Rijksnormaallessen - Zierikzee. Al deze personen zyn door het hoofd- stemburean benoemd verklaard. Voor de af deeling Groot bedryf wer den candidaat gesteld de 17 volgende heerenP. F. Auer te VlissingenW. Bosman te MiddelburgC. Boudewijnse te Middelburg; J. Enzlin te Zierikzee M. van Harmeien te Ierseke; A. J. van Heel te Goes; J. A. Heijse te Middel burg; A. Jeronimus te MiddelburgTj. B. E. Kielstra te GoesM. Laernoes te Vlissingen; J. C. E. Massee te Kloe- tingeJ. G. van Niftrik Jr. te Vlissin gen L. J. Polderman te Vlissingen; Jos van Kaalte te VlissingenC. A. Schulte KoudekerkeA. C. de Vos te Middel burg en J. J. Witkam te Goes. Voor deze afdeeling zal derhalve een stemming moeten plaats hebben. Als datum daarvoor is door 't hoofdbestuur bepaald Woensdag 3 Maart a.s. LANDBOUW EN VEETEELT. THOLEN. Door den heer C. Zwager man werd alhier Dinsdag j.l. in het ,Hof van Holland" een lezing gehouden voor de Vereeniging van Oud-leerlingen der Huishoudkunde afdeeling Tholen. Mej. Veldkamp uit Groningen leidde den spreker in. Deze hield daarop een met aandacht gevolgde rede over de Melk en de Melkery, waarna aan het einde het gesprokene met lichtbeelden werd verduidelijkt. Spr. adviseerde den melkveehouders voedert uw vee nooit eenzijdig. Geeft het altijd, als u 't hebt, veel hooiwerkt met het voeder niet altyd op de groote hoeveelheid melk, doch zoekt steeds de kwaliteit der melk en het melkvee te verhoogen. Ook spoorde de spr. aan tot zindelijkheid van vaatwerk, aan handen en aan kleeren en eindigde met tal van lichtbeelden te vertoonen, die ons overtuigden van het groote nut der ge houden lezing. Mej. Veldkamp was zeker de tolk der aanwezigen, toen zij den heer Zwagerman dank zegde voor zijn nuttige lezing. RECHTZAKEN. Persdelict. Naar de N. Ct. verneemt, heeft de heer H. P. M. Verlinden tegen de uitgeefster van het dagblad De Avondster te Bergen- op-Zoom een civiele actie tot betaling van een schadevergoeding van f 10,000 ingesteld wegens het opnemen van een voor hem hoogst beleedigend artikel in het nummer van die courant van Vrijdag 27 Januari j.l. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk BeroepenTe Amsterdam, Dr. S. F. H. J. Berkelbach van der Sprenkel te Haar lem, J. W. P. Ie Roy te Sloterdijk en P. Veen te Utrecht. Aangenomen: Naar Buurse (toez.), C. van Wijngaarden te Voorschoten. Bedankt: Voor Bleiswijk (toez.), J. J. Timmer te Montfoort. NOORDGOUWE. Ds. E. van Meer hoopt Zondag 19 Febr., 's middags om 2 uur, zijn afscheidspreek te houden. Geref. Kerken. Beroepen Te Rozenburg, J. van Hen ten, te Oldekerk. Te Harmeien, A. G. Wolf te Loenen Vreeland. Te Fer- werd, A. J. Fanoy te Oosterzee. Te Warffum, B. Hagenaar te Eestrum. BedanktVoor Sehoondyke, H. de Bruijn te Nieuwendijk (N.-B.) Geref. Gem. BedanktVoor Meliskerke, W. den Hengst te Leiden. VAN HEINDE EN VER, In Los Angelos, de cinema-stad, is (weer een opzienbarende moord gepleegd. Een cinema-directeur, 2ekere Taylor, is in Zijn luxueus verblijf doodgevonden. De ex-keizerin Zita is weer op Ma deira teruggekeerd. Het mond- en klauwzeer breidt zich in Engeland nog steeds uit. De Noorsche kustvaart wordt sterk belemmerd door de strenge vorst. Ver scheidene kuststeden zijn geïsoleerd en tal van stoomschepen zijn ingevroren, zoo 8 bij Arendal. Zaterdag heeft de Berlijnsche ge meenteraad in een buitengewone zitting den financieelen toestand der stad be sproken. Besluiten werden niet genomen, maar uit de bespreking bleek dat de toestand meer dan ernstig is. De „Matin" deelt mede, -dat het aantal huwelijken en geboorten in Frank rijk, dat in 1920 eenigszins toegenomen taras, in 1921 weder aanzienlijk is ach teruitgegaan. Alleen het aantai echtschei dingen is toegenomen. De strenge vorst heeft enkele kleine Deensche eilanden geheel geïsoteerd, waardoor men vreest dat daar gebrek aan voedsel heerschl. Pogingen om die eilanden te bereiken bleven tot heden vruchteloos. Achttien studenten aan een univer siteit in Mississippi zijn van die instel ling verwijderd omdat zij aan eerste jaars het hoofd hadden kaalgeschoren. De burgemeester van Antwerpens- voorstad Rerehem, is gearresteerd we gens fraude. Oorzaak speculaties. Bij een spoorwegongeluk op den Burialspooorweg in Japan, veroorzaakt door een lawine, zijn 110 personen ge dood en vele gewond. Een bericht uit Tripoli meldt dat daar een opstand is uitgebroken tegen het Italiaansche gezag. De conferentie te Washington is, na het houden eener slotredevoering door president Harding, voor onbepaalden tijd verdaagd. Zondag Zijn te New-York Weer 1500 nieuwe gevallen van griep en longont steking voorgekomen. Naar de Servische bladen uit Skoe- tari vernemen, is de Albaneesche mi nister van binnenlandsche zaken, Aimed Bey Mati, vermoord. Sarah Bernhardt, die zich thans te Parijs bevindt, maakt zich gereed voor een reis naar Amerika. Bij de huwelijksplechtigheden van prinaeB Mary van Engeland zullen geen buitenlandsche vorstelijke personen wor den genoodigd. Uit Boekarest wordt geseind, dat 18 inwoners van het Roemeensche dorp Petronani gedood zijn in een gevecht met wolven, die het dorp overvielen. De Karolische troepen hebbeD een nederlaag geleden, sedert de Sovjet troepen versterkt zijn. Duizenden vluchten de Finsche grens over. Generaal De Wet is op staatskosten begraven. De Perzische plaats Tabris is door de kozakken verlaten en door de Perzen veroverd. Onder het opschrift Sammy en Gretchen" meldt Le Journaldat in 1921 niet minder dan 239 huwelijken gesloten zyn tusschen soldaten van het Ameri kaan sche bezettiogsleger en Duitsehe meisjes. De stad Berlijn lijdt ernstig onder de staking. In de Ziekenhuiaen zijn eenige zieken gestorven ten gevolge van het ontbreken van water eD melk. Vele bakkeryen kunnen geen brood leveren. Een aantal kleine bedrijven zijn stop gezet. Te Richmond (Virginia, V.S.) is het Lexington-hotel door brand verwoest. Van de 72 gasten worden een aantal vermist. Drie lijken zijn gevonden en vyf en twintig zijn met ernstige ver wondingen in het ziekenhuis opgenomen. Volgens het Hbld heeft de Reichs- gewerksehaft in Duitschland de verze kering gegeven, dat zij, nu de rijks kanselier namens de ryksregeering toezegging heeft gedaan, dat bij onmid- dellyk eindigen der staking van disci plinaire maatregelen zal worden afgezien, nog heden (Dinsdag) avond de staking geëindigd zal verklaren. (Zie telegram). Er is in Frankrijk, in de tunnel van Faugères, weer een moord in den trein gepleegd. De sous-chef van het station Béziers, die van verlof' terug keerde, was het slachtoffer. Men heeft zijn lijk uit den trein geworpen. De Duitsehe Rjjksdag is ondanks de staking Dinsdag bijeengekomen. Dinsdag heeft de Engelache koning de nieuwe parlementszitting met een troonrede geopend. Het mond- en klauwzeer vertoont zich thans ook in Ierland. Een Russische roode bende heeft in Noord-Finland een Zweodsche neder zetting geplunderd. De Zwitsersohe Nationale raad heeft met 107 tegen 34 stemmen een anti revolutie wet aangenomen, die ook voor bereiding tot onlusten tegen het staats gezag strafbaar stelt. Het derde proces Fatty" zal 13 Maai t beginnenook de tweede jury kon niet tot overeenstemming komen. VERSCHILLENDE BERICHTEN. De versmade jongeling. Van K. uit Best ::ou Zaterdag in het huwelijk tre den met een meisje uit St.-Oedenrode, doch was niet op appèl, naar hij later aan de bruid verklaarde, omdat de weg te glad was voor zijn ouden vader, die als getuige n ee moest komen. Na heel wat verwij te van de zijde der bruid. Werd tenslotte besloten, dat men Woens dag zou troi.wen. Toen nu echter de bruidegom kwam, weigerde bruidje hard nekkig mede naar het raadhuis te gaan, zoodat de versmade jongeling onverrich ter zake naar Best kon terugkeeren. Eminen's financiën. In de eerste ver gadering van den raad der gemeente Em- men in 1922 heeft burgemeester Kootstra een rede gehouden om den toestand der gemeente te schetsen. Voor bestrijding der werkloosheid is f 953,786 in 1921 uitgegeven, waarvan f 47,689 voor reke ning der gemeentekas komt. De rekening 1920 had een nadeelig slot ad f 267.832. De uitgaven der gem. begrooting 19?:' overschrijden de inkom sten met f 282,906. Ameland geïsoleerd. De Ned. Gist- en Spiritusfabriek heeft een vliegtuig van de Kon. Luchtvaart-mij. gehuurd voor het vervoer van gist uit Amsterdam naar Ameland. Door 't ijs gezakt. Maandagavond zijn te Rotterdam eenige jongens, niettegen staande de waarschuwingen van de poli tie, door het zwakke ijs op den Schiedaml- schen Singel gezakt, waarbij een hunner verdronk. Redder bestolen. Op den Schiedamschen- singel te Rotterdam is Maandag een acht jarige scholier door hel ijs gezakt. Hij is met behulp van een ladder door den magazijnbediende W. gered. Deze had zijn winterjas uitgetrokken, in de zakken waar van een bouffante en een paar handschoe nen zaten en gaf deze zoolang aan een omstander om te bewaren. Die man heeft zich, terwijl de magazijnbediende den jon gen hulp bood, met de jas uit de voeten gemaakt. rabrieksongeluk. Op de werf van den heer Sunderman, te Zwijndrecht, is, naar de Dordr. Crt. meldt, de 27-jarige L. S., die bij het knippen van staven ijzer per ongeluk een staaf hard staal had gegrepen, door afvliegende stukken tegen het hoofd getroffen. Hij was dadelijk dood. Moord. Er wordt vermoed, dat de dader van den aan den Essenburgsingel te Rot terdam op den koopman H. B. gepleegden moord, een student is. Dit zou dezelfde persoon zijn, die zich 's avonds aan de woning van H. B. vervoegd heeft om hem te spreken en hem daar later ook gespro ken heeft. Deze student heeft uit Leiden de vlucht genomen in de richting van Duitschland. Als verdacht van medeplichtigheid is de broeder van den geviuchten student, een 18-jarig kantoorbediende, aangehou den. Men is te weten gekomen, dat deze kantoorbediende geld aan den vermoor den koopman geleend heeft, dat hij hem bedreigd en gezegd zou hebben als je mij niet terugbetaalt, schiet ik je oVerhoop. Ellpis om dé maan. Uit Katwijk bericht men aan Eet Vad. dat een merk waardig luchtverschijnsel Zaterdagavond om de maan zichtbaar was, n.l. een ei-vormige kring met een korten staart in het Z -W. Geruimen tijd bleef dit verschijnsel zichtbaar. De Griep. In het vissohersdorp Volcn- dam doen zich zeer veel gevallen van griep voor, ook onder de zuigelingen. In de afgeloopen week zijn zes kinderen beneden het jaar aan de ziekte gestorven. Arm kind. De 20-jarige dochter van den landbouwer T. te Wierden, die alleen over een binnenpad naar huis ging, kwam te vallen en brak het been boven den enkel. Daar het reeds donker was en zij op herhaald geroep geen antwoord ontving en niemand het pad passeerde, is zij volgens de Tel. op de knieën naar de naastbyzynde boer derij van C. gekropen, die wel 500 meter verwijderd lag van de plaats waar het ongeval gebeurde. De knieën waren geheel stuk. Vandaar moest zij direct overgebracht worden naar het Zieken huis. Zware brand. Dinsdagavond heeft te Amsterdam in de Jodenbreestraat een buitengewone zware brand gewoed, die een heel complex huizen in de asch legde. De brandweer had Jeen buiten gewoon zware taak. Door de felle vorst sprongen telkens slangen, terwijl de asphaltbestrating een ijsveld geleek. Om half tien was de brand gebluscht. Een groot magazijn van meubelen en een opslagplaats van inboedels brandde geheel af. De materiëele sohade is groot. TELEGRAMMEN. ROTTERDAM (V.D.) De gearresteerde kantoorbediende C. B. (zie Verschillende Berichten) heeft bekend den moord op den heer B., op den Esschenburgsingel gepleegd te hebben. Hij wenschte hem uit den weg te ruimen, omdat de koop man B. wist, dat C. Bt f 1500,— ver duisterd had. Zijn medeplichtige is voort vluchtig. BERLIJN (V.D.) De rijksvakvereeniging van de Duitsehe spoorwegarbeiders heeft Dinsdagavond aan alle districtsorganisa ties telegrafisch bericht, dat de spoor wegstaking terstond moet worden be ëindigd, zloodat dus op een hervatting Van dien arbeid op heden kan worden gerekend. Volgens overeenkomst zulien geen strafmaatregelen worden genomen, Wegens stroomgebrek worden van uit Berlijn geen telegrammen verzonden. Indien de staking der stedelijke arbei ders niet vandaag afloopt, moet wor den gerekend op algeheele staking van het telegraaf- en telefoonverkeer in Ber lijn. BRUSSEL (V.D.) Volgens de „Libre Belgiqué" zouden de onderhandelingen over een Britsch-Fransch garantieverdrag zijn verbroken als gevolg van meenings- verschillen tusschen Londen en Parijs. INGEZONDEN STUKKEN. (Buiten verantwoordelijkheid der redactie). Copy wordt niet teruggezonden. Geachte Heer Redacteur! Beleefd verzoeken wij U een plaatsje in Uw geëerd blad. De Tweede Kamerver kiezingen staan voor de deur. Wij lezen thans van candidaatstellingon in verschillende partijen, doch wat hooren we van den Vrijheidsbond. Zeker, wij hebben gelezen, dat deze zich heeft geconstitueerd, zjjn program in elkaar heeft gezet. Nu zal binnen eenige dagen men zyn candidaten stellen in de verschillende districten. Doch met de voor bereidingen hiervan is het zoo stil, men hoort er haast niets van. Moet dit alles zoo voort gaan, moet niemand eens zyn meening open baren? Gelukkig lezen we met genoegen in de Middelb. Ct. van 31 Januari j.l. een ingezonden stuk van den Heer B. te H., waarin hjj bepleit het nut van een landbouw- specialiteit voor ons district. Wordt dat zoo maar voor kennisgeving aangenomen? Moet dit niet ernstig worden overwogen? Me dunkt, zeer zeker; met kracht moet hiervoor wor den gewerkt. We moeten nu eens gaan op komen voor onze belangen, de belangen van het platteland. Zeelands bewoners met hun hoofdstad Middelburg zijn geheel en al af hankelijk van het wel en wee van het platte land. Onze provincie dus staat en valt, naar mate deze welvarend is of arm. Wy moeten afgevaardigden, die kennen en voelen het wel en wee van het platteland niet alleen, maar die ook opkomen met alle kracht die in hen is, voor het welzijn van dat platte land. Wy kiezers, wy gevoelen onze achteruit stelling bij de groote steden, iie maling aan ons hebben; die groote steden, die onze be- laetingpenningen opslokken. Alleen dan wordt over ons gedacht, als zij om onze centen komen, daarvoor, en daarvoor alleen, zijn wij goed genoeg. Doch bedenkt; de malaise in den landbouw is er en steeds vraagt men ons grooter offers. Wij weten nu hoe men in groote steden over ons denkt. Een zekere Dr. v. d. Linden heeft, het ons zoo omwonden in de N.R.Ct. ge- zegd in een artikel voor 't behoud van den Zomertijd. „De Landbouwers werken in hoofd zaak voor den stadbewoner, niet wij voor hen" •n „de Landarbeiders, die arbeiden ten be hoeve van ons. hebben zich daarnaar te richten''. Dus wij zyn hun nederige dienaars, hun slaaf! Verder beweert die „beschaafde mijnheer'', dat wy onbeschaafd en conservatief zijn en „de groote steden zijn de centra van beschaving". Wat die beschaving in de groote steden betreft, wil ik ieder buitenman ver zoeken het pand Coolsingel 28, waar men de gevolgen ziet van de beschaving der groote steden. Dat is iets den buitenman onbekend. GelukkigLaat men in die steden 3 uur vroeger gaan slapen en 3 uur vroeger op staan, dan zal dat de zedelijkheid bevorderen enmen heeft geen zomertijd meer noodig. Yrijheidsbonders bedenkt, dat er nog platte landers-, Christelijk-Historische en andere partyen bestaan, die misschien op hun getij visschen. Boven op de groslijst moeten namen van mannen worden geplaatst van wie bekend is, dat zij pal staan voor de belangen van het platteland, mannen die op dat gebied hun sporen hebben verdiend. Wy vernemèn bij geruchte, dat men op Schouwen en Duiveland dat begrijpt. Te Zierikzee toch moet op hun vergadering (cler Vrijheidsbonders) mannen genoemd zyn, wier namen ons welgevallig in de ooren klinken. Zyn wij goed ingelicht, dan werden met algeheele instemming genoemd ter aanbe veling no. 1 K. Cz. de Boer, lid der le Kamer, die een eventueele candidatuur aanvaardt, verder de heeren A v. d. Weijde, lid van Ged. Staken van Zeeland, W. Kakebeeke, J. W. v. Oeveren, het eerste Kamerlid Mr. Fokker en andere. Laat. men in geheel Zeeland overtuigd zijn, dat wy dezen weg opmoeten en laat het be stuur van den Vrijheidsbond begrijpen, dat zy dan alleen steun hebben van de kiezers op het platteland, die vrijzinnig denken. U, mynheer de Redacteur, dankend voor de plaatsruimte. Het Bestuur der vrijzinnige Kies- vereeniging te Dreischor. MARKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 7 Febr. Ter veemarkt waren heden aangevoerd205 paarden, j 3 veulens, 1362 magere runderen, 612 J vette runderen, 280 vette kalveren, 1099 nuchtere kalveren, 118 graskalveren, 100 schapen of lammeren, 94 biggeD, 9 bokken of geiten, 44 overloopers. Prijzen per 1/i kilo Koeien van 40 ets. tot 57i'o—75 ets.ossen van 50 ets. tot 57 Vs70 ets.stieren van 45 ets. tot 50—57l/j ets.kalveren 65 ctB. tot 85—105 ets. Pryzen per stuk van mager j vee melkkoeien f 300— 620kalf koeien f 450—630; stieren f 275—480; pinken f 175—280graskalveren f 75—140 vaarzen f190 -325; paarden f400—550; slachtpaarden f 100—225biggen f 10-20 dito per week f2—3; hitten f200—300; fok nuchtere kalveren van f 2540; slacht nuchtere kalveren van f 10—20. j N. V. Rotterd. Cons. Veiling Weena- 1 plein. Aanvoer 70,000 eieren. Kip- f 13—16, dito klein f 11—12, eend- f 13—13,50. Zeeuwsche en Zuid-Hollandsehe Ajuin. Wegens het slechte weer van de vo rige week zyn er geen noemenswaardige aanvoeren te vermelden. Slechts kleine partytjes werden aangevoerd die tot zeer hooge prijzen voor het binnenland plaat sing vonden, maar de aanvoeren waren te klein en de kwaliteit te varieerend om een marktwaarde te kunnen vast stellen. Financieel Nieuws. GKBOHEN: MAARTEN OLIE VIER, Zoon ren H. VAN DALSEN en M. M. VAN DALSEN—Haksk. Haamstede, 5 Fcbruuri 1922. GEBOREN: NEELTJE ADRIANA, Oochlor ran P. VAN BEVEREN en N. VAN BEVEREN— Bij de Vaate. Zierikzee, 6 Febrnari 1922. J. L. VAN GASTEL en T. L. VAN GASTEL-Vis, geren kennis ran de geboorte ran hun Zoon MARINUS. .Stadwijk", 6 Februari 1922. Bears ran Amsterdam. 7 Fabrnari. BTAAT8LEENINGEN. NEDERLAND. V.K. Heden j N.W. 8. obl. 1918 f 100 5 90'/i, 90»/, N.W. S. obl. 191S - 500 5 89 89%, N.W. S. obl. 1918 - 1000 5 85'/, 85'/, N.W. S. obl. 1919 - 100 5 91%, 91»/u N.W. S. obl. 1919 - 500 5 91%, 91 N.W. S. obl. 1919 - 1000 5 90'/, 90% N.W. S. obl. 1916 - 100 4i/i 831/, 84»/, N.W. S. obl. 1916 - 500 41/, 83V, 83»/1# N.W. S. obl. 1916 - 1000 41/, 84 83"/,, N.W. S. obl. 1917 - 100 41/, 80% 82»/, N.W. S. obl. 1917 - 500 4'/, 801%, 80n/u N.W. S. obl. 1917 - 1000 41/, 77'/, 77'/, N.W. S. obl. 1916 - 100 4 781/, 78l/s N.W. 8. obl. 1916 - 500 4 77'/, 76V, N.W. 8. obl. 1916 - 1000 4 75% 75% N.W. 8. obl. - 1000 3 59 59»/, N.W. 8. oert. - 1000 3 58"/,, 59% N.W. 8. oert. - 1000 2 7, 50'/, 59'/, BULGARIJE. Hypoth. Leen 1892 6 29% Tabakaleenlng 1902 5 28'/, 28", Zegellaanlng 1904 5 28 28'/, Bal.vr. gond bbl. 1907 4'/, 23 25 OOSTENRIJK. Obl. in papiar 5 l'/i zilver 5 IV, B. vr. Kr. Jan./Juli 4 17, Bel. vr. Mel/Nov. 4 PETR.-ONDEBNESUNGEN. Kon. Ned. Petr. f 1000 A. 388 403 Kon. Nod. Petr. R. v. A. Kon. Petr. I 100 O. A. 386'/, 404 Kou. Ned. Petr. R. v. O. A. 387 403 TELEGRAFISCH WEERBERICHT, uedegcrieeld door het Kou. Ned. Meteor. Instituut to De Blldt, naar waarnemingen verricht In den morgen van 8 Febr. Verwacht tot den avond van 9 Febr. zwakke tot matige oostelijke tot zuide lijke wind meest licht bewolkt, droog weer, strenge tot matige vorst. Heden overleed te Leidentot onze diepe droefheid, onze geliefde Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, Vrouwe HERMIN* JOANNA VAN VUUREN geb. 600SSENS, Wed. van den WelEdelegestrengen Heer D. A van Vüüren, in leven Kapitein der Mariniers. Zierikzee, 3 Februari 1922. H. M. OCHTMAN—Van Vüüren. L. OCHTMAN. S. R. H. F. OCHTMAN. Heden overleed, na een lang durig lyden, zaeht en kalm, onze geliefde Vader, Behuwd- en Groot vader, Willem van Dyke Jz., in den ouderdom van 76 jaar en 6 maanden. Oosterland, 6 Februari 1922. C. DE VIN—tan Duke. L. DE VIN. JOH. J. VAN DUKE. A. VAN DIJKEStoütjesdljk. JAN VAN DIJKE. P. VAN DIJKE—de Later en Kleinkinderen. Heden overleed, na een lang durig en smartelijk lyden, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Be huwd- en Grootvader, D. L. VAN DEN BERGE, in den ouderdom van 64 jaar en 9 maanden. Zonnemaire, 7 Februari 1922. Uit aller naam, Wed. D. L. VAN DEN BERGE— tan Almenkerk, Kinderen en Behuwdkinderen. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na een geduldig lyden, onze veel geliefde Echtgenoote, Moeder, Behuwd- en Grootmoeder, DINA RENTERS, geb. TAN BURGH, in den ouderdom van byna 57 jaar. Haamstede, 7 Febr. 1922. L. J. RENTERS. M. VAN DER HAVE—Kenters. J. VAN DER HAVE. A. KENTER8. C. KENTERS—Gelelinse. B. KENTERS. J. KENTERS. Heden overleed mijn geliefde Zuster, DINA VAN BURGH, na een langdurig lyden, in den ouderdom van 56 jaar en 10 maanden. Borgh, 7 Febr. 1922. Wed. JOH. DE GLOPPER- Van Bdrgh en Familie. Heden overleed onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder, mej. c. J. VAN PUTTE-LUIJK, in den ouderdom van 84 jaar en 4 maanden. Stavbnisse, 7 Febr. 1922. Uit aller naam, H. VAN PUTTE. Heden overleed te Scherpenisse, tot onze diepe droefheid, onze ge liefde Vader en Behuwdvader, JACOB SLOOTMAKER, in den ouderdom van 76 jaar en 3 maanden. Tholen, 7 Februari 1922. Zyn bedroefde Kinderen, M. P. DE WITTE. T. DE WITTE—Slootmaker. Aaugifte van Leerlingen, ook voor de Voorbereidende klasse, YÓor 25 Februari 1922, bij den Directeur P. VAN DER HAVE.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1922 | | pagina 7