Adrians Cornelia van Spluntar, afgerond tot een tiental guldens naar boven. Wordt nu na 30 April j.l. om een of andere reden aanspraak verkre gen op een verhooging van salaris, dan wordt bij dit afgeronde bedrag de toe komende verhooging gevoegd, nadat deze met 5 of 10 °/o zal zijn verminderd en vervolgens deze som wederom naar do ven tot een tiental guldens afgerond. De beslissing omtrent de vraag w:e als kost winner behoort te worden aangemerkt, behoort in eerste instantie bij het ge meentebestuur. Voorts wordt er nog op gewezen, dat ter beoordeeling van de vraag wie ge huwd -of kostwinner is, de toestand op 16 April j.l. beslissend is, en dat het verhaal van pensioensbijdragen zal wor den toegepast naar de verminderde wed de, ook in die gevallen, waarin de pen sioensgrondslag op een hooger bedragi werd of wordt bevestigd. In de Donderdag te Tholen gehouderi raadsvergadering is o.a. tot onderwijzeres aan de O.L. School B benoemd mej. C. de Heer. Aan de Rijksuniversiteit te Utrecht is o.a. geslaagd voor het theoretisch exa men le gedeelte tandheelkunde, de heer J. J. van Staalen, geb. te Dreischor. Geslaagd voor het theoretisch exa men vroedvrouw - aan- d©> kweekschool voor vroedvrouwen te Rotterdam, mej. W. G. v. d. Hoeven, geb. te Zierikzee. KxHm"ns »rt 77b L. -W'*t 1878 In de commissie, welke in 1924 be last is met het afnemen van de examens ter verkrijging van de akte van be kwaamheid, beooeld in art 77b der wet tot regeling van het L.O. van 17 Aug. .1878, is o.a. benoemd te Rotterdam tot plv. lid, de heer J. H. Pik, Directeur der R.N.L. te Zierlkzee. MARINE EN LEGER. Bij de dezer dagenin Den Haag ge houden inspectie over de kleeding en uit rustingstukken van de grootverlofgangers aer lichtingen 1913, 1914 en 191S is ge bleken, dat vele uitrustingen in zeer slech ten toestand verkeerden. Aan een aan tal miliciens is aanzegging gedaan voor straf in werkelijken dienst te komen. POST EN TELEGRAPHIE. Het hulppostkantoor te Sirjansland, wordt met ingang van 1 Juli a.s. omgezet in een poststation en gevest:gd in het perceel van het telegraaf-telefoönstation van de wed. Konijnendijk—de Ronde al daar. Openstelling op werkdagen 8,10m 8,40/«—12a—12,80a en 1,50a—2,20a. Op feestdagen geen dienst. Zondagen van 9,35m—0,50 voor afgifte van niet'aan- geteekende correspondentie. Benoemd tot kantoorhouder te St.- Maartensdijk met ingang van 16 Juli de schrijver A. L. Kampman van het In spectiebureel te Middelburg. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te Schoonhoven, P. J. Steen beek te Bergambacht Te Zevenhui ven, Tj;. Tak te Fijnaart. Te Gofl- linze, B. Peijsel te Ureterp. i Aangenomen: Naar Anke veen, ciand. C. M. Veenhuysen te Utrecht. Bedankt: Voor Kamperveen (toez.), W. Zijlstra te Neerlangbroek. Voor Den Helder, G. Westmijse te Warfhuizen. Z1ERIKZEE. Onze oudste predikant, dr. J. Helder, hoopt 1 Juli a.s. zijn 60-jarig ambtsjubileum te vieren. Hij stond ach tereenvolgens (tot 1868) te Heilouw, daar na te Wijnaldum en van 1885 tot 1 Oct 1905 te Zierikzee, en na een kort emeri taat van jaf 6 Jan. 1907 wederom te Zie rikzee. RENESSE. De Diaconie werd Zondag verblijd met een gift van f 10,— voor de armen. Dank aan den milden ge ver (ster). Dit voorbeeld vinde navolging. BURGH. Maandag j.l. werd op het ter rein aan den voet der duinen tussdhen Burgh' en Haamstede daartoe welwillend afgestaan door den WelEd. Heer v. 'd. Lek de Clercq, de aangekondigde open- luchlbijeenkomst gehouden, uitgaande van de Zendingsvereeniging alhier. Verschil lende predikanten voerden het woord voor een talrijk publiek, dat met zeer veel aandacht en orde de redevoerin gen volgde. Een flink bedrag werd voor.i de 2eoding gecollecteerd. Onze mooie'' omgeving leent zich in 't bijzonder t,ot dergelijke bijeenkomsten. Geref. Kerk. Beroepen: Te Hazerswoude, Dir. S. P. Dee te Dwingeloo (Dr.). Aangenomen: Naar Scharendijke, cand. J. W. van Tol te Assen. Bedankt: Voor Axel, Joh'. H. Rietberg te Maassluis. Voor Strijen, G. Ploos van Amstel te Oppenhuizen bij Sneek. Voor Hoogeveen, H. Veldkamp te Anna Jaoobapolder. Geref. Gem. Beroepen: Te Moercapelle, A. Verha gen te Middelburg. Aangenomen: Naar Amsterdam, A. de' Blois te Vlaardingen. Oud-Geref. Gem. Beroepen: Te VGravenhage P. Beek man te Neerlangbroek. VAN H55DÏDI5 EN VERS» Do voorzitter der No orsche arbeiders partij. de voorzitter der communistische jeugdorganisatie en de hoofdredacteur van het arbeidersblad, ztfn wegéns op- rniing tot een militaire staking ieder tot vjjf maanden gevangenisstraf ver oordeeld. Coolidge, de tegenwoordige presi dent der Ver. Staten. 1b de oenige oandidaat der republikeinen by de presidentsverkiezingen in November a s. Frankrljk's president Millerand heeft besloten af te treden. Zondagmiddag is de stad Dussel- dorf geteisterd door een hevig onweer, vergezeld door een geweldigen storm en een wolkbreuk, waardoor zeer aan zienlijke schade werd aangericht. De toren der Martinskerk stortte in, waarbij de spits op een huis terechtkwam, dat ernstig werd beschadigd, terwijl een man gedood, een vrouw en een kind gewond werden. Het gezin van Ahmed Zogoe, den Albaansohen minister-preBident. tegen wiens bewind de opstand eigenlijk is gerioht, Is te Brlndisi aangekomen. Hij zelf heeft de vluoht genomen naar Zuld- Slavië. Volgens een bericht uit Rome zijn in een restaurant in de Campagna eenige kinderen in een put gevallen, die daar gemaakt was ten behoeve van een latrine. Zes mensohen die hen wilden redden, kwamen om tengevolge van verstikking. Twee personen zijn gewond. Pelletier-d'Oisy. de koene FranBche vlieger, is te Tokio (Japan), aangekomen. Hij deed over het traject Parijs—Tokio 47 dagen. De afstand bedraagt 20000 K.M. De Albaneesehe stad Tirana Is in handen der opstandelingen gevallen. De regeeriBg is ge vluoht. De niet-offloieele staking op de Londensche ondergrondspoorwegen Is mislukt. Alle ondergrondsohe stations zijn weer geopend. De dienst is zoo goed als normaal. Tengevolge van een hevigen storm is het Ladogameer (Rusland), buiten zijn oevers getreden. De overstrooming heeft groote sohade aangericht en tal van slachtoffers gemaakt. Niet alleen zijn duizenden dakloos, maar ook hebben vele mensohen den dood in de golven gevonden. j Tengevolge van de myogasont- plotting te Wilkesbarre in den staat Pennsylvania zijn negen-en-twintig mijn- j werkers gedood, terwijl van veertig, die in de mijn zijn opgesloten, het lot nog niet bekend is. Bij 8anta Anna, aan de kust van California, is in de Newport Baai een boot, waarmee een aantal lieden uit vlssohen was gegaan, omgeslagen. De golfslag verpletterde zes mannen en twee jongens op de kustrotsen. Vijf personen brachten er het leven af. De Ford Motor Car. Cy te Detroit heeft haar tien millioenste auto voltooid. Volgens een mededeeling van de Ford Cy. had zij over de fabricage van haar eerste mlllioen 7 jaar gedaan. Het tiende mlllioen was echter voltooid in slechts 132 werkdagen. Het geheele noorden van Siberië wordt nu geteisterd door besmettelijke ziekten. Bijzonder hevig is de epidemie van typhus. Deze ziekte heeft in som mige streken niet minder dan 30 van de bevolking aangetast. Volgens een bericht uit Heisin g- fors is de express-trein Moskou—Riga den afgeloopen nacht in de lucht ge vlogen. Soldaten hebben de plaats van het onheil in wijden kring afgezet. Ver scheidene bekende politioi moeten om gekomen zjjn. Men denkt aan een politieken aanslag. Tengevolge van een geschil tus- schen de beide kamers van het Zweedsoh parlement zullen in den herfst ver moedelijk nieuwe verkiezingen plaats hebben. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Machinegeweren. Door een expeditie- firma werd te Roosendaal een kist ten doorvoer aangeboden. Het begeleidende oonsent vermelddejachtgeweren en hield de bepaling in, dat de politie de zending moest oontroleeren. Na foroeering van de sloten, bleek de kist in plaats van jachtgeweren, 6 ge heel gemonteerde machinegeweren (lichte mitrailleurs) van Amerikaans oh fabrikaat te bevatten, benevens 10,000 patronen. De zending kwam uit België en was bestemd voor Berlijn. De politie heeft de geheele zending in beslag genomen. Modem vervoer. Vrijdagavond is per vliegtuig uit Parijs te Rotterdam aan gekomen een pony voor den heer H. Daendels te Hattum. Het paard was ver gezeld van zjjn eigenaar en drie andere personen. Bij zijn vertrek uit Parijs werd het gefilmd en gefotografeerd. Een bloedig conflict. In een hofje aan de Westerbaenstraat te 's Gravenhage is Maandag een ernstig misdrijf gepleegd. Ten huize van een uit man en vrouw bestaand gezin, bevonden zich bijeen nog iemand, diens vrouw en een vijfde persoon. Den geheelen middag schijnt de stemming onder het gezelschap nogal rumoerig te zijn geweest, hetgeen door het gebruik van veel alcohol er niet beter op is geworden. Tegen vijf uur nadat vooraf reeds eenig handgemeen was ontBtaan, Is het tot een bloedig oonfilot gekomen. Toen de politie in de woning verscheen vond zij een der be zoekers in zijn bloed badende op den grond liggen, met een diepe hoofwonde. De vrouw van het slaohtoffer, wie de kleederen gedeeltelijk van het lijf waren gerukt, was met bloed besmeurd en ge heel overstuur. De man werd naar het Ziekenhuis overgebracht, doch verkeerde in een toestand die geen verhoor toeliet. De politie slaagde erin den „gaBtheer" en de overige bezoekers te arresteeren, Aanvankelijk ontkende hü iets met het gebeurde uitstaande te hebben. Later heeft de „gastheer" bekend den slag te hebben toegebracht, doch naar hij zegt. uit noodweer. Yerkeers-ongelukken. Te Haarlem is een meisje van 10 jaar door een auto overreden. De kinderwagen, die het meisje bestuurde, werd geheel vernield. Het kind, dat er in lag bleef gespaard. Het meisje werd per brancard maar het ziekenhuis gebracht, waar zij bij aan komst reeds overleden bleek te zijn. Te Groningen ls een 5-jarig jon getje A. W., bjj den Ganzevoortsingel, door een vrachtauto overreden en ge dood. Te Utrecht 1b een 13-jarlge knaap onder een auto geraakt en zwaar ver wond naar de Rijksklinieken overge bracht, waar hij bij aankomst reeds overleden bleek. De ongeveer veertigjarige onge huwde varensgezel G. v. d. W. uit IJmuiden, is Zaterdagavond te Velsen met een motorfiets tegen een autobus aangereden. Kort daarna is hij aan een hersohensohudding overleden. De man verkeerde onder invloed van alcohol. Maandagmorgen fietsten aan de rechterzijde van den Rotterdamsohendijk twee meisjes in de richting Sohiedam. Ter hoogte van het pompstation wilden zij oversteken. Op korten afstand kwam achter hen nit Rotterdam een vrachtauto. De meisjes hadden geen aanwijzing ge geven dat zij zouden oversteken en de chauffeur verzekert, dat hij voldoende signalen had gegeven om te waarschu wen dat hij achter hen reed. Hoewel hij trachtte de auto te stoppen, kon hij dit niet tijdig genoeg op dien korten afstand gedaan krijgen met het gevolg dat een der meisjes, de 18-jarige mej. M. de K,, werd aangereden en tegen den grond gesmakt. Het rijwiel werd geheel vernield. Een der wielen ging haar over de borst en buik. Met een andere vrachtauto 1b zij naar het zieken huis vervoerd, waar zij overleed. Op het lijk is beslag gelegd ter gerechtelijke schouwing. Ook is beslag gelegd op de auto. Ongeluk bij het prijsschieten. By het prijsschieten In een weide Pinkster- Maandag bij gelegenheid der kermis te Munstergeleen (L.) is naar de L. K. meldt, bij het laden van een flobert, tengevolge van onvoorzichtigheid van een der schutters plotseling het geweer afgegaan, waardoor een omstreeks tien jarig jongetje, dat zich in de nabijheid bevond, het sohot in het onderlijf kreeg. De knaap werd naar het hospitaal te Sittard overgebracht, waar bleek, dat de wond levensgevaarlijk was. Het mes. In den nacht van Zondag op Maandag zijn twee heeren op den Loosdninsohen weg bü den Haag aan gerand door vijf Brabantsehe gras maaiers. Een hunner kreeg ernstige steekwonden en werd naar een zieken huis in Den Haag vervoerd. De ander kon, na verbonden te zijn, huiswaarts keeren. De vijf grasmaaiers zijn allen opgesloten. Tragisch. Zaterdagavond stond een juffrouw op den Sohiedamsoheweg te R'dam op een vluchtheuvel te wachten. Zij stond met den rug naar haar 3-jarlg dochtertje, dat een paar meter van haar op de zijstraat stond. Plotseling zag zy een auto-bestelwagen aankomen. Zy gaf een gil, waarop haar dochtertje naar haar toeliep. Het kind werd door de auto overreden en was op slag dood. Hevige vechtpartijen. Zondag en Maan dag hebben te Klazienaveen en Zwarte- meer (Drente) hevige vechtpartijen plaats gehad. Eenige personen zijn ernstig gewondéén van hen is reeds overleden, anderen liggen op Bterven. Een persoon ls eerst vreeselyk gestoken en daarna met kokend water overgoten. De mare- chaussée Van der Pijl werd in de borst gestoken, den rijksveldwachter Helmholt werd de pees van den middelsten vinger van de rechterhand doorgesneden, veld wachter Iedema werd eveneens over de handen gesneden. Dokter Post te Emmen had ten slotte geen verbandmiddelen meer, er moesten er uit Emmen gehaald worden. Er hebben verscheidene arresta ties plaats gehad. Ook in Weerdinge is gevochten. De oaféhouder Stulen aldaar werd in de borst gestoken en levens gevaarlijk gewond. Misbruik van sterke drank is niet vreemd aan het gebeurde. MaCkay en lid v»n de Eerste Kamer, j Hem werd het commandeurskruis der Orde van den Nederlandschen Leeuw ver eerd, alsmede de hooge titel van Minis ter .van Staat. Een leven van onverpoosden arbeid, van inspanning en warme toewijding ligt achter hem. Enkele momenten uit zijn belangrijke staatkundige loopbaan mogen hier volgen: In 1888-'89 steunde hij met alle kracht de pacificatiepogrjng van Ma(c- kay, die rust en verzoening wilde bren gen in, den schoolstrijd. De jaren 1894 en '95 behoorden niet tot de aangenaamste in Lohmans' po litieke Carrière. Toen ontvlamde de strijd der politieke geestverwanten onder dr. Kuijpers' leiding tegen „de mannen met twee namen", waarop Lohman aftrad als professor aan de Vrije Universiteit. De vorming van een nieuwe A.-R. partij was er 't gevolg van en de Chr. Hist partij ontstond. Verbittering en verwijdering is toen gewekt aan weerskanten, maar toen iri Februari 1904, minister Kuijper met zij'n ontwerp tot wijziging der Hoogeronder- wijswet kwam, "was mr. Lohman de rid derlijke figuur die geen toevlucht nam tot kleine middelen der wraak. Ondanks alles schonk hij minister Kuiijper zijfi steuni. Zijn aandeel als vice-voorzitter- in de Staatscommissie van 1913 tot het zoo mogelijk beëindigen van den schoolstrijd, het redigeeren van art. 191 der grond wet, is genoeg bekend. Gedurende ruim 27 jaar was de heer Lohman hoofdredacteur van „De Neder lander", welke functie hij 30 Sept. 1921 neerlegde. Menig hoofdartikel van zijn hand verscheen in dit blad ter verbrei ding der Chr. Hist, beginselen, en voor dit werk werd hij door het bestuur dezer courant, zoowel als door het personeel, gehuldigd. Leider der Chr. Hist, fractie in de Tweede Kamer, was hij een der voor trekkers in de Volksvertegenwoordiging. .mRHTBERÏCOTEN, GOES, 10 Juni. Eieren. Opgaaf van de Landbouw, f5,40. Veiling V.P.Z. Aanvoer 25490 stuks, prijs f5,80 de 100. WILLEMSTAD (N.-B.), 10 Juni. Op de heden alhier gehouden druk bezochte paardenmarkt stonden 570 paarden aan d'e lijn. Bij langzamen handel Werden nochtans veel diieren tegen een goeden prijs verkocht. Besteed werd voor jaar lingen f250—f400; 2-jarigen f350—f550; vol jarigen f500—f700; werkpaarden f250 -f 350. ROTTERDAM, 10 Juni. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 186 paarden, 4 veulens, 1 ezel, 970 magere runderen, 804 vette runderen, 581 vette kalveren, 604' nuchtere kalveren, 337 schapen of lam meren, 1222 varkens, 55 biggen en 8 bok ken of geiten. Prijzen per half k.g.: Koei en 421/2—521/2—55—60—65 ct., ossen 54— 58—62t/2 ct., stieren 48—52—56 ct., kal veren 571/265—75 cit., schapen 45—50 ct., lammeren f28—31 per stuk, varkens 261/2—271/2—28 ct. Prijzen per stuk van mager vee. Melkkoeien f360—500, stieren f170—500, paarden f250—350, sladhltpaar- den f 100—200, hitten f200—350, veulens f 90—160, kalfkoeien f 380—490, pinken f150—200, vaarzen f260—320, biggen f 7 f 13, dito per week f 1,25—1,50, overloo- pers f18—32, fok nuchtere kalveren f25* —40, slacht dito f18—22. De prijzen der aardappelen waren als voligt: Bravo's f6,75—7,50, Red Star f6,75—7,50; Malta's Spióngs 17—19 ct. per*, j K.G., met tamelijken aanvoer en tamelijke vtaag. 1 Vlas. Opgaaf van de marktmeesters: Aanvoer 1700 K.G. blauw, schoon fl,50— f2, 2800 K.G. HqH. geel, fl,50—fl,90 per K.G. (N.V. Rotterd. Cons.-Veiling Weena- plein). Aanvoer 200,000 stuks. Kipeieren f5,50—f7, eendeieren f5,756, ganseie ren f12—13, kalkoeneieren f9—10. Coöperatieve Veiling: Zlerlkaee. Veiling van Zaterdag 7 JunL Aardappelen 9—11 ct.; Aardbeien 90 cent per kilo. Asperges f20—f42 per 100 bos. TELEGRAMMEN. DEN HAAG. In den ouderdom van 87' jaar is heden alhier overleden de minis ter van Stattt, Jhr. Mr. de Savornin Loh man. (Jb'r. Mr. A. F. de Savomin Lohlmaa werd den 29ste n Mei 1837 te Groningen geboren. Na zijn promotie op 11 Maart 1861 aan de Universiteit aldaar, trad hij. in de rechterlijke magistratuur en w$s achtereenvolgens rechter te Apingedami 's-Hertogenbosch en raadsheer in 't Prov. Hof van Brabant. Daarna betrad hij de politieke loopbaan en, behalve lid der Tweede Kamer voor het toenmalige district Goes (van September 1879 tot 17 Febr. 1890 en vervolgens van 1894 af tot Febr. 1921) was mr. Lohman hoog leeraar aan de Vrije Universiteit, minis ter van Binnenl. Zaken in het ministerie* ZEETIJDINGEN. ZIERIKZEE, 9 Juni. Ingeklaard1: Bargte „Gladys*', kapt. Roberts, ledig van Lon den naar Remagen; barge „Martha", kapt. Wadham, ledig van Londen naar Ierseke. TJ)d tas Hoogwater ea van Laagwater Over de maand Juni. Hoogwater: Laagwater 1 D. 12 v.m. 9,48 n.a. 10,10 ?.m. 3,08 n.m. 3,44 V. 13 10,59 11,25 4,14 4,47 Z. 14 0,09 5,15 5,45 Z. 15 0,32 1,08 6,07 6,39 M. 16 1,29 2,05 6,58 7,28 D. 17 2,26 2,58 7,50 8,18 W. 18 3,19 3,46 8,38 9,11 Tijd van H.W. te Dordrecht 3,15 aar later. L.W. 5,30 ADVERTENTIÊN. GEBOREN: JOHANNES DIRK MARINUS, Zoon van A. M. POLDERMAN— Bikrbns en N. POLDERMAN. St.-Maartbnsdijk, 4 Juni 1924. GEBOREN: MARINUS ABRAHAM JACOBUS, Zoon van G. J. DE WILDE en J. H. DE WILDEGblük. Odd-Vossbmkbr, 6 Juni 1924. In plaats van kaarton. ONDERTROUWD; M. J. AMPT Mz. en A. J. v. d. SLIKKE. OüD-Vo8SEMEBR, 10 Juni 1924. Poortvliet, Huwelijksvoltrekking 26 Juni 1924. GETROUWD: JOHANNES FLUIT en PAULINA N. 8CHIPPER, die, mede namens wederzydsche familie, hunnen hartelljken dank betuigen voor*, de vele blijken van be lap g» tel lin gbij hun huwelijk ondervonden. Sirjansland, 7 Juni 1924. GETROUWD; DINGEMAN HANZEN Wz. en HENDERINA VAN POPERING Jz., die, mede namens wederzljdsohe familie, hunnen hartelljken dank betuigen voor de vele blyken van belangstelling, bij hun huweljjk ondervonden. Bruinissb, 11 Juni 1924. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt, naar waarnemingen vorrioht in den morgen van 11 Juni: Hoogste baromcterst. 764,6 te Seydesfjord Laagste 742,5 te Blacksod. Verwaoht tot den avond van 12 Juni Aanvankelyk zwakke zuidoostelijke tot zuidelyke - later ruimende en toenemende 1 wind, zwaar bewolkt tot botrokken, later I opklarend, regenbuien met kans op on- j weer, aanvankelijk weinig verandering J in temperatuur, later koeler. j Fietsers licht op 1 Van 11-12 Juni van 9,49 n.m. tot 4,10 v.m. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een langdurig lijden, zaeht en kalm, onze geliefde Eoht- genoote, Moeder, Behuwd-, Groot en Overgrootmoeder, in den ouderdom van 84 jaar en 9 maanden. Uit aller naam. H. C. DE WILDE. 's-Gravbnpoldbr, 5 Juni 1924. Heden overleed, zaeht en kalm, ten onze huize, onze geliefde Moeder, Behuwd, Groot- en Over grootmoeder, Mejuffrouw CORNELIA BOOT, Wed. Joh s Boot, In den ouderdom van 78 jaar en 4 maanden. Serooskhrkb, 7 Juni 1924. Serooskerke. M. J. BERREVOETS—Boot. P. BERREVOETS Sr. en Kinderen. Ktrkwerve. J. W. KOSTEN—Boot. P. KOSTEN en Kinderen. Haamstede. F. KIK. K. P. KIK—Hage en Kinderen. Heden overleed, zaeht en kalm, onze geliefde Zuster, Mej. CORNELIA BOOT, Wed. van Joh.s Boot, in den ouderdom van 78 jaar en 4 maanden. Zierikzee. W. BOOT. M. BOOT—de Bruine. Noordwelle. Wed. J. v. d. WEELE—Bost. Zierikzee. M. BOOT. H. BOOTvan Stappen. Ktrkwerve. C. BOOT. W. BOOT—Berbbvobts. 7 Juni 1924. Hiermede vervullen wy den treurigen plioht U kennis te geven, dat heden plotseling is overleden, onze geliefde Eohtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Mej. MARINA DE GRAAFF, geboren VAN KLINKEN, in den ouderdom van 57 jaar. Rotterdam, 7 Juni 1924. Adamshofstraat 81a. Uit aller naam, K. DE GRAAFF. Heden overleed te Rotterdam op het alleronverwachts, onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante, Marina van Klinken ld., Eohtgenoote van C. DE GRAAF, in den ouderdom van 57 jaar. Niiuwbrkbbk, 7 Juni 1924. Uit aller naam, L. D. VAN KLINKEN Az.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1924 | | pagina 2