n ADVERTENTIËN. Pieter Christiaan Hendrik Huvers, WEENSCHE KINDEREN. Vrouwenafdeeling „VRIJHEIDSBOND". BOKHOUDER, Coöperatieve Veiling te ZIERIKZEE. Donderdag a.s. zullen om elf uur GROENE KRUISBESSEN geveild worden. HET BESTUUR. voorzitter, de heer V. M. Krepel, heette de aanwezigen, die in grooten getale waren opgekomen, welkom en inzonder heid de aanwezige dames. Hij betreurde het, te moeten mededeelen, dat de heer de Muralt den vorigen avond een bericht •had gekregen, dat de dame, die ook in deze vergadering zou optreden, onver wacht verhindering had gekregen. Daarna gaf hij het woord aan den heer de Muralt. Spreker begon met de wordingsgeschiede nis der oude liberale partij, welker begin selen waren Vrijheid van verkeer, van drukpers en vergaderen, vrijheid van denken, spreken en schrijven, vrijheid van bedrijf. Later kwam de splitsing, onder den invloed der democratie, in een con-; servatieve en een vrijzinnige fractie, waar uit zich later ontwikkelden de vrijzinnig democraten, de sociaal-democraten en de socialisten. Hij stond lang stil bij het verschil tusschen de democraten en de liberalen, de eersten met hun staatsbe moeiing, de laatsten vasthoudende aan hun beginsel vrijheid in bedrijf en ver keer. Nu zette spreker uiteen, wat door socialisatie wordt verstaan; hij toonde aan met woord en geschrift der sociale partij, dat deze zelve de socialisatie nog vooreerst niet voor verwezenlijking vat baar acht en noemde het volksmisleiding zooiets den arbeiders voor te spiegelen. Hij wees op Rusland, Oostenrijk en Duitsehland. Daarna gaf spr. een beeld van den chaos, waarin de oorlog Europa had gebracht, en wees op het ongerijmde om als geneesmiddel minder arbeid en [minder productie aan te geven. Alleen door meerderen arbeid en guooter po- ductie kan het doodelijk zieke Europa weer een weinig hersteld worden. Spre ker schetste vervolgens de wording van den Vrijheidsbond, die voor de oude libe rale partijen in de plaats is gekomen en steeds groeiende is, zoo dat hij thans reeds meer dan 500 afdeelingen en 60.000 leden telt. De beginselen van den bond en zijn programma waren toen aan de orde en ■werden vergeleken met die der andere partijen. Wie mee wil werken om de maatschappij uit haar verval op te hef fen, moet komen tot den Vrijheidsbond, die steeds in zijn vaandel blijft voeren 'de leuze: Vrijheid van Arbeid en Verkeer, doch daarbij een open oog heeft voor gezonde democratie, met den wensch so ciale nooden te lenigen. Zoo was 't reeds ver na middernacht geworden, toen de spreker eindigde. Van de gelegenheid tot debat werd geen gebruik gemaakt. De voorzitter, de heer Krepel, sloot de ver gadering met een woord van dank aan den spreker voor de diepgaande, doch boeiende rede. In de zaal werden nog door één der 'vrouwen-leden propagandageschriften rondgedeeld onder de aanwezige vrouwen, met de bedoeling natuurlijk en in de hoop, dat nog velen harer het ingevulde biljet bij het bestuur zullen doen terugkeeren. SINT-MAARTENSDIJK. Alhier zal iWoeaadag 21 Juni v.m. 11 uur in hotel „De Ruyter" vergaderen de B. V. G. (Bond van Ver. van Oud-leerlingen L. EW.C. in Zeeland). Behalve de verschillen :le te verhande len huishoudelijke zaken, zullen optreden de heeren L. K. van Dijk, J. Mesu en J. W:. H. F. Buijze, resp. met de onder werpen: „Een en ander uit de geschie denis van den Landbouw", „Nieuwe in zichten jen de arbeid van den Land bouwer". Vervolgens zal er een excursie ge maakt worden door het eiland Tholen, o.a. zal er een bezoek gebracht worden aan de bedrijven van de heeren Stoutjes- dijk en Groenewege. De heen- en terug reis zal per extra boot worden afge legd van af Veere. Verschillende landbouw autoriteiten zijn uitgenoodigd. RECHTZAKEN. De dubbele moord te Houtdorp. Voor de rechtbank te Zwolle werd Donderdag behandeld de zaak tegen Martinus Emmer, oud 30 jaar, electricien, die in vereeniging met Albertus Dykslag en Jacob de Graaf in den nacht van 17 op 18 Oct. 1921 te Houtdorp de woning van Hjaje Pater en Rikje Bouwers was binnengedrongen en beide vrouwen door verstikking om het leven had gebracht. In deze atrafzaak werden 13 getuigen gehoord. Onder zeer groote belangatelling werd die zitting geopend. Lachend komt Emmer binnen. Na voorlezing van de processen-verbaal vraagt de president aan E. of hy in den nacht van 17 op 18 Oct. te Houtdorp do woning, bewoond door Lysje Pater en Rikje Bouwers is binnengedrongen, te zamen en in vereeniging met A. D. en J. de G. Bekl.Daar ben ik niet geweest Verder zegt bekl., dat hy met D. en de G. is meegegaan naar Amersfoort. Daar was hy gevallen. De officier van justitieHoe kwamen de krabbels op uw gezicht Bekl. r Krabbels De officier van justitie: Dus u komt geheel terug op uw verklaring by den reohter-commissarls Bekl.: Neen. Maar ik ben dien nacht niet in Houtdorp geweest. De off. van justitieDan zullen we de rechtbank niet langer vermoeien met uw geklets, lk verzoek voorlezing van de verklaringen. De heeren zyn het blijk baar eens geworden. Bekl.: Welke heeren? De uitvoerige bekentenissen worden nu voorgelezen, hoe ze daar in Hout- dorp de vrouwen vermoord hebben, hoe de jonge vrouw hem gekrabd heeft, hoe deze «bekl. de oude vrouw met chloro form bedwelmd heeft. Toen hy weer by de jonge vrouw kwamwas zy koud, zy had watten In de keel. Om haar lucht te geven heb ik dat ding er uitgehaald. Ik had geen handschoenen by my, daarom wilden Dykslag en De Graaf niet, dat ik ergens aankwam, Dekker heeft hen overgehaald. Toen zy snoeimessen zagen liggen, zei Dekker „Dat is goed voor de vrouwen". Hy sprak over een postbode die liep op Amersfoort Dekker heeft het touw van het melkjuk genomen. Toen 'ik in de kamer kwam lag het beddegoed reeds op den grond. Ik ben bereid als getuige de verklaring onder eede te bevestigen. Dykslag had de lappen in het tascbje by zich. Bekl. ontkent en beweert, dat hy die verklaringen gaf in zenuwachtigen toe stand. De beide doktoren hebben geconsta teerd, dat gewelddadige verstikking de eenige doodsoorzaak der vrouwon was. De oude vrouw had een touw om de beenen, een laken om zich heen gewik keld, waaromheen weer een touw. Als de getuigen moeite hebben met den eed, lacht Emmer smadelyk. De groepscommandant van de politie- troepen te Millingen was 18 Oct. 's mor gens half 7 in het huis van de ver moorde vrouwen gekomen. Hy vond daar getuige A. Hofstede. De buitendeur stond aangedrukt, die was met geweld opengerukt, de haak hing er by. De binnendeur stond ten deele open. Er waren versche sporen van het geweld zichtbaar. In het eerste vertrek lag een oude vrouw voor de bedstede, in de kamer links (de deur stond open) voor de bedstede een andere vrouw. Ver schillende kasten stonden opener lag rommel voor. Getuige Peter verklaarde als v. d. Peyl. Evenzoo getuige Beek man, die voor de woning een masker en een wit doekje had gevonden. Peter had een fleschje met chloroform ontdekt, De gemeente-veldwachter Sminck, die Emmer had rondgeleid in de woning, toen hy als verdachte was gearresteerd, verschafte verschillende gegevens. Ten slotte werd Emmer gevraagd, hoe hy aan die krabben kwam. Dit wilde hy niet vertellen. Hy was niet gekrabd door de vrouwen in Houtdorp, wél door een vrouw. De officier van justitie noemde het optreden van Emmer een afschuwelyke comedie. De officier zal de smerige houding van Emmer niet in details uit rafelen, doch wyst alleen óp de leugen achtigheid van diens persoon. De officier meent een zware straf te moeten eischen, en wel 15 jaar gevangenisstraf. Uitspraak 22 Juni. De pleiter van bekl. drong op vry- spraak aan, doch de officier bleef by zyn eisch' en repliceerde uitvoerig. Daarna ving de zaak aan tegen de andere moordenaars, de 34-jarige Dyk slag en de 32-jarige De Graaf, die geboeid binnengeleid werden. Beide misdadigers maakten een zeer ongunstigen indruk, hebben reeds gezeten en ontkenden ooit in Houtdorp te zyn geweest. Een der verdedigers wenschte Emmer niet als getuige te willen hooren, sub sidiair niet onder eede te willen hooren. By de voortzetting der zaak verklaarde de bekende getuige Gerber, dat hy Dyk slag en de Graaf niet keDde. Emmer wel. Toen hem bekend werd dat het op een moord uitliep, trok Gerber zich terug. In een ander geval zou hy misschien wel te vinden zyn. Op een gegeven moment krygt Gerber een zenuwtoeval en schreeuwt dat hy met de zaak niets te maken heeft, dat hy geen verrader is, etc. etc. In hoogst overspannen toe stand wordt hy weggeleid. Eenige getuigen verklaren Dykslag in diens huis te hebben gezien in den be- wusten moordnacht. Ook wordt verklaard, dat de Graaf dien zelfden avond is ge zien te Amsterdam. Getuige Emmer, geboeid binnenge bracht, verklaarde gesterkt te zyn in zyn gevoel van onschuld en biyft by hetgeen hy heeft verklaard. Hy was door Dykslag en De Graaf onder sug gestie gebracht. Toen de president vroeg wat ze Emmer dan hadden gedaan, ant woordde deze: „Als ik niet toegestemd had, hadden zy my denzelfden nacht van kant gemaakt!" De officier van justitie verklaarde hierna het volgende: „Getuige Emmer heeft lang genoeg gelegenheid gehad om over zyn getuigenis na te denken. Spr. ia er van overtuigd, dat hy een valsche getuigenisheeft afgelegd en vraagt opmaking van proces verbaal van be klaagde Emmer's verklaring, dat hy In den bewusten nacht niet te Houtdorp geweest is. Spr. vraagt hierom wegens meineed rechtsvervolging van Emmer en schorsing dezer zaak tot nader on derzoek. Bekl. Emmer verklaart in een nieuwe i eohtsvervolging geen mond open te zullen doen. De verdediger zette zich met kracht tegen de schorsing, niet uit sympathie voorbeklaagde, maar omdat beide be klaagden door Emmer op het dwaalspoor worden gebracht. Spr. neemt Emmer niet ernstig. Nadat de rechtbank zich eenigen tyd in de raadkamer terugtrok deelde de president mede, dat geen termen aan wezig waren om aan het verzoek van den officier van justite tot schorsing te voldoen. De officier van justitie begint hierna zyn requisitoir. Spr. betoogt, dat er voor de rechtbank geen reden was om bekl. Emmer niet te hooren als getuige, nadat hy 8 maanden geleden bekend heeft en op de rechtszitting alles ontkent. Zijn rechtsverklaring blyft door zyn getuigen verklaring onaangeroerd. Alles heeft medegewerkt om wat In de instructie tegen hem is aangevoerd, te staven. We hebben de verklaring gehoord van de getuigen, den caféhouder, van de men- sohen by de pomp te Laren en van de getuigen te Amsterdam. Niet alles kan fantasie zyn. Er moet een grond van waarheid bestaan. Op de getuigenissen is dan ook rechtsingang verleend. De meening van spr. is nog steeds niet geschokt, dat twee daders van den gruwelyken moord te Houtdorp zitten. Wel is het bewysmateriaal er dezen dag niet sterker op geworden. Wanneer de rechtbank ook maar eenigszins is ge schokt in de meening over de bekl. kan een ruim bewys voldoende zyn. Wanneer men uitschakelt de verklarin gen van Emmer, dan kan de verdediger vragenWat biyft er dan over van de andere getuigenverklaringen Aanwij zingen zelf als het geen direct bewys ls kan toch leiden tot een bepaalde conclusie. De beklaagden zullen niet vry uit zonder smet of blaam kunnen gaan. De getuigenis van Emmer kan niet als bewys worden aangevoerd. Het gaat spr. aan het hart personen van wien men overtuigd is dat zy schuldig zyn, vry uit te laten gaan. Om dit te voorkomen zou men alle pogingen in het werk stellen. De verschillende getuigenissen afzon- derlyk genomen zyn geen aanleiding voor verdenking van moord. Het vinden van de lappen in den mond van een der vrouwen in het huis van Dykslag geeft meer te denken. Dat maakt, dat bekl. nooit vry uit zou kunnen gaan zonder verdenking. Men zal moeten toe geven, dat iemand die onschuldig is, niet zal nalaten ook aan den rechter commissaris terstond zyn alibi op te geven. Het alibibewys is veel te laat gekomen. Volgens verdediger juist op tyd. Het niet willen geven van inlichtingen omtrent de afkomst van het geld, werkt ook twyfelaehtig. Ten slotte vraagt de officier van justitie wegens gebrek aan bewys vryspraak en onmiddellyke invryheidstelling van beide beklaagden Dykslag en De Graaf. De verdediger vroeg dringend vry- raak met onmiddellyke invryheid stelling. Onder doodsche stilte volgde de uit spraak. De rechtbank weigert om aan het verzoek tot onmiddellyke invryheid stelling te voldoen. Uitspraak Donderdag 29 Juni. ONDERWIJS. Geklaagd voor het diploma Boek houden van de Vereeniging van Leeraren bij het examen, dat in Juni gehouden is de "heer C. J. Tanis te Kapellen Op de voordracht voor onderwij zeres aan de O. L. S. te Dreischor ko- 'men voor de dames E. Koeman te Ril land, L. Corné te Middelburg en J. A. v. Duin te Rotterdam. SPORT. (DREISCHOR, 16 Juni. D.V.V. I te Drei schor—Z.F.C. I te Zonnemaire 16—0. VAN HEINDE EN VER. Zondag hebben in Pruisen alle klokken een half uur geluid ten teeken van rouw om het verlies van Opper- Silezië. j De Chineesohe stad Kanton is door een der strydende groepen bezet. De arbeidsraad van de Amerikaan- sshe spoorwegen kondigt loonsverla gingen voor het meerendeel van het personeel aan tot een bedrag van 27 millioen dollar per jaar. j Het Amerikaansche Departement van de Schatkist heeft een bepaling uit gevaardigd, waarby verkoop van sterken rank aan boord van Amerikaansche sohepen buiten de territoriale zöne ge oorloofd is. De verkiezingen in Ierland zyn in vollen gang. Gewapende mannen dron gen het centrale stembureau te Dublin )innen, en namen alle documenten en stembrief es in beslag. De Belgische minister van binnen- landsche zaken heeft een verbeterde statistiek uitgegeven van de Belgische bevolking, daar in de uitgave van eenigen tyd geleden fouten waren geslopen. België telt met inbegrip van Eupen en Malmedy 7,462,455inwoners 3,670,862 mannen en 3,791,593 vrouwen. De uittocht van Russische arbeiders uit de communistische party sohynt den laatsten tyd een epidemisch karakter aan te nemen. In het vliegkamp by Asch (Belg.) zyn drie vliegtuigen neergestort. Twee vliegers zyn gedood en één ernstig ge wond. Volgens den Duitschen draadloozen dienst melden bladen te Boedapest, dat op verzoek van den Zuid-Slavisohen gezant te Parys, Prins George van Servië, broeder van den koning Alexander, als gevaarlyk zenuwziek in een inrichting te Parys is opgenomen. Volgens de Times heoft de Vesuvius die reeds sedert eenige maanden onge woon actief was, Woensdagavond bepaald onrustbarende werking aan den dag gelegd. Er werden heel vat steenen en lava opgeBpuwd. Ze kwamen echter niet buiten de monding van den krater. In het dorp Pierre Laye (dep. Seine-et-Oise) zyn 200 inwoners onder vergiftigingsvorschynselen ziek gewor den na het eten van gebakjes, afkomstig van één banketbakker. Vyf der ver giftigden zyn reeds gestorven, terwyi van vyf anderen herstel is uitgesloten. Volgens de Vosstsche Zeitung heeft de Sowjetregeering een officieel bericht over den gezondheidstoestand van Lenin verspreid, volgens welk de voorzitter van den raad van volkscommissarissen' lydt aan ernstige uitputting, waarvan de gevolgen nog verzwaard zyn door een bloedvergiftiging. Lenin mag zich ten minste tot het najaar niet met de staatszaken bezighouden. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der redactie). Copy wordt niet teruggezonden. Mijnheer de Redacteur! Mag ik naar aanleiding eener mij gedane vraag opmerken, dat de vergadering aanet. Woensdagavond openbaar is en dus voor ieder toegankelijk. De rede, die de heer Idenburg gewoonlijk houdt, is echter hoofdzakelijk alleen bestemd voor geestverwanten, d. w. z. voor allen, die de autoriteit van Gods woord erkennen. Er wordt geen debat gegeven en geen vragen gesteld of zoo iets. Wie komt zal alleen de rede van dhr. Idenburg hooren, die altijd zeer principieël is. Ik meld dat om teleurstelling te voor komen. Dankend voor de plaatsing, Uw dnr. D. MULDER, Voorz. a.r. Kies ver. Zibeikzbe, 19 Juni 1922. TELEGRAMMEN. DEN HAAG. Hedenochtend verluidde in conferentiekringendat de prelimi naire conferentie, die Vrydag verdaagd werd tot hedenmiddag ter instelling van de niet-Russische commissie, voor het geval alle landen hadden kennis gegeven van de al of niet geneigdheid om zitting te nemen in de ingestelde oommissie, die daarna zou verdaagd worden tot morgenochtend, zou be doeld zyn als een hoffelykheid tegen over Frankryk, welk land in verband met het bezoek van Poincaré aan Londen, haar antwoord nog niet heeft kunnen kenbaar maken. Wy meenen te weten, dat de hoofden der verschillende delegaties zich met dit kort uitstel vereenigd hebben. Intusschen zal de conferentie hedenmiddag byeen- komen, doch uit den aard der zaak nog geen definitieve beslissing nemen. Verder verluidt, dat tot hedenoehtend 22 staten, w.o. België, zich bereid ver klaarden in de niet-Russische commissie zitting te nemen. Naar wy vernemen zou de oud gouverneur-generaal van Ned.-Indië mr. J. P. graaf Van Limburg Stirum ernstig in aanmerking komen voor den poBt vaD gezant te Kaïro. BERLIJN (V.D.) De garantieoommissie Zondag uit Parys vertrokken, is te Ber- lyn aangekomen. Waarsohyniyk zouden de voorloopige besprekingen met de Beriynsche autoriteiten reeds heden aan vangen. LAREN (V. D.) Zondag is alhier een motorryder uit Baarn door een vraoht- auto aangereden en onmiddellyk gedood. HAMBURG (V. D.) Van de personen, die zich Vrydag aan boord van het gekenterde Braziliaansche stoomschip „Avare" bevonden, worden nog omstreeks 40 vermist. Duikers hebben den geheelen Zondag onafgebroken naar slachtoffers gezocht, doch tot nu toe geen enkel lyk in het schip gevonden. HAMBURG (V.D.) Zondagavond 8 uur is een aanslag gepleegd op den stads- afgevaardigde Baklemann. Een geworpen handgranaat vernielde een geheel venster van diens huis. COBLENZ (V.D.) In den loop dezer week zullen de Fransche troepen een deel der Amerikaansche bezettin gstroepen in Coblenz en omstreken vervangen. MARKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 19 Juni. GRANEN. Bin- nenl. geen noteering. Buitenl. kalm. Meel f 18. Maïs f170 a f 171. Haver f 11,20 a f 11,30. Zaden. Lijnzaad, voer f22 h f 23. Karwijzaad f62 a f66; Kanariezaad f 20 a f 21Maanzaad f 78 a f 80; Bpekweit f 17 Mosterdzaad (bruin) f 30 a f31; (geel f 30 ia f 33 p. 100 kg. Eieren f 7 a f 8,75; Aardap pelen: Westl. zand- f 9,50 f 10,50; Poters f a f 7; (Due of Yorkis f 7 a f 8; ©ra vo's f5 a f8; Red-Star f8,50 a f9,50; Malta Springs 28 a 30 ct. per kilo. Vlas. Aanvoer 1500 K.G. blauw, fl,40 a f 1,80 23000 K.G. Groninger f 1,40 a f 1,90; 2200 K.G. geel fl,40 a f 1,90; 1400 K.G. wit f 1,30; 5000 K.G. dauwrood, geen notee ring. VEE. Aanvoer 434 runderen, le kw. i 1,35 a f 1,40, 2e f 1,15 f 1,25, 3e f 0.95 a f 1,05, handel matig; 478 kalveren, le kw. f 1,65 f 1,75, 2e f 1 a f 1,25, 3e f'0,75 a f 0,90, weinig handel; 1014 scha pen of lammeren, le kw. f0,70 a f0,80, 2e f 0,50 a f0,60, 3e f 0,40, lammeren f14 a f22, redelijk; 840 varkens, le kw. f 0,92 f 0,96, 2e f 0,86 f 0,90, 3e f 0,78 f 0,84, lichte f q,80 f 0,90, handel nta- tig, terugloopend. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt, naaf. waarnemingen verricht in den morgen van 19 Juni. Hoogste barometerst. 771.0 te St.-Mathieiv. Laagste 740.0 te Seijdisfjord. Verwacht tot den avond van 20 Juni: 'Zwakke tot matige, zuidwestelijke tot westelijke wind, zwaar bewolkt met tij delijke opklaring, waarschijnlijk eenige regen in het noorden, in het zuiden wei nig of geen regen, iets warmer. CORRESPONDENTIE. ST.-ANN ALAND. Uw ingezonden stuk i: te persoonlijk. De Redactie. GEBOREN: QERRIT TREODORUS, Zoon van D. DEKKER en P. M. DEKKERPanxow. Zierikzee, 17 Juni 1922. Donderdag a.s. hoopt onze Stad genoot, JACOBUS KELEMAN, den dag te herdenken, waarop hy 60 jaar wordt. Een Stadgenoot. Zoo de Heere wil en zy leven, 2 J hopen onze geliefde Ouders, Be- huwd- en Grootouders, 2 HlTIBRECIiT VERMAAS 2 en Z NEELTJE v. d. BERGE, Z Z op Dinsdag 20 Juni, hunne J 45-jarlg© Ëchtvereeniglng te Z herdenken. J Anna-Jacobapolder. J. VERMAAS. e J. J. VERMAASv. d. Zandk en Kinderen I. H. v. d. HAVE—Vermaas. P. A. v. d. HAVE. Z J. C. GOUDZWAARD—Vermaas A.GOUDZWAARD en Kinderen. 's-Gravenhage. J P. NELISSE—Vermaas. J o W. NELISSE en Kinderen. Z J. C. AARNOUDSE—Vermaas. 2 o C. AARNOUDSE en Kinderen Z A AARNOUDSE—Vermaas. J. AARNOUDSE. Z A. E VAN NOORTVermaas. 2 A. VAN NOORT en Kinderen. Z N. VERMAAS en Bruidegom. 2 M. PLEIZIER—Vermaas. 2 W. PLEIZIER en Kinderen. E. A. VERMAAS. 's-Gravenpolder. C. A. v. D. SANDE—Vermaas. Z A. W. v. d. SANDE. z Zoo de Heere wil en zy leven, hopen onze geliefde Ouders, Be- 2 huwd- en Grootouders, CORNELIS v. d. MAAS en ADRIAANTJE STOUTEN, a op Donderdag 22 Juni a.s., hunne a Z 50-jarig© Ëchtvereeniglng te a herdenken. a Oosterland, Juni 1922. 2 Behuwd- en Kleinkinderen, a Heden overleed, onze lieve Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, in leven oud Ryks-Ontvanger in den ouderdom van ruim 75 jaar. Zierikzee, 19 Juni 1922. Wed. M. HUVERS—de Buizonjé. 's-Hertogenbosch. M.. J. VAN HERWERDEN— Huvkbs. D. J. V. VAN HERWERDEN. Rotterdam. P. A. VAN HERWERDEN— Hüvkrs. J. A. VAN HERWERDEN. Vli$8ingen. J. Z. BOS. M. BOS—VlLSTERMAN. Zierikzee. J. R. C. BONGERTMAN—Bos. J. BONGERTMAN en Kleinkinderen. Zy, die gedurende de vacantie hun Weensehe pleegkinderen by zich wen- schen te hebben, kunnen zich onder toezending van f 5,tot f 10,voor reiskosten, tot uiterlyk 22 Juni opgeven by Mej. J. HIOOLEN, Lange Burg C 85, Middelburg. Vergadering WOENSDAG 21 JUNI, 'savonds 8 uur, in „Concordia", benedenzaal. De Geitenfokvereeniging te Poortvliet vraagt een tegen 1 Juli. Adres D. W. KESTELOO.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1922 | | pagina 2