ZIERIKZEE-ROTTERDAM ïmm AiBHDim ot moou, geen of te weinig bemesting gedacht wordt, ten slotte slechts geringe oogsten verkrijgen. Vooral de tweede snede, of als Ihet daarvoor moet dienen de na weide, wordt nog veel te veel zonder eenige be mesting gelaten. Zonder twijfel moet dit zich wreken, niet alleen op de opbrengst, maar ook op de kwaliteit van gras en hooi. Het mag toch van algemeene bekendheid worden geacht dat goed be mest grasland gras en hooi geeft van een veel betere kwaliteit en van grootere verteerbaarheid ais van pnbemest of on voldoende bemest land. In den regel, als ten minste nog aan bemesting wordt gedacht, geeft men in het vroege -voor jaar wat superfosfaat of slakkenmeel en kaïniet, maar dan denkt men ook dat het al erg mooi is en vergeet men juist op de voornaamste voedingsstof, de stof die hooi en gras de beste kwaliteit en het grootste kwantum geeft, n.l. de stik stof. Ook voor het gras geldt de wet van 't minimum; dat de opbrengst zich regelt naar de stof waarvan in den bouwgrond het minste aanwezig is. Daarom zal het zeker rendabel zijn na bet maaien der eerste snede, vooral wanneer reeds fos- fprzunr en kali in het vroege voorjaar zijn gegeven, wat stikstof toe te dienen kn den vorm van zwavelzure ammoniak. Deze is het goedkoopste en werkt op weiland het beste omdat ze geleidelijk ter beschikking der grassen komt. De Chilisalpeter, welke In korten tijd door de planten wordt opgenomen, bewerkt een te geilen groei, waardoor een te grofstengelig gewas ontstaat en daardoor de fijnere grassen en witte klaver ver stikken. Bij gebruik van Zwavelzure Am moniak behoudt men meer de witte kla ver en blijft de zode fijner. Hoeveel Zwavelzure Ammoniak men nu op de tweede snede en naweide zal toedienen is moeilijk te zeggen. Dit hangt af va» vale omstandigheden, grondsoort, vorige bemestingen, enz. enz. In den regel aal men kunnen volstaan met 100 150 K.G. pw H.A. ii Bespuiting van aardappelen. Aangezien op een paar plaatsen (Wal cheren—Noord-Holland) de eerste ver schijnselen van de aardappelziekte (ver oorzaakt door de zwam Phytopbthora ln- festans) zijn waargenomen, verdient liet aanbeveling de eerste bespjuiting van het aardappelloof niet Bordeauxsche of Bor- gondische pap uit te voeren, of althans zoodanige maatregelen te nemen, dat een bespuiting spoedig uitgevoerd kan wor den. De bereiding van Bordeauxsche pap geschiedt door samenvoeging van koper vitriool en versche gebluschte kalk, beide afzonderlijk met water aangemengd, in zoodanige verhouding, dat. op 100 L. vloeistof aanwezig zijn ll/2 a 2 KG. kopervitriool en 1 11/^ k.g. kalk (deze laatste hoeveelheid als ongeblusöhte kalk berekend). Bourgondische pap w,ordt bereid uit 2 k.g. (kopervitriool en 1 k.g. watervTije soda (sodex) pp| 100 L. water. Normaal pappoeder en dergelijke producten ver dienen, wegieais de gemakkelijkheid in het gebruik aanbeveling, indien zij het. kopervitriool en de watervrije soda in. de juiste verhouding bevatten en overi gens een goede p(aip vormen. Twee of driemalige besproeiing met tusschenruimte van twee a drie weken is in verreweg de meeste gevallen als nood zakelijk te 'beschouwen, teneinde ook de' knollen voor aantasting door de ziekte te behouden. Besproeiing bij zeer zonnig of zeer winderig weer mO$t Worden afgeraden met het ,oog op gevaar voor bladbeschla- diging. Inlichtingen worden verstrekt door den Plantenziektenkundigen Dienst te Wa gen ing en. Stand der landbouwgewassen. Hat hieronder volgend overzicht be treffende den stand der landbouwgewas sen óp 17 dezer is, onder medewerking der Rljkslancibouwconsuleuten, samenge steld naar gegevens, verstrekt door de correspondenten van de Directie van den Landbouw en door het Koninklijk Neder- landsch Meteorologisch! Instituut. De eerste helft der maand Juni ver schilde aanmerkelijk van de groeizame periode uit de Meimaand. In Mei kwam op verscheiden plaatsen sterke nacht vorst voor; op 5—6 Juni vroor het zoo sterk, dat ijs in de slooten werd gevonden. Veel schade werd hierdoor aan gericht. Naast deze nadeelige invloeden wordt veel geklaagd over het in sterke mate optreden van emelten, vooral op grasland. De onkruidbestrijd'ng gaf in Mei in het algemeen veel moeite. Van de onderscheidene gewassen is de stand in Zeeland als volgt: Tarwe staat goed. Rogge staat vrij goed. Gerst staat goed. 'Haver idem Boonen staan overal goed. Erwten staan goed. Bruine boonen staan vrij' goed. Vlas zeer goed tot goed. Kanariezaad goed; Koolzaad idem. Mosterdzaad staat goed. Blauw>maanzaad goed. Karwij. Hiervan is de stand zeer goed tot goed. Aardappelen. Waar zooals op de kleigronden de nachtvorsten geen schade aanrichtten, is de stand goed of vrij goed tot goed. Suikerbieten staan goed in Zeeland. Uien. De stand is goed in Zeeland. Cichorei staat goed. Klavers staan overal goed. Weiland vertoont algemeen een zeer goeden tot goeden stand. Hooiland. Ook het hooiland staat zeer goed tot goed, in sommige streken Is echter te weinig ondergras, vooral als ia voorgeweia. A__ Zooals uit het bovenstaande blijkt, kaD over het algemeen de stand der gewas sen, vooral ten gevolge van het zeer gunstig weder in het grootste deel der' maand Mei, zeer bevredigend worden ge-, noemd. I VEBKOOPINGEN, ENZ. HAAMSTEDE, 20 Juni. Ten overstaan van notaris J. C. Dalebout te Retiesse, werd heaen voor den heer J. Vaane al hier publiek verkocht: hooigras vo.alr; 25, f 35, f 36, f 40,50. Nagras Voor f ?11, f 13, f 13,50 en f 17, alles per gemet (41 A. 68 c.A.) AANBESTEDINGEN. STAVENISSE. Vrijdagmiddag werd al hier aanbesteed door het bestuur der wa terkeering van Eet waterschap „StaVe- nfsse" het herstel, de vernieuwing en het onderhoud tot 80 April 1925 van de Aarde-, Kram-, Rijs- en Steengilooii'ngs werken aan de waterkeering van ge noemd Waterschap. De raming was f 5944,92. Inschrijvers waren de heeren: Joh. A. Dorst Cz., Sta- Venisse, f 657S; Joh. Elenbaas, St.-An- naiand, f 6000; Joh. Vossen, ld. f 5955 en Adr,Wesdorp Lz^ Stavenisse, f 5374 (gegund.) BRUINISSE. Door B. en W. werd Za terdag aanbesteed, het verleggen van een gedeelte van de Steinstraat. Inschrijvers waren 'Ivi. van der Velde t 588; J. Deurioo f 374. Het bouwen van een muur in de Poststraat. Ingeschreven was door de gebroeders Capelle voor f '279} J- Deurioo f 203. Al les gegund aan J. Deurioo van Bruinisse YISSCHERIJBEKÏCHTEN. Men schrijft aan de N! R. Ct: Het visscherijbedrijf in de Zeeuwsche Stroomen is natuurlijk van een groote beteekenls, vooral omdat het oester- en mosselbedrijf er door Zijn uitgebreidheid er den stempel op drukt; de netvissch'erij ,op garnalen, bot, herder, ansjovis, be nevens enkele minder beduidende, en de kreeften vangst in de laatste jaren mogen daarbij niet uitgeschakeld worden, maar de schejipdierenvisscherij is toch de hoofd factor. In de wateren, binnen de zeedijken gelegen, als oude kreken, wielen, water leidingen enz. 'is de visscherij niet van zoo'n beteekenis en er in de laatste 50 jaren bovendien sterk achteruit ge gaan, omdat dóór verbeteringen in de situat'e, voor de binnenvissoherij, uitge zonderd misschien de leidingen, de visch- stand niet is verhoogd. Van zoetwater- Visscherij, met hooge uitzondering van enkele streken, is dan ook geien sprake en de vangst bepaalt zich tot paling, welke met de totebel of kruisnet en met aal-korven wordt bemachtigd. Er zijn ge meenten, waar voor het publiek zelfs geen palinkje is te verkrijgen, in Schouwen maakt dit nog wel een uitzondering, ter wijl ook in Zuid-Beveland van de paling- vangst nogal werk gemaakt wordt. Een kwarteeuw geleden werden overal uil gen aaikorven gebruikt; deze waren ge vlochten van wilgenteenen, dus groen hout, maar deze zijn langzamerhand in onbruik geraakt en vervangen door aal- korven Van gegalvaniseerd ijzerdraad, die natuurlijk veel beter bestand zijn tegen het water dan de wilgenkorven en daar door groot voordeel bieden. De pal'.ig- Vangsten zijn in den regel neet zoo ho maar enkele malen komt het voor dat buitengewone vangsten worden Aange bracht; door, het weinig voorkom c a van daarvoor geschikt vischwater is de lief hebberij voor hengelsport in Zeeland dan ook Van geen beteekenis. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te Drie! (Geld.), R. Meeu- wenberg te Batenburg (Gld.). Aangenomen: Naar Zierikzee, G. J. Waardenburg te Hansweert. Naar Wil- Hge-Lnagerak, oand. A. J. Hoekzema te Nijkerk. Bedankt: Voor Amstelveen, J. Vermeu len te Noord wijk aan Zee. Geref. Kerk. Bedankt: Voor Workum, J. H. A. Bosch te Nijverdal. SP O RT. ZIERIKZEE, 22 Juni. Uitslag voetbal wedstrijd Zwaluwen I—-Zierikzee II: 4—2. OUD-VOSSEMEER. Zondag j.l. serie- wedstrijden alhier door de voetbalclubs ,,Ajax" te Ierseke: le prijs bij loting legen Z. V. V. te Zierikzee, met 2—2, 2e prijs Z. V. V.; 3e prijs O. V. V. te Oud- Vossemeer, met 3—0 tegen D.E.V.O. te Steenbergen, welke de 4e prijs kreeg. MIDDEEHARNIS, 22 Juni. M.&V.V. I -Maltha 1: 5—0. M.S.V.V. II—Maltha II: 9-0. ZIERIKZEE. De uilslag van de op 15 Juni gehouden wedvl. door de Postd.-ver. „Prins Hendrik" is als volgt: Wedvlucht Nieuw-Vosmeer; afstand 35 K.M., :n de viuchl 65 duiven; oude en jonge. Aan komst oude duiven: F. v. d. Westen, le pr. 8 (u. 23 m. 58 sec.; J. den Boer, 2e pr., 8 u1. 31 mi 59 sec.; J. Luljen- dijk, 3e pr. 8 u. 32 m1. 44i/o sec.; Eikema, 4e aangek, duif, 8 u. 34 m'. 3 sec.; J. C. Willemse, 5e 8 u. 36 m. 11 .sec.; J. Luijendijk, 6e 9 u. 4 m1. 151/s sec.; id. 7e, 9 u. 23 nv. 48 sec.; id. 18e, 9 u. 23 uv. 48 sec.; aangekomen jonge duiven: H-. Maijs,le. pr. 8 u. 33 m. 4 sec1.; J. C. Willemse, 2e pr., 8 u. 36 m'. 11 sec.; J. W. Leijdekkers, 3e pr., 8 lU, 60 ml 4 sec.; J. Luijendijk, 4e pr., 9 4 ,u- 10 m. 9 sec.; Eikema, 5e pr. 9 -u. 11 m'. .35 sec. VAN HEINDE EN VER. De wijze waarop de ontdekking van de „doodende straal" gelanceerd is, geeft prof. Einstein, grond voor het vermoe den, dat het hier om niets anders dan een „bluF' gaat. Dit is blijkbaar ook de meening der Engelsche regeering ge weest. Uit Constantinopel wordt gemeld, dat de Turksche regeering een wetsont werp voorbereidt voor den verkoop' der kroonjuweelen en andere kostbaarheden van het oude Seraglio paleis. Zij verklaart, dat zij dit kapitaal niet ongebruikt kan laten liggen. Tengevolge van het tramongeluk te Lserlo(hn zijn nog drie slachtoffers be zweken, zoodat het aantal daarVan tot 24 is gestegen. In geheel Midden-Duitschland heerscht thans een abnormale warmte. Te Berlijn werd vorige week 29 graden Celsius in de schaduw geconstateerd. Te Toronto en Montreal (Canada) staken de postbeambten. Zij eischen loons- verhooging, In Otfowa heeft het perso neel ook de algemeene stakuig afgekon digd. Tijdens een feestmaal, dat de Fran- sche kolonie te Kanton had aangericht ter eere van den gouverneur-generaal van Indo-Chma, wierp een onbekende Chi nees een bom in de eetzaal. De gouver neur-generaal bleef ongedeerd, doch 3 gasten werden gedood en 7 anderen ern stig gewond. De dader ontkwam1. Gewapende werkfoozen hebben tus schen Taganrog en Rostow (Rusland) een trein aangehouden, dre twee mflltoen -roe bel uit Oharkow naar Rostow vervoerde. De werkloozen hebben de conducteurs en de beambten gebonden en zijn daarna met de geldzakken verdwenen. De jury te Guben heeft een 24-jari gen bankwerker uit Berlijn, die na een gezamenlijken inbraak een van zijn mak kers vermoord had om zich' in bet bezit Van diens aandeel in den buit te stellen, ter dood veroordeeld. In Midden-Duitschland hebben he vige onweders gewoed, gepaard gaand rnet wolkbreuken. Veel vee is omgekomen In de stadsspoor te Berlijn komen den laatsten tijd "herhaaldelijk beroovm- gen voor van reiz'gers die alleen in een coupé zitten. De slachtoffers worden mèt een 9terk werkend narcoticum verdoofd en daarna uitgeschud. Blijkens een Reuter-bericht zou het zoo goed als zeker zijn, dat, na den dood van Mailory en Irvine, de Mt. Eve- rest-expeditie althans dit jaar zal wor den opgegeven. Te Rosenbof, een dorpje aan de Elbe, heeft een 10-jarige jongen een 8- jarig meisje, dat hem Bad uitgescholden, vermoord. De jongen sloeg zijn slacht offer eerst neer en wurgde het vervol gens met een touw. De jeugdige moor denaar heeft volledige bekentenissen af gelegd. Te Berlijn-Siidende heeft een 19-ja- rlge jongen gisteren getracht zijn groot moeder te vermoorden om haar te be stelen. Toen de oude dame het bewust zijn verloor vluchtte de jongen naar zijn kamer, waar hij zelfmoord pleegde. Met het oog op den buitengewonen ernst van de zaak-Matteotti heeft het Hof van Appèl te Rome besloten de zoo kiesohe en ingewikkelde instructie zelf ter hand te nemen. Reeds is met Eet onderzoek een begin gemaakt. In verschillende deelen van Frank rijk hebben zware onweders gewoed, ver gezeld van hagelslag. Aan den oogst is op verschillende plaatsen groote schade toegebracht. In den Senaat van den staat Rhode Island, werd een dag en nacht voortdu rend debat gehouden, waardoor de de mocraten trachtten te verhinderen, dat de begrooting werd aangenomen. Toen het debat 42 uur geduurd had, drong een prikkelende lucht in de zaal. Eenige oogenblikken later zonken drie republi keinen en één democraat ineen, 't Bleek, dat chloorgas in de zaal was gelaten, waardoor de zitting moest worden op- gelheven. Drie republikeinen werden naar het ziekènhuis'gebracht, waarna de zit ting weer werd geopend. In de Zweedsche wateren is een smokkelscfaip in aanvaring gekomen met een douaneboot, waardoor laatstgenoem de onmiddellijk zonk. De kommiezen zijn echter door de smokkelaars gered. Het wereldpostcongres wordt 4 Juli te Stockholm geopend. Onmiddellijk na de opening zullen de koning en de ko ningin de afgevaardigden ten paleize ont vangen. 63 landen zullen zijn vertegen woordigd door 153 afgevaardigden. Het nationaal congres van de pa troons in de Engelsche bouwvakken heeft besloten tegen 5 Juli de algemeene uit sluiting af te kondigen ten einde de toepassing van de nationale overeenkomst af te dwingen. De uitsluiting in de bouw vakken betreft 700.000 man en het betee- kent waarschijnlijk stilstand van 't bou wen in het geheele land. De Italiaansche bond van vakver- eenigingen heeft besloten in verband met den moor l op Matteotti, voor wiens na gedachtenis op 25 dezer groote plechtig heden zullen plaats hebben, niet tot sta king over te gaan, doch alleen het werk gedurende 6 minuten te laten stilstaan, - De gemeente Stockholm heeft ver' leden jaar een «schitterend financiëel jaar gehad; de inkomsten waren veel h'ooger dan geschat was 'en er is een batig saldp van 19,8 millioen kronen. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Gratieverzoek geweigerd. De Koningin heeft afwijzend beschikt op een request om gratie van mevrouw B-, te Gasselter- nijveenschemond, betreffende een vonnis van de rechtbank te Assen, waarbij zij wegens het schrijven van een bericht :n „Het Volk", omtrent den rijksveldwach ter S. te Gasselternijveen, is veroordeeld tot één maand gevangenisstraf. Broekhuys gezocht. Het Algemeen Po litieblad meldt, dat de officier van justi tie te Amsterdam verzoekt te worden bekend gemaakt met de Wioon- of ver blijfplaats van Willem Hendrik Broekhuys, geboren te Deventer 17 Juni 1883. Bij het baden verdronken. Te Kessel (L.) is de onderwijzer J. bij het baden in de Maas in een kolk terecht gekomen en verdronken. Ofschoon men direct ;de redding volbracht, waren de levensgees ten reeds geweken. Inbraak. Onbekenden hebben, naar de Dordr. Crt. meldt, een bezoek gebracht aan een alleen wonende vrouw te Slie- drecht. Vermoedelijk zijn zij vat) iftchter de woning binnengedrongen. De daders hebben de vrouw ernstig met een stuk ijzer aan het hoofd en 'de armen verwond, doch zijn er weer, zonder iets le hebben meegenomen, vandoor gegaan. De politie was spoedig ter plaatse en stelde dadelijk een onderzoek in. Van de daders heeft zij echter nog geen spoor gevonden. Onbewaakte overweg. De 20-jarige J.V. uit Neerspelt is bij het oversteken van een .onbewaakten overweg in de buurt van Valkenswaard, door een trein gegrepen' en op slag gedood. Noodlottige val. In het hospitaal te Heerlen is overleden de landbouwer B. S., die Vrijdag te Merkelbeek bij het ker senplukken uit een boom gevallen is en ernstig werd gewond. Hij laat een vrouw met 7 kinderen achter. TELEGRAMMEN. ENSCHEDE (V.-D.) De werkhervatting op de verschillende fabrieken heeft he denmorgen- zonder incidenten plaats ge had. Op een fabriek zijn 49 arb'eiders niet weer aangenomen; andere fabrieken dier firma worden eerst morgen in't werk gesteld. Ook op andere fabrieken zijö slachtoffers door deze staking gevallen. Hun aantal is evenwel nog niet bekend. Ook bestuursleden van de afd. Enschede van de „Eendracht" zijn niet aangenomen. STACHELEN (V.-D.) Koning Gustaaf begroette Koningin Wilhelmina, Prins Hendrik en Prinses Juliana. De lunch werd gébruikt op "het kasteel Tullgarn. Te 4 uur vertrok de Kon. familie naar Upsala waar de kathedraal werd bezichtigd en in een gewoon restaurant het diner ge bruikt. Met den gewonen trein werd daar na de reis naar Lapland voortgezet. APELDOORN (V.-D.) De Kon. Familie denkt 1 Aug. van haar buitenlandsche reis terug te keeren, waarop zij onmid dellijk naar Soestdijk gaat om "tegen woordig te zijn bij den verjaardig van. de Koningin-Moeder. Het bezoek Zal em kele dagen duren, waarna het Kon. be zoek aan Zeeland volgt. ffi-mTBERICHTm, Coöperatieve veiling Zierikzee. Veil:ng van Zaterdag 21 Juni Aardappelen lOi/o—12 ct.; id. tveuwe 11—13 ct.; id. poters 5—6; doperwten 25 ct.; peulen 2888 ct.; postelein 16 ct.; aardbeien 42—46 ct.; per k*lo. ROTTERDAM, 23 Juni. GRANEN. Bui- tenl. kalm. Meel f 10,50. Mals. La Plata f 177. Haver, Petersburgsche f 9,50. Zaden. Karwijzaad f50; Maanzaad f30; Kanarie zaad f27 a f28; Mosterdzaad, bruin f65 a f70; geel f32 f33; Boekweit f12 per 100 K.G. Ajuin. Aanvoer 75000 K.G- Malta- Ajuin f4,75 per 50 K.G. Aardappelen. Westlandsche 15 a 16 ct. per K.G.; Bravo's 8,50 f 10,50; Red-Star f8,50 f 10,50; Westl. panke 21 23 ct. per K.G. Due of York 17 a 19 ct. per K.G.; Malta- Springs 16 a I8V2 ct. per K.G. Eieren f6,25 a f7,25. Vlas. Aanvoer 4400 K.G. blauw, f 1,40 a f 1,75; 8000 K.G. Gronin ger f 1,35 a f 1,75; 3500 K.G. geel, f 1,35 f 1,75; 500 K.G. wit, f1,10 f 1,45; 850 K.G. dauwrood, f 1,25 a f 1,45. VEE. Aanvoer 354 runderen, le kw. f 1,15 a f 1,22, 2e fl a f1,10, 8e f0,85 f 0,95320 kalveren, le kw. f'1,45 fl,65, 2e f 1,10 a f 1,25; 3e f0,85 a f 1, matige handel; 291 schapen of lammeren, le kw. f 0,90 a f 0,96, 2e f0,70 f0£0, 3e f 0,60; lammeren, handel zeer slecht, lage prijzen, f 1,05 a f 1,151622 varkens, le kw. f 0,56 a f 0,59, 2e f0,50 f 0,53, 3e f 0,46 a f 0,48, zouters f0,60 a f0,56, rede lijke handel. GRANEN. Binnenl. Tarwe f 14 a f 14,40, mindere f 12,50 a f 13,25. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt, naar waarnemingen verricht :n den morgen van 23 Juni. Hoogste barometerstand 769.6 te Scilly. Laagste barometerstand 755.5 te Saerna. Verwacht tot den avond van 24 Juni: zwakke tot matige, noordelijke tot noord westelijke wind, helder tot licht bewolkt droog weer, iets warmeï, overdag. Fietsers licht op Van 23—24 Juni van 9,54 u. n.m. en 4,10 u. vjn. ST00MB00TDIENST en tasschengelegen plaatseu. JUNI 1923. Van Zierikaeet Van Kotterdauai Dinsd. 24 Dond. 26 's m. 8,30 Vrjjd. 27 Maand. 80 10,— Dinsd. 24 'h in, 12, Dond, 26 Vrjjd. 27 12,30 Maand. 30 ADVERTENTIË fü. lIETBOllWDi M. KLOOTE en T. W. BOOGERT, die, ook namens wederz(jdBehe familie, hunnen hsrtelljktn dank betuigen voor de zeer vele bjjken van belang stelling, voor on by hnn Huwelijk ondervonden. o08tbrland, 20 Juni 1924. Heden overleed onze lieve Echt- genoote, Moeder, Behuwd-, Groot- ey* Overgrootmoeder, in den ouderdom van ruim 81 jaar. ZiEBiKZKic, 21 Juni 1924. Zierikzee. J. S. VOOREN. Hillegom. J. H. A. VOOREN. J. A. VOOREN-Büijzs Rotterdam A. J. VOOREN. J. VOOREN—Sxsqübs. Zierikzee. M. S. BUUZE~VooBhs A. C. J. BUIJZE. Zierikzee. 8. H. VOOREN. Curasao (W.-I.) H. J. VOOREN. E. A. VOOREN—Van ROMOHDT Dj ember (N. 0.1.) A. C. VOOREN. Zierikzee. J. A. VAN ROONVookKN. Kleinkinderen en Aohterkleinkind. Bezoeken van rouwbeklag kunnen niet worden afgewacht. Heden overleed, na een lang durig smartelijk lijden, onze Innig geliefde Eohtgenoote en der Kinde ren onvergetelijke en zorgdragende Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, ANNA BERBERA VAN K00ÏEN-80TTE, in den ouderdom van ruim 59 jaar. Zwaar valt ons dit verllen. Noobdgoüwh, 21 Juni 1924. C. VAN KOOTEN. Den Haag. P. VAN KOOTEN. C. VAN KOOTENvan Buoois en Kinderen, Noordgouwc (Schuddebcurt). M. VAN KOOTEN. A. C. VAN KOOTEN-SOHIMTKKATTg en Kinderen. M. C. DE WITvan Koothn. W. P. DE WIT en Kinderen. Amsterdam. J. VAN KOOTEN. D. VAN KOOTEN—v. d. Wbijde en Kind. Pernie. M. VAN KOOTEN. J. VAN KOOTEN—Bal. ST. VAN KOOTEN. Zierikzee. COR.a MAIJS—Van Kootin. J. C. MAIJ8. ou Kind. Noordgouwe- -ï A. B. VAN KOOTEN: A. VAN KOOTEN. C. VAN KOOTEN Cz. Heden overleed te Hoordgouwe tot onze diepe droefheid, na een lang doch geduldig ïyden, onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante, ANNA BERBERA ROTTE, in den ouderdom Van 59 jaar en 2 maanden. Kirkwbrvh, 21 Juni 1924. 7 Uit aller naam, P. ROTTE Wz. Heden overleed, tot m(jn groote droefheid, zacht en kalm, m(jne geliefde Zuster, NEELTJE JOZINA 60EDE6EBUURE, in den ouderdom van ruim 77 jaar. 8t.-Annaland, 21 Juni 1924. JOZINA B. GOEDKGEBUUBE. Heden overleed onze geliefde Zuster en Behuwdzuster, Johanna Alberdlua Vooren—de MooU, in den ouderdom van ruim 81 jaar. Zihrikzhh, 21 Juni 1924. A. C. DE MOOU. Z. C. DE MOÖij—Hkrtstein. C. DE MOOIJ. H. M. DE MOOIJ—Tüutil.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1924 | | pagina 2