolgen overleden. De40-jarige v. d. E., baas van genoemde taanderij, werd eveneens bewusteloos uit den ketel gehaald, doch door middel van een zuur stofapparaat konden de levensgeesten weder opgewekt worden. Treffen met de politie. Vrijdagnacht was een tweetal politieagenten te Almelo op surveillanoe Toen zij op de Sluiskade- Noordzijde kwamen, hoorden zjj groot dronkemansgesohreeuw. Drie dronken personen maakten daar rumoer en wilden aan de waarschuwing om op te houden en kalm naar huis te gaan, geen gehoor geven. Zij namen daarentegen een drei gende houding aan. De politie achtte het nu verstandig in de lucht te schieten. Dit werkte evenwel niet kalmeerend, de dronken lui kwamen integendeel alle drie dreigend op de agenten af, een met een mes in de hand. De politie sohoot daarop raak en trof een 27-jarigen man uit LosBer levensgevaarlijk in den bulk; een tweede kreeg een schotwond aan den voet. De eerste werd raar het R.-K. zie kenhuis vervoerd. Men vreeBt voor zijn leven. De drie personen waren te Almelo werkzaam. SPORT. ZIERIKZEE, 7 Deo. Uitslag competitie wedstrijden voetbal Maltha II-S.I.N.O.T.O. II 5-1. S.I.N.O.T.O. Ill-Maltha III 2—4. VEERE, 7 Dec. Uitslag oompetitie wedstrijd le klas Veere—Zierlkzee 0—3. TELEGRAMMEN* DEN HAAG. De Koningin, de Prins en Prinses Juliana zijn heden van „Het Loo" teruggekeerd in de Residentie voor hun winterverblijf. Aan het station werden zij verwelkomd door den Gou verneur der Residentie, daar de Burge meester verhinderd was wegonB werk zaamheden aanwezig te zijn. De onderzeeboot K 10, onder bevel van luitenant ter zee Heydt, is, blijkens een bij het Departement van Marine ontvangen telegram, op haar ultrelB naar Nederlandsch-Indië aldaar aangekomen. De Burgemeester heeft heden in do vergadering van den Gemeenteraad medegedeeld, dat een persoon, die ernstig wordt verdaoht van den moord, eenige maanden geleden gepleegd op don alleen- wonenden heer Van Stijl in de Riemer- straat, zioh in arrest bevindt, alB ver dacht ook van andere misdrijven. De verdachte, een nog jeugdig persoon, is onlangs te 's-Gravenhage aangehouden. In 't belang der zaak weigert de politie nadere inlichtingen. DEN HAAG. De Haagsche rechtbank heeft heden de 25-jarige machinist stoker v. d. G., overeenkomstig den eisoh van het O. M., veroordeeld tot levenslange gevangenisstraf, wegens doodslag onder verzwarende omstandigheden, gepleegd op zijn gehuwde zuster in de Engelen- burgstraat op 13 Februari j 1. Hedenochtend werd op de Konin ginnegracht alhier, een 18 jarig fietsend meisje door een auto gegrepen en in de gracht geduwd. Do auto geraakte ook te water. Het meisje verdronk, terwijl de chauffeur én 2 personen, die in de auto zaten, met den schrik vrij kwamen. MAASTRICHT (V.D.) Zondagavond ongeveer 11 ure is de politieagent v. d F. tijdens een arrestatie van een weer spannige met een mes in den rug ge stoken. Zjjn toestand is zeer ernstig, vooral doordat de long is geraakt. Drie personen zijn gearresteerd. HOEK VAN HOLLAND. (V.D.) Op de Banjaard is een stoomschip gestrand. Sleepbooten vertrokken derwaarts. Na dere bijzonderheden ontbreken. BERLIJN (V. D.) Tot hedenmorgen 10 uur z\jn gekozen 126 Soo Dem.97 Duitsoh Nat.66 leden de Centrum Partij 44 Communisten49 leden der Duitsehe Volkspartij13 Völkisohen 30 Demo craten 19 leden der Beiersohe Volks partij en 14 leden der Econ. Partij. Er is veel drukker gestemd dan op 4 Mei. Ongeveer 90 van het kiezers corps heeft aan de stemming deelge nomen, zoodat de nieuwe Rijksdag meer afgevaardigden zal tellen dan de vorige. De grootBte winst hebben de soo.-dem. n.l. 30 h 40 BERLIJN. (V.DIn den nieuwen Rijksdag zullen de republikeinen over 240 zetels beschikken, de communisten over 40 en de monarchistische partijen over 228 mandaten. IJMUIDEN. (V.D.) De organisatie van arbeiders in het Btoomvisaoherijbedrijf hebben in een heden gehouden verga dering de voorstellen der reedersver- eenigiDg verworpen. Met 153—8 stemmen werd tot staking besloten. 20 trawlers zijn dientengevolge niet uitgevaren. MARKTBERICHTENo ROTTERDAM, 8 Dec. GRANEN. Bui- tenl. prijshoudend. Meel f20,75. Maïs la Plata f225; Haver, Canada f 12,50. Zaden. Lijnzaad (vloer) f20 a f23; zaai- f27 f30; Karwijzaad f36 a f39; Maanzaad f44 a f48; Kanariezaad f25 a f27; Koolzaad 25 a f 27; Mosterdzaad (bruin) f' 75, a fl 78, (geel) f33 f37; Boekweit f 13,25 per 100 kilo. Ajuin. Aanvoer middelmatig; groote f3, kleine f5,75 a f6 per 50 kilo. Aardappelen. Zeeuwsche Eigenheimers f5 a f5,40; dito bonte en blauwe f5 a f6; blauwe Eigenheimers f5 a f5,50; Poters f3 a f3,80; Bravo's f5,25 a f6; Red-Star £4,25 a f4,75. Eieren f10 a f 12. Vlas. Aanvoer 16000 k.g. blauw), f2 a £2,60; 8000 k.g. GrQninger f 1,80 f2,35; 5700 k.g. wit, f 1,70 a f 1,90; 11200 k.g. geel fl,80 £2,35. VEE. Aanvoer 428 runderen, le kw. f 1,18 a f 1,124; 2e kw£ f -l,p5( a f 1,15; 3e f 0,85 f 0,95; willig; 110 kalveren le kW. f 1,80 a f i; 2e kwi f 1*5£ a f 1,60; 3e f 11,0.5; a f 1,20; vlugge handel; 1415 schapen of lammeren, le kw!. f 0,95 a 1,10; 2e kw). f 0,70 a f 0,85; 3e kw. f 0,60 a f 0^65; lammeren^ f fylQ a f 1^3; redelijken handel; 1387 varkens, le kw. f 0,80 a f 0,82; 2e f 0,73 a f 0,78; 3e f 0,67 f 0,70; lidhte f 0,72 f 0,77; traag. GRANEN. Binnenl. Tarwe f 110 h f 16; rogge f 13 a f 13,50; gerst (óhevalier, f 14 a 15,'25; haver f 11 a f 12,75; erwten! f 14 a f VS'; kroiofn] f.16 a f 19; scJhokkers f 18 f 19; overigens f 15 a f 17; bruine bóotnen; f 22 a f 23,50; f 14 a f 20. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, medegedeeld door hot Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt, naar waarnemingen verricht In den morgen van 8 Deo.: Hoogste barometerat. 774,4 te Memel. Laagste 725,9 te Jan Mayen. Verwacht tot den avond van 9 Deo.: zwakke tot matige zuidoostelijke tot zuidwestelijke wind, nevelig tot lioht of half bewolkt, waarsehijolijk droog weer, lichte vorst 's nachts, over dag zelfde temperatuur. Fletsere lleht op i Van 8-9 Dec. van 4,16 n.m. tot 7,30 v.ra. 9-10 4,15 7,31 CORRESPONDENTIE. In het verslag van den Raad, voor komende in ons nummer van Vrijdag, staat in 't begin van het antwoord van den voorzitter op de algemeene be- sohouwiDgende heer Versteeg, dit moet zijn de heer de Broekert. STOOMBOOTDIENST en tnsschengelegen plaatsen. DECEMBER 1924. Van Zierikzee! Van Rotterdam' Dinsd. 9 Dinsd. 9 's m. 10, Dond. 11 's m. 10,Dond. II Vrgd. 12 Vrjjd. 12 11, Maand. 15 8,30 Maand. 15 GETROUWD: A. VAN OEVEREN en M. J. MOERLAND, die, mede namens wederzijdsohe familie, hartelijk dank zeggen voor de zeer vele blijken van belangstelling, bij hun huwelijk ondervonden. Drbischor, 4 December 1924. Stavbnissb, De Familie 8TEENMEIJER en LEUPEN geeft met leedwezen kennis van het overlijden van haten besten Broeder en Oom, den Heer Petras SteenmeUer, in den ouderdom van bijna 60 jaar. Zibrikzeb, 6 December 1924. Heden nam de Heere tot zich, na een kortstondige ziekte, onze zeer geliefde Broeder en Zwager, den WelEerw. Heer GERRIT WIELENGA, Geref. Pred. te Rotterdam, in den ouderdom van 52 jaar. Zibrikzeb, 7 Deo. 1924. C. J. WIELENGA. J. J. WIELENGA—Hondius. to,<3Ê$23i3gBS^SBaBBSES3asgBBaBB«eS55'Ja Zondag 7 December overleed na een kortstondig lijden, onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Uver-Grootmoeder, Mejuffrouw LENA CORNELISSE, Wed. van A. VAN DER MALE, in den ouderdom van 78 jaar en 3 maanden. Nieuwerkerk. J. VAN DER MALE. N. VAN DER WALE—Verwijs, Behuwd- en Kleinkinderen. Rotterdam. I VAN DER MALE. A. VAN DER MALE—v. d. Wolf. St.-Philip8land. J. VAN DER MALE—Smits. J. SMITS en Kinderen. Rotterdam. J. VAN DER MALE. M. VAN DER MALE—Mbijbr en Kinderen. A. VAN DER MALE—Stolk. Anna-Jacobapolder. J. VAN DER WALE—Nelissb. M. NELISSE en Kinderen. J. 8MIT8. Anna-Jabobapoldbr, 8 Deo. 1924. van 10-1 uur, SPREEKUUR van J. HOOGKAMER, aenea.ha.r-speciall.tte Vliasingen TWEEDE ZITDAG a.s. Donderdag II December, van 12 tot 3 ure, ook ter ontvangst inleg nieuwe leden. De omslag is wederom 70 en 60 cent. J. W. v. Ooveren, Secr.-Penningm. De ondergeteekende maakt aan belangstellenden bekend, dat hij van af Donderdag a.a. C. V1SSCHEK, vrachtrijder.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1924 | | pagina 2