ADVERTENTIE N. DE ZAAK J M. VAN ZALTB0MMFL. stand waarin de gracht door de aan houdende droogte zich bevond bij den aanvang van het seizoen, gemeend had de contributiegel den niet te innen en de baan ook als ijsbaan niet te kunnen aan bieden aan de leden, werd de vergade ring gesloten. Hedenvoormiddag is op de Nieuwe Haven alhier, een wagen, bespannen met 2 paarden vanj den heer P. v. N. te Zonne- maire, bij 't laden van aardappelen in een aan de kade gemeerd schip, tus- schen den kademuur en 't schip, in de haven gevallen. De wagen werd vernield, doch de beide dieren, voor 't oog onge kwetst, op 't droge gebracht. POORTVLIET. Openbare vergadering van den raad der gemeente, op Vrij dagavond j.l. Tegenwoordig 6 leden; een vacature. De voorzitter opent de vergade ring en houdt een nieuwjaarsrede, waar in hij G.m de leden verwelkomt en hun toeroept moedig en vertrouwensvol voor uit te zien en zich te kwijten van de hun (opgelegde verplichtingen ter bevor dering van het gemeenschapsbelang. Hij hoopt dat het de leden en hem hei niet moge ontbreken aan lust en opgewekt heid. De notulen van de vorige verga dering worden na voorlezing onveran derd goedgekeurd. De voorzitter deelt mede dat ingekomen zijn de navolgende stukken: een procen-verbaal van kasop- neming bij den gemeente-ontvanger op 21 Dec. 1921, waaruit blijkt dat op dien datum in kas was f 8403,18f'; een pro ces-verbaal van kasopneming bij den se cretaris-penningmeester van het weezen- armbestuur, waaruit blijkt, dat op 27 Dec. 1921 in kas was f 5083,64°; een exemplaar der begrooting voor de keu ringsdienst van waren voor het dienst jaar 1922, vermeldende een bedrag vun t' 98000 in ontvang en uitgaaf. Deze stukken worden voor kennisge ving aangenomen. Als eerste punt der agenda is aan de orde het onderzoek der geloofsbrie ven van den heer J. Elenbaas als be noemd raadslid. Nadat een commissie van onderzoek deze stukken in orde heeft bevonden wordt besloten J. Elenbaas toe te laten als lid van den raad. Vervol gens wordt naar aanleiding van een schrijven van Ged. Staten een paar wij zigingen gebracht in de ontvangsten der begrooting voor 1922, t.w. voor. het schoolgeld van de bijzondere schooi een afzonderlijke post te ramen en in ver band met het vervallen van den aftrek, ingevolge art. 9bis der wet van 24 Mei 1897 (St.bl. 156) der post rijksuitkeering met f 1800 te verhoogen. Daarna wordt ter tafel gebracht liet rapport van Ged. Staten betreffende de wenschelijkheid tot samenvoeging der ge meenten op het eiland Tholen. Aange zien dit rapport bij de léden heeft ge circuleerd stelt de voorzitter voor en kele punten in bespreking te brengen en dar aan burgemeester en wethou ders ep te dragen een tegen-rapport sa men te stellen, dat, nadat het bij de leden rond is geweest, in een volgende vergadering vastgesteld zal worden. Hier toe wordt besloten. Thans wordt in behandeling genomen het adres van de directie der N.V. Auto- busdienst Walcheren, welk stuk is onder teekend door den heer Hartman, griffier der staten van Zeeland en den heer Hil- lea, directeur dier Vennootschap, houden de verzoek te willen deelnemen in een op te richten Naamlooze Vennootschap tot hetexploiteeren van een autobusdiens l in het eiland Tholen voor een bedrag van f 3600, ongeveer overeenkomende met !f 2 jper inwoner. Bij voorlezing van dit adres en de daarbij behoorende memorie van toelich ting blijkt dat een bedrijfskapitaal van f 31500 noodig is voor het instellen van een autobusdienst met twee lijnen. De idienst zou moeten worden uitge oefend met nieuwe wagens, die 14 per sonen kunnen bevatten. Voorloopig zou driemaal' per dag heen en weder ge reden moeten worden, waarbij de be doeling zou zijn, zooveel mogelijk verbin dingen te verkrijgen met staatsspoor te Bergen op Zoom. Na ampele bespreking wordt met al- gemeene stemmen in beginsel besloten deel' te nemen in deze nieuwe onder neming tot een bedrag van f 3600, on der voorwaarde echter, dat ook de an dere gemeenten in het eiland Tholen dee? nemen in het aandeelenkapitaal voor een som ongeveer overeenkomende met f 2 per inwoner. Voorts komt in behandeling een adres van het bestuur van de ver- eeniging ter bevordering voor de ver krijging van onroerend goed door land arbeiders alhier, houdende verzoek om een voorschot uit de gemeentekas te mogen ontvangen van ten hoogste f 12650, voor aankoop van 5.3940 H.A. bouwland. In het verzoekschrift werd omschreven deze grond als los land aan de leden dier vereeniging in pacht uit te geven.. Alle leden waren van gevoelen dat dit perceel bouwland, voor enkele weken nog weiland, van zeer slechte kwaliteit is en dat daarom voormelde som voor dat perceel' veel te hoog is en dat op grond daarvan niet overgegaan kan worden tot het verstrekken van een voorschot f 12650 uit de gemeentekas en tot het aanvragen uit 's rijks kas van een voor schot tot een gelijk bedrag. Met algemeene stemmen wordt dan ook om voormelde reden op dit adres afwij zend beschikt. Tenslotte wordt naar aanleiding van een schrijven van Ged. Staten eenige wij zigingen gebracht in de instructie voor de gemeente-vroedvrouw. De vergadering wordt daarna gebinten AANBESTEDINGEN. BROUWERSHAVEN. De uitslag der aanbesteding voor de Landbouwvereeni- ging is als volgt: Zeeuwsche Veevoeder- en Kunstmesthandel, v./h. S. en M. Boo- gerd, Zierikzee: Chinaboonen f 13,55, voergerst f 11,05, voererwten f 15,70; D. Vijverberg te Oosterland: Chinaboonen f 13,90, Inl. paardeboonen f 14,90, voer erwten (eerste soort) f 11,95, (tweede soort) f 11,40; Joh. v. d. Berge, Bruinisse: Chinaboonen f 13,25 (gegund), voererwten (eerste soort) f 14,35, voererwten (2de soort) f 14,25 (aanhangig), voergerst (le soort) f 10,75, tweede soort f 10,50; J. Verwest te Scharendijke: Chinaboonen f 13,28, erwten (mooie) f 16,48, gerst f 10,43. Aan het Prov. gebouw te Middel burg werd heden aanbesteed het onder houd van eenige werken bij de Oude Hoeve, aan de Noordzijde van het eiland Schouwen, gedurende de jaren 1922 en 1923. Inschrijvers waren: C. D. Ornée, Scharendijke, voor 1922 voor f7100, voor beide jaren samen f13.900; N. v. d. Linde, Scharendijke, voor 1922 voor f 6650, voor beide jaren f 6532 per jaar. VERKOO PINGEN, ENZ. Z1LRIK2EE, 16 Jan. De notaris H. J. van Nouhuijs verkocht alhier op heden in het openbaar: gemeente Zierikzee: I. De fabriek met erf van de N.V. „Zierikzee- sche Brikettenfabriek" met machines en toebehooren voolc f 3601; toebedjngf f 160; II. Een huis en erf aan de Meelstraat. voolr f 1525. ONDERWIJS. SIRJANSLAND. Tot hoofd eener o. 1. school te Rotterdam is benoemd de heer F. van der Have Lz., geboren alhier. RECHTZAKEN. Het plan bestaal hel kantongerecht te Tholen op te heffen en te voegen bij dat te Bergen op Zoom. De dubbele moord te Spaarndani. Het gerechtshof te Amsterdam heeft arrest gewezen in de zaak tegen den 36-jarigen D. R., door de rechtbank te Haarlem veroordeeld tot 15 jaar gevan genisstraf wegens den dubbelen moord in 1910 gepleegd te Spaarndam op den ontvanger Melchior en diens zuster. Het hof heeft den beklaagde vrijgesproken. De advocaat-generaal had levenslange ge vangenisstraf geëischt. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: Te Klunderl (toez.) H. W. J. C. Hanselaar te Heerjansdam. Bedankt: Voor Warmond, J. C. H. Ro- mijn le Parrega. Voor Charlois (2de pred.-pl.), IJ. van der Zee te Nieuw- Vennep. Voor Nieuw-Buinen, U. Bu- walda te Oude-Bildtzijl. THOLEN. Gekozen tol diaken de heer M. v. d. Slikke Wz., die de benoeming heeft aangenomen. Geref. Kerken. Beroepen: Te Molenaarsgraaf-Brandwijk te Vrijhoeve en te Sprang, D. K. Wielen- ga, voorheen miss. pred. op Soemba, thans verblijvend te Kampen. Geref. Gem. Beroepen: Te Lemmer, H. Roelofsen te Zeist. VAN HEINDE EN VER. Een hevige sneeuwstorm heeft Zater dag in heel Engeland gewoed. Vele wegen in Midden-Engeland zijn onbegaanbaar; enkele stulpen zijn geheel onderge sneeuwd. Ook te Weenen is een zwaar pak sneeuw gevallen, waardoor de tram haar dienst moest staken. Lloyd George is met de Engelsche delegate weer te Londen gearriveerd. Het Spaansche kabinet Maura blijft aan. Te Verviers (België) heeft een hevige brand gewoed in een wolwasscherij. De fabriek en de geheele wolvoorraad ging in vlammen op. De schade wordt op 10 millioen franc geschat. Volgens een Wolff-bericht uit Mos kou hebben de geneesheeren te St.-Peters- burg in een bijeenkomst het besluit ge nomen St.-Petersburg als door vlektyphus besmet te verklaren. Zij verzoeken, dat er geen vluchtelingen in de stad toegelaten zullen worden. De nationalistische regeering in Klein-Azië zal een wel indienen, waarbij huwelijken tusschen oude mannen en jonge vrouwen en omgekeerd, zullen wor den verboden. Op de Mexicaansch-Amerikaansche grenzen is een smokkel-„vliegtuig" in be slag genomen, dat 120 flesschen rum be vatte. Het deed geregeld dienst tusschen Mexico en Texas voor de dranksmokke larij. De sovjetregeering besloot ten bate van de hongersnoodgebieden gedurende een week een belasting van 10 pCt. te leggen op alle kaarten voor schouwbur gen, bioscopen, enz. en van 2000 roebel op alle tramkaartjes. Uit San-Francisco meldt men, dat het in dat deel van Californië, bekend om zijn zachte weersgesteldheid, thans ongewoon koud is. Belga seint, dat de Parijsche politie een inbreker, die van adel is, in hechtenis heeft genomen. De man heeft bekend voor ongeveer een millioen frank diefstallen gepleegd te hebben. De conferentie te Genua zal 8 Maart a.s. aanvangen. Men verwacht ongeveer 1000 gedelegeerden van 40 verschillende naties. Uit Vigo (Spanje) wordt gemeld, dat aldaar een hevige storm heeft ge woed. De verlichting geraakte onklaar, doordat de electrische kabels neervielen. Een vrouw werd gedood en vele sche pen zonken. De schade is aanzienlijk. Bij den Duitschen Rijksdag zal een wetsontwerp worden ingediend tot slech ting der Rijnvestingen. VERSCHILLENDE BERICHTEN. Brutale inbraak. Het Utr. Dgbl. metdt, dat tc Amersfoort een allerbrutaaiste in braak heeft plaats gehad. Een individu had zich toegang tot de villa van den heer T. >a an de Nassaulaan. weten te verschaffen, de benedenverdieping door zocht en wat van zijn gading was, als geld en voorwerpen van waarde heeft hij in beslag genomen. Vervolgens deed hij zich te goed aan een stuk kaas, dat binnen zijn bereik was en legde zich op een divan in de eetkamer op de .efarstc verdieping ter ruste. Toer. den anderen morgen de dienst bode van den heer T. in de keuken kwam., bemerkte ze dat een ruitje uit het raam ontbrak. Bovendien bemerkte ze een paar heerenschoenen in de keuken. Hierdoor verontrust ging ze den heer T. roepen. Deze onderzocht de geheele verdieping en zag aan de wanorde, dat er inbraak had plaats gehad. Op de eer ste verdieping gekomen, kwam hem in de eetkamer de juist van zijn leger stede opgestane ongevraagde gast op hem toe en begon een worsteling met hem. Al vechtende gingen ze naar be neden in de keuken. Ondertusschen had de heer T. gelegenheid de meid te waarschuwer, de hulp der buren le gaan inroepen. Ze gaf hieraan gevolg en had de tegenwoordigheid van geest het keu kenraam (waardoor de inbreker binnen gekomen was) inplaats van de deur uit te gaan, zoodat de dief daar geen gele genheid kreeg door deze laatste te ont komen. In de keuken wist de inbreker uit een der laden een groot broodmes i?. bemachtigen, dat zijn tegenstander hem wist te ontwringen. Daarna greep hij een potlepel en ander keukengereedschap, waarmee hij den heer T. aan hoofd en hand verwondde. Intusschen was een der buren van den heer T., de heer C., met een revolver voor het keukenraam verschenen, zoodat hij het gevaarlijke in dividu in bedwang kon houden, terwijl de heer T. de deur opende en de re volver kon overnemen. Inmiddels was de politie telefonisch gewaarschuwd. Een oogenblik trachtte de dief nog door het keukenraam te ontvluchten. Na van te voren gewaarschuwd te hebben, maakte de heer T. van de revolver gebruik en schoot den dief door het linkeronder been, zoodat de kr^el in het rechter been terechtkwam. Aldus buiten gevecht gesteld, gelukte het zonder moeite hem tot de kemst der politie in bedwang te houder. Per politie-brancard werd hij naar het politiebureau vervoerd, waar een noodverband werd gelegd. Kind over boord. Naar het N. v. d. D. v. Ned.-Indië meldt, heeft zich kort voor St.-Nicolaas aan boord van het s.s. „Sitoe- bondo" op de uitreis, in den Indischen Oceaan een vreeselijke historie afge speeld. Een meisje van zes jaar had na den maaltijd om een kopje gepre pareerd ijs gevraagd en zou met de an dere kinderen daarna onder leiding van den len officier op het dek St.-Nicolaas- versjes gaan instudeeren. Terwijl de kleine van het gekregen ijs smulde, is de le officier even voor een kleinigheid naar zijn hut geweest. Bij zijn terug komst, hoogstens vijf minuten daarna, was het meisje weg. Onmiddellijk werd zij over het geheele schip gezocht; de stoomfluit loeide om indien de kleine ergens in een verborgen hoekje zat haar aandacht te trekken en het schip keerde terug naar de plaats waar 't zich bevond op het oogenblik, dat het kind het laatst gezien was. Alle zoeken was echter vruchteloos en na eenigen tijd was het schip verplicht de reis naar Indië voort te zetten zonder het vermiste kind. Dat zal verder een droeve reis zijn ge weest en niet het minst voor de zwaar getroffen ouders. Gestikt. In een bioscoop-theater te Al melo at een jongen, behoorende tot de toeschouwers, een appel. Daarbij kreeg hij een stukje in de luchtpijp. Hij werd naar het ziekenhuis vervoerd, maar toen hij aankwam, was hij reeds overleden. De vergiftiging te Sliedrecht. In ver band met de poging van de echtgenoote van P. d'e J. te Sliedrecht om haai man te vergiftigen kan nog worden ge- meld dat de verdachte na verhoor we der op vrije voeten is gesteld. De vrouw blijft volhouden dat zij niets bijzonders op het brood heeft gestrooid, doch daar kinderen met bleekpoeder hadden ge speeld, meent ze dat per ongeluk het brood met dat goedje is besmet gewor den. Dure uisch. Uit Katwijk schrijft men aan 't Vad.: De buitengewoon slechte uit komsten van de trawlvisscherij doen zich ook alhier sterk gevoelen. Ais een van de oorzaken is het ruwe weer van de laat ste dagen. Vaartuigen die anders 4 a 500 kisten aanbrachten vallen nu binnen met 100 a 150 kisten in hetzelfde tijdsver loop. Hel gevolg hiervan is dat de viseh zeldzaam duur verkocht wordt Tegen belachelijke prijzen zelfs. Een kist visch die anders f 20 a 30 opbracht, wordt nu gretig verkocht voor het driedubbele. De verschillende vischhandeïaars, die met het verkoope i van versche visch een goed stuk brcod verdienen, zien zich dit voor jaar wel teleurgesteld. De griep. Te Vlissingen zijn tengevolge van het in hevige mate heerschen van de griep alle openbare scholen voorloo pig gesloten. i De r.-k. jongens- en meisjesschool in het Philipsdorp te Eindhoven, zijn we gens het groot aantal zieke leerlingen gesloten. Wegens de griep is de infanterie- kazerne aan de Morschpoort te Leiden gesloten. De manschappen, die zich in de kazerne bevinden, mogen deze niet verlaten, terwijl de anderen er niet wor den toegelaten. Te Enkhuizen heeft men één der openbare scholen benevens de bizondere R.-K. Meisjesschool, in verband met de griep, tijdelijk moeten sluiten. Ook in Friesland begint de griep te heerschen. Opmerkelijk is het, dat deze ziekte tot nog toe, veel meer in de ste den dan op het platteland voorkomt. In Franeker zijn de scholen gedeeltelijk ontvolkt. Morphine-smukkelaurs. Te Enschede is tegen zekeren R., bij wien een partij morphine in beslag is genomen, proces verbaal opgemaakt wegens overtreding der opiumwet. Deze partij is afftomstig van diefstal uit een Sanitair-depot in Duitschland. Een onderzoek leidde tot arrestatie van een tweetal personen te Gronau, die deze verdoovende middelen clandestien invoerden. De recherche te Hilversum, door de Inspectie der Volks gezondheid opmerkzaam gemaakt op het feit, dat er verdoovende middelen in handen van onbevoegden waren geko men, stelde zich in verbinding met de recherche te Enschede met het boven vermelde gevolg. Een weldoener. Hoe goedkoop in dezen tijd van onevenwichtigheid der valuta's de titel van weldoener-in-'t-groot is, er voer dezer dagen een liefdadig man uit Akersloot, vertelt de Msb." Als Kerst presentje zond hij de ouders van een Oostenrijksch kind, dat bij hem eenige maanden geweest was, een bankbiljet van tien gulden. De menschen antwoordden hem in een brief, van dankbaarheid over vloeiend, o. a., dat zij met dien schat van tien Hollandsche guldens de helft van de hypotheek hadden afgelost, welke op hun huis drukte. De Akerslooter liet er geen gras over groeien en stuurde onmiddellijk een tweede bankje van tien, zoodat de Oos- tenrijksche stakkers nu hun heele huisje vrij konden maken. Afpersing. Toen de heer S., van Heu- kelen te Groningen bij zijn pachter, den 76-jarigen K. te Oostwold, gemeente Leek kwam ter inning van de pachtsom, groot f 1450, werd hij met een revolver gedwon gen een kwitantie te teekenen zonder het geld te ontvangen. De dader werd ge arresteerd, bekende en is voorloopig op vrije voeten gesteld. De teruggang. Voor de betrekking van tweeden ambtenaar ter secretarie te Mar- kelo hebben zich op een salaris van f 1000 niet minder dan 57 sollicitanten aange meld. Voorbeeldige solidariteit. Bij de firma Lion te Boxmeer was een loonsverlaging aangekondigd van 15 pCt., uitgezonderd voor de 48 geschoolde arbeiders, meldt de Geld. Deze 48 arbeiders hadden uit eigen beweging voorgesteld ook hun loon met 5 pCt. te verlagen om zoo de loons verlaging voor de anderen te reduceeren. Na een gehouden vergadering van direc tie, personeel en bestuur der vakbonden hebben de 48 arbeiders, voor wie de loonsverlaging niet gold, besloten vrij willig met een loonsverlaging van 8 pCt. genoegen te nemen, waardoor de loons verlaging voor alle 180 arbeiders niet zal zijn 15 pCt., maar kan worden terugge bracht tot 8 pCt. De moord op mrWijsman. De com missaris van politie in de Ilde afdeeling te 's-Gravenhage, bureau Nieuwe Haven No. 6, maakt bekend, dat van justitie- wege een belooning van f 1000 is uitge loofd voor dengene, die hem aanwijzin gen kan verschaffen, welke tot gevolg hebben arrestatie en veroordeeling van den moordenaar van mr. Wijsman. TELEGRAMMEN. AMSTERDAM (V.D.) In Weenen en Bel grado loopen geruchten, dat ex-keizerin Zita met haar zoon Otto vanuit Zwit serland naar Hongarije is gereisd, ten einde een poging te ondernemen om Otto op den Hongaarschen troon te bren gen en zelf regentes te worden. Tus schen Belgrado, Boekarest en Praag zou hieromtrent een levendige telegrammen- wisseling plaats hebben. WEENEN (V.D.) De Bondskanselier zal volgende week, na de ratificeering van 't Prager-verdrag, aftreden. Waarschijn lijk zal een zuiver christelijk-sociaal kabi net worden gevormd. MARKTBERICHTEN. ROTTERDAM, 17 Jan. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 163 paarden, 1 veulen, 890 magere runderen, 569 vette runderen, 164 vette kalveren, 414 nuch tere kalveren, 88 graskalveren, 182 scha pen of lammeren, 116 biggen, 9 bokken of geiten en 60 overloopers. Prijzen per half K.G.: koeien 40—571/2—75 ct., ossen 50 571/2671/2 ct., stieren 4550571/2 ct., kalveren 65—85—105 ct.prijzen per stuk van mager vee: melkkoeien f300 f 600, kalfkoeien f 400—f 625, stieren f 250 f 450, pinken f 160—f 280, graskalveren f 75—f150, vaarzen f 180—f 320, paarden f 300—f 550, biggen f 12—f 18, slachtpaar- den f 100—f 200, biggen f 2—f 3 per week, hitten f 200—f 350, overloopers f 20—f 30, fok nuchtere kalveren f 30— f 40, slacht nuchtere kalveren f 16f 22. TELEGRAFISCH WEERBERICHT, medegedeeld door het Kon. Ned. Meteor. Instituut te De Bildt, naar waarnemingen verricht in den morgen van 18 Jan. Verwacht tot den avond van 19 Jan.: matige tot krachtige, zuidelijke tot zuid westelijke wind, zwaar bewolkt of be trokken, regenbuien, zachter. CORRESPONDENTIE. Noordgouwe. Ingezonden stuk „Wat een sneeuwbal doet" van totaal onder geschikt belang. De Redactie. Volstrekt eenige kennisgeving. Heden overleed, mijn lieve vrouw, JOHANNA FRANCISCA ISEBRFE MOENS. geb. DE CRANE. in den ouderdom van 77 jaar. JOOST IS EBREE MOENS. Rotterdam, 15 Januari 1922. Esschenweg 25. Bezoeken kunnen niet worden afgewacht. Heden overleed, te Rotterdam onze lieve Zuster en Behuwdzuster, JOHANNA FRANCISCA ISEBREE MOENS, geb. DE CRANE. in den ouderdom van 77 jaar. 15 Januari 1922. Den Haag. J. DE CRANE." C. J. DE CRANE - Francis. Utrecht. J. M. DE BRUIJNEDe Crane. Den Haag. J. W. C. DE CRANE. Den Haag. P. P. DE CRANE VAN WES- TERSCHOÜWLN. N. DE CRANE VAN WKSTEK- SCHOUWEN- DK JONGH. Breda. C. BRANDENBERG-Dk Crane. Haamstede. J. H. M. DE CRANE. Heden overleed onze geliefde Pleeg-Oom en Oom, do Heer Johs. van Burg, in den ouderdom vari 82 jaar en 8 maanden. Brouwershaven, 16 Jan. 1922. Zierikzee. A. MANNIv. d. Weele. J. MANNI en Kinderen, Zonnemaire. H. v. FELIUSv. d. Horst. J. v. FELIUS en Kinderen. Brouivershaven. M. FREEKE—Geelhoed. E. FREEKE en Kinderen. Heden overleed, oms geliefd jong ste Zoontje en Broertje, SAMUEL, in den leeftijd van ruim 4 maan den. Haamstede, 16 Januari 1922. Zijn diep bedroefde Ouders en Broertjes, S. DEN HAAN. N. J. DEN HAANVan den Berge en Kinderen. Voor de vele bewyzen van belang stelling, ontvangen op 15 dezer, myn vriendelfjken dank. Brouwershaven, 17 Januari 1922. T. GAST. Zij, die iets te vorderen hebben van - of verschuldigd zyn aan den boedel van Mejuffrouw de wed. J. WILLEMSEVan der Linde gewoond hebbende te Ouwerkerk, en aldaar den 14den December 1921 over leden, worden verzocht daarvan opgave of betaling te doen ten kantore van Notaris J. S. L. K O R T E W E G te Zierikzee, vóór of op 1 Februari 1022. jBBMWp»1 Ondergeteekende maakt het geachte publiek van Poortvliet en omstreken bekend, dat hy vkn af 1 Januari 1922 van wylen zyn Vader op denzelfden voet hoopt voort te zetten, n.l. als: Huls- en Rijtuigschilder, Roeper b|j Verknopingen en L|jkdleuaar. Hopende, door nette en vlugge bo- diening het vertrouwen, dat wylen zyn Vader zoovele jaren heeft mogen ge nieten, waardig te maken. Aanbevelend, Poortvliet, 18 Januari 1922.

Zierikzeesche Nieuwsbode | 1922 | | pagina 2