ZIERIKZEE-ROTTERDAM Martini Vfillamini de Groot, Een Werkpaard voor den kost, er 10 vermoedelijk den dood vonden bij het doortrekken van de Val d'Aosta tusschen Frankrijk en Italië, is ook geen nieuws binnengekomen, Als de rest van het AlpinistiBüh sei zoen een even groot aantal slachtoffers brengt als 't reeds afgeloopen gedeelte, dan haalt dit jaar het record op het gebied van bergongelnkken. Tevredenheid een ondeugd Enkele jaren geleden maakte lord Northcliffe, de aan verstandsverbijstering gestorven Engelsohe dagbladdespoot een soort van inspectietocht door de redaotiebureaux zijner bladen. Hij merkte een jongen man op, die hij tevoren nog nooit ge zien had. Staat het werk u aan? vroeg hy. O ja, ik doe het zeer graag! En hoeveel verdient gij? Vijf pond per week. Zijt gij tevreden. Jawel. Jonge man, onthoud dit„Ik heb niet graag menschen in dienst die tevreden zyn met vijf pond per week". Bij kon liggend schieten. De Daily Chronicle doet het volgende verhaal: j Generaal-majoor Haragusji van het Japansche leger, heeft dezer dagen de zomer-manoeuvres van de New Yorksche „Nationale Garde meegemaakt. i Tijdens de schietoefeningen vroeg een der Amerikaansohe officieren aan den Japanschen generaal, of de actieve offi- eieren van zijn leger ook In liggend j schieten worden geoefend. Een uur later kreeg hij eerst antwoord. Terwijl een keurafdeeling van het 7e regiment aan-het schijfschieten was, I merkte de Japanner op, dat een der mannen, wellicht wat zenuwachtig door de nabijheid van den hoogen bezoeker ieder schot miste. „Mag ik eens een oogenblik zijn ge weer?" vroeg Haragusji den comman dant. Deze laatste zei natuurlijk van ja; de soldaat salueerde en gaf den Japan schen officier zijn geweer. Daarop ging deze laatste met zijn schitterende gouden tressen afgezette uniform plat op den modderigen bodem liggen het regende mikte en gaf vuur. Deze handgreep herhaalde hij nog negen keer. Toen kwam van den waarnemer het volgende bericht„Tien voltreffers. Da's nog's schieten, Buddie!" „En liggend hé !"x bromde generaal Haragusji. Een overstrooming in een mijn. Te Aberdare in Wales" waren dezer dagen 28 man in een mijnschacht aan 't werk, toen een van de balken, die een oude schacht van die waar de mannen bezig waren scheiden, zich begaf en het water „met sneltreinvaart", gelijk een der arbeiders later zei, de schacht binnen stroomde. Een algemeene vlucht volgde, waarbij de menschen tot de borst door het water moesten waden. Twee meisjes, die aan het wandelen waren op den weg die naar de mijn leidt, werden door het water achter haald en van de been geworpen. Op haar kreten kwam de bewoner van een der huizen langs dien weg toegesneld, die ze uit het water redde. Achteraf bleek, dat het water 600 M. beneden de bodemoppervlakte de mijn was binnengekomen, deze spoedig geheel had gevuld en toen met donderend ge weld de straat was komen binnengolven, waar het weldra verscheidene voeten hoog stond. Het heele verkeer in de stad stond stil. Een nieuw soort motorboot. Volgens het Polytechn. Wkbld. heeft men op de Theems een niéuwe motorboot zien varen, welke de bijzonderheid heeft geen ingebouwde zitplaatsen te hebben, maar voorzien is van rieten stoelen, welke evenals bij de autoboot In de vaart- richting zyn opgesteld. De boot heeft verder een kruiser hek, waardoor roer en schroef goed beschermd zijn, terwijl ook de waterafvoer zeer gunstig is. De constructie moet sterk zijn om indrukken te voorkomen. Het schip is van mahagoni-hout ge bouwd volgens het Krawehl-systeem, De kiel bestaat uit pitch-pine en is uit ééne lengte. De motor heeft een ver mogen van ongeveer 12 P.K. Een loêomotlef in een Keuken. Te Peterborough (Engeland) sloeg een lo comotief op „hol". De locomotief reed door een stootblok en vervolgens door een huis, bewoond dopr een spoorweg beambte. De machine ktoam in de keu- kén tot staan. De vrouw van den be ambte lag in een kamer boven de keuken ziek' te bed en viel mlet bed en al door den vloer midden tussdhen de ruïne, 'door de locomotief veroorzaakt. Zij* liep, ver scheidene kneuzingen op,. Een 10-jarig dochtertje kwam eveneens tusschen dc pjiinhoopen terecht, maar bleef onge deerd. Zoo ook een 75-jarige grootmoe der, die tegen een kast geslagen werd, De machinist en stoker van de locomo tief waren nog juist bijtijds van de in beweging zijnde machine gesprongen en kwamen met den schrik vrij. Russische kinderen naar Holland. Sovjet- Rusland heeft in beginsel het uitzenden van hongerlijdende kinderen in den vreem de van de hand gewezen, daar zij ginds aan den invloed van „bourgeois-denkbeel- den" zouden zijn blootgesteld. Niettemin meldt de Krasnaja Gazeta van 11 Augustus dat de centrale commissie tot steun tegen den hongersnood een voorstel uit Neder land heeft aangenomen en besloten heeft een kleine groep kinderen van ouderen leeftijd bij wijze van proef naar Neder land te zenden. Ijsbergen, Het is zeer zeldzaam, om in dezen tijd ijsbergen te ontmoeten in den Atlantischen Oceaan. Evenwel heeft de deze week te Ply mouth aangekomen Canadeesche mailboot 4,Antonia" niet minder dan 90 ijsbergen; ontmoet. Het was een buitengewoon moei lijke vaart en de „Antonia" kreeg bij New-Foundland een vertraging van meer dan 18 uur, door den dikken mist, die er heerschte. Ongelukken bij het vliegen zonder mo tor. Andermaal is b'ij; de proefnemingen) die in iMidden-Frankrijk nabij Clermond- Ferrand gehouden worden met vliegtui gen zonder motor, een ongeluk gebeurd. De eerste maal was het de vlieger Gil bert Sardia, president van de luchtvaart- vereeniging van Anvergne, die met Zijn toestel tegen den grond werd geslingerd en bewusteloos werd opgenomen en naar het hospitaal gebracht, waar gelukkig bleek, dat hij niet gevaarlijk gewond was. Thans wordt gemeld, dat een vlieger met Zijn toestel door een luchtwerveling wer*d gegrepen en tegen den grond werd gesmakt, waardoor hij zijn beenen be zeerde, een arm brak en inwendige kneu zingen kreeg. Een hard hoofd. Dezer dagen viel te Londen een man boven van een bus af. Hij kwam met zijn hoofd op straat te recht, doch het scheen hem weinig te deren. Hij stond tenminste onmiddellijk weer op, greep zijn hoed, snelde de bus achterna en wist deze te bereiken. Zonder dat hij ook1 maar in het minst van zijn stuk gebracht scheen, nam hij zijn plaats weer in. Hog meer memoires. Niet alleen Lloyd George gaat zijn memoires schrijven men heeft uitgerekend, dat hij meer dan een halve guinje (ruim zes gulden) per woord krijgtook Winston Churchill is zijn loopbaan aan het boekstaven. Het Werk komt waarschijnlijk nog dit jaar uit- Voorts heeft de lord-kanselier Lord Birkenhead, op de vleiende uitnoodiging van een uitgever, zich in de landelijke stilte teruggetrokken om zijn ervarin gen op papier te zetten. Hij hoopt, dat zijn boek nog vóór dat van den pre mier zal uitkomen. Qok andere minis ters hebben naar de pen gegiiepen. Beter laat dan nooit. Door het over lijden van den burggraaf Exmouth, gaat het pairschap over op een kleinzoon van den eersten burggraaf, een bewoner der Ver. Staten, die op, den aanval! igen. leeftijd van 94 jaar dezen titel erft. De letter der wet. Dat de immigratie wet in de Vereenigde Staten streng Wordt toegepast blijkt uit het volgende Een Engelsehman, Cooper genaamd, kwam een maa,nd geleden met zijn vrouW, die in Australië uit Engelsche ouders is geboren, en hun tweejarig kind uit En geland in Amerika aan. Aangezien de im- migratiewet aan alle landverhuizers de na tionaliteit toekent van hun geboorteland, onverschillig wat hun ouders zijn, Werd mevr. Cooper genoteerd als Australische. En daar het aantal Australiërs, dat deze maand volgens de wet kon Worden toe gelaten, was bereikt, moest zij worden teruggezonden. Een beroep 'te Washington was vruchteloos. Mevr. Cooper werd van haar man en kindje gescheiden en aan boord gebracht van een s;chip, bestemd voor Europa. Het gezin had meer daln een maand in het immigratiebureau op: EUis-eiland doorgebracht- Dorpsohe gemoedelijkheid. Inbrekers haidden uit den kelder van een koopmajn in Ternath (België) eenige kostelijke hammen, een paar kazen en enkele fies- schen champagne weggehaald. Maar de inspanning van de arbeid had één der dieven drie knoopen van zijn vest doen verliezen, welke later in den kelder (Wer den gevonden. De veldwachter ging op jacht naar de onverlaten, en zocht op de kermis naar iemand met drie knoopen te weinig aan zijn vest Hijl trof inderdaad in een her- berg een jonge man uit het dorp aan, die drie knoopen miste en hij arresteerde hei». De dader békende. Een verlaten Hollandsöh kind te Ber lijn. Eenige dagen geleden werd te Ber lijn een driejarig meisje, dat zonder ge leide ronddwaalde, door een 'beambte van de wacht bij de Rijksdrukkerij „opge bracht". Met veel moeite slaagde de be- ambfteer in uit de mededeelingen van hét kind op te maken dat het uit Amsterdam afkomstig is, terwijl de mpeder zich er gens in Duitschland moet ophouden. Het kind is in 't weeshuis in de Al te Jaköb- strasse ondergebracht. Schijndood. Een spoorwegbeambte te Parijs, Pierre Hédelin, een krachtige vijf tiger, voelde zich, aldus het Joumalt eeni- gen tijd geleden onwel. Op zekeren mor gen vond zijn hospita hem dood te bed lliggen, tenminste hij was reeds geheel koud en stijf. Niets in zijn toestand had een dergelijk ontijdig einde doen verwach ten. De ademhaling had geheel opgehou den en het hart klopte niet meer. Er was geen twijfel meer mogelijk. Hédelin was gestorven. Zoo zeker was zij van haar zaak, dat zij zich onmiddellijk naar den burgerlij ken stand begaf en aangifte deed van het overlijden van haar commensaal. Ook de bloedverwanten in de provincie werden per telegram door haar van het overlijden in kennis gesteld en voor de begrafenis werd alles reeds in gereedheid gebracht. Even voordat de teraardebestelling zou plaats vinden en het lijk in de kist zou worden gelegd, arriveerde de dokter om ten overvloede nog even den dood te komen constateeren. Toen hij de rouw kamer binnentrad, na deze te hebben opengesloten, trof hij daarin geen lijk aan, doch wel den woedenden Hédelin, die op speelde omdat men hem zoo lang had opgesloten. Groote consternatie was ervan het ge volg. De reeds diep betreurde doode was niet dood. De familieleden stortten tranen van ontroering en hijzelf was er niet minder van ontdaan. Men constateerde ten slotte, dat hij' een aanval van catalep- sie had gehad. Een netelige positie. Een bizonder ge vaarlijk experiment maakte dezer dagen een motorrijder mee, die met zijn vrouw en kind in een zijspanwagen op den weg bij Crayford in Kent reed. Hij geraakte n.l. verward in een gebroken geleiddraad van de electrische tram; de vonken scho ten aan alle kanten heen en de toestand van mr. West en gezin was allesbehalve prettig. Zij wisten echter kalm op hun plaatsen te blijven, hetgeen hun behoud was, daar de banden voldoende isolee rend werkten. Zij moesten in hun uiterst gevaarlijke positie blijven totdat iemand met rubberhandschoenen den draad ver wijderd had. Treurig ongeluk. In Verviers bracht een jong meisje haar verloofde, die naar Keu len zou vertrekken, naar het station. Toen de trein «aankwam en de jongeling er reeds ingesprongen was, hoewel hij nog niet stilstond, raakte het meisje in 't gedrang en kwam te vallen tusschen het perron en den trein. Zij werd vermorseld en stierf onmiddellijk. Bij het zien van de ramp verloor de jonge man zijn bezinning en rende rade loos het station uit. Men heeft hem niet meer teruggezien. Alles wil geleerd worden. Geen van de honderden gasten in het reusachtige Piccadilly Hotel te Londen zal1 in den frisschen jongen kellner, die in de groote zaal hielp bedienen, den 19-jarigen zoon en erfgenaam van den eigenaar, mr. R. E. Jones, vermoed hebben. Hij heeft een goede school achter den rug, en dacht naar Cambridge te gaan, doch zijn vader vond, dat „business" beter voor hem pas te. Daarvoor deed hij, hem een jaar ge leden 'bij1 een bekenden kok in de leer; in de middaguren stond het jonge menseh voor de meest ingewikkelde schotels en des avonds werd hem alles bijgebracht wat een portier van een groot hotel moet kennen. Eenige dagen geleden was hij zoover gevorderd dat hij als leerling- kelner" in zijn vaders hotel kon optreden. Alle begin is moeilijk en reeds den eer sten dag maakte de jonge man een paar fiksdhe fouten, die het hotel een nieuwe japon en voor 10 pond aan glaswerk kostten. Op een avond ging ik na af loop van mijn werk een oogenblik de balzaal binnen, vertelt de jonge Jones. Ik werd daar door een kennis voorge steld aan een jonge vrouw, en danste een wals met haar. Ik héb u eerder ge zien, maar ik kan mij niet herinneren waar, zeide mijn partner. Ik zei maar niets terug, doch ik herinnerde mij zeer wel, dat ik' haar des middags aan het diner 'bediend had. Ook 'bfeginnen mijn gedachten wel eens af te dwalen, als de muziek een goed stuk speelt en ik bezig ben, te bedie nen; een fiksche stomp in mijn rug van den ober, brengt mij dan echter terstond tot de werkelijkheid terug- 74.000 Engelsóhe oorlogsweduwen her trouwd. De statistiek heeft uitgewezen, dat in Engeland tot op einde Juni 1.1'. 74.000 oorlogsweduwen hertrouwd zijn. Dit aantal vormt ongeveer een derde van de 236.000 Engelsche OiOriogsweduWen, die een pensioen ontvangen van den staat. Op zeker tijdstip was het aantal dezer nieuw-gesloten huwelijken zelfs tot 2000 per maand gestegen, doch in den laat- sten tijd is het weer iets verminderd en thans is het Cijfer gedaald tot onder 1000 per maand. De oorlogsweduW^n, die weer hertrouwen, krijgen een grati ficatie, welke gelijk staat met de totale som van het pensioen, dat zij" gedurende een jaar 'genoten. van heinde en ver. Het weer in Zwitserland is zeer slecht. Vooral in den Engadin heersoht veel onweder met hevige regens. In de spoorwegwerkplaatsen te -Petrogad is onlangs voor het eerst na de revolutie weer een locomotief ver vaardigd. De regeering van de onafhankelijke republiek Boeohara is gevormd. De sowj et-regeering te Moskou heeft Boe- Te Weenen wordt de broodprijs verhoogd tot 4190 kronen. Het te Weenen gehouden land- arbeiderscongres heeft in zijn slotzitting Berlijn aangewezen als plaats van samen komst voor het volgend oongres. Te Luik zijn twee tramwagens tegen elkander aangebotst door het niet werken van een wissel. Elf personen werden gewond, waaronder één ernstig. De tarieven van de Oostenryksohe spoorwegen zullen op 1 September a.s. opnieuw belangrijk worden verhoogd. Felix Timmermans, de ook in ons land bekende Vlaamsehe schrijver, heeft, den prijs voor Vlaamsehe letterkunde voor de jarenJ1918—1920 gekregen voor zijn werken: De zeer sohoone uren van juffrouw Symforosa; Begjjntjen en het Eindeken Jezus in Vlaanderen. sport. Zierikzee, 19 Aug. Z. V. V. I—G. V. V. i 3-0. Z. V. V. II—G. V. V. II 0—2. 20 Aug. G. V. V. I-Devo I 2-0. Steenbergen. Uitslag seriewedstrijden G. V. V.—- Quiok. Wegens met V. V. opkomen van Quick reglementair gewonnen door G. V. V.; D. V. O. I—Devo I 1- 3. telegrammen. LONDEN. (V.D.) Vanmorgen zijn bij Gr avesand in Kent twee treinen tegen elkaar geloopen. Volgens de eerste be- riohten zijn 7 passagiers gedood en 14 gewond. VELSEN. (V.DDoor liet spelender wijs schommelen is Zondagavond om 9 uur nabij het stoompontveer een roei bootje omgeslagen, waarin drie Bever- wijker jongelieden van 1820 jaar gezeten waren. Twee ervan verdronken, terwijl de derde zich al zwemmende kon redden, 's Avonds laat werden de lijken opgehaald. AMSTERDAM. (V.D.) Zondagavond geraakte de motorrijder Ulrioh tijdens de wielerwedstrijden, in het stadion zijn Btuur kwijt, met het gevolg, dat de helper Horlemans gedood werd en een andere helper zijn been brak. Ulrich zelf kreeg hersenschudding. marktberichten. 8T00MB00TDIENST en tnsBchengelegen plaatsen. AUGUSTUS 1922. Van ZierikzeeVan Rotterdam t Dinsd. 22 Dond, 24 'a m. 7,80 Vrijd. 25 Maand. 28 8,30 ROTTERDAM, 21 Aug. Granen. Bui- tenl. flauw. Meel f 16,50. Mais f 165. Haver f9,50 a f 11. Zaden. Lijnzaad, zaai- f 24 a 25, voer- f 21 f 22. Karwij"- zaad f 90 a f 95. Kanariezaad f 20 f 21. Koolzaad f 48 a f 50. Mosterd zaad, 'bruin f 42 a f 44, geel f 40 f 45. Eieren f 6 a f 8. Aardappelen. Zeeuwsdhe eigenheimers f 1,50 a 2. Blauty- putjes f 2,20 f 2,90- Brielsohe eigen heimers f 2,10 f 2,60. Vlas. Aanvoel 3300 k.g. 'blauw f 1,60 f 1,90; 4000 k.g. Groninger f 1,50 a f 1,80; 1450 k.g. geel f 1,50 f 1,80; 1900 k.g. wit if 1,20! a f 1(,35; 5100 k.g. dauwrpod f 1,25 f 1,35, handel stil. Vee. Aanvoer 332 runderen, le kw. f 1,30 a f 1,40; 2e f 1,10 a f 1,20; 3e f 0,90 a f 1; 47? kalveren, le KW. f 0,85' a f 1; 2e f 0,65 f 0,75; 3e f 0,55; stemming williger; 855 schapen of lammeren, le kW. f 0,70 a f 0,80, 2e f Cf,50 a f 0,60; 3e f 0,40; lammeren f 0,85 a f 0,95; stemming minder; 703 varkens le kw. f 1 a f fcj06; •2e f 0(,90 a f 0,96; 3e f 0,80 f 0,r Üiéhte f 0,82 a f 0,92; handel vaster. Granen. Binnenl. Tarwe f 13,50 f 14; nieuw geWas niet genoteerd; rogge f 8(,50 a f 9,25; Erwten (nieuwe) f 17,50 f 18,50. i Coöperatieve Velling Zlerlkiee. Veiling van Zaterdag 19 Augustus. Aardappelen, paarsput 21/2—31/2» dito kralen 21/2» Snijboonen 6—15, dito 2e soort 3—5, Suikerboonen 5—10, Augurken 4— 13 ct. per kilo; gele Komkommers fl,30 per 100 stuks. Peren: Zomerbergemot 6 —11, N.-H. Suikerpeer 7—14, dito 2e soort 6, roode Suikerijen 8—10, Beurré Giffard 15, Precoze de Trevoux 17—22, Clapp'q Favorite 15—20, diverse Valperen 4—9 ct. per kilo.^Appels: Duchs d'Oldenburg 7— 10; Lord Suffield 8—10; Monks Godlin 14, Godlin Keswick 5—8; Lord Grosvenor 6, roode Astrakan 8, mooie Meisjes 10—16* diverse zoete 12, diverse Valappels 2—5 chara's onafhankelijkheid officieel erkend. 1 uivcl ac aucic v BoBChbranden hebben twee steden - ct. per kilo. Pruimen: Boere Witte 48 ct, ten N.-W. van Minnesota verwoest. Zes personen kwamen om. Honderden zijn dakloos. per kilo. zeetijdingen. Het jaar 1922 zal voor Frankrijk een uitmuntend wijnjaar zijn. De op- ZIERIKZEE, 19 Aug. Uitgeklaard: s.s. brengst wordt geschat op vijf millloen 1 „W. N.", kapt. A. Norfolk, van Remagen H L. In Berlijn wordt een internationale telegrafistenwedstrijd gehouden. Majoor Blake heeft zyn pogingen om de wereld rond te vliegen gestaakt, tengevolge van een noodzakelijke blinde darmoperatie. Mac Millan, zijn metgezel, zet de tocht voort. Voor den Fransohman Boursenl, die het eerst het principe van de telefoon heeft ontdekt, zal te Saint Céré een standbeeld worden opgericht. Met ingang van 1 Sept. verhoogt ook Polen zijn spoortarleven. Te Hamburg staken de textiel arbeiders. In het Rhöng-gebergte zyn door wolkbreuken groote overstroomingen veroorzaakt. De vlasoogst in Letland wordt geaohat op 15 k 16.000 ton. naar Londen, geladen met mineraalwater en wijn. "correspondentie. Uit het met potlood op een stukje pakpapier geschreven sportbericht, ver moedelijk afkomstig uit Brouwershaven, is het ons niet mogelijk wys te worden. Wy verzoeken den geaohten inzender in den vervolge wat meer duidelijkheid te willen betrachten. DE REDACTIE, GEBOREN: ANNA CATEARINA MARIA, Dochter van C. JONGMANS en P. JONGMANS— Blrkkemolen. Zirrikzke, 20 Augustus 1922. TBLBGRAFI8CH WEERBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut to Do Blldt, naar waarnemingen verrioht in den morgen van 21 Aug. Hoogste barometerst. 766,5 te Weenen. Laagste 743,3 te SeydisQord. Verwacht tot den avond van 22 Aug, zwakke tot matige zuidelijke tot ooste lijke wind, nevelig tot lioht bewolkt, droog weer, iets warmer overdag. Dinsd. 22 'a m. 11,— Dond. 24 Vrjjd. 25 - 12, Maand. 28 ADVERTENTIËN. Eenige kennisgeving. ONDERTROUWD; J. HAGE en J. C. DORST. Stavrnisse, 17 Augustus 1922. Huwelijksvoltrekking 31 Augustus as. GETROUWD: C. J. HEIJBOER Dz. en JACOB A D. PADMOS C.Md., die, ook namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de zeer vele blijken van belangstelling, vóór en bij hun huwelijk ondervonden. BrüInissb, 17 Augustus 1922. Met deze vervullen wy den treuri- gen plicht, U kennis te geven, dat onze geliefde Zuster, Behuwdzuster en Tante, Mej. geb. CASHOEK, in den ouderdom van ruim 43 jaar te Rotterdam Is overleden. Zierikzee, 16 Augustus 1922.. Uit aller naam W. M. J. CA8HOEK. Strekkende deze tot algemeene kennisgeving. Heden overleed te Barendrecht, onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Over-Grootmoeder, JANNA PRAAT, Wed. C. VANE, in den ouderdom van ruim 88 jaar. sohüddebeürs, 19 Aug. 1922. C. v. d. BOS en Familie. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen tijdens de ziekte on na het overlijden van onzen innig ge liefden Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, betuigen wy onzen harte- lljken dank. Zierikzee, 21 Augustus 1922. Namens allen, Wed. J. ENZLIN—Stedr. Voor de vele blijken van belang stelling en deelneming, ondervonden bij het overlijden van mijn geliefde Echt- genoote, Mej. KAATJE LEVINA DOELE- MAN, geb. Kooman, betuig ik mijn har- telljken dank. Dreisohor, 21 Augustus 1922. L. DOELEMAN. Voor de vele blijken van belang stelling en deelneming, ondervonden bü het overlijden van onze geliefde Dochter, Zister, Behuwdzuster en Tante, Mej. KAATJE LEVINA DOELEMAN, geb. Kooman, betuigen wy onzen hartelljkcn dank. Zierikzee. P. KOOMAN. L. KOOMAM—Moerland. Oosterland. L. G. VAN DER VATE-Kooman. W. VAN DER VATE en Kinderen. Zierikzee. G. M. KOOMAN. L. P. KOOMAN. Voor de vele blyken van belang stelling en deelneming, ondervonden bij het overlijden van onze geliefde Behuwd zuster en Tante, Mej. KAATJE LEVINA DOELEMAN, geb. Kooman, betuigen wij onzen hartdljken dank. Brouwershaven. J. GAANDERSE—Doelrman. C. GAANDERSE. Dreischor. P. DOELEMAN. Mjjnsh eerenland. T. VAN BLOOIS—Doeleman. J. J. VAN BLOOI8. Ooet. H. DOELEMAN. J. DOELEMAN—Kole. Met deze betuig ik, ook mede namens mijn Familie, hartelijk dank voor de belangstelling, ontvangen bij mijn 90sten geboortedag. Brouwershaven. K. VAN DONGE. Ge vraagde om in span te werken. Brieven onder letter B. Bureau van dit Blad.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1922 | | pagina 2