ft ADVERTENTlEN. keering van de calam. pplders Oud-Kem- penshofstede en Moggershil het herstel, de vernieuwing en het onderhoud tot 30 April 1925 van de Aarde-, Kram-, Rijs- en Steenglooiïngswerken aan genoemde waterkeering. De begrooting voor het eerste dijkvak was f 846,— en hiervoor schreven in de heeren A. Wesdorp en Joh. A. Dorst, beiden te Stavenisse resp. voor f724 en f820. De begrooting voor het tweede dijkvak iwlas f 9203, hiervoor schreven in de heeren Joh. v. Vossen te Sint-Annaland voor f 86i40, L. v. d. Velde te Bruinisse voor f8850, A. Wes dorp alhier voor f 8894 en Joh. Elen- baas te St.-Annaland voor f 8900. Be houdens goedkeuring zijn de werken aan de laagste inschrijvers gegund. SCHERPENISSE. Door het bestuur van het Cal. Waterschap „Scherpenisse" werd Zaterdag j.l. aanbesteed de levering, het vervoer en lossen van de benoodigde on- derhoudsgrind en steenslag. De minste in schrijvers waren voor de grind, J. P. Greijs te St-Maartensdijk, voor f3,59 per M3.; voor de steenslag 2-4 en 4-6 c.M., G. F. P. van der Peijl te Temeuzen, voor f5,41 per scheepston. Voor 7 lossen •van de grind vóór den Hoogenweg, werd Joh. Rijswijk de laagste inschrijver, Voor f0,90 per M3.; voor de haven f0,70 per M3. en de steenslag voor f 0,65 per scheepston door idem; het vervoeren van de grind vóór den Hoogenweg werd aan genomen door G. Anthonisse, voor f0,445 en de grind en steenslag van de haven voor f0,546 per M3. door idem. POST EN TELEGRAPHIE. Het verlies op de Staatsbegrooting P. iT. T. voor 1922 bedraagt, blijkens de in Stb. 140 opgenomen wijzigiingl f 3,549,042. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te Bodegraven (toez.), G. A. Pott te Oud-Beijerland. Te Arne- muiden, J. A. van Nie te Rijnsaterwoude. Het leerstoelfonds van den Geref. Bond heeft in het afgeloopen hondsjaar f 100,000 bereikt. „De tijd rijpt om tot benoeming van een bijzonderen hoog leeraar over te gaan." (Rotterd.)' Geref. Kerk. Beroepen: Te Axel, A. B. W. M. Kok te Wommels (Fr.). Te Zuidwolde (Gr.), KL Minnema te Garijp (Fr.). Te Naar- den en Purmerend, cand. L. Hoorweg Jr. te Hilversum. Te Raard (Fr.), oand. C. von Meyenfeldt te Amsterdam. Te Reitsuni (F.-.). Tzumrnarum r Onder- dendam (Gr.) en Oostwolde (Oldambt- Gr.), cand. K. J. Cremer te Amsterdam. Bedankt: Voor Hoogeveen, dr. S. P. Dee te Dwingeloo. Chr. Geref. Kerk. Aangenomen: Naar Bussum-Naarden, J. B- G. Croes te IJmuiden. Geref. Gem. Beroepen: Te Paterson (N. J. Noord- Amerika), B. van Neerbos te Temeuzen. TAN HEINDE EN VEEL In de Noorsche pers spreekt prof. Fridtjof Nansen een, in Engelsche bladen opgenomen bericht, dat hij van plan is naar de Noordpool te vliegen, tegen. Boven de Straatsburgsche voorstad Neuhof zijn twee vliegtuigen met elkan der in botsing gekomen. Zij stortten om laag en werden verbrijzeld. De beide be stuurders zijn gedood. Het bekende dierenpark van Hagen beek in Sell-'ngen bij Hamburg, dat meer dan drie jaren gesloten ,^s geweest, zal in den loop van de volgende maand zijn vollen omvang worden heropend. Uit Moskou wordt de vorming van een organisatie voor de chemische verde diging van de sovjetstaten aangekondigd. De organisatie Wil de in het buitenland toegepaste methoden van chemische oor logvoering bestudeeren, en nieuwe eigen sfcelaels en middelen volgens de nieuwste ontdekkingen op het gebied van de gas- tecbniek uitwerken. Een vrachtauto van het vliegkamp te Getafa (Spanje), die vijf-en-twintig soldaten vervoerde, is aan een overweg- door een trein gegrepen. Er zijn vier soldaten gedood en vijf gewond. In Rio de Janeiro heeft Zondag een wolkbreuk plaats gehad. In enkele uren tijds Viel er niet minder dan 29 C.M. regen. iBen aantal personen kwam om, terwijl de overstrooming tal van kleine Ruizen vernietigde. Twee Amerikaansche kooplieden ziijn onderweg van Tirana naar Skoetari ver moord. De Albaneesdie regeering heeft stappen gedaan om de moordenaars te ontdekken. De Britsche reg. zou de Britsch- Indische nationalistenleiders Gandhi, Deis c.s. hebben uitgenoodigd, voor het hou" den van een conferentie naar Londen te komen. - In Astrakan (Rusland) is een pest epidemie uitgebroken. De §ovjet-regfiering heeft onmiddellijk krachtige bestrijdings maatregelen genomen. - De Belgische koning heeft griep en moet het bed houden. Naar de Daily Express uit Moskou verneemt, is Trotzky thans geheel her steld. Binnen enkele dagen komt hij uit den Kaukasus naar Moskou terug om het ambt van minister van oorlog weer op zich te nemen. Bij Freienohl aan de Roer is een auto van een 12 M. hoog viaduct geval len. De inzittenden geraakten onder de auto, die in brand vloog. Allen zijn om gekomen. i I Bij den jongsten watersnood in Con gres-Polen zijn 168 dorpen overstroomd. De leider der Roemeensche delegatie ter Conferentie te Weenen verklaarde in verband met de Bessarabische quaestie, dat Roemenië bereid was zijn grenzien eventueel met de wapenen te verdedigen. T- Een ingenieur te Glasgow, A. Page, heeft, volgens bericht in de bladen, een draadloozen ontvanger geconstrueerd, die zoo, klfein is, dat men hem met gemak in zijn vestzak kan dragen. Het toestel heeft den vorm van een horloge en wanneer de houder het in de hand neemt behoeft hij enkel maar te zorgen, dat hij de noodige verbinding met de aarde tot stand brengt. Het is dan onmiddellijk voor gebruik gereed. Zondag zijn in Italië de parlements verkiezingen gehouden, welke bijna zon der incidenten zijn verloopen. De animo was niet groot. Heel velen zijn thuis gebleven. De fascisten behaalden de over- groote meerderheid. Het Engelsch Lagerhuis heeft het ontwerp om de armbesturen met de be taling van huishuur van werKloozen te belasten, verworpen, met 221 tegen 21\2 stemmen. Het kabinet zal deze beslis sing niet als een kwestie van vertrouwen beschouwen. De Engelsche regeering heeft een verzoek van den gouverneur-generaal van Zuid-Afrika ontvangen om het voorgeno men bezoek van den prins yan Wales u't te stellen, aangezien de nederlaag van den regeerings-candr'daat te Wakker- stroom een algemeene verkiezing in Juni tengevolge zal hebben. Het kabinet-Smuts zal aftreden. De prins heeft inmiddels aan dit verzoek gehoor gegeven. Bij de Zondag in Beieren gehouden Lamddagverkiezingen heeft de Deutsch Vólk Partei 25 zetels veroverd, 't Aantal landdagafgevaardigden bedraagt 132. Het Rumeensche koningspaar is zijn reis naar Londen, Parijs en Bern be- gopnen. Een 18-jarige jongen, die in een bij Berlijn gelegen opvoedingsgesticht is ondergebracht, heefi bekend, twee jaar geleden met een kameraad een koetsier op een landweg te hebben vermoord en uitgeplunderd. Het verminkte lijk van den koetsier werd destijds gevonden, zon der dat de autoriteiten erin slaagden, de moordenaars te ontdekken. Bij Katakoergan is de sneltrein naar Turkestan in een afgrond gestort, waar bij 13 passagiers omgekomen en 16 ge wond zijn. Tot commissaris-generaal van den Volkenbond is door den raacl van dien bond benoemd 3e Amerikaan J. Smith'. De nieuwe functionaris hoopt na Paschen zijn ambt te Budapest te aanvaarden. Donderdag zal de nationale uitslui ting in de Engelsche Scheepsbouw-indus trie een aanvang nemen, waarbij 120000 man betrokken zullen zijn. Bij het Am. departement van bui- tenlandsche zaken zijn berichten ingeko men, dat de hoofdstad van Hoduras, ge teisterd wordt door een ernstige epidemie van typhus en dysenterie. In de buiten wijken der stad liggen de lijken op straat verspreid. Er wordt geenfèrlei poging, ge daan om de dooden te begraven of te verbranden. A. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Zware braml. Maandag zijn in het dorp Leende (N.-B.) aan den spoorweg Eindhoven—Weert, binnen een uur niet minder dan vijt groote boerderijen in de asch gelegd. Een kleine brandspuit was aanvvezig en hiermede trachtte men de boerderijen te sparen. Aan redden viel evenwel niet te denken. Benig vee kwam in den vuurgloed om. Assurantie dekt de schade, die op een halve ton Wordt ge schal. Bewnstehos geslagen. Vrijdagmorgen is onder de gemeente Zaamslag, liggende in een sloot, bewusteloos gevonden de 18-jarige jongen, De Vries, die naar de ouderlijke woning is vervoerd en over leed zonler tot bewustzijn te zijn geko men. Later is gebleken, dat deze den avond te voren, te Temeuzen met een meisje wandelende, had bloot gestaan aan baldadigheid Van een groep jongens en dat hij onder meer met een grooten steen tegen het hoofd was ge'wbrpen. Het gaf de justitie aanleiding een on derzoek in^te stellen. Het parket uit Mid delburg is* gearriveerd met een deskun dige voor de sectie van het lijk. Ook .de zeven jongens worden meegevoerd naar Zaamslag voor het verhoor. Massa-ontslag, In een geheime zitting besloot de gemeenteraad van Gouda tot het ontslag van alle te werk gestelde werklooZen. Het besluit is genomen naar aanleiding der ernstige klachten over de werkprestaties en handelwijze in het alge meen van de lieden bij de gemeentelijke werkverschaffing in dienst. Ruim 100 per sonen treft het besluit, i Twee mannen .Verbrand. Op den stoom trawler IJmuiden 19" is, naar het Hdbl. meldt, terWijl het schip lag te visschen, het slikdeksel van den stoomketel ge sprongen, waardoor de tweede machinist en een stoker onmiddellijk gedood wer den door de ontsnappende stoommassa. Door den hevigen luchtdruk werden twee op dek staande matrozen óver boord ge slagen, doch zij konden met veel moeite weer wórden gered. Het schip dreef nu hulpeloos rond, tegengehouden door de uitstaande netten, welke door gebrek aan stoom niet meer konden worden inge haald. De Duitsche stoomtrawler, ,Halle" uit 'Nordenham kwam den tra'wler ter hulp, maar kon het vaartuig niet op sleeptouw' nemen, alvorens het uitstaande kostbare vischtuig. met de inhehbende vangst gekapt was. Toen kon pas de sieepverbinding tot stand worden ge bracht en de trawler over een afstand van ongeveer 400 mijl naar IJmuiden wórden gebracht. Het Haagsche drama. Het slachtoffer, betrokken bij het drama aan het Iris plein te Den Haag, waarbij een man na de uitspraak in een echtscheidingsproce dure eerst op zijn vrouw schoot en daar na zelfmoord pleegde, ?s Zaterdag in het ziekenhuis aldaar overleden. Noodlottige twist. Te Namule, bij Na men, zijn twee Nëderl. schippers aan het twisten geraakt. Al ruzieënd, zijn ze een café binnengeloopen en daar heeft eer, van hen, de 40-jarige F. H., uit Amster dam, met een flesch een hevigen slag toegebracht op het hoofd van den 29- jarigen M. K,, uit Steenbergen. Het slachtoffer is in stervenden toestand naar het ziekenhuis te Namen gebracht. LAATSTE BERICHTEN. TWEEDE KAMER. Zitting van Dinsdag S April. Aan de agenda worden toegevoegd de ontwerpen betreffende salarisherziening en betreffende de rechtspositie van de ambtenaren. Bij de behandeling van het initiatiéf- voorstel-Albarda tot het instellen van een onderzoek nopens het geschil :n de textielnijverheid, adviseert de heer No- lens tot uitstel van behandeling, daar de Arbeidsgeschillenwet zal kunnen werken, voordat het ontwerp-Albarda wet is ge- w'or Jen. Door uitstel van behandeling zal de werking van de ArbeidsgeschillenlwCt kunnen Worden afgewacht. De heer Boon zal tegen stemmen. De enqüete zal zijns inziens geen practisch resultaat hebben, daar ze veel tijd vor dert, en het conflict er geen dag eerder door zal eindigen. De heer Marchant steunt het ontwerp. Offic'eele bemiddeling, vooral Van den heer Van IJselsteijn, zou zijns inz'ens weinig helpen, zoodat enquete noodza kelijk is. v i De heer Snoeck Henkemans acht de gronden voor dit ontwerp vervallen, nu de Arbeidsgeschillenwet 16 dezer in 'wer king treedt. Hij adviseert tot aanhouding. De heer Albarda verdedigt het voor stel. Hij acht "de bezwaren van de heeren Nolens en Snoeck Henkemans tegen ge lijktijdige werk'ng van de Arbeidsgeschil lenwet en de wtet-Albarda ongegrond. De bemiddelingspogingen van den rijksbe middelaar volgens de Arbeidsgeschillen wet houden geen suctees hebben na de poging van den heer Zaalberg, zoodat een enquete noodig f's, mede .omdat vitale belangen worden geschaad. Enschede heeft reeds een half millioen schade; de andere steden in Twente naar ver houding. Spreker wenscht geen uitstel van dit wetsontwerp. Er moet worden onderzocht, of de fabrikanten zonder loonsverlaging niet verder kunnen exploi- teeren. De heer Van Ravesteyn (comm.) becijfert de schade per week op 3/± mil lioen en steunt het voorstel-Albarda. De heer Engels Kén niet de redevoering van den heer Albarda voor een belang rijk deel meegaan, maar zal tegen stem men, omdat ere regeering kan ingrijpen op grond van de Arbeidsgeschillenwet. De heer Schouten zal op grond van dr. Nolens' motieven tegenstemmen. De heer Boon repliceert. De heer Kuiper oordeelt de kans op goede oplossing grooter door de toe passing van de Arbeidsgeschillenwet. Daarna wordt gere- en gedupliceerd. Het wetsontwerp-Albarda wordt ver worpen met 59—23 stemimen. Daarna wordt dê behandeling van Hoofdstuk X voortgezet. Bij de behandeling der Arbeidsbegroo- ting trekt Minister Aalberse in groote lijnen de arbeidersverzekering. Naast ver plichte sociale verzekering, die in wezen arbeidersverzekering is, blijft de vrijwil lige verzekering voor hen, die econo misch met arbeidérs gelijk staan. Uitvoe ring der verzekering geschiedt door uit de maatschappij (speciaal uit organisaties van werkgevers en arbeiders) opgekomen organen. De overheid richt alleen aan vullende organen op. Om 5 uur wordt de zitting verdaagd. EERSTE KAMER. Zitting van Dinsdag8 April. Aan de orde is de Indische begrooting. De heer De Muralt prijst het financieele beleid van den minister. Voor spreker is het grootste belang van Indië een slui tende begrooting. De Industrialisatie dient te worden aan gepakt Qm latente rijkdom tot vlottend kapitaal te maken. De heer van Kol .wil deze industrial^ satie niet ten voordeele van enkele vreemdelingen. Spr. pleit voorts voor af schaffing der poenale sanctie. Spr. vraagt waarborg tegen herhaling van de corruptieschandalen onder het ambtenarencorps in Indië en betere ver tegenwoordiging van Indië op de inter nationale conferenties. De heer Ketwicb Verschuur bespreekt de internationale positie van Indië en vraagt uitvoerige gegevens inzake de ex ploitatie va'n Nieuw-Guynea door een Duitsche maatschappij. TELEGRAMMEN. DEN HAAG. Tweede Kamer. Bij de Arbeidsbegrooting voeren dhr. Smeenk, v. Rappard, Bierema, v. Gijn en Snoeck Henkemans het woord. Daarna wordt de verleden week voorgestelde. motie-Scha per, waarbij volledige toepassing van de Arbeidswet worijt gevraagd, aangenomen met 39—30 stemmen. Vóór de linker zijde, behalve de V. B., mej. van Dorp en Braat, verder de R.-K., behalve Koo ien, en Smeenk (a.-r.) Naar wij vernemen, is een hervatting van de geschorste besprekingen met Rus land eerlang te verwachten. PARIJS (V.-D.) Hedenmorgen hebben de comfriissies van deskundigen hunne rapporten aan dé commissie van herstel overhandigd. De le commissie van des kundigen, die tot taak had een onderzoek in te stellen naar de wijze waarop de Duitsche begrooting in evenwicht kan wor den gebracht, kwam tof de conclusie, dat het Duitsche Rijk de Valutastabiliteit en de begrooting in evenwicht kan bren gen, door te voldoen aan de bepalingen van het verdrag van Versailles. De 2e commissie achtte het, om de vlucht van het kapitaal tegen te gaan, noodig, dat de inflatie wordt verhinderd. Zij eischt, dat het stabiele Duitsche geld, dat door handelslieden naar Duitschland zal wor den teruggezonden, voorrechten zal wor den toegestaan op de inschrijving op de Duitsche leening in buitenl. geldswaarden. De deskundigen achten een algemeene controle op de Duitsche financiën nood zakelijk en geven de Voorkeur aan de stichting van een nieuwe emissie-bank, welke zal worden onderworpen aan een controle-commissie, Waarin vertegenwoor digd zijn Engeland, Frankrijk, Italië, Bel gië, Amerika, Nederland en Zwitserland. Tijd vut Hoogwater es vaa Laag water Over de maand April. Hoogwater: Laagwaten D. 10 v.Bi. 6,11 n.m. 6,26 v.m. 11,59 c.bi. V. 11 6,43 7,04 0,18 0,46 Z. 12 7,34 7,55 1,12 1,40 Z. 13 8,36 9,05 2,01 2,43 M. 14 9,57 10,34 3,20 4,05 D. 15 11,19 11,51 4,43 5,20 W. 16 0,32 5,47 6,18 Tijd van H.W. te Dordrecht 3,15 nar later. L.W. 5.30 €AR£TREBÏCMm ROTTERDAM, 7 April. Binnenl. gra nen en peulvruchten. Tarwe met klein aanbod hooger verkocht van f 13,25— f 13,75, afwijkende f 12—f 12,75; Gerst chevalier, onveranderd f 12,50—f 13; Ha ver, onveranderd f 9,50—f 10,75; Erwten kleine groene lager f 19—f 23; Kroonerw- ten, onveranderd f 18—f 23; Schokkererw ten, lager naar kwaliteit van f 17f 20; Bruine bóonen puike kwaliteit prijshou dend vani f' 29—f 32r overigens vasil f 10— f 26, alles per 100 k.g. 8 April. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 212 paarden, 22 veulens, 1335 magere runderen, 736 vette runderen, 197 vette kalveren, 1933 nuchtere kalveren, 46 schapen of lammeren, 221 biggen, 17 bokken of geilen, 49 overloopers. Prijzen per i/g; k.g.: koeien van 35— 471/2—50 ct. tot 571/2—60 et; ossen van 50—55 ct. tot 58 ct.; stieren van 45—48 ct. tot 52 ct.; kalveren van 60—721/2' cl. tot 90—921/2' ot. Prijzen per stuk van mager vee: melk koeien f 300—450, stieren f 200—f 500/ paardep f 330f 450; slachtpaardeni f 100 —f2200; hitten f150—f300, veulens f100 f 170; fok nuchterè kalveren f 20—f 28; slacht dito dito f 15—f 19; kalfkoeien f 350—f 450; pinken f 100—f 150; vaarzen f 190—f 250; biggen f 8—f 13; dito per week! f 1,50—f 2; overloopers f 20—f 35. 8 April. (N.V. Rotterdamsche Cons.- Veiling "Weenaplein). Aanvoer 300,000 st. Kippenleren f 5f 6,50; eendeneieren f 5,25—f 5,70; ganzeneieren f 10—f 16; kalkoeneieren f 10. GOES, 8 April. Eieren. Opgaaf van de Landbouwcommissie f 4,60. Veiling V.P.Z. Aanvoer 44,990 stuks, prijs f 5,10 de 100 stuks. CORRESPONDENTIE. Het verslag der vergadering van inge landen van den Vierbannenpolder in ons volgend nummer. De Redactie. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt, naar waarnemingen verricht in den mjorgen van 9 Maart'. Hoogste barometerst. 762,9 te Akureijri. Laagste barometerst. 741.6 te Skagen. Verwacht tot den avond van 10 Maart: zwakke tot matige wünd uit westelijke richtingen, zwaar bewolkt met tijdelijke opklaring, waarschijnlijk regen- of hagel buien, iets kouder. Fietsers Licht op Van 9—10 April van 8,16 u. n.m. tot 5,45 u. v.m. GEBOREN: MAATJE WILHELMINA, Dochter van d. viergever en c. viergever bij db va atb. Khrkwbrvb, 8 April 1924. Heden overleed onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader, Maarten Abraham Hage, in den ouderdom van ruim'68 jaar. Oosterland, 4 April 1924. Brouwershaven. L. HAGE. J. HAGE—Smalhebr. Zierikzee. E. v. DIENST—Hagk. J. v. DIENST en Kinderen. Oosterland. IZ. HAGE. A. HAGE—Vis en Kinderen. Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, AORIAKA1AC08A WAGENAAR. Weduwe van JOH. MATTHIJS8E, in den ouderdom van ruim 88 jaar. Zierikzee, 7 April 1924. A. J. MATTHIJS3E. J. MATTHIJS8E—boot. L. HOUDKAMP—Matthijsse. 4 F. HOUDKAMP. En Kinderen. Heden overleed tot onze groote droefheid, onze beate Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer PIBTER DE GLOPPER, in den ouderdom van 69 jaar en ruim 3 maanden. Noordoodwe, 8 April 1924. Wed. R. DE GLOPPER—Blommbrs. Rotterdam. J. J. VAN DER ZANDE— Db Gloppbr. J. P. VAN DER ZANDE en Kind. Heden overleed onze geliefde Moeder, de Wed. P. Hoek, geb- Smits, in den ouderdom van 84 jaar en 6 maanden. Bruinissb, 8 April 1924. Hare geliefde Kinderen, Behuwdkinderen en Kleinzoon. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een kortstondig lijden, onverwachts, onze geliefde Broeder, Behuwdbroeder en Oom, PIETER OKKERSE, in den ouderdom van 53 jaar. Bruinissb, 8 April 1924. H. OKKER8E Wz. N. OKKER8E—De Koning. Heden overleed, na een kort stondig ljjden, onverwachts, onze beste Naef, P1L.TER OKKERSE, in den ouderdom van 53 jaar. Bruinisse, 8 April 1924. P. OKKERSE. N. L a OKKERSE. Heden overleed, zaoht en kalm, na een langdurig doch geduldig lijden, mijn Vrouw, Moeder, Be huwd- en Grootmoeder, 1AC0BA SEIIS-DE WILDE lACd in den ouderdom van ruim 67 jaar. 8t.-Maartensdijk. J. A. 8EIJ8. Serooskerke (W.) A. SEIJ8. C. J. SEIJS—Müllbr. J. J. SEIJS. ADR. S. C. SEIJS. St.-Maartbnsdijk, 8 April 1924. V Voor de vele en hartelijke be wijzen van deelneming, ondervonden na het overlijden van onze geliefde Zuster, Behuwdzuster, Tante en Behuwdtante, Mevrouw JACOBA HELENA CORNELIA GIL JAMStols, Betuigen wij onzen opreohten dank. Zibrikzbb, 9 April 1924.' Namens Familie, P. W. C. STOLS. Voor de vele bewijzen van be langstelling, betoond na het overlijden van onze geliefde Tante en Behuwd tante, Mevrouw JACOBA HELENA CORNELIA GIL J AMStols, betuigen wij onzen hartelljken dank. St.-Philip8labd, -9 April 1924. Namens de Familie, J. A. STOL8.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1924 | | pagina 2