keuze, die zie uit hun bezit hebben moe ten doen, daar van ieder slechts hoog stens twee stuks een plaats konden vin den. Behalve Vrijdag wordt ook Zaterdag en Zondag veel bezoek verwacht, daar de toegangsprijs zie de desbetreffende advertentie voor niemand een bezwaar kan zijn. Een kunstzinnig stadgenoot heeft een tweetal etsen van den kunstschilder Dingemans beschikbaar gesteld om aan geboden te worden aan den eventueelen 250 en 500sten bezoeker. Wij wekken iedereen op in Schouwen en Duiveland deze in ons land vooralsnog eenige tentoonstelling te gaan zien. rats™ m In Naro op Sicilië hebben twee jeug dige studenten een moord gepleegd, d:e aan de misdaad te Chicago herinnert. 2 jeugdige studenten hebben hun vriend meegelokt en gedood met messteken. De familie van het slachtoffer werd om los geld gevraagd. De jeugdige moordenaars zijn gearresteerd. De bemanning van het luchtschep Z. R. III wordt volgende week te Hamburg uit ae Ver. Staten terugverwacht. Aan de gezanten van Noorwegen in h'et buitenland is opdracht gegeven er de aandacht op te vestigen, dat 'ngevolge de wet van 11 Juli 1924 de hoofdstad van Noorwegen met ingang van 1 Januari 1925 Osla zal heeten en dat de naam Christiania met 31 December officieel ver valt In Hallen (Silezië) heeft men den Cipier der gevangenis aldaar met vrouw en dochter vermoord gevonden. De da- aer was na nog brand gesticht te heb ben spoorloos verdwenen. In het laboratorium te New-York van de Standard Oil Cy. waren proeven genomen met een stof, die zou moeten dienen om als stookmiddel voor auto's te worden gebruikt. Bij die proeven zijn eenige personen die het hadden inge ademd bezweken, anderen tijdelijk krank- 2inning geworden. Boston zal binnenkort over een corps luchtpolitie beschikken. 126 leden van de Bostonsdie polifiemaóht zijn daar toe in training gegaan met zoowel land- als watervliegtuigen. De presidentsverkiezingen in de Ver. Staten zullen 4 Nov. e.k. gehouden wor den. Het verzoek van de Duitsche amb tenaren om salarisverhooging te beko men, werd door den Minister van Finan ciën, met verwijzing naar de leege schat* ikist, Van de hand gewezen. De politie te Laon en Chalons-Sur- Marne maken jacht op een bende vreem delingen, meestal Polen, Portugeezen en Arabieren, die beschuldigd waren van schandelijke wandaden op de slagvelden. Reeds zijn twee personen gearresteerd. in Roekarest (Rumenië) is een uit gebreide zwendel met passen voor emi granten ontdekt. De minister van ver keerswezen is in deze zaak betrokken; zijn broeder, die gearresteerd werd, deed een poging tot zelfmoord. De oppositie bladen eischen het af treden van dèn mi nister. Voor de gouvernementeele recht bank te Bakoe heeft, volgens de Dui, een groep van 15 arbeiders in de petroleum- in-uslrie terecht gestaan, beschuldigd van branJstichl:ng op .de velden. Zes hunn ;r zijn ter dood veroordeeld en niet voor gratie in aanmerking gebracht, terwijl de overigen werden veroordeeld tot 5 jaren gevangenisstraf, gevolgd door 5 jaren verbanning naar het gouvernement Jakoetsk. VERSCHILLENDE BEBICHTKN, Malversaties. Te Breda hebben aan de stedelijke gasfabriek ernstigs malver saties plaats gevonden. De politie heeft gearresteerd G. 8., boekhouder-kassier aan de gasfabriek en M. W. G., hoofd klerk aan genoemd bedrijf. Ér heeft fraude in de boeken plaats gevonden en deze valsche boekhouding loopt over gernimen tijd. Het onderzoek van de boeken is in vollen gang. Thans is reeds ontdekt, dat een bedrag tussohen de f 5000 en f 6000 is verduisterd. Oogen- sohijniyk moet de boekhouding van den heer 8 zeer keurig geweest zijn, zoodat de fraude niet dadelijk is ontdekt. De boekhouding werd geoontroleerd door een accountantsbureau buiten Breda. De gearresteerde 8., die een borgtocht van f 10,000 heeft gestort, stond bekend als een zeer bekwaam boekhouder. Den 18den Januari 1.1. heeft de raad hem nog een salarisverhooging van f 600 toegekend. Ook een reden. De gemeenteraad van Nederhorst den Berg heeft den gemeente ontvanger met 4 tegen 3 stemmen ongevraagd eervol ontslag verleend met 1 Jan. a.s., omdat Gedeputeerde Staten geweigerd hebben zijn jaarwedde te verlagen. Door raderen gegrepen. De 17-jarige arbeider de Jong te Nienw-Amsterdam (gem. Emmen) is door ds kamradoren van een baggermachine gegrepen. Zijn hoofd werd verbrijzeld. Hij was dadelijk dood. Stelers en hélers. By het door de politie te Zandvoort ingesteld onderzoek naar aanleiding van de diefstallen by een grossier aldaar, heeft men een zeer groot aantal inwoners in verhoor genomen, zoodat deze zaak reeds eenige dagen een publiek geheim was. Door het vinden van winkelwaren op het terrein achter het pakhuis verbor gen, kwam de grossier op het vermoeden van diefstal. Een door de politie inge steld onderzoek leidde tot een huiszoe king by een inwoner dezer gemeente, waar een deel van de vermiste goederen werd gevonden. Ook werd daar by een groote hoeveelheid Bols, bier en likeur gevondendat aanleiding gaf tot een nieuw onderzoek. Ook die goederen bleken van diefstal afkomstig en waren verkregen door bemiddeling van een knecht van een wynhandol te Zand voort. Tot nn toe zyn by dezen diefstal betrokken vier personen als ontvreemden en dertien als helers Enkele personen zyn in bewaring gesteld, -terwyi 't onder zoek nog verder wordt voortgezet. Autobus-ongeluk. Donderdagochtend heeft te Zevender, een buurtschap onder Schoonhoven, een antobnsongelnk plaats gehad, dat goed is afgeloopen. Een autobus van uit Schoonhoven was van daar vertrokken naar Utrecht. Hy had zeven passagies. By het oafé St.-Helena moest een wagen den bus passeeren. De chauffeur heeft toen ge stopt en wachtte aan den kant van den weg tot de wagen voorby zou zyn. Door den enormen regenval was de grond zeer drasBig geworden, met het gevolg, dat het achterstuk van de bus wegzakte en de bus in de Lopiker Voor- wetering geraakte. De ohanffeur en de passagiers hebben zich weten te redden door de ruiten in te slaan. Zy werden met behulp van een ladder op het droge gebracht. Jeugdige dief. Reeds eenige weken wer den de colleotebusjes in de catechisatie- kamer van de N.H. Kerk te Wassenaar door een onbevoegde gelicht. De politie had reeds eenige avonden de wacht gehouden, maar steeds zonder resultaat. Donderdag had men zich weer verdekt opgesteld, en het duurde niet laDg, of de 13-jarige v. d. H. kwam op de fiets aangereden en wist door inklimming door een openstaand raampje binnen te komen. Toen by zich met den buit wilde vorwyderen, viel hy in handen van de politie. INGEZONDEN STUKKENo (Buiten verantwoordelijkheid der redactie) Copy wordt niet teruggiwonden. Mynheer de Redacteur! Beleefd verzoekt ondergeteekende plaatsing voor het volgende: Was de dienstregeling der Prov. Stoom- bootdienst op de Ooster-Schelde vroeger berekend naar het korten en lengen der dagen, en werden afvaart en aankomst te Zierikzee diensovereenkomstlg ge regeld, later was daar een merkbare verbetering in gekomendoordat de boot 's morgens op een vasten tyd ver trok. Evenwel waren do inwoners van Schouwen daar niet mee gebaat, daar tusschen de aankomst der tram te Zie rikzee en het vertrek der boot geen tus8chentyd was. Na overleer heeft de B. T. M. haar dienst te Burgh tien minuten vroeger doen aanvangen en vertrok de boot vyf minuten later, zoodat den laatBten tyd de passagiers van Schouwen een prach tige verbinding hadden. Daar met cie eerste boot post werd verzonden, was een boodschap aan den besteller, welke de post van de tram aan boord bracht een schakel tussohen passagiers en het sein van vertrek der boot. Naar ik zeker weet is dit jaar de aansluiting slechts tweemaal gemist en wel door overmacht, doordat de rails door afgevallen bladeren en mist glad waren. Zelf was ik getuige hoe over den afstand Burgh—Haamstede tien minuten verloren werd. Deze werden weder inge haald om onder Schnddebenrs weer ingeboet te worden. Wat zag ik verbaasd op toen een advertentie in uw blad de passagiers van 8ehouwen waarschuwde, dat de aan sluiting niet verzekerd was, wegens vervoer der suikerbieten. My'nheer de Redaetenr, dit is een lengen. Het snikerbietenvervoer heeft op de eerste tram van Burgh niet den minsten invloed, daar de locomotief welke 's nachts van Burgh naar Brouwers haven terugkeert, alle in Behouwen ge laden wagens meevoert naar Brouwers haven. Blyft er dan een enkele keer te Noordgouwe een wagen op te nemen, dan beteekent dat nietB voor de aankomst te Zierikzee. De passagiers van Schouwen kunnen dus gerust zyn, de aansluiting is verzekerd. Doch, nn ik toch over de Provioclale boot schrijf, doe ik een vraag. Zou het geen tyd worden dat die vaart in andere handen overgaat? Deze vaart kost de provincie minstens f 30.000 per jaar. Deze worden verhaald op het belastingbiljet. Zon het niet mogelijk zyn dat de R. T. M. deze vaart overneemt tegen een geringer subsidie Door deze vaart en dé tramverbindin g in één hand te hebben, zon wellioht eon betere aan sluiting verkregen kunnen worden, in 't byzonder voor Schouwen. Wie nu met de Spoorboot 8 u. 15 's avonds te Zierikzee arriveert moet tot 9 n. 45 wachten om Schouwen in te gaan. Na 14 Nov. is er tot 15 Febr. in 't geheel geen aansluiting voor Schouwen. De R. T. M. zou haar dienst van Hotterdam in dit verband kunnen regelen door b. v. de boottram 1 n. 20 later uit de Rozestraat te laten ver trekken, de veerboot Numansdorp— Zy'pe eveneens zooveel later, wat naar ik meen by een betere nitbakening van het Hellegat, wel zon kunnen. De tram kwam dan ongeveer 8 u. 30 te Zierikzee en kon de passagiers voor Schouwen opnemen. By zeer laag water zou de boot dan ook van Katsche Veer naar Zype kunnen varen, waar dan de passagiers weer aan- sluiting op de tram konden hebben, j Dezen werd dan by guur weer een wandeling van 't havenhoofd naar de stad gespaard. Bovendien zou deze exploitatie in één hand van veel voor deel kunnen zyn voor Zuid- en Noord- Beveland, voor dagelyksoh vervoer van goederen en vee naar Rotterdam. Ik geef slechts enkele vage ideeën aan, in hoofdzaak wil lk echter nog eens de aandacht vestigen op de zeer dure exploitatie van de Prov. Boot op de Oostorschelde, die ongetwyfeld by ernstig willen best door een voordeeliger, zy het dan door partionliere, te ver vangen is. Met dank voor de plaatsing. M. STORM. LAATSTE BERICHTEN. NOORDiGOUWE. De Raad dezer ge meente besloot Dinsdag met 5 tegen 2 stemmen tot verplichte aansluiting bij de Waterleiding-Mij. „Schouwen en Dui tland. ST.-ANNALAND. Openbare vergadering van den gemeenteraad op Donderdag 30 October. Voorzitter de burgemeester. Aanwezig alle leden. Van Ged. Staten was bericht ingekomen, dat de betrokken Minister het niet in strijd acht met de wet als de gemeenten 50 pCt. leges hef fen op de jachtacten. Het heffen van 30 pCt., waartoe de raad aanvankelijk besloot, was dus wel geoorloofd, maar Ged. St. meenden van niet en keurden het besluit niet goed: meer dan 20 pCt. mocht het huns inziens niet Zijn, waarop de raad de 30 pCt. tot 20 verlaagde. Nu alweer te veranderen achten .B en W. niet gewenscht en stellen daarom voor het laatste besluit te handhaven, wat m. a. st. wordt goedgevonden. Brieven wa ren ingekomen met kennisgeving, dat Ze hun benoeming aannamen Van de heeren C. van Houdt tot lid der commissie van toezicht op het L. O.; Van A. Goedege- buure Az. Jr. tot secretaris-rentmeester Van het weezen-armbestuur en van E. J. Gunst tot regent (herk.) Van dat be stuur. Een brief van den Commissaris der Koningin hield in dat tot zetter van de directe belastingen waren gekozen de heeren M. J. Heijboer en Adr. Bur gers. De A. N. W. B. wil het zijn leden gemakkelijk maken en verzoekt daartoe aan den raad terzijde van de wegen fiets paden aan te leggen, maar B. en W. vin den onze wegen daar niet geschikt voor, omdat ze te smal zijn en al ware dit anders, dan zouden de kosten van aan leg hun nog weerhouden met een voor stel tot aanleg bij den raad. aan te komen. Voor vervolgonderwijs hebben zicih bij het bizonder onderwijs 27 leerlingen aan gemeld, te weten 15 jongens en 12 meis jes. Het doel is om met dat onderwijs te beginnen op 17 Nov. en het gedurende ifi wek»n fp. gevon, totV^en tntaal van 144 uren. Nu is er een verzoek ingeko men van het bestuur der Christelijke school om een subsidie van f227,50. De onderwijzers zullen per lesuur f 1,25 ont vangen. B. en W. stellen den raad voor de gevraagde som voor dat doel te ver- leenen. Mocht evenwel in een week het aantal leerlingen dalen beneden 13, dan houdt de subsidie dadelijk op. Alle leden zijn er voor. Wat behoort tot de kom der gemeente? Naar de meening van Ged. St. was dat minder duidelijk om schreven en wenschten zij daarin veran dering aangebracht te zien, wat ook gebeurt. Er wordt een situatiekaart ver toond, waarop de grenzen duidelijk te zien zijn en deze kaart zal met de nieu we redactie van het betreffende art. aan Ged. St. gezonden worden. Daarna sluiting. TELEGRAMMEN. DEN HAAG. De procureur-Generaal bij den Hoogen Raad concludeerde heden tot verwerping van de cassatieberoepen, in zake de procedure, naar aanleiding van het bekende Spoorwegongeval te Weesp, op 13 September ingesteld door den Staat en de Hollandsche Spoorwegmaatschappij tegen arresten van het Amsterdamsche Hof, waarbij bevestigd werden de von nissen van de Amsterdamsche Rechtbank, strekkende tot toewijzing van de inge stelde actie tot schadevergoeding. Uit spraak 12 December. De Haagsche Rechtbank arrest wij zende in de bekende-zaak van de Weer- baarheidsloten, verwierp het cassatie-be roep van Mr. F. A. van Hall, ingesteld tegen de beslissing van het Amsterdaml- sche Hof, waarbij hij was veroordeeld om aan de vereenïging van houders van Weerbaarheidsloten f.n zijn hoedanigheid van beheerder van het Waarborgfonds, hetwelk was bijeengebracht tot zekerheid der betaling v'an afloss:ngen en premies -der lolerij-geldleening van Me Vereen:- I ging tot Bevordering van de Landweer- ,j baarheid, rekening en verantwoording af te leggen. De vergadering van het Bestuur van de C. N. O. P. met de Besturen van aan- j' gesloten organisaties, heeft zijn groote ontstemming uitgesproken over de wijze I waarop Stenhuis, voorzitter van het N. V. V., zich op het Demonstratiecongres van 25 October heeft uitgelaten. Voorts is eveneens ernstige critiek uitgeoefend op het verslag in „Het Volk", naar aan- leiding van deze demonstratie, terwijl de vergadering verder als haar oordeel uitsprak, dat het aanvragen der inter- pellatie-Gerhard ontijdig was. Aan het j bestuur werd opgedragen 'de belangen van het ongehuwde personeel in het bij- t Zonder te behartigen, terwijl tevens de i aandacht moet worden gevestigd op de wijze waarop de Regeering langs den weg van voorstellen aan de Commissie- De Wilde de classificatieaftrek vergroot. AMSTERDAM (V.-D.) Ten nadeeie eener hier ter stede gevestigde stoomvaart-Mpij. is door een kantoorbediende een bedrag van f 12000 verduisterd. LONDEN (V.-D.) De zitting van het Kabinet, die hedenmorgen plaats had, is verdaagd tot Dinsdag. Het onmiddellijk aftreden der Labour-regeering is dus on waarschijnlijk. De Koning komt Maandag te Lon den. Zooals bekend wordt Dinsdag 'besl'st of de JL.abour-regeering onmiddellijk zal aftreden of eerst ria 'de verwerping der Troonrede. Naar Verluidt zal het n:euwe minis terie als Volgt worden samengesteld'. Stanley Baldwin, premier, Austen Chamberlain, buitenlandsche zaken, Ro bert Hor'ne, kanselier van de schatk-'st, Winston Churchill, minister Van Kolo niën, Birkenhead, Lord Kanselier, Douglas Hogg, attorney-general en Lord Dertjy, minister van oorlog en marine. TOKIO (V.-D.) De Argentijnsche we reldvlieger, die hier momenteel vertoeft, heeft zijn Vlucht om de wereld opgege ven. Hij zal per schip naar Zuid-Amerika terugkeeren. LONDEN (V.-D.) Naar de „Daily Mail" Verneemt, is de vrede in China binnen korten tijd te, verwachten. HARKTBERICETENo ST.-MAARTENSDIJK, 30 Oct. Tarwe f 12f 17, Rogge f 13—f 13.50, HaVer fll —f 11,50, Gerst f12—f 13,50, br. Boonen 'f 25—f 28,50, Kroonerwten f 18—f 19,50, Schokkers f20—f20,50, kl. gr. Erwten f 19—f20 per 100 K.G. Aardappelen f4— f5,25 per 70 K.G.; Ajuin f2,75—f3,50 per 60 K.G.Boter f 1,30f 1,35 per 1/2 K.G.; Eieren f8—i'9 per 100 st. VeiHogsver. „Eendracht" tö Tholen. Veiling van 29 October. Kleiperen 4—10, id. II 3, id. Ill 4, Gie- ser Wildeman 7—15, id. II 3—5, id. Ill 3, Pondsperen 6, id. II 2—4, id. Ill 3, Bergamot d' Hivèr 9, id. II 6, id. Ill 5, Doijenne d' Alencon II 11, Comtesse de Paris 6—9, id. II 6—7, id. Ill 3, Bergamot d'Esperen 7, Beurré d'Aarenberg 5, Driel- sche Groene 7—10, id. II 6, id. Ill 4, Louwtjes 58, id. II 3—6, id. Ill 2, Handperen 6—17, id. II 6, id. Ill 3, Handperen, val 1—8, Stoofperen, val 3, Doijenne d'Hivèr 11, id. II 8, id. Ill 5, Besy de Chamontel 59, id. II 6, Le Lectier 5, Winter-Bergamotten 4, id. II 2, General Totleben 5, Besy v. Seho- nauwen 13, id. II 8, Brederode 8, Fop- peren 1—2, Jodenpeer 9, id. II 6, Goud- reinetten 16—28, Sterappel 20—28, id. II 11, Reinette d'Or 6—9, id. II 5, id. Ill 2, Zure Bellefleur 11—24, id. II 7—14, id. ill 4, Ermgaarde 712. HuismansZoet II 6, id. Ill 3, zure val 3, zoete val 9, Campagne zoete 15—21, id. II 16—17, Jacques Lebel 10—11, id. II 5, id. Ill 1, Prinsesse Noble III 4, Present van Lun- teren 7, zoete Appels 18, id. II 7, Grauw- zuur 3, Mispels 11—13 ct. per K.G. CORRESPONDENTIE. Wij verzoeken ter bevordering van een goede en spoedige bezorging voor onze Courant bestemde brieven en stuk ken te adresseeren als volgt: Ingezonden artikelen: aan den redac teur. (Stukken, waarin niet naar beknopt heid gestreefd is en stukken, waarvan de schrijver onbekend is worden ter zijde gelegd. Over niet geplaatste stukken wordt geene briefwisseling gevloerd). Nieuwsberichten, verslagen e.d.: aan de redactie. Advertentiën en Abonnement-opgaven aan de Administratie. Fletsere licht op i Van 31 Oct.-l Nov. 5 02 r.ra. tot 6 27 v.ra. 1-2 5,01 6.29 2-3 4 59 6 31 r In het ingezonden stuk, voorkomende in ons nummer van Woensdag, afkomst'g uit Brouwershaven, staat o.a.: Z.Eerw. geniet f 300 uit de gemeentekas. Voor dit laatste woord gelieve, men Armenkas te lezen. De Red. H.H. Correspondenten die hun nota over het 3e kwartaal 1924 nog niet hebben gezonden, gelieven dit omgaand te doen. DE DIRECTEUR Burgerlijke Stand van Zierikzee. Geboren! 25 Oct. Aloysius Johannes Maria, zoon van F. A. P. Ideler en J. A. Fokkelman. 29 s Jan, zoon van J. P„ Kloet en W. M. Thijs. Gehuwd! 28 Oct. Hendrik Dekker, 26 j jm. en Janna Geertruida de Jonge, 26 j., j.d. Overleden: 24 Oct. Willem Johannes Arnold, 3 w. 29 Pieter van der Wielen, 4 m. 29 Eugenie Willy Misset, 31 j. ADVERTINTilN. Do Hoer en Mevrouw ILCKEN Van der Vegt geven kennis van de geboorte van een Zoon. Zierikzee, 30 October 1924. ONDERTROUWD JOZIA8 M. POLEIJ Pz. en JACOBA PH. BEVELANDER MD Ibrskkb, Oud-v ossRMBBR October 1924. A.b. Maandag 3 November hopen onze geliefde Ouders, JOHANNES MARTINUS THIERY en CORNELIA ADRIANA KORT, hunne 25 jarige Echtvereniging te herdenken. Hunne dankbare Kinderen en Verloofden. Nibüwerkhrk, 3 November 1924. 3 Dinsdag 4 Nov. hopen onze 3 9 geliefde Ouders: J R. HAGE 3 eö C. P. HAGE-VERWKIJS, hunne 25-jarige Eolitverceniging 5 te herdenken. J ouwerkerk, 1 Nov. 1924. Hunne dankbare Kinderen, 9 Woensdag 6 November a.s. hopen onze geliefde Ouders, Behuwd-, Groot- en Overgrootouders, t JOHANNES VAN STRIEN Z en JANNA JONKKB, 9 hun 65-jarige Echtvereeniging f J te herdenken. Hun dankbare Kinkeren, J 4 Behuwd-, Klein- en Aohterklelndinderen. g Ssrooseerke (S.), 31 Oct. 1924. Voor de vele blyken van belang stelling by onze 50-jarige Echt vereenï ging, betuigen wy, ook namens onze Kinderen, onzen welgemoenddn denk. Zierikzee, 31 October 1924. P. L. ZONRUITER. H. ZONRUITER—Bijkerk. Heden overleed plotseling, ons geliefd Kleinzoontje, PIKTEB, in den leeftyd van 4 maanden. Zierikzee, 28 October 1924. P. DE GRAAF. M. DE GRAAF—de Graaf en Kinderen. Heden is onze geliefde zorgzame Dochter en Zuster, Eogenle W'"-7 Misset, in den ouderdom van 31 jaar overleden. Zierikzee, 29 October 1924. H. MI8SET. GERRIT C. J. MI8SET. Heden overleed ons innig geliefd Kleinzoontje en Neefje, PIETER, in den leeftyd van 4 maanden. 29 Ootober 1924. Wed. J. VAN DER WIELEN en Kinderen. Heden ovorleed, in het Gesticht „Vrederust" te Bergen-op-Zoom onze geliefde Zuster en Tante, ANNA REGOORT, in den ouderdom van by na 57 jaar. Zierikzee, 29 October 1924. Wed. P. REGOORT—Manni en Kinderen. ADRIANA REGOORT. F. G. REGOORT. C. REGOORT—Brouwer en Kinderen. Bergen-op-Zoom PIETERNELLA REGOORT. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, j medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt, naar waarnemingen verricht in den morgen van 31 Oct. Hoogste baromotsrst. 769,0 te Cornna. Lasgate 738,0 te Valdersnnd. Verwacht tot den avond van 1 Nov.: Krachtige tot matige znidelyke tot westeiyke wied, betrokken tot zwsar bewolkt met tydeiyke opklaring, regen buien, zelfde temperatuur. Heden overleed, na een lang durig en smartelyk lyden, onze geliefde Zoon en Broeder, Leendert vau de Velde Jz in den ouderdom van ruim 33 jaren. Brouwershaven, 30 Oot. 1924. Uit aller naam, J. v. d VELDE. L. v. d. VELDE—Korbijn. Kinderen en Behuwddochter.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1924 | | pagina 2