0JW1 WIHTEBLEZING. LET OP Vrijdag 30 Novemb. a.s., Ds. A. C. S0NNEVELD. Verkiezing Notabelen. W. P. L. BAKKER, M. F. DE VOS en C. J. B00GERD. Waterschip Poster- en Sirjsnsland. Openbare Verkooping. INBOEDEL, ten goede komt. Zooals bij dergelijke in stallaties gebruikelijk is, is gerekend op een volledige reserve aan machines, waar door een ononderbroken gang van het bedrijf is verzekerd. De watertoren te Scherpenisse vormt ten slotte nog een be langrijk onderdeel van de waterleiding. Het reservoir, waarin 350,000 Liter Water kunnen worden geborgen, ligt met zijn bodem: op 35,40 M. -}- N.A.P., terwijl de hoogste waterstand in het reservoir is 42 M. -|- N.A.P. Het hoogste punt van de toren ligt op 52,75 M. -f- N.A.P. De water toren is gebouwd van gewapend beton evenals het reservoir zelf. De toren dient gedurende den tijd dat de machine draait als accumulator ot drukregelaar. Hjj neemt dan op de hoeveelheid water die de pompen meer leveren dan het oogen- blikkelijk gebru'k, ot geeft af hetgeen Üe pompen minder opleveren dan door de gebruikers aan de leiding wordt ont nomen. Als de machines st'Istaan levert de 'toren uit zijn voorraad de geheele hoeveelheid die op een bepaald oogen- blik wordt gebruikt. Watertoren, kantoor en prise d'eau zijn onderling door een eigen telefoonlijin ver bonden. Om het den machinist mogelijk te maken te weten hoe hoog het reservoir in den watertoren met water is gevuld, zonder daartoe de tussehenkomst van iemand anders te behoeven, is een'elëc-" trisehe waterstandsaanwijsïnrichting aan gebracht, bestaande uit een seingever in den toren en ontvanger in ae machine kamer. Biji den hoogsten en den laagsten HU WAARBORGT stand van het waterniveau gaat automa tisch een waarschuwingsschei, die eerst ophoudt indien in den toestand verande ring wordt gebracht. Op het kantoor van den Directeur 's eveneens een ontvanger aangebracht, die van een registreerapparaat is voorzien, 2oodat de bedrijfsleider instaat is den gang der machines te controleeren, ook over een reeds afgeloopen tijd. Het ontwerpen van de tarieven heeft veel hoofdbrekens gekost, doch ten slotte is men er in geslaagd een tarief vast te stellen, dat aan redelijke eischen, d'c. aan dergelijke tarieven mogen worden gesteld, voldoet en waarbij men zoo goed als verzekerd is, dat kosten, renten en kapitaalaflossmg door de opbrengst wor den gedekt. Ik heb de waterleid'ng op Tholen be schouwd als een dringende noodzakelijk heid, d-e,, als ze eenmaal ingeburgerd is, door de burgers met vreugde zal wor den begroet. Dat ik mij niet vergist heb, zal U weldra duidelijk zijn. De waterleiding heeft in deze tijden van werkeloosheid aan velen een goed stuk brood verschaft, de waterleiding zal een onmisbare schakel in Uw leven vor men. Dat dit nu reeds door zeer velen uit de burgerij wordt 'ngezien, getuigt het groote aantal aansluitingen, als door geen nieuw soortgelijk bedrijf in Ne derland behaald. Het is ons een groote vreugde. Uw bedrijf, Uw; eigen jong en mooi bedrijf, het moge een zegen zijn voor U en Uwe kinderen 'n vele geslach ten. De waterleiding laat zien, Wat men op Tholen in moeilijke jaren als deze heeft durven ondernemen. Mijnheer de Commissar's, U hebt in de korte jaren, dat U in de Prov'neie zijt, de harten der Zeeuwen veroverd door Uwe groote belangstelling ;n alle zaken, die ons nauw raken, ook door ,onze wa terleid'ng. Daarvoor onzen hernieuwden, onzen har tel ijken dank. i Als ik U zal vragen, Mijnheer de Com missaris der Kopmgiu. iu Zeeland, de®c waterleiding- te~openen: dan is het mef den hartgrondigen wensdh, dat U haar met deze opening geluk moge aanbren gen, dat U onze maatschappij en wij U, Hooggeachte Heer Quarles van Ufford, nog vele jaren in voorspoed en geluk moge gadeslaan. Ik verzoek U wel de waterleiding offi- ciëel te willen openen. Hierop nam' de commissaris der Konin gin. dhr. Quarles van Ufford het woord. Hiji zeide dat er alle reden is voor een feestelijke stemming. In hoofdzaak als gevolg van zijn ligg'ng is hot ei'ai.d van velerlei 'bronnen van welvaart, waar uit :n de tegenwoordige maatschappij een ieder zou moeten kunnen putten, versto ken gebleven. Een dier bronnen, welke dé ontwikkel'ng der Welvaart krachtig Zal kunnen bevorderen zal nu worden geopend. Spr. kan zich n-'et voorstellen, dat er op het eiland nog msnschen zouden zijn, die meenen dat de uitgaven aan de wa terleiding niet loonend zouden zijn en d:at het beter ware om den ouden toe stand te handhaven. Mochten er nog zijn, dan zal voor hen een koude douche uit buurman's leiding wellicht een goed heilmiddel zijn. Na er op gewezen te hebben, dat reeds voor Christus en ook door de geheele geschiedenis heen een goede waterleiding van groote beteekenis werd geacht, stelde spr. de vraag of ook nu in de huidige tijdsomstandigheden aan 2ulk een werk mocht werden voortge- arbeid. Zuinigheid en soberheid blijven ons aller eerste plicht, ook die der over heid, maar juist in deze sombere tijden mogen productieve maatregelen niet wor den tegengehouden door schrielheid of op onjuiste wijze toegepaste spaarzaam heid. Maar dit werk is er een, waarvan de financ'.eele resultaten zoodanig kun- nen zijn, dat er van risico of offers voor provincie en gemeenten nauwelijks sprake behoeft te Zijn. i Spr. wees op de groote hygiënische beteekenis van een waterleiding, op het gemak, dat zij medebrengt,, het nut voor i zuivehvinning, zuivelbereiding, veeteelt en landbouw, terwijl de industr'e zich in I vele streken van het land niet kan ont- wikkelen door gebrek ter plaatse aan zuiver water. Als spr. ten slotte nog hel nut van een waterleid'ng bij beveiliging van gebouwde eigendommen noemt, dar meende hij een verdere aanprijzing van het artikel, dal de vennootschap zal leve ren, achterwege te mogen laten. Trouwens goede wijn behoeft geen krans en goed water nog minder. Spr. wees er verder cp hoe het rijk thans helaas geen nieuwe streken meer kan helpen. Maar dank zij de voortva rendheid van de Thoolsche Vennootschap heeft zij' dien steun van Rijkswege nog mogen ontvangen. Voor 1912 dachten Ged. Staten van Zeeland er niet aan een ven nootschap als deze te steunen, maar in dat jaar kwam er verandering in hun zienswijze en besloten de Staten op hun voorstel tot een bijdrage van f2250 in de "kosten van voorbereidende maatrege len voor het onderzoek op Tholen. In 1914 werd besloten tot een risico garan tie ten bedrage van een maximum van 5 pCt. der kosten. Het aantal aansluitin gen is voorloopig bevredigend er zijn gemeenten waar reeds 70 tot 80 pCt. der aansluitbare perceeien zijn aangesloten en spr. twijfelt er niet aan of dit goede voorbeeld zal hen. die z:ch nog om de een of andere reden afkeerig houden of een afwachtende houding aannemen doen volgen. Om de groote toewijding en warmte voor de goede zaak, waarmede de com- missarssen de zaak hebben bevorderd, bracht spr. in 'de eerste plaats groote hulde aan Jhr. v. Vredenburc-h, die zoo veel voor het eiland heeft gedaan, maar vooral voor de waterleid'ng. Zijn naam is boven den ingang van den watertoren te Scherpenisse gegrift, maar ook zon der dat aardige en toe te ju'chen denk beeld van de andere heeren van den raad van beheer, zou hij toch tot in lengte van jaren als de eigenlijke stichter van dit werk iw'orden aangemerkt. Spreker bracht een „leve jonker Jan" op den voorzitter uit. (Fanfares.) Verder bracht spr. dank aan den heer J. G. van Niftr'k uit Vlissingen, die zijn kostbaren tijd, werkkracht en technische kennis ten bate van het eUand beschik baar had gesteld en aan den heer D. L. H. van Raalte, directeur aan de Vl'ssing- sche waterleid'ng, die als bouwdirecteur was opgetreden. Aan den directeur, dhr. C. Wagtho vertrouwde spr. het jonge be drijf ten volle toe. Ook den heer Avé die van begin af secretaris was, bracht spr. hartelijk dank, evenals aan de opzich ters en de aannemers van het werk en aan alle autorite'ten, van waterstaat qji telegrafie voor den verleenden steun. Teti slotte ook aan den directeur van het Rijksbureau voor drinkwatervoorziening, Zijn staf van ambtenaren en zijn voorgan gers, den heeren van Oldenburgh en Ha- negraaff. Van harte hoopt spr., dat ook in andere deelen der provincie weldra zal" mogen blijken hoezeer op de juist heid en degelijkheid der adviezen van dat bureau staat kan worden gemaakt. Met de beste wenschen voor het wei gaan der maatschappij en de hoop dat haar financieele resultaten een aansporing zullen Zijn voor andere streken van het gewest om haar voorbeeld te volgen, ver klaarde de commissaris de waterleiding voor geopend en door het in werking stellen der fontein voegde hij1 de daad bij het woord. Met groote kracht spoot een straal lei dingwater metershoog u't de geïmprovi seerde rots, door den Vliss'ngschen kunst schilder Jacobs ontworpen. „Concordia" begon het volkslied te spelen en de ver zamelde nieuwsgierigen juichten. De Thoolsche waterleiding was er. Na de opening werd naar den water toren te Scherpenisse gereden, waar de heer W. F. J. M. Krul, directeur van het Rijksbureau van drinkwatervoorziening, als vertegenwoordiger van den minister van arbeid, handel en nijverheid het woord voerde. Spr. deelde mede, dat de minister door de politieke omstandigheden van het oogenblik geen gehoor kon geven aan de uitnoodiging zelf te komen. Spr. wees verder op 't groot aantal natuurkrachten dat moet samenwerken om het regen water te verzamelen in den poreuzen bodem, waarna het van smetten werd gezuiverd. jMaar ook vele saamgebonden mensehenkrachten waren noodig om den sühat, die de natuur op grooten afstand van het eiland had verborgen, te voor schijn te tooveren. Ook hier geldt dc zegespreuk: „In het zweet uws aanschijns zult gij uw brood verdienen". Verder wees spr. op de groote eendracht en samenwerking van de bevolking en meer in het bijzonder van hare voorgangers, die noodig waren om dit werk te bereiken. Spr. wees nog op de meer practisclie volksbelangen der waterleiding. Dank brengt spr. aan de provincie en gemeen ten voor hun medewerking, en zegt, dat van de eerste groepswalerleiding In ons land, de Zuid-Bevelandsche, en de tweede het bedrijf in Noord-Holland, de derde heden wederom in Zeeland wordt ge opend. Ook brengt spr. dank aan den heer jhr. v. Vredenburch voor zijn arbeid; hij heeft bewezen een zeer breede opvatting van het „noblesse oblige" te huldigen en met het ideaal van Louise uit Multatuli's Vorstenschool in te stemmen: „Ik wensch een monument in 't hart mijns volks". Ook aan de leden van den Raad van Beheer brengt spr. grooten dank, en ook aan den secretaris, en zegt, dat de mede werking der bevolking noodzakelijk is voor het welslagen der waterleiding, wat de taak van den directeur zal verlichten. Ook brengt spr. dank aan de uitvoerders van het werk. Hierna onthulde spr. een gedenksteen, waarop de officiëele opening voor het nageslacht in herinnering blijft. De steen bevat de namen van den Com missaris der Koningin, de leden van den raad van beheer, de bouwdirec-t'e, aanne mers, enz. i. In den watertoren, wiens ,,roode muts" van verre reeds zichtbaar 's, voerde mr. P. Dieleman, de voorz'tter der Z.L.M., het woord. Hij dankte voor de uitnoodi ging namens de Z.L.M. en den kring Tho len en Sl.-Philipsnland en sprak zijn beste wenschen uit voor de n'euwe on derneming. Het gezelschap vertrok van hier per autobus via Tholen naar Bergen ia p Zoom, waar men den trein nam, die ieder onzer weer naar zijn haardsteden terugvoerde, al duurde de reis hoogstwaarschijnlijk voor de een iets langer dan de ander. Tholen heeft zijn waterleiding. Het verre nageslacht zal ongetwijfeld zijn voorvaderen dankbaar zjjn voor dit groote en grootsche werk ten bate der algemeene volksgezondheid. Moge het ons gegeven 2ijn eenmaal hier op Schouwen-Du'veland geluige te 2ijn van eenzelfde plechtighe'd VERKOOPINGEN, ENZ. ZONNEMAIRE, 27 Nov. De notaris H. J. van Nouhuijs te Zierikzee, verkocht al hier op heden in het openbaar, ten ver zoeke van dc erven van den heer C. Post, het huis, schuur, erf (erfpacht) te Zonnemaire, groot 1 are 90 c.a., voor f3275; 4 are tuin aldaar, voor f300. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. ZONNEMAIRE. Benoemd tot kerkvoogd de heer D. Deïst. VAN HEINDE EN VEE. Ook dr. Albert lieafc voor de eer bedankt een Dnltseh Kabinet samen te stellen. Het mond- en klauwzeer breidt zioh in Engeland nog voortdurend nlt. Er zfja thans 500 besmette gebieden Generaal Sir George Perelra, die een jaar geleden terugkeerde van een wandeling door Azië, welke twoo jaar had geduurd, Is dezer dagen overleden. H(j legde het traject Peklng-Calcatta. ongeveer zevenduizend mijl, loopend af en steog tfjdens zijn tooht door Tibet 1 soms 12 000 voet hoog. Vlak by New-York, in do Brooklyn Heights, is In den naoht van Vifjdsg op Zaterdag een hötel van 12 verdie pingen, het hötel Margaret, afgebrand. Do oorzaak van den brand is niet be- kend. Er sohynen geen persoonlijke ongelukken te betreuren maar de schade beloopt een half milltoon dollar. Te DomodoBBola ln de Italiaansohe provincie Novara, heeft een hevige aard beving plaats gehad. Er zyn groote verwoestingen aangericht. Versoheldene wegen en bruggen zijn ingestort. Do bewoners vluobten in paniek. Zondag heeft in Athono een groote volksmenigte voor de republiek betoogd. De betoogers riepen: „Weg met den koning". De paleiswacht is versterkt. Een welbekend Amerikaansoh zendeling, heeft den Amerikaansohen staatssecretaris van bultenlandache zaken Hnghes, in kennis gesteld van barbaar- sohe wreedheden, welke door Japanners zonden z(jn geploegd. Een 250-tal Koreanen zouden namelyk, in groepen van 5 bijeengebonden, met geweld aan boord van een vaartnlg zijn gebracht, dat met olie was gedrenkt, en levend z\jn verbrand. De hoofddader moet reeds ongeveer zes jaar als spionnage-ageDt werkzaam zynomtrent den aangehouden sergeant, die als inleider optrad, vernam het blad dat diens zwager tijdens de mobilisatie chef was van een Belgisch spionage- bureau en aldus met het vak bekend raakte. Hals afgesneden. Zondagavond heeft de 24-jarige H. V. W. te Sch'mmert (L.) zijn vrouw den hals afgesneden. Hij heeft zich daarna bij de politie te Heerlen aangegeven. Diefstal cadf TSfiOU. Zondagnacht ïs in gebroken in het kantoor van het agent schap der Nederlandsche Bank te Kam pen. Uit een brandkast :s een bedrag van f 73,000 aan bankbiljetten gestolen. Jeugdige boeven. Twee Bredasche jon gens, de 13-jarige v. D. en de 14-jarge van P. zijn ;sinds de vorige week uil hun woonplaats verdwenen. Iemand uit de omgeving deelt mede, dat hij de jon; gens op hun verzoek met z"n auto mede' naar Antwerpen heeit gencmen. Ze lo geerden met hun drieën in één logement, 's Morgens héél vroeg waren de jongens met de auto vertrokken één ervan chauifeert een beetje en toen miste de man ook al z'n geld. Arme kinderen. Men meldt ons uit Rhe- den: Door de polit'e zijn op den Arn- hemschen Straatweg alhier v'er Duitsche jongetjes, allen circa 13 jaar oud aan gehouden, die u't Hamburg naar hier kwamen loopen om door bedelen in het bezit van een'ge levensmiddelen te ko men. Zij werden spoedig weer naai Duitschland teruggebracht. TELEGRAMMEN, BERLIJN. (V.D.) Bükspresident Ebert heeft ia den afgeloopen nacht toe gestemd in de coalitie der rechtsche partijen en den rijksdagafgevaardigde 8tegerwa!d, Centrum, de vorming van een nieuw kabinet opgedragen. Ebert verzocht gisterenavond Stegerwald zich de medewerking der demooraten te ver zekeren. Stegerwald heeft reeds een voorloopige lijst van ministers voor zfjn kabinet samengesteld. Stresemann is op verzoek van alle partfjen der reohtsohe coalitie op zijn beslnlt ternggekomen en zal als minister van boitenlandsche zaken ln het kabinet zitting nemen. DORTMUND. (V.D.) Ten aanzien van een afzonderlijk verdrag tnsichen het Mannesmann-concern en Micum wordt gemeld, dat op grond van do overeen komst te DusBeldorf de kolenmijnen van hot Mannesman-oonoern, hunne onder broken kolenleverantles naar Nederland direot weder kunnen hervatten. De arbeiders van 2 mynen kunnen hierdoor weder aan den arbeid gaan. betrokken, waarschijnlijk eenlge regen of sneeuw, iets zachter. MARKTBERICHTEN. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Het landverraad. De Bossche Courant meldt, dat de hoofddader van het land verraad, die in den Bosch gearresteerd werd, ten overstaan van den rechter commissaris en den luitenant Kaasjager te Maastricht eea volledige bekentonis heeft afgelegd. De aangehouden sergeant blyft oohter nog ontkennen Vermoede lijk kunnen binnenkort nog meer arres taties worden verwacht. Tijdens het verhoor van den hoofd dader te Maastricht kwam zloh ook cog een sergeant van het 13e reg inf. vrij willig melden, die de verklaring aflegde, dat do aangehouden sergeant ook hem had gevraagd stukken te levoren, be trekking hebbende op de mobilisatie, Iets wat deze sergeant kon doen, daar hij werkzaam was op het mobilisatie bureau van het 13e reg. Inf. Ook deze sergeant is niet op de aanbieding in gegaan. De beide vrijgelaten sergeanten sohij- nen het slachtoffer te zijn van de han digheid der belde anderen, om een en ander als zeer onsohuldig te doen voor komen. ROTTERDAM, 26 Nov. Binnenl. granen en peulvruchten. Tarwe met kleiner aan bod, prijshoudend verkocht, f 12,40 tot f 13, in een bijzonder geval iets meer betaald, afwijkende f 11,75 tot f 12,25. Rogge niet getoond. Gerst chevalier, f 11,50 tot f 12; Haver, flauw gestemd, f 10 tot f 11. Erwten, kleine groene met klein aanbod, flauw, onveranderd, f 18 tot f25,50; Kroonerwten eveneens flauw onveranderd f20 tot f25,50; Schokker erwten vaster gestemd, f 18 tot f 24. Bruine boonen in de prima soorten on veranderd, afwijkende slechts zeer moei lijk tot verlaagde prijzen te plaatsen. Puike f36 tot f39. afwijkende f20 tot f30. Alles per 100 K.G. 27 Nov. Zeeuwsche en Zuid-Holland- sclie Ajuin. Aanvoer circa 3000 hectoliter. Eenige partijtjes groote werden verhan deld tot f4,40 f4,75 per 60 K.G. op den wal geleverd, naar gelang van kwali teit. Kleine zoo goed als zonder aanvoer. Ter veemarkt waren heden aange voerd: 184 paarden, 76 veulens, 2 ezels, 561 magere runderen, 603 vette runderen, 190 vette kalveren, 229 nuchtere kalveren, 229 graskalveren, 174 schapen of lam meren, 331 biggen, 19 bokken of geiten, 23 overloopers. Prijzen per half K.G.: koeien 40—52i/2/55—60/62Vs ct., ossen 45 —50—55 ct., stieren 421/2-471/2-621/2 ct., kalveren 621/2 —70/72Va82.1/^/871/2 ct. Prij zen per stuk van mager vee: melkkoeien f 350—f 490, kalfkoeien f 375—f 475, stie ren f210—f490, pinken f 150—f230, gras kalveren f 70—f 150, vaarzen f 240—350, paarden f 250—350, slachtpaarden f 100— f 180, hitten f 200—300, veulens f 60—100, biggen f 10—18 (1,50—2,26 per week), over loopers f 20—40, nuchtere fokkalveren f 25 —36, slachtkalveren f 1723. (N.V. Rotterd. Cons.-Veiling Weena- plein. Aanvoer 80.000 stuks. Kipeieren f9 —14,50, eendeieren f9,50—10, buitenland- sche f 6,50-9,75. Tf)d tah Hoogwater em tab Laagwater Over de maanden Nov. en Dec. Hoogwater: Laagwater 1 D. 29 v.m. 5,50 n.m. 6,10 v.m. 11,42 n.m. V. 30 6,27 6,58 0,06 0,82 Z. 1 7,17 8,- 1,04 1,23 Z. 2 8.18 9,08 2,03 2,26 M. 3 9,31 10,24 3,07 3,40 D. 4 10,51 11,39 4,19 4 48 W. 5 - 0,06 5,24 5,49 Tnd van H.W. te Dordrooht 3,15 nnr later L.W5,30 TELEGRAFISCH WEERBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt, naar waarnomingen verricht in den morgen van 28 Nov. Hoogste barometerst. 765,7 te Karlstadt. Laagste 743,1 te Clermont. Verwacht tot den avond van 29 Nov. Meest matige wind uit Oostelijke rich tingen, nevelig tot zwaarbewolkt of Fietsers licht opi Van 28-29 Nov. van 4,21 n.m. tot 7,16 v.m. ADVERTENTIÊN. Op 25 November j.l. overleed te Spijkenisse, na een langdurig en •martelyk lyden, onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante, Mej. Cornelia Verton-Goemans, in den ouderdom van 77 jaar en 4 maanden. Dreischor, 28 November 1928. Namens de Familie, M. W. G OEM A NB. Onzen hartalljken dank voor de blyken van belangstelling, by de geboorte van onze Dochter. Zierikzxx, Havenplein, Nov. 1923. S. DE GROOT. A. DE GROOT—DB Boxr. Hiermede betuigen w(j 00 zen hartelijker! dank aan allen, die blaken van belangstelling hebben gegeven b(j het overlyden van on£en gellefdeh Mar, *1 Vader, Behuwd-, Groot- en Overgroot- vader, MARINUS VAN DER KLOOS TER JANz. 8t.-Arnaland, Nov. 1923. Uit aller naam, Wed. M. VAN DER KLOOSTER— Gosdigkbuurk. Voor de zeer vele hartelyke be wijzen van belangstelling, b(j gelegen heid onzer 50-jarlge Echtvereeniglng, betuigen wy langs dezen weg onzen welgemeendon dank. Niküwdorp, November 1923. M. G. VAN NIEÜWENHUIJZEN en' Echtgenoote. Hartelijk dank aan allen, die bl(jken van belangstelling gaven op m(jn 70sten geboortedag. Nibüwxrkbrk. Wed. C. HEIJBOERHuisman. Onderget eekende wenscht bjj de verkiezing Notabelen NIET in aanmerking te komen, ofschoon de laatste regel van .een lid van het Bestuur" hem dit niet gemakkeljjk maakt. J. W. VAN OEVEREN. des avonds 71/, uur, niet om 8 uur, hoopt ln het „Huls van Nassau" op te treden Onderwerp: Zuid-Amerikaansche toestanden. |M* Entrée 50 cents voor die geen kaart heeft Wl] stemmen a.s. Vrijdag alléén de Heeren Zeer vele Rechtzinnige Kiezera. Gcschotpllchtigen zfj bericht, d it de Tweede zitting In het dienstjaar 1923 24zal gehouden worden te Oosterland, ten Dorpshuize, op Zaterdag 1 J)eo. 1938, van des nlllOT&gi IS tot 2 ure. De Ontvanger Griffier, A. VAN DEN HOUTEN J.Jz. Notaris VAN NOUHUYS kal, Vrijdag 30 dezer, te 2 ure, te Zierikzee, op het Schoolpein van het St.-Cornelia Liefdehuis, OPENBAAR VERKOOPENï als: notenhouten Linnenkast, Penantkastje, zes mah. Stoelen, dito Tafel, Spiegels, Koffer, Pendule, Veerenbed met toebehoo- ren, Wollen- en andere Dekens, Wasch- tafel, Stoelen, Boekenrek, Klökje, Tafel kleed, Ornamenten, Spreien, Glas- en Aardewerk, enz. Te bezichtigen op den dag van verkoop, van 1—2 ure. TE KOOP: Flink Rurgerwoonhols, vier Kamers, Alkoof en Keuken. Te bevragen Hoofdpoortstraat O 624j

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1923 | | pagina 2