ADVERTENTIE N. GEORGEUS LODEWIIK BEUZENBER6, Tandarts KNOOP klacht ind'ende, dat Vissoher de rijks daalder niet betaald en n:et teruggege ven had, en tegen kennissen ze:de: „Vis soher is een iipl'Chter". Twee dagen la ter zouden Hiemstra en Vrsscher Bak ker gaan hooren over die klacht, zij zouden Bakker, toen deze in zijn pun ter voer .gelast hebben naar den kval te komen. Hierop zouden zij Bakker u*t zijn boot getrokken, met den wapenstok geslagen hebben. Donderdag stond eerst terecht Albert Bakker wegens smaad, tegen wien f 50 of 50 dagen werd geëisoht. Daarna stonden terecht de beide veld wachters wegens mishandeling. Tegen ieder hunner werd f 50 of 50 dagen geëischt. De gemeenteveldwachter V,'s- scher is sedert het gebeurde geschorst. POST EN TELEGRAPHIE. Postchèque- en Girodienst Teneinde, zoodra de postchèque- en girod-'enst gedeeltelijk is heropend, een spoedige uitbreiding van den dienst te kunnen bevorderen, wiordt aan de hou ders der postrekeningen 10000 tot en met 29999 gelegenheid gegeven nog tot uiter lijk 16 September a.s. door middel der commissie op de gebruikelijke wijze over hun tegoed te beschikken. Aanvragen be treffende de postrekeningen van 10000 tot en met 29999 welke later dan 17 Sep tember bij de oommissie inkomen, kun nen door haar niet meer in behandeling worden genomen. ONDERWIJS. OUD-VOSSEMEER. De heer H. Stel wagen, thans onderwijzer te De Lier, welke op 23-jarigen leeftijd reeds in bezit Js van hoofdakte, Fransch en Duitschl, zal, naar wordt miedegedeeld, bdnnenkoTt naar Indië als onderwijzer (vertrekken. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te Ferwerd (Fr.), A. N. Tonsbeek te Ketbel o.a. Bedankt: Voor St.-Phil:psland, cand. A. W. M. Odé te Leiden. Voor Ooltgens- plaats, N. C. Bakker te Benschop. ELKERZEE. Zondag 14 Sept. was voor de Gemeente alhier een blijde dag. Na een vacature van slechts 2 maanden, zou Ds. J. Poort, predikant te Almen, vroe ger alhier, des voormiddags optreden als bevestiger van den Eerw. heer J. C. Neeleman, candidaat van Rotterdam. Als tekst had de begaafde spreker gekozen Haggai 1 vers. 8. De pred'katie die met onverdeelde aandacht werd gevolgd, werd besloten met het ztngien van gez. 237 vers '4. Daarna werd overgegaan tot het lezen van het bevestigfngsformulier en verbend dhr. Neeleman zich aan de ge meente Eikerzee. De igemeente zong ha ren nieuwen leeraar Ps. 184 Vers 3 toe, nadat de plechtige handoplegging was verricht. Met dankgebed en het zingen van gez. 96, werd de voormiddagd:enst besloten. Des nar.r..; „ïgs verbond ds. J. C. Neele man z'.ch aan zijn gemeente met ide woorden van Joh. 6 68. Met dankge bed en het zingen van ps. 72 11' werd de dienst 'besloten. Vpor de gemeente de kerk verliet was ds. Neeleman nog toe gesproken door ds. Mortier en ouderling C. M. Kristelijn en zong de gemeente pS. 121 4. Zoowel des vóór- als des namiddags was de kerk geheel bezet. Geref. Kerk. Beroepen: Te Hoogeveen, W. Faber te Serooskerke (Walcheren). Te Tzum- marum (Fr.), Dr. S. P. Dee te Dwingeloo- SCHARENDIJKE. Nadat de Geref. ge meente ruim een jaar vacant was, (had zij op Zondag 14 Sept. weder het voor recht een eigen herder en leeraar fa haar midden te ontvangen. Des voor- middags trad voor haar op ds. Gerber van Assen, die den candidaat, den Eerw. heer J. W. van Tol, eveneens Van Assen, in zijn predikambt bevestgde Tot tekst werd gekozen ps. 28 9. De opkomst was middelmatig. Des namiddags hield ds. J. W. V. Tol zijn intreerede, spre kende naar aanleiding van 1 Kioin. 8 vers 9 eerste gedeelte. Ds. Goedhuijs van Haamstede was tegenwoordig bij de plechtigheid als consulent, alsook ver schillende ouderlingen als afgevaardig den van zustergemeenten. Aan het eïttde van den dienst werd ds. V. Tol toege sproken door den ouderling yan :de Panne, door den consulent ds. Goedhuijs en door den afgevaardigde den heer Mulder, rus tend schoolhoofd te Zierikzee. De op komst was zeer groot. Chr. Geref. Kerk. Beroepen: Te Vlaardingen, P. de Gropt te Rotterdam. Te Ede (Gld.) K. Groen fe Zwijndrecht. R. Kath. Kerk. i Naar de ,,Agenzia Libera" weet te be richten, zou de paus van plan zijn, alle luxe in de kleeding van kardinalen, aarts bisschoppen en b'sschoppen af te schaf fen. I KUNSTEN EN WETENSCHAPPEN Postzegeltentoonstelling. Zooals velen onzer lezers wel reeds weten, wordt er een groote tentoonstel ling van postzegels :n Pulchri-Studio, Lange Voorhout, 's-Gravenhage van 6—17 Sept. gehouden. Om ook maar een eenigs- zins volledig beeld te geven van hetgeen op deze internationale tentoonstelling op postzegelgebied te zien is ten eene male onmogelijk. Het ligt dan ook niet in onze bedoeling d;t te doen, maar lichts een kleine schets te geven, van enkèle merkwaardigheden die we h;er te zien kunnen krijgen. De aardige zalen van bovengenoemd gebouw waren geheel ge vuld met lange rijen borden, waar ach ter glas de zeldzaamste exemplaren te zien Zijn. Er was heel veel belangstel ling, zooals meestal in Pulcbri, Waar de meeste Hagenaars altijd graag naar toe gaan.. De eerste zaal gelijkvloers, bevatte de verzameling van den heer Waller, U weel wel, waar men zoo veel over schreef den laatsten tijd. Men kan er alle post zegels van Nederland vinden. Ook de 'heel oude, de portzegels, de dienstzegels, keurig gerangschikt, praCht'ge exempla ren. In de tweecle zaal op de eerste verdieping was al dadelijk bij het boven komen iets héél b'zonders te zien. Je zag het aan de gezichten der mensöhen, aan hun houding en manier van spre ken. Postzegelverzamelaars zijn een an der slag menschen dan gewoon. Ze kijken meestal zeer fel, loopen een beetje gebogen, en geven, zeker in verband met hun voortdurende ruilhandel onder elkaar, niet gauw blijk van eenige ver wondering. Maar dit was hun toch wel een beetje te machtig. Stel u voor h:er was dan ook de postzegel tentoongesteld van Mauritius, de eerste uitgave die op de fabelachtige som van f 30.000 wordt geschat. Velen begroetten haar als een oude kennis, die men reeds van hooren zeggen, en van afbeeldingen kende. De postzegel die onder alle zeldzaamheden de meest zeldzame wel is. Zeldzaamheid, dat voorzeker is z'n grootste verdienste, want mooi is hij niet, alléén maar zeld zaam. Verder waren er in deze zaal weer heel veel verzamelingen van alléén Ne derland en Koloniën onder gebracht, en kregen we weer een goed beeld der ze gels van af de intrede der postzegels :n 1852 tot nu toe bij ons in gebruik. Ze zijn niet mooi.de Nederlandsche postze gels, vooral niet die der laatste jaren. De zegelsdie nu weer worden uitgege ven, lijken in vele opzichten op die van Nederlandsch-Indië van 1902/09, ze zijn niet leelijk, maar het is weer een oud motief. Bedroevend vind ik het; zijn ze oorspronkelijk dan zijn ze heel erg lee lijk, en als ze niet heel erg leelijk zijn, dan zijn ze weer niet oorspronkelijk, be den, zijn alleen de postzegels van de Afrikaansche negierrepubFeken. Vervol gens waren er de driehoek'ge zegels van Kaap de Goede Hoop, en dacht ik vroe ger dat deze toch wel heel zeldzaam waren, het zien van 2000 stuks van deze zegels bij elkaar, was eigenlijk toch wel een kleine ontnuchterng. Er was ook een heel uitgebre'de volledige verzame ling van de Du'tsche koloniën van voor den oorlog, welke verzaming zoo kost baar is, dat de eigenaar niet schroomde, daarvoor alléén een kluis te doen ma ken. Er was ook een verzameling van alle staatjes en staten van Italië, toen dit land nog geen politieke eenheid was, waaronder de Kerkelijke Staat, ook ge heel volledig. Er waren zoovéél post zegels, en zóó zeldzame, dat me op hét laatst 't hoofd duizelde, en mij niet alleen, gezien tenminste de meer dan wilde bpkken van diegenen die ook als ik trachtten in zoo kort mogelijken tijd, zooveel mogelijk te zien. Werkelijk de tentoonstelling was internationaal, o.a. zelfs uit Amerika was meer dan één zeer belangrijke verzameling ingezonden. Bewonderenswaardig is het geduld en de liefhebberij, waarmede sommige in zenders hun Verzameling hebben aan gelegd, zooals o.a. dhr. Freusen uit Breda. Over het algemeen genomen geeft, deze tentoonstelling in haar groote omvang een juist beeld van wat er op 't gebied van postzegels te zien is. E. E. V. S- VAN HEINDE EN VEIL Volgens de berichten uit het be zette gebied zijn op het oogenblik van de gebieden, die sedert 11 Jannari 1923 door de FranBohen en Belgen zijn bezet, na de ratificatie van de overeenkomst van Londen ruim 48 dus reeds bijna de helft ontruimd. Naar de Chicago Tribune via Constantinopel verneemt, zijn twee krach tige aardschokken gevoeld in de streek van Erzeroem. In 18 dorpen is 80 °/0 van de gobonwen verwoest. Het Italiaansohe fascistische Kamer lid Casalini, is door een eommnnist, Corvl geheeten, vermoord, om Matteotti te wreken. Naar verluidt zal het Zeppelin- luohtsehip Z. R. Ill, eind dezer maand den toeht naar Amerika aanvaarden. Het Noorsohe parlement heeft den verkoop goedgekeurd van het JanMayon- eiland (beoosten Groenland gelegen en in 1607 door de Hollanders ontdekt) aan een Amerikaansoh particulier voor 150 duizend kronen. De Amerikaansohe financier Edward Hurley heeft een systeem uitgewerkt voor de delging der schulden van Frankrijk en de Ver. Staten. Een deel van het terugbetaalde (de helft) zou worden belegd in de Fransohe industrie. Jaekie Coogan, het bekende film- jongetje, is aan boord van de .Leviathan" te Cherbourg aangekomen. HÜ is op weg naar Palestina, waar h\j aan de Armeniërs een millioen dollars zal over handigen, die de Amerikaansohe regee ring hen zendt. Berichten uit Konatantinopel over den cpstand in Georgië melden dat de Zwarte Zee-vloot der Sovjet te Batoem is aangekomen met een sterke maoht reserve-troepen, die Georgië heroveren met verschrikkelijke represailles en executies ln menigte. Ér bestaat alle kans, dat de post van gedelegeerd commissaris bij de gere organiseerde Duitsohe Rijksbank zal worden aangeboden aan den hoogleeraar aan de Handelshoogeschool te Rotterdam, prof. Bruins, en eventueel door hem zal worden aanvaard. Volgens de B. Z. u. Mittag zou Streesemann van meening zijn, dat de Duitsehe protestnota in zake de schuld vraag aan de geallieerden in ieder geval moet worden verzonden. Zulks zou eohter voorloopig nog niet gesohleden. i VERSCHILLENDE BERICHTEN. Past op met kinderen! Woensdag middag omBtreeks twaalf uur reed, zoo meldt het D. v. N.-Br., een dame uit Breda, komende uit 's-Hertogenbosch, met haar twee kinderen, een 10-jarig zoontje en een 7-jarig dochtertje, met een vaart van 50—55 K.M. langs Uden- hout. Eensklaps greep het 7-jarig doch tertje spelenderwijs haar moeder, die stuurde, om den hals, met het noodlottig gevolg, dat deze het stuur kwijt raakte en het uitzicht werd belemmerd. De wagen vloog tegen een boom op. De botsing was zoo hevig, dat de knie van de bestuurster ernstig werd ge kneusd, terwijl zy tevens aan de borat en inwendig kneuzingen bekwam. Het zoontje vloog niet 't hoofd door de voor ruit en bekwam vier gaten ln het hoofd het dochtertje kwam tegen den motor. Zij bekwam een hersohensohudding. De drie gewonden zijn naar Breda vervoerd en worden thuis verpleegd; zjj maken het vrij goed. De 2-persoons Citroën-wagen werd vernield. De liefdadigheidslotergen van Kokado- res. De Zaandamsohe politie heeft tegen M. Linnewiel, die den bijnaam van Ko- kadores voert, ter zake van het gebeurde met zijn poppen- en koekloterijen op de Zaandamsehe kermis ten bate van de vereeniging .Kindervoeding" aldaar, proces-verbaal opgemaakt wegoDs poging tot verduistering. Deze aanklacht is ge grond op het feit, dat Kokadores aan vankelijk als het batig saldo had genoemd en afgedragen f 1285,34, waarop hij twee dagen later is teruggekomen door bij- storting van nog f 1149,64. Een „hennenmaker"De gemeente Barneveld schijnt een „hennenmaker" rijk te z\jn, schrijft het Hbl Versohei denen hebben namelyk den laatsten tijd jonge .hennen" gekocht, die later bleken hanen te zyn. Een deskundige, die de dieren onderzocht, heeft toen geconsta teerd, dat don beesten de kammen en lellen waren afgesneden, waarna de wonden vermoedelijk met een gloeiend ijzer waren dichtgebrand, ten einde de dieren op hennetjes te doen gelijken. Als verdaoht zich aan deze ergerlijke feiten te hebben schuldig gemaakt, heeft de politie een hoofdman uit Garderen gearresteerd. Voor de worstfabricage Het was de politie ter oore gekomen, dat door zekeren B. B. wonende te Ameide, op stille manier steeds ongekeurd vleeseh werd vervoerd naar een worstfabriek. De veldwachter heeft toen B., die met een vrachtauto eenige dieren vervoerde, aangehouden en terzelfdertyd de auto eens onderzocht. En wat bleek Dat er een geheime bodem in de auto was gemaakt, die bij het onderzoek pl.m. 80 K.G. ongekeurd vleesoh bevatte. B. deelde toen mede, dat hij niet wist dat het vleeseh in de auto verborgen was Vrijdag stond B. voor het kanton gerecht te Sliedreoht terecht. De ambtenaar eisohte tegen beklaagde 3 maanden hechtenis. De kantonrechter veroordeelde hem tot 1 maand. Verdronken. Aan de Varkensmarkt te Zwolle is Vrijdagavond de 31-jarige doofstomme zoon van schipper Stooter, toen hij aan boord wilde gaan, te water geraakt en onder het sohip geschoten. Toen men hem ophaalde bleek hij reeds gestikt te zijn. i Vurige haat. Het gebeurde ergens in de Haarlemmermeer, dichtbij de Hoofd vaart. Twee jongelingen waren woest nijdig op elkaarhet zal wel om de vrouw zijn geweest. Zij vlogen elkaar in het haar, en zij rolden en tolden totdat zij per saldo in de Hoofdvaart terecht kwamen. Wie zou denken dat het onvrijwillige bad een kalmeerenden invloed op de beide vechtersbazen zou oefenen, heeft het mis, schrijft het Hbl., want zelfs in het water vlogen zy elkaar 1 nog naar de keel. Door een outsider" werden zij opgevisoht, en de intussohen toegestroomde belangstellenden be schouwden dit als het einde van het drama. Eohter niet één der gladiatoren. Doodkalm sloeg hij zijn nat geworden jasje tegen een boom uit, en met een vaart vloog Ie weer op zijn medeminnaar. Toen kwam de veldwaohter en was 't uit. f Twee mijnongelukken. Op de mjjn .Laura" by Eijgelshoven is de 54-jarige A. O., wonende aldaar, dood gevonden by don ingang eener noodsohaoht, waar schijnlijk gestikt door myngas, terwijl een andere mijnwerker uit Spekholzer- heide, Iets verder met zware verwon dingen werd gevonden, zoodat ook voor dezen vrees voor zjjn leven bestaat. TELEGRAMMEN. ROTTERDAM, (V.-D.) Gisterenavond 8 uur is de 27-jarige H. L., komende uit het café „de Onderwereld", in de Kip straat op de in beweging zijnde wagen van lijn 5 gesprongen. Hij sprong echter mis en kwam onder de aanhangwagen terecht, mét Met gevolg, dat Mem beide beenen werden afgereden. Hedenmorgen is het slachtoffer in een der ziekenhui zen aan de bekomen verwondingen over leden. AMSTERDAM (V.-D.) De heden gehou den buitengew. vergadering van aandeel houders der Handelsvereeniging „Am sterdam" heeft hare goedkeuring gehecht aan de uitg'fte vajrT 5 millioen aandee- len tegen parikoers, overeenkomstig de voorwaarden in het reeds gepubliceerde prospectus neergelegd. BUSSUM (V.-D.) Gisterenavond 6 uur reed in de Nassaulaan een auto uit de richting Brinklaan, toen plotseling een jongetje van 't trottoir afstapte en on der 't Voertuig geraakte. Naar de Ma- jella-stichting overgebracht, is het knaap je aldaar overleden. De ouders waren bij 't ongeluk aanwezig. HEERENVEEN. (V.-D.) Zaterdag is te Knijpe een wegwerker door de van Hee renveen komenden stoomtram' overreden en gedood. LONDEN (V.-D.) Een telegram uit Ge- ,nève meldt, dat de Sovjetregee/ring den Volkenbond Verzocht heeft niet bemid delend op te treden tusschen Rusland en Georgië. Uit Washington wordt vernomen, dat de Ver. Staten de gunstige gelegen heid afwachten om bemiddeling aan te bieden, teneinde den Vrede tusschen de elkaar bestrijdende ChineescMe partijen te verzekeren, ondanks het feit, dat de regeetrmg te Peking zich openlijk tegen buitenlandsche inmenging 'verklaard heeft. ZEETIJDINGEN. ZIERIKZEE, 15 Sept. Ingeklaard: mo- loTzeilach:p „Dolphijn", kapitein F. Tam- mes, geladen met gebroken glas van Londen -naar Leerdam. SPORT. ZIERIKZEE, 14 Sept. Uitslag voetbal wedstrijd „Zierikzee" I—D.O.S.K.O. II 3—2. De uitgeloofde lauwerkrans viel „Zierikzee" ten deel. MARKTBERICHTENo ROTTERDAM, 12 Sept. GRANEN. Bui- tenl. vast. Meel f 20. Maïs, La Plata f 230. Haver, Canada f 16. Zaden. Lijn zaad, voer- f22 f25, zaai- f24 a f26; Kar wijzaad f48 a f 50; Kanariezaad f28 a f 30; Koolzaad f 24 a f 25; Maan- zaad f54 af 55; Mosterdzaad, bruin f 60 a f 62, geel f 30 a f 33; Boek weit f18 per 100 K.G. Ajuin. Aanvoer flink; groote stroogele f2,50 k f2,60, kleine f 2,60 f 3,60. Aardappelen. Zeeuwsch'e Eigenheimers f2,25 a f3, dito blauwe en bonte f 3,761 k f4,25; blauwe Eigenheimers f 2,80 k f 3,30Brielsch'e Eigenheimers f2,50 a f3,75; Poters f 1,50 a f2. Eieren, f8,50 a f 10. Vlas. Aanvoer 750 K.G. blauw, f 1,75 a f2,20; 5000 K.G. Groninger fl,85 f2,20; 8000 K.G. geel, f 1,60 f2,15; 170 K.G. wit, onverkocht. VEE. Aanvoer 352 runderen, le kw. f 1,05 a f 1,25, 2e fl a f 1,10, 3e f0,85 a f0,95; 186 kalveren, le kw. fl,65 a f 1,95, 2e f 1„25 a f 1,45, 3e f0,95 a f 1,10, vaster; 1212 schapen af lammeren, le kwi. f 0,90 k f 0,95, 2e f0,70 k f 0,80, 3e f 0,65; lammeren fl,05 a f 1,15, willig; 991 var kens, le kw. f 0,97 a f 0,991/2. 2e f0,92 f0„95, 3e f0,88 f 0,90; zouters f0,84 a f 0,89, redelijke Handel. GRANEN. Binnenl. puike tarwe f 17 A f 19, tamelijke flS a, f 16, slechte f10 a f 12; Rogge f 12,50 a f 13,50; Gerst, Chevalier f 15 a f 15,50; winter- en zo mer f 14,50 a f 15; Haver f10 a f 14,50; Erwten f 16 a f22,25; Kroon- f 16 f21; Schokkers f 15 a f 19.50. Coöperatieve veiling ZiejTkiee. Veiling van Zaterdag 18 Sept. Aardappelen, bonte 5—6 et.; blauwe eigenheimers 5—5V2 ct. per k.g.; an dijvie f 1,50—f 2 per 100 krop; snij- boonen 17—25 ct.; id. 2e soort 4—12 clt.; 1 princesseboonen 21 ct.; tomaten 2—4 Ct.; peren: beurré hardy 10 ct.; William 4—6 ct.; bergamot 2—3 at.; bonne Louis 13 et.; soldat laboureur 2—10 ct.; clapps favorite 7—9 et.; juttepeer 2—6 et.; Marg. Marrillat 5—9 ct.; tr'umph de vdenne le soort 20 ct.; id. 2e soort 10 Ct.; beurré merode 4—5 ct.; perzikpeer 3—4 ct.; maagdeperen 10 Ct.; diverse val- peren 1—2 ct.; appels: signe tfilish 5—7 ct.; transparant cronc'els 7—9 ct.; bloem zoet 6—8 ct.; Bismarck 5—6 ct.; diverse zure 3—5 ct.; valappels 1—2 üt.; prui men 20—32-ct; per k^.; aanvoer groot; handel traag. p. TELEGBAFI8CHWEERBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instltnnt te De Bildt, naar waarnemingen verricht in den morgen van 15 Sept.: Hoogste barometerst. 770,1 te Bonnes. Laagste 744.6 te Haparanda. I Verwacht tot den avond van 16 Sept.: zwakke tot matige, mogelijk tijdelijk toenemende zuidwestelijke wind, meest zwaar bewolkt of betrokken, waarschijn lijk enkele regenbuien, aanvankelijk warmer. Fietsers licht 091 Van 15-16 Sept. van 7,45 n.m. tot 6,07 v.m 1 16-17 7,43 6,09 1 stoombootdienst ZIER1KZEE--R0TTERDAM en tussohengelegeii plaatsen. SEPTEMBER 1923. Van Zierikzeel Van Rotterdam» Den 12en September ie te Tholen overleden, onze geliefde Zuster en Behuwdzuster, Cornelia van Achtboveu, Wed. J. E. van der Maas, in den ouderdom van 74 jaar en 8 maanden. Nieüwbrkerk, 13 Sept. 1924. H. v. d. ZANDE. N. v. d. ZANDE—Boüman. Wed. C. ZEIJLER—v. d. Zandk. J. v. d. ZANDE. C. J. v. d. ZANDE—v. Okvbrbn. Zierikzee. J. v. WESTENv. d. Zandk. COB.8. v. WESTEN Pz. Heden ontvingen wij de treurige tijding van het overlijden onzer geaobte Schoonzuster, Mej. Cornelia van Aehthoven, Wed. van wijlen den Heer J. K. v. d. MAAS, ln den ouderdom vau 74 jaar en 8 maanden. Zikrikzek, 13 Sept. 1924. Wed. W. TEN HAAF—v. d. Maas. J. C. v. d. MAAS. A. v. d. MAAS—Van Langkraad. Heden overleed, In het gesticht „Vrederust" te Bergen-op Zoom, onze geliefde Broeder, Behuwd- broeder en Oom, FRANS VAN DEN BOUT, in den ouderdom van 54 jaar. Zonnimairb, 13 September 1924, C VAN DEN BOUT. KR. VAN DEN BOUT. Heden overleed, in het gesticht „Vrederust" te Bergen-op-Zoom, onze geliefde Broeder, Behuwd- broeder en Oom, FRANS VAN DEN ROUT, in den ouderdom van 54 jaar. Zonnbmaïrb, 13 September 1924. M. VAN DEN BOUT. J. VAN DEN BOUT-Ganzbman en Kinderen. Heden overleed te Bergen op Zoom, onze Broeder en Oom, FRANS VAN DEN ROUT, in den ouderdom van ruim 54 jaar. Zonnbmaïrb, 13 Sept. 1924. Wed. A. C. VETH en Kinderen. Heden overleed, zacht en kalm, na een kortstondige ziekte, onze geliefde Broeder, Behuwdbroeder en Oom, in den ouderdom van 60 jaar en 6 maanden. De zekerheid dat hij bij zijn Heiland is, is ons tot groote troost. Haamstbdb, 17 Sept. 1924. CORNELIA ZIJTA—Bbuzbnbbrg. H. ZIJTA. JOB BEUZENBERG. NEELTJE BEUZENBERG— Gblbunsb. JOHANNA BEUZENBERG. KL. FOKKER. V Voor de vele blijken van belang stelling, ondervonden tijdenB de ziekte en na hot overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder, Wed. S. KLAA88E—Db Jonge, betuigen wij onzen hartelljken dank. Uit aller naam, D. v. d. PLOEG—Klaassb. C. v. d. PLOEG. Hartelijk dank, ook namens onze Kinderen, voor de vele blijken van belangstelling, ons betoond op 7 dezer. Bhnthuizbn, „Hoeve Benthorn". A. VAN NIEUWENHUIJZEN. M. VAN NIEUWENHUIJZEN-Dorst. Diiml. 16 Dond. 18 's in. 8,30 Vijjd. 19 Maand. 22 8,30 Dinsd. 16 's m. 12, Dond. 18 Vrjjd. 19 12- Maand.22 houdt Donderdag 18 Sept. spreekuur te Zierikzee, ran 11—3 uur bU den Heèr J. GLOUDE, Verrenlenwstraat. Ondergeteekende maakt be- kend, dat hij wegens sterfgeval geen bodedienat meer kan waar nemen en betuigt aan al zijn bekenden in Zierikzee en op Haamstede zijnen oprechten dank voor het vertrouwen in hem gesteld. Haamstbdb, 15 Sept. 1924. H. ZIJTA. De BURGEMEESTER van Kbrkwbrvb brengt ter alge- meene kennis, dat b(j hem is aangebracht oen U/s'Jario Rund. Rechthebbende vervoege zich vóór 23 dezer by den Burgemeester voornoemd.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1924 | | pagina 2